Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131551) F-ECT$ válasza Ctrl+Alt~Del (#131541) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez valószínűleg nem vicc sajnos. Ahogy idősödsz úgy múlik el az új iránti igény, és erősödik fel az, hogy a biztos már bizonyított dolgok felé fordulj és újraélj régi szép emlékeket. Ez persze nem azt jelenti, hogy fiatalon ne lehetne újrázni a játékokat, de ha eddig nem volt erre igényed, most meg van, akkor ez az öregedés egy jele lehet.

Egyébként én sem nagyon újrázok szinte semmit, filmből, sorozatból és játékból is inkább keresek új élményeket, mint régieket. Persze pár kivétel azért akad itt-ott.

Dive ever, work never.

(#131552) kevike576


kevike576
senior tag

sziasztok,

valakinek van ugyanilyen problémája, hogy a webes felületen nem lehet belogolni (mint korábban) ? A havi ps+ játékokat így nem lehet hozzáadni, mert nem látja, hogy ps+ csomagom van..a jobb felső sarokban se jelenik meg az avatarom..
Ugyanezt csinálja az összes böngészőben..

[ Szerkesztve ]

(#131553) RangerFox válasza kevike576 (#131552) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem sikerült belogolni böngészőből.

(#131554) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Régi PS1-es játék amit sokszor elővettem és azóta is várom, hogy kapjon egy remake-et: Heart of Darkness
Ma már lehet, hogy megmosolyogtató, de '98-ban az átvezető videóival, a sajátos hangulatával remek kaland volt.

(#131555) Woodslave válasza F-ECT$ (#131551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is megfogadtam egy ideje, mert elég kevés az ideje az embernek, minek pazarolja olyanra amit már átélt, de nem tudom én se tartani mindig.

Viszont letöltöttem a Maffiát. Ez elég darabos. A vezetésnél még oké mert ilyen xirxar old timerek, de amikor futni kellett akkor majdnem letettem a kontit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#131556) Yodafon válasza F-ECT$ (#131551) üzenetére


Yodafon
senior tag

Hat sztem ez nem igaz. En speciel 33 evesen egyaltalan nem erzek kesztetest hogy ujra jatszam a Dead Space-t :DDD

I'm gangsta!

(#131557) markknight


markknight
veterán

Ez a PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset mennyire jó? Most egy Hyperx Cloud 2-m van, de szeretnék valamilyen új fejhallgatót magamnak.

(#131558) KaitouP válasza markknight (#131557) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Kacat, vacak, kaka. Ha a Cloud 2 bejött, maradj a HyperX vonalon, de nagy kedvenc itt a Steelseries Arctis 7P+ is. Én eg Razer Barracuda X-et használok, ez is nagyon jó, de inkább akcióban, nem teljes áron (én 30K-ért vettem).

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#131559) kevike576 válasza RangerFox (#131553) üzenetére


kevike576
senior tag

Hogy a fenébe, lehet az összes cookie-t töröljem ? (ctrl+shift+del)
Olyat tudok, hogy "Jelentkezz be a tagsági csomag lehetőségeinek megtekintéséhez", de az nincs hatással a store-ra. Ugyanúgy azt érzékeli, hogy ki vagyok lépve.
Szerk.: telefonos app-on meg minden jól műkődik

[ Szerkesztve ]

(#131560) ldave válasza kevike576 (#131559) üzenetére


ldave
félisten

Nekem azzal szokott gond lenni böngészőben, hogy UK (en-gb) a fiókom, de amikor átlépnék a PS+ oldalra, akkor valamiért mindig átvált a magyar oldalra (en-hu) és összezavarodik az egész.

A Slime draws near! Command?

(#131561) Moby válasza markknight (#131557) üzenetére


Moby
addikt

Amennyire a playstation fülesek általában. Semennyire. :DDD

(#131562) markknight válasza kevike576 (#131559) üzenetére


markknight
veterán

Egyszerűbb a CTRL+F5 vagy CTRL+R (Macen Ctrl helyett cmd) Az összes létező sütimet én nem törölném :D Vagy felül a lakatnál tudod még kiszedni őket.

[ Szerkesztve ]

(#131563) Batyops válasza markknight (#131557) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nekem annyi bajom volt vele hogy 1-2 óra játék után már kényelmetlen volt , illetve rövid üzemidő. Most vettem akciósan egy Steelseries Arctis 7P eddig tetszik nagyon és kényelmes is bár még nincs hosszú távú tapasztalatom vele.

(#131564) Deck válasza KaitouP (#131558) üzenetére


Deck
titán

Az Alpha-t jobb szeretem mint a Cloud 2-t. És van ugye Wireless verziója is ami 300 órát bír de jó nekem a vezetékes is :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#131565) zozika84 válasza markknight (#131557) üzenetére


zozika84
őstag

Ne gondolkozz benne. Nem jó sajnos :(

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#131566) markknight


markknight
veterán

Köszi a válaszokat, azt hittem ebben a generációban jobbak lettek ezek a PS fülesek, de úgy tűnik nem. Na nem probléma, lehet ezt az Steelseriest kipróbálom majd én is. Amúgy a Cloud 2-vel sincs bajom, teszi a dolgát.

