Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) KTTech válasza Jim74 (#30) üzenetére


KTTech
veterán

Kábelt cserélj... azzal lesz a gond.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#52) vasii válasza DM-Fan (#48) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi!
Hat sztem kb a TV addig lesz amig mukodik, csak esti tv nezesre van hasznalva, arra meg megfelelo. Mondjuk lehet mar ennek az ideje nemsokara eljon..Sztem marad mondjuk egy oplay 20ert, aztan ha lesz kesobb uj tv az jo lesz arra is, addig meg "jo" a kompozit, ugyis a tv adas is nagyongyenge, szoval sztem megfelel.

(#53) Jim74 válasza KTTech (#51) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. Bár ennek nem örülök, mert egy zsír új 15 méteres HDMI kábel. Most fűzhetem ki az egészet :(

(#54) CSorBA


CSorBA
őstag

Nekem régebbi DVD játékosom van, és sajnos nincs rajta HDMI, a legjobb ami van az a composit. Legutóbb sima DVD-n néztem a jégkorszak kettőt, az U30-asomon, és nagyon megvoltam elégedve vele. Szerintem teljesen elfogadható volt, nem gondoltam, hogy ilyen jól fog kinézni egy sima DVD.

(#55) Hsanyika1 válasza vasii (#47) üzenetére


Hsanyika1
senior tag

szia nézd meg ezt! [link]

[ Szerkesztve ]

(#56) CSorBA válasza Kredenc20 (#43) üzenetére


CSorBA
őstag

Csak kíváncsiságképpen, megkérdezhetem hol (volt) akciós?

(#57) z00li válasza CSorBA (#56) üzenetére


z00li
senior tag

Engem is érdekelne ez az infó. :K

(#58) OrLiX válasza vasii (#47) üzenetére


OrLiX
tag

Szia! Nekem WDTV Live-om van, es azert szeretem nagyon, mert van ra modositott firmware, amivel pl a 24p-s filmekkel is konnyen elboldogul. Plusz olyan opciok is vannak az ilyen fw-ekben, ami a gyaiban lehet, hogy sohasem lesz. Nezz utana a kiszemeltnek forumokon is, mert kesobb, ha lesz egy jo tv-d, lehet valami hianyozni fog a media lejatszobol.

Bocs az ekezetekert.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#59) janos666 válasza Jim74 (#30) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Válaszd az RGB Standard-et.
A TV-n pedig HDMI Blac: Normal

csíkos, rózsaszín pöttyös

Nem hangzik jól, de nem is normális dolog.
Milyen VGA milyen driver-el?
Más eszközről küldtél már a TV-re 60Hz-et HDMI-n?

Ja, és ahogy KTTech írja: Kábel.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#60) mohus válasza mona01 (#35) üzenetére


mohus
csendes tag

TXP42G30E
Én csak ajánlani tudom. Sokan elfelejtik a sok szmartozás és háromdézés mellett az alapvető dolgot. Televízió adjon szép képet, minden szögből. Ha bemész valahova ahol a középkategóriás tévék vannak kirakva, akkor ez az a típus aminél azt mondja az ember, "hú de szép a képe".

Digitális adások , ami HD is az lemászik a képről. Az SD analóg adás ezek után elég fájdalmas. Ugyanígy egy PS3 konzol egy GT5-tel csak a döbbenetet jelentik pl nekem aki ennyiért 10 éve vettem az akkor etalon középkategóriát jelentő 72cm 100Hz Flat TV-t.

A hangja is teljesen korrekt szerintem, ahhoz képest, hogy egy deka hangfalat nem látsz.

Design szintén bejövős, állványos összeszerelés 5 perc kb.

Megnéztem minden lehetőséget, hogy legkényelmesebben lehessen letöltött anyagokat legszebben megnézni. Ebből a legjobb megoldás a laptop - wireless router - PS3 media szerverrel és egy PS3, itt a kép és a feliratkezelés is tökéletes. Tehát semmi más nem kell csak laptop és egy PS3, szerencsémre a ház építésekor a TV box mögé is tettem LAN csatlakozót így a TV-t arra dugtam rá.

