Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Sabinchen3


Sabinchen3
csendes tag

Segítséget szeretnék tőletek kérni! Abban segítsetek nekem, hogy ha a szolgáltatómnál 16GB-os változatban kapható a LG G2 akkor abból hány GB-t áll a rendelkezésemre, ami üresen marad, a bekapcsolás után? A további (felhő) bővíthetőség, csak internet hozzáférés mellet használható csak? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#5702) F-ECT$ válasza Rush77 (#5700) üzenetére


F-ECT$
titán

RR3-hoz tedd fel az RR3 Graphics-ot, állítsd át Ultra High-ra, indíts egy 22 fős Cup-ot, és máris nem lesz annyira akadás mentes :)

Sabinchen3: 9.5 Gb, ebből még tudsz törölni egy pár előre telepített fájlt (zenék, appok, filmek), akkor ez felmegy 10.5-re. A felhőhőz természetesen kell net, ami lehet mobilnet vagy wifin keresztül jövő.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5703) Sanyaman válasza Sabinchen3 (#5701) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Volt már róla szó, durván 10 GB a szabad. (T-s) Felhőhöz pedig persze kell a net.

(#5704) djoei


djoei
tag

sziasztok holnap venném a mobilt... valaki mintha vett volna a partnero-nál mindent adnak a feltüntetett ár mellé?illetve tartanak többet belőle,hogy lehessen nyomogatni őket előtte?köszi

[ Szerkesztve ]

(#5705) Toobee válasza djoei (#5704) üzenetére


Toobee
veterán

Az elozo telefonom onnan vettem. Eleg hektikus banda, keszleten semmi sincs nekik, rendelesre hozzak. A zugboltok zugboltja, az biztos viszont adnak mindent.

https://barbieripnk.hu/

(#5706) Lecs@ válasza Toobee (#5705) üzenetére


Lecs@
addikt

Ne szidd a Partnerot mert kikapsz a végén :D ( én már megkaptam a magamét a véleményem miatt )

512 GB

(#5707) sivi7 válasza tothgergo90 (#5656) üzenetére


sivi7
csendes tag

Nekem is ugyanez all fenn, de nem a feny viszonyoktol függ..egyszer laggol ugy, mint egy Galaxy Minin kb, maskor meg szelsebes. De ha megnezed pl videora allitva, egyböl folyekony...Raadasul nekem alapbol D80210b van fenn. :F :O

(#5708) djoei


djoei
tag

esetleg valaki tud boltot ahol a 32 gb 130000 és meg lehet tapogatni előtte köszi

(#5709) papi77 válasza djoei (#5704) üzenetére


papi77
addikt

Én ott vettem a G2-őt. Előttem bontotta ki a srác a dobozt,minden benne volt!
Fekete,32Gb,és nem recseg!

Az első: NOKIA 1611

(#5710) djoei válasza papi77 (#5709) üzenetére


djoei
tag

köszönöm a választ

(#5711) sivi7 válasza djoei (#5708) üzenetére


sivi7
csendes tag

Nekem is onnan van, semmi recseges, viszont a kamera problemara nezz ra, mert ahogy nezem nem altalanos.

(#5712) Rush77


Rush77
aktív tag

valakinek vam valami tapasztalata a spigen slim armor-ral?
Mennyire vastagitja meg és honnan tudnám a legrövidebb idő alatt beszerezni esetleg?
Köszi

(#5713) Wade0303 válasza Rush77 (#5712) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Nekem nagyon tetszik a tok, nem bántam meg hogy megvettem. Jó minőségű, tökéletesen passzol rá, kellő biztonságot ad és rohadt jól néz ki. Vastagságban növeli főként a telefont és súlyban, de nem vészes. Ha azt akarod hogy tényleg biztonságban legyen akkor egy ilyet azért illik rá venni, ebben már nem kell igazán félteni, valamint azért is jó mert megelőzi az esetleges későbbi recsegést/nyekergést (volt akinek kezdetben tökéletes volt majd pár héttel/hónappal később kezdett el recsegni).
Én ebayről rendeltem, kb 3 hét volt mire megjött, de rögtön az elején jelezték hogy késni fog, tehát lehet, hogy általában hamarabb megjön. Az sem mindegy honnan rendeled, az enyémet Koreából hozták, de kicsit drágábban rendelheted Angliából is, onnan valszeg hamarabb kiszállítják.

[ Szerkesztve ]

(#5714) Sabinchen3 válasza Sanyaman (#5703) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Köszönöm a segítséged! Még egy kérdésem azért lenne. Most szeretnék készüléket vásárolni és nagyon (enyhe kifejezés) megtetszett a LG G2. Előtte az alacsonyabb kategóriás Alcatel One Touch Idol S néztem, mert elég jókat olvastam róla, de most már sokkal jobbnak tartom a LG G2. Viszont az Alcatel One Touch Idol X-et sem tartom rossznak, bár némileg gyengébb, de jó kis készülék. Megvárjam amíg kapható, vagy maradjak a G2-nél? Szeretnék végre egy jó kis telefont mert már unom a gyenge okosokat.

