Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132301) Moby válasza Maxell014 (#132299) üzenetére


Moby
addikt

A konzoloknál semmit nem befolyásol a kimeneti felbontás. Sem a futásteljesítményt, sem a minőséget, sem az előbeállításokat, semmit.

[ Szerkesztve ]

(#132302) Maxell014


Maxell014
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat !

(#132303) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan játékot, amit tudunk itthon ketten játszani és benne van a Ps Plus Premiumban?
Köszi! :R

(#132304) tboy93 válasza Mr.Wiking (#132303) üzenetére


tboy93
nagyúr

Borderlands: The Handsome Collection
Borderlands 3
Mortal Kombat 11
ALIENATION
Heavenly Bodies
LEGO Batman 3: Beyond Gotham
LEGO Harry Potter Collection
LittleBigPlanet 3
Moving Out
Overcooked! 2
Terraria
The Escapists 2
The LEGO Movie Videogame
Trine 4: The Nightmare Prince

(#132305) RangerFox válasza tboy93 (#132304) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tetris Effect
Brothers: Tale of Two Sons

(#132306) hombre[EU] válasza Kendek (#132300) üzenetére


hombre[EU]
veterán

olyan szempontból jobb lesz,hogy a 1080p képet (kb ennyi lehet a 120fps mód) kis fullhd monitorra kapod.

Life, Uh, Finds A Way

(#132307) kevike576 válasza hombre[EU] (#132211) üzenetére


kevike576
senior tag

Na a kicscsákó nem bírta megállni, hogy ne dugja be PCbe :D
Ha ez fog menni steamvr-al, akkor ez lesz a nextgen pcvr !
Sokan redditen írják, ők már eleve PC-re veszik meg :)

(#132308) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

szerintem a sony hivatalosan is támogatni fogja a pc-t, nem kell modderekre várni.
csak az elején veszélyes lenne,mert a scalperek elvinnék ezt is illetve elég sz*rul nézne ki,ha pc-n használják a ps5 usereknek pedig nem jut

Life, Uh, Finds A Way

(#132309) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A HZD 2-Ben van magyar felirat?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#132310) Wesder válasza Rigormortiis (#132309) üzenetére


Wesder
félisten

A HFW-ben van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#132311) icemad válasza Rigormortiis (#132309) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van. (csak az ugye HFW, mint Horizon Forbidden West.) Egyébként nem csak magyar felirat van, hanem a játékban bizonyos feliratok is magyarok. Pl az útjelző sziklák feliratai. És baromi zavaró tud lenni a fordítás, ha az első részt angolul játszottad. Én pár óra játék után visszaváltottam angolra. Nem azért, mert rossz a fordítás, inkább nekem szokatlan az első rész után. Pl a robotok, városok nevei.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#132312) markknight


markknight
veterán

Rekord alacsony áron van a Cuphead + a kiegészítője (ilyen ócsó sosem volt), érdemes lecsapni rá akinek kimaradt, nekem spec egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#132313) Rigormortiis válasza Wesder (#132310) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, köszi, erre gondoltam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#132314) Sliderxy válasza markknight (#132312) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nagyon nézegettem reggel, remegett az ujjam a fizetés gomb felett, de ilyenkor szokott az lenni, hogy köv. hónapban bekerül extrába. :D
Mondjuk tényleg nem nagy összeg, úgyhogy ha valaki nagyon vágyik rá ennyit simán megér.

(#132315) Maxtreme válasza markknight (#132312) üzenetére


Maxtreme
addikt

amúgy ez "easy" fokozaton mennyire controller falhozvágós? :D
Mert anno néztem videket a regular-ról, nos az biztos hogy nem nekem való :D

(#132316) Bad Pritt válasza Maxtreme (#132315) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csukott szemmel végigvivős.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#132317) Wesder válasza Bad Pritt (#132316) üzenetére


Wesder
félisten

Easy-n nem lehet végigvinni, mert akkor az utolsó Bossfight nem játszható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#132318) markknight válasza Maxtreme (#132315) üzenetére


markknight
veterán

Nehéz marad úgy is, szóval koncentrálni kell rendesen, csak a fázisok lesznek rövidebbek a bossoknál (asszem) De legalább fair, nem úgy mint az új Crash Bandicoot.

[ Szerkesztve ]

(#132319) Maxtreme válasza Bad Pritt (#132316) üzenetére


Maxtreme
addikt

aha, sejtem.. :D
Wesder:
Na az jó nagy kibaxás :)

markknight: Azt valami csoda folytán sikerült végigvinnem. :D Őszintén szólva bár a játék utolsó kb 3 pályája maga a pokol, de még így is könnyebbnek tűnik mint a Cuphead.

