Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132151) Rony949


Rony949
őstag

Látván a Plus Extra felhozatalt, úgy tűnik hogy idén kijátszom a Horizon Zero Dawn-t.

[ Szerkesztve ]

(#132152) butch válasza Kendek (#132148) üzenetére


butch
csendes tag

Igen, az is jónak tűnik! Remélhetőleg nem lesz túl hangos/zavaró az a pici ventilátor.

Közben kijött a PS VR2 sense controller teardown videó is: [link]

(#132153) koncsik válasza Lord_Sordi (#132132) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tv-d menűjében kellene keresni valami AVsync szerűséget. Milyen TV?
Esetleg másik HDMI kábellel próbáltad?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#132154) Kendek válasza butch (#132152) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most bezzeg tudnak használni mindenhez is infravörös fényt! Az első generációs megoldás meg mint a karácsonyfa, és nagyon zavaróan beszűrődik a fény a sötét jeleneteknél. Így most már meg is fogja tudni jeleníteni a feketét az OLED! :)

<-ƘƘ->

(#132155) Frod válasza Lackooo84 (#132142) üzenetére


Frod
addikt

A birtoklás overrated, nekem teljesen jó így a Quarry, valszeg úgyis egyszer pörög le. 8500 volt eddig a legolcsóbban.
HFW megy apróra, Outriders is régi adóssága volt a kék oldalnak. Azért volt ennél rosszabb hónap már, szerintem.

Do you see the white shadow?

(#132156) bestyen

Sziasztok! Ki lehet valahogy kapcsoni ezt a ps+ játék súgó funkciót? Nagyon irritál, állandóan az ember arcába tolja az értesítéseit… :(((

(#132157) _drk


_drk
őstag

Végre ps+ is meg mutatja magát, hogy van értelme.
Én is most akartam beszerezni a HFW-t de 17k-ért sokaltam a storeban és már használt piacot néztem ahol 10k környékén van, de helyben nem árulta senki.
Ez nagy + a Sonynak!

(#132158) ρσгτσ válasza _drk (#132157) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Eleve aki akarta tavaly az Alza -tól behúzta 12 rongy körül más termék mellé választva. Elég sokáig volt így akcióban. Még Puzzle is járt hozzá.

Illetve egy 20% -os kupont is be lehetett hozzá váltani. Megjelenés után 3 hónappal.

Szóval aki nem digitálisan akarta (/tudta), az simán bontatlanul már beszerezhette 10k alatt.

Szerk.:
Alza meg a bundle -ben árult gépek elég hamar elintézték a GT7 és a HFW használt piacot. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132159) F-ECT$ válasza ρσгτσ (#132158) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem nem ért meg annyit sem, de így "ingyen" teszek vele egy próbát :)

Dive ever, work never.

(#132160) ρσгτσ válasza F-ECT$ (#132159) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én megvettem anno. Szerintem jó cucc. Csak aztán idegesítettek a folyamatos utalgatások a korábban történtekre, vagyis az előző részre. Szóval egy időre elment pihenni vásárlás után. :D Akkor szereztem be a HZD -t is.

Szerk.:
HZD -re meg az eMAG -nál lehetett kuponozni. Többek között.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132161) zozika84 válasza ρσгτσ (#132158) üzenetére


zozika84
őstag

Annyit sem ért számomra, de ebbe a szolgáltatásba tökéletes.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#132162) _drk válasza zozika84 (#132161) üzenetére


_drk
őstag

Azért annyira ne menjünk már le!
Tavalyi év 3. legjobb játéka AAA production szempontból. Meseszép grafika, érdekes design, jó sztori stb...
Csak már mindenkinek ki van a töke a sima OW feelingtől, mert az előzőek például AC már rommá untatták a népet.
Én a Csucsimát hagytam félbe, ami szintén egy egész jó játék de az is egy sima OW, amivel többet mutatott meg 10 óra alatt elég is volt belőle.
De miért csodálkozunk ha mind egy kaptafa és az összes többiben van már 1000+ óránk.

(#132163) zozika84 válasza _drk (#132162) üzenetére


zozika84
őstag

Azért írtam, hogy számomra...
Nem jött be sem a világa, sem a sztorija.
Nem állt össze nekem.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#132164) vonSux válasza _drk (#132162) üzenetére


vonSux
őstag

Jó de itt a hozzászólások fele a privát érzelmekről szól. Valahol csak le kell írni (akár sokadszorra), hogy milyen érzelmek törnek fel egy-egy sony cím kapcsán. Közben meg bekerül egy játék egy szolgáltatásba, amire nem kötelező előfizetni. Tehát akit érdekel, akár még örülhet neki.

