Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5151) Szoke1982 válasza Dondenis (#5140) üzenetére

Szoke1982
(aktív tag)

köszi :)

(#5152) stonerzsebi

stonerzsebi
(tag)

12 óra 13 perc használat után 74%

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5153) jooker82 válasza soldier2 (#5139) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Tesztre kapták az L-től,tehát kedvence,mert saját,nem lehetett,amint látod,arról se tudtak,hogy az LG-nek idén már volt 2 csúcsa,G,meg G pro. :U Pont ők azok,akik a hype-olós telefonokat szerették mutogatni,Iphone,meg samsung minden mennyiségben és azért szép dolog az LG-től,hogy már az ilyenek is felfigyelnek rá. eddig az origo szarba se nézte az LG-t...A nexus4 megitéléséről is látszik..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5154) tsuckware

tsuckware
(tag)

Ezzel az auto hide soft key progival eltűntettem az alsó ronda billentyűket, ha kell alulról előjönnek, és így teljesben megy a youtube, a játékok és minden... na most 5,2 coll az 5,2 coll ;-)

(#5155) stonerzsebi válasza tsuckware (#5154) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

De kár, hogy én nem merek így belenyúlni, azért ezt én is megcsinálnám... :(

[ Szerkesztve ]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#5156) morphin válasza tsuckware (#5154) üzenetére

morphin
(tag)

YT amúgy is megy teljesben...játékoknál viszont hasznos lehet. Hogy jönnek elő? Alulra kell bökni vagy hogy? Nekem nem zavaró sosem...átvált pontra mindhárom piktogram azt kész. Azért lehet kipróbálom majd. :U

(#5157) Bossi válasza Viper26 (#5150) üzenetére

Bossi
(őstag)

Nincs mit :) én már egy hasonló nilkin tokra rámentem de, ez jónak tűnik...
(#5149) jilian ha megjön írjátok meg a véleményetek.

(#5158) PS7A

PS7A
(tag)

Ha egy ilyen tokot ráraknék, akkor honnan tudja, hogy úgy kell megjelenítenie például a hívást, vagy a zenelejátszót? Egyáltalán működik a való életben? :D

(#5159) feelurself válasza PS7A (#5158) üzenetére

feelurself
(aktív tag)

beallitasok-altalanos-kiegeszitok- quickwindow ablaka. ki-bekapcsolhato a fícsör.

[ Szerkesztve ]

(#5160) Skabluzuk89

Skabluzuk89
(csendes tag)

Sziasztok!
Valaki tudja esetleg, hogy hol lehet megtekinteni, kipróbálni a G2őt? Köszi!

(#5161) diodd válasza Bossi (#5146) üzenetére

diodd
(tag)

A d802 ls980 az nem a sprint- es verzió

Mate 7

(#5162) Rush77 válasza Skabluzuk89 (#5160) üzenetére

Rush77
(tag)

Én az Allee-ban a Trénél próbáltam ki.
Ott a fehér van kitéve.

(#5163) PS7A válasza feelurself (#5159) üzenetére

PS7A
(tag)

Áhháá, köszi! Még csak szemezek a készülékkel, de most ez is egy plusz pont :)

(#5164) Bossi válasza diodd (#5161) üzenetére

Bossi
(őstag)

Na látod ez jó kérdés...

Viper26 erre nézz rá nehogy ne legyen jó! [link]

(#5165) Viper26 válasza Bossi (#5164) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

ezt néztem vagyis ugyanilyet...de most már komolyan mondom a fene se tudja ezek után... :U :DDD

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#5166) premete válasza Rush77 (#5162) üzenetére

premete
(veterán)

Én is azt a fehéret nyomogattam, csavargattam, hátlapját feszegettem, meggyőzött. Majd holnap összevetem a Nexus 4-esemmel és a Nexus 5-össel.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5167) diodd válasza Viper26 (#5165) üzenetére

diodd
(tag)

A ringke slimnél azt írták hogy nem jó a sprinteshez, ez meg pont ahhoz jó. De a ringke mégse volt jó az internatiol-re. Én már nem ertek semmit

Mate 7

(#5168) Gonoszmanoka válasza Wade0303 (#5144) üzenetére

Gonoszmanoka
(csendes tag)

Nekem californiából jött. 4 nap alatt ideért.