(#5715) Rush77 válasza Wade0303 (#5713) üzenetére


Rush77
aktív tag

Köszönöm.

És esetleg képernyővédő?
Mert olvastam, hogy van egy csomo amelyik kisebb és nem passzol.
Szoval ha rendelek akkor már nyilvan minőségit. :B
Esetleg gondolkodtam a supershieldzben vagy szintén spigen.

(#5716) akooos válasza Sabinchen3 (#5714) üzenetére


akooos
veterán

Gyengébb akksi, gyengébb proci ellene szól. Én a helyedben maradnék a G2-nél, abban nem fogsz csalódni ;)

(#5717) Wade0303 válasza Rush77 (#5715) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Nekem supershiledz van, de az azért nem fedi le a teljes előlapot. Ha tökéletesen helyezi rá az ember akkor pont lefedi a kijelzőt, bár így legalább nem lóg rá a tok. A minősége egyébként elfogadható, de ha spigent veszel az biztos tökéletes lesz.

(#5718) RocknRoller válasza vadászcsiga (#5661) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

nem azért mondom, de remélem az ilyen készülék csak 1 a százból vagy ezerből...miért nem viszed vissza gariba?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5719) Rush77 válasza Wade0303 (#5717) üzenetére


Rush77
aktív tag

Köszi szépen.
Akkor ez is eldőlt.

(#5720) Sabinchen3 válasza akooos (#5716) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Én is így gondolom, bár a memóriától kicsit félek, de lehet nem kellene... :F Tokot, vagy egyéb hasznos dolgot tudtok nekem ajánlani hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#5721) Gyula88


Gyula88
tag

G2hoz nem tud vki ilyet ? http://www.expansys.hu/lg-bumper-case-for-lg-optimus-g-white-251549/ sehol nem talalok :(

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5722) djoei válasza sivi7 (#5711) üzenetére


djoei
tag

szia milyen kameraproblémára gondolsz?

(#5723) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Sziasztok!
Megjött a Ringke SLIM tokom a G2-höz és mint többen is írták az amazon.co.uk-n, nekem sem megy bele a telefon. :W Fogok írni a Rearth-nek, mert a leírásban azt írták hogy bele megy az eu verzió is. Egyébként a tok nagyon jó minőségű, nagyon jó kézbe fogni, minden nagyon jó, csak éppen nem megy bele a teló. :(((
Igazából nem is az ára bánt, hanem az, hogy ez egy nagyon jó tok lenne.

(#5724) Metal213


Metal213
tag

Tegnap esti töltés óta, mostanáig, minimális használat mellett 4% merülés. Asszonnya, hogy így 246 órát fog menni :) Még parasztvakításnak se rossz. Engem ezzel megvett az LG. Kilóra.

archaic.bandcamp.com

(#5725) toto0569


toto0569
addikt

A Z1-es topikban osztják az LG-t...jooker82 tartja a frontot. :C

(#5726) feelurself válasza Metal213 (#5724) üzenetére


feelurself
aktív tag

azt azert tegyuk hozza, aki masszivan hasznalja, ki lehet am estere is utni a kicsiket boven. sztem masfel-2 nap a realis uzemido.

toto: megyek beszallok :D

[ Szerkesztve ]

(#5727) F-ECT$ válasza feelurself (#5726) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha meg játszol, akkor kb 3-4 óra alatt :D

Dive ever, work never.

(#5728) papi77 válasza feelurself (#5726) üzenetére


papi77
addikt

Nálam,ha szoliban vagyok,akkor max 8-10 órát bír. :)
Majdnem folyamatos 3g internettel. Kijelző olyan 5 óra...

Az első: NOKIA 1611

(#5729) migabi24 válasza papi77 (#5728) üzenetére


migabi24
nagyúr

Milyen barna lehetsz 8-10h szolitol :-)

(#5730) Viper26 válasza Lecs@ (#5706) üzenetére


Viper26
nagyúr

Már miért ne mondhatná el a véleményét az ember...sajnos nekem is van rossz tapasztalatom velük.
Anno Galaxy Nexus-t vásároltam ott, futártól átvettem, és látom, hogy a zárjegy vagy hármoszor volt újraragasztva, a telefonon új helyett valami használt koszos, ujjlenyomatos fólia rányomkodva...jó eséllyel egy használt bemutatódarabot adtak el újként. :U :Y

(#5723) PPatrik:

Én már írtam nekik, a visszautalást várom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#5731) F-ECT$ válasza Metal213 (#5724) üzenetére


F-ECT$
titán

2g/3g/4g? Wifi? Adatkapcsolat be?

Dive ever, work never.

