Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) mycso válasza jooker82 (#5850) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mellette marad az S4 is, ha nem jönne be. ;]

Nagyon remélem, hogy túlléptek azokon a problémákon, nekem ott jutott szoftveres és hardveres hiba is bőven, ha itt nem lesz ilyen akkor OK, ha meg megint beszívom a "csúcs LG"-vel, akkor soha többet, még gondolatban sem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5852) lajki7 válasza mycso (#5851) üzenetére


lajki7
senior tag

Kivancsi vagyok a velemenyedre :D S3 utan eltuntel egy kicsit. Akkor vot az LGd?:D

*Aztan ugye mst az S4:) en velemenyem az az h ez inkabb mint az S4:p

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5853) feelurself


feelurself
aktív tag

1 ora asphalt 8 utan 44 fok az normalis ?:D

(#5854) F-ECT$ válasza feelurself (#5853) üzenetére


F-ECT$
titán

Az. Aksi mennyit esett kb?

Dive ever, work never.

(#5855) feelurself válasza F-ECT$ (#5854) üzenetére


feelurself
aktív tag

nem figyeltem, de holnap megnezem.

(#5856) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ma megvolt az első komolyabb használat, 4.5 óra kijelzővel 50% fényerőn:
-1 óra navi
-45 perc játék
-45 perc net
-1.5 óra youtube
-30 perc nyomkodás (sms, email)
-5 perc telefonálás

Mindehhez 22 óra készenlét, végig 4g-n vagy wifi-n (kb fele-fele idő), és még van 23% :C

Dive ever, work never.

(#5857) Viper26 válasza F-ECT$ (#5856) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az igen... :Y :R

Pixel 7 | FR955

(#5858) feelurself


feelurself
aktív tag

srácok van egy kis gáz..fel akartam rakni a poweruser 1.2-t, fel is ment, de ujraindításnál ezt írja: fastboot mode started
udc_start()

remélem nem lett belőle tégla....

(#5859) Akve válasza stonerzsebi (#5834) üzenetére


Akve
tag

Megrendeltem kékben :))

Élek és élni hagyok.

(#5860) toto0569 válasza feelurself (#5858) üzenetére


toto0569
addikt

KDZ-vel menthető,rakd vissza a gyári Rom-ot.

(#5861) Dondenis válasza jooker82 (#5838) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Már múlt hét csütörtökön lehetett kapni.

(#5862) toto0569 válasza feelurself (#5858) üzenetére


toto0569
addikt

Csinálj wipe chache és az advancedben wipe dalvik cache törlést.

(#5863) Jonathan92


Jonathan92
tag

Sziasztok tegnap vettem a tébe eggyett.....nagyon szuper nagyon jó...DE

MIAZHOGY 16GB BÓL 10,valemnnyi érhető csak el!!!! Hol a másik 6? jó oké valamnnyi kell a rendszernek..DE NEM 6 giga az tuti...

valami trükk amivel kilehet nyerni belőle több tárhelyet?...

mert így inkább elcserélem egy s4 re....

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#5864) toto0569 válasza Jonathan92 (#5863) üzenetére


toto0569
addikt

Hát sajna akkor elkell cserélned

(#5865) toto0569


toto0569
addikt

Éppen most küldtem egy jó kis pü.-t. Soldier2 kollégának ,mert másolgatja az itteni hozzászólásokat a Z1 topikba.Jó lenne már ha eltakarodna innen minden szarkavaró.REMÉLEM EGY MODERÁTOR IS OLVASSA EZEKET A SOROKAT!!!IRÁNYÍTSON MINDENKIT A SAJÁTJÁBA!!!

[ Szerkesztve ]

(#5866) zool1 válasza Jonathan92 (#5863) üzenetére


zool1
őstag

Volt a kezemben a teló, nagyon tetszik és gördülékeny az egész rendszer!!! De a 10 giga szabadhely nekem sajnos kevés... :W :( A mostani nexusomnál is mindig helyhiánnyal küzdök!

