Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) q2w3


q2w3
senior tag

Úgy toltam most Real Racing 3-at, hogy háttérben futott az Asphalt 8 is ;] ;]
Kicsit dús környezetben belaggolt és nem értettem miért, aztán mikor kiléptem, láttam hogy még az asphalt is fut a háttérben. :D Ennyit arról hogy kevés a felhasználható ram :D

(#5052) DonMaster válasza q2w3 (#5051) üzenetére


DonMaster
addikt

azért tegyük hozzá , hogy ha 3gb ram lenen benne és lehetne belöle 2gb-t használni akkor is belehetne akasztani 1 mw 1 asphalt 1 cod 1 gta vc 1 9mm és tuti beakad bármi még ha 8gb ramja is van és abbol 6gb szabad , ha csak 1 magas ram igéynüt ahsználsz akkor enm fordul elö , de ha többet az platform és telotol fügetlenül minden hol elö fordul nem tudsz mutatni 1 oylan telot pc-t iphone-t mac-et semmit sme amire ez ne lenn igaz, bármit beagatok , pc-t 128gb rammal is simán szét szagatora vágok egy tekkit és tekkist seroval simán melte pár nuke és már tuti is a max 1-2fps lehet az több milios gép is , ugyan ez igaz telonál is , 1-et simán visz akadás nélkül , ha kell több memo akkor löd ki a fölös dolgokat csinálj mert 2gb az enm kevés és a 4.2 nem eszik 500nál többet , 1,3gb szabd kell legyen tuti persze kikel hozzá löni ezt azt de ha eniyer a memora izgultok akkor tegyétek meg ;]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5053) Oberthur válasza k5.20 (#5034) üzenetére


Oberthur
tag

Én rendeltem hamarosan megérkezik és akkor megmondom hova kell rakni!

[ Szerkesztve ]

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#5054) Sterilzona válasza soldier2 (#5005) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Igen,igen. Osztom a velemenyedet. Nekem sokat jelentene Z anyaghasznalata,ip vedelme stb.
Hogy mire kell ? Mindenre,erdekes, szamomra jelenleg legkevesbe telefonalasra. :) Navigalas,netezes, spontan fenykepezes ( olyan vagyok hogy barmit lekapok:akar hirdetest egy ujsagban,munkahelyemen,erdekes dolgokat stb stb ) esetenkent filmezes,neha neha jatek.
Sajnos nekem nehez a dontes,kivalasztas.

(#5055) Sterilzona válasza DonMaster (#5052) üzenetére


Sterilzona
senior tag

legyszives legalabb az enter gombot hasznald mar. Helyesirasi jelek helyett. Tudom te igy irsz, mar mondtad. koszi :)

(#5056) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az ébresztést ma reggel lenyomtam szundira, de nem ébresztett még egyszer. Más tapasztalt ilyet?

Dive ever, work never.

(#5057) csubííí válasza k5.20 (#5034) üzenetére


csubííí
senior tag

Nem rossz,de ez sem[link] . Ráadásul ez már kapható nálunk is 16 ill.32 GB-os verzióban és még kisebb is ez a verzió.. Az ára sem vészes és ehhez kártya sem kell,plusz nem csak a sajátja hanem bármilyen pendrive rádugható.

(#5058) Ciscos válasza F-ECT$ (#5056) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Nekem mindig szundizik, söt, en beallitottam a "keresztrejtvenyt" is.. Bar nem nehez a feladvany, de azutan meg eddig sosem aludtam vissza:)

(#5059) tothgergo90 válasza Oberthur (#5053) üzenetére


tothgergo90
tag

tudnál dobni nekem egy linket,h ogy honnan rendelted? mennyire jön ki, mire a kezedig eljut a kütyü? köszi

(#5060) k5.20 válasza csubííí (#5057) üzenetére


k5.20
senior tag

Igen ez is jó, de mi arra kerestünk egy olcsó megoldást, hogy a korábbi vasakhoz megvásárolt microSD-nket miként tudnánk újrahasznosítani.

(#5061) Gyula88


Gyula88
tag

Ki hogyan tolti a telojat? Egesz ejszaka tolton van vagy csak feltoltitek es lehuzzatok toltorol?
En a S2 ejszakankent toltottem de annak sok ido kellett es nem volt sokat ugy tolton h fel volt telve...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5062) Dondenis válasza Gyula88 (#5061) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Persze, egész este fent lehet.

(#5063) fledtamas válasza F-ECT$ (#5056) üzenetére


fledtamas
tag

Ma reggel nálam is ez volt a gond
Eddig azt hittem én nyomtam ki csak nem emlékszek rá

Most elgondolkodtam hogy másnál is volt ilyen.

(#5064) lajki7


lajki7
senior tag

Sracok a kovetkezok lennenek a kerdeseim; kezdo kepernyore idojarast alapbol nm lehet kirakni mi?:/ (homersekletet mutassa ne csak az animaciot) , emailben h tudom beallitani h ha kapok levelet azonnal jelezzen mint ahogy a samsungon vot PUSH ott igy irtak:) masik es utolso hogy erre hol a francba talallok egy sima vekony szolid tokot??! Ez a spigen slim armor egy bator nagy szar :D koszi!

iPhone 11 Pro

(#5065) Viper26 válasza F-ECT$ (#5056) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én ezt használom, nem a gyárit, eddig semmi gondom nem volt.

