Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok.

Mennyivel lenne szebb a kép ha médialejátszóval nyomnám a filmet az s30-ra, mint így hogy a pcről egy 5850-es radeonon keresztül küldöm rá?
Megéri egyáltalán költenem egy olcsóbb EGREAT vagy ASUS O!Play MINI lejátszóra?

"HONDACRX4EVER"

(#302) < CyberBob > válasza Mityu_76 (#301) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Semennyivel. Kényelmi és praktikussági szempontból lehet jobb.
Ha még is veszel inkább egy ilyet: [link] .

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#303) A_ScHuLcZ válasza DM-Fan (#300) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, mire elküldtem már sejtettem, hogy butaságot írtam, azért tettem oda az utóiratot. :)
Azóta átnéztem az ATI Control Center beállításait, de gyanítom ez az opció csak akkor lesz látható, ha éppen rá van kötve a TV, úgyhogy ezt majd otthon szombaton..
De hogy a lejátszószoftverben is állítani kell azt nem gondoltam, jó hogy mondtad, azt most is meg tudom keresni, VLC-t meg KMPlayer-t szoktam használni.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#304) tibor.sz válasza M_AND_Ms (#209) üzenetére


tibor.sz
tag

Ezt esetleg tudnád egy kicsit részletezni? Ugyanúgy ez is az interneten keresztül megy? Az a baj, hogy minden angolul van, és az nekem nem valami acélos. Így is vért izzadtam. Azt nem tudtam, hogy a kijelzőre is lehet programozni, csak a billentyűkre tettem, de azok már "elfogytak".

(#305) lacos001 válasza Jim-X (#291) üzenetére


lacos001
senior tag

Igen,170K volt és 1 forintot sem alkudtam.boxot már el is adtam 40K ért,igy 130 ba volt a g30 ;]

(#306) janos666 válasza lacos001 (#305) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon félreraknak nekem egyet pár napig, míg találok vevőt a D550-re? (Készpénz akad, de nem akarok két TV-vel ragadni, ha mégsem megy el jó áron...)

Ja, és szerintetek belemennek egy 50G30+box-ba?

Azt hittem ez az akció rég lejárt.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#307) junkpod válasza DM-Fan (#106) üzenetére


junkpod
nagyúr

teljesen egyetértek, nekem is hasonló beállítással megy az S30 és sötétben szinte bántóan éles a kontraszt néha. Nem tudom elképzelni, hogy kevés legyen bárkinek is a plazma fényereje, ha felesnél ekkora, mekkora lehet teljesen (ki sem merem próbálni, nehogy leégjen a bőröm :Y

Box's don't touch!

(#308) lacos001 válasza janos666 (#306) üzenetére


lacos001
senior tag

nem pü-be akartad irni/kérdezni? :))
Fogalmam sincsen,bementem ott volt 5-6 álló doboz tetején 1 elfektetve,és a raktárból hoztak nekem.Biztosan nem 1 db van a raktárba.

Mindenkihez,akinek van,vagy tudja.......!

THX mód elég az elején pár hónapig minden forráshoz,vagy van vmi titok is?

[ Szerkesztve ]

(#309) lacos001 válasza lacos001 (#308) üzenetére


lacos001
senior tag

Bocsánat mindenkitől aki rákattant a G30-ra.Cetelem kártyával lett kifizetve,igy lejött belőle 15%.olcsóbban elhozzuk,aztán holnap vissza a lové,igy kamat nemlesz Ezért 170.000 ft xbox360-al együtt.Most világositott fel kis feleségem a hátam mögül........omg
Elnézést érte !
Lényegen nem változtat,ott van készülék dögivel!

(#310) meoindil válasza < CyberBob > (#302) üzenetére


meoindil
aktív tag

Ha gyakorlatilag semmivel nem lenne szebb a képe, miért érdemes a dupláját rákölteni egy lejátszóra mint amennyibe egy O!Play Mini kerül?