(#131567) biceps


biceps
tag

Sziasztok!
Lehet volt már válasz korábban valakinek, de nem találom. Kérdésem a következő lenne: Adott egy ps4 amire van előfizetésem használom. Vennék egy ps5, amire ugyan ezt az accountot szeretném használni. Azt tudom, hogy egyszerre nem lehet két gépen használni (párhuzamosan), de külön-külön, nem párhuzamosan tudom használni? Mert néha a ps4-en is szeretnék játszani, főleg azokkal, amik már rá vannak telepítve, de új játékok tekintetében meg a ps5-ön. (Egy profilt akarok használni a trofik miatt.) Szóval így működhet a dolog? :R

PSN ID: BulldozerHUN

(#131568) Big_Boss válasza biceps (#131567) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Persze. Minden gond nélkül tudod használni.

(#131569) icemad válasza biceps (#131567) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán működik, semmilyen problémát nem okoz. Pl nálunk a fiaim a saját profiljukkal is tudnak játszani multiplayer játékokat. Az egyik ps4 pro-n, a másik ps5-ön. Egyiküknek sincs előfizetése, csak nekem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#131570) LÁZ válasza markknight (#131566) üzenetére


LÁZ
addikt

az inzone h7-re azért írnak jó dolgokat, de azt max kinti aprós oldalakon éri meg megvenni, 100eur környékén már bele lehet futni. Most a razer Barracuda X az alzán sztem best buy, vagy ha nem fontos a dual wireless, akkor aprón is bele lehet futni steelseries arctis 7-ekbe jó áron. :K

ps. GadgetryTech jutub csatornáját ajánlom, ha kiváncsi vagy vmilyen fülesre, elég korrekt a srác, és beállításokat is mutat.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#131571) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Death Stranding 2-őt szerintetek milyen irányban viszik majd tovább játékmenet ügyileg? Az első rész meghatározó része a királis hálózat kiépítéséből és a hordárkodásból állt. Most, hogy az első részben kiépítésre került minden, vajon a második részben lesz szerepe a további hordárkodásnak, vagy inkább az akció felé mehet majd el a sztori, mint amit az előzetes is erősen sugall. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy képbe kerül valahogy Európa vagy a Föld más szeglete. Talán ha jól emlékszem volt is a levelek között egy olyan ami Európával kapcsolatos volt, hogy nem tudnak róla semmit.

(#131572) VTom válasza Sliderxy (#131571) üzenetére


VTom
veterán

Őszintén? F*ngom sincs :D

Az előzetesből kb. semmi sem derül ki. Fragile-nak babája van, és a bőre is ép. Nem értem. Valakik elviszik a babát, ezt értem :) Sam visszavonultan éldegél, Fragile delkeresi, gondolom segítséget kér, hogy visszaszerezzék a babát. Ezt is értem. A végén mondják, hogy nem a UCA hozta a végső döntést (akármi is az ebben a kontextusban), hanem az APAC nevű privát szervezet. A végén a gitárral gondolom Amelie van maszkban. Szóval itt aztán lehet akármi is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#131573) _drk válasza VTom (#131572) üzenetére


_drk
őstag

Ebből az Ultimate postapokaliptkus világból bármit ki lehet hozni. De még az első részből is nagy kérdések maradtak fent. Például, hogy is működik a világ jelenleg meg kik a privát szervezetek és stb..

(#131574) cactuar válasza VTom (#131572) üzenetére


cactuar
aktív tag

A gitáros alak szerintem Higgs. A hang is Troy Bakernek hangzik ott az utolsó pár másodpercben.

(#131575) markknight válasza VTom (#131572) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem az egy álom lesz, mert utána tetőtől talpig ismét ruhában látjuk Fragilet.

(#131576) Sliderxy válasza VTom (#131572) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Fragile babája gondolom Lou, elég egyértelmű utalás a BB kapszula a szobában. A vallásnak is nagy szerepe lehet majd a játékban, a zarándokló vörös köpenyeseket elnézve, akik egy koporsót cipelnek. Nekem az jött le az előzetesből, hogy Sam épp nincs otthon amikor Fragile-ékra támadnak. (Lehet épp futárkodott :D ) Aztán valahogy képbe kerülhet még Higgs is Fragile rémálmában. De hogy azzal a gitárral mit akartak?! :DDD Gondolom a zenék megint rendben lesznek a játékban. :)

(#131577) Sliderxy válasza Sliderxy (#131576) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Lényegében a sztori lehet bármi, amilyen elvetemült ez a Kojima. De vajon a játékmenet milyen irányban megy majd el? Van egy sikeres jól bevált recept, kíváncsi vagyok, hogy ezt fogják-e másolni a folytatásban vagy kapunk valami egészen mást.

[ Szerkesztve ]

(#131578) markknight válasza Sliderxy (#131577) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem dobják ezt a posta szimulátorozást. Nem hülyék, több pénzt szeretnének látni ahhoz pedig az kell, hogy szélesebb körben el tudják passzolni a játékot.