(#5169) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5099) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Hazaértem. Először az MM-ben próbálkoztam de kifogtam egy 5%-ra merült példányt ami nem engedett semmi nyúzast OTG-n, pedig töltőre volt dugva es fel is ismerte a pendrive-ot. A Fects által irt erős használat alatti töltést nem produkálta, nem nőtt a százalék inkább csökkent. Hagytam a francba, átmentem a saturnba ott találtam egy fullra töltött darabot. Ahogy kihúztam az USB-t elkezdett visítani a riasztó úgyhogy maradt a felületes teszt.
Itt jegyezném meg milyen érdekes az hogy valamiért Ausztriában nincsenek hülyegyerekek akik lekódolják az összes okostelefont :W

Amikor kerestem a készüléket sokra hittem azt hogy a G2 de megörültem amikor megtaláltam mert a tobbi ijesztően nagy volt. Egyébként iszonyatos tepsi androidok vannak forgalomban, iPhone miatt nekem kimaradt az utóbbi évek termése.

Ami a lényeg hogy ez sem kicsi, sokszor kell odanyúlni másik kézzel is ha gyorsan akarok haladni de még nem sokkolóan nagy. A gyári tarcsazoban a felul lévő füleket konkrétan nem értem el.
Tetszenek a stilizált kapcsolók, az animációk ami pl az USB vagy jack dugó csatlakoztatasakor van, és az is hogy nem koromfekete a beállítások háttere mint az alap android UI-ban amitől felvágom az ereimet.
Az a két gyári videó egyszerűen elképesztő, leesett az állam. Az osztrák romban a minta zenét a Bécsi fiúkórus szolgáltatja, valami Lg-t dicsőítő számot énekelnek :)

A hátul levő gombok tényleg nagy ötlet, teljesen kézre esett. A műanyag ház nem túl prémium minőség de inkább ilyen mint a Sony Z edzett üvege.

Az android teli van csicsával: pittyenések, ikonok, widgetek, mint a karácsonyfa de szerencsére ezek kikapcsolhatók. Összeségében kellemes élmény volt, 1 ora után furcsa volt ránézni a i4S-em pici kijelzojére :K
Bocs ha hosszú voltam de talán másnak is jól jönnek ezek a tapasztalatok.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#5170) TMT7TMT7

TMT7TMT7
(tag)

holnap van az online vásárlás világnapja, hátha T megőrül és a mostani árából is még engednek picit, hiszek a csodákban :DD

(#5171) Viper26

Viper26
(nagyúr)

Remélem tényleg jó döntés volt ez a G2, a nem ébresztős sztoriól a KM 900 Arena telóm jut eszembe...bár nálam jól viselkedett, de lehet az LG platformtól függetlenül ne tudna szofvert írni? :DDD

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#5172) GLOCK34 válasza TMT7TMT7 (#5170) üzenetére

GLOCK34
(aktív tag)

Itt is van. :)
Én most mondtam vissza a ma délelőtti rendelésemet. Persze G2. :D

[ Szerkesztve ]

(#5173) TMT7TMT7 válasza GLOCK34 (#5172) üzenetére

TMT7TMT7
(tag)

Jobbá tetted az estém,köszi :C A két akció összevonható? :)

(#5174) GLOCK34 válasza TMT7TMT7 (#5173) üzenetére

GLOCK34
(aktív tag)

A 20% online és a -10000? Remélem igen! :DDD Szerintem igen,mert a -10k az kuponos valami lesz,ha jól értelmeztem. Lehet visszakullogok a Telekom totyikba és rákérdezek. Ezt az infót is onnan pecáztam.

(#5175) vadászcsiga válasza GLOCK34 (#5174) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Tudasd velünk is nehogy lemaradjunk valamiről.

(#5176) GLOCK34 válasza vadászcsiga (#5175) üzenetére

GLOCK34
(aktív tag)

Persze,beírom. Visszagondolva biztosan nem üti egymást,mert a múltkor is volt ilyen kupon kódos akció és kollégám felhasználta hűségidő hosszabbításnál készülékvásárlásra és az a telefon is -20% volt kirakva online rendelésnél.