(#311) meoindil válasza janos666 (#306) üzenetére


meoindil
aktív tag

"Azt hittem ez az akció rég lejárt."

Én is kérdeztem egy Euronicsban, ott is azt mondták már vége az akciónak. Úgy látszik nagyon boltfüggő a dolog.

(#312) DM-Fan válasza meoindil (#310) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"miért érdemes a dupláját rákölteni egy lejátszóra mint amennyibe egy O!Play Mini kerül?"

Hát, azért az O!Play Mini tudását nem nehéz lelépni, ne vegyél rá mérget, hogy nincs annál szebb képet adó médialejátszó! A többlet viszont pénzbe kerül, ez mindig így szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#313) meoindil válasza lacos001 (#309) üzenetére


meoindil
aktív tag

Mindenképpen nagyon jó vásárt csináltál! :C

(#314) meoindil válasza DM-Fan (#312) üzenetére


meoindil
aktív tag

Például?

(#315) janos666 válasza lacos001 (#309) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

És azt tudja valaki, hogy meddig tart az akció, és meddig tart kiváltani egy ilyen kártyát? :)

Ja, rákattantam, mert miután egyszer elkönyveltem magamban, hogy így már nem tetszik a D550, úgy érzem muszály lecserélni. Ha mást nem csak a placebó miatt, hogy eltűnjön a viszketés. :(

Aztán ha a G30 se jobb, de nem bukok a cserén, akkor mindegy mivel várom a 2012-es felhozatalt. És ilyen akció mellett szerintem ki lehetne hozni bukta nélkül, csak azt hittem ennek a mókának már fújtak...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#316) DM-Fan válasza meoindil (#314) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Soroljam fel neked az összes lejátszót, ami többet tud/erősebb chip van benne, mint a Mini-ben?

Get Moded!

(#317) meoindil válasza DM-Fan (#316) üzenetére


meoindil
aktív tag

Dehogy! Azt mond meg ez például miért éri meg a dupla árat.

(#318) DM-Fan válasza meoindil (#317) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, például onnantól kezdve, hogy a Mini nem köthető hálózatra, én egy kanyi buznyákot nem adnék érte! Továbbmenve én a Realtek chip-et sem favorizálnám, számos okból kifolyólag. A csatlakozók szerény számát és a távirányítót már nem is említeném. Számomra úgy unblokk a nemkéne kategória.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#319) janos666 válasza janos666 (#315) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Sőt... Nincs itt még valaki, akinek kifut kétszer 170-et a cetelem hitelkerete? Esetleg mehetnénk együtt Budakalászra, és helyben kicsengetek 175-öt. :)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#320) lacos001 válasza janos666 (#319) üzenetére


lacos001
senior tag

privátra irjál vmit :K

G30-al kapcsolatban kérdés.A Ventije csak akkor indul meg ha felmelegedett?

(#321) DM-Fan Tényleg megindul,csak nem hallani semmit,és eddig nem néztem meg lámpafény mellett.Minden rendben....

[ Szerkesztve ]

(#321) DM-Fan válasza lacos001 (#320) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"G30-al kapcsolatban kérdés.A Ventije csak akkor indul meg ha felmelegedett?"

Tudtommal nem, sőt, bekapcsoláskor fel is kéne pörögjön.

Get Moded!

(#322) < CyberBob > válasza meoindil (#310) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nos DM-Fan már kifejtette, de én is a hálózat hiányát és hogy nem Sigma Designs processzor van benne tartom hátránynak.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#323) GeneraL_XTX válasza janos666 (#315) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nem buksz a cserén? Dehogynem, buksz kb 9 colt! Ne légy fax :Y

50 colosra meg fizethetsz rá így is majdnem 50et ha nem többet. 50G30-at megkapod 280-ból eladod a boxot 40-be az még mindig 240 és 170 ért tudod eladni a D550et(ha mázlid van)

[ Szerkesztve ]

(#324) GLOCK34 válasza janos666 (#319) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Üdv! Segítenék szívesen,de debreceni vagyok. Itt is van még készleten egyébként,legalábbis délben még volt. Ha esetleg erre jársz írj nyugodtan.

