Hirdetés

2021. február 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6201) Akve

Akve
tag

Kellene egy kis segítség :B
Van olyan lehetőség hívásnál, hogy fejhez emelve hívja a kontaktot? Bocsi a lámázásért

Élek és élni hagyok.

(#6202) Atus85 válasza Viper26 (#6200) üzenetére

Atus85
aktív tag

Egyszer nekem is volt ilyen. 20perc múlva megjavult magától.

(#6203) tsuckware válasza Viper26 (#6200) üzenetére

tsuckware
tag

Van olyan időjárás helyzet, amihez nem tartozik animáció...

(#6204) Viper26 válasza tsuckware (#6203) üzenetére

Viper26
nagyúr

Felhős. :D

OnePlus 8T | Garmin fenix 6 pro

(#6205) Gempas 70

Gempas 70
aktív tag

Megjött... Most megvacsorázok aztán kibontom. :K

(#6206) jooker82 válasza Gempas 70 (#6205) üzenetére

jooker82
nagyúr

én ezt forditva csinálnám... :D honnan vetted??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6207) polas

polas
csendes tag

Sziasztok

Kijelző Fényerőszabályzási problémáim vannak a G2-val.

Automata üzemmód egyáltalán nem működik, hiába van bepipálva.
Kézi beállítást 70%-ra állítottam, de minden újraindításnál 100%-ban tolja a fényerőt.

Van valami ötlet esetleg valamilyen app. amivel lehetne kontrollálni a fényerőt?

Köszi

(#6208) kerpok

kerpok
tag

MEGJÖTTTTTTT!
Telenortol.. jeee! :Y :Y :R :R

Lávolom! :C

Ami fura, hátlapon egy külön matt feka matrica rajta az imei, sn, modell szam sötöbi, minek?!?!?! elbassza a szép hátlapot!

1 kérdésem lenne, 10b gyári rom van fenn, azt már látom, DE ami most hiányzik, hogy ninccs %- jel a töltöttségi szintnél, EZT hogy tudnám odavarázsolni?!?! jól esne legalább azt látni! ;)

HAGYJUK, megtaláltam.... SORRY! :D

köszi

[ Szerkesztve ]

(#6209) aszamóca válasza polas (#6207) üzenetére

aszamóca
aktív tag

Kereső

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#6210) Gempas 70 válasza jooker82 (#6206) üzenetére

Gempas 70
aktív tag

öööö.. kicsit mazohista vagyok.. :C Én Svájcban élek, 32-est rendelni kellett a 16os már kb 1 hónapja a bemutató teremben csücsül.

(#6211) DarkDeer válasza Ciscos (#6160) üzenetére

DarkDeer
senior tag

Hasonló a problémám egy LG Optimus G-vel, és nem csak nekem.
Gondolkodtam, hogy G2-re váltok, de többen írták már, hogy G2-vel is előfordul ez a hiba.
Arra rájöttünk, hogy nem hardveres a gond, mert főzött (pl. CM) romokkal nem jön elő, csak gyári LG romokkal.
Én a G-men elég sok gyári romot kipróbáltam, sajnos mindegyikkel hibázik.
Amikor a mobilnak váltania kell különböző hálózatokról akkor a váltás közben leakad a hálózatról, valahogy egyikhez sem tud csatlakozni. Sajnos csak az újraindítás segít. Nálam naponta 1-2-3 alkalommal is előjön.
Egyetlen megoldást találtam eddig a hibára, a mobilhálózatot fixen csak WCDMA-ra állítottam, így tökéletesen működik. Sajnos ennek az a hátránya, hogy ha olyan vidékre tévedsz, ahol nem elérhető WCDMA hálózat, akkor nem fog automatikusan GSM-re váltani, így nem leszel elérhető.
Úgy gondolom, hogy a hibát produkáló G2-kel is ugyanez a probléma.
Pár napra próbáld ki, hogy fixen WCDMA hálózatra kapcsolod, szerintem ez nálad is meg fogja oldani a hibát..

