Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Cypresss válasza Ijk (#1539) üzenetére


Cypresss
senior tag

Mi vaaaan? :Y

Kár volt elolvasnom, most nem tudok aludni a röhögéstől.

Nem hinném, hogy szarkazmus, inkább egy voluntarista ember "megcáfolhatatlan" véleménye.

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#1552) Mezga Aladár válasza creatorium (#1543) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Sajnos nekem csak a szerviz játszik.
Nagy különbség volt a kettő között?
Esetleg lehet hogy a 100 óra elérése után a tv állít magán valamit? :(

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1553) krx21 válasza DM-Fan (#1548) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem is van egy APC 800 VA-es (540W) szünetmentesem... 1,5 éve cseréltem benne aksit! A hiedelmekkel ellentétben sima zselés 7Ah-ás volt benne 2db... Én is kössem rá a 55VT30-at?
Ennyire érzékeny lenne az ingadozó fesz.-re? Ha már van... Mondjuk rá van már téve egy komplett PC, de egyszerre nem nagyon menne a kettő...

(#1554) junkpod válasza Mezga Aladár (#1528) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jaj de vicces kis robot fordítás lett ez:)

(a bágyadtságot nem az Öko mód bekapcsoltsága okozza? Nálam ez volt a gond amikor hasonlót tapasztaltam. Érdekes, hogy a régebbi PY8P tv-n az Öko mód teljesen jó fényerővel működött és automatikusan felügyelte a világosságot a külső fényerőre reagálva. Viszont az S30 durván leszabályozza ilyenkor a fényerőt, így ezt sajnálatomra ki kellett kapcsolnom.)

Viszont az eredeti szövegben volt egy említésre való rész:
Avoid any static images (video games, computer images, DVD title screens, etc.) during the first one hundred hours.

Ezek szerint még is csak létezik hivatalosan is "bejáratos időszak", viszont ez csak az első 100 óra és csak a statikus képek kerülésére vonatkozik.

Box's don't touch!

(#1555) Mezga Aladár válasza junkpod (#1554) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Vicces kis fordítás, való igaz, de a lényeg a végén van a 100 óra.
Kipróbáltam mindent, thx profil, kikapcsolt "öko" mód ,egyéb beállítások, takarékos üzemmód ki, és nincs meg az a fényerő ami szerintem kellene. Csak a játék és a dinamikus rendelkezik elég fényerővel, de a dinamikus szörnyű, a játék pedig érezhetően pc-re van optimalizálva. A panashopban direkt ilyen beállításokkal lett megnézve, nagyon készséges volt az eladó, le lett resetelve a tv, és otthoni beállításokra lett állítva, thx profil, kikapcsolt "öko" mód ,egyéb beállítások, takarékos üzemmód ki, és nagyobb volt a fényerő brillantosabb a kép.
Reménykedem hogy talán a 100 óra, és utána a tv átállítja magát.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1556) whappela válasza junkpod (#1554) üzenetére


whappela
csendes tag

Csatlakozom, az Öko mód annyira beszürkíti a képet (ez főleg félhomályos környezetben feltűnő), hogy lényegében használhatatlan. Pedig ha rendesen működne, hasznos lenne.

Ja, azt az IPTV-képarány ügyében elfelejtettem neked írni tegnap, hogy az ominózus adásoknál az STB zoomjával is érdemes próbálkozni, bizonyos esetekben használhatóbb, mint a tv zoomja, viszont csak akkor működik, ha az STB kimenete 720p-re vagy 1080i-re van állítva. A távirányítón (mármint az STB távján) a 9-es alatti gombot kell nyomogatni ("enter" szimbólum van rajta). Vagy kicsit bonyolultabban: a legeslegalsó sorban jobbról a második gomb (a "TV/STB" melletti), azt megnyomva a feljövő menüből kiválasztani a "képarány" opciók közül a megfelelőt.

(#1557) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Viszont hogy jót is írjak, nem kell semmi extra progi a dlna-hoz a win7 media player szinte tökéletesen működik Kipróbáltam több progit, ps3 nem volt jó a képarány, serviio átkodolja azt is amit nem kellene, képarány hiba. :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1558) < CyberBob > válasza Mezga Aladár (#1555) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Már korábban volt valakinél itt ilyen hiba és neki cserélték. Szerintem ne várj semmire ha most sötét a kép az nem lesz világosabb.
Én is kevésnek éreztem a fényerőt, de semmiképen sem volt mondható sötétnek, fátyolosnak. A normál profillal és 45 körüli kontraszttal már világosban is egész jó volt (öko ki, fényerő 0) a thx és profi profilok kicsit borúsak.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1559) junkpod válasza Mezga Aladár (#1555) üzenetére


junkpod
nagyúr

szerintem váltani tuti nem fog magától a tv. inkább gyanakszom rá, hog ymások a fényviszonyok a nappalidban, mint a stúdióban. Este is kevésnek érzed a fényerőt?

