Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) P@lee válasza stonerzsebi (#6241) üzenetére


P@lee
csendes tag

Öhm... nem az van, hogy ez a Nillkin tok nem jó a telefonra? Volt aki rendelt, és reszelgetéssel próbálta orvosolni a dolgot.

Tévedtem, sorry! Köszi k5.20 !

[ Szerkesztve ]

(#6252) k5.20 válasza Gempas 70 (#6250) üzenetére


k5.20
senior tag

Örülünk, hogy át tudtunk tuszkolni a palánkon! :DD

(#6253) k5.20 válasza P@lee (#6251) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem, az nem ez volt, hanem [EZ]. Én még várom az enyémet, talán én vagyok az utolsó, aki rávetődött...azért reménykedem...hátha nő útközben 1 mm-t.
Állítólag 7-n elröptették Dallasból, de azóta nyomát se látom...lehet ezt is felküldték az olimpiai lánggal a világűrbe...

[ Szerkesztve ]

(#6254) hobbitka_


hobbitka_
tag

Sziasztok!
Ilyen típusú telefon vásárlását fontolgatom. Találtam olyan boltot, ahol 130e Ft és rendes áfás számlát adnak.
Arra viszont, hogy bontatlan dobozú -e a készülék, úgy éreztem, hogy kitérő választ adtak.
Mire filyeljek oda, amikor átveszem? Vannak a fura hangot kiadó hátlap mellett más dolgok is?
Garancia mennyire para?

(#6255) P@lee válasza k5.20 (#6253) üzenetére


P@lee
csendes tag

Oh, köszi! Hm, viszont akkor örülök, mert ez nekem is tetszik. :)

(#6256) lajki7 válasza k5.20 (#6253) üzenetére


lajki7
senior tag

Eleg fasza tok!!:) tetszik! Ha meg jott neked,szolj!! Megyek megvenni :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#6257) akooos válasza k5.20 (#6253) üzenetére


akooos
veterán

Ringke Slim volt??? Nem a Spiegen Slim Armort kellett reszelni? :Y Ennyire hülye lennék? :D Azért nem rendeltem Spiegent, mert írták, hogy nem jó :O :O

szerk: basszus rákerestem és tényleg a ringke volt az...

Akkor viszont szeretnék valakit megkérni, aki rendelt SPIEGEN SLIM ARMOR tokot és esetleg megjött, az egy képet lőjön róla, úgy, hoyg benne van a G2. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6258) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#6216) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebolt kft., 8500 Ft volt. Néztem neten is, de szállítással együtt nem sokkal lett volna olcsóbb, kellett volna rá várni és az átvétel is kényelmetlenebb lett volna nekem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6259) F-ECT$ válasza Speed limit (#6225) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik játékkal? Vagy játékokkal?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6260) F-ECT$ válasza Speed limit (#6231) üzenetére


F-ECT$
titán

Rr3 a 22 fős cup esetén azért be tud lassulni néha, főleg ultra high beállításnál.

Dive ever, work never.

(#6261) feelurself válasza morphin (#6237) üzenetére


feelurself
aktív tag

1. Azzal pont nem bekapcsolod a hovedelmet, hanem kikapcsolod !! On=hovedelem kikapcsolva. Off: hovedelem bekapcsolva.
3. Valoban jobban merul, szal hagyni kell a francba alapon, ahogy volt.

(#6262) Wade0303 válasza feelurself (#6261) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Igen, valóban így van! Ebben én is tévedtem és hülyeséget írtam pár napja, elnézést kérek érte.

(#6263) Gyula88 válasza k5.20 (#6224) üzenetére


Gyula88
tag

Na nalam a felso sor az hianyzik...ilyenkor mi a teendo 10b van rajta!
Sim-et kell cserelni vagy vmi beallitas?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6264) doctorur


doctorur
tag

Ha valakinek még mindig fenn áll a "wifi után nem kapcsolódik hálózatra" probléma, akkor próbállja meg az alábbiakat, nekem megoldotta! T-s sím egyébként.
1. Beállítások/internetmegosztás és Hálózatok/Mobilhálózatok/Hozzáférési pontok/Telekom HU NET
2. Hitelesítés típusa: PAP vagy CHAP
3. APN protokoll: IPv4/IPv6
4. APN roaming protokol: IPv4/IPv6
5. Egy újraindítás és reméljük, hogy nem f.....got írtam! Elrontani biztosan nem fogjátok!
Sok sikert!