A PS3 média szerver program érdekes módon a TV-t is azonnal megtalálta, a lejátszás is elindult, felirat is jó volt, ám a képarányok beállítása szűkös és a kép minősége sem a legjobb, leginkább interlaced benyomást keltett.

USB-ről se feliratkezelés, se jó képminőség. Ugyanaz a Game Of Thrones vagy Walking Dead epizód egyszerűen szétmosódott ilyen lejátszáskor.

Viera Connect jópofa próbálkozás - de közelébe sem jön egy laptopos böngészésnek. Egy Blackberry Torch vagy Ifón is kenterbe veri, tablet szintúgy.

FPS-t, RTS-t Sturmovikot PC-n, a többit konzolon!

(#61) Jim74 válasza janos666 (#59) üzenetére


Jim74
nagyúr

ATI HD6870, 2011. novemberi Catalyst-tel.

Ööö, izé, nem tudom, hogy pl. az LG BD550 USB bemenetéről mkv-t lejátszva az hány Hz? Szóval nem tudom, hogy küldtem-e rá már 60Hz-et. Hogyan tudom megtenni ezt?

A kábellel mi lehet a gond? A hossza, vagy a minősége? Vagy egyszerűen kifogtam egy rossz darabot? 15 méteres kbáel és olyan 4ezer Ft körül vettem.

A TV-n hol van ez a HDMI Blac?

Hol tudom azt beállítani, hogy a TV ne küldjön kikapcsolási jelet mondjuk a BD lejátszónak, ha kikapcsolom a TV-t. Vagy ez azért történik, mert erősítőbe mennek a forrás HDMI-k és az kommunikál vissza a forrás eszközöknek?

Elnézést, de nagyon láma vagyok a témában :(

[ Szerkesztve ]

(#62) vasii válasza Hsanyika1 (#55) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi, de ezen sincs komponens es az oplay akkor mar olcsobb.

OrLiX: Köszi, nekem is az van nalam Brad firmmel, ugyhogy nem kell bemutatni :)
De itthonra (szuloknel) folosleges 30+t kiadni mert tenyleg csak a legalapabb cucc kell, ami visz mondjuk 720p mkvt zokkenomentesen es nem fagy le. :R

(#63) janos666 válasza Jim74 (#61) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

INFO gombot megnyomva kiírja a frekit a felbontás mellett.

15m az nagyon sok ennyiért! Akkora hosszra már tényleg számít a kábel minősége. Ekkora hosszt nem mernék durván 1Ft/cm ár alatt venni. Bár szerintem azon belül is selejtet fogtál ki, csak a hossz és árkategória miatt volt rá több esélyed.

Picture Options az angol menüben.

Ez lenne a HDMI-CEC, de többet én sem konyítok hozzá.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#64) DM-Fan válasza janos666 (#63) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem ekkora hossznál még a 10 Ft/cm is eléggé necces ár lennem nemhogy az 1 Ft/cm. :Y

Valószínű egy sima standard speed kábelről van szó, amin nem csoda, hogy nem megy át normálisan az 1080p jel.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#65) Jim74 válasza janos666 (#63) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az 1Ft/1cm, hogy jött ki? :)

(#66) janos666 válasza Jim74 (#65) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, 1 forint / milliméter, bocs. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#67) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Panasonic g30-hoz keresnék ide+sata kezelő külső boxot, racket, enclosure-t, magyarul tokot. :)
A kérdésem az, hogy honnan lehet azt tudni, hogy a TV kezeli-e az adott chippel szerelt tokot? Van erre vmi tuti módszer vagy lutri? Csak mert mintha korábban olvastam volna olyat, hogy már jártak úgy, hogy a külső HDD-t nem ismerte fel a TV.

Ha már ennél a kérdésnél tartok, akkor találtam egy olcsó megoldást számomra, ha az jelent valamit JM20337-as chipsettel van szerelve.

Esetleg bármi egyéb jó tanácsot szívesen veszek az adott kérdéskörre vonatkozóan! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#68) mona01 válasza mohus (#60) üzenetére


mona01
csendes tag

Nagyon köszönöm az infót!!!! :R

(#69) DM-Fan válasza Dyingsoul (#67) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, ez elég lutri. A Panasonic oldalán csak ennyi infó van az USB-vel kapcsolatban.