(#131579) marinea2 válasza markknight (#131578) üzenetére


marinea2
addikt

Kár lenne érte, én imádtam a gameplayt :U :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#131580) Raga válasza KaitouP (#131558) üzenetére


Raga
senior tag

Miért mondod ezt?
Én azt használom és tökéletes hangzást ad.
Kifejezetten szeretem.
Laptop mellé van egy Asus Tuf Gaming H6 nyomába sem érhet előtte az asztali pc-hez volt egy Hyperx Pulse 2 attól is jobb.
Steel series nem próbáltam az igaz nem tudom mivel adhat többet de szerintem a dual sense messze nem olyan szar mint amilyennek beállítod

(#131581) Moby válasza LÁZ (#131570) üzenetére


Moby
addikt

Inzone-ok hangra jók, de a mikforonja pocsék, akinek ez fontos inkább nézzen mást. Illetve az üzemidejük sem valami kimagasló.

(#131582) RangerFox válasza Raga (#131580) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Aki nem használt még jobbat, annak jó lehet. De 40k-ért vannak jobb és kényelmesebb alternatívák. 18-ért amúgy rendben lett volna az Alzától tavaly BF alatt, de normál áron nem lehet ajánlani.

(#131583) VTom válasza markknight (#131575) üzenetére


VTom
veterán

Igen, ebben is lehet valami. De úgysem találjuk ki, lehet, hogy az előzetes elkészítésekor még Kojimának sem volt fogalma a történetről :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#131584) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Mennyire szokták akciózni a DS kontrollereket?

Pontosabban ti egy ps5 alap csomagot vásárolnátok vagy egy 2 kontrollerest? 240 ezer Ft vs 256 ezer Ft (a boltba van egy -50 ezer Ft-os kuponom így max a GoW-os csomag játszik még 260 ezer Ft-ért).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#131585) oriic válasza VTom (#131572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok biztos benne, hogy a baba jelenet az nem egy visszaemlékezés rész lesz.

Live-Die-Respawn

(#131586) ldave válasza NyMRooD (#131584) üzenetére


ldave
félisten

Árukereső árdiagram alapján nem nagyon, esetleg a nyári Days of Play ideje alatt.

A Slime draws near! Command?

(#131587) icemad válasza Raga (#131580) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Anyagminősége sem a legjobb. Lehet jó a hangzása, de kb 1 év alatt széthullik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#131588) miami válasza biceps (#131567) üzenetére


miami
csendes tag

Én is így csinálom. Még az sem volt gond ha PS5-n éppen futott egy játék és ps4-n indítottam egy másikat. Csak kiírta a PS5-n, hogy nem lehet addig futtani tovább amíg a másik is fut.

(#131589) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ezt a KV-t nehezebb telefonon elérni, mint a minisztériumot.... meg úgy kellemes amikor 18 perc zenehallgatás után bontja a vonalat.... :(((

The Truth is out there...

(#131590) pr0bi válasza Sliderxy (#131577) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem változtatni fognak a játékmeneten még ha ha nem is dobják teljesen a futárkodást. Valami hibrid MGS megvalósításra gondolok. Ha figyeltek a visszajelzésekre tudják mit várnak a játékosok. Nekem mondjuk nem volt bajom az elsővel sem, összességében a generáció legkülönlegesebb élményét adta. Olyan mintha filmben egy Blade runnert vagy Interstellart néznék, ritka az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#131591) kill_switch válasza Lackooo84 (#131589) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem is volt szerencsém a napokban, 2x 10 perc zenehallgatás után kinyomtam, mert borzalmas a zenei kínálatuk. Harmadjára szerencsére ~3 perc után sikeresen felvették.

(#131592) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok agykikapcsolós, chillezős játékokat ajánlani PS5-re? Semmi lövölde, semmi paráztatás, a gyerek altatás után már nincs rá ingerem. :D

A fűnyíró szimulátornál lehetne eggyel összetettebb és ne legyen Death Stranding lövöldés.

Köszi előre is :R :R

(#131593) Big_Boss válasza r6man123 (#131592) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Különböző walking simulatorok? Pl. Firewatch?

(#131594) marinea2 válasza r6man123 (#131592) üzenetére


marinea2
addikt

Jó szórakozást! :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#131595) RangerFox válasza r6man123 (#131592) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tetris Effect, Olli Olli World, Firewatch, Two Point Campus, Concrete Genie, Dreams.

(#131596) homerhamm válasza r6man123 (#131592) üzenetére


homerhamm
addikt

Goat Simulator 3. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131597) F-ECT$ válasza r6man123 (#131592) üzenetére


F-ECT$
titán

Flow, Flower, Journey, Abzu, Gone Home, Firewatch, The Witness, Rime

What remains of Edith Finch, Chicken Police

Dive ever, work never.

(#131598) Bad Pritt válasza r6man123 (#131592) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Everybody's Gone to the Rapture.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#131599) Sliderxy válasza r6man123 (#131592) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Spiritfahrer, Spirit of the North, Tricky Towers, Monopoly Madness

(#131600) nanorambo válasza r6man123 (#131592) üzenetére


nanorambo
őstag

Subnautica

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.