Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Ijk válasza rb26dett (#900) üzenetére


Ijk
nagyúr

24p módban használod? Nem lehet hogy azt a fajta mozgást ami 24hz-en természetes azt te látod abnormálisnak? Kipróbáltad 60p-s tartalommal is?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#902) lacos001 válasza KTTech (#339) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem értek hozzá,csak te irtál nekem ezzel kapcsolatban..............

Most IPTV van nálunk,hdmi-s boxxal..........január 8.-án lejár a hűségünk.......
Nézhetőség,minőség tekintetében maradjon az iptv vagy váltsunk digitális kábeltvre?
Azt hiszem vmi ilyesmire akartam régebben is kilyukadni,csak nem fogalmaztam meg........

Persze ha digikábel lenne,azt sem gagyi boxxal.hanem conax igénybevételével.....

(#903) DM-Fan válasza GeneraL_XTX (#892) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Dehogy vagy kiutálva, senki nem mondott ilyet. Sőt, még tanácsot is kapsz! Nehéz helyzet, én sem tudnám, hogy mi legyen ennyi pénzből az igényeid mellett. Szerintem ha vársz kicsit, azzal csak jobban jársz, ha már a plazma semmiképp nem jöhet szóba. Egyrészt ezen idő alatt még tudsz hozzátenni az összeghez (már ha hajlandó vagy rá), másrészt meg azért az árak is csökkennek, pláne, hogy modellváltás lesz az LCD fronton is hamarosan.

Get Moded!

(#904) DM-Fan válasza rb26dett (#900) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az IFC-t felejtsd el, teljesen természetellenes, pont az manipulálja a képet! Egyáltalán nem biztos, hogy a TV-d a ludas a dologban, könnyen lehet forrásoldalon is a probléma, sőt, akár a felvétel is lehet ilyen. A mozgás megjelenítése a legritkább esetben takarja azt, hogy pengeéles marad a kép közben.

Get Moded!

(#905) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Volt egy érdekes köröm ma az Euronics-ban.

Odálltam plazmástól, mondom hogy pixelhiba, zajos sáv, zöld foltok...
Elémtolnak valami weblapról kinyomtatott papírt, ami azt taglalja, hogy ez a "3 napig visszaviheted" már 13 éve megszűnt, és csak tévesen él a vásárlók tudatában.
Azt mondták vigyem haza a TV-t és hívjam fel a Panasonic-ot, majd ők intézkezdnek.

Azt mondtam rendben, de azért mindenképp írjunk róla valami papírt, hogy én ma itt jártam és jeleztem a csereigényt, stb, aztán majd utánanézek pontosabban a jogszabálynak.

Ekkor valahogy fordult a kocka, és intettek egy gyerkőcnek, hogy nézze meg, ha tényleg pixeles, akkor csere.

Gyerkőc látta a pixelhibákat, a zajt már nehezebb volt demonstrálni a neonfényben, a zöld foltok pedig nem is látszódtak így.

Aztán odaállt még közben valaki. Kérdeztem hogy ő vásárló, eladó, stb? Azt mondta eladó, de csak nézelődik.
Kihozták az újat. Kibonttattam velük. Nézem, és pixelhiba nincs, zöld foltot amúgy se lehetne látni a neontól (itthon sincs), de a felső terület képzaja ugyan úgy megvan!
Elkezdtem kérdezgetni őket, hogy ez most szériahiba, vagy mi...?
Ekkor erősködtek, hogy már vagy negyvenet eladtak a hónapban és senki sem panaszkodott.

Mikor mutogattam nekik tovább, hogy ez mégsem lehet normális, akkor elkezdett valami iszonyat zagyvaságot tolni a rejtéjes fickó arról, hogy ferdék az analóg TV adás sorai, és ezt kompenzálja a TV software-esen, ettől van ott valami a felső területen. Nem álltam le veszekedni vele, de azért na...

Minden esetre ezt az újat hoztam el, a boltvezető azt mondta hogy ő ennyit megtett jószándéka jeléül, de most már tényleg a Panasonic szervízet zaklassam.

Érdekes...
Látott már valaki ilyet G30-on vagy bármilyen Panasonic-on?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#906) rb26dett válasza DM-Fan (#904) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Értem, de analóg tv adáson nem lehet változtatni hogy 24hz vagy magasabb legyen nem?