(#6212) F-ECT$ válasza DarkDeer (#6211) üzenetére

F-ECT$
félisten

Azt nem lehet megtenni gyári rommal.

Dive ever, work never.

(#6213) toto0569 válasza kerpok (#6208) üzenetére

toto0569
addikt

Szedd le róla nyugodtan a matricát.

(#6214) DarkDeer válasza F-ECT$ (#6212) üzenetére

DarkDeer
senior tag

A G-nél Beállítások->Mobilhálózatok->Hálózat típus-és itt preferált hálózattípusnak csak WCDMA-t beállítani.
Ezt a G2-nél nem lehet?

(#6215) k5.20 válasza F-ECT$ (#6212) üzenetére

k5.20
senior tag

...öööö...miért is nem?

(#6216) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#6179) üzenetére

vadászcsiga
félisten

Honnan rendelted és mennyiért?

Amúgy délelőtt átvettem a cseretelefonomat ami 100%-osan tökéletes, masszív, nem ropog, meg sem moccan a ház. Gyanítom hogy az előző tényleg valami bemutató darab lehetett mert amikor szombaton kihozta a hölgy, egy koszos felbontott dobozt rakott elém de megmagyarázta hogy csak a raktárban bontották fel, később a történet már arról szolt hogy vevőnek bontották ki. Én voltam a hülye hogy elfogadtam. Otthon a demó fólián két lób_szó nagy zsíros újjlenyomatot találtam de akkor már elkapott a hév. Mindegy egyelőre úgy tűnik sikeresen zárult a vásásrlás.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#6217) Gabbo

Gabbo
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Beszereztem én is egy ilyen gépet! Optimus G-ről váltottam. 2 órája használom, de maximálisan teljesít!
:C

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#6218) Apaxp válasza k5.20 (#6215) üzenetére

Apaxp
aktív tag

Mert a 10a-s romban csak 3 féle beállítás van. 1 csak gsm 2 gsm/vcdma automatikus 3 gsm/vcdma/lte automatikus

[ Szerkesztve ]

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#6219) Gempas 70

Gempas 70
aktív tag

mi van akkor ha nem érzékeli a sim-et ( most törtem ki a régibe ment) ?

(#6220) Naras

Naras
őstag

Üdv mindenki... csatlakoztam...;)
Kíváncsi vagyok, milyenek a CyanogenMod ROM - ok, kicsit hiányzik az a sok finomság, ami van bennük... 4X - ről váltottam, ott a legelejétől azzal tolom, mióta BL nyithatóvá vált... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6221) aladab

aladab
tag

Tegnaptol en is boldog G2 tulaj vagyok. :)) Eddig minden flottul mukodik, bar ez az automatikus arckovetos kijelzoallitgatas csak teljesen vilagos helyen mukodik rendesen, de annyi baj legyen. :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro

(#6222) vadászcsiga válasza aladab (#6221) üzenetére

vadászcsiga
félisten

Kapcsold ki

(#6223) aladab válasza vadászcsiga (#6222) üzenetére

aladab
tag

Ki van, nem is nagyon erdekel ez a funkcio, csak jobban is meg lehetett volna oldani.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro

(#6224) k5.20 válasza Apaxp (#6218) üzenetére

k5.20
senior tag

Ahh, so!
A enyémen 10B volt/van eredetileg, ott más opciók jelennek meg...

