Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) -=Jam=- válasza csabi0805 (#24795) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na akkor ebből azért leszűrhető, hogy valamit nagyon félrenéztek :D Szerintem tévedésből minden e-mail címre kiment a levél, amiről bármikor előrendelték :D Úgyhogy szerintem senki nem mondja vissza máshol a rendelését emiatt.

Jó az Euronics-osat visszamondhatjátok, legalább előrébb kerülök a listán :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#24802) Lackooo84 válasza syler123 (#24787) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, mert most is 2 év a gari ha úgy vesszük, csak sokan nem tudnak róla... :DDD

The Truth is out there...

(#24803) sting2


sting2
addikt

Szerintem kellene egy olyan lehetőség, ahol a " hoppon" maradt gamerek hozzajuthatnanak, szintén itteni forumtars által rendelt géphez, melyet nem kíván atvenni.
Nekem ez többször sikerült és jó példák voltak mert kivétel nélkül " igaz" playerekhez került, nem pedig Kalmárokhoz..
(Nekem sem jutott PS5, valaki? .. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#24804) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz launch cím a Destruction AllStars, csak februárban jön, viszont egyből PS Plus-ba.

[link]

Live-Die-Respawn

(#24805) csabi0805 válasza -=Jam=- (#24801) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Írok egy emailt aki törölte a rendelésemet és megkérdezem hogy most ez mi.
Ha válaszolni fog akkor majd megírom ide hogy mit írt.
Remélem a napokban jön válasz majd tőle.

[ Szerkesztve ]

(#24806) gyuromoj válasza sting2 (#24803) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kéne egy hasonló excel táblázat mint ps4 topikban a játék kölcsönadós témánál.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24807) Wesder válasza oriic (#24804) üzenetére


Wesder
félisten

Az igen :Y:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24808) Zoleee83 válasza Kendek (#24784) üzenetére


Zoleee83
addikt

:K
Nem reklámozni akarom, de VrPistáék már megkapták a konzolokat. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#24809) KaitouP válasza EnterR (#24740) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

ITT IS ITT IS! :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24810) LendvaiFeri1 válasza Zoleee83 (#24808) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Honnan van az infó?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24811) sting2 válasza gyuromoj (#24806) üzenetére


sting2
addikt

Nem akarom elhinni, hogy a csak a magam példáját nézve (4 helyen rendeltem elő), ne alakuljon ki egy olyan vákum, hogy " valaki semmit sem, valaki meg több helyről is"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#24812) #44275968


#44275968
törölt tag

Üdv,

Edigitál esetében szerintem mindenki egyenként érdeklődjön,hogy valóban bekerült-e az elsőkörös megrendelők közé mert most mindenki kapott mailt aki előrendelt ( még az is aki már töröltette ) , de akik valójában meg is kapják azok 10.13-án is kaptak már e-mailt,szóval ha te nem kaptál akkor e-mailt és most igen akkor sajnálatos módon nem leszel benne az első körben. :R

[ Szerkesztve ]

(#24813) Deck


Deck
titán

Felhívtam az ED-t. Azt mondták aki kapott ilyen emailt az a megjelenés napján valóban kapni fog, mert jut neki a készletből amit kaptak. Tehát nem automatikus email és nem küldték ki mindenkinek. Majd fogunk kapni további emailt is ezzel kapcsolatban. :R

PS5

(#24814) hombre[EU] válasza oriic (#24804) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont jó :D megvenni nem akartam, de kipróbálni igen

Life, Uh, Finds A Way

(#24815) Violka2016 válasza Lackooo84 (#24802) üzenetére


Violka2016
tag

Ezt, hogy érted? 1 év garit írnak rá. Nem kötekszem, tényleg nem tudom most akkor mivan?!

Szintén kaptam amúgy Edigi mailt én is... Ha visszaigazolja a konzolvilág is és ez is él akkor én is átadom az enyémet természetesen a bolti árán valakinek! A nyerészkedő pöcsök meg sz.janak sünt azt kívánom!

(#24816) Madwe válasza oriic (#24804) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont annyira érdekelt, h majd ps+ba jó lesz ha lesz. Így az h csúszik nem érint, az h rögtön ps+ban kezd viszont örömmel tölt el :D Ez ilyen bünti lehet devek felé sonytól amúgy?
Sony - kedves fejlesztők, közeleg a release day, h álltok?
Dev - Szóval az van, h eléggé megúsztunk a covod home office stb miatt, nem lesz releasere kész, de februárban megleszünk
Sony - akkor nektek nincs több pénz, mentek rögtön pluszba! :D

[ Szerkesztve ]

(#24817) Kendek válasza Deck (#24813) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Micsoda érzelmi hullámvasút! Egyik hozzászólást olvasva leveri az embert a víz, hogy biztosan téves az email, utána meg a másikban azt erősítik meg, hogy tuti az email és mindenki meg fogja kapni első nap. :DDD
Amúgy köszi, hogy rájuk telefonáltál ez ügyben. :R

<-ƘƘ->

(#24818) Kendek válasza Violka2016 (#24815) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, de létezik a szavatosság is, ami +1 év még utána. Ha gyárilag hibás lenne a konzol, akkor ott is cserélniük kell majd.