Ebből nem derül ki, hogy az adott tokot kezeli-e. Gyakran előfordul, hogy a nagyobb HDD-kkel tápellátási problémák vannak. Ha a fiók saját tápegységgel rendelkezik, akkor ez nem gond, viszont kérdéses az adatkommunikációs oldal. Sajnos ez tényleg kérdéses.

Viszont mindenki más figyelmébe: itt látszik, hogy a Netgear WNDA3100 v2. WiFi dongle hivatalosan is támogatott.

Get Moded!

(#70) mona01


mona01
csendes tag

Nagyon köszönöm mindenkinek meggyőztetek!! :R

(#71) psg5


psg5
veterán

50.000.- Fölött!

Ez igen. Szóval figyelmet érdemlő dolgok folynak itt. Csak így tovább !

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#72) Jim74 válasza janos666 (#66) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tehát akkor 15ezer körül kellene kábelt néznem?

(#73) DM-Fan válasza Jim74 (#72) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Alapvetően olyan kábelt kéne nézned, ami high speed minősítésű és garantáltan átmegy rajta az 1080p is. 15 méteres hosszban ez nem lesz olcsó. A KáCsának van ilyen szerelt kábele, kicsit drágább is, mint 15 eFt. Ez nyilván minőségi kábel, ennél azért lehet olcsóbban is találni, de vigyázz, mert sok esetben pont azért tudnak olcsók lenni ezek a hosszú kábelek, mert csak standard speed minősítésűek és az már nem biztos, hogy megfelelő lesz. A legolcsóbb normális, az szerintem kb. ez a Hama. Mondjuk ebben ethernet szál is van, amire neked nem feltétlen lesz szükséged, de sose lehet tudni. Ennél lejjebb ne nagyon add! A 15 méter egyébként nagyon az elméleti határ, ennél hosszabb HDMI-kábeleket már nem illik szabni.

Mondjuk mielőtt elkezded kirángatni a már befűzött kábelt, én kizárnék minden egyéb hibalehetőséget, illetve ideiglenesen odavinném a kiszolgáló eszközt a TV-hez és megvizsgálnám egy 2 méteres, garantáltan jó kábellel (ha van), hogy úgy is jelentkezik-e a probléma, mert ha igen, akkor nem a kábel a ludas. De egyébként nagy eséllyel az lesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#74) kisbalazs83 válasza Jim74 (#72) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Legalább egy ilyet: [link]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#75) Kredenc20 válasza CSorBA (#56) üzenetére


Kredenc20
csendes tag

€nix

(#76) Klemens válasza DM-Fan (#22) üzenetére


Klemens
őstag

Értem.
Tudom-tudom, hogy nem erre a célra való. Nem is így tervezem használni, csak monitorra kötve előjön egy hiba, de így a TV-n ez nem jelentkezik és nem értem miért. :(
Köszönöm a válaszokat!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#77) Jim74 válasza DM-Fan (#73) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a segítséget. Lehet, hogy akkor inkább a földön fog menni, és 10 méteres lesz, mint csatornában..... :(.

(#78) udimension


udimension
csendes tag

Sziaszok.
Kinéztem egy Samsung ps58c6500-ast ma. Igaz hogy outletes. 360e az ára, 1 év garival.
Lenne más alternatívám szerintetek? Valamelyik nap beviszek egy pendrive-ot és álló fényképeken letesztelem a képremegést, villódzást a nagyobb, világosabb felületeken.

Most viszik tőlem a Pana TXP50G30E-et 200-ért. Ahogy itt már írtam, nem áll rá a szemem az idegesítő villódzásra, amit produkál nagyobb, homogén, főleg világosabb felületeken, pedig alig több mint egy hónapos, elviekben az új firmware van rajta.
Csalódtam benne, főleg azért, mert a 4 éves samu nem csinált ilyet, igaz, a feketék nem voltak az igaziak.

Nem akarok vitát indítani, nekem nem jött be, viszont tegnap óta már 6 kolléga jelezte, hogy azonnal vinné, az egyik reggel jön is érte. :))

Tehát az érdekelne, hogy emeltem egy kicsit a tv-re szánt összegen. 350-370e. Ebben az árkategóriában keresnék garanciás, lehetőleg új készüléket.