[ Szerkesztve ]

(#5867) bigrock válasza feelurself (#5846) üzenetére


bigrock
addikt

Min használod, Nokia 2110-esen? :DDD

(#5868) mycso válasza lajki7 (#5852) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Régebben volt, még az s2 előtt, amikor megjelent az Optimus 2X (első 2magos, talán 2011 tavasza)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5869) zool1


zool1
őstag

Urak! Akiknek a 32 gb verzió van, ott mennyi szabad hellyel lehet gazdálkodni?! :F

(#5870) zack válasza toto0569 (#5865) üzenetére


zack
nagyúr

Nem kell a moderátori szerepet átvállalnod. Megvannak erre a hivatalos jogkörrel bíró tagok.
Nem kell a szájkarate, és nem kell a Z1 topikba se járnia senkinek. Amikor pedig ide téved olyan aki nem idevaló azt jelenteni kell modker-be. Persze ha az a cél ki fog ezért hosszabb ban-t kapni, akkor nem szóltam. Folytassátok. :U
Ha nincs írva a modker-be, akkor nem fog jönni senki, és nem is fogják olvasni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5871) toto0569 válasza zack (#5870) üzenetére


toto0569
addikt

Én max. csak olvasok ott...írni soha nem fogok oda.Engem nem érdekel a szenvedésük.

(#5872) FrankMonzano válasza mycso (#5851) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Irhatnal majd egy kis osszehasonlitast. Nekem S4 van,de gondolkodom ezen a kis G2 csodan. Bar eddig csak Samum volt,de ez jonak tunik. Nameg ott az N5 is ami nagy dilemma meg.

(#5873) mycso válasza FrankMonzano (#5872) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Majd még lehet lesz egy Z1 is nálam, akkor esetleg összehozok valamit a 3 telefonról.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5874) FrankMonzano válasza mycso (#5873) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszi,varom a tesztet!

(#5875) Apaxp


Apaxp
senior tag

Azt nem értem hogy ha valakinek van egy csúcs hardverrel ellátott jó telefonja az mi a lóf*szért megy másik topicba megvédeni. Önigazolást vár hogy jól döntött?
Azokat megértem aki gondolkodnak telo vásárláson hogy tájékozódnak mert több alternatíva van előttük, de aki már döntött és vásárolt az ne trollkodjon máshol. Dicsekedjen vagy panaszkodjon itt arról hogy miket tapasztal a készülékével kapcsolatban. Ez valódi segítség a vacillálóknak.
Azt tudomásul vehetné végre mindenki hogy nagyon sok fajta készülék van és mindegyik tetszik valakinek. Hol a csúcs hardver, hol a külcsín, hol a szuper amoled, hol az ár, hol a vízállóság a döntő tényező egy vásárlás során.
Aki ezekután ezt nem tudja megérteni az vagy h...e vagy az adott márka fizetését kapja.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#5876) Lecs@


Lecs@
addikt

Kinéztem Ezt a Romot, amit valószínű használni fogok. Van-e valakinek tapasztalata ? Több ezres letöltésű, fórumon dícsért cuccos. Kinéztre is tetszik, és Changelog alapján. Viszont a 2.6-os Update Rom statisztika alapján, magyar nem rakta még fel. 2.5.1-et sem? Esetleges oka van ennek ?

Az a helyzet, megvettem a készüléket, és csináltam egy gyári resetet, és null alkalmazásom lett. Sem egy filekezelő, sem egy böngésző, semmi. Mivel G5 custom bootanim volt fent, ezért tuti valami bherált Custom Rom van a telómon, és ráadásul csontig kipucolva, szóval valamit mindenképpen kell lépnem. :D

Ja, és volt fent recovery is, de sem wipe, sem backup semmi nem indult el rajta. :((

Ennyi az össz alkalmazásom Hard reset után. Semmi nincs launcherből eltüntetve . Én voltam a pöcs, mert mondtam hagyja csak a hard resetet, hátha jó lesz valami app az övéi közül, csak a személyes adatokat törölje.Ehh most meg én szívok vele :)