<-ƘƘ->

(#24819) KaitouP válasza Deck (#24813) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ház a víz levert minket hogy lehet, hogy téves a mail, de mégsem az. :C :DDD Köszi Deck, spóroltál nekem egy telefont és némi hajtépést, respect! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24820) Deck válasza Kendek (#24817) üzenetére


Deck
titán

Nincs mit! Engem is érdekelt, azért is hívtam fel őket :R

GhostPetya: :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24821) Moby válasza Elderath (#24799) üzenetére


Moby
addikt

Én is kaptam emailt tőlük az imént. Ha nem kamu, akkor viheted! :C

(#24822) hombre[EU] válasza Madwe (#24816) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én úgy hallottam,hogy a Sony akarta ezt a 80€-s árat, a fejlesztōk valami okosabb megoldásban gondolkodtak...lehet megegyeztek így

Life, Uh, Finds A Way

(#24823) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én is eljátszottam az autistát és most berendeltem 45 helyről. Csak hogy 44 helyen kelljen újraszámolni majd hogy ki kaphat.

We are only Stardust...

(#24824) Elderath válasza Moby (#24821) üzenetére


Elderath
őstag

Hat nem tudom, 2 haver is irta, hogy ezt a mailt kapta es atadnak nekem. A baj ott van, hogy ezt en meg mindig nehezen hiszem. Kellene tobb helyrol megerosites :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#24825) ldave


ldave
félisten

Most néztem az új DF videót az XSX back-compat módjáról és nagyon jó lenne már valami infó, hogy a PS5 esetében miként lesz ez. Szinte minden játék, ahol a fps szabadjára volt engedve, betonstabil 60-nal megy az új gépen.

A Slime draws near! Command?

(#24826) Moby válasza Elderath (#24824) üzenetére


Moby
addikt

Jó, hát legfeljebb felrakom háromszázér hardverapróra! ;] :DDD

(#24827) Willhunting válasza Deck (#24813) üzenetére


Willhunting
aktív tag

2 hete, okt. 12.-én jegyeztem elő és kaptam ma e-mailt. Szerinted mennyi az esélye hogy több száz darab lesz nekik készleten rajtkor? :U Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem lesznek itt még anyázások...

(#24828) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Na akkor most már én is kivárom hogy a millió ember aki összerendelte 4-5 helyről elkezdi visszamondogatni.... Hátha leesik egy nekem is a platóról. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#24829) hombre[EU] válasza ldave (#24825) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát az új videóban pont a betonstabil 60 a ritka :D
de az eddigi bc videók elég meggyōzōek voltak...nem tudom a psnél a thirdpartyk esetében lesz-e ekkora ugrás

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#24830) Violka2016 válasza Kendek (#24818) üzenetére


Violka2016
tag

Jaaa értem! Köszi! :)

(#24831) Deck válasza Willhunting (#24827) üzenetére


Deck
titán

Felhívtam őket és ezt mondták. Ennek többet nem tehetek. Te is felhívhatod őket nyugodtan és leírhatod mit mondtak. Az meg, hogy mi lesz majd kiderül. :)

PS5

(#24832) Wesder válasza hombre[EU] (#24829) üzenetére


Wesder
félisten

Azért a R6S 130fps-t is megüti itt-ott, az nem rossz szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24833) cyberkind válasza Wesder (#24832) üzenetére


cyberkind
félisten

4k-ban legalább?

Carlos Padre

Lehetne sokkal jobb is a szitu, de majd 7 év múlva,. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#24834) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem tudom ti is érzitek e mennyire vicces, hogy miután hetekig ment a Sony szapulása amiért nem tudtak elég gépet biztosítani indulásra és nem jut mindenkinek, most szép sorban derül ki minden második emberről, hogy 2-4 érvényes előrendelése is van, "biztos ami biztos" :C :C :C :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24835) Moby


Moby
addikt

Tudom, hogy mindenki reszketett érte, szóval a Destruction AllStars-al kapcsolatban rögtön két hír is van: mégsem jön megjelenésre, csak februárban, viszont ingyen lesz psplusban :DDD

/upsz...mótvá

[ Szerkesztve ]

(#24836) Madwe válasza ldave (#24825) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ahol szabadon van engedve az fps, ott meglepne ha a ps5 ne tudná a 60at fixen a legtöbb esetben...