(#132165) Moby válasza Kendek (#132148) üzenetére


Moby
addikt

És milyen fincsike lesz, amikor az a kis venti elkezd majd zörögni benne az arcodon pont úgy, mint a procidobozokban az első szériánál! :D

(#132166) bbuffy


bbuffy
senior tag

Sajnos valóban, a Horizon második része, nem tudott annyit adni pluszban, mint az első. Első megadta a katarzisélményt, a többi már csak plusz. Egy jó folytatás, elnyújtott sztori, és gyorsan vége. Mondom úgy hogy a tallneck is itt van a szekrény tetején :) Szóval sokan többet vártak, nem kell mindig túlremélni a dolgokat. Ez ilyen játék, kész. Platina, a hülye arénás rész miatt kizárt részemről.
Remélhetőleg a DLC jó lesz.

De legalább nekiestem a Démoni lelkeknek és végre berántott, nem hittem volna. Elden már a popcorn mellett vár újra :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#132167) ρσгτσ válasza _drk (#132162) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk ha valami a játékmenetben, felépítésében nem is annyira különleges, szerintem a látvány és a történet (/történtek) sokat hozzá tudnak tenni a játékhoz.

Tehát a tucat open world a művészi munkától is ki tud emelkedni a többi közül. Ez meg valakit vagy elkap, vagy nem.

Az említett Ghost of Tsushima is pont ilyen, de már jó sokszor felnyaltam neki ebben a topikban. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132168) Moby válasza bbuffy (#132166) üzenetére


Moby
addikt

Az első rész egy jobb folytatást érdemelt volna. Nem olyan nehéz ezt leírni :D

(#132169) bbuffy válasza Moby (#132168) üzenetére


bbuffy
senior tag

igen, én is picit hamar elengedtem a másodikat, mint fan. De ettől még élveztem, csak na :)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#132170) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Hamarosan meglesz a PS5-öm. Utoljára PS3-am volt. Milyen játékokat ajánlanátok? LoU I, II alap, az Unchartedot is szeretném, ez PS3-on kimaradt.

(#132171) krx21 válasza Gabonetta (#132170) üzenetére


krx21
nagyúr

Amíg ezeket kijátszód, lesz egy kis időd eldönteni mi kell még... ;)

(#132172) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Egy ideje nem foglalkoztam PS-el, az uj PS+ rendszert most nezegettem, meg a mostani akciokat es ilyet meg nem lattam: [kép]
Azzal tisztaban vagyok, hogy havi jatekoknal meg jatekkatalogusnal nem elerheto ha megszunik a PS+, de ha csak kedvezmeny van ra, akkor megmarad a megszunese utan?
Gondolom igen, de azert erositsetek meg pls. :)

Plusz ez csak egyszeri opcio, tehat ha ezt megveszem, akkor mas jatekoknal mar nem lesz ilyen vagy most mar ilyen kedvezmenyek is vannak az uj rendszerben?

(#132173) ρσгτσ válasza Gabonetta (#132170) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Neked szerintem pont érdemes elgondolkozni azon, legalább 1 hónapra előfizess. Mert azóta sok jó, de egészen különböző stílusú játék érkezett. Exkluzív és multiplatform címek között is bőven lehet válogatni.

Aztán majd utána elődöntöd hogyan tovább.

Szerk.:
Termesztésen az előfizetésben sincs benne minden játék. Tehát csak azzal nem biztos, hogy kielégíted az összes vágyad.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132174) fausto válasza birno (#132172) üzenetére


fausto
addikt

Nem egyszeri, ilyen akció van, PS Plus-szal dupla kedvezmény (pl. alapból -10%, Plus-szál -20%) Mármint ez nem állandó dolog, hogy Plus-szal mindig kétszer annyi kedvezmény van, de most több játékra is ez az ajánlat.
Ha megveszed ennyiért, Plus nélkül is megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#132175) Gabonetta válasza ρσгτσ (#132173) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Köszi! Megnézem majd. :)
#132171krx21: :U :D

(#132176) Bogyi007 válasza Nayrobi (#132112) üzenetére


Bogyi007
veterán

HFW esetében angol account alól elérhető a magyar felirat vagy csak hazai acc alól?

Más:

Mától elérhető a magamfajta flipperbolondok számára a (hazai) Zen Studio új játéka:

Pinball Fx

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#132177) fausto válasza Bogyi007 (#132176) üzenetére


fausto
addikt

Van alatta magyar felirat, premiummal kipróbáltam a trial-t angol accounttal.

(#132178) krx21 válasza Bogyi007 (#132176) üzenetére


krx21
nagyúr

:))
Na, ezt vártam már...
Ez komplett új játék, új engine, vagy beépül, mint egy új asztal?

(#132179) Nayrobi válasza Bogyi007 (#132176) üzenetére


Nayrobi
őstag

Talán a detroit volt az utolsó olyan játék, ahol nem volt elérhető magyar felirat uk acc alól

(#132180) Bogyi007 válasza krx21 (#132178) üzenetére


Bogyi007
veterán

Teljesen új. Én úgy készültem fel rá, hogy mind Playstation és Xbox platformon is kimaxoltam minden trófeát és achit az alapjátékból.