(#5177) vadászcsiga válasza GLOCK34 (#5176) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Nekem most a tmobil weblapja amúgy teljesen használhatatlan. Jött egy pozitív keszletértesíto de továbbra is keszlethiányt mutat, jelszavammal belépve hibát dob. Napok óta csak nyüglődik

[ Szerkesztve ]

(#5178) jacis

jacis
(veterán)

Rendeltem ma egy LG Quick Windows tokot fehér színben a kicsikémre. Nagyon kiváncsi leszek rá milyen lesz.
Amúgy jelentem, hogy továbbra is nagyon ütős a telcsi ;)

Samsung Galaxy S10+

(#5179) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#5169) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

A Fects által irt erős használat alatti töltést nem produkálta
Gondolom egy sima / univerzális töltő van ott, nem a G2 sajátja, ezért nem tudja olyan gyorsan tölteni.

Ami a lényeg hogy ez sem kicsi, sokszor kell odanyúlni másik kézzel
Igen, olyan 4.5 körüli méretig van az, hogy 1 kézzel is megy, itt már az átellenes felső sarok csak fogás váltással / másik kézzel érhető el.

A hátul levő gombok tényleg nagy ötlet
Az esetek 95%-ban az, de pl. a kocsiban amikor mellettem van, akkor könnyebb lenne az oldalán lévő gombokat elérni.

Az android teli van csicsával
Inkább csak az LG UI.

1 ora után furcsa volt ránézni a i4S-em pici kijelzojére
Elég könnyű hozzászokni a nagyhoz, nekem már az Sgs2 4.3-a is kicsi :)

Dive ever, work never.

(#5180) vadászcsiga válasza jacis (#5178) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Mennyért rendelted? Ma láttam a vösendorfi MM-ben 35€-ért

F-ECT$
Igen valami egyen töltő volt az összes telefonon, így már érthető

bounty123
Természetesen nem, abszolút felületes teszt volt de ez jó hír

[ Szerkesztve ]

(#5181) bounty123 válasza vadászcsiga (#5169) üzenetére

bounty123
(őstag)

"A gyári tarcsazoban a felul lévő füleket konkrétan nem értem el."

Nem tudom észrevetted-e, de ezeket a füleket szerencsére nem is kell elérni, swipe-olhatsz jobbra-balra közöttük a képernyő alsó részén is, úgyhogy 1 kézzel is kényelmes a tárcsázó.

(#5182) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5169) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Ja és lefotoztam magam a G2-vel mintha telefonalnek hogy itthon megnézhessem nem mutatok e hülyén egy ekkora telefonnal :DD

(#5183) jacis válasza vadászcsiga (#5180) üzenetére

jacis
(veterán)

16 lett postaköltséggel együtt.

Samsung Galaxy S10+

(#5184) lajki7

lajki7
(senior tag)

Sracok az LG cloudban h tudom aktivalni az 50GB-ot ??:) "nekem most 5GB elérhető :/"
Dropboxon meg van az 50GB,már több éve,de itt nem tudom h kell :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5185) TMT7TMT7 válasza GLOCK34 (#5176) üzenetére

TMT7TMT7
(tag)

Valóban összevonható, most már kiírja t-mobile is (G2 megrendelve). :))

[ Szerkesztve ]

(#5186) jacis

jacis
(veterán)

Az én hátlapom is elkezdett nyeketegni serácok :(
Jópár napja hallom már. Azért rendeltem meg a Quick Windows tokot, hogy remélhetőleg majd.megszünteti illetve ad annyi tartást, hogy ne bírjon recsegni fogás közben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#5187) tonlajn válasza TMT7TMT7 (#5185) üzenetére

tonlajn
(csendes tag)

készülékváltással is van ez a kedvezmény? mert ha igen akkor g2 a legjobb vétel jelenleg

(#5188) TMT7TMT7 válasza tonlajn (#5187) üzenetére

TMT7TMT7
(tag)

Nem tudom,én váltok előfizetést és így akcióban 101e Ft-ért viszem el tőlük (like 300-al 1 évre) :D

(#5189) tonlajn válasza TMT7TMT7 (#5188) üzenetére

tonlajn
(csendes tag)

én is így fogom:D jó ez a teló amúgy? nexus 5-öt akartam,de ez nagyon jó vétel szerintem. meg iphone-ról jövök úgyhogy nagyon furcsa lesz.

