Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133020) KKaresz45 válasza d@vee (#133011) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Ha ennyire senki nem érti hogy miről beszélek akkor le kell vonnom a következtetést hogy én vagyok a helikopter. :D

Én az animáció minőségét hasonlítottam össze. A Suicide Squadnál elhangzik, hogy Harley Quinn baromira akrobatikus, ezek után fordul egyet a levegőben majd kb. 3-4 másodpercig szál egyenesen zuhan lefelé Newton törvénye szerint.

A SF6-ban senki nem bizonygatja hogy bárki bármennyire akrobatikus, csak lenyomnak néhány olyan fantáziadús mozdulatsort amitől Harley Quinn köpni-nyelni nem tudna.

Igen, más az art style a kettőben, és mind a kettő gagyi a maga módján, tudom azt is hogy más stílusú játékokról van szó. Észrevettem én is hogy a youtube akad, intézkedtem is hogy haladéktalanul mondjon le a vezetőjük. :DDD

Ezzel együtt nekem ez megütötte a szememet, én nem így szerkesztettem volna, de ha másnak nem rontotta a State of Play élményét annak temészetesen csak örülök. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.