Lenne tippetek? Általában tv-nézés téhómos beltériről, ami ugyen nem nagy szám, néhány mozifilm, de no számítógép és no játék. Olyan érdekelne, ahol a valós képfrissítés 100 Hz-es, hiszen azt már a '97-ben vett Sony KV-S2951D is tudta és abszolút nincs rajta képvillódzás, villogás. A mai napig a hálóban műxik és kifogástalan. Igaz, hogy az akkor volt 499.999,- :-)

Köszi.

(#79) GeneraL_XTX válasza udimension (#78) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

szerintem ha már Samsung akkor legyen idei. 200-ért megkapod az 51D550-et is, de ha minőségileg jobb kell szerintem 360e-ből talán kijönne a D8000, de a D6900 biztosan.

Milliószor inkább a fent említettből akármelyik, mint a tavalyi C6500.

Én is buktam jó sokat egy Panasonic-on, sajna nem mindenkinek jön be az a"csúcs" tv :(

(#80) DM-Fan válasza udimension (#78) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nagyon olcsón adtad el azt az 50G30-at! Ha csak 1 hónapos, akkor bőven elmehetett volna 250-260 eFt körül is, tekintve, hogy az új ára 280 eFt. Nem csoda, hogy hatan vetődtek rá. Mindegy, Te tudod.

Az 58C6500 nem rossz TV, talán meg is ér 360 eFt-ot, de mondjuk 1 év garival tuti nem venném meg, még ha új sem, pláne, ha használt, ráadásul tavalyi modell. Ennyire fontos a nagy méret, hogy az 51" már nem elég? Csakmert az idei 51D6900 már 295 eFt körül megállna és arra megkapod a 2 év garanciát is. Az 51D8000 ára már nagyon horror, majd' 400 eFt, annyit közel sem ér, de én az 51D6900-on erősen elgondolkoznék a helyedben. Mondjuk arra készülj fel, hogy lehet, hogy kevésbé fog villódzni, de általános képminőségben, feketeszintben el fog maradni a G30-tól.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81) kiki22


kiki22
senior tag

Hello!Holnap elivelg megerkezik a gt30 as tv-m.1-2 kerdesem lenne.Ha THX modban jaratombe az megfelelo ? 500 ora a bejaratsi ido?Es ha veszek hozza Netgear WNDA3100 sticket akkor megy a wifi is? Mert a pananak neztem a sajatjat eleg durva ara van :D Sima hifi tornyot ratudok kotni extra hangkeltonek ? Mert meg erositore es hangfalakra nincs meg a keret,ideiglenesen lenne. Igy elsore ennyi ,lehet meg lesz par kerdesem.Tovabbi szep napot

(#82) rb26dett válasza GeneraL_XTX (#79) üzenetére


rb26dett
aktív tag

A vibrálást én is látom, és én se kifejezetten örülök neki, de ettől függetlenül meg sok másban meg sokkal jobb. Szerintem tökéletes készülék nincs, valahol mindíg kell kompromisszumot kötni...

(#83) DM-Fan válasza kiki22 (#81) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Ha THX modban jaratombe az megfelelo ? 500 ora a bejaratsi ido?"

Nincs kőbe vésve, de annyi simán elég.

"Es ha veszek hozza Netgear WNDA3100 sticket akkor megy a wifi is? Mert a pananak neztem a sajatjat eleg durva ara van"

Kb. 10 HSZ-t kellett volna visszaolvasnod.

Get Moded!

(#84) GeneraL_XTX válasza rb26dett (#82) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem nem kifejezetten a vibrálás volt a fő problémám vele. akinek egy picit is érzékenyebb a szeme a tipikus plazma megjelenítési hibákra annak egyenesen rossz vételek a panasonic TV-i. Én mindenesetre nagyot csalódtam ebben a márkában.