(#6225) Speed limit

Speed limit
tag

morphin és bigdee888 köszönöm a válaszokat. 3k érte nem vészes egyáltalán. Lehet jövő héten meg is rendelem.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintettek az mitől lehet, ha a 4g be van kapcsolva, ha nincs 2-3 jel erősségű a térerőm, míg ugyan ott más készülékkel max térerő. Én kártya hibára tippeltem, először de ez egy új kártya nagyon nem tudnak mit elrontani egy kártyán vagy tévedek? Lehet, be kellene mennem egy kártya cserére? (Trémobilos a készülék.)
Az Aksi időhöz annyit reggel 5:30-kor 100% leszedtem a töltőről. Állandó 4g mellett 5 óra kijelző használat közben ebben 3 óra játék 2 óra filmnézés és 79%-on van. Egyszerűen brutális az aksi idő! :)

[ Szerkesztve ]

(#6226) Ábel

Ábel
újonc

Üdv.

Akinek van G2-je és nagy "gamer" az milyen játékokon játszott vele?
Írna beszámolót, akadás, grafika stb!?
Többször is tapasztalható, hogy a játékok optimalizálása függ a hardverektől.. (PL: TEGRA, Adreno stb..)
Komolyabb játékoknál hogy dolgozik a gép (PL.: Vice City, MostWanted 2012, Dead trigger 2) ? : )

(#6227) akooos válasza vadászcsiga (#6216) üzenetére

akooos
veterán

Ehhez én is hozzáfűzném, hogy nekem is koszos dobozt adtak, VISZONT előttem lett felvágva a "matrica". Ami furcsa volt még, hogy a telefont bekapcsolva, azonnal ki is kapcsolt, le volt merülve. Mikor töltőre tettem és megnéztem az akkumulátort, akkor azt mutatta, hogy 96 óra üzemidő volt az előző használat. (??????????)
Mennyi esélyt láttok arra, hogy a gyárban bekapcsolva tették bele a dobozba?? :DD

Egyébként ezen kívül semmi nem utal rossz dologra, betonstabil, ujjlenyomatlan volt, úgyhogy nem gáz :D

(#6228) Gempas 70

Gempas 70
aktív tag

bakker létezik hogy a telómnak baja van? :Y nem látja a sim-et. a sim-et visszaraktam a régibe ott megy. hahhahahaa

(#6229) lajki7

lajki7
senior tag

Egyre tobb new felhasznalo van:) ezt jo latni:)

iPhone 11 Pro

(#6230) toto0569 válasza Gempas 70 (#6228) üzenetére

toto0569
addikt

Múltkor valaki fordítva rakta bele...És te? :)

(#6231) Speed limit válasza Ábel (#6226) üzenetére

Speed limit
tag

Dead Trigger 1-2 akadás mentesen fut, aki szereti a zombis játékokat kihagyhatatlan.
Real Racing 3 brutális grafika, hihetetlen látványvilág és részletezettség, akadás mentesen fut.
Asphalt 8: Airborne a sorozat során sokat fejlődött nekem egyik nagy kedvencem
Plant vs Zombie 1-2 nagyon jó unaloműző remek kis játék
GTA 3 és VC akadás mentesen fut, szerintem ezt nem kell bemutatni

Egyelőre csak ezeket próbáltam

(#6232) vadászcsiga válasza toto0569 (#6230) üzenetére

vadászcsiga
félisten

Fordítva belerakni nem kis tudomány, gondolom rakétamérnök volt az illető? :DD

(#6233) Gempas 70 válasza toto0569 (#6230) üzenetére

Gempas 70
aktív tag

fordítva??? nem is megy bele csak 1 féleképpen... ne ijjesztgess.. ennyire suta lennék? :F

(#6234) toto0569 válasza Gempas 70 (#6233) üzenetére

toto0569
addikt

elnézést az a 4X fórumon volt... :B Nehéz helytállni mindkettőn...néha keveredik már nekem. :U öregszem...