Egyébként meg annyira felhúzott, túlszaturált ingerek érnek folyamatosan, hogy egy színhű kép (nyomtatott vagy vetített) az átlag embernek élettelennek tűnik. Meg kell szokni szerintem, a természetes színű kép "alulszaturált".

(#1556) whappela: köszi a tippet, ezt a zoom-ot nem találtam sehol... majd ha arra járok rákeresek, mert azért hdmi-n jobb volt a képe mint scart-on. (egyelőre maradt a scart 4:3:( )

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#1560) szepi77 válasza DM-Fan (#1542) üzenetére


szepi77
tag

Az enyémen 1317-es verzió van. Érdemes frissíteni?

Panasonic TX-P42S30E

(#1561) Gabor970 válasza whappela (#1556) üzenetére


Gabor970
addikt

az öko mód használatát én egy kicsit kifordítottam, és így nem annyira haszontalan. Nekem a samsungon 13-as cellafény (20 a plafon) ami tetszik este két oldalsó 5W-os kompakttal bélelt állólámpa mellett. Nappal, ha nem húzom be a függönyt, elég világos van, és akár a 18-as cellafény sem sok. Nos én 18-ra állítottam a cellafényt, öko mód bekapcs, ahol 13-asra vettem a minimum cellafényt. Vagyis eddig engedi le, ha már kicsit is sötétebb van. Szóval alapból jellemzően 13-as használt, viszont nagy világosság esetén engedi felmenni 18-ig.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#1562) PonPon


PonPon
senior tag

szerintetek van rá esély hogy a Pana csinál még 5éves garit mostanában?

(#1563) KTTech válasza PonPon (#1562) üzenetére


KTTech
veterán

Általában évente 2x szokott csinálni, valószínű június környékén megint fog akciózni...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1564) PonPon válasza KTTech (#1563) üzenetére


PonPon
senior tag

aha...köszi. úgy emlékszem mintha tavaly mintha február végéig tartott volna a gari akció :F

(#1565) tendetiti válasza whappela (#1556) üzenetére


tendetiti
tag

Az IPTV képrány beállításra rá nem jötten volna magamtól, sokat segítettél, köszi az infot.

(#1566) junkpod


junkpod
nagyúr

jajj! beleolvastam a filipszes topikba... uhh, mekkora csörte!
Szerintem nem éri meg vitatkozni velük, soha senki nem fogja bevallani szívesen ha rosszul döntött:)

Ez a fényes nappali meg egyenesen érthetetlen számomra, nálunk a nappaliban van az S30 mellette erkély van teljes fali üveggel (kb3x2,50méter, több mint 7nm napsütés, dél-nyugati, magas benapozottsággal) és soha nem zavarta a tv-t a tükröződés, csak ha a közvetlen napsugár világított a képernyőre. Télen általában nappal is félhomály van, nyáron pedig leeresztem az erkélyen az árnyékolót, mert nem akarok 40 fokot a nappaliban. Nem hiszem el, hogy ha valakinek 3 oldalon van ablakja a 40nm nappaliba az nyáron nem árnyékolja be, gondolom a 300eFt tv mellett légkondira is futja és nem mindegy annak sem a fogyasztása.

Szabadtéri kocsma-kerthelyiségben is szoktak plazmát kirakni és nem láttam még élvezhetetlen képernyőt (csak szarul beállított képarányt:)

Szóval ez a fényes nappali ugyanolyan mese mint a fogyasztás, a k.drága vételárat akarják maguknak kompenzálni :DD

Box's don't touch!

(#1567) Mezga Aladár válasza junkpod (#1559) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ige este főleg. Nappal a normál profil teljesen jól felhúzza a fényerőt öko módban, a thx már nem. Valóban szokni kell a képét, de előtte egy 72 crt volt, a testvéremnek pedig egy ősöreg pana plazmája van, tehát nem gondolom hogy a szemem vinne el. Egyszerűen, ennél szerintem jobb képet kellene adnia. Pc hdmi kábel gtx460 vga (alapbeállítások a vga) a win tesztábrája szerint kb 1.8 gammája van a tv-nek!!

