Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) DonMaster válasza tsuckware (#5100) üzenetére


DonMaster
addikt

szia mindig kell 2-5 ciklus mire beál az akkumulátor kb 3nap nap után lehet a téynelges akku telejsitményt meg mondani addig az nem valoságos mert maga rendszer is csak teszteli , hogy hogy sporoljon , menyi az annyi stb.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5102) tsuckware válasza DonMaster (#5101) üzenetére


tsuckware
tag

Erre gondoltam, köszi...

(#5103) lajki7


lajki7
senior tag

[link] Erre valaszolhatna valaki! :) koszi

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5104) Ciscos


Ciscos
csendes tag

Valaki tudna abban segiteni, hogy hogy kell "printscreent" nyomni. Valahol mar olvastam hogy a hatso gombok közül kell kettöt valahogy egyszerre megnyomni, de sehogy sem akar összejönni :(

Köszii!

(#5105) GLOCK34 válasza lajki7 (#5103) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Szia! Mi a gondod a slim armor tokkal? Csúnya vagy nem véd rendesen?
Csak azért kérdezem,mert pont azt néztem ki,csak a megrendelés nem jött még össze. :)

(#5106) feelurself válasza Ciscos (#5104) üzenetére


feelurself
aktív tag

home gombrol huzd fel az ujjad, elo fog bukkanni egy ives valami, majd a jobb oldalirol engedd el(quickmemo)

[ Szerkesztve ]

(#5107) Bossi válasza soldier2 (#5022) üzenetére


Bossi
őstag

Szerintem meg az ilyen hozzászólások teszik bizonytalanná az embereket!
Le kell szögezni, hogy a G2 átlagos felhasználás mellett a jelenlegi legjobb üzemidőt produkálja a csúcskészülékek között!

(#5108) bounty123 válasza Bossi (#5107) üzenetére


bounty123
őstag

tessék egy még extrémebb példa: 61 óra után 71% :P
(51p kijelző)

[ Szerkesztve ]

(#5109) Dondenis válasza bounty123 (#5108) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem sokat hasznàlod. Nekem kb1.5 òràval ébredés utàn ez benne van :) jelenleg 5ò 20p 28%

[ Szerkesztve ]

(#5110) Ciscos válasza feelurself (#5106) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Ilyen egyszerüen :) Köszi szepen!!

(#5111) bigdee888 válasza Ciscos (#5104) üzenetére


bigdee888
tag

Hangero le es a Home gomb egyszerre.

(#5112) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Lehet hülye kérdés,de ha megrendelem t-től online, akkor választhatok személyes átvételt t-pontban,ugye? (csak mert amikor végigpörgettem, még az adatoknál sem volt ilyen opció)

Köszi előre is a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#5113) feelurself válasza Ciscos (#5110) üzenetére


feelurself
aktív tag

ur welcome ;)

(#5114) kali válasza TMT7TMT7 (#5112) üzenetére


kali
legenda

igen!

(#5115) pit450 válasza zack (#5073) üzenetére


pit450
aktív tag

Ehez is kell root?

(#5116) F-ECT$ válasza pit450 (#5115) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja.

Dive ever, work never.

(#5117) bounty123 válasza Dondenis (#5109) üzenetére


bounty123
őstag

Oké, ez most nagyon lightos pár nap volt. :) De látszik, hogy bika a készenléti ideje. Meg odafigyelek, hogy felesleges dolgokat ne szinkronizáljon, de a wifi végig online volt.

(#5118) Rush77


Rush77
aktív tag

Azt meg tudná mondani valaki aki "régebb" óta G2 tulaj, hogy hogy áll az LG most a frissitésekkel?
Régebben nem erről voltak hiresek.

Köszke

(#5119) lajki7


lajki7
senior tag

Android verz.: 4.2.2

Kernel: 3.4.0

Cikkszam: JDQ39B

Ez a hivatalos magyar fuggetlen szoft?:)

Rush: en is megszeretnem tudni:D 4.3 asszem meg nincs is:p

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5120) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok ! Jól látom a telenornál nem lesz a készülékhez füllhalgató? Vagy elírták?Mert látom t-sek "doboz tartlama" van füles . A telenornál meg nincsen oda írva.

(#5121) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Az érintettek hogy àllnak a recsegés gondal? Nekem teljesen megszünt! Kb 3 hét kellett hozzà. :)

SZoke1982: 1 òra múlva megyek 1 baràtomnak megvenni és akkor majd tudok mondani infòt.