(#907) Ijk válasza rb26dett (#906) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja hogy analóg adáson kenődik el?:DDD
Nem értem innentől mi a gond, az biztos hogy elkenődik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#908) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok (ismét)!
Biztosan kérdezte már valaki, de a TV számára káros az a fajta kikapcsolás amikor távirányítóval nem, csak a TV-n levő power gombbal kapcsolom ki?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#909) DM-Fan válasza janos666 (#905) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nagyon "rosszul tudja" (biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy nincs igaza) a boltos, a 3 napos cseregarancia bizony nagyonis létezik, netes vásárlásnál mint tudjuk még ennél is több (az ugye távollévők között kötött szerződés és eleve engedékenyebb a szabályozás), csak gondolom megpróbált lerázni, nem jött be. Egyébként lazán vissza lehetett volna kontrázni, hogy pont a Pana küldött hozzájuk, merthogy náluk ez nem csereindok, márpedig Te meg nem vagy köteles hibás TV-t elfogadni. A zagyvaság a zöldes sáv miatt meg nyilván azért jött, mert valamit mégis mondani kell, illetve jelezni kellett, hogy erre már tényleg nem hajlandó cserélni, mert ez a hiba nem hiba. Amúgy én sem tudom mi lehet ez, de egy dolog biztos: nem normális, legalábbis én a közvetlen környezetemben levő két Pana plazma közül egyiken sem látok ilyet.

Na, de azért örüljünk, hogy a nagyobb gond megoldódott!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#910) DM-Fan válasza rb26dett (#906) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az analóg TV-adás soha nem is lesz neked 24 Hz, mivel eleve 50 Hz-es és azt 100 Hz-en jeleníti meg a Pana plazma. Az IFC-t ettől függetlenül analóg TV-adásnál is be tudod kapcsolni, ott is interpolál plusz képkockákat és ott is jelentkezik miatta a soap opera effektus.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#911) rb26dett válasza Ijk (#907) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Hát ha az másnál is elkenődik az analóg adás akkor oké, ha ez "ilyen".

(#912) Daffni2 válasza DM-Fan (#909) üzenetére


Daffni2
addikt

3 napos cseregarancia bizony nagyonis létezik

Sajnos, nagyon is nem létezik.
A kereskedő jóindulatától függően alkalmazzák még több helyen, de hivatalosan nincs ilyen.

"Aki ad,az nyer"

(#913) DM-Fan válasza Daffni2 (#912) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

De bizony létezik, mert ha a termék eleve hibás, akkor bizony hibás teljesítésről van szó (Ptk. 305. §) és ekkor a vásárló kijavítást vagy kicserélést követelhet. Egyetlen esetben mentesül az eladó: ha már az értékesítés előtt felhívta a vevő figyelmét, hogy a termék hibás (szoktak kishibás termékeket forgalmazni, értékcsökkent áruként). Valamint akkor is mentesül, ha a hiba bizonyíthatóan a nem megfelelő használat következtében áll be. De itt ugye nem erről van szó.

Amiről Te beszélsz, az az a helyzet, amikor a neked nem tetsző/nem jó méretű/több példányban megkapott terméket visszaviszed. Na ott, mivel nem hibás a termék, tényleg a kereskedő jóindulatán múlik, hogy visszaadja-e a pénzt/lehetővé teszi-e a visszavitt termék árának levásárlását.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#914) < CyberBob > válasza janos666 (#905) üzenetére


< CyberBob >
őstag

"Ekkor erősködtek, hogy már vagy negyvenet eladtak a hónapban és senki sem panaszkodott."

Ezt soha nem értettem mi köze a hibának ahhoz, hogy hányat adtak el, ki nem látta vagy látta de nem zavarta a hiba.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#915) kisbalazs83 válasza janos666 (#905) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

[link]
Egyébként még anno egy pana boltban kiállított vt30-on is láttam ezt a felül 10-20mm-es oda nem illő hangyázást...
És: [link]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#916) psg5


psg5
veterán

Ha a fogyasztói jogaitokra vagytok kíváncsiak, ne egymást győzködjétek...

Aki fórumozik, netezik, aki netezik az olvas, tessék olvasni:

Fogyasztóvédelem fogalmak

Jogok

Határidők

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#917) psg5 válasza GeneraL_XTX (#892) üzenetére


psg5
veterán

Mondjuk engem nagyon is érdekel, olvasom is a hsz-eidet, így vásárlás előtt...

F.K.T.

(#918) GeneraL_XTX válasza Daffni2 (#912) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Létezik, pl a panasonic garanciapapírban is szerepel, pont tegnap olvastam el.

