Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) Moby válasza EczkE (#24397) üzenetére


Moby
addikt

Én sem :D Mármint nem én vagyok az ő mondanivalójának a korcsoportja, de a csávó egy kib. zseni, és ennyit elég róla tudni. Ki tudna megszólítani egyszerre, egyidőben 12M videojátékost, hogy odafigyeljen rá? Erre még a sony sem képes. Nem a rap a lényeg abban, amit ő csinál. Hajtogathatna lufiból kutyát is, teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#24402) Scarletiel válasza Citroware (#24394) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem értem miért ekkora fájdalom itt sokaknak, hogy nem lesz konzol az évben. Nekem is szar én is előrendeltem, meg is kaptam a levelet, hogy nem nyertem mosógépet, oszt jólvan. Majd lesz márciusban, boundle-ben valamivel. Szerintem semmiről nem fogok lemaradni, max arról, hogy nem verhetem itt, meg facebookon meg tiktokon meg anyám tudja hol, hogy nekem biza milyen jó, mert tudom nézni az UI-t meg azt a 3 játékot amivel még nem játszottam. Juhééé de menő vagyok. :C :C

Nem rád értem feltétlen, hanem mindenkire aki itt picsog folyamatosan, hogy melyik bolt mennyire szemét volt, mert pont ő nem került bele a kalapba más meg igen aki csak érdeklődött meg nem a bejelentés napján nyomott előrendelést... Lapozzunk.

(#24403) Wesder válasza EczkE (#24397) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom őt is az utca nevelte, míg az anyja leküldte egy zacskós tejért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24404) Moby válasza Wesder (#24403) üzenetére


Moby
addikt

Van a netflixen róla doku, ha ennyire érdekel a pályája :)

(#24405) Wesder válasza Moby (#24404) üzenetére


Wesder
félisten

Nem igazàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24406) Carlos Padre válasza Moby (#24404) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Wesdernek nincs szüksége a tények ismeretére, hogy ítéletet hozzon, tudhatnád már. :N

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24407) Moby válasza Wesder (#24405) üzenetére


Moby
addikt

Pedig van mit tanulni tőle (is).

(#24408) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#24372) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezalatt az egy év alatt jut is minden érdeklődőnek Ps5,
Ohh wait!! :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#24409) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#24408) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az már látom lemaradt, hogy PlayStation exluzív és nem ps5 exluzív.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24411) Wesder válasza oriic (#24410) üzenetére


Wesder
félisten

Milesnak olyan szerencsétlen a mozgàsa webswing közben, mintha kb 2 perce tanulta volna meg. Aztàn lehet csak én làtom így.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24412) zkxdn válasza Wesder (#24411) üzenetére


zkxdn
őstag

Direkt olyan már mondták....de kicsit tényleg túl noob Peter után :DDD :C

(#24413) ldave válasza zkxdn (#24412) üzenetére


ldave
félisten

Ez még nekem is rémlik valamelyik videóból, pedig max ha kettőt ha láttam a játékról :)

A Slime draws near! Command?

(#24414) Wesder válasza zkxdn (#24412) üzenetére


Wesder
félisten

Nem követem hogy a fejlesztők mit magyaràznak a jàtékról. Nézzen ki jól, legyen pókemberes és a többi nem érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24415) zkxdn válasza Wesder (#24414) üzenetére


zkxdn
őstag

"Nézzen ki jól, legyen pókemberes és a többi nem érdekel."
Na ezt a lécet tuti megfogja ugorni a játék :DDD
Bár alapvetően mi mást várnál egy pókmalacos játéktól :DD
Szóval teljesen igazad van. :))

"Nem követem hogy a fejlesztők mit magyaràznak a jàtékról."
Épp ezért informáltalak arról hogy Miles nagyon noob pókmalac még :D

(#24416) S e t h válasza Carlos Padre (#24409) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez a gif. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24417) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Itt előrendelhető a Platestation 5. November 19-én szállítanak.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#24418) hombre[EU] válasza Moby (#24393) üzenetére


hombre[EU]
veterán

alropó fortnite....90-rōl csökkentették 30gb-ra? wtf?!

