Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) cheguevara82 válasza feelurself (#6050) üzenetére


cheguevara82
újonc

Nyugtáztam, köszönöm a segítséget!Out...

(#6052) Zitta válasza premete (#6048) üzenetére


Zitta
őstag

Te varjal mar egy kicsit a jofej beszolasoddal!

Szervizes ember mondta kb. 5-6 telefon produkcioja utan es megerositette egy LG-s emberke is es csak ovra intettek egy esetleges azsiai Nexus 4 vasarlasatol!

Amugy igen benne van mindegyikben, aztan amikor tortura aran lefrissited (ha sikeresen vegbemegy egyaltalan), eltunik belole! Pfff

De engem aztan nem izgat - csak szoltam, gondolom a kollega telefonja is csak mero veletlensegbol szarakszik - ugyebar!?. :C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6053) jooker82 válasza Zitta (#6052) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt a G2-őn,ha ázsiai régiós. benne marad a magyar nyelv,ha frissited. A többi LG telefonba nem... De kdz-vel lehet bármelyikre eus romot tenni és akkor lesz magyar nyelv.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6054) Fapuma77624 válasza Gonoszmanoka (#5998) üzenetére


Fapuma77624
tag

Hol szerezted be az SGP-t és mennyi idő amig megérkezett?

(#6055) Zitta válasza jooker82 (#6053) üzenetére


Zitta
őstag

Ez igaz, de nem mindenki vegzett romramolos szakon - foleg egy esetleges mac gepen meg aztan huhuuuuu!

:Y

En inkabb hasznalom, mint piszkalom! Persze minden tiszteletem azoknak akik birtokaban vannak e tudasnak!

;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6056) Viper26


Viper26
nagyúr

EFS backup-ot, hogyan lehet TWRP nélkül csinálni?Elég, ha simán kimásolom a mappát?

Közben találtam .zip-et hozzá XDA-n.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#6057) premete válasza Zitta (#6052) üzenetére


premete
veterán

A szervizes emberkék azt is mondták, hogy nem létezik például az LG Blackre Android 4, és megmutattam neki az enyémben, hogy van (utánanézhetsz az xda developersen, tőlem származik az első rom.) Ugyanígy az Atrix2 magyar romja is, erre is rákereshetsz a fórumában. :)
Minden telefon szarakodhat nem hozzáértő kezekben, vannak olyan állatok például akik annak idején a HTC Universal romomat ráeröltették másik HTC telefonra, mert azt hitték, az "Universal" univerzálisat jelent.
Aztán csodálkoztak, hogy lett egy 200 ezres papírnehezékük. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6058) lajki7


lajki7
senior tag

10A Open EUs fw-t érdemes lecserélnem egy 10B Magyar fwre ??:) Komolyan kérdem :DDD

Zitta: jó emberrel kezdtél ilyen téren vitatkozni :D sok sikert! :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#6059) jooker82 válasza Zitta (#6055) üzenetére


jooker82
nagyúr

Viszont az LG hivatalos frissitőjével még mindig le tudja frissiteni. ahhoz nem kell szaktudás. De abba a régióba lehet még nincs is elérhető új szoft.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6060) Fapuma77624 válasza Zitta (#6052) üzenetére


Fapuma77624
tag

Hi Zitta! Újra itt? Ma annyi meló volt h nem tudtam nagyon pislogni a G2-dre :) Alig voltunk együtt :)

(#6061) Speed limit


Speed limit
tag

Sziasztok!

Péntek óta én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a remek készüléknek. Tényleg úgy van, ahogy többen is írták már meglátni és megszeretni. Én egy Motorola Defy-röl váltottam és körübelül az elsö érzésem olyan volt mint ha egy Ladabol Ferrariba szálltam volna be :D

A mai napon végre megérkezett nekem is az SGP rá, már csak a fóliát várjuk.

Valaki nem gondolkozott még egy ilyen beszerezésén [link]?

[ Szerkesztve ]

(#6062) csacsi67 válasza premete (#6057) üzenetére


csacsi67
addikt

Azért nem kell itt fényezni magad mert LG-van. Te is csuszol le mint az ország. :P

(#6063) premete válasza csacsi67 (#6062) üzenetére


premete
veterán

Holnap megy vissza a T-hez, csacsi ne légy. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6064) Viper26 válasza csacsi67 (#6062) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

iPhone 14 | FR955

(#6065) Toobee válasza premete (#6063) üzenetére


Toobee
veterán

N5 lesz helyette? Mi volt az, ami miatt nem maradhatott?

https://barbieripnk.hu/

(#6066) toto0569 válasza Zitta (#6040) üzenetére


toto0569
addikt

Ha a G2 -ben lévő szoftver frissítésre gondolsz,és mondjuk egy HKG-s teló akkor az arra fog frissíteni,amiben nem biztos,hogy van Magyar nyelv,de ha KDZ-vel csinálod akkor lehetőséged van kiválasztani a Magyart.Vagy eleve Magyart vagy Europe opent töltesz le.
premete:"Minden telefon szarakodhat nem hozzáértő kezekben" <---ez így igaz :K abból viszont itt sok van,meg még mindenhol...