(#919) < CyberBob > válasza kisbalazs83 (#915) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A három nap tényleg bolt függő viszont a második link szövegét annyiban mostanában, hogy internetes vásárlás esetén mindenképp cserélik vagy visszaadják a pénzt nem kell megindokolni sem.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#920) DM-Fan válasza < CyberBob > (#919) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Pont ez a lényeg, hogy nem boltfüggő, olvasd el az általam említett, illetve a psg5 kolléga által linkelt törvényi hivatkozásokat!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#921) Daffni2 válasza DM-Fan (#913) üzenetére


Daffni2
addikt

Igazad van, valóban keveredett a két dolog, de azért sok olyan paragrafus van az új törvényben ami nem igazán a fogyasztót védi.

Speciális előírást tartalmaz a Kormányrendelet 7. §-a a termék meghibásodása miatti kicserélésre. Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a forgalmazó nem hivatkozhat a Ptk. 306. §-a (1) bekezdésének a)pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

Na erre való hivatkozással szokták elhajtani a vásárló sok esetben, a gagyi boltok.

Tisztességes előrelátó kereskedő néha még saját kárára is enged, ha nincs igaza a vevőnek, mert inkább elvisel egyszeres veszteséget, mint adott esetben többszöröset, a vásárló elvesztésével, a jóhíre megtartása érdekében.

"Aki ad,az nyer"

(#922) GLOCK34 válasza < CyberBob > (#859) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Ma visszaadták a pénzt,mert nincs több.
Ezzel csak annyi a baj,hogy lassan kicsúszok az 5 év garis időszakból.Rendelni kell és sok helyen akár 50k-val többe kerül ahol még esetleg van készleten,és nem nevesincs üzlet.. Már kínomban nézegettem a d7000 samut,dehát!? Nem mondom,hogy gagyi,csak valahogy semmi életszerű nincs a képen. Most kicsit elment a kedvem az egésztől.
Állítólag február közebe,vége,és jönnek az új modellek. (boltvezető mondta)
Addig ami van az van,utána majd kiderül. Ennyi infója volt számomra.

(#923) DM-Fan válasza Daffni2 (#921) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Bármikor megindoklom neked, hogy miért akadályozza a rendeltetésszerű használatot a pixelhiba. Kb. semmitmondó ez a paragrafus, ha úgy tetszik: gumiszabály.
Ez pont olyan megfoghatatlan hülyeség, mint az, amikor a gyártó márkaszervizének nincs határideje a javításra, mert a törvény csak annyit mond, hogy "törekednie kell a 15 napon belüli kijavításra". De hogy mi van, ha ezt túllépi, azt semmi nem rendezi, nincs szankció, Te meg vársz és csak akkor állhatsz el a szerződéstől, ha a késedelemmel neked jelentős kényelmetlenséget okoztak. Ami a gyakorlatban azt szokta takarni, hogy akkor állhatsz el, ha már négyszer-ötször is megjárta a készüléked a szervizt és ennek ellenére is megmaradt a hibája. Szép és jó ez a magyar jogrendszer, szeressük! Gyakran azt védi, akit nem kéne, hogy védjen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#924) kisbalazs83 válasza DM-Fan (#923) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Igen gumiszabály, ha nem tetszik egyik félnek se akkor békéltető testületi eljárás [link] és ha nem sikerül akkor pert indíthatsz!

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#925) < CyberBob > válasza DM-Fan (#920) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Akkor ezt mond el a mélyen tisztelt Panasonic boltoknak (nem MM) is mert először azzal jöttek, hogy a plazmán fizikai képtelenség a pixel hiba és még csak nem is hallottak ilyet majd 2 perccel később meg hogy beszéljem meg a szervizzel ha még is. Ha már sima érdeklődésnél ennyire macerás akkor marad az internetes vásárlás azt kalap.

GLOCK34: nem egyszerű, de jövőre is többször lesz 5 éves akció és még is csak új modellek.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#926) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyébként az Euronicsban cetelemmel már csak 188.000Ft a Samu 51D550 vadi újonnan (ezekszerint még jól adtam el 170-ért)

megy le az ára rendesen :K

GLOCK34:

Nálam is ez a helyzet, nem örülök neki mert nincs TV-m és fingom nincs hogy mit vegyek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#927) psg5 válasza GeneraL_XTX (#926) üzenetére


psg5
veterán

Tudnál erről a cetelemesről linket?

