Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Lecs@ válasza stonerzsebi (#6100) üzenetére


Lecs@
addikt

Szia Linda :)

512 GB

(#6102) Gonoszmanoka válasza Fapuma77624 (#6054) üzenetére


Gonoszmanoka
csendes tag

http://m.ebay.com/itm/261266455119?nav=SEARCH&sbk=1 5 nap alatt ideért.

(#6103) feelurself válasza Lecs@ (#6097) üzenetére


feelurself
aktív tag

Szep lenne sracnak ilyen tok ..:Dd

(#6104) stonerzsebi válasza feelurself (#6103) üzenetére


stonerzsebi
tag

Hát nahh... :D Biztos van olyan "pasi", akinek bejön... :))

Szia Levente :R :P

[ Szerkesztve ]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6105) bigdee888 válasza Speed limit (#6061) üzenetére


bigdee888
tag

Jo cucc a kartyaolvaso. Nekem mar megerkezett.
64gb-os SDXC kartyat tettem bele, tokeletesen mukodik.
Amikor rakotod valamire, az USB csatlakzo es a haz kozott keken vilagit egy csik, ha hasznalod, akkor villog.
Ennyi penzt mindenkepp meger.

(#6106) Viper26


Viper26
nagyúr

CWM telepítésnél másnál is volt első újraindításnál egy fehér képernyő valami olyan szüveggel, hogy adj meg jelszót vagy kódot a telefon feloldásához?
kapott még egy restartot, és utána rendesen boot-olt ahogy kell.

Pixel 7 | FR955

(#6107) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6100) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Köszi. :R Jól néz ki, jó áron. Még van egy hetem eldönteni, hogy ezt a masinát választom, vagy maradok egy kisebbnél (de ő lesz a választott valószínűleg), akkor tuti, hogy én is befizetek egyre. Amúgy a használatával, mint csajszi megvagy elégedve? Bár gondolom jobban értesz az ilyen kütyükhöz mint én, mert nekem még fejlődnöm kell, de imádom bűvölni őket... Remélem, boldogulni fogok majd vele... :B

(#6108) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6107) üzenetére


stonerzsebi
tag

Nem egy ördöngösség, annyi szent. :) Tény, hogy ilyen téren (is) van bennem nem kevés "pasis hajlam", imádom a kütyüket, az autókat, a focit (na jó, a csajokat "úgy" nem :N )...

Abszolut kezemre áll a telefon, nem akar kiesni belőle, teljesen vállalható a mérete, nem egy tepsi. Én S3-ról váltottam, az se sokkal kisebb, de az is kézre állt.

Az Alcatel Idol S nálam is képben volt, de aztán megláttam a G2-t, és tudtam, hogy elvesztem. :) Szerintem nem fogod tudni letenni. :)

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6109) vfeco válasza Zitta (#6052) üzenetére


vfeco
aktív tag

Ő... Nekem TWN ROM volt a telón.
Simán átraktam rá EUR-XX romot (Open UK-t) és hibátlanul működik, sőt most már 4G-re is csatizik szóval nincs gond a távolkeleti G2 telókkal.

(#6110) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6108) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Hasonló beállítottságú vagyok én is... :B A párom telóját is állandóan én bűvölöm, ha valami kell neki, pedig ő sem egy elveszett ember, de én inkább kissé "mániákus, fanatista" vagyok és addig nem nyudszom még ré nem jövök az aditt dologra. :B

"Az Alcatel Idol S nálam is képben volt, de aztán megláttam a G2-t, és tudtam, hogy elvesztem. :)" Hasonlóan így vagyok ezzel én is. De én valamiért tartok a döntéstől... :F

(#6111) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#6036) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Még nem.
Dec 6 ig kell döntenem, addig olvasgatom a totyikot.
Ez a legszimpibb telefon.
Ha meg túl sok androidos nyügre derül fény, akkor szifon 4s lesz :)

Alias: Júzer error

(#6112) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6110) üzenetére


stonerzsebi
tag

Én is hezitáltam rajta eleget, de nem bántam meg. Előte a Huawei P6-ba voltam belebolondulva, de az nagy csalódás volt, 2 nap után vissza is küldtem. :(

De ez a G2, hát ez nekem még mindig egy csoda. :) Nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben olyan telefon, amire lecserélném. Nem tudok negatívumot felhozni, bármennyire is kritikud szemmel nézegetem (8 nap miatt).