(#85) DM-Fan válasza GeneraL_XTX (#84) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Mert megvettél egy köztudottan rossz GT20-ast, amiről már akkor is le akartunk beszélni... :U Ez nem azt jelenti, hogy mind rossz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#86) < CyberBob > válasza GeneraL_XTX (#84) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Mondjuk ezt én sem értem, hogy a Panasonic mint vezető plazma gyártó miért nem helyez nagyobb hangsúlyt a technológiával együtt járó hibák csökkentésére (az nem válasz, hogy csak kevesen látják mert attól még vannak). A fekete tényleg már majdnem fekete, de ez csak egy paraméter az hogy egy kép milyen azt több dolog befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#87) Cypresss válasza GeneraL_XTX (#28) üzenetére


Cypresss
senior tag

Plazmadiszkontos srácok mondták pár hete, hogy az elmúlt fél évben VT30-asból CSAK 65-öst adtak el. Minden másból vegyesen adnak el, VT-ből kizárólag a legnagyobbat.

Volt olyan srác, aki odatelefonált és nem kérdezett semmit a tévéről, csak közölte, hogy 65-ös kell neki. Gondolom itt a topikban előtte alaposan tájékozódott a választékról. :C :C

Egyébként ez tök ugyanaz a vásárlói magatartás, mint a lxuxusautóknál. Ha Audit, BMW-t, Mercit, vagy Lexust veszel általában a legnagyobbat és a legjobban felszerelted akarod, nem a fapados alap fost. :D

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#88) janos666 válasza < CyberBob > (#86) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ha 100-ból legfeljebb 1 egy embert zavar, de közben 10-nek kifejezetten jobban tetszik így (a többi pedig nem igazán vesz észre semmit), akkor miért ne választanák ezt a megoldást?

(Persze ez most csak így általános példa -nem is feltétlenül a vibrálásra- hasra ütött számokkal...)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#89) DM-Fan válasza Cypresss (#87) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Egyébként ez tök ugyanaz a vásárlói magatartás, mint a lxuxusautóknál. Ha Audit, BMW-t, Mercit, vagy Lexust veszel általában a legnagyobbat és a legjobban felszerelted akarod, nem a fapados alap fost."

Ja, csak erre mondja mindig autószerelő ismerősöm, hogy ha lenne 7-es BMW 1.3-as motorral, akkor itthon abból szaladgálna a legtöbb, mert ugye a magyar általában a külsőségekre szeret adni, a belsőt illetően meg legyen minél olcsóbb. :D

Get Moded!

(#90) kiki22 válasza DM-Fan (#83) üzenetére


kiki22
senior tag

Vissza olvastam.sot mi tobb napota latogatom a topicot.de szeretek inkabb kerdezni a szakiktol :D Sima hifi tornyot ratudok kotni a tv-re extra hangkeltonek ?Hazi mozira meg nincs meg a keret.Van egy jo oreg panasonic Hi-fim :D

(#91) DM-Fan válasza kiki22 (#90) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Van rajta analóg stereo RCA kimenet, úgyhogy rá tudod kötni a hangkeltőt.

Get Moded!

(#92) < CyberBob > válasza janos666 (#88) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Azért remélem, hogy összekapja magát ebből a szempontból is mert a konkurencia (Samsung) jön föl mint a talajvíz. Amúgy is szerintem a Pana kicsit bealudt a fejlesztésben az idei modellekkel nem sok újdonságot és innovációt mutattak fel ha csak nem a minimálisan kisebb fényerőt. Na de majd jövőre.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#93) FhRossi válasza rb26dett (#82) üzenetére


FhRossi
tag

én is látom, de kárpótol a csodálatos képe ha elindul a mozi! Én nem adnám semmiért!!!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#94) GeneraL_XTX válasza < CyberBob > (#86) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát igen, sajna ez van. A Samsung-al se vagyok teljes mértékben megelégedve, ezek a "bevillanások" néha igazán el tudják rontani az élményt hiába próbálok nem figyelni rájuk. De a legfurcsább hogy anyámék HD-Ready samsungján az istenért nem tudom előcsalni ezeket a hibákat(C430) úgy látszik minél fapadosabb egy panel annál jobb :DDD

Már kicsit bánom hogy a GT20 után újra plazmát vettem, azt a Pana LED LCD-t kellett volna venni most már tudom :DDD De már nem ugrálok mert nem akarok még többet bukni a TV váltáson :W