Az egyéb beállítások, takarékos üzemmód beállítás nálam nem csinál semmit, esetleg valakinek? 42g30e

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1568) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Egyébként, ha a fekete szintet módosították az (2009 pana plazmák) üzemóra függvényében, akkor elképzelhető hogy az első 100 órában a belső szoftver nem engedi nagy fényerővel működni a tv-t??

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1569) KTTech válasza Mezga Aladár (#1568) üzenetére


KTTech
veterán

Nem elképzelhető.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1570) junkpod válasza junkpod (#1566) üzenetére


junkpod
nagyúr

jajj, a cikk még gagyibb, már értem miért repültetek rá a topikra annyian:)

"A képarány természetesen e modellnél is beállítható, de a dolog távolról sem tökéletes. Az automatikus kitöltés, az automata zoom és a super zoom is jól hangzik, azonban ezek sokszor egyáltalán nem működtek! Sőt arra is akadt példa, hogy a 16:9 opciót kiválasztva sem történt semmi, az meg, hogy a 4:3 képarány melyik lenne, még tippünk sincs. Itt valamit nagyon benéztek, és ezen még a szoftverfrissítés sem segített."

most vagy a tv ekkora sz** vagy a cikkíró nem túl bonyolult személy:)

Box's don't touch!

(#1571) breezer55


breezer55
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Panasonic 42S30 TV. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnám kalibrálni optimálisra a beállításokat??

A másik dolog, hogy nekem úgy tűnik néha mintha gyorsítva menne a megjelenített tartalom. Nem olyan sokáig csak pár másodpercig, de elég sokszor. Nem csak ezen hanem már újabb full HD tvn is láttam ezt jelenséget.. Nem tudjátok, hogy mitől lehet ez??

Előre is köszönöm a segítségeteket!!

(#1572) DM-Fan válasza krx21 (#1553) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Rákötheted, bár attól függ, hogy a PC mennyit vesz fel. Az 540 W így már kevés lehet.

Az ingadozó feszültséget egyetlen készülék sem szereti, csak valamelyik toleránsabb (értsd: nem kapcsol ki azonnal), valamelyik viszont igen (akár védelem miatt is). A Pana plazmák érzékenyek erre. Lekopogom, nálam még soha nem produkált ilyet egyik sem, de elég jó is nálunk az elektromos hálózat, áramszünet sem igen volt az elmúlt 6 évben, vagy ha igen, az előre bejelentett karbantartás miatt volt.

Get Moded!

(#1573) DM-Fan válasza junkpod (#1554) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Ezek szerint még is csak létezik hivatalosan is "bejáratos időszak", viszont ez csak az első 100 óra és csak a statikus képek kerülésére vonatkozik."

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a gyártó ennyit mer bevallani és ajánlani, a valóságban ennek többszörösét illik betartani és nem csak a statikus képek kerülését foglalja magában, ugyanis pl. a túlzott kontrasztbeállítás pl. a bejáratási időszak leteltével is beégést okoz, de a bejáratási időszakban ehhez még kevesebb idő szükséges, mint később. Ergo - ahogy azt leírtam az #1. HSZ-ben is - minimum az első 200 (de inkább 500) órában illik kímélni a panelt a korrekt beállításokkal és a tartós képelemek kerülésével. Amúgy sem értem, miért kell tökig felhúzni a kontrasztot/fényerőt, mikor az optimális érték abszolút kíméletes a panel számára és a szemnek is az a legkellemesebb. Persze, aki hozzászokott az eltúlzott beállításokkal futó kijelzőkhöz, annak ez a kép már ingerszegény - ahogy magad is megjegyezted a későbbi HSZ-edben.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1574) CSorBA


CSorBA
őstag

Erről jut eszembe, eddig nem tulajdonítottam különösebb dolgot neki, de ha a TV áram alatt van, és ki van kapcsolva, akkor néha kattan. Olyan, mint mikor a lekapcsolt konektort felkapcsolom, és áramot kap. "Tötötörökatt". :F

(#1575) DM-Fan válasza CSorBA (#1574) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ilyenkor néha feszültség alá helyezi magát és keresi a frissítést, majd utána kikapcsol. Bizonyos időközönként ezt megteszi.

Kapcsold ki az automatikus frissítést és meg fog szűnni a dolog!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1576) < CyberBob > válasza breezer55 (#1571) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Kapcsold ki az ifc-t és normális lesz a mozgás.