(#325) janos666 válasza GeneraL_XTX (#323) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A colból tudnék alkudni, ha közelebb tolom a fotelt. Így gyakorlatilag még még ki is venném belőle az Xbox árát, ami jó, ha 2012 áprilisában továbblépnék. És a G30 2011 áprilisában is drágább lett volna azonos méretben, ha akkor döntök amellett...
Plusz a placebónak is van értéke, mert nem bírom olyan egyszerűen túltenni magam a Samsunggal folytatott levelezésemen, hogy azóta ne baszná az agyam a „floating black”. Ha akkor nem lovalom bele magam, most valószínűleg észre sem venném, de így már nem megy ki a fejemből és ha épp nem köt le eléggé a játék, amivel játszom, akkor tudat alatt már keresem is, hogy mikor ugrik. (Persze, ha épp alkotni kell valamit, vagy izgi az átvezető, akkor most is leszarom, csak...)

De úgy tűnik, ez a hajó is elmegy végül mellettem, mint a korábbi „vibráló G30” esetek.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#326) kiki22 válasza DM-Fan (#290) üzenetére


kiki22
senior tag

En is rakotottem a pc-t a tv-re .felraktam a cyberlink dvd 10 es verziojat.semmi akadozas nincs.talan ez a lejatszo masnak is jo lesz.hdmi jol megy a hang is

(#327) DM-Fan válasza GeneraL_XTX (#323) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Mondjuk én is inkább néznék ideiglenesen egy kisebb képátlót, ami jobb minőségű, mint egy korábban megszokottnál rosszabb nagyot. :(( Pláne, ha ráfizetés nélkül megoldható, márpedig most még pozitívan is kijöhet a buliból, ha meglesz a G30+Xbox kombó, mert kb. az Xbox árát tisztán nyeri rajta, ha eladja a konzolt. Én tuti meglépném! Kvázi úgy néz ki a képlet, hogy lecserélni a D550-et egy G30-ra, egy bő nagyságrenddel jobb lesz a képminőség és még kap is 40 eFt körüli összeget kézbe. Az egyedüli áldozat a 9", de ennyit szerintem megér. Persze, mindez akkor igaz, ha elmegy a TV is és az Xbox is, de el fog. Mondjuk 1 héttel ezelőtt még könnyebb lett volna, de még most is van 2 nap karácsonyig.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#328) krx21 válasza janos666 (#325) üzenetére


krx21
nagyúr

Cseréld le!
Már csak azért is, mert kiváncsi vagyok a véleményedre! :))
Azért gyorsba nem egyszerű, jó áron eladni egy tv-t, de nem lehetetlen...
Ha van pénzed vedd meg mellé! Majd eladod később, addig is egymás mellett tesztelheted! :DD

[ Szerkesztve ]

(#329) janos666 válasza DM-Fan (#327) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Yap, igazából jobban zavar, hogy effektíve átverve érzem magam, de aki boltban vesz ma D550-et, az valószínűleg már így is úgy is ezzel a software-el kapja, így ő tulajdonképp nem lesz átverve. És ha nem szokta meg régi software-t, illetve nem veszett össze emiatt a Samsung Support-al, akkor valószínűleg fel sem tűnik neki. Meg hát van, akinek fontosabb a méret és a 3D, mint nekem, és neki még így is ez a jó választás. Én a 3D-t már meguntam, a fotelem pedig szabadon tologatom a szobában, aminek csak ez a funkciója (egy közös nappaliban, ahol többen nézik, ott gáz lehetne a méret...).

Meg lehetne ezt most játszani, csak nekem nem lesz Cetelem kártyám, főleg nem időben, így inkáb csak olyasmi játszik, hogy árucserét bonyolítanék le valakivel, aki pont egy ilyen 51"-os 3D képes plazmara vágyik, és el tud hozni egy ilyen akciós G30-at.