Semmi rejtett költség nincs rajt, csak fizesd ki hamar?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#928) DM-Fan válasza < CyberBob > (#925) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Akkor ezt mond el a mélyen tisztelt Panasonic boltoknak (nem MM) is mert először azzal jöttek, hogy a plazmán fizikai képtelenség a pixel hiba és még csak nem is hallottak ilyet"

El is mondtam volna neki, hogy először ismerje meg a terméket, amit forgalmaz, aztán ismerje meg a jogi szabályozást, utána beszélhetünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#929) Oldfighter válasza janos666 (#905) üzenetére


Oldfighter
senior tag

"Érdekes...
Látott már valaki ilyet G30-on vagy bármilyen Panasonic-on?"

Nálam három hét után sincs gond a készülékkel. ( Panashopos rendelés) Totál szériahiba (típushiba?) nem lehet, legfeljebb egy bizonyos összeszerelő üzemben ( pontosan meg nem mondom hány helyen rakják össze) valamit elcsesztek. De én nem olvasok sehol annyi észrevételt a hibákról, hogy az ezt jelentse.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#930) GeneraL_XTX válasza psg5 (#927) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

azt hiszem kártyadíj van, pár ezer forint.

De kicsit irreálisak a fizetési igényeik, vagy csak velem akarnak mostanában a bankok kicseszni :(((

(#931) kene84 válasza psg5 (#927) üzenetére


kene84
senior tag

Én is így vettem 188-ért a samu d550-ét és annyi,hogy 45 nap múlva megpróbálják leemelni majd az összeget és ha nem sikerül akkor jönnek a kamatok,kezelési költség és egyéb nyalánkságok. De azt mondta a csaj,hogy 2 héten belül érkezik a kártyám mindenféle azonosítóval és akkor fel tudom ezzel hívni majd az ügyfélszolgálatukat és megmondják milyen számlaszámra utalhatom majd az összeget amivel tartozom,szóval nem kell kivárni addig amíg letelik a 45 nap.

(#932) creatorium


creatorium
tag

SOS Segítsetek mi lehet a baj. Van egy ilyen keretem , benne egy 500-as winyó. Szerettem volna felvételt készíteni Dvb-t (mindig tv szabad) adásról g30-on. A tv látja a winyót meg is formázza, ki is választom felvételi eszköznek, de a rec gomb lenyomása után kérem várjon után az összekötő kábelt ellenőrizze felirat után kilép. Ha bármilyen tartalmat teszek rá azt simán lejátsza.A tv-n az "usb hdd" részére dugom. Mi lehet a gond, válogat a felvételnél az eszközök között, a tv-vel van a baj vagy beállítási gond?Próbáltam másik winyóval is ugyanaz.

(#933) GLOCK34 válasza GeneraL_XTX (#930) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Nem tudom mi alapján döntik el,nekünk össz 216 volt a fizu és simán megadták.
Szintén kedvezmény miatt igényeltük a kártyát. Most a lóvét nézem,mert tv nincs! :O

(#934) GeneraL_XTX válasza GLOCK34 (#933) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jó, de kategóriákkal drágább gépet vettél mint én. 195ezres TV-t nem adták meg 170k-s fizura :(((

(#935) GLOCK34 válasza psg5 (#927) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Én itt néztem meg először,de tudtommal csak az euronics-nál van a -10% kedvezmény. És a -10% az a hitelkeretre vonatkozik,nem a termék árára. Ha viszont az egész hitelre megy akkor végül is a termék ára-10%.Ez a legjobb,ha megkapod csak fizesd vissza 45 napon belül.

(#936) GLOCK34 válasza GeneraL_XTX (#934) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Pont ezért csodálkozom a te eseteden. Jövedelemben 46k eltérés,a hitel pedig sokkal több.
Talán még az lehet,hogy én már többször kapcsolatban voltam a bankkal pár napra,hétre.

(#937) GeneraL_XTX válasza GLOCK34 (#936) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én csak azt tudom elképzelni h túl fiatal vagyok(24) aztán van valami korhoz kötődő maximális hitelösszeg vagy mittomén. Jól be is égtem az eladó előtt mert mondtam neki h a hitel nem lesz probléma :W Pedig volt ott még bőven más TV is nagyon jó áron ami érdekelne :(

[ Szerkesztve ]

(#938) zozy84


zozy84
senior tag

Sziasztok!

Ps3-hoz keresek 7.1es fülest. Jó lenne ha vezeték nélküli lenne. Találtam 3at amiből egyet kizártam mert 50eft volt. ez
A másik az vezetékes dpx21 Ez 35eft.

A másik meg a ps saját fülese.ez 25eft.

A kérdésem az lenne hogy megérné-e a vezetékes 35ért vagy elég jó sony is?? ÉS hogy a sonyt más hoz is lehetne majd csatlakoztatni vagy nem. Mert csak usb-n lehet. Vagy lehetne hozzá jack átalakító?

