Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) F-ECT$ válasza Frod (#34900) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. Nekem is csúszik kupak nélkül.

Dive ever, work never.

(#34902) Deck válasza Frod (#34900) üzenetére


Deck
titán

+1
Van alis KF másolat. Évek óta használom őket tökéletesek :C

PS5

(#34903) Kendek válasza Frod (#34900) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg megszokás kérdése, nekem is bőven jó ahogyan gyárilag van, és nem kell rá semmi. Csak remélem, hogy a DSe esetén jó minőségű anyagokat használtak, mert a DS4 analóg karjainak a minősége eléggé fluktuált. Eleinte nagyon gyenge volt és gyakorlatilag szétfoszlott, utána javították és örök élet plusz egy nap, de aztán a későbbiek megint hajlamosak kicsit a kopásra.

<-ƘƘ->

(#34904) .LnB válasza RangerFox (#34896) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig tényleg precízebben, finomabban lehet velük irányítani a karokat. Ezt 2 év tapasztalatból mondom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34905) Madwe válasza .LnB (#34904) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, a hosszabb kar miatt apróbb, precízebb mozgást lehet kivitelezni :)

(#34906) RangerFox válasza .LnB (#34904) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tudom, de egyrészt bután néz ki ilyen kupakokkal a kontroller, és nem is játszok versenyszerűen multit, hogy számítson valamit. Úgy is felfoghatnám, hogy az extra nehezítés miatt nem használom őket. ;] Ha a Sony mérnökei ilyennek álmodták meg, minek változtassak rajta. Kontroller szervizelés után kaptam ajándékba ilyen gagyi 1$-os kupakokat, de nem állt a kezemre tőle a kontroller, így nem is használom őket.

(#34907) sp8787


sp8787
addikt

Jol "elkurjantottak" ennek a DeS remake-nek a trophy-jait ahogy nezem.
Az egy dolog ,hogy ps+ nelkul meg se lehet csinalni de az all achievements kategoriat vmilyen szinten ellehetetlenitettek.

(#34908) Moby


Moby
addikt

Találtam egy BC hibát :D KB 5 embert érinthet a világban, de az egyik pont én vagyok: Skylanders Superchargersben nincs beszédhang az átvezetőkben. Csak tátognak a karakterek.

(#34909) Frod válasza Deck (#34902) üzenetére


Frod
addikt

Pm-ben jöhet link melyik típus. Én most ránéztem, ilyen 7$ és fölötte találtam ilyesmit, az lenne az?

Do you see the white shadow?

(#34910) Deck válasza Frod (#34909) üzenetére


Deck
titán

Van jópár típusom belőle. :C Írtam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#34911) Major Lion válasza vg (#34780) üzenetére


Major Lion
senior tag

Például onnan, hogy tudta a cég hogy melyik csomagokat kell visszatartani 19ig. Nekem az üzlet már 17 átadta a dpd-nek de csak 19-én hozta ki a futár.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#34912) Sordoran


Sordoran
addikt

Használ valaki nem gyári HDMI kábelt a géphez? Sajna nekem rövid a gyári, így venni akarok másikat, értelemszerűen 2.1-est nézek. Kérdés hogy mennyire finnyás rá a gép? 2 méteres elég lenne, de árban 3-10ezer között vannak, utóbbiakat már sokallom.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#34913) F-ECT$


F-ECT$
titán

Euronics Sugár (Örs vezér tér) infó:
Bementem személyesen, mert épp az Árkádban vásárolgattam, egyelőre semmi PS5 cucc nincs a kiállítótérben, csak PS4-esek. Természetesen házhozszállítás ma is van, de a raktárból nem kapnak cuccot a hétvégén. Az áruházba összesen 13 db PS5 érkezik, és "rendelési sorrendben szolgálják ki a vevőket", jelentse ez azt, hogy ennyien rendeltek összesen vagy akár azt is, hogy többen rendeltek, de csak ennyi jut. Várható érkezés a jövő héten, szóval nem biztos, hogy ez hétfőt jelent.

Voltam az Árkád MM-ben is, PS5 termékekből csak 1 db kontrollerük volt. XSX gép se volt, viszont XSS még "dögivel".

Dive ever, work never.

(#34914) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Valaki tud segíteni? Days Gone játékot szeretném folytatni. Ps4 pro-n toltam még, most ps5-ön. Felhőből akarom a mentéseket átmásolni ps5-re meg is csinálja, de a játék nem látja. Többi játéknál nincs ilyen gond!

(#34915) Madwe válasza Sordoran (#34912) üzenetére


Madwe
nagyúr

32gbps elég neki a 48ból (egyelőre legalábbis biztosan) így kevésbé finnyás. De hdmi 2.1es kábelen nem spórolnék, simán lehet rossz (főleg h itthon egyik se certified, hitelesített) így képvillódzást, handshake errorokat s egyéb finomságokat okozhat. Lehet olcsót venni, max visszaviszed :)

(#34916) Jakesz


Jakesz
őstag

A hálózati sebesség itt ugye már nem olyan csapnivaló, mint a ps4 esetében?

