Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) p3p3


p3p3
csendes tag

Sziasztok,

látom más is vette a T-nél, ti kötöttetek rá készülék biztosítást? Nekem elég lehúzás gyanus a dolog, nem kötöttem rá, de azt mondta a csajszi átvételkor hogy 60 napig még megtehető. Van ezzel valakinek tapasztalata? Megéri?

Amugy a telefon bejön, motorola defyról váltottam, eddig a gyári rom is tetszik majd megnézem h kell-e rá custom.

btw: a Jótállási jegy nekem is megjelent a myt-mobile oldalon, neten vettem tegnap, westendes átvétellel.

Üdv
Pepe

[ Szerkesztve ]

(#6902) Akve válasza p3p3 (#6901) üzenetére


Akve
tag

Szia!

Én nem kötöttem, nem bízok a biztosítóban, amivel a T szerződésben van.

Élek és élni hagyok.

(#6903) FrankMonzano válasza dave_gahan (#6898) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Multkor felhivtam oket. Azt mondtak ha a hivatalos LG garijegyem van es ki van toltve akkor nincs semmi gond.

Mas : volt egy hely ahol elment 2x is a tererom,valaki tapasztalt hasonlot ?

[ Szerkesztve ]

(#6904) WiZARD válasza p3p3 (#6901) üzenetére


WiZARD
addikt

Ha elő szokott fordulni, hogy leejted, leöntöd, elhagyod, stb, akkor érdemes lehet.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6905) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Hatalmas piros pont az lg nek a tárcsázó megnyitás hibátlan villámgyors és a böngészőbe a kedvencek scrollozás közben nem lagg ol hát már ezért megérte a váltás.

Rommer.

(#6906) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Lg hivatalos Romokat honnan tudok letölteni?

Rommer.

(#6907) ferrari1 válasza torrente777_ (#6906) üzenetére


ferrari1
őstag

Innét :) Ha éppen működik. Vagy innét is.

[ Szerkesztve ]

(#6908) torrente777_ válasza ferrari1 (#6907) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Köszönöm!A 16G felirat mit takar nem jó a 32 es hez?

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#6909) ferrari1 válasza torrente777_ (#6908) üzenetére


ferrari1
őstag

:R Ezt sajnos nem tudom, de lehet nem véletlen van benne a nevében.

[ Szerkesztve ]

(#6910) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Nekem ez kelleneD80210b-EUR-XX és 32Gb oshoz ha számít.

Rommer.

(#6911) ferrari1 válasza torrente777_ (#6910) üzenetére


ferrari1
őstag

Átböngésztem a listát de igazából a német ami nem szolgáltatós meg az Europe Open-t aminek nincs a nevében a 16Gb, de az csak " A " veriós. Csak európai romokat néztem.

[ Szerkesztve ]

(#6912) k5.20 válasza torrente777_ (#6910) üzenetére


k5.20
senior tag

Az UK-open 10b és fut a 32GB-s készüléken. A Hun open is. Ott vannak az első linken.

(#6913) torrente777_ válasza k5.20 (#6912) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Köszönöm a Hun open szedem lefelé.

Rommer.

(#6914) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Probaltatok már tv-re fotót kirakni a galéria appból wifin keresztül? Egy 4ezervalahanyszoros felbontasu képet olyan piciben jelenit meg mintha csak a negyede lenne. Majd megnezem de a tv-n szerintem nincs erre vonatkozó beállítás, miért is lenne? Tv fullhd amugy

[ Szerkesztve ]

(#6915) hobbitka_ válasza fanthomee (#6857) üzenetére


hobbitka_
tag

Az MHL olcsóbb, viszont a dobozos a "Connectivity" szekcióban csak a SlimPort van feltüntetve.
Van ahol azt írják, hogy tudja az MHL-t, de nem derült ki, hogy ezt tesztekre alapozták-e.

