Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) DroiDMester válasza toto0569 (#6944) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ezeket már mind végig jártam drivert is újra telepítettem 3szor, régebbit LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1 és az újabbat LGUnitedMobileDriver_S50MAN310AP22_ML_WHQL_Ver_3.10.1 is kipróbáltam! telón is próbáltam hiba kereséssel meg az nélkül is, bár Download módba ez sz.tem teljesen lényegtelen mire van téve! a(z) B2CAppSetup progi is szépen látja a telót és jelzi is hogy nincs frissebb FW

(#6952) q2w3 válasza FrankMonzano (#6940) üzenetére


q2w3
senior tag

Ne aggódj :D Ha használod ez is merül ám rendesen. Én reggel 7kor vettem le és most 45%on van. Igaz folyamatos wifi vagy 3g meg messenger mindig megyeget, meg neteztem rajta 2 órát, de mostanában nem bír annyit mint az elején :D Biztos akkor csak nézegettem, most meg használom. Ezek a háttérben futó dolgok nagyon tudják meríteni arra figyeltem. A legrosszabb akkor volt amikor a google szolgáltatásoknál a hely ki volt pipálva. Szerencsére azt kikapcsoltam így jóval jobban bírja, de úgy érzem mintha valami szívná az akksit.

(#6953) toto0569 válasza DroiDMester (#6951) üzenetére


toto0569
addikt

A windows enabler exe megvolt mielőtt elindítod a frissítő progit?Az enabler ott van a Flash tool mappában.Ha elindítod leteszi a tálcára magát,ott csak rá kell klikkelni...

(#6954) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Visszaneztem a keresoben,de nem talaltam olyan sok mindent azzal kapcsolatban,hogy miket kapcsoltok ki az akku kimelesenek erdekeben ? A tarcsazos koddal elohivhato menuben kikapcsoltam az MST-t,kikapcsoltam a google helymeghatarozast ,kileptem a google nowbol,egyeb otlet ?

(#6955) lajki7 válasza FrankMonzano (#6940) üzenetére


lajki7
senior tag

Nekem sokkal jobb:/ sokkal

iPhone 11 Pro

(#6956) lord.lakli válasza FrankMonzano (#6954) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az nem gáz, hogy egy nem kicsi akku van benne és mindent ki kell kapcsolni? Tényleg ki kell kapcsolni?

(#6957) toto0569 válasza DroiDMester (#6951) üzenetére


toto0569
addikt

És miért nem az Upgrade Startra nyomsz?A másikat sosem nyomtam mellette,hagyd a f@szba.

(#6958) DroiDMester válasza toto0569 (#6953) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen az is megvolt és a Flash progiból is szedtem le egy 3.ik verziót, aminél lehet(ne) direktbe frissíteni kdz -ből de az sem látja ugyan úgy port hibára panaszkodik! :W

majd esete még megpróbálom asszony gépéről hátha a 3.ik gépen menni fog! bár nem sok reményt látok benne........... :O

Nem merek az Update re nyomni mert ha nincs STABIL kapcsolat(teló és gép között) és lekezdi felírni, majd félúton megáll akkor csináltam egy ~140.e res papírnehezéket(féltéglát)!

Esetleg te megnézhetnéd, hogy nálad mit csinál ha a phone infó olvasásra nyomsz mert ha nálad is ezt csinálja mint nálam és a felírás működött akkor talán rápróbálok a felírásra! :)

[ Szerkesztve ]

(#6959) lajki7


lajki7
senior tag

Nektek be van kapcsolva ez az opcio: Google helybeallitasok/Tartozkodasi hely ellerese??? Mire jo ez az opcio,fingom sincs??!!:/

Az idojaras widget ugyan ugy frissit helyre ha ki van ez kapcsolva

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#6960) hard74 válasza toto0569 (#6944) üzenetére


hard74
senior tag

Lehet butaság,de a jobb felső sarokban nem EMERGENCY-re kellene állítani DIAG helyett?Optimus 3d-nél az kellett.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6961) toto0569 válasza hard74 (#6960) üzenetére


toto0569
addikt

:N
DroiDMester:download mod-ba raktad a telót egyáltalán?Jó lenne ha leírnád pontosan,hogy mit csináltál A-ból B-be eljutottál!Ne azt írd ,hogy mindent úgy ahogy írtam.Azt ahogy TE csináltad!

[ Szerkesztve ]

(#6962) F-ECT$ válasza lord.lakli (#6956) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kell, én pl hagytam mindent bekapcsolva, hogy lássam, hogy így mit tud, és így is impresszív.

Dive ever, work never.

(#6963) hard74 válasza toto0569 (#6961) üzenetére


hard74
senior tag

Ööö...,azaz tényleg butaság?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6964) lajki7 válasza hard74 (#6960) üzenetére


lajki7
senior tag

Nemnem:) diag a helyes

iPhone 11 Pro

(#6965) lord.lakli válasza F-ECT$ (#6962) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez azért jobban hangzik.

