Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133901) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Megvettem a ratchet clank rift apart lemezen. Ezt irja ki: ez a hiba mit jelent ? 39% megall.

(#133902) markknight válasza kid46 (#133901) üzenetére


markknight
veterán

Restsrt?

(#133903) KaitouP válasza markknight (#133875) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Senkinek nincs megfelelő készüléke hozzá, akinek van PS5 konzolja, mellé meg vélelmezhetően naaaaaaagy tévéje is. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#133904) kid46 válasza markknight (#133902) üzenetére


kid46
tag

Meg van elviekben, mint uj ps5 tulaj fel lettem vilagositva, lemez torles , ujrainditas es jo lesz. Azert ez egy vicc :/

(#133905) icemad válasza KaitouP (#133903) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De akkor minek a ps5 integráció? Ha telefonról is megy... Akkor elég egy Samsung galaxy mini pocket S neo és kész... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#133906) F-ECT$ válasza Rigormortiis (#133886) üzenetére


F-ECT$
titán

Boomer :P

Dive ever, work never.

(#133907) markknight válasza kid46 (#133904) üzenetére


markknight
veterán

De mit vársz? Net van? Van hely a gépen? Törlés újratelepítés? Net nélkül felmegy? Más játékkal megy? Mit mond a kódra az internet? Vagy fejből kéne tudni? :) Lehetnél specifikusabb.

Nekem heti szinten kiírja, hogy nincs net, nem indítja el a játékokat és megy a restart orrba szájba. Máig nem tudom mi rá a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#133908) KaitouP válasza icemad (#133905) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Hát azért, mert a hülyegyereken rajta van a fejes miközben tolja a Lászt óf Ászt, de a hülyegyerek a Diszkordos haverjával is akar kommunikálni, de az meg csak pécés, és eccerre akarja hallani a kettőt. Na azért. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#133909) markknight válasza KaitouP (#133908) üzenetére


markknight
veterán

Azért egy olyan kritikát megfogalmaznék, hogy a PS még mindig marha gyenge ha játékok kívül másról van szó. Még PS4-ben is volt Spotify/Apple Music app, de játék közben például képtelenség más zenét, playlistet berakni. Apple Musicon ilyen random hülyeségeket dobál meg az előzőleg játszott számokat, ha lenyomom a PS gombot, keresni nem tudok abban a popup szerű valamiben.. Ha meg játék közben belépek az appba, akkor nézhetem 10 másodpercet a launch screent, megkereshetem a playlistem majd visszanavigálva a játékra, az kb újraindul mert annyi memória nincs ebben a gépben, hogy fusson egy nullás app meg egy játék egyszerre.

Ez gáz. Ez a discordos kapcsolat is az, szerintem kár cukrozni. Az lenne az igazi ha a partyból egyből látnám a szobáimat és beléphetnék egybe a ps gomb egyszeri lenyomásával játék közben. De mivel egy nyamvadt zenelejátszást nem tudnak megoldani PS4 óta, így itt sem lesz változás sokáig.

(#133910) KaitouP válasza markknight (#133909) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Hát persze hogy gyenge játékon kívül. De legyünk optimisták, 2 év alatt megszülték a DC-t is. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#133911) markknight válasza KaitouP (#133910) üzenetére


markknight
veterán

Nekem nem probléma, nem játszok a gonosz PC-sekkel, meg tini se vagyok, hogy randalírozzak benne. Ami meg olyan játék és xboxos, ott meg van ingame chat, crossplay. iMessage jőjjön meg Viber! Az is kell :D

Nyilván csak elborzaszt, hogy egy ekkora cég mit tesz le az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#133912) icemad válasza KaitouP (#133908) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát erre nem gondoltam, hogy a rasztaf@sz közben megkell beszélni az aznap reggeli magömlést. (a tsz magtárában persze) :U ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#133913) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Sziasztok!
Ha nem jó helyre írok akkor elnézést.
Most vettünk egy Ps5 konzolt.
Van hozzá egy Venom töltő.
Van valahol beállítási lehetőség, hogy a konzol kikapcsolt állapotban töltse a kontrollert?
Pihenő módban oké tölti, de 3 óráig.
Kikapcsolt állapotban töltse!!
Köszönöm

(#133914) Rigormortiis válasza TOLEDOO (#133913) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak pihenő állapotban tölti. Kikapcsolt állapotban teljesen ki van kapcsolva.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#133915) TOLEDOO válasza Rigormortiis (#133914) üzenetére


TOLEDOO
tag

A pihenő mód mit takar?
Ki van kapcsolva a gép, csak a kimenetekben van áram 3 óráig, utána teljesen kikapcsol?

