Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118101) keIdor válasza .LnB (#118076) üzenetére


keIdor
titán

Sony szerezze meg a Battlefield nevet és kész is. Legalább annyira népszerű az is.
Amúgy a CoD Single Playerek jók szoktak lenni, MW2-t is várjuk nagyon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#118102) krx21 válasza .LnB (#118084) üzenetére


krx21
nagyúr

"A grafika sose volt szép, "
Ez azért nem igaz... Sőt...

(#118103) RangerFox válasza .LnB (#118099) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hogy csak a Vanguard teljesítette nagyon alul az elvárásokat. Ami amúgy semmit nem befolyásol a franchise értékén/népszerűségén.

(#118104) nitro16 válasza .LnB (#118097) üzenetére


nitro16
senior tag

Lehet túl nagyok voltak az elvárások az adott stúdiókkal szemben. De ahogy néztem most pár pénzügyi jelentést előző évekhez képest folyamat csak növekedett még ha nem is az általuk elvárt mértékben.

Most az IW-s részel megint robbantani fognak.

Amúgy egyszerűen már túl nagy tábora lett a játéknak, és ha ki is fog adni a Sony vagy valaki más egy olyan játékot ami versenytársa lehetne ennek a játéknak a nagy játékos bázis miatt nem biztos, hogy meg tudja már fogni.

(#118105) sting2 válasza Bad Pritt (#118089) üzenetére


sting2
addikt

Semmi mással nem lehet meg magyarázni a hirtelen jött " vegyük meg a Bándzsit" döntést.
Bízom benne, hogy valami nagy dobás készül csendben, szerrényen..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118106) .LnB válasza krx21 (#118102) üzenetére


.LnB
titán

Jogos, a CoD 2 az nagyot ütött a maga idejében.

RangerFox
Semmit nem befolyásolt... Legalább írnád úgy, hogy nem befolyásolt semmit jelentősen. Mert már azt is befolyásolta, hogy előrébb hozták a következő részt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118107) zozika84


zozika84
őstag

Majd jön a GamePass Ps-re és abban benne lesznek az aktuális COD részek :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#118108) RangerFox válasza .LnB (#118106) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Miii? Az MW2-t még menetrendszerűen idénre tervezték alapból tudtommal, ráadásul ugyanúgy október vége-november elején jelenik meg mindig a CoD.

(#118109) Mezcal válasza .LnB (#118084) üzenetére


Mezcal
addikt

A Call of Duty név pont nincs olyan jó passzban.

Kezdem azt hinni, hogy teljesen fogalmatlan vagy a témában, és az elfogultságod az AC szériához fogható. Játszol rendszeresen CoD-dal te egyáltalán? Napi szinten játszok a Warzone-nal, és sok IRL és netes ismerősöm van Warzone-ban, egyikük sem játszik más FPS-t, egyedül én tolok mellette néha Apexet. Egy Apexre nem tudom rávenni őket, majd gondolom, rögtön tódulnának egy új, ismeretlen névre. :)
Más világ a CoD, és ezt csak az tudja, aki benne van!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#118110) ldave válasza sting2 (#118105) üzenetére


ldave
félisten

A Bungie legértékesebb tudása számukra a Destiny 2-féle üzleti modell: évente egy 40-50$-os DLC és hozzá évi +40-50$ szezon pass + a mikrótranzakciók. Szinte mindenki szeretett volna egy ilyen játékot (Division, Anthem, Avengers), de senkinek nem jött össze az, ami a Bungienek sikerült. Ráadásul úgy, hogy a Desinty 2 népszerűbb, mint valaha.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#118111) Deck válasza Mezcal (#118109) üzenetére


Deck
titán

Így van. Hiába van pár probléma, de nincs semmi ami a közelébe érne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#118112) KaitouP válasza .LnB (#118100) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Na az hiányzik még nekem, fárasztó vagy így is. ;] :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118113) Mezcal válasza Deck (#118111) üzenetére