[ Szerkesztve ]

(#6067) Zitta válasza Fapuma77624 (#6060) üzenetére


Zitta
őstag

Legalabb nem untok egymasra! :B

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6068) premete válasza Toobee (#6065) üzenetére


premete
veterán

Vagy N5, vagy valami minőségibb cucc. :)
@toto0569: sajnos, egyre több.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6069) Zitta válasza Speed limit (#6061) üzenetére


Zitta
őstag

Axtaqvaaa!!! :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6070) rankesz válasza Zitta (#6040) üzenetére


rankesz
veterán

Ezt a hülyeséget! :DDD

(#6071) Sabinchen3


Sabinchen3
csendes tag

Jó olvasni titeket, hogy mennyi örömet okoz nektek ez a remek teló... már fáj is a szívem.... :P

(#6072) Lecs@ válasza rankesz (#6070) üzenetére


Lecs@
addikt

:C

512 GB

(#6073) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6000) üzenetére


stonerzsebi
tag

Én megfogadtam anno, hogy egy 4,5 colos képernyő untig elég, az pont elfér a kezemben... Háát, ez is pont elfér. :) Nem nagy (bár határeset), kényelmes a fogása is.

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6074) Zitta válasza rankesz (#6070) üzenetére


Zitta
őstag

Na jo - nem szoltam - azt vesztek amit akartok es ott ahol nektek jo...

Azert kicsit ovatossabban is fogalmazhatnal!

Nem ertem miert kell lehulyezni barkit is vagy a mondandojat?!. :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6075) feelurself válasza Sabinchen3 (#6071) üzenetére


feelurself
aktív tag

Hajajj, de meg mennyi oromot: epp ma ejtettem bele a set top box taviranyitojat a sloziba, de quickremotban el volt mentve cakkompakk.

(#6076) lajki7


lajki7
senior tag

Srácok érdemes mst felraknom ezt a 10B Hungary Opent ? :F vagy jo ez a EU Open 10A ?? Majd csak frissül B-re,egyszer,fél év mulva :DDD ????

iPhone 11 Pro

(#6077) rankesz válasza Zitta (#6074) üzenetére


rankesz
veterán

Nagyon off, de azért pontosítok, nem hülyéztem le senkit!

Gyakorló szülőként teljesen tisztában vagyok vele hogy óriási különbség van a között hogy ha azt mondod a gyereknek hogy "buta vagy" mint hogy azt mondod hogy "butaságot csináltál"

Érzed a kettő között a különbséget? :U

A nexus 4 meg mivel referencia fejlesztői készülék, a világ minden táján azonos verzió kerül értékesítésre...
A google nem hogy a szolgáltatói baromságokat nem engedi beletenni, de még sim lock sincs bennük

[ Szerkesztve ]

(#6078) toto0569


toto0569
addikt

premete és rankesz,melyik volt nektek anno Nexus s,S2?Már találkoztunk,csak a sok telóm ami volt, bezavar :D

[ Szerkesztve ]

(#6079) lajki7 válasza toto0569 (#6078) üzenetére


lajki7
senior tag

Rankesznek S2 vót meg S :) ott még write is volt nem csak read only mint immár lassan fél éve hanem több ;]
remete nexus szerintem,samsung totyikban nm láttam :/ vagy tévedek ?

iPhone 11 Pro

(#6080) Zitta válasza rankesz (#6077) üzenetére


Zitta
őstag

Persze, hogy erzem a kulonbseget - azert is irtam oda, hogy "mondandojat"!

Valamiert akkor sem ugyanugy muxik a nemet Saturn N4 es a fis-fos gsm fele N4.... :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6081) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Hoztam én is képeket a szép új tokomról. :)

Recsegést nincs többé, csúszás sincs többé, és észre sem lehet venni, hogy rajta van, annyira vékony, stabil. Megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6082) Quqesz válasza toto0569 (#6078) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Premete a nexus s topikban nyomta anno,nekem is ismerős volt egyből :)

Zitta
Én a 4x-et gsmből vettem(btel) és ázsiai import,több mint egy éves és szervizet nem látott még,közben aki trénél vette vitték vissza páran pixelesen cseréltetni....nem biztos hogy úgy van az...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#6083) toto0569 válasza stonerzsebi (#6081) üzenetére


toto0569
addikt

Én is rendeltem ,de Németbe van egy kint dolgozó haver és oda megy.Majd hozza...éppen ma beszéltem meg vele.
Quqesz:Örülnék nekik,1-2 segítő kéz... :C
Nincs a GSM boltosoknak semmi bajuk,vagy én fogtam ki mindet...