(#6235) Naras válasza Ábel (#6226) üzenetére

Naras
őstag

Legerősebb HW a piacon... szted? :DDD :K
Amivel én találkoztam, hogy néhány jó kis játék nincs még felkészülve erre, és pl. azért nem olyan jó a grafikája, mert alacsonyabbra van írva... :U

[ Szerkesztve ]

(#6236) andrewb0y

andrewb0y
csendes tag

Nekem egy olyan kérdésem van, hogy ehhez lesz-e/van-e olyasmi tok mint az S4-hez, hogy kapsz egy komplett új hátlapot és abba van beépítve oldalról egy képernyő borító, védő cucc?
Eddig csak olyat láttam amibe bele kellet ültetni az egész telót, de azok nem tetszenek mert vastagabb lesz tőle...

[ Szerkesztve ]

(#6237) morphin

morphin
tag

Neken most nagyon merül a telcsi. Azóta kb hogy bekapcsoltam azt a hővédelem ízét ami után nem tapasztaltam semmi változást csak ezt és azt hogy többször döccen meg a telefon mint régen. ..

(#6238) k5.20 válasza andrewb0y (#6236) üzenetére

k5.20
senior tag

Arról a lényegtelennek tűnő kis különbségről ne feledkezz meg, hogy ennek nem leszedhető a hátlapja...(hivatalosan)

(#6239) Viper26

Viper26
nagyúr

CM telepítésnek meddig kéne tartani, konkrétan vagy 2 perce áll ott, hogy installing update. :F

(#6240) andrewb0y válasza k5.20 (#6238) üzenetére

andrewb0y
csendes tag

Tudom, hivatalosan...
De már egy alternatív hátlappal is megelégednék, ami mondjuk nem ennyire fényes és kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#6241) stonerzsebi válasza andrewb0y (#6240) üzenetére

stonerzsebi
tag

"Ablakos tok"

"lyan, mint az S4" tok

:)

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6242) stonerzsebi válasza morphin (#6237) üzenetére

stonerzsebi
tag

Érdekes, nekem is úgy tűnik, hogy jobban merül így (én is bekapcsoltam).... :F

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#6243) andrewb0y válasza stonerzsebi (#6241) üzenetére

andrewb0y
csendes tag

Tudom, ezeket láttam, nekem olyan kellene aminek nincs hátsó része, hanem a hátlapba van beépítve a képernyő fedő.

(#6244) Gempas 70

Gempas 70
aktív tag

létezik, hogy új sim kell bele? basszus.. 1 hónapos sim... :W

(#6245) Viper26

Viper26
nagyúr

Rebooter nélkül hogyan tudok belépni cwm-be?Nincs még fent gapps.

(#6246) k5.20 válasza Gempas 70 (#6244) üzenetére

k5.20
senior tag

Tudom, hogy tudod, de: chip oldal lefelé néz a keretben, és amikor a helyére teszed, akkor is, a hátlapi oldal felé néz. Újraindítás nélkül nem fogja látni.

(#6247) Gempas 70 válasza k5.20 (#6246) üzenetére

Gempas 70
aktív tag

thx. a sim merre néz az stimmel. Viszont újraindítás alatt mit értesz?? Mielőtt beletettem dupla kopp a képernyőre, majd miután bent van dupla klikk megint a bekapcsoláshoz. Tudom vhol újraindítani? Thx. :R

(#6248) Naras válasza Gempas 70 (#6247) üzenetére

Naras
őstag

Kikapcs gomb hosszan, menü megjelenik, restart... dupla kopp ki/be nem újraindítás... :U

[ Szerkesztve ]

(#6249) bounty123 válasza Gempas 70 (#6247) üzenetére

bounty123
őstag

Huh. Nyomd hosszan a bekapcs gombot (hátlapon a hangerő fel és le között), majd tapicskolj az újraindításra.

(#6250) Gempas 70 válasza bounty123 (#6249) üzenetére

Gempas 70
aktív tag

:DD :DD :DD :DD Hehe.. láma vagyok a javából.. mintha bármelyik másik telón nem ezerszer kapcsoltam volna ki be.. ez a koppintásos dolog elterelte a "figyelmemet" :C Na.. nálam ma alacsony volt a kerítés. Na azért nem túl sokat nevetni!!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.