Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Voice24 válasza WolfLenny (#1099) üzenetére


Voice24
őstag

Nem tud DLNA-t az S30, tévesen tüntetik fel néhány helyen.

(#1102) romo77 válasza salapp (#1100) üzenetére


romo77
csendes tag

A remény hal meg utójára /de ennek bizony már feladták az utolsó kenetet/ :(

MKV-val kapcsolatban.

Ha a videót a mezzmo-val osztom meg akkor röccenés nélkül megy viszont a felirat még mindig nem, esetleg valakinek tapasztalata a MEZZMO-val /felirathoz nem kell valami külön beállítás?/

[ Szerkesztve ]

(#1103) DM-Fan válasza WolfLenny (#1099) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Kérdés, hogy ha a TV közvetlenül a routerbe van kötve és csak a laptop megy wifi-n keresztül, akkor az kb milyen felbontásig tud akadozás nélkül lejátszani?"

Jó esetben a 720p, az 1080p-nek nagy eséllyel kevés lesz, de tudtommal az S30-on nem nagyon működik a DLNA.

"De mit kell majd néznem? Mire ügyeljek?
Mivel tudom tesztelni? Vigyek valami képet, filmet amit ott lejátszok és annak segítségével esetleg láthatom a pixel hibákat stb.?
"

Vigyél 1920x1080 felbontású .jpg-ket, amiket paintben csinálsz. Legyen az összes alapszínben (vörös, zöld, kék), plusz szürke, fekete, fehér, sárga, stb. Ezeket másold fel egy SD-kártyára/pendrive-ra és minddel nézd végig a panelt. Így ki tudod szúrni, ha van pixelhiba/sub pixelhiba, mert ott vagy nem ég a pixel, vagy fehéren világít, vagy pislákol, vagy egyszerűen más színnel világít, mint kéne.

Ezen felül vihetsz általad nézett formátumokból sample-t, úgy legalább megtudod, hogy mit kezel a médialejátszója.

"Van valami "típus hibája" amire ügyelni kell?"

Az említett pixelhibát, tápzúgást ellenőrizd! Ezen felül nézd meg, hogy fekete háttérnél nincs-e valahol (általában a képernyő tetején) egy zöldesen zajos sáv vízszintesen a panelen - mostanában többen panaszkodtak, hogy olyan példányt kaptak, ahol ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1104) Jim74 válasza salapp (#1100) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az a szerencse, hogy ide az értelmesebb réteg jár fórumozni :R

RTL Klubot csak a Forma 1 miatt van a lakásban, de jövőre már amiatt sem kell :DD

(#1105) laszlo168 válasza WolfLenny (#1099) üzenetére


laszlo168
senior tag

Nekem pont igy van összekötve, de nem viszi át a 720-as filmeket sem.

Jim74.
Ha minden igaz, jövőre HD-ban nézhetjük az F1-et.

[ Szerkesztve ]

(#1106) -FLY->


-FLY->
őstag

Én is észrevettem a g30-on hogy a kép teteje egy kicsit zajosabb mint a többi része, de ez olyan mértékű, amit szőrszálhasogatásnak vennének a panánál, ha visszavinném. Sajnos nincs tökéletes.

(#1107) WolfLenny válasza laszlo168 (#1105) üzenetére


WolfLenny
senior tag

S30-asod van?

(#1108) laszlo168 válasza WolfLenny (#1107) üzenetére


laszlo168
senior tag

Nem, nekem egy wdtv-vel van össze kötve.

(#1109) Abrion


Abrion
senior tag

két gyors kérdés

Van egy dvd felvevőm, jelenleg a legjobb csativan van csatlakoztatva a tévéhez "HDMI" van még 1 upc dekoderem amivel digitális csatornákat lehet fogni, ez a dvd felvevőre scarton keresztül csatlakoztattam.
A kérdés, hogyan csatlakoztassam a tévéhez a upc eszközt, az eszközön csak scart van igazából, de van egy vezim amin scartról rcara átmenet a másik meg scart van mindkét oldalt, esetleg vegyek egy scart hdmi vezetéket?