Bocs hogy ide irtam de fejhallgatós topik nem igazán aktív. :)

(#939) GLOCK34 válasza GeneraL_XTX (#937) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Lehetséges. Volt még valami ami nagyon bejött? Ártól függetlenül.

(#940) -FLY->


-FLY->
őstag

Érdemes az új g30-as tv-met a hálózatra kötni és frissíteni a firmware-jét? Mit javítanak a frissítések?

(#941) GeneraL_XTX válasza GLOCK34 (#939) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az LG 42LW5500-at (vagy 5590) néztem még ami nagyon tetszett, meg volt ott egy ugyancsak passzív 3D-s philips is, 7-es széria AmbiLight-al. Mindkettő 190k-s árfekvésű volt (mármint cetelem kártyával)

LCD-ből én ilyesmit vennék mivel nem akarnék sokat költeni ilyen D7000 meg D8000 csodákra pedig külsőre nagyon bejönnek.

Plazmákat nem néztem, de G30-nak néhol feltűnően szép képe volt, kár h plazma :DDD

[ Szerkesztve ]

(#942) foppa


foppa
tag

Sziasztok!
Az új Pana plazmákról van már valami érdemleges infó? A marketing a Viera újjászületéséről szól, ezért gondolom, hogy valami komolyabb változtatás jöhet jövőre! Vagy január 9-ig ne nagyon reménykedjek érdemi információkban?
Úgy döntöttem, hogy most már nem cserélem le a G20-at, de már azért jó lenne egy 50-es modell a mostani 42-es helyett!

(#943) Tomics válasza GeneraL_XTX (#937) üzenetére


Tomics
addikt

Így van, euronicsos eladó már a kérelmem előtt mondta hogy 90% hogy elutasítják mert fiatal vagyok (ha 500at keresnék akkor is)

PH! addikt since 2004

(#944) Cypresss


Cypresss
senior tag

Azért az egészen félelmetes, hogy milyen GIGA sötétség uralkodik az átlagfelhasználó fejében, ha plazma tévéről /technológiáról van szó. [link]

Ijk kolléga ugyan próbált felvilágosítani néhány droidot, de úgy látom kevés sikerrel. :( :( :(

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#945) Ijk válasza Cypresss (#944) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne vedd a szívedre. Nekem sem volt jobb dolgom ma, ezért vitatkoztam, amúgy lexarom mit hisznek az emberek. Viszont már elég magas szintre edzettem magam pdp vs lcd vitában:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#946) sinead


sinead
tag

Sziasztok!
HDMI kábelből elég a legolcsóbbat megvenni? Vagy érdemes többet költeni? Kb. 2 méteres kellene.
42-es Pana C3-ast számítógépre kötném vele filmnézéshez.
(Bocsánat, nem tudtam, hol kérdezzem meg.)
Köszi

(#947) Cypresss válasza Ijk (#945) üzenetére


Cypresss
senior tag

Én viszont a Karácsony miatt nem voltam net közelben pár napig, és az első anyag amit elolvastam ez a hír volt, nem kellett volna tovább klikkelnem. :D Na mindegy.

Pdp-Lcd: nekem sem ártana továbbképeznem magam, annyi kérdés jön a haveri körből.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#948) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,

szeretnék venni egy nagy plazmát. Főleg filmekre - mi másra :) - .. tv nem lesz rajta, max néha Spektrum ilyesmik, de nem fog a VV jel beleégni :D

LG 60PZ250-nel szemezek. 3D-s, de egyéb csicsák mint DLNA és tsai nincs benne, ami a nagyobb számozású szintén LG modellekben.. nem kell, van külső lejátszó minden egyéb mókára.

Kérdésem, hogy szerintetek, főleg plazmában jártasokat kérdezem: jó ? Nemjó ? Gondolok itt bőrszín visszaadásra, 3D-re, ilyesmikre.

Van esetleg más modell, amit érdemes megnéznem ? Gondolkodom a 3D-n is, de egyelőre inkább "kell" mint "nemkell" kategória - de meggyőzhető vagyok, ez még fejlődni fog szerintem.
:R

(#949) Ijk válasza #40935168 (#948) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézd meg a samsung 59d550-et is.
Első körben azt ajánlanám ha 60" kell, efölött már projektorban érdemes gondolkodni. Sajnos panának nincs megfizethető 60"-os plazmája. Az LG a legkevésbé ajánlott márka, habár bevallom hogy az adott típust nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#950) #40935168 válasza Ijk (#949) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az volt a másik tipp. Nézem.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.