Mi az, amiért hezitálsz egyébként? Csak a mérete?

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6113) Viper26 válasza stonerzsebi (#6112) üzenetére


Viper26
nagyúr

P6 nagyon tetszett, gondolkoztam is rajta, miután eladtam az N4-et, anyaghasználatban mindent ver, csak az MTK soc-tól féltem azért, akkor ezek szerint nem ok nélkül.

Pixel 7 | FR955

(#6114) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6112) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Igazából a mérete, mert minden benne van amit keresek és amit akarok egy telóba. Hosszú távon tervezem a megtartását, mert már elegem van a "gagyi okosokból". Talán még ez az ami megnehezíti a döntésem. Te hol szerezted be a telód? Na meg talán még egy félsz. Az pedig a 16GB fix, amiből jelentősen kevesebb marad a részemre...

(#6115) bigrock válasza stonerzsebi (#6112) üzenetére


bigrock
addikt

Pedig állítólag a méret a lényeg... ;]

(#6116) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6114) üzenetére


stonerzsebi
tag

Hála a felhőnek, szerintem elég az a felhasználható 10GB, megszokás kérdése. Nekem sem tetszett először, de ennek a telefonnak még ezt is megbocsájtom. :)

bigrock: én speciel nem a méretre izgulok, hanem arra, hogy mennyire tud...khm...kielégíteni a tudása... :DD

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6117) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6116) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Hát köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalatid. :R Érik a dolog nálam is rendesen... :C Eddig nem éreztem, hogy messze van még a jövőhét, de most már egyre távolabbinak tűnik... :) :)) :)) :))

(#6118) Eraah


Eraah
tag

Sziasztok! :))

Ma rendeltem az egyik nagy szolgáltatótól egy g2-t online. Holnap megyek érte, de nem tudom, hogy ilyenkor nekem kell-e "összerakni" vagy ők megcsinálják. Sim kártya berakás stb.

A kérdésem az lenne, hogy mi az amire figyelni kell ilyen új telefonnál? Mind szoftveresen, mind hardveresen, mivel első okostelefonom ezért nem vagyok annyira képben a dolgokkal, de nem szeretnék semmit elrontani, ha egyáltalán el lehet.

Kérlek szépen titeket egy két fontosabb dologra amivel vigyázni kell hívjátok már fel a figyelmem, vagy esetleg valami link is jöhet ezzel kapcsolatba.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :U

(#6119) Sabinchen3 válasza bigrock (#6115) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Nálam sem elsődleges a méret, de azért szem előtt tartandó... :)
Hisz ha túl nagy, félő, hogy nem tud az ember mit kezdeni vele... :))

(#6120) stonerzsebi válasza Sabinchen3 (#6117) üzenetére


stonerzsebi
tag

Örülök, ha tudtam segíteni. :) Ha már csak fele annyi örömöd lesz benne, mint nekem, már akkor is nagyon boldog leszel szerintem. :)

Csúnya lesz, amit mondok, de még az S3 sem tudott ennyire lenyűgözni, pedig azt hittem, attól már nincs feljebb... :B

#6119 :Y :)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6121) Sabinchen3 válasza Eraah (#6118) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Szia! Ma voltam bent én is, pont az ezt érdeklődtem meg. A SIM történetet megoldják, mert nekem SIM cserés lesz, ha megveszem én is. Adatmentést is megcsinálják, ha kéred, bár én azt kihagyom, mert nem fizetek olyanért amit én is megtudok csinálni..., de ha neked nem megy megcsinálják azt is.
Abban viszont nem tudok tanácsot adni, hogy mire figyelj vele kapcsolatban pontosan, mert még sajnos én nem vagyok boldog tulajdonosa ennek a csodának. Bár gyors, erős készülék, tehát akadoznia nem szabad norm. használat mellett. De ebben inkább ne én adjak tanácsot, inkább a nagyok!