(#24837) Kendek válasza ldave (#24825) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt már jó ideje tudjuk, hogy ahol van értelme és nem okoz problémát, ott a PS5 esetén is rá lesz engedve a boost. De ahhoz, hogy kiakadhasson 60 fps-nél, az is szükséges, hogy ne legyen az adott cím 30-ra zárolva. Amihez meg egy frissítés is kellhet a játék oldaláról.

<-ƘƘ->

(#24838) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#24834) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem tudom érzed-e hogy mekkora taplóság 2-4 helyen előrendelni valamit, befoglalni a készletet, hogy másnak ne jusson ezzel elvágva a másikat a rendeléstől. Én mindenhol elkértem volna a 20k-t, de nem is 20-at, hanem inkább az 50%-át a gépnek, ezzel kiszűrve a 2-4 előrendelőket. :U :C

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#24839) ldave válasza Kendek (#24837) üzenetére


ldave
félisten

Az hogy mondják, egy dolog, ezért is volt jó, hogy az MS adott gépet többek között a DF-nek, mert így látni is lehet. PS5 esetében ez az egyetlen hivatalos infó erről a kérdésről:
"PS4 titles get even better on PS5. Select PS4 titles will see increased loading speeds on the PS5 console, and will also leverage Game Boost, offering improved or more stable frame rates. Some titles with unlocked frame rates or dynamic resolution up to 4K may see higher fidelity. Additionally, PS4 games will also take advantage of some of PS5’s new UX features, but more to come on that later."

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#24840) zozika84 válasza Deck (#24813) üzenetére


zozika84
őstag

Akkor már csak az Euronics-tól kell egy megerősítés, és a masik megrendelest át lehet ruhazni :C :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#24841) kzoli89


kzoli89
tag

Nekem is megjött a pozitív e-Digital-os visszajelzés, amire 25-én délben jelentkeztem.
Most már elvileg az Alza és ez ED is küld, de lévén, hogy szegény haver nem jutott Digital Edition-höz, most lehetőséget kap egy lemezesre.

(#24842) hombre[EU] válasza Wesder (#24832) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze, de ez a videó pont nem azokat a játékokat mutatja be (rdr,jc,ac,batman stb.)...nem úgy mint az elōzōek.

Life, Uh, Finds A Way

(#24843) felixo válasza Deck (#24813) üzenetére


felixo
őstag

Nekem ez gyanús. Én 09.19.-én jegyztettem elő. Ma én is kaptam emailt : "Jó hírünk van, Te már biztosan megkapod a PS5 előrendelésed a megjelenés napján."
Nem kérdezték meg azt sem, hogy személyesen veszem át, vagy címre kérem ... stb.
Jó lenne, ha kapnék, de nekem ez furcsa. Az oldalukon a rendelések fül alatt nincs semmi, csak az előrendeléseknél látom.

Redmi Note 9

(#24844) Deck válasza felixo (#24843) üzenetére


Deck
titán

Mondták, hogy még keresni fognak minket pont emiatt.

PS5

(#24845) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én Digital Edition-re tartanék igényt, ha valaki átadná a plusz lehetőségét. Ráfizetés nélkül, mert akkor inkább kivárom a következő szállítást. :R

We are only Stardust...

(#24846) felixo válasza Deck (#24844) üzenetére


felixo
őstag

Úgy legyen. Még talán Euronics is küld ilyet. Van pár haver, aki átvenné szívesen.

Redmi Note 9

(#24847) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a Destruction AllStars 2hónapig lesz PS+
csúszhatna a Godfall is pár hónapot ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#24848) horkaytom válasza Zoleee83 (#24808) üzenetére


horkaytom
tag

Streambe azt mondtak, hogy nem fognak kapni.

(#24849) i@lex válasza horkaytom (#24848) üzenetére


i@lex
őstag

Amikor azt mondja, nézz már rá Pisti arcára...

Közben Nessaj is elmondta a streamben, hogy kapott PS-t, és Boxot is.

[ Szerkesztve ]

(#24850) cyberkind válasza i@lex (#24849) üzenetére


cyberkind
félisten

Az összes nagyobb influencer kapni fog a megjelenés előtt, ez itthon se megy máshogy.

i@lex

Sajnos ők nem tudják profin mozgatni a tömeget, így nem méltóak a konzolra az első körben, hiába akarnak fizetni a termékért.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.