Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Emilchen válasza akooos (#6698) üzenetére


Emilchen
tag

Köszi

(#6702) kekkola válasza vadászcsiga (#6695) üzenetére


kekkola
senior tag

Na, megtaláltam az ázsiában a tokot :) volt vagy 4 színben, vettem egy sötét szürkét és meglepően passzol a gépre, a westendben is volt egy helyen 3 féle abból kettő nem ment rá, a harmadik meg annyira nem tetszett, hogy fel sem próbáltam rakni. Asszem 1800at megér, remélem nem kell élesben is védenie :)

Emilchen: sztem én is ott vettem, volt minden mint a búcsúban

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#6703) Zitta válasza vadászcsiga (#6695) üzenetére


Zitta
őstag

Ugyanez ma nekem is - szerintem ez nem keszulek, hanem halozati gond!

Konkretan a T ismet osszecsinalja magat ettol a csomagatallasos - mostantol akkumerulesig pofazos mutatvanytol!

:Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6704) vadászcsiga válasza kekkola (#6702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Örülök, én végül is nem jutottam ki fóliáért egyik áruházba sem. A tok nálam csak melóban kell hogy stabilabb legyen a fogása (vendéglátás), azon kívül leveszem.

Zitta
Én nem úgy vettem mint gond, hanem pozitívum :F

[ Szerkesztve ]

(#6705) Nordik


Nordik
őstag

Milyen a támogatottsága ennek a telefonnak? Mindenképpen a G2 felé húz a szívem az S4 mellett, csak kicsit félek a terméktámogatottságtól. Kap folyamatosan frissítéseket? Milyen android verziók várhatók rá?

(#6706) Fapuma77624 válasza Nordik (#6705) üzenetére


Fapuma77624
tag

Nem mindegy? Működik,ez a lényeg.Azt mondja meg nekem vki h mi az amit a 4.4 adna és rohadtul hiányzik az innen.Samutól hányigert kapok amikor lehuzom a redőnyt és rikító zöldek a kapcsolható ikonok.RIKITO VAZEG...Elbeszélgetnék aki igy tervezte meg.Értem én h amoled,meg hogy nem csipi a kéket.Arról meg h kimegyek vele a napra ne is beszéljünk.Megeszi reggelire az IPS+.

[ Szerkesztve ]

(#6707) zoli.22


zoli.22
tag

Sziasztok.

Nekem az a kérdésem, érdem e foglalkoznom a hatlap kisebb recsegésével, vagy műanyag lévén erre lehet számítani? Másik meg az antutun nálam eddig 33000 volt a max, gondolom valami be lehetett kapcsolva mindig, és azért nem lett annyi mint itt sokaknak.
Ha a recsegés nem fokozódik szerintetek nem foglalkozok a dologgal mert tokot ugy is kap, bar marha szép ez a fehér.

(#6708) Fapuma77624 válasza zoli.22 (#6707) üzenetére


Fapuma77624
tag

Amióta kiderült h csalnak nem mindegy mennyi? Ne akadjon azt kész..

(#6709) Cathulhu válasza Fapuma77624 (#6706) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mindket commentedre valasz a nem mindegy basszus. Az hogy teged nem erdekel, attol ne vard mar el, hogy mindenki csak ugy gondolkodhasson mint te. Ha ot erdekli, akkor erdekli, es baromi jogosan.

Falra tudok maszni az ilyen szuklatokoruskodestol :W

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6710) Dr. Akula válasza Fapuma77624 (#6706) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

4.4? Még a 4.3-at se lehet letölteni hivatalosan.

(#6711) vadászcsiga válasza Cathulhu (#6709) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú az utolsó szavaddal megküzdöttem :D

Én is egyetértek Fapumával. Minek görcsölni ezen? Tőkéletesen működik, 1-2 év múlva meg a legtöbbünk már máshol lesz

(#6712) Zitta válasza vadászcsiga (#6704) üzenetére


Zitta
őstag

Uhhh beneztem - de amugy nem lesz ritka mostanaban amit irtam!