CSorBA: te meg az automatikus frissítés keresést.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1577) CSorBA


CSorBA
őstag

Köszönöm. Most egy félelmetesen hülye kérdés, hol keresi az automatikus frissítést? Ez egy u30as, nincs ethernet rajta...

(#1578) DM-Fan válasza CSorBA (#1577) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Tuneren keresztül. Nem fog találni, mivel nálunk ilyen módon nem terjesztik a firmware-t.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1579) CSorBA válasza DM-Fan (#1578) üzenetére


CSorBA
őstag

Ohh, ez teljesen hasznos dolog lenne, ha lenne :( Köszönöm a segítséget, kikapcsoltam :) Én meg már már azt hittem, itt is valami a feszültséggel van, vagy vmi rossz... Köszönöm szépen.

(#1580) grabber


grabber
addikt

Van valakinek tippje a Samsung TV miért nem ismeri fel az 1 TB külső HDD-t?
Ha a HDD tápot kap a TV kikapcsol.HAsználtam a keresőt,de semmit nem találtam róla :U

(#1581) KTTech


KTTech
veterán

Azt hiszem ráérek gyűjtögetni még az OLED TV-re... az LG 55"-osa 8000 USD, de tervezik, hogy 1 éven belül akár a felére is eshet... Kb. mire lejár az 5 év gar a G30-ról már reális alternatíva lesz (remélem az Eizo kiad valami 24" körülit a mostani monitorom utódjának :DDD, ha 700 USD körül megállna, akkor még vennék is ennyiért)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1582) Cypresss válasza KTTech (#1581) üzenetére


Cypresss
senior tag

Én is szemezek vele, tavaly vettem a VT-30-ast, mire a gari lejár, addigra tényleg lehet ilyen az ára.

Az már más kérdés, hogy ha így haladunk öt év múlva 600 forint lesz egy dollár, vagy több... :N

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#1583) pepe76


pepe76
csendes tag

Hali, tudja valaki a panashop miért emelte az 50G30 árát 335-re? Tudnak valamit amit pl az extreme digital még nem? Ott még most is 280.

(#1584) milan89 válasza pepe76 (#1583) üzenetére


milan89
csendes tag

Legyen miből engedniük a tavaszi raktársöprésnél!

(#1585) KTTech válasza pepe76 (#1583) üzenetére


KTTech
veterán

Most érvényesítik az árfolyamkülönbséget és az áfaemelést... nemsokára emel az edigitál is valószínűleg.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1586) < CyberBob > válasza pepe76 (#1583) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ez igen, kevesebb garancia és áremelés. Vérbeli kereskedők.
Amúgy a Panasonic Club -ban is eltűntek az árak.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1587) KTTech válasza < CyberBob > (#1586) üzenetére


KTTech
veterán

Korábban is tudtuk, hogy a Panasonic nem a mostani EUR árfolyamon számolt... azt az akció után érvényesítette, beleértve a viszonteladói hálózatát is. Ez lesz a többi gyártónál is: a karácsonyi szezon kifutott, érvényesítik az új árakat az új árfolyamokkal. A megmaradt készlet jó eséllyel még a régi áron fog kimenni, de azokból nem sok maradhatott...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1588) < CyberBob > válasza KTTech (#1587) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Persze ez tiszta sor, csak eddig is nyereséggel árulták a termékeket és ott volt az 5 év garancia is. Viszont szerintem épeszű ember nem fog vásárolni nyárig amíg rendeződik az árfolyam vagy legalább bővített garancia nem lesz megint.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1589) KTTech válasza < CyberBob > (#1588) üzenetére


KTTech
veterán

Nem hiszem, hogy így lenne... az emberek nagy része nem az interneten szerzi be az infókat, hanem bemegy a kiállítóterembe és megveszi, amit épp lát. Aki meg nem, az úgyse bírja olcsóbban megvenni, szóval a kör bezárul: elmegy annyiért amennyiért adják. Ami az árakat illeti, szerintem nyugodtan fel lehet készülni a további áremelésekre... hosszú távon.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1590) Raga


Raga
senior tag

Üdv!
Biztosan buta kérdés, de eszembe jutott és felteszem!
Szóval, ma a digikábel DVB-C bejelzett, hogy új csatorna van és frissítsem a listát.
Én ezt meg is tettem, a jelzett 3 perc helyett inkább 5 perc volt.
Kérdés az, hogy ilyenkor a menü ami ugyebár sokáig egy és ugyanazt a képet adja okozhat beégést?
Vagy ez azért túlzás?