(#95) DM-Fan válasza < CyberBob > (#92) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, azért voltak változások gazdagon 2010-ről 2011-re: megszűnt a floating black, a médialejátszó már HD-tartalmakat is visz, a feketék javultak, a ghost-ra való hajlam gyakorlatilag teljesen megszűnt, a 3D megjelenítés javult, megújult a menürendszer, a fogyasztás tovább csökkent. Mindezt úgy, hogy már a 2010-es modellek többsége is kiváló volt. Milyen innovációt szeretnél még? Panelfelbontás-növelést mondjuk a duplájára? Látványos dolgokra azért már ne nagyon számíts! Évről évre picit finomodik a technológia. Jövőre jönnek az újabb panelek, amelyeknél állítólag még szebb lesz a képalkotási algoritmus, de ezek már mind a dolog finom, aprólékos részletei. Kávét főzni valószínű a 2012-es modellek sem fognak tudni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#96) rb26dett válasza FhRossi (#93) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Hát én se, és amit itt olvastam bejött, idáig évekig LCD-m volt, akkoriba se belépő szintő cucc volt, tökéletesen meg voltam elégedve a képével, és most hogy már kb 2 hete plazmázok, átmentem muterékhoz megnézni a régi tévém, és szörnyülködve nézem hogy mennyivel rosszabb képe van set top box-al mint nekem sima coax-al... meg úgy ámblokk a színei, pedig amíg csak az volt, addig 1 rossz szót nem tudtam rá mondani komolyan, de most semmi pénzért nem vennék lcd-t... (ma is láttam arénába csak úgy hordják haza a led tévéket, de mint ha kötelező lenne komolyan.... :D )
ismerőseim is mikor mondtam hogy veszek tévét, ledeset vegyéé meg háromdéset mondom ok. Plazma lesz :) háde háde a led, mondom oké vegyél ledest, én plazmát veszek :) pedig az itt olvasottak alapján döntöttem így, határozottan, jó vétel előtt elmentem megnézni milyen, de nagyon nem bántam meg...

[ Szerkesztve ]

(#97) evra1


evra1
csendes tag

Sziasztok!
Régi,lelkes olvasója vagyok a fórumnak.Ennek hatására már négy darab plazma tv van a házban, a család teljes megelégedésére.Aztán két hónappal ezelőtt az egyik elromlott,három hónapos korában.Bejelentettem javításra,jöttek is pár nap múlva.Mivel nem voltam otthon,reggel odakészítettem a dobozt,hogyha el kell vinni a tévét legyen mibe be csomagolni.Este megyek haza,doboz van,tévé nincs.Egy hét múlva már személyesen vártam a szervizest,hogy ugyan hogy is szállítja a tévémet.Kimentem elé,a tévé egy opel astra hátsó ülésén feküdt,mindenféle csomagolás nélkül.Tehát hetven kilométert szállította így,mindjárt reklamáltam neki.Ezek után elindult be a házba,és egy fordulónál beleverte a készüléket a ház sarkába.Sarok letört,tévé kávája végig nyúzva.Azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot,ahol megígérték hogy rendbe teszik a dolgot.Ma,másfél hónap után felajánlották,hogy kicserélik a kávát,mivel a tévé működik.Én ezek után ragaszkodnék a cseréhez FEKTETVE SZÁLLÍTÁS,FALBA VERÉS!Ti mit tennétek?

(#98) rb26dett válasza evra1 (#97) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Hát a csóka fejét is odavertem volna ahova a tévémet verte....

(#99) DM-Fan válasza evra1 (#97) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ugyanazt! Cserét követelnék! Nyugodtan hivatkozz arra, hogy egy fektetve szállított, majd félig összetört készülékre javítás után sem tartasz igényt, ki tudja, milyen rejtett hibája keletkezett! Ráadásul önhibádon kívül, az ő megbízottjuk jóvoltából.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#100) janos666 válasza DM-Fan (#95) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig 2012-ben már igazán alap dolog lenne, hogy bal oldalt frissen darált kávészemekből főz feketét, jobb oldalt pedig meth kristályt szintetizál robithusin-ből. :))

Tudom, hogy nem lesz ilyen jövőre, de én hiányolom a (szemenként) 50/60Hz-es FullHD-3D lehetőséget. PC játékokhoz jól jönne, és a mai technológia is képes lenne rá további jelentős fejlesztések nélkül, csak akarni kéne.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.