Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6851) dave_gahan válasza -HajTömeg- (#6840) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

HATALMAS +1 :C

Tényleg vissza lehetne venni az arcból egyeseknek. Én egyik végletet sem szeretem (kismillió förtelmes toktól elkezdve a recsegés állandó említésén keresztül a visszaolvasás nélkül 1000x-re is feltett mindig ugyanolyan kérdéseken át az összes fake foskalács romig), mégsem szólok be senkinek. A topic olyan, amilyen, az összes topicban vannak ilyen periódusok, nem kell vért hányni, mindenki mazsolázza ki magának a hasznos infókat, ennyi. Nem örülnék, ha ketté válna a topic, mert akkor párhuzamosan kellene mindegyiket figyelni... :W

Az általánosítás is zavar - ha vki negatív élménnyel szembesül, egyből telebassza a topicot, mintha örök érvényű definiciót közölne... :O Félreértés ne essék, természetesen lehet negatív tapasztalatot is írni, de ne úgy, mintha egy kőbe vésett tételről lenne szó, ami minden G2-re igaz.

Pl. nyilván semmi baja az ázsiai készülékeknek, mondom ezt annak ellenére, h elsősorban én is HUN-t, v. európai országkódosat szeretnék - de nem is csak a gyártói gari miatt, hanem egyszerűen nem vagyok hajlandó a kdz-vel foglalkozni. Hiába írják, h 10 perc vele a frissítés, nekem biztos, h nem 10 perc lenne, arról nem beszélve, h ha az időszámításunk előtti C7-esem anno képes volt OTA-n frissülni, akkor az aktuális csúcstelóm is frissüljön OTA-n, wifin. :D
Szóval mindenkinek meg van a gyengéje ;] , a stílusból viszont kicsit vissza kellene venni.
:R
Az Edigitalos 32GB-os rendelőktől kérdezem, végül is megnézték a dobozon a három betűs országkódot, h milyen? A gari gyártói 2 év, ahogy ígérték?

[ Szerkesztve ]

(#6852) istnag válasza hobbitka_ (#6850) üzenetére

istnag
(addikt)

MHL kábellel tudod a microUSB-t átalakítani HDMI-re. A bluetooth os billentyűzetnek és egérnek elvileg simán kell(ene) menni,de OTG kábelen keresztül is lehetséges a dolog.
Azt viszont nem tuom,hogy a G2 MHL és OTG képes-e,majd mindjárt megmondják a többiek,akiknek van ilyen telefonjuk. :))

(#6853) k5.20 válasza istnag (#6852) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Persze, hogy az. Ezt is igy irom. MHL/bluetooth adapter, eger es bill.

(#6854) fanthomee válasza istnag (#6852) üzenetére

fanthomee
(tag)

Én úgy tudom hogy nem MHL, hanem SlimPort kompatibilis. Bár itthon még nem láttam sehol ahol árulnák ezt az átalakítót. Az OTG valóban működik, bár az egeret és a billentyűt még pont nem próbáltam rajta.

(#6853) k5.20: na ilyent viszont most hallok először. Ezzel a képet is ki tudod tenni a TV-re? Dobnál egy linket hogy milyent használsz?

[ Szerkesztve ]

(#6855) torrente777_

torrente777_
(aktív tag)

Megvan a telefon és minden igaz 2év gari 32Gb os és Lg Garancia magyarországi régiós.Nem huppog a hátulja elégedett vagyok az Extreme Digital al.A forgalmazó a Strong&Unique.

Rommer.

(#6856) istnag válasza fanthomee (#6854) üzenetére

istnag
(addikt)

Félreértés ne essék,nem akarok itt a topikban kontárkodni,főleg úgy,hogy nincs is ilyen telefonom,de véletlenül botlottam pár nappal ez előtt a hirdetésbe:
[link]
és ez miatt írtam az MHL-t. :) bár itt LG "optimus" G2-t ír :U

[ Szerkesztve ]

(#6857) fanthomee válasza istnag (#6856) üzenetére

fanthomee
(tag)

Én nem is vettem úgy :) Amúgy én is csak olvastam ezt a SlimPort-os dolgot, úgyhogy próbálni még nem tudtam sem MHL átalakítóval sem Slimmel. Annak én is örülnék ha működne MHL-el is, mert azt könnyebben be lehetne szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#6858) ferrari1 válasza torrente777_ (#6855) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Grat! Ezekszerint várható a kedvencünkhöz is jóféle torrente rom? :)

(#6859) FrankMonzano válasza dave_gahan (#6851) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Mi a kulonbseg a HUN es az Europai modell kozott ? Akinek HUN van,annak hol van ez feltuntetve ?

(#6860) ferrari1 válasza FrankMonzano (#6859) üzenetére

ferrari1
(őstag)

A dobozon lévő matricának a bal alsó sarkán, a szinfelirat felett : 6HU.

