Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) djoei


djoei
tag

na megvan a mobil nagynehezen jött össze ahol megrendeltem( gsm bolt)mire odaértem elfogyott a 32 gb-s... ok akkor felhivtam a partnero gsm et a srác mondta 1 óra mulva mehetek érte ....minden ok nem recseg tökéletes meg vagyok elégedve vele...sony xperia ion-t váltott tegnap összeraktam a két mobilt nem sokkal nagyobb az lg mégis annak 4.55 ennek meg 5.2 a kijelzője..úgy néz ki nem kell a romokkal kernelekkel kameraalkalmazás portolásával szarakodni úgy jó ahogy van...

(#6152) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki meg tudná mondani miert varjuk a kitkat-et? Hoz valami uj ficsört?

ART?

[ Szerkesztve ]

(#6153) sirály12 válasza vadászcsiga (#6152) üzenetére


sirály12
őstag

ART miatt leginkább, legalábbis nekem ez a legfontosabb.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#6154) popoiu válasza vadászcsiga (#6152) üzenetére


popoiu
csendes tag

Talán azért is mert majdnem erre a hardverre írták a Kit-Kat-et.

ART: http://www.hwsw.hu/hirek/51266/google-android-4-4-kitkat-fejleszto-art-vm-dalvik.html

[ Szerkesztve ]

(#6155) vadászcsiga válasza popoiu (#6154) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De nem fog belassulni remelem mert akkor megyek vissza 4S-re :DDD

(#6156) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#6152) üzenetére


F-ECT$
titán

Először is 4.3-at várunk, aztán persze ha 4.4 jön, az se gond. 4.3-as jóságok:
-OpenGL ES 3.0 támogatás
-Project Butter továbbfejlesztése

4.4:
-ART
-Teljes képernyős mód

Dive ever, work never.

(#6157) Weeman1 válasza Lecs@ (#6150) üzenetére


Weeman1
veterán

Fesd át a mostanit,és cseréld ki a háttértárat. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#6158) lajki7


lajki7
senior tag

3 ora 11 perc kijelzo,all day nyomkodom,64% aksi. Csak net 4g/wifi. 10B teljes reparttal lett felrakva:)

iPhone 11 Pro

(#6159) stonerzsebi válasza Akve (#6123) üzenetére


stonerzsebi
tag

Nekem is bejövős, köszi :))

Ötödikén rendeltem meg, és tegnap érkezett. Minden jött vele, fólia is, és a cerka is. Úgyhogy ajánlom az eladót.

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6160) Ciscos


Ciscos
csendes tag

Üdv!

Egy hete vettem meg a keszüleket, es egyböl le is nyügözött. Maximalisan meg vagyok vele elegedve! Sajnos az enyem is feher, es huppog picit a hatulja, de tokban van, ugy hogy engem ez nem is zavar.
Ami idegesitöbb, hogy a telefon nem tud atkapcsolni wifiröl adatforgalomra. Voltam mar bent a szoglaltatonal, azt mondtak, hogy ha bekapcsolom a wifit, az adatforgalmat akkor is hagyjam aktivan, igy ha kikapcsolom a wifit, automatikusan fog csatlakozni az adatforgalomra. Ez azonban nem igy törtenik, többször is ki-be kapcsolom a mobilnetet es semmi. Ha ujrainditom, termeszetesen mar müködik... Mikor a szolgaltatohoz bementem, kiprobaltuk, es ugye addig mobilnetet hasznalt, csatlakoztunk bent az üzletben a belsö wifire, utana kikapcsolta es müködött. Ezert el sem hittek nekem, hogy ez a problema :(
Mindig akkor jön elö ha reggel elhagyom a lakast, es hosszabb wifi hasznalat utan at akarok allni mobilinternetre.
Valaki tapasztalt hasonlot? Esetleg van valamilyen megoldas erre az ujrainditason kivül? :(

Köszi Szepen!

(#6161) F-ECT$ válasza Ciscos (#6160) üzenetére


F-ECT$
titán

Írt már más is ilyet, én még nem tapasztaltam. T-s telefon, romhoz nyúltál?