(#34917) bandi0000 válasza F-ECT$ (#34913) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szomorú is vagyok, tegnap én is beszéltem velük, 18-án érkezett be a raktárba, nem hiszem el, hogy 2 egész nap alatt nem tudták szétosztani oda ahova kell, mert a postát kb megérteném, de aki a botlba kérte annak miért nem tudták kiküldeni, illetve volt aki meg is kapta futárral, és elvileg alig kaphattak 100db-ot ha igaz az amik itt terjedtek, hogy Magyarhonba hány gép jutott

Xbox One: bandymnc

(#34918) Madwe válasza bandi0000 (#34917) üzenetére


Madwe
nagyúr

Savoyaiban mondták h a black friday miatt van csúszás, arra számt cuccokkal volt tele a csüt/pénteki boltba szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#34919) Chalez válasza Deck (#34910) üzenetére


Chalez
őstag

Nekem is plz :R

(#34920) F-ECT$ válasza Madwe (#34918) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez biztos bevétel lett volna, a BF cuccokat meg talán eladják. És nem is akkorák mint egy hűtő vagy mosógép. Szóval nem volt túl ésszerű, hogy nem vitték ki.

Az biztos, hogy ezután én is házhozszállítást fogok kérni, illetve ha lehet, akkor kerülöm az Euronicset.

Dive ever, work never.

(#34921) bandi0000 válasza Madwe (#34918) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Istani szerencse a kamu BF-re van a priorítás :D Na de mind1

F-ECT$: Azért nem egy rossz bolt, mondjuk én csak a +gari miatt veszem ott, mert ott a legolcsóbb 16k 5 év, KV-ba pl boxhoz +1 év 13k , am meg a Boxot rögtön megjelenés napján délben már a boltba is volt, lehet azt valamennyivel hamarabb is kaphatták meg

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#34922) Sordoran válasza Madwe (#34915) üzenetére


Sordoran
addikt

Most kezdetben úgyis csak 60hz a maximum, TV-m nem tud többet, de értelemszerűen nem akarok olyan kábelt amit majd később félredobok. :DDD Esetleg arra gondolok még, hogy egy HDMI elosztót (több HDMI jelet fogad, abból választható melyik menjen tovább TV-re) közbeiktatok, kérdés erre érzékeny-e a gép? Itt sem kell még 120hz-et tudni, amikor az aktuális lesz már fogom tudni közvetlen TV-re is kötni. (jelenleg 5 HDMI-s eszközöm van/lenne, 3 hely van TV-n, de ebből a ps4 pro idővel búcsúzik, és új TV-n már lesz 4 foglalat)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#34923) Madwe válasza F-ECT$ (#34920) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ez biztos bevétel, ezeket mind megvesszük majd :) a bf-es cuccokat meg ha oda teszik lehet megveszik amúgy kutyának nem kell :) sajnos ezért szerintem érthető, bár zavaró.

(#34924) Deck válasza Chalez (#34919) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#34925) Madwe válasza Sordoran (#34922) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha 1-2 évig nem lesz hdmi 2.1-es tévéd, akkor nem is kell feltétlen ultra high speed kábelt vegyél, elég sima high speed 18gbps-es... 1-2 éven belül biztos lesz sok certified 2.1es kábel. Miután most nem is tudod letesztelni a kábelt, h rendesen megy e vele a 2.1, nem biztos h olyat vennék :) a ps4 pro kábelét is használhatod addig pl, ha az hosszban megfelel.

hdmi elosztóból nincs olyan ami 2.1es lenne. De megint, ha csak 2.0-s tévéd van, akkor használhatsz egy minőségit, nálad nem oszt nem szoroz. De amint 2.1es tévéd lesz azt el kell felejtened.

(#34926) -FLY-> válasza mettek (#34861) üzenetére


-FLY->
őstag

Rezegnek a "ravaszok" és van plusz share gomb. :D GP-n és a belső stúdiókon van a fókusz.
Hardveresen/minőségre példás a motyójuk, hajrá nekik.
Januárban vmikor rendelek egy PS5-öt (2 év gy. garival) és majd biztos ámulok, bámulok, nyárig meg is kapom (plusra ráveszek addig).
Nagy birtoklási vágyam nem lesz addig, amíg nincs kint belsős nagy cím (recsi, gow, horizon).

(#34927) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Tudja valaki egyaltalan rendelni honnan tudok konzolt? Normalis helyrol.

YNWA

(#34928) KoNZoLik@ válasza Forrest Gump (#34881) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát ja, én is azért kértem úgy, mert azt hittem gyorsabb, hát nem...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#34929) Madwe válasza BoC1ka (#34927) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rendelni bárhonnan tudsz, de megkapni március-április környékén fogod ha most adod le a rendelésed. Vagy hardveraprón 300kért veszel egy scalpertől. Ez esetben ha esetleg garanciális hibád lenne (első batches konzolnál ez jobban benne van mint késöbb), tekintve h nincs cserekészülék visszakapnád a 185ks árát s drága tanulópénzt fizettél a semmiért.