Szerintem csak régiókód a különbség, ill esetleg egyes országonként lehet a gyárilag telepített programok között eltérés. De ez sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#6861) k5.20 válasza fanthomee (#6854) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Az usb-adapterem gyári samsung.
TV-re én kábellel még nem próbáltam, mert szintén a samsungtól van egy wifis adapterem (AllShare Cast Dongle) amivel ki tudom tolni a képet a TV-re.
A Miracast-n keresztül lép vele kapcsolatba. A samsungon nem volt késés, itt van egy kicsi...

[ Szerkesztve ]

(#6862) hobbitka_ válasza fanthomee (#6854) üzenetére

hobbitka_
(tag)

Azt nem látom teljesen, hogy ha bármilyen átalakítót a micro USB-re dugva kitolom a képet tv-re/monitorra, akkor hogyan marad hely a bluetooth-os egér/billentyűzet jeladójának?
Vagy magában az adapterben ilyenkor van plusz USB aljzat?

A videóban amiket láttam (ezek mondjuk sima G-ről vannak), egyszerűen a mobil képét teszik ki, de az irányítás marad a kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#6863) dave_gahan válasza FrankMonzano (#6859) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

Többen is írták, h a dobozon van feltüntetve a hárombetűs országkód. A HUN-t és tudtommal az egyéb európai országkódost is lehet OTA-n frissíteni, a különbség annyi, h a HUN-osnak gyártói garija van. :D

(#6864) Wade0303 válasza ferrari1 (#6860) üzenetére

Wade0303
(tag)

Hát nekem 6MH van a dobozán és a T-Mobilenál vettem tehát biztos magyar kódos.

(#6865) torrente777_ válasza ferrari1 (#6858) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

Természetesen igen.

Rommer.

(#6866) Oneil_85 válasza torrente777_ (#6855) üzenetére

Oneil_85
(csendes tag)

Akkor tényleg úgy van ahogy hirdetik. Na ennek örülök :) Én holnap veszem át az edigitálnál.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6867) fanthomee válasza hobbitka_ (#6862) üzenetére

fanthomee
(tag)

Az átalakítón van egy plusz microUSB foglalat, amit azért hagytak hogy használat közben is tudd tölteni a telefont. Hogy ezen keresztül ugyanúgy lehet-e billentyűzetet vagy bármilyen OTG eszközt csatlakoztatni, azt sajnos nem tudom én sem. Talán használ ilyent valaki, és többet tud erről a dologról mint én.

(#6861) k5.20: ez sem tűnik rossz megoldásnak, ezek szerint kompatibilis (ha késik is) a samsung eszközével...

[ Szerkesztve ]

(#6868) ferrari1 válasza torrente777_ (#6865) üzenetére

ferrari1
(őstag)

:C

(#6869) bounty123

bounty123
(őstag)

Valaki korábban kérdezte, hogy kikapcsolható-e a töltéskor a led. Most jöttem rá, hogy a gyári led értesítő is részletesen beállítható, hogy mire jelezzen és mire nem. Az értesítési sávban hosszan a led-re nyomva bejön a beállítás menüje, itt külön is kikapcsolható pl. a töltés led.

(#6870) Pinky Demon válasza torrente777_ (#6855) üzenetére

Pinky Demon
(addikt)

Szuper! Ha ma sem hiv a VIP, hogy megvan a keszulek, akkor en is atnyergelek...

#6872: tegnap hivtak, ahogy varhato volt, mondtam nekik maig varok max....

[ Szerkesztve ]

(#6871) FrankMonzano

FrankMonzano
(őstag)

2 feliratot talaltam ami talan ezzel allhat kapcsolatban. Van a black black felirat felett egy 6DE,illetve a doboz oldalan egy 919LGD802KHUNOPEN.

(#6872) torrente777_ válasza Pinky Demon (#6870) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

Feleslegesen vársz szerintem engem egy hétig hülyítettek.

Rommer.

(#6873) ferrari1 válasza FrankMonzano (#6871) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Az nekem gyanus. A 6DE az német régiókód. Hogyan lehet HUNOPEN az oldalán?

(#6874) ferrari1 válasza FrankMonzano (#6871) üzenetére

ferrari1
(őstag)

(#6875) dogi01 válasza hobbitka_ (#6862) üzenetére

dogi01
(tag)

Szerintem USB HUB-ot is csatlakoztathatsz! Így több port-od is lesz! Legalább is a Gnex-en annó működött

[ Szerkesztve ]

(#6876) vadászcsiga válasza ferrari1 (#6873) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Netes legenda ez a régiókód nem?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#6877) ferrari1 válasza vadászcsiga (#6876) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Mire gondolsz?

(#6878) hobbitka_ válasza dogi01 (#6875) üzenetére

hobbitka_
(tag)

Azaz mikro usb hub kellene ehhez. Valami hasonló: link
Kérdés, hogy ezen érzékeli-e mondjuk a bluetooth jeladót és tud-e jelet is leadni, ha mondjuk egy MHL kábel van még beledugva a HUB-ba egyszerre.