Ha külön kell eladni a D550-et más városba, már rácsúszik a gázolaj is, akár 10-20k, ha messzire kell vinni-hozni...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#330) janos666 válasza krx21 (#328) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az eladástól félek, hisz a karácsony miatt csupasz az apró, most elmarnak mindent. Csak az a hülye Cetelem kártya, meg a szűkös határidő. Nekem személyre szólóan nincs jegyzett bevételem, a rokonságban mindenki vállalkozó (és nem mondom, hogy adócsaló, de nincs sok bevétel a valóságban sem mostanság...)

Az még jó is lenne, ha egy hétig meglenne mindettő, addig nyomatnám az újon a break-in slide-okat, meg persze összevethetném egymás mellett...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#331) Béla29


Béla29
csendes tag

üdv.
pana 42u30 a tv.ki tudom rakni az órát valamelyik sarokba,illetve gépről küldöm a mkv-s anyagokat és mind 16:9-es csak a zoom-olással tudom ki tolni maxra a képernyőt vagy valami más a oka van?
előre is köszi.

(#333) janos666 válasza Béla29 (#331) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos 16:9 az az MKV, nem 2.35:1?
Az alul/túlpásztázás ki van kapcsolva?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#334) OrLiX


OrLiX
tag

Sziasztok!

G30-as plazma, WDTV Live média lejátszó, Onkyo házimozi erősítő

Most azt próbáltam ki, hogy a TV optikai kimenetét használom az erősítővel, de így az 5.1-es hangok nem mennem át az erősítőre. A stereo megy.
A HDMI kábellel lesz a hiba, vagy valami beállítással?
Köszi a választ!

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#335) janos666 válasza OrLiX (#334) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az optikai SPDIF alapból PCM 2.0, a TV pedig nehezen vehető rá, hogy Dolby-ba kódolja, vagy akár passthroug módban tolja ki, mikor egyébként Dolby 5.1 vagy DTS az anyag. Ezt próbáld beállítani. Samuval tuti megy a Dolby passthrough, Panát nem tudom.

Esetleg tud ARC-t az erősítő? Bár azzal is ritkán lehet összehozni 5.1-et.

De jobb lenne, ha az erősítő venné le a HDMI-ről a passthroug sávot. Az tud ilyet?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#336) lacos001 válasza janos666 (#335) üzenetére


lacos001
senior tag

G30 tulajok...
Aki teheti,az felejtse el az analóg kábeltvt,az iptvt,a többi maszlagot.Mindigtv cuccai vetekednek a dvd képével,pláne a mostani on the spot műsor az m1-en,de a retek és a tv2 sem rossz,sőt,sokkal jobb mint az analógunk,vagy az iptvnk ami tré homos.....végleg megutáltam ezeket a pénzlehúzos dolgokat.......
Gondoltam megosztom,bocs érte.....

(#337) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

boldog karácsonyt mindenkinek :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#338) GeneraL_XTX válasza DM-Fan (#327) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az a 9 col az kurvasok pár tized/század vagy nemtomén hogy mondják feketeszint különbséghez viszonyítva. Mert minden másban (színhelyesség, szürkeáranyalot stb) van olyan jó a D550 mint a G30.Ezt pont janos kolléga mérte ki még anno.Én a GT20 után észre se vettem a cserét, ellenben azt a plusz 9 col igencsak feltűnő volt.

Szóval jó nagy hülyeséget csinál szerintem, de ő tudja, az ő pénze. De ha már itt tartunk azt se felejtsük el hogy instant bukik a TV-n úgy 70 ezret mert még 245e-ért vettük és most 170-ért adná el (már ha megveszik egyáltalán annyiért).