Vagy megy fel egy full gyári Rom. Meglátom milyen ez a rayglobe.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5877) premete válasza Lecs@ (#5876) üzenetére


premete
veterán

Én azért nem raktam fel, mert nem tetszik a csávó dumája.
Egyébként sincs sok értelme ilyen-olyan romokat felrakni, amelyekkel esetleg instabilabb lesz a készülék, elkezdi zabálni az akkut, stb. Szerintem legjobb feltenni a legfrissebb gyárit, rootolni, rootexplorerrel kiszedni a számunkra felesleges sallangokat a /data/app és /system/app mappából, esetleg beletenni módosításokat, ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5878) toto0569 válasza Lecs@ (#5876) üzenetére


toto0569
addikt

Hangerő fel közben dugd rá az Usb-t ,KDZ-vel frissítsd a telót.Mindezek előtt szedd le és telepítsd a driverekek.3317hsz. ha jól emlékszem,minden ott van...

(#5879) lajki7 válasza toto0569 (#5878) üzenetére


lajki7
senior tag

Hello:) ez a kek uzenet ikon meg az emaik ikon a regebbi szoftverben van??:) mert nekem sarga az uzenet es egy kicsit mas az email is. Hmm?:) koszi

premete: mi mst a legfrissebb gyari rom?:) nalunk
Nekem ez van most

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5880) Lecs@ válasza toto0569 (#5878) üzenetére


Lecs@
addikt

Köszike !

Premete neked is.

512 GB

(#5881) premete válasza lajki7 (#5879) üzenetére


premete
veterán

D80210B_00.kdz Kitakarítva kissé hasít is rendesen. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5882) toto0569 válasza lajki7 (#5879) üzenetére


toto0569
addikt

Tölts le bármit a galériába.Ha hosszan érinted az ikont akkor megjelenik rajta egy ecset,ha azt megérinted akkor át tudod variálni a neked tetszőleges formáju,és mintáju ikonra.

(#5883) k5.20 válasza Lecs@ (#5876) üzenetére


k5.20
senior tag

Most nem kárörvendeni akarok, de veszel a készüléket és még azt se nézed meg, milyen rom van rajta és elkezded belakni?
Akkor megérdemled, ami történt.
De segíthetne rajtad, meg a neked segíteni szándékozóknak ha a beállításoknál megnéznéd a rom típusát.

(#5884) Lecs@ válasza k5.20 (#5883) üzenetére


Lecs@
addikt

Elnézést. Épp azt írtam, mielőtt belaknám, belaktam volna csináltam a hard resetet. És semmi gondba nem kerültem, tehát nem tudom mit érdemlek meg, és min tudnál esetleg kárörvendeni. Köszönöm segítséged. :R

(#5881) premete tudnál nekem adni egy letöltőlinket a B-hez ? Mert ami 1 hsz lesz, ott csak A van az Europe Open mappában. Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5885) k5.20 válasza Jonathan92 (#5863) üzenetére


k5.20
senior tag

Te is vagy egy arc...veszel egy készüléket 100ezer+ ért, aztán otthon kezdesz el csodálkozni?
Lehet valamennyit felszabadítani, de leginkább egy más típusú rommal.
CM romok általában nagyon kis helyigényűek, igaz alig van bennük applikáció...

(#5886) k5.20 válasza Lecs@ (#5884) üzenetére


k5.20
senior tag

A történésen annyit értettem, hogy eltűntek az appjaid, a romról meg így írtál: valami berhált custom rom...
De nem kötekedek, befejeztem...és szívesen segítek, amikor tudok valami konkrétumot.
Ma ugyan egy másik fórumozót is "megsértettem" de általában nem jellemző rám...
Itt nézz szét:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5887) lajki7 válasza premete (#5881) üzenetére


lajki7
senior tag

Itt nalunk hungariseben meg nm jott az ki hivatalosan mi??:) hol a tokombe tudok ezeknek utana olvasni??:D eletemben nm volt lgm azert kerdezem. Illetve honnan szedjem le a B-t es mivel rakjam fel??! Remelem 1hszben benne van mint a samsung topicokban:D

Koszi:) nincs 1hszben benne! Jo lenne belerakni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5888) Lecs@ válasza lajki7 (#5887) üzenetére


Lecs@
addikt

Csak egy hsz-el van alattad.