(#6916) lajki7 válasza torrente777_ (#6910) üzenetére


lajki7
senior tag

Csoki:) szoval,neked EUROPE OPEN van ami a NEU orszag kodot tartalmazza:) szval hivatalosan szervizelheto az LGnel. 10A a fwd,szval te nem tudsz letolteni mst 10b-s fwt,mert ami van magyarra az csak 16GB verzara jo:) persze letudsz mast orszagtol szedni 10b-et de az mar nm hivataloa akkor:)

Sorry,latom akkor megis lehet :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#6917) WiZARD válasza hobbitka_ (#6915) üzenetére


WiZARD
addikt

nem tud MHL-t.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6918) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok! Beléptem Én is a G2 userek közé, és olyan kérdésem lenne, hogy lehet százalékos akku kijelzést valahogy kapcsolni?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#6919) Rush77 válasza neo-geo (#6918) üzenetére


Rush77
aktív tag

beállitasok -> Általános -> Akksi

(#6920) vtechun válasza k5.20 (#6853) üzenetére


vtechun
veterán

ha jól értem monitort és egeret billentyűzetet kötöttél rá? és működik? milyen típusú eszközöket kötöttél rá?

(#6921) neo-geo válasza Rush77 (#6919) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Köszönöm megvan :C

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#6923) zool1 válasza szaszandras (#6835) üzenetére


zool1
őstag

Koszi valami ilyesmire gondoltam! :R

(#6924) toto0569 válasza vadászcsiga (#6914) üzenetére


toto0569
addikt

Beállítások---megosztás és csatlakoztatás---MENÜ "gomb"---DLNA funkció használata...Válaszd ki az elsőbe a telefont,a másodikba pedig a TV-t. :C

(#6925) k5.20 válasza vtechun (#6920) üzenetére


k5.20
senior tag

Tisztázzuk, mert azt hiszem elrontottam a korábbi beírást.

Ami tehát biztosan megy:

- A Miracast-al softverrel tud az AllShare Dongle Cast nevű (samu-specifikus) hardverhez, és így a TV-hez kapcsolódni.
- Ha OTG-be dugom a bluetooth billentyű+egér adapterét, akkor ezekkel tudok a telefonban matatni. Megjelenik az egérmutató a készülék képernyőjén stb.

Most ennyi, mert dolgom van.

(#6926) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Jól értelmezem hogy a 16gb-ot alternatív megoldással lehet bővíteni, viszont pl. egy játékot a belső memóriából nem lehet átráncigálni a külső SD-re? Nagyon régen a 2.3.7?-es droidba még lehetett sd-re másolni olyan telefonoknál ami bővíthető volt.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6927) F-ECT$ válasza Jeanne d'Arc (#6926) üzenetére


F-ECT$
titán

Külső SD-n képeken, filmeken, zenéken kívül mást nem tárolnék. Ha úgy gondolod, hogy a telepített appokra nem elég 10 Gb, akkor inkább 32 Gb-os verziót vegyél.

Dive ever, work never.

(#6928) jooker82 válasza dave_gahan (#6922) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért minden teszt elismerően ir a G2-ről a kijelzőjét,aksiidejét külön dicsérik... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6929) Jeanne d'Arc válasza F-ECT$ (#6927) üzenetére

Ez lesz! :B ;)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6930) dogi01


dogi01
aktív tag

Na megvan a G2. Nagyon tetszik a koppintásos feloldás, és a kijelző is isten, de kicsit lassucska néha... :/ nincs még belakva de az optimus g után lassabbnak érzem valamiért. Olvastam h le kell tiltani valamit és jobb lesz.... Bár már mindent letiltottam amit lehet. kövezzetek meg érte de tényleg jobbra számítottam.... Ha fut 3 app akkor azért ne érezzem már meg köszönöm!