Más
Nem látok különbséget képileg scart és hdmi kép közt, egyáltalán lesz valahol változás? mondjuk ha Full HD videót néznék a dvd felvevőben?

(#1110) I.K.Z


I.K.Z
tag

Sziasztok
SAMSUNG PS51D490 vagy D550? mennyire jön ki a Full HD? Megéri ennyivel többet költeni rá?

(#1111) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Kár, hogy nincs rajta DLNA.. :(

(#1112) DM-Fan válasza Abrion (#1109) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"A kérdés, hogyan csatlakoztassam a tévéhez a upc eszközt, az eszközön csak scart van igazából, de van egy vezim amin scartról rcara átmenet a másik meg scart van mindkét oldalt, esetleg vegyek egy scart hdmi vezetéket?"

Először is: nincs olyan, hogy SCART-HDMI vezeték. Másodszor: miért nem jó a jelenlegi felállás?

STB -SCART-> DVD-felvevő -HDMI-> TV

Ez van most, nemde? Ha bekapcsolod a DVD-felvevőt, akkor a STB képét látod a TV-n is. Ez a legoptimálisabb, amit választhatsz, ha az elérhető legjobb képminőség a fontos a jelenlegi eszközeidről, mivel az STB-den nincs HDMI-kimenet. Persze a DVD-felvevőnek bekapcsolva kell lennie, ha TV-t akarsz nézni, viszont cserébe tudod rögzíteni a TV-adást.

"Nem látok különbséget képileg scart és hdmi kép közt, egyáltalán lesz valahol változás? mondjuk ha Full HD videót néznék a dvd felvevőben?"

Hát, ha nem látsz különbséget a SCART és a HDMI között, akkor annak vagy az az oka, hogy nagyon rossz szemed van, vagy az, hogy eleve azért látod ugyanolyannak a HDMI-n érkező képet, mert az SCART-on jön ki a STB-ból és az eleve behatárolja a minőséget.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1113) DM-Fan válasza I.K.Z (#1110) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"mennyire jön ki a Full HD?"

Honnan? Egy BD-ből vagy HD-anyagból? Nagyon! Ég és föld a HD-Ready-hez képest, pláne, ha a megfelelő távolságról nézed.

"Megéri ennyivel többet költeni rá?"

Ezt neked kell tudnod. Nem tudjuk mit nézel, miről nézed, milyen messziről nézed és mekkora méretet vennél. Ha HD-forrásaid vannak, 50" körüli méretet választasz és 2 méteren belülről nézed, valamint nem hiányzik az alsó hangon 200 eFt-os összeg máshonnan, akkor nagyon megéri a fullHD-t választani.

Get Moded!

(#1114) Abrion válasza DM-Fan (#1112) üzenetére


Abrion
senior tag

Én nem láttam a scart és hmdi jött kép közt különbséget, de lehet hogy a szememmel lesz baj,

amúgy amikor a tévé rááll a HDMIre, azt írja ki hogy 50 hz és persze 1080p.

Ja és a szerelő azt mondta hogy mindenképp rá kell a UPC eszközt csatlakoztatnom a tévére, bár nem értem miért, de ha ö ezt mondta ....

[ Szerkesztve ]

(#1115) DM-Fan válasza Abrion (#1114) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"amúgy amikor a tévé rááll a HDMIre, azt írja ki hogy 50 hz és persze 1080p."

Ez teljesen normális, mivel gondolom a DVD-felvevő erre a felbontásra skálázza fel a STB-ból érkező jelet.

"Ja és a szerelő azt mondta hogy mindenképp rá kell a UPC eszközt csatlakoztatnom a tévére, bár nem értem miért, de ha ö ezt mondta ...."