[ Szerkesztve ]

(#339) KTTech válasza lacos001 (#336) üzenetére


KTTech
veterán

A mindigTV semmivel nem jobb, mint pl. a UPC vagy épp a Digi kábelTV adásánál... már csak azért sem, mert 1:1-ben van rajta ezeken a hálózatokon a cucc, közvetlenül a műsorforrásból. Az IPTV az tényleg gyengébb, mert ott a sávszél korlátozottabb, mint pl. egy DVB-C-s rendszeren (utóbbinak nagyobb a sávszélessége a mindigTV-nél is).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#340) KTTech válasza OrLiX (#334) üzenetére


KTTech
veterán

Hogy van kötve a cucc? Ugye a WDTV megy az Onkyoba meg a TV is megy az Onkyo-ba?
Ez esetben van 5.1 a WDTV és a TV felől is (tapasztalat). Ha a WDTV->TV->Onkyo a jelút, akkor tuti nem lesz 5.1-ed.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#341) DM-Fan válasza GeneraL_XTX (#338) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, lehet, hogy neked nem tűnik fel a G30 képminőségbeli előnye, de másnak igen. Azért az új firmware által előidézett feketeszint-romlás már elég látványos (a normál állapotnál is látható volt a különbség), pláne, amikor még fluktuál is. Ha közelebb tud ülni, akkor a képméret kvázi mindegy.

A TV-n mindenhogy buksz a vásárláskori értékéhez képest - már másnap is, mivel csak használtként tudod eladni, ráadásul közben csökkennek a kereskedelmi árak is, jönnek az új modellek - de pont úgy buksz a legkevesebbet, hogy még az aktuális modellévben adod el, szóval ebben is janos-nak van igaza. Te nagyobbat fogsz bukni rajta, mint ő, mert vagy el sem fogod adni soha és lelakod nullára/családban marad (kvázi mind a 245 eFt-ot bukod, ha logikádat nézzük), vagy potom pénzért fogsz tudni csak megszabadulni tőle. Jövő ilyenkor 100 eFt körül lesz az értéke, pláne, ha a firmware is így marad. Ő meg használta is fél évet és még elfogadható áron el tudja adni, amiért 1:1-ben tudja cserélni egy másik készülékre ráfizetés nélkül, ami egyébként jobb is, csak kisebb. Ezen felül még nyeri is az Xbox árát. Én teljesen megértem, engem is rohadtul bosszantana, hogy kevesebbet nyújt a készülék, mint mikor megvettem és ennek nem az amortizáció az oka, hanem a gyártó, plusz még nyeljem is le, hogy a gyártó elhajt a p*csába. Én is túladnék rajta, pláne, hogy még kereshetnék is a bulin 40 eFt körüli összeget.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#342) lacos001 válasza KTTech (#339) üzenetére


lacos001
senior tag

Ezt értem,oké,de mégis tisztább,mint akármelyik ami van a lakásba. ( iptv,analóg )
Akkor nem értem mitől ez a változás a két dolog között,nem kitalálom,hanem látom.

[ Szerkesztve ]

(#343) DM-Fan válasza KTTech (#340) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem a WDTV megy neki HDMI-n a TV-be, a TV-ből az optikai pedig az Onkyo-ba. Ezért nincs 5.1 és nem is lesz ilyenformán.

Get Moded!

(#344) janos666 válasza GeneraL_XTX (#338) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az instából jön le az Xbox és a Cetelem kedvezmény, na meg az eddigi áresések, kb. nullára.
Ami bukik az a méret és a 3D.

Amúgy az előbb telefonáltam haza hugomnak, hogy kérdezősködjön már az ismerősei közt cetelem kártyáról. Aztán mikor meghallotta, hogy 42G30, akkor rögtön: „Szerintem pont jó ez méret, ami most van, nem kell kisebb.”
De csak poénból mondom el, mert enyém a TV, ő csak úgy használja, mikor épp ő van otthon és én Budapesten, de egy fillért nem rakott bele, szóval nyilván nem ő dönt. :D

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#345) GeneraL_XTX válasza janos666 (#344) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

De pont a méret az, amiből butaság leadni főleg ha előtte nagyobbat használ az ember. Én megvárnám azért a következő FW-t mert ha esetleg javítják a dolgot (amire én nagyobb esélyt látok mint arra hogy így hagyják főleg hogy volt vízhangja a dolognak) akkor lehet hogy később megbánod a dolgot főleg hogy Te magad is mondtad h a panasonic-oknak is megvan a maga baja.