Majd ha leesik a ho... A sok korlatlan beszelgetos user csung a halozaton... Szep lesz! :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6713) Zitta válasza vadászcsiga (#6711) üzenetére


Zitta
őstag

Az utolso szavaval o is megkuzdott - szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6714) Cathulhu válasza vadászcsiga (#6711) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerintem ha ketten kerdeznek valamit, es valaki csak annyit tud valaszolni mindkettore arrogansan, hogy nem mindegy?, az jobb ha nem valaszol, majd jon valaki, aki rendes valaszt is tud adni.

#6713: Nem igazan...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6715) vadászcsiga válasza Cathulhu (#6714) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te vagy a topik ügyvédje? Majd megvédik magukat

(#6716) Cathulhu válasza vadászcsiga (#6715) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem akarok en megvedeni senkit, nem is szorulnak ra. Csak egyszeruen megprobaltam leallitani egy lathatoan troll egyent, ennyi.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6717) WiZARD


WiZARD
addikt

Hmm, xda-s topic hatására most néztem, és a gyári töltővel, de nem a gyári kábellel tényleg eléggé lelassul a töltés. Gyári kábellel 1700 mA körül tölt, amivel próbáltam, azzal csak 650-700 mA körül.
Igazán nem bánom, éjjel ráér, na meg akkunak se árt a lassabb töltés, de jó tudni, főleg ha sietősen kell vmikor tölteni....

ha valaki próbálgatni/nézegetni akarja: current widget
(70% alatti akkuval érdemes nézni, mert ott még full kakóval tölt)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6718) andrewb0y válasza Fapuma77624 (#6706) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

"Nem mindegy?" Ezt ugye te sem gondoltad komolyan. Az Android verziók egyre jobbak és jobbak, rengeteg szemmel nem lathato újdonságot hoznak(lásd pl ART a 4.4ben vagy a 4.3 ban a Project Butter.) Ha az ember megvesz egy csúcskészüléket, mint amilyen ez is jogosan várhatja el, hogy meg kapjon egy pár frissítést. Attól h teged nem erdekel nem jelenti azt h mast sem. A kerdesre válaszolva a 4.4-et szinte biztosan megkapja csak kerdes, hogy mikor. Azt rebesgetik, h kihagyjak a 4.3at es egybol a legujabbra mennek december kornyeken (ami sztem logikus lépés lenne, bar nem tartom tul valoszinunek.)

[ Szerkesztve ]

(#6719) Fapuma77624 válasza Cathulhu (#6716) üzenetére


Fapuma77624
tag

Egyántalan nem volt bennem semmi arogancia!!!De könyörgöm...mindig,mindenhol,mindenki kérdése h ugyanmár az LGre mikir lesz majd frissités?A samu szórja az update-ket...ÉÉÉSSS??? Erre mondtam h nem mindegy h mikor? Ideérkezik vki és az első kérdése h mikor fog majd jönni a Jelybean,kitkat?Elárulom.4.4 Nexus 5-ön megvolt.Annyi is volt.Rengeteg hiányzik belőle ami a G2-ben megvan.Soha nem adnám a Kitkat-ért,csakhogy elmodhassam h friss a rendszerem...ugyanmár...

(#6720) Fapuma77624 válasza andrewb0y (#6718) üzenetére


Fapuma77624
tag

Amire egy ilyen rendszert kihozok a kitkat-böl mint ez addigra szét kell mokolni,ezt levenni,azt feltenni.Sorban jönnek majd h ez leállt az lefagyott.És rengeteg minden nen is megy még a Kitkat-en.

(#6721) Cathulhu válasza Fapuma77624 (#6719) üzenetére


Cathulhu
addikt

Abban egyetertek, hogy Jelly Bean folott a rendszerfrissiteseknek mar kisebb a szerepe mint regen, de attol meg elvarhatja az ember (es en el is varom) hogy jelenleg a legjobb kaphato telefon (mert szerintem a G2 az, ezert dontottem amellett) azert legyen naprakesz. Mert azert minden verzioval jonnek apro nuanszok, amik ugyan nem letszuksegletek, de hianyoznak ha valaki megreked lejjebb.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6722) Fapuma77624 válasza Cathulhu (#6709) üzenetére


Fapuma77624
tag

Te meg ne várd el h úgy gondolkodjakmint Te!!!Ha azon görcsölsz már a vásárlás elött h úristenmikorkapjamajdmeg akkor csak görcsöljön az illető.De a lényegen semmit sem változtat az a tény,h ez a teló az Lg UI-ával csúcsszuper és a Samu elbújhat a szemmel görgetéssével együtt.Ha meg a frissités is beelőzi a Samut akkor lesz csak bajban,mivel árban egy ilyen teló a Samunál 200 felett nyitott volna.