(#6265) zool1 válasza akooos (#6257) üzenetére


zool1
őstag

Ilyet rendeltem, ha meg lesz írok, de biztos hogy jó!!!! Piros betűs rész lap közepe jobb oldalon... ;)

(#6266) zazenke válasza akooos (#6257) üzenetére


zazenke
őstag

fényképezni tükörből képtelen vagyok normálisan másom meg nincs amivel lefényképezzem a telefont saját magát , de a youtuben is megnézheted tuti. a spiegen tok nem véletlen annyi amennyi .tökéletes pontossággal követi le a telefont minden pontját nem kell reszelgetni meg kókányolni véd és szerintem elegáns is. és normálisan besülyeszti legalább a nyomógombokat és a kamerát hátul így azok most már védve vannak a kopástól . szélei gumírozottak ez jól jön leeséskor . ugyanakkor a hátlapja merev anyagból van így nehezen hajlik feszül meg a telefon ez is jó dolog. nem véletlen hirdetik két "komponensű" védelemnek . ma az elit kategóriába ez a trend.

[ Szerkesztve ]

(#6267) mycso válasza doctorur (#6264) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ennek nem kellene összefüggésben lennie a wifi--> adatkapcsolat váltásnak.

Egyébként T-s LTE beállítások: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6268) Atus85 válasza doctorur (#6264) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez szimpla Telekom gyári beállítás. Ez nem segít valószínűleg. Nekem is előfordult már. Nem régóta van még meg a teló de én inkább azt tapasztaltam hogy lassú a váltás. Autóval mentem pont és másfél óra múlva csatlakozott fel mibilnetre, újra sem indítottam. Eddig mindig racsatlakozott csak késve. De még tesztelem.

(#6269) k5.20 válasza Gyula88 (#6263) üzenetére


k5.20
senior tag

Annak az az oka, hogy valószínűleg távolkeleti a 10B-d.
Megoldás: egy európai/magyar 10B feltolása, akkor majd látható lesz a felső sor, és kapcsolható is.
Van egy másik megoldás, de erről nem tudok egészen biztosat mondani, utána kell olvasni.
Ez pedig a tárcsázóból elérhető készülékbeállításokban való kapcsolgatás...
ITT találod a részleteket.
Tessék a hozzászólásokat is elolvasni, mert nem biztos, hogy minden arany, ami fénylik...

[ Szerkesztve ]

(#6270) zazenke válasza k5.20 (#6269) üzenetére


zazenke
őstag

nálam 1 hét alatt 1 szer fordúlt elő és nem késve hanem egyáltalán nem csatlakozott fel a wifi után,,csak újraindítás után. ez bug lesz szerintem .Egyenlőre nem idegesít mert ritka jelenség nem gyakori

(#6271) Akve


Akve
tag

Sziasztok! Tud a telefonunk olyat, hogy ha a fülemhez emelem tárcsázza a kontaktot?
Köszi

Élek és élni hagyok.

(#6272) Apaxp válasza Akve (#6271) üzenetére


Apaxp
senior tag

Szerintem azt nem, de ha téged hívnak és a füledhez emeled akkor kapcsolódik.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6273) Gyula88 válasza k5.20 (#6269) üzenetére


Gyula88
tag

A masodik modszer az nem mukodik nalam!
De a tobbiben igazad volt 10b-SEA-XX ugyh valoszinuleg emaitt nincs eddig nem is figyeltem fel ra pedig mar 1 hete megvan a cucc!
Ennek a frissitesnek meg utanna kell olvassak mert nem tudom h kell...
El lehet b@szni vele vagy nincs kockazat?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6274) WiZARD


WiZARD
addikt

ilyen vagy hasonló olcsó gumi tokot vett már innen valaki? mennyire jó/gagyi?

Rendeltem 1-et, kipróbálni milyen ez a tokos dolog, mert soha semmi telefonomra nem tettem ilyesmit, mindig bőrtokban hordtam.
Ha bejön akkor lehet rendelek egy spigen armor-t, bár nem bánnám, ha lenne G2höz spigen crunema...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6275) Apaxp válasza WiZARD (#6274) üzenetére


Apaxp
senior tag

A spigen crunema tokhoz hasonló ez vagy ez, vagy ez
Elvileg jó a G2-re az, ami a samu s3-s4-re jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6276) Akve válasza Apaxp (#6272) üzenetére


Akve
tag

Köszönöm a választ!

Élek és élni hagyok.

(#6277) diodd


diodd
tag

Azt meg tudja valaki mondani nekem pontosan, hogy a telefonhoz melyik tokok a jók?
Az egyik azt írja hogy jó a D802-höz és az LS980-hoz, a másik azt hogy hogy D801 és LS980.
Akkor most ez a három féle?