(#6122) Sabinchen3 válasza stonerzsebi (#6120) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy nagy örömöm lesz vele kapcsolatba. :) :)) Akarom, kell... Csak kellett némi megerősítés, ezért is olvaslak titeket, hisz sok mindent megtudtam tőletek (csupa jót)! :R

(#6123) Akve válasza stonerzsebi (#6081) üzenetére


Akve
tag

Nagyon dögös a telód ebben a tokban. Mennyi idő alatt jött meg? Illetve a tollat, meg a fóliát megkaptad hozzá?

Élek és élni hagyok.

(#6124) akooos


akooos
veterán

Igaz, az előző kérésemre se kaptam reakciót érdemben, de felteszem ezt is:
Valaki keresett/talált már hozzá AKTÍV autós tartót? Van egy univerzális amibe jó, de azért örülnék ha lenne hozzá egy specifikus.
Annó a HD2-nek volt nagyon jó mount-ja, ahhoz hasonló kellene
Ilyen

[ Szerkesztve ]

(#6125) feelurself válasza bigrock (#6115) üzenetére


feelurself
aktív tag

Persze hogy az, csak a nok ezt eloszeretettel tagadjak :K ;]

(#6126) Viper26


Viper26
nagyúr

G2 Xposed másnál is levágja a képernyő alján lévő ikonok, widgetek széleit? :F

Pixel 7 | FR955

(#6127) Viper26


Viper26
nagyúr

Xposed unistall esetén minden framework / rendszermódosítást megszűntet?

Pixel 7 | FR955

(#6128) akooos válasza Viper26 (#6126) üzenetére


akooos
veterán

Nekem nem vág le semmit, pedig van a képernyő alján ikon.

Uninstall: nem próbáltam ki, de én úgy gondolom, hogy eltűntet mindent amit ezzel állítottál be. Ha kipróbáltad akkor updatelj :P

Más: nagyon vadállat az üzemidő!! 16 óra 42 perc üzemidő, ebből 4 óra 36 perc képernyőidő, egy jó 40 perc játék és 2x45 perc film és egész napos wifi/4g mellett most vagyok 26%-nál. Soha nem volt még ilyen állat gépem :) HD2, EVO 3D 2 rész sorozat után már nyávogott, hogy éhes. Egyre jobban kezdem megszeretni a kicsikét ;)

(#6129) Roland861010 válasza akooos (#6128) üzenetére


Roland861010
addikt

34 óra 55 perce nem volt töltve a telefon 90%-os volt amikor elhagyta az az usb kábelt ami gépre van kötve!
Egész nap aktív a wifi hallgattam zenét meg játszottam meg neteztem rajta igaz nem órákat de az összes aktív használat kb 5óra.
Anno a Z-ém már ennyi idő alatt 2* volt töltve teljesen!

(#6130) rankesz válasza lajki7 (#6079) üzenetére


rankesz
veterán

S1-s2-s3, most Nexus 4 van meg egy xperia j...
Régen tényleg aktívabb voltam, de az utóbbi időkben inkább csak megszokásból vagyok fent, egy kicsit elment a kedvem a fórumtól,.

(#6131) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#6111) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mikulás hozza? :DDD
4S-el nem jarsz már túl jól, sőt. Inkább az 5-öt ajanlom, higgy nekem. Most szerintem a G2 a tuti. N5 is langyos valasztas

[ Szerkesztve ]

(#6132) -Mosquito- válasza Sabinchen3 (#6119) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Még jó,hogy nekem hmm..nagy kevezem van nem lesz ilyen problémám.. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#6133) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok.
Valamiért nekem nem csatlakozik 4g hálózatra (HSDPA a max amire felmegy). Ez lehet szolgáltatói beállitás?
Nem mintha létfontosságú lenne de ha mar tudja a telefon jó élenne. És azt sem hinném, hogy lefedettség lenne a téma mert barátnőm Z-je meg ugyanitt felmászik 4g-re.

A másik meg az akksi. Jó lesz ez. Tegnap kb 2-3 óra játék sok email, netezés, telepitgetés és este 11kor még 27% volt. szóval elég impressziv.

Nagyon nem bántam meg.