Mezcal
addikt

Nincs hát, de ezt tényleg csak az tudja, aki benne van a játékban, ismeri a játékosokat, és nem csak híreket olvas. Még egy jellemzője van a nem koca CoD-osoknak (mert vannak ilyenek is) hogy minden más FPS játék szar, ez a kiindulópont, és ennek ismerete nélkül tesz LnB hibás következtetéseket. (A Sony majd csinál egy ellenfelet neki (szakadok). Már csak a Sony-t kell meggyőzni, sok sikert.) Pár hónappal ezelőtt volt Warzone-ban, hogy behozták Kongot és Godzillát, sokan hőzöngtek, hogy vége a játéknak, közben meg toltuk, mint állat egész nap. :)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#118114) Peace válasza Mezcal (#118109) üzenetére


Peace
nagyúr

Gusztustalanul undorító a Warzone, tele csíter ge*ivel!!! :((( :((( :((( Mi is próbálkoztunk vele hosszú hónapokig. Először csak 1-2 ember elégelte meg a csalókat és morzsolódott le, majd végül a társaságból 1 ember kivételével mind töröltük a gépről. Sajna R6 Siege-ben is felbukkan néha 1-2, de jóóóóóóóval kevesebb, mint WZ-ban. Gondolom a második részre sem fogják tudni rendesen kiszűrni őket......

(#118115) lo_jo válasza .LnB (#118084) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ha már a PhD habil. Diszriszpektet említed: ő a CoD-ról nem fog túl sok jót mondani, készül a saját NFT-vel megszórt (fancy név a CS:GO skinekre, amik gyakorlatilag egyediek a float miatt) saját shootere. Elhiheted, hogy beindul a teljes marketing és onnantól a CoD, BF, Apex, Forti, PUBG, Super People, Tarkov, stb egy kalap szar lesz, mert.... mert nincs bennük eneftéééé!

De abban meg tökéletesen igazad van, hogy elég pár sok követős twitch streamert bevonni a marketingbe és máris felkapott lesz egy új cím. Viszont a piac sem hülye, amelyik játék szar, azt a streamer is elengedi a szerződésben foglalt kötelező óraszám után, így a nép is. Ha pedig jó, akkor marad és maradnak az emberek is.

(#118116) Mezcal válasza Peace (#118114) üzenetére


Mezcal
addikt

Sok volt a csaló, de az új csalásrendszer maitt szépen megfogyatkoztak, bár ezt úgy kell nézni, hogy óriási a játékosbázisa. Egy kezem megtudom számolni, hogy hányszor csaltak ellenünk, pedig kezdetektől játszom. Azért közel sincs CSGO szintjén csalásban, itt kezdtek is velük valamit. A már nem túl új rendszerben, ha egy csaló van a mapon, azt a rendszer felismeri és láthatóvá teszi a pozícióját, azaz mindenki látni fogja, ő meg vak lesz, mint Vak Bottyán. :)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#118117) .LnB válasza Mezcal (#118109) üzenetére


.LnB
titán

RangerFox és Mezcal

Most akkor én emlékszem rosszul, hogy a legutóbbi Cod részekről negatív híreket lehetett olvasni. Olyasmi rémlik, hogy az egyik leggyengébben rajtoló cím volt (valamelyik), és hogy a befektetőknek se sikerként könyvelték el?! (Nem tudom melyik volt.) Volt olyan hír is emlékeim szerint, hogy megsürgették az új rész készítését, hogy hamarabb meg tudjon jelenni. Most keressem vissza ezeket a híreket?!