Mate 7

(#6278) Gyula88 válasza Gyula88 (#6273) üzenetére


Gyula88
tag

Hoppa mukodik a masodik modszer is de csak egy ujrainditasig, ha ujrainditom eltunik. Igy nez ki

Ja es a listaban nem jelenik meg ott marad az a harom ami eddig volt!

[ Szerkesztve ]

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6279) morphin válasza feelurself (#6261) üzenetére


morphin
tag

Visszanyomtam...először nem értettem amúgy csak vakon átállítottam én is.
Viszont tovább gondolva. 'Hővédelem kikapcsolása' : engedélyez/tilt...eddig nem jutottam el agyilag csak a fórumtársat követtem aki szerintem hasonlóan mint mindenki más nem jól értelmezte. No mindegy most már tudjuk, hogy ehhez tilos hozzányúlni.

Más...NTFS-t nem kezel OTG-n ezt sajnálattal tapasztalom. (erre van valamilyen megoldás?)
Nekem az xbox controllert sem nagyon akarja felismerni. Áramot kap, de nem tudok mit kezdeni vele. Egeret,billt gond nélkül látja a telefon. Lehet régi a controllerem (bár szerintem nem nagyon változtattak rajta 3 év alatt). Nu mindegy.

(#6280) Gyula88 válasza morphin (#6279) üzenetére


Gyula88
tag

Akkor most OFFra allitottad vissza? En is kiprobaltam de 1 nap utan visszatettem!

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6281) k5.20 válasza Akve (#6271) üzenetére


k5.20
senior tag

Végignyálaztam a beállításokat, de én sem találtam ilyen lehetőséget.

diodd
Mivel neked D802-d van, ahhoz ragaszkodjál.

(#6282) F-ECT$ válasza Lecs@ (#6187) üzenetére


F-ECT$
titán

GPS és Exomount2.

A tartó egy próbaúton vett részt, ami kb 45 perces volt. Jól vizsgázott, stabilan tartotta a telefont álló helyzetben is, nem nyikorgott, stb. Mivel gumis a telefont tartó része, ezért arra sincs esély, hogy megsértse a készüléket. A kérdés, hogy a vákumos része 1 év múlva is tart-e majd, de ez csak 1 év múlva fog kiderülni :)

A GPS viszont csak közepes. Nem tudom, hogy használta-e már valaki, de nekem az SGS2 után gyengébbnek tűnik, mert 45 perc alatt kb 5x elvesztette a jelet jópár másodpercre. Pl a Rákóczi híd pesti felhajtójánál rendszeresen elmegy a jel, arra tudok gondolni, hogy ott elég sok vezeték fut az út felett is, és ez zavarja meg. Pedig amúgy 1 sec alatt talál jelet, pontos, gyors, de ez a jelvesztés azért árnyalja a képet.

Dive ever, work never.

(#6283) doctorur


doctorur
tag

Atus85 (6268) :
Bár T-s a sim, az általam leírt beállítás pont nem a T-s gyári beállítás.

mycso (6267) :
Teljesen igazad van. Nem kellene összefüggésben lennie, mégis ezzel működik, az eredeti T-s beállítással, amit Te is belinkeltél, viszont nem. Hozzá kell tennem, hogy nem új az a probléma, ha egy T-s sim nem akarja az igazat egy hardveren. Számos ZTE tabon hasonló volt a gond (azaz nem volt hajlandó a sim adatforgalmat generálni) és ugyanez a beállítás életet lehelt bele.

A puding próbája az evés. Ki kell ezt is próbálni! Nekem működik.

(#6284) Apaxp válasza F-ECT$ (#6282) üzenetére


Apaxp
senior tag

A zte skate főzött romban nekem volt olyan hogy AGPS támogatás, ezt itt nem látom. Lehet hogy ha volna akkor stabilabb lenne a GPS jel?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6285) Fapuma77624 válasza morphin (#6279) üzenetére


Fapuma77624
tag

Ntfs csak root-tal megy.
NTFS Mounter a neve és tökéletesen müködik.