[ Szerkesztve ]

(#6084) Quqesz válasza toto0569 (#6083) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kíváncsi voltam az N5-re,de szoftverfrissítés ide vagy oda,G2 jobb mind árban,mind tudásban...csak az időpont kérdéses még,először a melónkat kell rendberakni,aztán jöhet a szórakozás...amúgy érdekes az lg tv-re nyomja a frissítést rendesen,fél év alatt 4x volt rá..

Piripi
Ne aggódj,nem vettél rossz gépet,csak az ázsiai import mivolta miatt ottani simmel kellene reggelni a telót.Frissíts kdzvel(sztem fognak a fiúk segíteni,kb 10perc) és aztán már lehet hogy lesz ota is(4x-nél jb után már ment az ota)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#6085) Speed limit válasza Quqesz (#6082) üzenetére


Speed limit
tag

Nekem A Defy-s topikbol ismerös premete mert ott is nyomta egy ideig :D

(#6086) premete válasza toto0569 (#6078) üzenetére


premete
veterán

A teljesség igénye nélkül: Nokia 9000-9210i_gps, N900, HTC Blue Angel, Universal, G1, Artemis, HD, One x, Samsung Omnia, Galaxy Nexus, S3, Note, Motorola Ming, Defy, Defy+, Atrix, Atrix 2, Razr, Razr Max, Nexus 4, LG Black, G2;

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6087) Lecs@ válasza rankesz (#6077) üzenetére


Lecs@
addikt

Privátban le lettem parasztozva, a szó szoros értelmében, mert kinevettem az Avatarodat :D. ( na erre varrjak gombot ) :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6088) Quqesz válasza premete (#6086) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nyomtad te a nexus s topikban is és utána vetted a moto razr-t ha jók az emlékeim..:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#6089) Emilchen


Emilchen
tag

Gyári garival itthon csak a szolgáltatóknál lehet csal 16 GB-set venni. Igazából meg lehet fogalmazni, hogy a fennmaradó 10 GB nagyjából mire elég, és milyen igények azok, amelyek csak 32 GB telóval teljesíthetők?

(#6090) toto0569 válasza Quqesz (#6088) üzenetére


toto0569
addikt

ja,ja Slukkica növendék ő is...és már csak ő hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

(#6091) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6073) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Én pont a mérete miatt tartok tőle némileg... :F

(#6092) Sabinchen3 válasza feelurself (#6075) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

:C

(#6093) morphin válasza Speed limit (#6061) üzenetére


morphin
tag

Nekem úton van már és több, mint egy hete el is hagyta HK-ot...nem tudom merre kószál jelenleg. Van itt tudtommal egy ember akinek már megjött, de idő hiányában "komolyabb tesztet" még nem tudott csinálni azt hiszem...én azért majd letesztelem gyakorlatban mennyire használható,hogyan kezeli a kártyákat stb aztán firkantok valamit ide. 3e pénzt szerintem megér...ki is néz valahogy és látszik, hogy nem gagyi. :K

(#6094) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6081) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Nagyon szép lett, használd egészséggel. Amúgy honnan sikerült beszerezned?

(#6095) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6091) üzenetére


stonerzsebi
tag

Ne tedd, nekem nincs nagy kezem, de szerintem abszolut nem túl nagy, és azt sem mondanám, hogy pasis telefon. Szerintem fehérben pl. kimondottan csajos. :) Tettem fel képet egy előző hsz-ben róla, megérkezett rá a tok is, ha ez valaki szerint nem nőcis, akkor nincs mit hozzáfűzni... :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6096) premete válasza toto0569 (#6090) üzenetére


premete
veterán

Nem ismerlek se téged, se slukkicát, úgyhogy ne növendékezz kisgyerek. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6097) Lecs@ válasza stonerzsebi (#6081) üzenetére


Lecs@
addikt

Csajszi vagy amúgy ?Ha igen, szép a tokod :)

512 GB

(#6098) toto0569 válasza premete (#6096) üzenetére


toto0569
addikt

Pedig aki őt nem ismeri...(lassan 45 lesz az a kisgyerek) :)

[ Szerkesztve ]

(#6099) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6095) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Ma láttam a magentánál egy bemutató darabot, na azt nem volt nagy élmény fogdosni, mivel tele volt mindenféle biztonsági kütyüvel... de az láttam, hogy nagyon gyönyörű... Bár tuti, hogy a sok kütyü nélkül sokkal nagyobb élmény a fogása... Az enyhén lakkozott hátlapja nem nagyon tetszett, tele volt tapicskolással, de egy jó ki tokkal megoldható... Láttam a tiéd, nagyon tuti. Hol vetted?

(#6100) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6099) üzenetére


stonerzsebi
tag

Itt. :) Köszi, nekem is nagyon tetszik. :)

Lecs@: állítólag csajszi lennék, vagy mifene :D Aki nem hiszi, járjon utána a profilomban. :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.