(#6966) Apaxp válasza DroiDMester (#6958) üzenetére


Apaxp
senior tag

Azt próbáltad már hogy másik usb lyukba átdugod a kábelt? Esetleg véletlenül nem usb elosztón keresztül próbálkozol?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6967) DroiDMester válasza toto0569 (#6961) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mondom minden lépést ugyan úgy csináltam ahogy leírtad, és XDA -n is le van írva! lépésről-lépésre ugyan úgy csináltam mindent, nincs mit leírnom mert mindent úgy és olyan sorrendbe csináltam!

Próbáltam már USB-3.0 portba és régebbi 2.0 ba is, mondom hátha nem komázza a 3.0 ást természetesen nem HUB on keresztül direktbe a gyári kábelével egyenest a gép hátulján lévő USB -k be!
Már csak arra tudok gondolni hogy vagy a CPU -mat i5-3570K(mert ilyen van mind 2 gépembe amin próbáltam) de az alaplap teljesen más, 2 eltérő gyártó, és 2 eltérő chipset(P65 és Z77) és 2.eltérő OP rendszer eredeti gyári Win7 x64, és szintén gyári Win8.1 x64 és ugyan ez a hiba üzenet mind2 gépnél!

Nem vagyok már kezdő, 3.éve cserélgetek DROIDos telókon FW -ket szinte napi szinten, sőtt saját magam is FŐZÖK hozzájuk, szóval ennyire nem vagyok láma hogy pl ne DOWNLOAD módba tegyem a telót rá! HTC, Samsung, ZTE, telókon már mind csináltam gyári frissítést és custom rom fel-le pakolást, eddig egyiknél se volt ilyen de még hasonló sem hogy ne működjön!

U.I. : mondom megnézhetnéd hogy nálad mit csinál ha az olvasásra nyomsz! mert akkor egyből kiderülne hogy program bug vagy tényleg kapcsolódási hiba! az egész művelet 5.perc és egyből okosabbak lennénk! :R

[ Szerkesztve ]

(#6968) toto0569 válasza DroiDMester (#6967) üzenetére


toto0569
addikt

akkor pedig hagyd ki azt az ellenőrző lépést(sosem használtam), az Upgrade Start-ot nyomd,ha nincs kapcsolat akkor úgy sem indul el.Ennyit tudtam segíteni...Ha nem hallgatsz rám akkor sajnálom

(#6969) feelurself válasza DroiDMester (#6958) üzenetére


feelurself
aktív tag

nekem nem egyszer megallt a felenel, (miutam elb*sztam egy rom felrakasat es vissza akartam rakni gyari allapotba) de nem lett belole tegla.

(#6970) toto0569 válasza feelurself (#6969) üzenetére


toto0569
addikt

nem lehet tégla mert csak a meglévő rendszert akarja felülírni,frissíteni.

(#6971) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nekem ilyen Text link miért nincs?

(#6972) Toobee válasza vadászcsiga (#6971) üzenetére


Toobee
veterán

4.2.2, nálam van, csak más a design.

https://barbieripnk.hu/

(#6973) vadászcsiga válasza Toobee (#6972) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sms-ben hosszú nyomásra nekem is előjön egy lista de nem ilyen grafikus mint a videón

De nekem puccos kell :DDD
Melleseg az lg.hu-n találtam a G2 adatlapján :N

[ Szerkesztve ]

(#6974) Toobee válasza vadászcsiga (#6973) üzenetére


Toobee
veterán

Tehát van neked is, maximum nem olyan puccos, mint a videóban. Mindenesetre a feladatát ellátja :)

https://barbieripnk.hu/

(#6975) FrankMonzano válasza lord.lakli (#6956) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Az a gaz,hogy fogalmad sincs miert kerdezem :). Attol h nagy az akku meg produkalhat nem kivant merulest.

(#6976) lord.lakli válasza FrankMonzano (#6975) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az a gáz, hogy nem a kérdésre válaszoltál :) Csak megmerészeltem kérdezni, hogy ennyire gáz neked, hogy ki kell kapcsolni több gyári szolgáltatást, vagy csak azt szeretnéd, hogy tovább bírja?

(#6977) FrankMonzano válasza lord.lakli (#6976) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Mint feljebb irtam az s4-hez kepest nem veszek eszre kulonbseget akkuidoben,ebbol kovetkeztettem arra,hogy talan valami beallitas nem smakkol,ezert kertem a forumtarsak segitseget.

(#6978) DroiDMester válasza toto0569 (#6970) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

No felment a rom simán feltette :K nem állítottam semmit, tehát a Read phone Infó rész NEM működik a progiban! :O De a felírás szépen ment 8.perc alatt végzett az egész művelettel! :R

(#6979) Naras válasza FrankMonzano (#6977) üzenetére


Naras
őstag

Nekem is volt, hogy éjszaka 13% - ot merült, ami azért kicsit soknak tűnt, és az aksi stats - ban írta is, hogy ébren volt tartva vagy 9 órát, szal lehetnek beakadt appok, sajna ez még mindig nem feltétlen tökéletes, de hétvégén pl. 37 óra után még 40% - on volt, és még 27 órát írt ki általános használat mellett... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6980) FrankMonzano válasza Naras (#6979) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszi a valaszt. Meg friss a telo,3 napja van nalam,szoval meg nehez messzemeno kovetkezteteseket levonni.