(#6931) jooker82 válasza dogi01 (#6930) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is félek a G-ről váltani,basszus az annyira jó teló... :Y pedig ebbbe a g2-be vannak olyan dolgok,melyek miatt előbb utóbb tuti leváltom.. :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6932) PS7A válasza jooker82 (#6928) üzenetére


PS7A
tag

Én az aksin még mindig nem tudtam túltenni magam :D
Egész nap ment a wifi, fájlokat is küldtem ide-oda, bizergáltam és már 4 órája megy róla a zene. Most van 93%-on :Y (reggel 8-kor vettem le a töltőről) Pofátlan :D Az S2-m ilyenkor már kaját kért.

(#6933) toto0569 válasza dogi01 (#6930) üzenetére


toto0569
addikt

Nem kövezlek meg de az ilyenek miatt röhögnek rajtunk mint te meg a többi hasonló kategória."Valahol olvastam".Nem írom le többször,keresd meg.Segítségképpen annyit,hogy a nevemet írd be a részletes kereséshez.
Nem akartalak megsérteni,ne haragudj de szerintem még kezelni sem nagyon tudod,ha megkérhetlek ne írj hülyeségeket.
Köszönöm :R

(#6934) hobbitka_ válasza toto0569 (#6924) üzenetére


hobbitka_
tag

Nekem ebből a leírásból (a tördelés miatt) nem volt egyértelmű, ezért leírom máshogy is, uazt ;) (angolul, csak hogy még bonyolultabb legyen):
Settings->Networks fül-> Share and connect menüpont -> majd a telefon menügombjával lehet kihozni a DLNA-t, azaz nincs a felsorolt pontok között.
Ezt amúgy nem értem, mert most próbáltam a TV-mel és szép, egyszerűen használható a DLNA a telefonon, így érthetetlen, hogy miért "takargatják".

@dogi01: ha bármi is lassú lenne, az gyanús, mert nekem eddig minden hiperűrsebességgel ment (én galaxy nexus-hoz hasonlítok). Ha probléma van, akkor futtass esetleg egy benchmark tesztet és ha alacsony értéket kapsz, akkor lehet később tesztelni, hogy hardweres (->csere), vagy szoftveres-e (esetleg valami háttéralkalmazás, stb) a probléma .

[ Szerkesztve ]

(#6935) toto0569 válasza hobbitka_ (#6934) üzenetére


toto0569
addikt

Beállítások---
megosztás és csatlakoztatás---
MENÜ "gomb"---
DLNA funkció használata...
Válaszd ki az elsőbe a telefont,a másodikba pedig a TV-t.
Így már jobb?
A 4X-en Smart Share-nak hívták és volt ikonja külön...

(#6936) hobbitka_ válasza toto0569 (#6935) üzenetére


hobbitka_
tag

Nem mondtam, hogy rossz volt, én is az eredeti leírásod alapján találtam meg, csak nem fél, hanem 3 perc alatt ;)

[ Szerkesztve ]

(#6937) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Urak!

erre valakinek valami ésszerű magyarázata miért nem akar működni a FW csere! :F Jobban mondva a gép és a teló között a kapcsolat! :O

Minden a leírás szerint telepítve, elindítva, beállítva! a teló látszódik is a win be (eszközkelőbe látni is)

gép vagy OP rendszer se lehet, mert 2.gépbe és 2 op rendszeren(Win7 x64, és Win8.1 x64) tesztelve ugyan ez a hiba ahogy rányomok a Read phone infóra kics gondolkodás után ezt a hiba üzenetet kapom így a felírásra rá sem merek nyomni amíg nem stabil a kapcsolat a gép és a teló között!

Ja a teló 1.hetes Trémobilos 6MH kódos!

Van amikor ilyen hiba üzenet jön de ekkor se megy tovább!..