Má' mé' kéne? Most is látod a STB képét a DVD-felvevőn keresztül, nem? Szerintem ő arra gondolt, hogy azért "célszerű", hogy a DVD-felvevőt ne kelljen állandóan bekapcsolnod, ha TV-t akarsz nézni. Jobb képet semmiképp nem kapnál, tekintve, hogy a STB-ot csak SCART-tal tudnád a TV-hez kötni.

Szerintem a legjobb megoldás egyébként az lenne, ha kérnél egy HDMI-kimenetes STB-ot és azt kötnéd közvetlenül a TV-re. Így viszont csak akkor tudnád rögzíteni az adást, ha a HDMI-kimenet mellett lenne egy SCART-kimenet is és a HDMI-vel egyidőben arra is tudna kiküldeni jelet.

Get Moded!

(#1116) I.K.Z válasza DM-Fan (#1113) üzenetére


I.K.Z
tag

Köszönöm a választ.

(#1117) Abrion válasza DM-Fan (#1115) üzenetére


Abrion
senior tag

Amúgy a plazmám hány HZ-ig bírja az 1080Pt?

Kösz az infokat :)

[ Szerkesztve ]

(#1118) janos666 válasza Abrion (#1117) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bemeneti oldalon 60-ig, mint mindegyik.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1119) Sasi82


Sasi82
csendes tag

Sziasztok!

Én egy S30-as tulajdonosa vagyok és olyan kérdésem volna felétek, hogy milyen médialejátszót javasolnátok? (Az internet nem lényeges, inkább csak a hd filmek miatt kellene, DM javaslata a popcorn a210 sajnos egy kicsit drága volna)
Esetleg Asus O!Play HDP-R1 HD vagy R3-as vagy Asus O!Play Mini Plus?
A médialejátszót vagy egy blu-ray lejátszót érdemes akkor hdmi kábellel összekötni?
Melyik volna a legjobb aminek nem horribilis az ára?
(t-home beltéri esetén, csak egy scart van a tv-n)

Azt furcsállom még, hogy pendrive-on elvittem hd filmeket(karib tenger 4, amerika kapitány 720,1080) és kipróbáltam egy S30-ason és ott folyamatos volt a kép, az enyémen viszont hihetetlenül szaggat, sőt valamit el sem indít.(Egy 320GB-os WD Elements vinyóval próbálkozok USB-n keresztül)
Tv és Tv között ekkora a különbség vagy valami beállítási gond lehet?

Tudom ez nem annyira ide tartozik, de korábban DM-Fan megemlítette Blu-ray lejátszó vásárlás esetén valami komolyobbra lenne érdemes beruházni.
Tudnátok esetek ajánlani valami jót? ("Egy minőségi BD-lejátszó a DVD-idből is nagyon szép képet ad 1080p-re skálázva!")

Előre is köszönök minden segítséget!

Boldog Új Évet Kívánok!

Szép estét!

Üdv.
Sasi

(#1120) rb26dett válasza Mentolka (#1065) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Beállítások - egyéb beállítások - bekapcsolási preferencia : TV, AV kéretik AV-re tenni ha nem ott van és no problem.

(#1121) rb26dett válasza Sasi82 (#1119) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Nekem Asus o!play HDP-R1 em van, és az ég világon semmi bajom vele mindent visz, és olcsó, én egy szavazatot arra nyomok, bár már azóta biztos van újabb,esetleg jobb, de nem nagyon követem figyelemmel őket, azért is mert tökéletesen megfelel számomra :)

(#1122) janos666 válasza rb26dett (#1120) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Talán nem véletlenül kérdezgetik ezt mostanában sokan.
Én is beállítottam már ezt még az előtt, hogy felmerült volna rá az igény (még nem kapcsolgattam ki-be, csak szétnéztem a menüben, mikor elkezdtem használni a G30-at), és azóta is mindig az analóg hangyaboly fogad bekapcsoláskor, nem a HDMI_2, amibe a PC van dugva (az ARC felirat miatt úgy saccoltam ez az 1.4-es dugasz). Akkor se, ha előbb kapcsolom be a PC-t, illetve akkor sem vált át ide, ha a TV-t bököm meg először és utána a PC-t. Mindig kézzel kell átállítani bekapcsolás után.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1123) kisbalazs83 válasza -FLY-> (#1106) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Mégse egyedi hiba ha már ennyien találkoztunk a jelenséggel, csak mások nem nézik meg ennyire. Még azt se lehet mondani hogy egy silányabb összeszerelésű szállításból való mert én még májusba vettem és a PF jelölésű G30-at.

