Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) feelurself válasza bigrock (#5399) üzenetére


feelurself
aktív tag

van, de root kell hozza, aminek a meneterol a 3319. hsz-ban tajekozodhatsz.

(#5402) WiZARD válasza Harcipók (#5374) üzenetére


WiZARD
addikt

Xda topicot vegigolvasva tobben irtak, hogy sokkal jobban merul az akku, miutan atallitottak...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5403) Darth_Revan válasza WiZARD (#5402) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Még így is jobban bírja, mint egy S4 ...

(#5404) RocknRoller válasza bigdee888 (#5375) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

A gyári alkalmazáokat csak úgy lehet törölni, ha rootolom a telefont?

A rootolással tényleg úgy el lehet cseszerinteni egy telefont, hogy aztán az helyrehozhatatlan legyen akármit is csinálnak vele és már csak papírnehezék legyen?

btw engem kezdenek egyre jobban zavarni ezek a rendelleneségekről szóló hsz-ek..hátlap recseg, eldobja a térerőt, nem megy a wifi rendesen, processzor melegedés szabályozás meg mi a jó fene még...csak én gondolom úgy, hogy 140ezer forintért már legyen egy telefon tökletes és ne legyenek ilyen jellegű hibái?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5405) Cyrin válasza RocknRoller (#5404) üzenetére


Cyrin
addikt

mondj egy tökéletes telefont, csak egyet... :U

(#5406) bigrock válasza feelurself (#5401) üzenetére


bigrock
addikt

premete és freelurself:
Köszi, :R jó megoldásoknak tűnnek... Egyelőre még nincs meg a teló, de most már minden kétely elhárult a megvétele elől.

(#5407) zazenke


zazenke
őstag

ma gondolt egyet a telefonom és reggelre mire felébredtem eldobta vagy megszakította a net kapcsolatot . Addig nem is jött vissza még nem csináltam egy újraindítást.Ez most bugnak számít ennél a telefonnál ? ilyet még nem tapasztaltam a többi telómnál. amúgy t mobilos nem recseg a hátlapja semmi hibája nincsen .és szerintem újat kaptam nem olyat amit már más visszavitt mert teljesen le volt fóliázva az usb csatitól kezdve az oldalperemig minden. ezt nem hinném hogy a szervízbe megcsinálnák utólagosan hogy újra forgalomba hozzák.

(#5408) zer0fill


zer0fill
tag

Sziasztok!
van 1 pendrive-ként használt 64 Gb-os microsd kártyám,ezzel: [link] működne a telohoz csatlakoztatva? Egyébként , hogy látja a telefon ha rányomok 1 külsö ezközt?

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#5409) jacis válasza zer0fill (#5408) üzenetére


jacis
nagyúr

Működnie kell vele.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5410) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
A telefonon be van állítva az automatikus fényerő szabályzás,de nem reagál a fényviszonyokra csak a kézzel beállított értéken van állandóan.
Van esetleg beállítási lehetőség máshol is amiről nem tudok vagy kuka a fényérzékelő?
Pár órája használom,kétszer újraindítottam de semmi nem változik.

(#5411) F-ECT$ válasza GLOCK34 (#5410) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak lassú.

Dive ever, work never.

(#5412) jooker82 válasza bigdee888 (#5375) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez a képet duvi kolléga csinálta,szerintem jobb lenne. Meg az ébresztőnél szerintem olyan nem volt,hogy nem ébresztett,csak szundi után hibát jelzett és azt követően nem ébresztett.
Tehát úgy kellene a cimét,hogy ébresztési hiba. plusz a recsegést 3,illetve,webes vásárlás esetén 8 napon belül cseréli az lg,ezt ők mondták és volt is rá példa.
[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5413) ferrari1 válasza RocknRoller (#5404) üzenetére


ferrari1
őstag

Nekem root meg mindenféle mókolgatások nélkül hibátlanul dolgozik. Valaki belenyúl a rendszerbe, onnét kezdhetnek jönni igazán a gondok. Tapasztalat, mondhat bárki bármit.

(#5414) GLOCK34 válasza F-ECT$ (#5411) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Helyesbítek,most próbálgattam újra. Ha felveszem 100% és bepipálom az automatát nem veszi vissza a fényerőt sötétben sem,viszont 98% már állít valamennyit de éppen észrevehető a különbség.
Próbáltam úgy is,hogy 10% volt állítva és utána automata mód,és ekkor is nagyon minimális a változás. Gondolom ha automata üzemmódba állítom akkor változatlan fényviszonyok között ugyanolyan fényerőt kellene produkálnia a kézi beállításoktól függetlenül.? Az előző telefonjaimnál legalábbis így volt emlékeim szerint.

(#5415) Harcipók válasza WiZARD (#5402) üzenetére


Harcipók
csendes tag

Még nekem nincs releváns tapasztalatom mert kb fél napja állítottam be ezt.. majd meglátjuk hogy hosszútávon miként befolyásolja az akku üzemidőt..