[ Szerkesztve ]

(#132320) markknight válasza Maxtreme (#132319) üzenetére


markknight
veterán

Ja, én is a végére gondolok, hogy kapnák be :D

(#132321) Maxtreme válasza markknight (#132320) üzenetére


Maxtreme
addikt

aki azt végigviszi classic módban (tudom, tudom van sok ilyen beteg :D) hát annak óriási respekt komolyan.

(#132322) unreg1 válasza kevike576 (#132307) üzenetére


unreg1
tag

Tényleg lekiscsákóztad John Linnemant, a Digital Foundry fejesét?

(#132323) kevike576 válasza unreg1 (#132322) üzenetére


kevike576
senior tag

Úgy tűnik :) Nem ismerem a fószert, Rick Moranis ugrott be először

(#132324) viktor82


viktor82
őstag

Üdv,ez a tv mennyire ajánlott?Elég jó áron hozzá tudnák jutni.
SONY KD-75X85K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#132325) Yodafon válasza unreg1 (#132322) üzenetére


Yodafon
senior tag

kit?

I'm gangsta!

(#132326) d@vee válasza unreg1 (#132322) üzenetére


d@vee
őstag

:F És akkor mivan? Nekem pl. semmit nem mond se a neve, sem az arca. Nem vagyok netre gyógyulva.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#132327) unreg1 válasza d@vee (#132326) üzenetére


unreg1
tag

Nekem aztán mindegy, de a Digital Foundry elég gyakran van ide belinkelve, ha összahasonlító vagy elemző videórról van szó, szerintem a többség azért ismeri.

(#132328) stemplar07 válasza viktor82 (#132324) üzenetére


stemplar07
őstag

[link] jó tv ár értékben, ha a Sony szalon online ben rendeled +40 ezerért 5 év garit kapsz, nagyon jó kontrasztja van, van VRR 120Hz stb HDR-ben kissé alacsony a fényerő, de nem ez nem vészes.. ( Nincs local dimming , de ezt amúgy túl misztifikálják.. néha jobb egy LD nélküli jól működő , mint egy rossz LD-s TV)( mindennél van jobb persze jóval drágább is..)

(#132329) Beleth


Beleth
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalt már valaki hasonlót?
Tehát megjelenéskor megvettem a Hogwarts Legacyt, viszont sajnos kipróbálni csak 3 nappal ezelőtt tudtam, vagyis szerettem volna. Ugyanis a konzol nem hajlandó feltelepíteni. A “másolás” résznél egyszerűen egy idő után annyira belassul, szinte megáll, hogy órákon keresztül 1-2%ot halad. Konkrétan 6 óra alatt sem telepítette fel, és azóta is egy helyben áll. Többször újra próbáltam, semmi. Már a konzolt is reseteltem mert azt gondoltam azzal van a baj, de a többi játék gond nélkül települ. Hibakódot nem ír ki, 3 napból már rég kicsúzsztam ezért a Konzolvilag sem hajlandó cserélni a lemezt. Most akkor kidobtam 30kt az ablakon? :)) Vagy van meg valami opció amit lehet tenni?

(#132330) Callisto válasza Beleth (#132329) üzenetére


Callisto
őstag

Szerintem ha nem látható külsérelmi nyom a lemez adatfelületén és máshol is ezt csinálja vissza kell vegyék.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#132331) sting2 válasza unreg1 (#132322) üzenetére


sting2
addikt

" hagyd kölyök még"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#132332) viktor82 válasza stemplar07 (#132328) üzenetére


viktor82
őstag

Most nézem élőben,épp egy lg oled 77B2 mellett van,nehéz döntés az a plusz 700euro

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#132333) stemplar07 válasza viktor82 (#132332) üzenetére


stemplar07
őstag

77G2 inkább :DD +1400 ott már világos nappaliban is van nit,, és 5 év beégés gari..mindennél van feljebb csak pénz kérdése , 500 ezret a 75x85K megér..(minimális kompromisszumokkal..)

(#132334) viktor82 válasza stemplar07 (#132333) üzenetére


viktor82
őstag

Az LG 2080 euro lenne :W

Azt ajánlod inkább azt vegyem?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#132335) cenobita válasza Lackooo84 (#132260) üzenetére


cenobita
csendes újonc

Köszönöm a segítséget :).
Ps hangereje változik amúgy, ha behelyezek egy ilyen ssd-t.?

(#132336) RangerFox válasza cenobita (#132335) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem

(#132337) 3L1T3 válasza Beleth (#132329) üzenetére


3L1T3
addikt

Hova jelezted a problémádat?

- Ha nem is cserélik akkor a forgalmazóhoz irányítanak , ha pedig a forgalmazótól kapsz egy levelet, hogy cseréljék akkor a kapcsolattartó úgy is felveszi velük a kapcsolatot, hogy van egy vevő akinek vegyék vissza a hibás szoftverét és utólag jóváírják.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#132338) VTom válasza unreg1 (#132327) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem inkább PC-s körökben ismerik őket, aki régóta konzolos, az nem bújja a minden pixelre kiterjedő elemzéseiket.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#132339) Kendek válasza VTom (#132338) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pedig elég sok a konzolos tartalom amit gyártanak. Akkor ezek szerint jószerivel csak feleslegesen dolgoznak.