Life, Uh, Finds A Way

(#24419) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ennyi. Aki pedig mindegyiket akarja, vegyen PC-t 1 misiért.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#24420) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Szerintetek Ps5-ön mennyi különbség lesz a Sackboy Ps4-Ps5 verzió között vagyis észrevehető egy ilyen egyszerűbb játéknál is ? Pókember és hasonlóknál biztos de ennél kíváncsi leszek.

(#24421) hombre[EU] válasza Szilágyi84 (#24420) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fps,felbontás,kontroller feature-ök...ilyesmi

Life, Uh, Finds A Way

(#24422) oriic válasza Aciduzzu (#24417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már. Szerintem kicsi drágák ezek az oldallapok, de korábban írtam már, hogy szinte biztos, hogy mocsok sok pénzt összeszednek vele majd. :D

Live-Die-Respawn

(#24423) d@vee válasza oriic (#24422) üzenetére


d@vee
őstag

Nem csak szerinted. Majd úgyis jönnek a gép megjelenése után a különböző jobb-rosszabb kínai skinek, oldallapok, talpak, stb-k és akkor lesz jobb árban is.

Ja

(#24424) Lackooo84 válasza oriic (#24422) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amíg veréb van, addig lószar is lesz. :DDD

The Truth is out there...

(#24425) Moby válasza oriic (#24422) üzenetére


Moby
addikt

Ha valaki ezt meg tudta oldani, hogy nov19-én szállítható darabokkal rendelkezzen, az meg is érdemli, hogy hülyére keresse magát.

/de én inkább azt mondanám, hogy rühes nagy átverés az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#24426) oriic válasza Moby (#24425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként pont ezen agyaltam, hogy semmi nem bizonyítja, hogy nem kamu az oldal. :D

Live-Die-Respawn

(#24427) Moby válasza oriic (#24426) üzenetére


Moby
addikt

Az ehhez szükséges szerszám egy felkészült kínai gépmühelynek is 6 hét. Rendkívül problkémás az öntése (a rengeteg beakasztó miatt rengeteg beszívódás keletkezik pl.), a szerszám, a szelepek, a nyomás optimalizálása további 4 hét, simán. Ez kettő és fél hónap. Ennyivel korábban rendelkezniük kellett az oldallapokkal, vagy modellel, és a konzollal, hogy fel lehessen próbálni rá, hogy minden klappol-e.
Nem állítom, hogy lehetetlen, csak az oldalon semmi nem utal arra, hogy ezekből bármivel rendelkeznének. Egy összerakott gép 3d modelljén kívül :DDD (ami meg bárkinek hozzáférhető)

[ Szerkesztve ]

(#24428) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24429) Impulsivex


Impulsivex
tag

(#24430) Mike válasza Scarletiel (#24402) üzenetére


Mike
veterán

egyetértek

(#24431) Rage47 válasza Impulsivex (#24429) üzenetére


Rage47
veterán

a legutolsó instaceleb is kapott már kb. :D szal nála alap

(#24432) tarti19 válasza kIsDe` (#24396) üzenetére


tarti19
senior tag

Ausztriában és Németországban is nagyon durván megakadt az előrendelés.
Ausztrában például nem is lehet előjegyzést kérni még a nagyobb hálózatok virtuális boltjaiban sem. Tudomásom szerint az MM 19-én kinyit valamennyi készlettel, aztán vihetik amíg van. Lehet ez itt egyedi eset, de nagyon frusztráló és kellemetlen, hogy a Sony ennyire ügyetlen módón kezelje eme ügymenetet.
Az pedig elég vicces, hogy nagy számokkal szeretne büszkélkedni a cégóriás, csak bizony itt nem lesz év végéig 10 millió gép sem. No mindegy, majd egyszer biztos lesz, bár nagyon szerettem volna kicsomagolós, és egyéb nyalnkásgokkal meglepni a csoportunkat, de akkor majd megteszi egy szerencsésebb illető. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24433) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tök jó lenne, ha a Sony végre nyilatkozna valamit, hogy pontosan hová mennyi jut, a boltok végre véglegesen visszatudnák igazolni.

Megyen!