(#6981) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na a kínaiak rájöttek,mekkora tároló kell egy telóba:Meizu MX3 128Gb tárolóval....követhető példa!....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#6982) Csirke


Csirke
tag

Azt, hogy a telefon eddig összesen hány órát üzemelt, hol lehet kiolvasni?

www.solarplan.hu

(#6983) Roland861010


Roland861010
addikt

Mikor várható frissítés 4.3-ra?

(#6984) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Na tegnap átigazoltam Nexus 5 re a G2 ről.

BlackBerry Passport

(#6985) Gyula88 válasza dodicsaba (#6984) üzenetére


Gyula88
tag

Milyen eszrevteleid vannak a G2hoz viszonyitva

4.4 hoz vmi erezheto valtozast?

Egy kerdesem van aki hasznalja az idojaras widgetet ami alapbol van rajta az accuweatheresn, ha nyomtok egy frissitest es a kepernyok kozott lapoztok nem akad a cucc? Mert nekem eleg rendesen mig megy a frissites 2-3 mp!

[ Szerkesztve ]

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#6986) vadászcsiga válasza dodicsaba (#6984) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom ezt az N5 topikot akartad írni?

(#6987) dodicsaba válasza vadászcsiga (#6986) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem oda hanem ide akartam :) Itt is olvasgatom tovább a dolgokat miután eddig G2 volt aztán majd meglátom jol döntöttem a cserével vagy nem.De ha zavarlak ugord át a hozászolásom. :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#6988) dodicsaba válasza Gyula88 (#6985) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Eddig nem sok mindent tudok elmondani róla. Ami biztos gyorsabb mint a G2 volt. Éjszaka adtam neki hosszútöltést és ma fogom jobban nyomkodni.

BlackBerry Passport

(#6989) baluka26 válasza Toobee (#6974) üzenetére


baluka26
veterán

Már itt is?! :W :W ;]

Boldog G2 tulaj lettem!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6990) rocks válasza FrankMonzano (#6980) üzenetére


rocks
aktív tag

lehet lámának tűnik a kérdésem, de USB-n keresztül átmásolható a telóbol pendrive-re a belső memben lévő média anyag pl. utazás alatt, h ne foglalja a helyet?
Ilyen készüléken gondolkozom, csak a 16 GB nagyon karcsúnak tűnik, ha pl. párszor huzamosabb ideig -kirándulás, nyaralás- alatt akarom a kameráját is használni..
Ill. lehet USB-n keresztül pendriven lévő zenét hallgatni (tárhelykímélés véget...)?

[ Szerkesztve ]

(#6991) Toobee válasza baluka26 (#6989) üzenetére


Toobee
veterán

Nem menekülhetsz előlem :N Gratulálok!

https://barbieripnk.hu/

(#6992) lesli.h válasza dodicsaba (#6988) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Nem sokáig húzta a második G2 sem a kezeid között. :N

(#6993) dodicsaba válasza lesli.h (#6992) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Én már csak ilyen vagyok :)

BlackBerry Passport

(#6994) lesli.h válasza dodicsaba (#6993) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Hát ha nem így lenne nem is te lennél. :K

(#6995) Apaxp válasza rocks (#6990) üzenetére


Apaxp
senior tag

Lehet telóról pendrive-ra másolni OTG kábellel

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#6996) vg


vg
addikt

Múlthéten néztem T-nél még 110e volt, most meg már 136e. Fene. :(

(#6997) rocks válasza Apaxp (#6995) üzenetére


rocks
aktív tag

Köszönöm :R
Van is vagy 2 db-om...:)

Ja és nem meríti nagyon az akksit, amíg átmásolja?

[ Szerkesztve ]

(#6998) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
A telefonom 16 GB -os verzió, kb. 2,5 GB adatom van rajta, viszont a szabad tárhelynél, csak 1, 87 GB látszik. Hogyan tudom visszanyerni az elveszett tárhelyemet? A készülék root-olt, és CWM-Official-NON-TOUCH-6.0.4.4(D802) van rajta.

(#6999) F-ECT$ válasza Gaberking (#6998) üzenetére


F-ECT$
titán

A 16-ból 10.6 a tiéd, ha a T-től vetted, akkor olyan 1 Gb-nyi cucc még volt rajta, tehát 9.5 körül volt szabadon. Ha ezt nem törölted, és még feltettél 2.5 Gb-ot, akkot is 7-nek szabadnak kellene lennie. Játékokat nem telepítettél, nem indult el véletlenül a kamera a zsebedben? Mit mutat a Fájkezelő app?

Dive ever, work never.

(#7000) Gaberking válasza F-ECT$ (#6999) üzenetére


Gaberking
senior tag

Független készülék. Játékot nem telepítettem, kamera sem indult el. A fájlkezelő szerint, Teljes 10.62 GB, Elérhető 1, 7 GB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.