(#1591) pepe76 válasza KTTech (#1589) üzenetére


pepe76
csendes tag

Hát én halasztom, most már tuti. Az 50G30-at néztem ki a meglévő 42-es LCD helyett még novemberben. De sajna adózási okokból kedvezőbb volt eltolnom a vásárlást az idei évre (idén le tudom vonni céges költségként). Annyira viszont nem lényeges a váltás, hogy ennyit adjak érte, a 300 meg amúgy is egy lélektani határ. Ha lesz tavaszi akció árban és 5 év garival akkor megveszem, de ha az árfolyam még rosszabb lesz, akkor asszem jobb is, hogy nem TV-re költök.

(#1592) KTTech válasza Raga (#1590) üzenetére


KTTech
veterán

Nem okoz neki gondot. Egyébként egy idő után le is veszi a kontrasztot jelentősen, hogy védje magát a panel.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1593) KTTech válasza milan89 (#1584) üzenetére


KTTech
veterán

Nem valószínű, hogy lesz raktársöprés, már a következő modell megjelenésekor üresek lesznek a raktárak. A Pana jellemzően nem halmoz fel készletet, szinte csak annyi van, amennyire van vevő is. Ez hosszú évek tapasztalata. A következő generáció meg mindig magasabb árról indul, mint a korábbi modell, persze - ha minden jól megy - akkor csökken az ára is alacsonyabbra. Ez így volt az elmúlt években is (most egy kicsit borul a számítás... ár szempontjából valószínűleg)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#1594) zsolics66 válasza grabber (#1580) üzenetére


zsolics66
csendes tag

Nekem 1.5 Tb simán olvassa

(#1595) milan89 válasza KTTech (#1593) üzenetére


milan89
csendes tag

Az nem túl nagy baj, mert elhalasztottam a TV vásárlást az idei évre, megvárva az új modelleket, és az őszi árakat. Bár ha egy kicsit még lentebb vitték volna most, (tudom, így is nagyon kedvezőek voltak, főleg az utóbbi néhány hónapban estek sokat) valószínű elcsábulok. Most meg ez az árfolyam mizéria köphet a levesbe, majd kiderül. Addig is várom az új készülékeket, és a tapasztalatokat.

(#1596) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nabasszus elég komoly ez a Panashop áremelés az E30 is amit vettem 180-ért most 225 :Y

Ezekszerint az új készletek már globálisan ennyire drágulni fognak? Mert akkor nagyon gyorsan vennem kell valamit, nem érek rá szarozni vagy csúnyán megjárhatom :O

(#1597) kbalazsa válasza < CyberBob > (#1588) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Legyünk optimisták oké, de én nem bíznék túlzottan abban, hogy tavaszig rendeződni fog az árfolyam helyzet... :(

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#1598) bogabi válasza Ijk (#1518) üzenetére


bogabi
senior tag

No, TV javítva: A-Board csere (tulképp ez a fő alaplap). A miskolci Axmann szerviz ismét gyorsan és pontosan dolgozott, köszönet érte nekik :R

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1599) < CyberBob > válasza kbalazsa (#1597) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ez nem optimizmus, ha nyár elejéig nem lesz jobb a helyzet esetleg rosszabbodik akkor Magyarországon és a hasonló helyzetben lévőknél fel sem fog merülni a tv és egyéb "luxus" cikk vásárlása. Erre írtam, hogy a kereskedők vagy bevállalják a kevesebb hasznot (ünnepek alatt alig bírtak eleget szállítani) vagy bezárhatnak.
Most néztem, hogy az 50 colos G30-nál gurult el nagyon a gyógyszer a kisebb G-sek csak kicsit emelkedtek.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1600) GaborGh


GaborGh
őstag

Szép jó reggelt mindenkinek :)

FHD-s 42-50" körüli plazmát szeretnék a nappaliba, mi most a best buy ebben az árkategóriában?

Gyártók között mekkora különbségek vannak?
Pana, Samu, LG
Melyik a legjobb képminőségben és garanciában ezek közül és melyikkel van a legkevesebb probléma?

Eddig csak LCD-m volt, főleg azért mert világos körülmények között használtam (matt) és gyakran notira volt kikötve, de mindenhol azt olvasom és hallom, hogy a Plazma sokkal ajánlottabb házimozizásra...

Előre is köszönöm a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.