[ Szerkesztve ]

(#5122) Pipikék válasza Szoke1982 (#5120) üzenetére


Pipikék
tag

Hogy áll hm....
Erre nem írok semmit :)

(#5123) kerpok válasza Szoke1982 (#5120) üzenetére


kerpok
tag

Telenornál hülyék... először úgy volt kiírva hogy optimus g2... fogalmuk sincs hogy mit fognak árulni egyáltalán még... hamarosan plecsins még... rendelni lehet egyenlőre..

(#5124) F-ECT$ válasza Rush77 (#5118) üzenetére


F-ECT$
titán

Ehhez nem kell régi G2-esnek lenni: G2-höz még nem jött frissítés.

De a régebbi modellek esetén is kaki van:
G Pro - 4.1.2
G - 4.1.2

Egyelőre van egy meg nem erősített hír, hogy a G2-re november-december táján jön a 4.4. Én már annak is örülnék ha 2014 Q1-ben megjönne, de majd kiderül.

Dive ever, work never.

(#5125) Dondenis válasza kerpok (#5123) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Itt nàlunk van raktàron.

(#5126) Pipikék válasza F-ECT$ (#5124) üzenetére


Pipikék
tag

Valakinek az aksi fontos valakinek meg a frissítés pl nekem a frissítés :) Nexus 5 :)

[ Szerkesztve ]

(#5127) jooker82 válasza F-ECT$ (#5124) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem a november decembert felejtsd el. régóta nem ad már ki infót az lg a frissitésekről. jön amikor jön.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5128) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Egy újabb gyorsteszt, eléggé hatásvadász címmel. De 1 nap használat után annyira nem is érzem túlzásnak: :C [Szerintünk ez az év okosmobilja]

(#5129) DonMaster válasza lajki7 (#5119) üzenetére


DonMaster
addikt

én remélem nem is lesz android 4.3-rá soha, másrészröl aki minél frisseb rendszert akkar az vegyen nexus-t aki jo aku idöt és egy jo telot melete azt , hogy talán lesz rá frisités az vegyen g2-töt

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5130) jooker82


jooker82
nagyúr

(#5131) kerpok válasza Dondenis (#5125) üzenetére


kerpok
tag

hm, hát én cégen keresztül intézem, eddig azt mondták, hogy rendelés alatt.... remélem mihamarabb kézben lesz! :) :K

(#5132) Rush77 válasza Pipikék (#5126) üzenetére


Rush77
aktív tag

Igazából nekem mindkettő elég fontos.
Most egyelőre pl a méret kérdés miatt hajlok nagyon a G2 felé. (miután kipróbáltam a Note 3at meg a Z1et is).
Remélem nem lesz akkora szopó szoftveresen mint a DHD-m. (a 2.3.5 elég tré lett ott mert 4x volt szervizben csak a sw miatt mig végül alaplapot nem cseréltek de az se oldotta meg szal maradt a root + svhd)

(#5133) Bazsó


Bazsó
tag

én is beálltam az "élvezők" közé
- viszont a hátlapon: ez a "huppogás, vagy nem is tudom hogy mondjam, nem illeszkedik rá, úgy látom, és mocorog, mozog a hátlapon a gombok alatt.nagyon pici hangja is van.
Valami hasonló videót talált valaki erről? Vagy ez ügyben fordulhatok a t-mobilhoz, hogy csere,(onnan rendeltem, ma jött meg) Mi tévő legyek?
Köszönöm!üdv

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#5134) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

köszönöm a válaszokat :) most hivtam telenort jövöhét elején kapnak. (remélem)

(#5135) DjTaRsY válasza Bazsó (#5133) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Az enyém is olyan. Hétfőn vettem T-s.

(#5136) toto0569 válasza jooker82 (#5130) üzenetére


toto0569
addikt

olvastad már a hozzászólásokat az alján??? :DD :Y

(#5137) F-ECT$ válasza Pipikék (#5126) üzenetére


F-ECT$
titán

Így van, dönteni kell, nincs hibátlan telefon. Egyelőre nem hiányzik a 4.4, aztán majd kiderül, hogy fejlődött-e ebben az lg.

Dive ever, work never.