(#5190) TMT7TMT7 válasza tonlajn (#5189) üzenetére

TMT7TMT7
(tag)

Én is iphone 4S-ről váltok, de jó lesz, első LG (najó,talán 2.,még nexus 4 volt ilyen) ami nagyon megfogott, és kell egyszerűen :)

(#5191) szebev válasza F-ECT$ (#5069) üzenetére

szebev
(senior tag)

Szia !

Ha jol emlekszem , Neked volt Wave 1-ed . Milyen a G2 kameraja a Wave 1-hez kepest ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5192) lajki7 válasza vadászcsiga (#5182) üzenetére

lajki7
(senior tag)

Atyaeg....ugy vesznek egyesek ilyen rohadt telefont mintha hazat vennenek a 30eves megsporolt penzbol!!! Egyszeruen kabare;] Ha nem tetszik akkor eladod,ennyi! Vagy kibaszod a kukaba... nm halsz bele:D "szerintem,bar kitudja:D"

Egyebkent is,olyan fejetlenseg megy ebben a topicban hogy az nem igaz... egy ertelmes fejlesztoi komment nincs "tisztelet a kivetelnek" az kb 2ember:D Csak az megy h milyen akcioban van a tnel meg recseg e a hatlap ha kicsavarom mint egy "torulkozot:D" Valaki kerdezz valamit,valaszt nem kap,kiveve akkor ha a recsego hatlaprol vagy a tmobilos akciorol van szo:DD maskulomben valaszt ne varjon a user....botrany! Remelem valami ertelem valaszol erre,offcsata nem lesz!mert nm valaszolok ra:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5193) migabi24 válasza tonlajn (#5187) üzenetére

migabi24
(veterán)

Nem, csak új előfizetésre

(#5194) ferrari1 válasza lajki7 (#5192) üzenetére

ferrari1
(őstag)

+1 :( Lehet azért nem kap választ a kérdező, mert aki tudna válaszolni az már a kialakult helyzet miatt nem szívesen járkál erre. Én is már csak kétnaponta nézek fel. Na jó, egyszer beleolvasok naponta, de egyre csak rosszabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#5195) toto0569 válasza lajki7 (#5192) üzenetére

toto0569
(addikt)

Ha értelmét látom a válasznak akkor mindig segítek,de ha pár kommenttel visszább ott a megoldás akkor olvasson a kolléga.Vagy max. elküldöm a hsz. sorszámát.

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#5196) lajki7 válasza ferrari1 (#5194) üzenetére

lajki7
(senior tag)

haha:DRead only! S4 totyikban vannak az ezer eves ismik,ott segitek ha kell meg olvasom azert:) Ezt vót a last komment. Sok sikert ferrari kollega:)

iPhone 11 Pro

(#5197) toto0569 válasza lajki7 (#5196) üzenetére

toto0569
(addikt)

Tulajdon képpen te mire várnál választ?Vagy nem konkrétan neked van bajod?Próbáltam visszaolvasni...Jöhet pü. is ha ide nem akarsz.

[ Szerkesztve ]

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#5198) WiZARD

WiZARD
(addikt)

Kijelző védőt használtok? Milyet, honnan?
Az új fajta üveges cuccot próbált valaki?
Rendeltem ilyet, remélem gyorsan megjön és jó lesz :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5199) vfeco

vfeco
(aktív tag)

TWN romom van, LTE nincs. :((
Tudtok linkelni nekem egy D80210b-EUR-XX -t? (Ezzel elméletileg megoldom a problémát)
Magyart vagy Open Europe-t kell feltenni?
Mindenhol csak D80210A -t találok. :F

Köszi! :)

(#5200) ferrari1 válasza vfeco (#5199) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Itt megtalálod az összes romot. A 10b EUR ugyanaz mint a 10B HUN. Bármelyiket felteheted. Mindkettővel lesz LTE!

Itt van az Open UK 10b

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.