(#5732) bounty123 válasza F-ECT$ (#5731) üzenetére


bounty123
őstag

Ezt amúgy hol lehet állítani, a 2g/3g közti váltást? Kerestem, de marhára nem találom sehol.

(#5733) F-ECT$ válasza bounty123 (#5732) üzenetére


F-ECT$
titán

Beállítások / Internetmegosztás és Hálózatok / Mobilhálózatok / Hálózat típus

Dive ever, work never.

(#5734) feelurself válasza bounty123 (#5732) üzenetére


feelurself
aktív tag

beallitasok-halozatok-internetmegosztas es halozatok-mobilhalozatok-halozat tipus :K

huh, jo lassan irok :D

[ Szerkesztve ]

(#5735) djoei válasza papi77 (#5709) üzenetére


djoei
tag

szia visszatérve a partnero-ra van a tiedbe lte?köszi

(#5736) papi77 válasza djoei (#5735) üzenetére


papi77
addikt

Nincs.SEA régiós az enyém,de ha felraksz EUS-t,akkor lesz!

Az első: NOKIA 1611

(#5737) PS7A


PS7A
tag

Nexus 5 vs LG G2 PhoneArena videjó :)

(#5738) djoei válasza papi77 (#5736) üzenetére


djoei
tag

köszönöm ismét a választ

(#5739) pit450


pit450
aktív tag

65 órája töltöttem a telót és azóta készenléti állapotban van mivel tudnám megnézni hogy mi tartja ébren? Lehet én vagyok hülye hogy idegesít mert így is elmegy 3 napot de azért b... Sza a csőröm...

(#5740) djoei


djoei
tag

még egy kérdés nem nagyon akarok mókolni a mobillal ha nem muszály mostani mobilom még holnapig megvan(sony xperia ion)szét kellet romolni hogy jó legyen.... a kérdésem kdz-t könnyű felrakni illetve csak flashtool kell hozzá?köszi a választ

(#5741) Dondenis


Dondenis
aktív tag

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00ELMXYAG/ref=redir_mdp_mobile?pc_redir=C

Erről valakinek van tapasztalat?

(#5742) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nektek működik a snapshot kombináció (hangero le+power)? Nekem nem, helyette recoverybe akarja tenni a telefont ha jol olvastam mert elkezdett visszaszámlálni mire gyorsan elengedtem.
Mindegy marad a quick memo féle kepernyomentes.

(#5743) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha esetleg érdekelne valakit azok közül, akik gondolkodnak a vásárláson és szeretnek játszani, azoknak pár játékról csináltam videót:

Wild Blood+NFS Most Wanted
Dark Meadow+Horn
The Conduit THD+Dead Trigger 2 (Tegra 4 grafikával)

FPS-t is kiírattam a jobb felső sarokban, hogy jól látszódjon a teljesítmény :)

(#5744) kekkola válasza vadászcsiga (#5742) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem működik szépen a printscreen! (gondolom arra gondoltál)

Pénteken vettem át a vasat, eddig elég sokszor leesik az állam :) (antutu:35.400) Néha meg-meg röccen, de nem vészes, a kijelző nagyon szép, a hátsó gomb helyett a "két koppintás" a nyerő, viszont telefonálás közben a hangerő szabályozásban világbajnok hogy hátul van, nem oldalt. A kameránál nekem is izeg-mozog, szerencsére hangot nem ad ki, így nem zavar :)) Jah és nagyon csúszós a készülék, folyamatosan korcsolyázik a kezemben, asszem érik a tok :(((

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#5745) Dondenis


Dondenis
aktív tag

szó volt arról hogy nennyi idő alatt tölt fel a teló. Töltés közben jelzi a hátralévő időt teljes töltésig. :C

[ Szerkesztve ]

(#5746) akooos


akooos
veterán

Ma estétől most már én is hivatalosan G2 tulaj vagyok :B

(#5747) Lecs@ válasza Viper26 (#5730) üzenetére


Lecs@
addikt

Én anno negatívat beszéltem róluk, és rám ugrott 2 személy is. Egyik aki épp őket reklámozza. Nem is akartam folytatni mik voltak a negatív tapasztalataim náluk. De amint látom még ma sem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel.

(#5746) akooos Gratula ! Első benyomás ? :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5748) akooos válasza Lecs@ (#5747) üzenetére


akooos
veterán

Nekem már volt szerencsém MM-ben kipróbálni, DE! Ez sokkal de sokkal jobb! :D Az állam leesett és elszaladt amikor először bekapcsolt. Eddig 10/10 ;) Utoljára ilyet az első HTC HD2-mmel éreztem :D

ja és, masszív mint a beton ;)

(#5749) Metal213 válasza F-ECT$ (#5731) üzenetére


Metal213
tag

2g minden off, wifi bekapcsolva kb. 10percre.

archaic.bandcamp.com

(#5750) Lecs@ válasza akooos (#5748) üzenetére


Lecs@
addikt

:) :) Hol vetted végülis ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.