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#1124) Farkas82 válasza Sasi82 (#1119) üzenetére


Farkas82
tag

Még egy szavazat az Asus-okra ha olcsó megoldást keresel! Nekem az O!play mini van, de eddig még minden vackot megevett (a Killa sample kivételével, de az direkt extrém magas bitrátás) pedig sokmindennel kipróbáltam.

(#1125) rb26dett válasza janos666 (#1122) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Nekem AV-re van állítva, és most a media lejátszó van hdmi 1 be dugva, bekapcsoltam először a media lejátszót, majd a tévét, és a tévén kb 1 mp-re ugyan az analóg adás jött be, de egyből átváltott hdmi 1 re.
Akkor próbáld meg átdugni az 1-es HDMI-be a többi nekem sem váltja át.

(#1126) < CyberBob > válasza janos666 (#1122) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Csak a hdmi1 váltja át (pc is).

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1127) rb26dett válasza < CyberBob > (#1126) üzenetére


rb26dett
aktív tag

De ezt sem értem 280ezer forintba miért nem fért bele hogy mind a 4 bemenet átváltson ha jön rajta jel....no mindegy kicsi vagyok én ehhez hogy megértsem :)

(#1128) janos666 válasza rb26dett (#1127) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ok, ha csak egy, de akkor miért nem épp az egyetlen fullos port?
Úgy tudom csak a HDMI_2 az 1.4a és ARC kompatibilis port. Már nem mint ha most épp használnám az ARC-t, mert egyelőre még koax sincs rádugva, és a Radeon kártyám drivere sem néz ki úgy, mint ha támogatná ezt (dacára annak, hogy 1.4-es, így akár meg is tehették volna, hogy lehetővé teszik...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1129) Voice24


Voice24
őstag

Az előbb nézegettem pendrive-ról videókat, és egy 720p-s Discovery természetfilm közben vettem észre egy gyanús foltot a bal felső sarokban. Elindítottam a panasonic virágos demóját, és ennek majdnem homogén háttereinél (pontosabban a világoskék, világoszöld háttereknél) már egyértelmű volt, hogy van egy rtl logóm :((
Remélem, hogy csak ghost, és nem beégés, még nincs két hónapos a tévé. Pedig elmondhatom, hogy figyeltem az üzemeltetésre, az elkapcsolgatások megvoltak, hosszú órákat soha nem ment egyfolytában az rtl, de más adó sem. Ha hétvégén is dolgoztam, mindig felhívtam a család figyelmét a dologra, és nagyjából be is tartották. Komolyan vettem az itt kapott tanácsokat, mondhatni aggódtam a tévéért.
Tudom, ne nézzünk rtl-t, de ezen az alapon ne nézzünk tévét sem, mert az adók jelentős részének nem túl áttetsző logói vannak. Továbbá, ha egy ghost egyszer előjön, az normál tévézési szokások mellett nem is nagyon fog eltűnni, mert olyan nincs szerintem, hogy egy bizonyos csatornát napokig egyáltalán ne nézzünk csak ezért, tehát a foltocska (legyen az akármelyik adóé) kapja az utánpótlást előbb-utóbb.