(#6723) Emilchen


Emilchen
tag

Az Amazon best sellers oldalán a G2 van jelenleg az első helyen, három Galaxyt meg mindenki mást megelőzve.

(#6724) vadászcsiga válasza WiZARD (#6717) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apropó töltő. Elovettem az itthoni USB-s falitoltőimet de egyedül az ipadomé jó a maga 2,1A-ével. A gyári 1,8A-t ad le, a többi csak 1-et amire azt írja lassú töltés.
Nem könnyű hozzá venni mert a legtöbb boltban ilyet kapni. Autós töltőről már nem is beszélek.

(#6725) RocknRoller válasza Emilchen (#6723) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Akkor csak nállunk vannak kissebb-nagybb problémák a G2-vel, máshol meg teljesen rendben vannak? :F érdekes :U

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#6726) morphin válasza vadászcsiga (#6724) üzenetére


morphin
tag

Páromnak S3LTE van. Annak azt hiszem szintén 1A-es. Bent melóhelyen egy kis routernek is 1A-es a mircousb töltője és mindegyikkel szépen tölti, nem írja hogy lassú töltés lenne. (nekem ezt csak akkor szokta ha USB-re dugom)
Pff jobb híján valamelyik nap múlt héten egy Galaxy Ace töltőjével töltöttem ami 600mA-es. Ráadásul már nem mai darab lehet...2 órától kb este 7ig sem sikerült feltöltenie.
Kocsimban van egy szivargy.töltő a Plantronics BT headset-hez az is 1A-es. Kipróbálom holnap hogy tölti.
Jah amióta kilőttem ezt az MLT-t megint megtáltosodott az akksim. Tegnap este 6 körül vettem le a töltőről és most van 70%-on a telefon. Egyedül játék nem volt a cirka 2 óra kijelző időből...sync és 3G meg jó 45-50perc telefonálással egész korrekt szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

(#6727) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Pixel hibát mivel lehet ellenőrizni?

BlackBerry Passport

(#6728) Cathulhu válasza dodicsaba (#6727) üzenetére


Cathulhu
addikt

Feher, fekete, piros, kek es zold kepekkel.

#6729: Ertem, azt sajnos nem tudom, Samsungokon van erre szerviz menu

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6729) dodicsaba válasza Cathulhu (#6728) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

vam ere valami progi is a play áruházba csak nem tudom a nevét. az érdekelne

BlackBerry Passport

(#6730) vadászcsiga válasza dodicsaba (#6729) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pixel test
Pl ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6731) dodicsaba válasza vadászcsiga (#6730) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

köszönöm.

BlackBerry Passport

(#6732) dodicsaba válasza dodicsaba (#6731) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

ugy láttam nincs pixel hiba. ez jó.

BlackBerry Passport

(#6733) andrewb0y válasza Cathulhu (#6728) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

Honnan tudom, hogy egy pixel halott vagy csak be van ragadva?

(#6734) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Jobb választás lehet G pro a nagyobb kijelző és a levehető hátlap (idövel akku csere miatt) és sd kari bövithetőség miatt? kamera jobb vagy rosszabb ? És a kijelző melyiknek szebb vagy nincs különbség a kettö közt? Köszönöm a válaszokat előre is.Esetleg akinek volt Gpro és váltott g2 re leírná tapasztalatait? köszönöm ha tudtok segiteni.

(#6735) Cathulhu válasza andrewb0y (#6733) üzenetére


Cathulhu
addikt

ha elmulik idovel, akkor csak be volt ragadva :D
Amugy meg terhelni kell az adott pixelt, azaz ki-bekapcs egymas utan sokszor, valtogatni a fekete es feher (avagy az adott subpixel szinu hattereket), ha ettol se mulik el, akkor valoszinu doglott.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6736) andrewb0y válasza Cathulhu (#6735) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

Köszi
Csak mert van egy pixelem (nem a G2-n) ami nem akar működni, vagyis mindig fehér. És valahol azt olvastam, hogy a halott az fekete, ezért reménykedtem, hogy ki lehet ugrasztani, de ment kb fél óráig egy ilyen app ami villództatja a színeket, de nem történt semmi úgyhogy most nemtudom mi van :D