(#6879) dave_gahan válasza torrente777_ (#6855) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

A hivatalos forgalmazást nem az LG Mo. biztosítja importőrként? Szóval ha HUN-os & gyártói garis, akkor nem annak kellene szerepelnie, mint ferrari1 6874.-ben linkelt képein?
Meg tudnád mondani, h neked mi szerepel a szín megjelölés felett? (3 betűs kód)

(#6880) Mifi58

Mifi58
(csendes tag)

A téma: T-mobile garanciajegy. Én a T-s webshopban vettem kb. 2 hete, az átvételt üzletbe kértem (Duna pláza). A telefon mellé csak bevételi pénztárbizonylatot kaptam, állítólag nov. 1-tõl már digitálisan küldik a számlát, szerzõdést ill. a garanciajegyet. A számla megjött, de más nem. Szerintem valami nagy gond van a T-s belsõ ügyintézéssel. Jelenleg, igérik, hogy postán küldik. Másnál (T-mobile) is hasonló a helyzet :F ?

(#6881) ferrari1 válasza Mifi58 (#6880) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Párom tegnap kapta meg a telefonját a T-től. Neki sem hozta a futár. Azt mondta, hogy az oldalról letölthető ha gond lenne.

(#6882) premete válasza Mifi58 (#6880) üzenetére

premete
(veterán)

Webshop, Allee átvétel, adtak kb. 20 oldalt, benne a számla és a garanciapapír is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6883) FrankMonzano válasza ferrari1 (#6873) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Fentebb irta a kollega h neki meg 6MH van. Mi lehet akkor a magyarazat a 6DE es a HUNOPEN-re nalam ?

(#6884) Wade0303 válasza FrankMonzano (#6883) üzenetére

Wade0303
(tag)

A 6MH elvileg a magyar T-Mobileos készülékek kódja.
A 6DE és a HUNOPEN sehogy nem fér össze sztem, gondolom valami gsm boltos ügyeskedés.

[ Szerkesztve ]

(#6885) F-ECT$ válasza Mifi58 (#6880) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nekem simán letölthető.

Dive ever, work never.

(#6886) FrankMonzano válasza Wade0303 (#6884) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Mit lehet ilyenkor tenni? Ez nekem is gyanus. Gariztatasnal lehet belole gond ?

(#6887) vadászcsiga válasza ferrari1 (#6877) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

A mellékelt peldakra

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#6888) torrente777_ válasza dave_gahan (#6879) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

NEU és a kis cimke:1105LGD802BKHUNOPEN

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#6889) FrankMonzano válasza torrente777_ (#6888) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Ez se magyar akkor :d

(#6890) torrente777_ válasza FrankMonzano (#6889) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

Nem gond a gari papírok rendben vannak és ez érdekel.

Rommer.

(#6891) ferrari1 válasza vadászcsiga (#6887) üzenetére

ferrari1
(őstag)

A régiókódos ügyeskedés a gsm boltok sara. Roppant egyszerűen kideríthető, hogy magyar régióba szánt vagy csak ügyeskedve ( felmatricázva? ) magyar a telefon. Első bekapcsoláskor vagy reset után milyen nyelven indul a telefon. Ha magyar akkor ok, de ha nem akkor...

(#6892) FrankMonzano válasza torrente777_ (#6890) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Nekem is HUNOPEN van azzal a kulonbseggel h a NEU helyett nalam DE van a szin felett

(#6893) FrankMonzano válasza ferrari1 (#6891) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Elso bekapcsolast nem tudom mert hasznaltan vettem,akkor csinaljak egy gyari visszaallitast ?

(#6894) Akve válasza Mifi58 (#6880) üzenetére

Akve
(tag)

Nekem a My-Tmobile oldalon fent van az előfizetéssel együtt az összes dokumentáció. Másnap láttam, ahogy átvettem.

Élek és élni hagyok.

(#6895) dave_gahan válasza torrente777_ (#6888) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

Akkor az eredetileg holland... Attól még sztem rendben van, OTA-n frissíteni fog, LG garijegyet is kaptál.
Viszont továbbra is igaz, hogy hivatalos forgalmazásban (importőr: LG Electronics Magyar kft.) csak 16GB-os van.
Valszleg az Edigital megegyezett (?) a magyar LG-vel máskülönben nem tudom elképzelni, miként lehet rá gyártói gari. :D

[ Szerkesztve ]

(#6896) torrente777_

torrente777_
(aktív tag)

Indulásnál Magyarul indult a telepítő és hivatalos LG garancia jegy.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#6897) Wade0303 válasza FrankMonzano (#6893) üzenetére

Wade0303
(tag)

Ha minden áron ki szeretnéd deríteni akkor csinálj.

(#6898) dave_gahan válasza FrankMonzano (#6886) üzenetére

dave_gahan
(aktív tag)

Az a legegyszerűbb, ha IMEI alapján rákérdezel az LG szervizben.

(#6899) ferrari1 válasza torrente777_ (#6896) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Milyenek az első tapasztalatok? Főleg ennyi samu és rom készítés után?

(#6900) torrente777_ válasza ferrari1 (#6899) üzenetére

torrente777_
(aktív tag)

Szerintem nagyon jó de még kell pár nap a barátkozáshoz.

Rommer.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.