(#6134) Sabinchen3 válasza -Mosquito- (#6132) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Bizonyos szempontból szerencsés vagy. Nekem kicsi, de ügyes. :) Viszont a teló méretéhez képest határ eset. Talán ezért tartok tőle egy kicsit, hogy élvezhetetlen lesz némileg a használata, mert nem szeretném, hogy esetlen legyen. Bár lehet, hogy csak meg kell szokni, mivel ekkora azért még nem volt. :F :)

(#6135) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Tegnapi nap folyamán nem ment a telefonom kamerája,minden belépésnél lefagyott, ma viszont már működik . . . Dafuq? :U most akkor visszavigyem, ne vigyem ?

(#6136) Gyula88


Gyula88
tag

Hol kell az allitani h LTE is legyen mert en meg nem talalkoztan vele...!

Mas: bumper tipusu tokkal nem talalkozott meg senki? Egesz veletlenul? Sehol nem talalni...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6137) k5.20 válasza Rush77 (#6133) üzenetére


k5.20
senior tag

Előfizetésed van?

(#6138) tonlajn válasza TMT7TMT7 (#6135) üzenetére


tonlajn
csendes tag

Nem fogják cserélni, mert ilyen hibanal 1 hét bevizsgálásra fogjak küldeni, és utana ha gond van vele cserelek. Csinalj rendszervisszaallítast,ha akkor is gond vab vele,vidd vissza.

(#6139) Rush77 válasza k5.20 (#6137) üzenetére


Rush77
aktív tag

Előfizetéses vagyok (pontosabban flottás) de öcsém is ugyanabban a flottában van és neki 4g van a szifonon. (mondjuk neki a szifon miatt csomagot is modositottak de nem tudom mit változtattak az adatforgalmon ami most 7Gb neki).
Lehet h bekéne telefonálnom a Tréhez h miújság?

(#6140) k5.20 válasza Rush77 (#6139) üzenetére


k5.20
senior tag

Igen, valószínű, hogy az adatcsomagod nem megfelelő.
A szifonhoz a T árul olyan olcsóbb 4G csomagot, amit csak ahhoz adnak...

(#6141) Rush77 válasza k5.20 (#6140) üzenetére


Rush77
aktív tag

hát jó.

Köszi.
Mint mondtam nem létfontosságú.
Majd ha az lesz beszélek velük. :DDD

(#6142) F-ECT$ válasza k5.20 (#4909) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 11-én került vám elé. Hány nap után hozta a postás?

Dive ever, work never.

(#6143) zool1


zool1
őstag

(#6144) lajki7 válasza -HajTömeg- (#6111) üzenetére


lajki7
senior tag

Nekunk van egy ha kell! Asszem az ablakot azzal tamasztjuk ki:) vagy az ajtot,nm tudom mar pontosan:DDD
Ennyi erovel vehetnel egy szines kijelzos szamologepet is:)

iPhone 11 Pro

(#6145) Lecs@ válasza zool1 (#6143) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha nem tetszik, öccázér átveszem :DDD

512 GB

(#6146) k5.20 válasza F-ECT$ (#6142) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam így volt:

Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:3932 Millisecond
2013.11.06 09:47, Budapest 3 posta, Item information : Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2013.11.05 08:38, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.11.02 21:43, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

(#6147) zool1 válasza Lecs@ (#6145) üzenetére


zool1
őstag

Ne sércsé má meg, néccázé a tijéd... ;] :P

(#6148) -Mosquito- válasza Lecs@ (#6145) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Minek,hisz árulod a G2-őt.. :F

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#6149) WiZARD


WiZARD
addikt

Elmúlt 3 napban 2x fordult elő, hogy a zsebemben, bőrtokban, bekapcsolt a fényképező.
Van valami 5letetek, hogy ezt hogy lehet kivédeni? Nem igazán akarok jelkódzárat meg hasonlókat :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6150) Lecs@ válasza -Mosquito- (#6148) üzenetére


Lecs@
addikt

Mert jövő héten veszek Ausztriában vagy Németben. Kipróbáltam. Ez lesz újra. Csak fehér és 32 GB. Azért. :)

(#6147) zool1 :C

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.