(#1130) < CyberBob > válasza rb26dett (#1127) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nem azért gyártanak tv-t, hogy neked jó legyen. Majd egy következő szériába beépítik mint forradalmi újítást.
Nekem a hangszórói nem tettszettek, mert kicsit felhangosítva már recsegtek pedig mély még nyomokban sem volt. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy vegyek hangrendszert, mert van de egy sorozat kedvéért nem fogom járatni. Amúgy ez egy tv és nem monitor. Az alsó rész úgy is ki van szélesítve tehettek volna bele komolyabb hangszórókat is. Az 50c3-as komolyabban szól mint a g30 pedig van egy kis árkülönbség.
Na ez is kijött. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1131) KTTech válasza < CyberBob > (#1130) üzenetére


KTTech
veterán

A folyamatos TV vékonyítás eredménye a gyengébb hangszóró is. Engem mondjuk nem érdekel, mert még az X10 hangszóróját sem használtam soha, nemhogy a G30-ét. én egy sorozat kedvéért is inkább bekapcsolom a hangrendszert :)
Lehet példának hozni a Pioneert is akár: abban még hangszóró sem volt :) Meg lehetett venni külön jó sok pénzért, pedig az is TV volt.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1132) DM-Fan válasza < CyberBob > (#1126) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A HDMI1 port viszont anélkül is átvált, hogy ilyen opciót bekapcsolnál, ahogy üzembe helyezed a HDMI1 aljzatba dugott készüléket, abban a szúrásban átkapcsol. Ezt már az én G20-am is tudja, aminek a menüjében még nincs is bekapcsolási preferencia lehetőség. Plusz ahogy azt janos666 is írja, teljesen logikátlan lenne, ha pont a HDMI2-es, 1.4-es szabványú porttal nem működne a dolog, ahová a legtöbb ember csatlakoztatja mondjuk a szintén 1.4-es szabványú erősítőjét. Szerintem emögött más van.

Get Moded!

(#1133) DM-Fan válasza Voice24 (#1129) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A megoldás egyszerű: zoom. Soha nem is lesz jelen logó, soha nem is lesz mégcsak ghost-od sem. Amit az RTL-nél elveszítesz így a képből, azért nem is kár! Az RTL-logó a legrosszabbak közül való, nem véletlenül hívjuk fel rá a figyelmet. Zoom!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1134) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Ájjj, de nem tudok dönteni.

Most alaposabban próbáltam végig olvasni az 1 HSZ-t. A FullHD-s TV-kenk venti zajuk is van?

Azon gondolkodtam, hogy főként TV és ritkán DVD, vagy laptopról lejátszott DivX-ek mennek, szükségem van-e egyáltalán a HD-re.
Kicsit tanácstalan vagyok. Jó lenne a S30-as. Viszont az 140.000 és 5 év garancia.
Ellenben C30-ast jövőre meg tudnám szerezni újonnan, de kb. 68.000 lenne és arra ugye 2 év teljeskörü gari van. Tehát kb. felébe kerülne.

A média lejátszó se lenn már annyira érdekes, ha nincs benne DLNA. ha már összekötöm a laptoppal, akkor majd az kódolja nekem.

Pls HELP!!!! :)

(#1135) DM-Fan válasza WolfLenny (#1134) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"A FullHD-s TV-kenk venti zajuk is van?"

Nincs. Legalábbis semmi olyan, ami normál hangerőnél és nézési távolságból zavarna.

"Azon gondolkodtam, hogy főként TV és ritkán DVD, vagy laptopról lejátszott DivX-ek mennek, szükségem van-e egyáltalán a HD-re."

Ez esetben semmi, de ez a jövőben változhat.

"Ellenben C30-ast jövőre meg tudnám szerezni újonnan, de kb. 68.000 lenne és arra ugye 2 év teljeskörü gari van. Tehát kb. felébe kerülne."

C30-as nincs, csak C3-as. Gondolom kéz alól vennéd, mert újonnan soha nem fog ennyibe kerülni.

Én biztosan kihasználnám az 5 éves garancia lehetőséget. A 140 eFt nevetségesen alacsony ár a 42S30-ért, akkor is az lenne, ha 2 évvel adnák, nemhogy 5 évvel.