Csak az újraindítás segít, egy adatforgalom ki/bekapcsolás nem?

Dive ever, work never.

(#6162) Lecs@ válasza stonerzsebi (#6159) üzenetére


Lecs@
addikt

Kőműves vagy amúgy ? Az ott mi a hátulján vízszintmérő ? :Y

512 GB

(#6163) B4l!nt válasza Ciscos (#6160) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Ugyan ez volt mar parszor nalam is. T-s keszulek, nem volt piszkalva semmi rajta. Csak ujrainditas segitett.

(#6164) Ciscos válasza F-ECT$ (#6161) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Adatforgalom ki-be kapcsolasra semmit nem reagal hosszabb wifi hasznalat utan. Ausztriai szolgaltatotol vettem a telefont.. Nem probaltam meg belenyulni, lehet vissza kene vinni, hogy nezzek meg.. Csak az ki tudja mennyi idö :(

(#6165) GLOCK34 válasza Ciscos (#6164) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Nekem is volt már ilyen. Nálad mit takart a hosszabb wifi kapcsolat? Mennyi idő után akadt ki?

(#6166) Ciscos válasza GLOCK34 (#6165) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Este hazaerek melobol. Automatikusan atkapcsolok wifire, hogy ne az adatforgalmamat fogyasszam, es reggel mikor elhagyom a lakast, ki kapcsolom a wifit (vagy az is elöfordult mar, hogy elfelejtettem, de olyan esetben automatikusan kene hasznalnia a mobilnetet, ha nincs elerhetö wifi) es egyszerüen nem jelenik meg a 3G-s jel felül.. Mindenhogy probaltam, egyszerre a kettöt, kikapcsolva az egyiket..

(#6167) stonerzsebi válasza Lecs@ (#6162) üzenetére


stonerzsebi
tag

Kérlek... én életművész ezermester vagyok... :D A cerkára gondolsz? Az nehezék. :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6168) F-ECT$ válasza Ciscos (#6166) üzenetére


F-ECT$
titán

Én hazai T-set vettem, este 6-tól reggel 8-ig wifi, aztán ha megyek el, wifi kikapcs. 1 sec alatt ráugrik 4g-re.

Ha vissza tudod vinni, akkor lehet megérné kicserélni.

Dive ever, work never.

(#6169) GLOCK34 válasza Ciscos (#6166) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Dettó,igaz nekem csak tegnap,ma nem. Csak úgy lett gyanús,hogy nem jött egy értesítés sem 11-ig. Újr kellett nekem is indítani.

(#6170) Ciscos válasza F-ECT$ (#6168) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Hat ettöl feltem en is. Azert köszi szepen a segitseget!

(#6171) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Nekem holnap érkezik meg a 32gb-os fehér g2, viszont ázsiai, mivel egyelőre 32gb-ban csak ez van. Valaki tudna nekem europai romot linkelni? Köszönöm!
Szerk: Vagy, ezt flashtool programon keresztül tudom választani?

[ Szerkesztve ]

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6172) Lecs@ válasza bakosarpi (#6171) üzenetére


Lecs@
addikt

Szia ! [link]

512 GB

(#6173) bakosarpi válasza Lecs@ (#6172) üzenetére


bakosarpi
tag

Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6174) istibond válasza bakosarpi (#6171) üzenetére


istibond
tag

Azt megkérdezhetném,hogy melyik gsm boltba vetted,milyen az a gsm bolt szerinted?
Koszi

[ Szerkesztve ]

(#6175) Akve


Akve
tag

Megvan a telóm, Telekomos, 16GB, fehér. Egyelőre ismerkedünk :))

Élek és élni hagyok.