DM FAN persze h váltana mert pana buzi (bocs, de így van :DDD )

(#346) KTTech válasza lacos001 (#342) üzenetére


KTTech
veterán

Leírtam a különbség okát...

Ha a minőségi szinteket nézzük akkor ez a sorrend:
Analóg < IPTV kb= DVB-S < MindigTV < DVB-C

+ ugye az IPTV boxod kimenete nem biztos, hogy olyan jó minőségű, mint a DVB-T tuner a TV-ben (ami G30-nál kissé bugos: a deinterlace nem az erőssége, egyik forrásnál sem: analóg, DVB-T és DVB-C-nél is hibázik: remélem erre hamarosan jön javítás. Az 50X10Y-on nem volt ilyen gondom).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#347) janos666 válasza janos666 (#344) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki nem dob be egy Cetelem karit egy ingyen kalibrálásért? :)

Spektróval TV és PC monitor is!

DM-Fan: Te amúgy láttál már frissített Dxxxx plazmát előben és sötétben?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#348) DM-Fan válasza GeneraL_XTX (#345) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"DM FAN persze h váltana mert pana buzi (bocs, de így van :DDD )"

Most személyeskedjek én is és mondjam azt, hogy nem akarod látni a fától az erdőt, mert elvakult Samsung-buzi vagy és csak azért is lebeszélsz a Panáról, mert egyszer vettél egy olyan Panát, amitől itt a topicban is mindenki óva intett, majd jöttél pontosan azt sorolva negatívumként, amire előre fölhívtuk a figyelmed? Följebb van a G30 minőségben, akárhogy is nézzük, nem véletlenül merült fel a csere igénye janos-ban sem.

Persze, lehet hogy javítják a firmware-t, de ha nem, akkor lesz egy rosszabb minőségű TV-d, aminek az eladásával minél többet vársz, annál inkább nem tudsz tőle megszabadulni. Egyébként meg pont olyan dolog, hogy van, akinek a böszme nagy képméret a lényeg és mindegy neki, mit néz, másnak meg a minőség. Ha választhatnék egy 42VT30 és egy 50G30 között, én is az előbbit választanám és nem a 3D miatt.

Ráadásul egy másik dologról is megfeledkezel: a Panára megkapná az 5 év garit, ami hadd ne mondjam, hogy megintcsak nem kevés értékkel bír! Nem vagyok egyik márka iránt sem elkötelezve, csak nem vagyok a magam és a pénztárcám ellensége sem. Ha a Samsung hozná a jobb értékeket produkáló TV-ket, ő adna 5 év garanciát és normális firmware-eket hozna ki, akkor urambocsá még váltanék is, ha már rossznak látnám a jelenlegi TV-met/lejárt volna a jelenlegi 5 éves garim, amiből még mindig 4 év van hátra!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#349) janos666 válasza KTTech (#346) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A Pana mérnökei már nyíltan továbbléptek 2012-be. Nem lehetlen, de nagyobb (nem csak Vieracast-vagymifene gadgetekkel kapcsolatos) frissítéseket már nem várnék.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#350) GeneraL_XTX válasza DM-Fan (#348) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én nem vagyok ám márka márkabuzi, gondolkodás nélkül Panát vennék ha tényleg annyival jobb lenne. De nem az. Azt meg már milliószor leírtam hogy NEM rossz TV volt a GT20 csak tipikusan fiszforlagozó panasonic.De nem vitatkozol veled, mert volt már dolgom ilyen "márka imádó" egyénnel máskor is, tudom h felesleges. :K

Sokat ér az 5 év gari ha fél év múlva eladja.Eladásnál se ér sokat, a GT20-nál is telibe kakilták h 5 év gari van rá akkor is annyiért vette meg amennyiért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.