Csak hogy segítsek a döntésben: a 42S30-ban nincs ventillátor!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1136) KTTech válasza WolfLenny (#1134) üzenetére


KTTech
veterán

A G30-asnak van venti hangja, de gyakorlatilag nem hallható nézési távolságból... illetve igen, ha néma csönd van a szobában (de akkor a táp (PWM) zaj is hallható). Nálam mondjuk erősebben, mint egy átlagos szobában, mivel a TV mögött hangvisszaverő felület (ablak) van...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1137) creatorium válasza Hsanyika1 (#1043) üzenetére


creatorium
tag

igen usb3-ba.

(#1138) WolfLenny válasza DM-Fan (#1135) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Igen C3-ra gondoltam... :)

Egyre jobban összezavarodok... :)
C3-as teljesen újonnan üzletből venném, csak egy lehetőségem lenne bizniszelni. ;)

Mondjuk most olvastam a szállítást is. Tényleg nem szabad fektetve betenni?

Akkor még azt is meg kell oldanom valahogy...

(#1139) DM-Fan válasza WolfLenny (#1138) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Mondjuk most olvastam a szállítást is. Tényleg nem szabad fektetve betenni?

Akkor még azt is meg kell oldanom valahogy..."

Nehéz az élet.

Get Moded!

(#1140) bANDYka


bANDYka
tag

Sziasztok,

PC-ről játszok filmemeket és érdekes dolog jött elő. Mikor 24 Hz-et állítok TV-re (D550), azóta, ha áthúzom a mediaplayert (MPC, de Splashel is ezt csinálja) a TV képernyőjére totál beszaggat, olyan, mintha nem tudna a proci megbírkózni a dekódolási feladattal. Visszahúzom monitorra és tökéletes megint, teljesen akadásmentes. Mi lehet a gond, hogy csak a TV-n nem működik? Ha visszaállítom 50 v 60 Hz-re, akkor megint jól működik. A lejátszandó filmek 23.976 fpssel mennek.

seeing is believing...

(#1141) < CyberBob > válasza bANDYka (#1140) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Amíg filmet nézel legyen a tv elsődleges kijelző (ne kiterjesztett). Ha így sem jó próbáld meg a vlc-t. Ha így megy akkor a hardveres gyorsítással lehet a gond. Ebben az esetben a MPC-HC + madVR páros lehet a megoldás.

KTTech: mint írtam ez nem monitor. Ha nem fér be a tv dobozába akkor tegyék külön dobozba persze nem plusz áron. A Pioneer-re meg majd legközelebb majd a tunert hagyják ki hisz az se kell mindenkinek majd megvesszük jó drágán.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1142) Gabor970 válasza WolfLenny (#1138) üzenetére


Gabor970
addikt

mégis mi olyan nagy nehézség van egy 42"-es TV állítva szállításában? Legtöbb autó hátsó ülésére elfér keresztbe. Megsúgom, egy Twingóba még az 50"-es is befért állítva. Dehát az egy twingo, nehéz pakolhatósági vonalon űberolni :D

egy alább írt RTL logo ghosttal kapcsolatosan: Mi a nyavaját lehet nézni azon a csatornán? Na jó, az X faktor esetleg, de attól tuti nem lesz még ghost sem. Egyszerűen jobb lesz az élet, ha az rtl klubot meg a TV2-t kihagyja az ember. Valami hihetetlen mennyire ocsmány űbergagyi műsoraik vannak. Én szimplán betiltanám, Nem elfogadható, hogy azt adom, amire igény van. Ennyiből legalizálhatnák a heroint is.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#1143) janos666 válasza < CyberBob > (#1141) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A Pioneer már nem hagy ki semmit, mert nem gyárt már plazmát úgy két éve. De a legjobb PDP-jükben (KRP-500) tényleg nem volt tuner sem. :B

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1144) KTTech válasza < CyberBob > (#1141) üzenetére


KTTech
veterán

Soha nem értettem mi a jó abban, ha a TV saját hangszóróját használja valaki... bár végülis a süketeknek jó az is (minek a sztereo esetleg 5.1-es adások)... én mindenesetre a legjobb hangú TV-ktől is max. rosszullétet kapok... de élvezetes TV nézést semmiképpen sem (ugyanez igaz a bögre házimoziszettekre is...)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1145) WolfLenny válasza Gabor970 (#1142) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Akkor a Renault Tháliába csak befér... :D

Én megvagyok RTL nélkül. De asszony azon tud egy nehéz nap után butulni.