(#6176) Lecs@ válasza Akve (#6175) üzenetére


Lecs@
addikt

Gratula ! :) És melyikőtök tetszik jobban a másiknak ? :D

Nem semmi naponta mennyi új G2 tulaj van. :K :Y Hozzáteszem nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6177) bakosarpi


bakosarpi
tag

Holnapra megadom a választ, mert holnap kapom meg, addig nem nyilatkozom:-)! (gsmpalota.com, nekem ez az első gsm boltos vásárlásom, általában olaszban vásárolok, remélem nem fogok mellé...) Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6178) Akve válasza Lecs@ (#6176) üzenetére


Akve
tag

Remélem bejövünk egymásnak :P
Amúgy nálam nincs recsegés a hátlapnál

Élek és élni hagyok.

(#6179) F-ECT$


F-ECT$
titán

Megjött az Exomount 2, jelentem belefér a telefon :) Most tesztelgetem 1-2 napig. Azt nem tudom még, hogy hova tegyem: műszerfal vagy ablak, illetve, hogy mennyire viseli jól ha folyamatosan kinn van és éri a nap / naponta leveszem és visszateszem.

Dive ever, work never.

(#6180) Lecs@ válasza F-ECT$ (#6179) üzenetére


Lecs@
addikt

Muti képet lnkkel légyszi ! Amúgy most nem lesz erős napfény jó 5 hónapig .

512 GB

(#6181) bigrock válasza Ciscos (#6170) üzenetére


bigrock
addikt

Valamelyik fórumon olvastam hasonlót. Ott a SIM kártya kicserélése megoldotta ezt a problémát.

(#6182) Ciscos válasza bigrock (#6181) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Mar mint hogy kerjek egy uj sim kartyat a szolgaltatotol?

(#6183) F-ECT$ válasza Lecs@ (#6180) üzenetére


F-ECT$
titán

A cuccról található elég sok kép a neten. (Van feketében is.) Vagy úgy kellene, hogy benne van a G2 is?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6184) bigrock válasza Ciscos (#6182) üzenetére


bigrock
addikt

Ja, elvileg a programhibás, vagy 2 évnél régebbi SIM-eket ingyen cserélik.

(#6185) toto0569 válasza Ciscos (#6164) üzenetére


toto0569
addikt

Ez egy hiba a Rom-on,nekem sem kapcsol be csak ha újraindítom a telót.

(#6186) dave_gahan válasza jooker82 (#6053) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ez az európai vs ázsiai országkódos készülék + a garancia kérdése olyan téma, amit esetleg be lehetne tenni szintén az 1. hozzászólásba, mert sok laikus kérdezi, ill. sokan nincsenek tisztában vele.
Én anno a G topicban a következőt szűrtem le, javítson ki vki, ha G2-nél másképpen van:

Ázsiai országkódos készüléket OTA-n nem lehet frissíteni, KDZ-vel igen, így bármilyen (eur, hun, uk, stb.) romot fel lehet rá tenni. Ettől még a későbbiekben nem lehet továbbra sem OTA-n frissíteni, hiába tettünk fel KDZ-vel vmilyen európai romot! (ez az, amiben én is bizonytalan vagyok a G2-nél)
Európai országkódos (beleértve a HUN-t) G2-t lehet OTA-n frissíteni, ha kijött az adott romra a frissítés. Ettől még természetesen KDZ-vel is fel lehet rá tenni bármilyen egyéb romot, mint az ázsiainál.

Csak a HUN régiós készülékek rendelkeznek magyarországi gyártói garanciával. Ennek ideje alapból 1 év, de ezeket a telefonokat imei alapján regisztrálni lehet az lg.hu-n (telefon típus, imei, saját adatok) - ez ahhoz is kell, h pár szolgáltatást igénybe lehessen venni, így mindenképp érdemes megcsinálni. Itt meg lehet nézni, h mennyi gari van, és az LG szerviz is innen tudja, h meddig garis még. A regisztrálással a garancia idejét ki lehet bővíteni 2 évre.