[link]

[link]

(#5886) k5.20 Minden okés. Valamit félreértettél, hogy bajba kerültem meggondolatlanul. Nem. :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5889) PS7A válasza Akve (#5859) üzenetére


PS7A
tag

Mondtak esetleg valami infót, hogy mikortól lehet elhozni?

(#5890) Lecs@ válasza Lecs@ (#5876) üzenetére


Lecs@
addikt

Minenesetre mivel hamarabb lejött, és Recoverym volt, felraktam ezt a Rayglobe Rom-ot. Belakom, és meglátom. Ha stabil, és okés az akku is marad. Ha nem, jön a gyári / root / kipucolás. Kinézetre nagyon tetszik . Egyenlőre annyit látok csak. Most települt.

512 GB

(#5891) FіkuszKukіsz válasza Lecs@ (#5890) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

téves

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#5892) lajki7 válasza Lecs@ (#5888) üzenetére


lajki7
senior tag

Koszi ! Hungary open 10B hasznalja a tobbseg ugye?:)
Ez a 11C miben mas??:/
Azt nem ertem csak,hogy nekem 10A van,ez nm fog frissulni 10Bre vagy 11Cre?? Ha a megadott regio megkapja tegyuk fel a 11C, vagy itt nm igy mukodik:D thx

iPhone 11 Pro

(#5893) Johnny1982


Johnny1982
csendes tag

Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön vettem át a telót, online rendeltem a T.-től. Ugye az 7.-e.
2.-án rendeltem a szállítás az 4.-e és ez szerepel a számlán is.
A kérdésem hogy a 8 nap elállási lehetőség mikortól érvényes és csak munkanapra vonatkozik?

(#5894) F-ECT$ válasza Johnny1982 (#5893) üzenetére


F-ECT$
titán

"A termék átvételétől és a szolgáltatás igénybevételére vonatkozó szerződés megkötésétől számított 8 munkanapon (nem naptári nap!) belül élhetünk elállási jogunkkal. Az általános szabályok szerint a 8 munkanapos határidőbe a termék átvételének, illetve szolgáltatás esetén a szerződéskötés napja nem számít bele."

"Termék (például könyv, elektronikai cikkek stb.) megrendelése esetén a termék átvételétől, míg szolgáltatás igénybevétele (például interneten közzétett apróhirdetés, interneten megrendelt kábeltelevízió előfizetés) esetén a szerződéskötés után kezdődik az elállási határidő."

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5895) Johnny1982


Johnny1982
csendes tag

Úgy néztem hogy az átvételtől számít. Kérnem kell egy nyomtatványt a T-ben és az alapján kell visszaküldenem postán?

(#5896) F-ECT$ válasza lajki7 (#5892) üzenetére


F-ECT$
titán

LG romoknál mit jelent a szám, illetve a betű? (10A és 10B után én vagy 11A-t vagy 10C-t várnék, semmiképp sem 11C-t.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5897) kali válasza Johnny1982 (#5895) üzenetére


kali
legenda

szia,

a szolgáltató honlapjáról is letöltheted a visszaáru nyomtatványt.

(#5898) Johnny1982 válasza kali (#5897) üzenetére


Johnny1982
csendes tag

Köszönöm a segítséget.

(#5899) premete válasza F-ECT$ (#5896) üzenetére


premete
veterán

Próbáld feltenni a 11C-t, és megtudod: eleve nem valószínű, hogy felmegy egy másik firmware-re való rom, ha mégis, akkor nem valószínű, hogy elindul. Az kérdés, hogy akkor vissza lehet-e hozni még a 10b-s .kdz-vel, vagy kuka a telefon.
Próbáld ki, érdekelnek a tapasztalatok. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5900) hcs57


hcs57
őstag

Véleményt kérek "vájtfülü" G2 tulajoktól, jó fülessel milyen a hangja (pl. az iPhone-hoz hasonlítva) zenelejátszásnál?
Tervezem egy ilyen telefon vételét, de a Samsung SII-ben nagyot csalódtam ilyen téren.. ezért óvatos vagyok.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.