(#6286) zool1


zool1
őstag

Most lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni... Mindenki küzd a wifiről való leválás után, hogy nem megy vissza a teló mobilnetre?! :F :W

(#6287) F-ECT$ válasza Apaxp (#6284) üzenetére


F-ECT$
titán

Az agps főleg arra jó, hogy gyorsan meglegyen a jel bekapcsoláskor. Nekem itt az a furcsa, hogy a jel megvan, megy már 5 perce a navigálás, aztán egyszer csak eltűnik a jel úgy, hogy ezt semmi nem indokolja (azaz nem megyek be alagútba, stb).
A kérdés az, hogy ez csak nálam van így, vagy más is tapasztalta már. (Még 8 napon belül vagyok.)

zool1: én nem, 10A rom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6288) toto0569 válasza zool1 (#6286) üzenetére


toto0569
addikt

+1

(#6289) DjTaRsY válasza zool1 (#6286) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Dehogy

(#6290) WiZARD válasza Apaxp (#6275) üzenetére


WiZARD
addikt

köszi, de ezek nem tetszenek :)
na meg a crunema az eléggé méretpontos, azt szerettem...

egyelőre a onex-hez vett fitbag-ben hordom, ebbe is belefér...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6291) bableves88 válasza zool1 (#6286) üzenetére


bableves88
csendes tag

Én pl. még szenvedek vele...

(#6292) Atus85 válasza doctorur (#6283) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ok igaz. Viszont nálam nincs olyan hogy apn roaming. Most átálítottam amiket írtál. Kíváncsi leszek.

Bableves, zool próbáljátok ki ti is amit doctorur írt előző oldalon. Pont erről beszélünk vele.

[ Szerkesztve ]

(#6293) morphin válasza Gyula88 (#6280) üzenetére


morphin
tag

Alapból DISABLED van mindenkinél...páran átállítottuk ENABLED-re tehát engedélyeztük, hogy a hővédelmet kikapcsolja a telefon. Pont fordítva, mint ahogy szerettük volna...mondjuk nem is értem miért feltételeztük, hogy nincs bekapcsolva. Végeredményül a gyári beállíáts (disabled) a helyes. Ennyi

NTFS mondjuk nem lét kérdés, mert egy 32-es penre/sd-re felfér minden ami kell nekem...csak rádugtam a külső vinyómat felpörgette, de nem ismerte fel. Így mondjuk a HD dolgok egy része kiesett...de én a "nagy" képernyője ellenére is azt mondom, hogy felesleges fullHD-t nézni ezen a telefonon. A határ valahogy egy 10"-es tab szerintem onnan már talán élvezhető)

(#6294) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen ablakos, fekete tokom (Nillkin Fresh PU Leather), kihasználatlanság miatt eladó, bontatlan, dobozban.

(#6295) kekkola válasza Gyula88 (#6280) üzenetére


kekkola
senior tag

Nincs "OFF-ra állítás" ! "High temperature property OFF" van, (ami azt jelenti "magas hőmérséklet védelem kikapcsolása) amit lehet engedélyezni (enabled) illetve tiltani (disabled), tehát ha engedélyezed kikapcsolja a védelmet ->melegedés, akkufogyás (gondolom elengedi jobban az órajelet), ha pedig tiltod a kikapcsolást akkor bekapcsolva marad ( :DD ) azaz védett lesz a magas hőm.től. :R

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#6296) ferrari1 válasza zool1 (#6286) üzenetére


ferrari1
őstag

Én nem küzdök vele. Nem mókoltam semmit a telefonon, teljesen gyári állapotban van. Semmi baja a wifinek :N UK Open 10b.

[ Szerkesztve ]

(#6297) morphin válasza F-ECT$ (#6282) üzenetére


morphin
tag

Ha jól értelmezem a gyártó honlapján látott képekből/videóból akkor a "tapadókorong" karimája olyasmi anyag mint ami a nanopad-okon van. Nekem több, mint 1 évig volt a kocsiban ilyen nanopad és mai napig rendesen "ragad" úgy, hogy soha nem vettem le ha esett ha fújt ha 5000 fok volt odakint jah és fekete színű.
Annyi a lényeg (és ezt a videoban is mutatják) , hogy vízzel szépen lemosható, hagyni kell megszáradni és utána ha valamihez odatapad akkor nem túl egyszerű letépni. Ezért se érjen semmihez felhelyezés előtt. Karira meglepem magam ilyennel én is szerintem... :R

(#6298) zool1 válasza ferrari1 (#6296) üzenetére


zool1
őstag

Milyen változat van 16 vs 32 gigás?! Vagy nem tudom az egyáltalán befolyásolja e, vs rom/régió függő?! :F

(#6299) dave_gahan válasza dave_gahan (#6186) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Halihó, senki sem szólt hozzá, vagy javított ki - akkor jól írtam, vagy sem a rom-okkal és garival kapcsolatos infókat?

(#6300) ferrari1 válasza zool1 (#6298) üzenetére


ferrari1
őstag

16-os, magyar régiókódos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.