[ Szerkesztve ]

(#5416) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Recsegésnél zéro tolerancia van vagy valamennyire mindenkinél cicceg? Nem tekergetem csak néha két kézzel stabilan megfogva mintha recserészne

RocknRoller
Használd a szerkesztés gombot mert már így is nehezen követhető a topik

[ Szerkesztve ]

(#5417) RocknRoller válasza Cyrin (#5405) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Pl nekem az iPhone 3gs-emmel nem volt semmi gond kicsivel kevesebb mint 3évig. Tényleg semmi. Utánna kezdett el virgonckodni, most meg már ott tartok h havonta 6x kell ujratenni a mentéseket mert gondol egyet és lefagy, majd mindent elfelejt.

Mielőtt hozzámvágnád, hogy akk vegyél ájfónt most is, nem, nem fogok venni, mert meguntam ezalatt az idő alatt az iOS-t és ki szeretném próbálni a droidot. Windózfón sem érdekel.

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5418) RocknRoller válasza zazenke (#5407) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

mert csinálnak olyat, hogy javítottat adnak el neked újonnan amit már egyszer más bevitt mert volt valami baja? ejnye, fogyasztóvédelemtől nem fosnak?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5419) RocknRoller válasza ferrari1 (#5413) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Értem, köszi. Remélem ha emellett döntök, akkor sikerül egy olyanba belenyúlnom ami patent lesz.

-sry lejárt a szerk.

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#5420) bigdee888 válasza jooker82 (#5412) üzenetére


bigdee888
tag

Szia!
Irtam, hogy en csak osszeszedtem az info-kat, valaki alakitsa, ahogy szeretne.
Nekem sajnos nincs idom frissitgetni az elso oldalt.
Valakinek el kene vallalnia.

(#5421) Oberthur


Oberthur
tag

Hamarosan ez se a warez kategóriába tartozik! :-)

[link]

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#5422) tonlajn


tonlajn
csendes tag

sziasztok. nekem már vagy 15ször eldobta a térerőt, olyankor mindig bejön a fehér képernyő meg a Tnek a rózsaszín nagy rakás lókakija. mit tudok tenni? másnál nincs ilyen gond?

(#5423) kali válasza tonlajn (#5422) üzenetére


kali
legenda

szia,

újraindul?
mert a t-s animáció bekapcsoláskor fut le.

[ Szerkesztve ]

(#5424) tonlajn válasza kali (#5423) üzenetére


tonlajn
csendes tag

vmi olyasmi történik,igen

(#5425) kali válasza tonlajn (#5424) üzenetére


kali
legenda

nyomj egy gyári visszaállítást, hátha csak szoftveres gond.
régi (vágott) vagy hibás sim kártya is okozhat újraindulgatást, érdemes kipróbálni másikkal.

(#5426) F-ECT$ válasza GLOCK34 (#5414) üzenetére


F-ECT$
titán

Igazság szerint én nem használom, mert nekem az 50% körüli beállítás az esetek 99%-ban jó, ha meg nem, akkor lehúzom a redőnyt, és átállítom én. Ha jól tudom, akkor a 10B szoftverben javult az automata, az van fenn?

(#5412) jooker82: szerintem az eredeti kép jobb.

(#5416) vadászcsiga: van akinek atomstabil, tehát semmit sem mozog, van akinek 1-2 mm-t mozog középen, de nem ad hangot, és van akinek recseg. Én ez utóbbi esetben küldeném csak vissza.

(#5424) tonlajn: kártya vagy szoftver hiba, de kis eséllyel hardver hiba is lehet.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5427) Emilchen


Emilchen
tag

Jelenleg egy másfél éves HTC One X-em van, semmi baja, de erősen mérlegelem egy G2 vásárlását. Vételkor (gsm boltból) a jelenlegi vodás sim kártyát - nincs hűségkötelezettségem - egyszerűen átrakom a G2-be. A névjegyeim a gmail fiókomban vannak. Hogyan tudom legegyszerűbben átrakni a G2-be? Tudom hogy láma kérdés, de előre is köszönöm ha valaki válaszol.

(#5428) akooos válasza Emilchen (#5427) üzenetére


akooos
veterán

Gmail fiókban vannak, tehát, ha a G2-n bejelentkezel Gmail-be, akkor le fogja szinkronizálni :)

(#5429) GLOCK34 válasza F-ECT$ (#5426) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Jelenleg 10a van fent. Közben találkoztam egyik ismerősömmel,Ő egy Optimus G használ és azt mondta,hogy a csuszkán beállított értékkel a minimum fényerőt állítom tehát az alá már nem megy de szükség esetén emeli a fényerőt. Na nekem nem emel semmit,pedig kuka sötétből visszavittem világosra és semmi. :(
Közben teszteltük egy Nexus 4 is,azon látványos a fényerő állítás.
Ilyet sem a Padfone2 sem az S4 esetén nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#5430) Apaxp válasza GLOCK34 (#5429) üzenetére


Apaxp
senior tag

Visszaolvasva volt már szó erről.Ezzel működik szépen az auto fényerő

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#5431) adequate_cou válasza Emilchen (#5427) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ha bejelentkezel az új készüléken akkor azonnal letölti oda őket.