Valaki használta már 1átalán ezt a módszert frissítésre???????? :U

Minden segítséget és jó tanácsot meg hallgatok S.O.S............... :R

[ Szerkesztve ]

(#6938) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Üdv. Kb 1 hete vagyok boldog tulajdonosa egy ilyen készüléknek, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Sokat agyaltam rajta hogy Nexus 5 legyen vagy ez, de úgy érzem végül jól döntöttem, csodaszép a telefon, nagyon jól néz ki hogy szinte faltól-falig kijelző van, üzemidő tekintetében szinte hihetetlen teljesítményt nyújt. A szoftverrel sincs bajom, a T-mobile által felpakolt appokat simán tudtam törölni, szóval egyelőre nem tervezek másik romot felrakni, majd esetleg ha lesznek 4.4 custom romok. (Vagy jelenleg létezik olyan rom amit érdemes lenne felrakni?) Ez ügyben kérdezném, hogy romok szempontjából számít e hogy T-s a készülék? Továbbá ha rootolom a telefont garanciáztatás esetén vissza tudom állítani a gyári állapotot úgy, hogy ne maradjon nyoma?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6939) toto0569 válasza DroiDMester (#6937) üzenetére


toto0569
addikt

(#6940) FrankMonzano válasza PS7A (#6932) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Erdekes,nekem s4 szintu az akkuido,igaz csak 2 napja van meg,de hasznaltan vettem.

(#6941) Apaxp válasza JoeCockBill (#6938) üzenetére


Apaxp
senior tag

Képernyő felső rész összefoglaló kinyitása

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6942) DroiDMester válasza toto0569 (#6939) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Igen így csináltam mindent.. De itt a tropik -ba is az első H.SZ ben ugyan ez van leírva!

Próbáltam egy másik Telepítős verziójú LGFlashTool -al, egész pontosan Setup_LGFlashTool_1.5.10.1120 progival de az meg köhög a regisztrációért és jelszót meg felhasználói nevet kér az nélkül el sem indul! :W

[ Szerkesztve ]

(#6943) vadászcsiga válasza toto0569 (#6924) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, erről a beallitasrol nem is tudtam. Sajnos valamiért még mindig 600xXXX-es méretben teszi ki. Rejtélyes

Más.
Hozzáértőktől kérdezném hogy egy 1600mA-es autós töltő meg tudna birkózni a gyorstoltessel vagy keressek inkább nagyobbat?

(#6944) toto0569 válasza DroiDMester (#6942) üzenetére


toto0569
addikt

Valószínű mert az én írásom alapján lett berakva,akkor viszont szedd le újból mert lehet,hogy hibás a letöltésed.
USB hibakeresés bekapcsolva?
JoeCockBill:Az elfog tűnni a frissítés alkalmával mert csak telepített alkalmazás a CWM.

[ Szerkesztve ]

(#6945) JoeCockBill válasza Apaxp (#6941) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Köszi, olvastam, ott a második kérdésemre majdnem találtam választ. Azért csak majdnem mert kicsit zavaros, konkrétan a "Root eltűntetése (ha CWM Recovery van a telefonon)" részre gondolok. Az oké hogy eltűnik a root, de gondolom CWM-el nem vihetem vissza. Olyat meg nem találtam hogy root eltüntetése ha nem CWM Recovery van a telefonon. Az összefoglaló végén ott van hogy hogy lehet visszatenni a gyárit, de erre vonatkozik az első kérdésem.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6946) pit450 válasza toto0569 (#6944) üzenetére


pit450
aktív tag

Beállítottam a háttérfeldolgozas korlatjat 4 re mégis 10 folyamat fut ez mitől lehet?

(#6947) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#6943) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm találomra kiválasztott 2 dlna-s app a playről szépen, teljes méretben kiteszi.
Passz

(#6948) toto0569 válasza pit450 (#6946) üzenetére


toto0569
addikt

Azért van mert a rendszerfolyamatok futni fognak a tieid mellett.

(#6949) jilian


jilian
addikt

Hasznàl valaki 4.3 rendszert?
Melyiket?

(#6950) pit450 válasza toto0569 (#6948) üzenetére


pit450
aktív tag

De ezek csak az általam elinditott appok amiből 10 van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.