[ Szerkesztve ]

(#34930) d@vee válasza Sordoran (#34922) üzenetére


d@vee
őstag

Minimálisan kapcsolódik csak ide, de nekem a TV a falon van fix konzollal, és a TV hátulja a faltól 3 centire van. Muszáj 90°os adaptert használnom, másképp nem férne be a kábel. Sima mezei 500 forintos adapter, de megy vele a 4K 60fps, szóval gondolom az elosztó se nagyon szólna bele a dologba.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#34931) Madwe válasza d@vee (#34930) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nincs hdmi 2.1 bemeneted, akkor valóban nem limitál semmiben.

(#34932) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

A PS+ a menüben az 1 éves akciósan lehet tudni meddig lesz érvényes holnap még talán?

(#34933) Jakesz válasza Szilágyi84 (#34932) üzenetére


Jakesz
őstag

December 1-ig.

(#34934) BoC1ka válasza Madwe (#34929) üzenetére


BoC1ka
senior tag

nem, sehol nem tudok rendelni ezért kérdezezm hogy esetleg tudja-e valaki...

YNWA

(#34935) F-ECT$ válasza bandi0000 (#34921) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk plusz garit lehet én is veszek, pláne ha biztosítás is van benne.

Dive ever, work never.

(#34936) Szilágyi84 válasza Jakesz (#34933) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ó de jó köszi!

(#34937) EnterR


EnterR
veterán

Kár, hogy az elosztó "miatt" csak hétfőn lesz gépem. Valaki mutasson már egy Euronicses csomagolást, legalább hadd emésszem szombat délután. :DDD

PSN ID: marquuard

(#34938) Sordoran válasza Madwe (#34925) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszönöm infókat. Akkor lehet megnézem ps4 kábelével majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#34939) MerLinh válasza BoC1ka (#34934) üzenetére


MerLinh
senior tag

alzanal, konzolvilagnal tudsz leadni igényt jelenleg.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34940) VTom válasza Tomtailor85 (#34914) üzenetére


VTom
veterán

Én az Odyssey-vel próbáltam, ott nem volt gond a mentésekkel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34941) JanR


JanR
addikt

Tegnap este vegre leultem jatszani egy kicsit a konzollal. Feldobtam a TLOUPII-t, mert ez az elso, amit vegigjatszok a PS-en. Meg mindig azt allitom, hogy ez a 30FPS nem egy ervagas. 4KHDR10 es valami eszmeletlen szep es fluid a jatek. Majdnem elfolyt a szemem olyan szep, pedig messze nem ez a legszebb jatek PS5-on. Varok mar egy jatekot 60FPS-el, hogy mivel "jobb".

(#34942) Deck válasza EnterR (#34937) üzenetére


Deck
titán

DC-n voltak saját képek róla :DDD

PS5

(#34943) Tomtailor85 válasza VTom (#34940) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nekem sincs gond a többivel, csak a days gone nem akarja visszatölteni a mentéseket. :W

(#34944) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Screenshot-okat hogyan tudom PC-re átvinni?

Megyen!

(#34945) EnterR válasza Deck (#34942) üzenetére


EnterR
veterán

Azonnal kérem. :R

PSN ID: marquuard

(#34946) Kendek válasza Jakesz (#34916) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a letöltési sebességre gondolsz, akkor talán jobbnak mondható a helyzet. De így is hajlamos be-belassulni (legrosszabb esetben 1-2 MB/s-re), illetve akár teljesen meg is áll. A szokásos megállítás-folytatás sokat segít, illetve ha a sorban van egy másik letöltendő játék is, akkor annak az indítása.
Ez már tényleg nem a konzolon múlik (legalábbis amíg nem fut semmi játék), ha a szerverek terheltek, akkor lassú lesz. Ezzel kapcsoltban még arra is felhívták a figyelmet, hogy a jelenlegi világhelyzet miatt együttműködnek az ISP-kkel és nagyobb forgalomszabályzás van mint normál esetben.

<-ƘƘ->

(#34947) VTom válasza CptAdamica (#34944) üzenetére


VTom
veterán

Én mindig share-el feltolom felhőbe, onnan meg PS app-al lementem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34948) MerLinh válasza JanR (#34941) üzenetére


MerLinh
senior tag

spiderman performance mode :D de amugy én is a látvány részesítem elönyben, jó ha van 60+, de ha nem competitiven tolod a multit akkor sztem nem lényeg. Tolják meg a látványt ezzerel. Mondjuk most majd vrr lehet menni 40-60 közé is, fix nem kell.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34949) Imilenni


Imilenni
addikt

Nálam haldoklik csak a PSN?
Képtelenség havernak hozzáadni a PS collections. 5 percig homokórázik mindennél :F

Press "F" to pay respects.

(#34950) unreg1 válasza Tomtailor85 (#34943) üzenetére


unreg1
tag

Ugyanaz a lemez, mint amivel PS4-en is játszottál? Nem cserélted le közben egy másikra és véletlenül más régiós lett?
Én a HZD-al jártam így a PS4-en, eladtam aztán később újra megvettem és nem ismerte fel a más régió miatt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.