(#6737) Cathulhu válasza andrewb0y (#6736) üzenetére


Cathulhu
addikt

Halott pixel ugyanugy lehet vilagos mint sotet, sajnos.

itt van par tipp mivel lehet ilyenkor probalkozni, de ez monitorokhoz van, a telefonkijelzoknel ovatosabbnak kell lenni :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6738) feelurself válasza Fapuma77624 (#6706) üzenetére


feelurself
aktív tag

totalisan egyetertek. az en velemenyem is az, hogy ameddig a telefon hibatlanul teszi a dolgat,abszolut nem gorcsolok a frissitesen(meg amugy se).
a samus velemenyedhez is +1 :C -> ocsmany a kezelofelulet, foleg a redonyt lehuzva. izlesek es pofonok.

(#6739) Akve


Akve
tag

Sziasztok!
Ma reggel óta az smseim a hangoutson keresztül jelennek meg, nem pop-up ablakban :O
Hogy tudom kikapcsolni a hangoutsban ezt?
Köszi

Megtaláltam a hangouts beállításoknál, kivenni kell a pipát az smsek küldése hangoutson keresztül :B

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#6740) Viper26 válasza Akve (#6739) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én még nem jártam így szerencsére, de legalább majd tudom, hogyan szabaduljak meg tőle. :D

Pixel 7 | FR955

(#6741) Wynsent


Wynsent
tag

Van egy észrevételem a telefonommal kapcsolatban. Még csak egy hetes, de most tűnt fel, hogy a jack melletti hangszóró nem szól. Ez másoknál is így van?
Kérlek, gyorsan válaszoljatok, mert ma van még lehetőségem kicseréltetni a T-vel.

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#6742) migabi24 válasza Wynsent (#6741) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az normális, mert csak az eggyik oldalt van hangszoró, a másik mikrofon

(#6743) Wynsent válasza migabi24 (#6742) üzenetére


Wynsent
tag

Nagyon köszönöm a választ! :R

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#6744) premete válasza andrewb0y (#6718) üzenetére


premete
veterán

Ne várd a 4.4-et, hosszabb a bug listája, mint a Háború és Béke: nálam még a gyári referenciakészüléken is FC-zik 10 percenként valami, leggyakrabban a launcher. A 4.04 óta semmi érdemleges fejlődést nem vettem észre egyébként.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6745) vtechun


vtechun
veterán

igazából ami 4.3 előtti androidoknál komoly hiányosság az az új BT (LE) szabvány támogatása, csak emiatt is jó lenne az újabb

(#6746) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Meg egyszer felteszem a kerdest,mert ugyan erkezett ra egy valasz,de a kollega sem tudta biztosra.
Elcsereltem az s4 keszulekemet egy g2-re.
Gyartoi garis,de szamlaja nincs.
Kerdesem az lenne,eleg a gyartoi papir a garanciaztatashoz,vagy kriterium a szamla is?
Varom a valaszokat,elore is koszi.

(#6747) ferrari1 válasza FrankMonzano (#6746) üzenetére


ferrari1
őstag

Fórumtársunk az LG-től kérdezte meg ugyanezt régebben.

(#6748) Cyrin válasza premete (#6744) üzenetére


Cyrin
addikt

sőt a flash plugin lehetősége is megszűnt, a megkerülős módszerek sem működnek.

(#6749) dave_gahan válasza vadászcsiga (#6724) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Igen, mivel 2A kell a töltéséhez, ezért nem mindegy, milyen autós töltőt veszünk hozzá. Én valszleg Densiont fogok: "...az pedig mindenképpen fejlődés, hogy az egész miskulencia most már több mint 2 Ampert ad le, aminek az újabb okostelefonok bizony örülni fognak" :D

(#6750) F-ECT$ válasza premete (#6744) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre nem gáz, hogy nincs 4.4. De fél év múlva már lehet, hogy az lesz. Ami érdekesebb, hogy 4.3-ról sincs még infó, bár még annak sem annyira fájó a hiánya, de azért az jöhetne idén, pl ezek miatt:
-Bluetooth low energy support
-OpenGL ES 3.0 support, allowing for improved game graphics

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.