Ha vmit rosszul írtam, G2-nél már másképpen van, akkor javítsatok ki please! :R

(#6187) Lecs@ válasza F-ECT$ (#6183) üzenetére


Lecs@
addikt

Majd várom tapasztalataidat, mert én is keresgélek ilyen ügyileg.Előre is köszi ! :R

512 GB

(#6188) djszido válasza WiZARD (#6149) üzenetére


djszido
tag

Sajnos nem mész semmire sem a mintával, sem a kóddal. A hangerőszabályzó gombok ugyanúgy bekapcsolják a fényképezőgépet és a jegyzetet. Talán a frissítésben kiküszöbölik ezt is, és tesznek bele opciót a kikapcsolására.

Siemens C30 - Siemens C45 - Siemens C55 - Siemens C75 - Siemens SX1 - Nokia 6300 - Nokia N82 - Nokia 5800XM - SonyEricsson Xperia X8 - Nokia N8 - Motorola RAZR XT910 - LG G2

(#6189) bakosarpi válasza Lecs@ (#6172) üzenetére


bakosarpi
tag

Valamiért nem megy a letöltés, valamit én nem csinálok jól?

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6190) toto0569 válasza bakosarpi (#6189) üzenetére


toto0569
addikt

HUN Open V10B ha megfelel

(#6191) bakosarpi válasza toto0569 (#6190) üzenetére


bakosarpi
tag

Köszönöm! Így már rendben van! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6192) jooker82 válasza Lecs@ (#6187) üzenetére


jooker82
nagyúr

Miben véled majd jobbnak a fehéret a feketétől?? Ez a fő szempont a váltásnál,vagy a tárhely?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6193) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Sziasztok. Nekem annyi kérdésem lenne hozzátok, hogy én egy fekete g2 32Gb-s verziót fokok venni. Azt még pontosan nem tudom h melyik üzletbe. Szeretnék hozzá előre rendelni (h ne akkor keljen kivárni kb. 1 hetet amikor már megvan) egy SPIGEN SGP Slim Armor tokot feketébe. Elméletileg rá fog menni az itthon kapható független 32 gb-s verzióra? Nem akarok bebukni vele :) Elméletileg a honlapján azt írják h csak a Verizon verzióval nem kompatibilis. Ezt a fajtát néztem ki, screen protector-ral együtt szeretném megrendelni.

http://www.spigen.com/brands/lg/lg-g2-case-slim-armor.html

Honnan érdemes szerintetek megrendelni ? És úgy is lehet h screen protectorral együtt, és valamennyi engedmény rá, vagy csak külön külön. Az a baj h ezekben az áruházakban is többféle verziótra lehet rákattintani :) Valaki küldhetne egy linket.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#6194) bakosarpi válasza jooker82 (#6192) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem speciel fehér, és 32gb-os lesz. Az első, hogy fehér, ami kevésbé ujjlenyomat gyűjtő, a második, a 16gb nekem kevés, főleg ha videózol is... Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6195) zool1


zool1
őstag

Ha jól értem akkor a LG G2-es 16 gigás változata a magyar régiós, és csak az kapja meg ota-n a frissítést! Ezek szerint 32 gigásban nem létezik magyar vs európai régiós , csak távol keleti?!(ami frissítést is kapna) :F

[ Szerkesztve ]

(#6196) jooker82 válasza zool1 (#6195) üzenetére


jooker82
nagyúr

a 16 gigás sem mindenesetben hun régiós,attól függ,honnan veszed. A 32 gigás az biztosan nem hun,viszonrt nem is feltétlen ázsiai, eus is lehet.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6197) bakosarpi válasza jooker82 (#6196) üzenetére


bakosarpi
tag

És, ezt konkrétan honnan fogom tudni, milyen régiós?

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6198) zool1 válasza jooker82 (#6196) üzenetére


zool1
őstag

Akkor olyat keresek ami eu-s regios. De azt honnan tudom meg vasarlas elott hogy eu-s. Megeloztek...

[ Szerkesztve ]

(#6199) jooker82 válasza bakosarpi (#6197) üzenetére


jooker82
nagyúr

a doboz alján van a 3 betűs kód....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6200) Viper26


Viper26
nagyúr

Lockscreen-en nálam az időjárás animáció megszűnt létezni... :F

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.