(#5432) Gyula88


Gyula88
tag

Valaki tud/talalt mar bumper tipusu tokot telohoz? Mert en ilyen ishield tipusu foliat raktam a cuccra es jo lenne egy bumper tipusu vekony tok a sarkokat vedeni!
Ezt a homerseklet allitos cuccot csinalta mar valaki?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5433) Pityukaka válasza GLOCK34 (#5410) üzenetére


Pityukaka
tag

Nálam is ugyanez.

(#5434) GLOCK34 válasza Apaxp (#5430) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Köszi szépen! :R Így már tökéletes lett!

(#5433) Pityukaka : Akkor tedd fel,tényleg jól működik. Már betojtam,hogy vissza kell vinni. :B

[ Szerkesztve ]

(#5435) Pityukaka válasza Emilchen (#5427) üzenetére


Pityukaka
tag

Én is One X-ről váltottam és nagyon-nagyon nem bántam meg...

(#5436) stonerzsebi válasza vadászcsiga (#5416) üzenetére


stonerzsebi
tag

Nekem is elkezdte ma a recsegést, a gombok kötül eléggé mozog a borytás, olyan, mint ha "levegős lenne" alatta... :(((

Kedden vettem át a telefont. Ilyenkor mi van? Ugyanaz a menet, visszaküldeni, és rendelni másikat, vagy ha beviszem T-pontba, ott kicserélik?

Imádom, szeretem, de ez azért eléggé bosszant...

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5437) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#5426) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Konkrétan a hátsó gombok körül fel mm-t mozog föl le. Szerintem hétfőn visszaviszem.

stonerzsebi
Ja ugyanez. Ha online rendelted akkor a 8 napon belüli elállással visszaviheted de a pénzt csak hetek múlva utálják. A 3 napon belüli cseregaranciáról sajnos lecsusztal

[ Szerkesztve ]

(#5438) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Hol tudnék megbizható G2 venni?Adhatnátok tanácsot.Partnerot nézegetem.Tapasztalat?Ja és bontatlan,dobozost vennék,nem ilyen zacskóst amihez nem adnak semmit.Van már gyári garis?

(#5439) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Ez kíííísz!!!! Itt mindenki készvan a G2 hátlapi problémájától...Készvagytok...MIND :Y :Y :Y :W :W :W

Zolka

(#5440) migabi24 válasza Fapuma77624 (#5438) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem jött be a nexus 5?

(#5441) Pityukaka válasza RocknRoller (#5303) üzenetére


Pityukaka
tag

"fagyás, akadozás" - ez már nem az a szint. Nálam meg sem röccen, olyan, mint a villám.

(#5442) Pityukaka válasza Fapuma77624 (#5438) üzenetére


Pityukaka
tag

Én náluk vettem 2-őt, eddig mindkettő hibátlan.

(#5443) Fapuma77624 válasza migabi24 (#5440) üzenetére


Fapuma77624
tag

Nem.Megmondom öszintén h a csupasz droid nekem kevés.Vannak számomra idegesítő hiányosságok.Akku % kijelzése,redonyrol pedig rohadt sok minden hiányzik.OTG hiánya,rádió és még rengeteg ficsőr ami a szemnek szól.Videóba beletekerek akkor kisképen látom hol tart.stb egy rakást tudnék sorolni.És a battery? Hajajjjj

[ Szerkesztve ]

(#5444) vadászcsiga válasza Cruzolka (#5439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyon műanyag sajnos, nem tudom meg fogom e szokni. Iphone után olyan mintha fürjtojást fognék

(#5445) Gergőke88 válasza vadászcsiga (#5437) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én is így voltam az iPhone után.
Sajnos az anyaghasználat gyatra...
Viszont a hardver jó.
De sajnos ezzel én nem tudtam együtt élni.

(#5446) Fapuma77624 válasza Pityukaka (#5442) üzenetére


Fapuma77624
tag

Partnero? És amibe kerül ott azert megkapsz mindent?Mert vmelyik csak telot ad,tartozékokat nem.Náluk h müködik?

(#5447) GLOCK34 válasza vadászcsiga (#5437) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

A 3 nap nem csak arra vonatkozik,hogy ha nem tudod rendeltetés szerűen használni a készüléket? Nekem valami ilyesmi rémlik.
Az enyém is bemozdul a lefele nyíl bal oldalán egy kicsit,de ennyiért nem hiszem,hogy visszaviszem hacsak emiatt nem tud meghibásodni. Egyébként is egy Spiegen tok megy rá,abban biztos nem lesz észrevehető.

(#5448) migabi24 válasza Fapuma77624 (#5443) üzenetére


migabi24
nagyúr

Értem

(#5449) vadászcsiga válasza GLOCK34 (#5447) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs meghatározva ennyire pontosan, ráadásul azt adsz be a hölgynek a T-ben amit nem szegyelsz

(#5450) Fapuma77624 válasza Pityukaka (#5442) üzenetére


Fapuma77624
tag

Én rendelném.Viszont ők rendes,bontatlan teljes csommaggal dolgoznak ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.