(#133916) Kendek válasza TOLEDOO (#133913) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan opció van, hogy a konzol helyett rádugod egy megfelelő tápadapterre.

(#133915) TOLEDOO: A pihenő üzemmód az alapértelmezett, és ez lényegében egy készenléti módot jelent.

<-ƘƘ->

(#133917) zozika84 válasza nanamii_o (#133896) üzenetére


zozika84
őstag

A hozzáállásukból kiindulva kb 2 év :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#133918) Beegabor81 válasza TOLEDOO (#133915) üzenetére


Beegabor81
junior tag

A gép nem kapcsol ki teljesen pihenő üzemmódban. Be lehet pl állítani, hogy ilyenkor töltsön le frissítéseket és telepítse is azokat vagy elindíthatsz letöltést a világvégéről az applikáción keresztül, így mire hazaérsz már játszhatsz is
Az usb aljzatokra meg be lehet állítani az energiatakarékosság menüben, hogy :
3 óráig legyen, mindig legyen, vagy egyáltalán ne legyen áramellátás rajta

(#133919) TOLEDOO válasza Beegabor81 (#133918) üzenetére


TOLEDOO
tag

Köszönöm.
Még ismerkedünk vele, a konkurens konzolnál kikapcsolt gép mellett is töltött.
One x - ről váltottunk, de ez nagyon jó konzol.
Ég és föld.

(#133920) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#133921) Cipas válasza Kendek (#133865) üzenetére


Cipas
csendes tag

Na,ez segített, sikerült, köszönöm mindenkinek a tanácsokat

(#133922) Hiei555


Hiei555
tag

Hali. Megjött ez az új rendszerfrissítès ès elvileg 1440p be is megy a vrr. Megtudja erősíteni valaki monitor nèvvel együtt amit próbált(azt is ha megy azt is ha nem)? Elvileg kell h hdmi2.1gyakorlatilag nem biztos a lènyeg h a monitort gaming módba kell rakni ès lehet hogy megy. Azèrt èrdeklődök mert règóta szeretnèk 1440p moncsit ès ha ez működik akkor beruházok egyre.

(#133923) kona005 válasza Hiei555 (#133922) üzenetére


kona005
senior tag

Bluetooth fej\fulhallgatot lehet a konzolhoz hasznalni? Nem valasz akart lenni bocsi

[ Szerkesztve ]

(#133924) marinea2


marinea2
addikt

Uj rendszer kiirja a menube mar a jatekokkal mennyit jatszottal. Kivancsi vagyok hogy szamolja e rendesen :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#133925) polonic válasza marinea2 (#133924) üzenetére


polonic
félisten

Hu, ez elég érdekes mondatt lett :)
Nem számolja, továbbra is vacak.

(#133926) zojjektum válasza marinea2 (#133924) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nem. Legalábbis nekem nem.

(#133927) marinea2 válasza polonic (#133925) üzenetére


marinea2
addikt

Bocsi meg reggel van. A lenyeg hogy ertitek! :D :R

Talan a kovetkezo firssitessel! ;] :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#133928) cactuar válasza marinea2 (#133924) üzenetére


cactuar
aktív tag

Érdekes, hogy a konzolon majdnem minden játéknál kevesebb órát mutat, mint amennyit játszottam. De a Sonynak a helyes óraszámokat küldi tovább. Amikor év végén kaptunk emailt a statisztikákkal, ott minden játéknál jól írta az órákat.

(#133929) Hiei555 válasza kona005 (#133923) üzenetére


Hiei555
tag

Tudtommal amihez jár dongle az működik igen. De èn arctis 7+ használok pc ès ps amihez szintèn van dongle de wireless technologia nem bluetooth az tökéletesen működik tudom ajánlani a 7+t.

(#133930) markknight válasza marinea2 (#133924) üzenetére


markknight
veterán

Egyébként tök tré, hogy bizonyos játékoknál külön számolja a PS4 és PS5 verziókat, sőt még az trófákat is újraadja ha újratöltöd a mentésed :D

(#133931) Mezcal


Mezcal
addikt

Mindjá' eladom a konzolt, backi nem számolja rendesen a játékkal töltött időt, nem egyezik azzal, amit percenként a papírra írok. Nem játék ez így... :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#133932) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Alzán nem látott valaki valami nagy áresést ebben a mega akcióban? :D

(#133933) keIdor válasza Mezcal (#133931) üzenetére


keIdor
titán

Kicsit túlzás azért, amit írsz. Joggal lehetne elvárni a funkció működését, a Steamnél 15 éve működik.
Vagy ne tegyék bele, de ha már ott van, csinálják meg rendesen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#133934) markknight válasza Mezcal (#133931) üzenetére


markknight
veterán

Ha van egy funkció bevezetve, akkor az működjön. Teljesen elvárható a felhasználó részéről vagy adjanak kedvezményt a konzol árából. Totál irreleváns, hogy mennyire fontos fícsörről van szó. Nem értem, hogy miért a user a hülye, túl elnéző lett a piac a multikkal és sajnos ezért is tartunk ott ahol.