(#24434) hombre[EU] válasza Rage47 (#24431) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de úgy néz ki eddig csak USA kapott...európaiak még nem,pl. Eurogamer/DigitalFoundry

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#24435) Moby válasza hombre[EU] (#24434) üzenetére


Moby
addikt

Dehogynem, DF kapott.

(#24436) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Nem tudom volt-e róla szó, de most vettem észre, hogy csökkentették a korábban bejelentett ps5 exek árait a storeban, 29990 helyett 27490 lett, de a nem teljesárú játékok árai is csökkentek. Gyors felugrottam a KV oldalára és a lemezes árak nem változtak ahogy látom.

(#24437) Moby válasza Nayrobi (#24436) üzenetére


Moby
addikt

Nem csökkentettek semmit. A korábban bejelentett árak a lemezes kiadásra vonatkoznak. Elértük végre azt a viszonylag normálisnak mondható állapotot, hogy digitben "olcsóbbak" lettek a játékok a lemezestől, és nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#24438) EnterR válasza CptAdamica (#24433) üzenetére


EnterR
veterán

És a kereskedők se keveredjenek állandóan ellentmondásba. Egyik ügyintéző azt mondja jelzünk előre, a másik azt mondja, hogy nem... Ki sincs adva egységesen, hogy mit kell mondani a vásárlónak. Egy héttel a megjelenés előtt újrapróbálkozok.

PSN ID: marquuard

(#24439) Nayrobi válasza Moby (#24437) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ohhh, oké. UK accom van, nem szoktam a magyar storet nézegetni, most is csak valami hiba miatt dobott át, azt hittem a 30k a storera is értendő. Akkor sorry.

(#24440) tboy93 válasza Szilágyi84 (#24420) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem kvazi semmi különbség nem lesz :D Max a toltesi idoben.

(#24441) Moby válasza Nayrobi (#24439) üzenetére


Moby
addikt

Most derültek ki csak az árak, amikor elindult az új store. Eddig nem volt forintos előrendelői oldal.

(#24442) Madwe válasza Moby (#24427) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy egyszerűen csak ők gyártják az eredetit is, s mellékesben belekezdtek egy kis sideprojectbe, fű alatt :)? Kb csak így tudom elképzelni h összehozták, ha tényleg valid a termék...

(#24443) Elderath


Elderath
őstag

Hát ez az új store jó nagy hulladék lett

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#24444) Moby válasza Madwe (#24442) üzenetére


Moby
addikt

Akkor nem mindeféle hibás rendereket mutogatnának :) Ezeknem semmilyük nincs tippre. Még azt is el tudom képzelni, hogy amúgy a szándék is megvan, és majd szállítani fognak, de ez a november19 erősen BS-nek hangzik :)

(#24445) hombre[EU] válasza Moby (#24435) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nope.
[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#24446) ProEvoFan válasza Elderath (#24443) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A felület az tetszik, de hova tünetek a keresés szűrők?

(#24447) Moby válasza hombre[EU] (#24445) üzenetére


Moby
addikt

Akkor összevissza irogat a fickó.

(#24448) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

kérdés: ha elōtölthetō lesz a cyberpunk...szerzek egy ps4-et->rászúrok egy ext.hdd-t és arra töltöm le a játékot akkor a ps5-re átmásolhatom (az ssd-re)?
gondolom a két gépet nem lehet összekötni mondjuk lanon

Life, Uh, Finds A Way

(#24449) Kendek válasza hombre[EU] (#24448) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezzel kapcsolatos hivatalos infó:
You can transfer digital games and saved data from a PS4 console to a PS5 console using WiFi data transfer.
You can access PS4 games on a PS5 console directly from a PS5 extended storage drive.

Előbbi szerint WiFi-n keresztül át lehet majd másolni a PS4-ről a játékokat és a kapcsolódó adatokat. Utóbbi pedig szerintem el van írva, és a PS4 által bővített tárolónak megformázott külső vinyó lesz az ami direktben használható lesz PS5-ön is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#24450) Fenn3gyer3k


Fenn3gyer3k
tag

Sziasztok
Arról esetleg lehet tudni valamit, hogy mikortól lesz majd normálisan kapható személyesen boltban ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.