<-ƘƘ->

(#132340) markknight válasza unreg1 (#132322) üzenetére


markknight
veterán

És? Orbánra meg Trumpra is mondanak ezt azt (sőt szebbeket) facebookon, de senki nem akad fent már ilyeneken :D

[ Szerkesztve ]

(#132341) ρσгτσ válasza Kendek (#132339) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Na igen. Rengeteg konzolos tartalom van náluk. PS, Xbox, Nintendo. Egyébként az ő elemzéseik nem feltétlen arról szólnak, hogy nagyítóval vizsgálják a pixeleket. Hanem megnézik milyen állapotban van egy-egy játék.

DF elemzés mindig nagyon hasznos volt. Főleg egy játék vásárlása előtt. Illetve kicsit többen követnék őket, akkor nem lennének ennyire irreális elvárások egy konzoltól.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Diablo 4 Open béta:

[link]

Live-Die-Respawn

(#132343) ρσгτσ válasza oriic (#132342) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Early access a Deluxe és az Ultimate verzió előrendelőinek lesz. Standard verzióra nem jár.

Szerk.:
Megjelenés 2023.06.06., ha valaki nem tudná.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132344) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#132343) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tévesen jelent meg. Mindegyik csomaghoz jár az early access.

Az open beta meg természetesen mindenkinek.

Részletek itt:
YOUR GUIDE TO THE DIABLO IV OPEN BETA

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#132345) Lackooo84 válasza 3L1T3 (#132337) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogy mivel nálatok vásárolta a terméket, ezért veletek áll szerződésben, nem a forgalmazóval, meg nem a jóistennel. Nektek kell kötelezően visszavenni és intézni, nem a fogyasztót kellene rohangáltatni össze-vissza. Ez a jogszabály.

Most nem azért, de nektek mennyiből állna adni egy másik lemezt a pajtinak hadd játsszon, ti meg majd lemeccselitek akivel kell. Most tényleg elvárnátok/elnéznétek, hogy hetekig levelezgessen addig meg nuku játék?? :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#132346) Dreimus válasza Lackooo84 (#132345) üzenetére


Dreimus
senior tag

Mely szoftverekre nem vonatkozik, ott esetleg szavatosság lehet, bár szoftverre nem tudom kiterjed-e, szerk. utánna olvasva csak szavatosság van kibontásig, vagy beaktiválásig, utánna semmi.

A bolt lemeccselése azért gond, mert ha a forgalmazó visszadobja nekik akkor a boltnak veszteség, amit valszeg a boltos aki visszavette kapja meg mint hibás termék. Sok cég nem nézi jó szemmel az ilyen veszteséget, plusz a cég és forgalmazó közti hibás termékekre semmi jogszabályi védelem nincs, emiatt szőrős szívűek egyes cégek, mert nem akarnak mindent is benyelni.

[ Szerkesztve ]

(#132347) Lackooo84 válasza Dreimus (#132346) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már bocsánat, de az a fogyasztót nem kell érdekelje. Ő egy hibás terméket kapott, bőven a jótállási időn belül. Ilyenkor az eladóé a bizonyítási kényszer, hogy a hiba nem a gyártáskor keletkezett (egy sérülésmentes lemeznél ugyebár ez nehéz lesz :D )

Találtam a KV ÁSZF.-jében egy mondatot:

"Amennyiben a szoftver működésében probléma merül fel (bug, fagyás, telepítési problémák
stb.), terméktámogatással kapcsolatban a Vásárló minden esetben a forgalmazó magyarországi
kirendeltségéhez fordulhat."

Ez az én értelmezésemben ilyen "mossuk kezeinket" hozzállás, ami jogsértő, és mivel a jogszabályban (5. § (1) * A fogyasztó a kijavítás iránti igényét választása szerint a vállalkozás székhelyén, bármely telephelyén, fióktelepén és a vállalkozás által a jótállási jegyen feltüntetett javítószolgálatnál közvetlenül is érvényesítheti.)
leírtaktól nem térhetnek el, így semmisnek tekintendő. Ha hibás a termék, ott kell visszavenniük és foglalkozni vele, ahol vásárolva lett, pont.

The Truth is out there...

(#132348) Bencus88 válasza oriic (#132342) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Juhuuuuu :C

(#132349) Yodafon válasza oriic (#132342) üzenetére


Yodafon
senior tag

Uristen, Diablo 4-et vagy barmi ilyet hogy lehet jatszani kontrollerrel?? :Y :Y :Y

I'm gangsta!

(#132350) Bencus88 válasza Yodafon (#132349) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy, hogy sokkal jobban irányítható mint pcn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.