(#133935) ImACeltic


ImACeltic
őstag

[10. Other Side]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#133936) chris0000


chris0000
őstag

hi. a kontrollert lehet az elöl lévő C-ről is aktíválni, vagy csak USB-ről? thx. üdv.

(#133937) Jorus válasza markknight (#133907) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezt általában DNS probléma okozza, nekem is volt hasonló, Digi saját DNS szervereit nem szerette, amikor megjött a PS. Ezekkel a DNS beállításokkal egy éve nem jött elő a hiba: (PS5-ön a DNS automatikus beállításon van, a routeren pedig így néz ki a sorrend):

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#133938) Kendek válasza chris0000 (#133936) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bármelyik USB port jó hozzá, a Type-C is.

<-ƘƘ->

(#133939) kill_switch válasza WhiteWalker (#133932) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ghostwire Tokyo deluxe 9 ezer volt ami érdekelt volna (már nincs), más érdemlegeset nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#133940) crue válasza markknight (#133934) üzenetére


crue
őstag

Túl elnéző? Én pont az ellenkezőjét látom, leginkább a woke jelenséghez hasonló ami gaming körökben megy manapság (ez a fórum sem kivétel, sőt). A legapróbb dolgokon is hatalmas a felháborodás, minden így rossz meg úgy szar és szégyen. Rajongani már semmiért sem lehet, mert az már fanboykodás és rögtön triggereli az örökös nyavajgókat. De hát ez van, ez a divat ma az online térben.

(#133941) predakon válasza kill_switch (#133939) üzenetére


predakon
őstag

Jobb is, hogy nem vetted meg mert márciusban érkezik plusba

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#133942) kill_switch válasza predakon (#133941) üzenetére


kill_switch
senior tag

Tudom, de nem tervezek plusz előfizetést, van pass a másik oldalon. A legtöbb játék megvan ami érdekel a plusz kínálatából, jelenleg nekem nem éri meg bérlésért fizetni. Meg hát azt nem tudom polcra tenni. :DDD

(#133943) Frod válasza kill_switch (#133942) üzenetére


Frod
addikt

Mivel lejár az 1 éves exkluzivitás, így vélhetően érkezik Gamepass-be is, szóval lehet megéri várnod kicsit.

Do you see the white shadow?

(#133944) vg válasza Jorus (#133937) üzenetére


vg
addikt

A google és cloudflared dns szerverekkel az a baj, hogy egyrészt messze vannak fizikailag, másrészt eladják ésvagy felhasználják az infókat reklám célokra rólad (bármennyire is mondják az ellenkezőjét, nem hiába "ingyenes"). Ha annyira baj van vele, akkor inkább egy másik magyar isp dns szerverét érdemesebb beállítani.

(#133945) Mezcal válasza keIdor (#133933) üzenetére


Mezcal
addikt

Steamen sem pontos, pl csgo menüben töltött időt játéknak számolja. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#133946) markknight válasza crue (#133940) üzenetére


markknight
veterán

Ez is igaz, mindenért csak sírunk, viszont most lett csömöre mindenkinek, meg itt a recesszió is. De tegyük hozzá, hogy a minőség egyre csak romlik, legyen bármiről is szó.

(#133947) markknight válasza Jorus (#133937) üzenetére


markknight
veterán

Nekem Voda van, de körbenézek DNS oldalon, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#133948) RangerFox válasza cactuar (#133928) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Dehogy írja jól, össze-vissza számolta mindig is az év végi sszesítőben is, meg a konzolon is.

(#133949) cactuar válasza RangerFox (#133948) üzenetére


cactuar
aktív tag

Akkor úgy írom, hogy nekem jól írta.

Pl Elden Ring: konzolon nekem valami 80 órát ír, az év végi összesítőben viszont már jól írta, 114 órának ( játékon belül is ennyit ír a mentésnél).

[ Szerkesztve ]

(#133950) ProEvoFan válasza marinea2 (#133924) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Továbbra is kaki.
Mezcal
Persze hogy számolja. Ez mindig is így volt. Pl pause alatt is méri.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.