(#1146) fokukac válasza WolfLenny (#1145) üzenetére


fokukac
nagyúr

nehogy azt hidd.
a "puttonyos" autók belső tere sokszor kevésbé variálható, anyáméknak honda city-jük van, abba konkrétan állítva nem fért volna be az 50-es pana doboza, mert a hátsó ajtót nem lehet annyira kinyitni, hogy bemenjen a doboz.
Fektetve pedig a lehajtott hátsó ülésekkel nem volt elég nagy a csomagtartó és az ütastér közötti rés, úgyhogy kicsit deformálni kellett a dobozt, hogy beférjen... (de akkor csak a dobozt vittem anyámékhoz, a padlásra)

Szerintem egy Jazz-be símán befért volna, a puttonyos verzióba nem ment be.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1147) Cha-b válasza Gabor970 (#1142) üzenetére


Cha-b
senior tag

"egy alább írt RTL logo ghosttal kapcsolatosan: Mi a nyavaját lehet nézni azon a csatornán? Na jó, az X faktor esetleg, de attól tuti nem lesz még ghost sem. Egyszerűen jobb lesz az élet, ha az rtl klubot meg a TV2-t kihagyja az ember. Valami hihetetlen mennyire ocsmány űbergagyi műsoraik vannak. Én szimplán betiltanám, Nem elfogadható, hogy azt adom, amire igény van. Ennyiből legalizálhatnák a heroint is."

Azért sztem mindenkinek szive joga eldönteni hogy mit néz és mit nem, mi érdekli és mi nem. Mivel én meg F1et nem nézek, csak focit és aztmondanám, hogy "hülye" mindenki aki F1et néz az jogos lenne? vagy mondjuk szeretem a húslevest, te mondjuk nem, akkor "hülye" vagy? Vki Fpsel játszik vki Granturismoval... lehetne sorolni, kb ugyanannyi igazségtartalma van mint az rtlnézők fikázásának. Egyik sem hülye, csak más az érdeklődési körük. "Izlések és pofonok különbözőek"

CSAKAKISPEST!!!!

(#1148) Gabor970 válasza Cha-b (#1147) üzenetére


Gabor970
addikt

bocs, elfelejtettem odaírni, hogy "SZERINTEM"
Nem azért gondolom badarságnak a retekklub nézését, mert nekem más műsorok tetszenek, hanem a tartalmat tartom emberhez méltatlannak. Ez a véleményem.
Az is a véleményem, hogy ezek a csatornák valahol nem hátsó szándék nélkül teszik agyhalottá egy nemzet nem kis részét. Én ahol lehet, "harcolok" ellenük.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#1149) Tomics válasza KTTech (#1144) üzenetére


Tomics
addikt

Van akinek nincsennek még külön százezrei egy normális erősítőre + hangfalakra, pl nekem :P

Egyébként nekem egy 10 éves Philips hifire van kötve ami a gyári hangszóróit hajta. Nekem megfelel ez is. Persze ha lenne pénzem vennék egy sztereó erősítőt jó hangfalakkal, de egy ideig nem lesz erre.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1150) Cha-b válasza Gabor970 (#1148) üzenetére


Cha-b
senior tag

Persze gontoltam hogy így gondolod, mármint hogy "SZERINTEM"

, de pont ez a lényeg, hogy nincs senkinek sem joga megkérdőjelezni más érdeklődését, én is ritkán nézek rtlt, nem azért írtam a hszt mert rtlfüggő lennék. :) És nem kötekedésnek szántam, ne érts félre, csak szegény rtlfanok sztem már félnek a topikba jönni. :)

CSAKAKISPEST!!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.