(#5138) DonMaster válasza toto0569 (#5136) üzenetére


DonMaster
addikt

xperia s meg xperia z jobb azt irják :D elégé vicces , még a specifikácioban is rosszabbak :D , az hogy a nexus 4 nem középszerü az igaz , de mi az , hoyg az s4 125 fügetlenül ezek hol vannak? meg hoyg szolgáltatonál drágább:D mi? t-nél 0ft-ért elleeht ezt hozni 2 év láncal ,de ha khasznélja vlaki akkkor emg éri ,és akkor iyg drágább vicces :D a g2 sokkal olcsobb mint az s4 az n5 olcsobb mint a g2 de kevesebb is csak szoftverben van elörébb szerintem mindne más g2 ami n5 más a kaszni :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5139) soldier2 válasza DonMaster (#5138) üzenetére


soldier2
őstag

Index, origo tech rovat nem ér semmit. Cipőt a cipőboltból szokták mondani. Persze ha az ember kedvencét hozzák ki győztesnek örül, te színvonalat, reális összehasonlítást ne várjunk tőlük. Kattintásvadász cikket annál inkább. Egy korrekt összehasonlítás valahogy így néz ki

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5140) Dondenis válasza Szoke1982 (#5120) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Van hozzà füles. Kerpok: most vettem àt, van raktàron.

[ Szerkesztve ]

(#5142) lajki7 válasza DonMaster (#5138) üzenetére


lajki7
senior tag

Szoval akkor bemutatkozom:) En tegnap ota vagyok G2 tulaj! 2eve folyamatosan Samsung gepem volt. Sima S szeria ota. Volt amibol ketto akar 3 is volt:D note2 es note3am is volt illetve S4. Azt kell h mondjam ez nagyon jo ketyere:D ugy eltalaltak h az emlitesre melto! Egy gond van vele,ez a kurva memoria kartya:/ hat ez van... Kijelzoben uzemidoben mindenben jobb az S4nel. Ott (samsung) a mostani csucs kategorias ketyereknel (S4,Note3) kell varni 2masodpercet amikor egy kepet elforditasz fekvo nezetre!!!! WTF???!! :D meg uzenet irasnal is! Ellentetbe ezzel ami ugy fut mint a vaj:) kijelzoben is jobb minden kategorianal!
En ezt egy olyan embertol vettem aki az LGnel marketing (igazgato) hozott magaval egy N5ot is. Arban ugyan annyi volt 130. Azert valasztottam ezt mert a kijelzoje szebb! Nem tulzom,van kulombseg azert... :) Remelem szoftverileg is jo lesz ez a G2. Ha nem akkor adom el a faszba:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5143) jilian


jilian
addikt

Ha már ilyen szépen finomítják az xda-n a kamerát, nem tud valaki arról, hogy mikor lesz esetleg lassított felvétel?

(#5144) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Tegnap írták páran hogy megérkezett nekik a Spigen tok. Azt szeretném kédezni, hogy van aki Koreából rendelte? Mert én onnan, október 21.-én fizettem ki ebayen és még mindig sehol, ráadásul a "tracking number" funkció sem ad ki semmi információt, csak error üzenetet. Írtam az eladónak hogy mostmár rendkívül fogytán a türelmem...

(#5145) akooos válasza Wade0303 (#5144) üzenetére


akooos
veterán

Mit vállalt az eladó? A listázásnál ki van írva elvileg, hogy estimated delivery. Amíg nem jár le a legkésőbbi dátum addig "hiába" írsz, nem fog mást mondani ő sem.

(#5146) Bossi


Bossi
őstag

Ez a tok sem tűnik rossznak...

(#5147) Gyula88


Gyula88
tag

Ha mintaval van lezarva a kepernyo masnak is eltunik az idojaras efekt a feloldasnal ?
Mert nekem azota nincs meg :((

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5148) Wade0303 válasza akooos (#5145) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Holnapi a legvégső határidő...

(#5149) jilian válasza Bossi (#5146) üzenetére


jilian
addikt

Nekem már úton van. :K

(#5150) Viper26 válasza Bossi (#5146) üzenetére


Viper26
nagyúr

Holnap rendelem is, tetszik, köszi a tippet. :R
Bár sajnos alul és felül nem védi mint a ringke slim (ami ugye nem jó rá), de akkor meg kell barátkozni ezzel...meg persze nem leejteni. :DDD

(#5147) Gyula88:

Nálam is, szerintem alapból ilyen.

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.