Nayrobi #132179

A Miles Morales UK acc alól nem hozza a magyar feliratot... Ps Plusz Extra 7 napos trial alatt próbáltam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#132181) Farkassacred válasza F-ECT$ (#132159) üzenetére


Farkassacred
őstag

Fizetsz az ideiglenes birtoklásért, hogy lenne már ingyen. :DDD

(#132182) Bad Pritt válasza Farkassacred (#132181) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyugi, ez az ingyen jó lesz kifejezés gyorsan át fog szivárogni ide is. Game Pass-nél már megszokott. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#132183) markknight


markknight
veterán

Amúgy ebből a Horizon Complete Edition-ből hová lett a magyar felirat? Én úgy emlékszem, hogy ez a játék feliratos volt annó, most ajánlottam haveromnak, hogy próbálja ki, de írja hogy nincs neki és egyébként nekem sincs..

[ Szerkesztve ]

(#132184) icemad válasza markknight (#132183) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem volt hozzá magyar felirat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#132185) Zsinder válasza markknight (#132183) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A Horizon Zero Dawn nem kapott magyar feliratot.

(#132186) #81175296


#81175296
törölt tag

PS Plus tagoknak a No Man’s Sky most 50%-kal olcsóbb, ha valaki be akarta volna húzni a PSVR2 előtt az most tegye :DD

(#132187) sting2


sting2
addikt

Jól gondolom, hogy a 2021.11 hó gépemhez adott driftelő joy bele esik a cserébe?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#132188) fausto válasza fausto (#130239) üzenetére


fausto
addikt

Erre valakinek van ötlete?
"A hálózati beállításoknál a wifire csatlakozik, de azt írja alatta, hogy nincs internet kapcsolat és a psn-re sem kapcsolódik. 2-3 újrainditas után magára talál és utána semmi gond vele.
Mondanom sem kell, hogy közben a többi eszköz vígan elvan wifin, mindenhol máshol van net"
Annyival egészíteném ki, hogy meguntam és összekötöttem UTP kábellel és azzal is ugyanezt csinálja! 4-5-ször újra kell indítanom a gépet, hogy legyen internet... Pedig indításnál van, mert most is pl. lefrissített 1-2 alkalmazást bekapcsolás után... Marha idegesítő!

(#132189) tboy93 válasza sting2 (#132187) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023.11-ig garis a géped felteszem, szóval igen, persze, javítják/cserélik. A "gariztatott" joy 2023.11-ig lesz garis továbbra is.

(#132190) ldave válasza fausto (#132188) üzenetére


ldave
félisten

Nem kell újraindítani, elég várni pár percet és csatlakozik. Semmit nem nyersz a sok újraindítással.

A Slime draws near! Command?

(#132191) icemad válasza fausto (#132188) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam a ps5 (is) kábelen csatlakozik és a routerben adtam neki fix ip címet a helyi hálózaton. Eddig még nem volt ilyen gondom. Talán ezt próbáld meg először.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#132192) fausto válasza ldave (#132190) üzenetére


fausto
addikt

Megnézem majd, úgy emlékszem hiába vártam. De akkor ez tök "normális", hogy indítás után ledob és várni kell?

(#132193) ldave válasza fausto (#132192) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom mennyire normális, de mint láthatod, többünket is érint a gond, nekem is wifin és kábelen is csinálja. Már elkönyveltem magamnak hogy ilyen és kész. Ha csinálja ezt az indítás utáni net eldobást, akkor addig lefőzök egy teát vagy kiviszem a szemetet, vagy valami :)

A Slime draws near! Command?

(#132194) Farkassacred válasza Moby (#132168) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ég és föld szerintem a két rész között a különbség. Az egyet sehogy se tudtam megszeretni, végül abba is hagytam.

(#132195) Moby válasza fausto (#132192) üzenetére


Moby
addikt

Lehet, hogy a szogáltatód nameservere lassan oldja fel a psn címeket. Próbáld meg DNS-nek beadni elsődlegesnek a cloudflare dns-ét (1.1.1.1), másodlagosnak meg a google dns-ét (8.8.8.8).

(#132196) Moby válasza Farkassacred (#132194) üzenetére


Moby
addikt

Pedig a játék gyakorlatilag szügugyanaz gameplayben, csak a másodikban jobb a graf, meg jó nagy marhaságba ment át egy jól induló sztori :D

(#132197) Nayrobi válasza Bogyi007 (#132180) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én day1 vettem digitálisan és volt rajta magyar felirat

(#132198) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok!

E-mail címet lehet valahogy módosítani a fiókban?
Freemail.hu-ról mennék át gmail.com-ra
Magyar fiók.

(#132199) sting2 válasza tboy93 (#132189) üzenetére


sting2
addikt

:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#132200) Frod válasza fausto (#132188) üzenetére


Frod
addikt

Nem kell újraindítani, felesleges.
Kb ~3 percet kell várni, aztán "megtalálja" a netet.
Az, hogy miért csinálja rejtély, de csinálja, többen jeleztük itt is, ismerősöknél is, stb.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.