Timely Alarm Clock

Persze ettől függetlenül milyen dolog már egy ilyen baki a szoftverben?? :Y

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#5066) Nowi


Nowi
tag

sziasztok..

olvasgatom ezt a tok mizeriat nehany embernel..

akkor most ez a tok jo ra vagy sem??

TOK

mert ma rendelnem meg.

(#5067) F-ECT$ válasza fledtamas (#5063) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez eléggé gáz, és közben jött egy újabb hiba :(

Ma 9:00 körül Bp-en navigálás közben(!) elvesztette a gps jelet (Waze), és 20 percig, amíg tartott az út nem is találta meg újra. Annyit megjegyznék, hogy mivel egyelőre nincs tartóm, ezért a telefon mellettem a pohártartón volt, tehát tető volt fölötte (nem csak üveg), illetve felhős is volt az idő, de Sgs2-n nem nagyon volt ilyen gond. Miután kiszálltam a kocsiból kb 2 másodperc alatt ismét meglett a jel.

Dive ever, work never.

(#5068) -HajTömeg- válasza F-ECT$ (#5067) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Egy ilyen alkalomból még ne vonj le semmit, viszont érdemes próbálgatni a navit.
Nekem az Xperiámon tökéletes a GPS, mégis volt már,hogy egyszercsak eldobta és nem találta meg.
100ból 1-2 szer.
Ennek sok oka lehet.

Alias: Júzer error

(#5069) F-ECT$ válasza csubííí (#5057) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyibe kerül? (Én nem láttam rá árat.)

Gyula88: nekem van egy ilyenem, ezen beállítom, hogy max 2 órán át menjen, és ebbe dugom be a töltőt.

-HajTömeg-: hát igen, eddig 3-4 utam volt, és nem volt gond, az is lehet, hogy épp kevés műholdra lehetett csak rálátni. Egyelőre még tart a 8 nap, próbálok nagyon kritikus lenni.

Viper26: amiből lehet, abból szeretem a gyárit használni, de lehet át kell térnem másra, mert ha 1x megtörtént, akkor megint meg fog.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5070) ferrari1 válasza F-ECT$ (#5067) üzenetére


ferrari1
őstag

Hétvégén 568 km-t navigáltam ausztriában úgy, hogy a sebességváltó elötti rekeszben volt. Egyszer sem veszített jelet.

(#5071) ferrari1


ferrari1
őstag

Nézzétek ezt a videot! 1.06-nál. :Y Hogyan lehetséges az alsó sávot így eltüntetni? Nekem kell egy ilyen :K

[ Szerkesztve ]

(#5072) Dondenis válasza F-ECT$ (#5069) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Erre az időzítőre mi szükség? Félsz hogy túl tölti? Többet árt mint használ mert miután lekapcsol még fel van dugva a teló, és az nem biztos hogy jó.

(#5073) zack válasza ferrari1 (#5071) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel csinálták. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5074) ferrari1 válasza zack (#5073) üzenetére


ferrari1
őstag

:R :R

(#5075) fledtamas válasza F-ECT$ (#5056) üzenetére


fledtamas
tag

Beragadt a szundi :W

(#5076) F-ECT$ válasza Dondenis (#5072) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs rá szükség, volt otthon elfekvőben, és gondoltam erre pont jó lesz.

Miért ártana, ha be van dugva a telefon, de nincs áram alatt? Ne legyél ennyire paranoiás :)

fledtamas: ugyanez volt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5077) Viper26 válasza fledtamas (#5075) üzenetére


Viper26
nagyúr

Fasza, jó kis gyári szoft. :(

Pixel 7 | FR955

(#5078) akooos válasza csubííí (#5057) üzenetére


akooos
veterán

Jó ez, csak egyre nagyobbak. A meenova szerintem az egyetlen elfogadható méret, nem akarok egy 2 méteres telefonnal mászkálni :DD

(#5079) bounty123 válasza Dondenis (#5072) üzenetére


bounty123
őstag

Többet árt, mint használ, mert nem biztos, hogy jó? Ez marhára tudományosan megalapozott volt :)

(#5080) Dondenis válasza bounty123 (#5079) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem véletlen van az sem hogy először a konektorba dugod be aztán a telóba. De, mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik :)

(#5081) Gyula88 válasza Nowi (#5066) üzenetére


Gyula88
tag

Hat ezt most meg nem mondom neked h jo vagy sem, de ha nekedbevalik ird majd meg mert egy ilyenre kb benevezek en is :-D

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#5082) akooos


akooos
veterán

Edigitalnal ismét van 0% THM-es akció!! Van 16 és 32 GB-os modell is, ha valakit érdekel :)

(#5083) F-ECT$ válasza akooos (#5082) üzenetére


F-ECT$
titán

No de milyen áron...

Dive ever, work never.

(#5084) Land


Land
veterán

Van egy bosszantó bug nálam a PowerUser 1.2-nél.

Koppintok vagy Power gombra ébred a kijelző és a kijelző feloldásáért felelős lakat nincs ott. Csak a háttérkép van ott és felül a status bar.... Csak úgy tudom ilyenkor feloldani a kijelzőt, ha lehúzom a redőnyt és a QSlide-nál rábökök a szerkesztésre, amiből ki tudok lépni Home gombbal. Sokszor előfordul.

Mit tegyek? Új ROM vagy húzzam újra? Elejétől fogva ezt csinálja.

A QSlide sávját el lehet amúgy tüntetni a redőnyről? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#5085) zack válasza Land (#5084) üzenetére


zack
nagyúr

Valami egyedi hiba lehet. Nálam semmi ilyen nincs.

Alternatív megoldásként...WidgetLocker

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5086) Land válasza zack (#5085) üzenetére


Land
veterán

Szerintem újrahúzom. Anno nem jött be a WidgetLocker. Sokszor késve jött be. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#5087) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lg garancia időn belül javít, vagy cserél?

F-ECT$
16gb-os 180k!

[ Szerkesztve ]

(#5088) DonMaster válasza vadászcsiga (#5087) üzenetére


DonMaster
addikt

javit ha 30napon tuli hiba akkor cserél (kapsz ujjat )

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5089) csubííí válasza F-ECT$ (#5069) üzenetére


csubííí
senior tag

Tessék,csak egy pár lehetőség. [link] [link] [link] [link] 16GB ill. 32GB kapacitással kapni.

(#5090) zack válasza Land (#5086) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam még nem volt ilyen. 2 éve használom. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5091) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Hipernetesektől vásárolt már vakaki G2? Az érdekelne hogy milyen széria van ott? Huppogós recsegős, vagy beton stabil?

[ Szerkesztve ]

(#5092) stonerzsebi válasza zack (#5024) üzenetére


stonerzsebi
tag

Kedd óta van nálam a telefon, folyamatos adatkapcsolat (3G) vagy wifi, játszok is rajta, facebook, fotózok, videózok ezerrel, illetve online rádiót is tolom néha, vagy zenehallgatás,illetve telefonálok is.. 60 óra üzemidő simán megvan. :) Ez azért nem semmi, főleg, hogy ahhoz vagyok szokva, hogy este felteszem töltőre, reggel leveszem...

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5093) zack válasza stonerzsebi (#5092) üzenetére


zack
nagyúr

Mi az elsők között vágtunk bele a G2-be...Akkor még az volt, hogy...
"persze, persze jó jó, de elfogult vagy, LG fan, és képtelen vagy objektív véleményt írni".

Mára ez megváltozott. Ennyi júzer nem tévedhet. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5094) djszido


djszido
tag

Tegnap óta én is ilyennel rohangálok :)
Egy Motorola RAZR XT910-ről váltottam. Egyetlen visszalépést a füles kimenetnél
találtam, ugyanis teljesen máshogy szól, valamint egy picit halkabb is.
Ezzel ellentétben rengeteg újdonság, és számottevő gyorsaság írható az LG
számlájára. Jó látni, hogy a Motonál megszokott smart actions programnak van itt is
egy megfelelője, és nagyon sok okos dolgot lehet automatizálni.
A hátoldalon levő gombok külön előnyt jelentenek, mivel néha autóban navigálnék vele,
és univerzális tartót használok, ami eddig az összes telefonomat lehalkította. Magyarul
oldalt szorítja, és pont a halkító gombot nyomja állandóan. :D

(#5095) stonerzsebi válasza zack (#5093) üzenetére


stonerzsebi
tag

:K :C

A hátlap sem recseg, pedig jól megnyomorgattam... :D

Profi cucc nahh. És még mindig ott a wooooooooooooow érzés, ha kézbe veszem. Ezt eddig csak a galaxy s3 tudta elérni nálam... Nem hiszem, hogy vissza kellene küldenem 8 napon belül... :)

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5096) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#5087) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, az adatot ismertem, ez inkább csak szörnyülködés volt.

Dive ever, work never.

(#5097) F-ECT$ válasza zack (#5093) üzenetére


F-ECT$
titán

"Objektív" akku teszt. Ahogy várni lehetett a G2 előnye 40% az N5-höz képest.

Dive ever, work never.

(#5098) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#5096) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Részemröl is, azért tettem utána felkiáltó jelet. Annyiért már felejtős

(#5099) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na asszonnyal indulunk Vösendorfba, OTG kábel bekészítve, pendrive-on néhány izzasztó videó, és pár nagy felbontású zene. MM-ben vagy valahol keresek egy G2-t és kifaggatom. Azt is bevallja amit nem követett el :DDD

(#5100) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok. Felraktam a v10b szoftvert, és mintha most gyorsabban merülne a teló... volt gyári beállítás visszaállítás is! Vagy most megint kell pár töltés-merítés mire beáll? Köszi előre is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.