Én ezért írtam, hogy nincs annyira jó passzban. Egy árva szóval sem írtam, hogy ne lenne sikeres vagy ilyesmi. Direkt nem tettem ilyen kijelentéseket, mert nem is játszom velük.
Mezcal szóval a te elfogult látásmódod a témára sokkal helyénvalóbb mint az enyém, értem. Nem szeretem a CoD-ot, de semmi kirívó fikázást nem írtam. De persze az a legtökéletesebb érv, hogy te meg a haverjaid rá vannak gyógyulva a játékra. :U :U

szerk.: Úgy adjátok elő, mintha temettem volna a CoD-ot, holott mit írtam?! Hogy most talán sebezhető kicsit a név, most lenne érdemes próbálkozni egy új brand-del.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118118) sting2 válasza ldave (#118110) üzenetére


sting2
addikt

Jó, ez nyilvánvaló indok volt a Vásárra - de talán, talán.., lesz még valami más is..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118119) nitro16 válasza .LnB (#118117) üzenetére


nitro16
senior tag

Ennél írta a sok "bolond" spekuláns, hogy hónapokkal előre hozzák a cod megjelenést aztán annyi lett belőle, hogy tavaly november 5 most meg október 28 a megjelenés. ;] :DDD

(#118120) .LnB válasza nitro16 (#118119) üzenetére


.LnB
titán

Ok, én ezt nem tudtam.
Még szerencse, hogy RangerFox-éknál is olvashattam: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118121) Peace válasza Mezcal (#118116) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos fejlődtek, mi jó 1-1,5 éve letettük már. A WZ2-be hajlandó leszek belenézni, hátha javul a helyzet. Bár nem vagyok bizakodó.....

(#118122) NyMRooD válasza sting2 (#118105) üzenetére


NyMRooD
őstag

A két felvásárlásnak semmi köze nem volt egymáshoz, ekkora volumenü felvásárlásokat több hónapos tárgyalássorozat előz meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#118123) Mezcal válasza .LnB (#118117) üzenetére


Mezcal
addikt

Mezcal szóval a te elfogult látásmódod a témára sokkal helyénvalóbb mint az enyém, értem. Nem szeretem a CoD-ot, de semmi kirívó fikázást nem írtam. De persze az a legtökéletesebb érv, hogy te meg a haverjaid rá vannak gyógyulva a játékra.

Azért lennék elfogult, mert a te hírekből levont téves következtetéseidet megkérdőjelezem? Nem hiszem. Meg ne haragudj már, de akkora marhaságra, hogy a Sony majd csinál gyorsan egy CoD gyilkos játékot... erre mégis hogyan, miként lehet reagálni? Lehet ilyeneket mondani, én is mondhatnám, hogy a Microsoft gyorsan összedobb egy TLOU gyilkos játékot, még érvelhetnék azzal is, hogy a TLOU 2 megosztó játék lett, erre alapoznám a Micro esélyét. :)

Abban igazad van, hogy a Vanguard sok hibával nyitott és nem lett olyan sikeres, mint az előző címek, én még azt sem értem, miért nyúltak a világháborúhoz megint. De, volt honnan esni, és azóta elég jól foltozták a játékot, de valóban, nem ez a legjobb rész, de erre alapozni, hogy a CoD név nem jól cseng és a Sony majd megmutatja. Hááát...

Peace: Ó, azóta bevezetésre került a már említett rendszer. Ettől még találkozhatsz csalóva, de az elég ritka eset lesz. Új, hatalmas map van, ha van is csaló, nem fogsz vele találkozni, mert lelövik. WZ2-t én is várom, csak legyen jó PS5-ön is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#118124) sting2 válasza NyMRooD (#118122) üzenetére


sting2
addikt

B+, csak " álmodoztam" egy Gamer fórumon, gamerként, egy jó game-ről.
Nem akartam ennyire " szakmázni"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118125) RangerFox válasza .LnB (#118120) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Október utolsó hetében jelenik meg, nem november első hetében. Ez nagy előrehozás. Ráadásul nem is egyedi eset, Black Ops 4 október 12-én jelent meg, de még az utóbbi idők legnépszerűbbje, a Modern Warfare is október 25-én. Szóval ez a pletyka nem igazán jött be.

(#118126) .LnB válasza RangerFox (#118125) üzenetére


.LnB
titán

Nem érdekel, hogy bejött e. Ezt olvastam. Mivel nem vagyok rágyógyulva a címre, ezért ezekre hagyatkozom. Ezekre a hírekre emlékeztem. Az alapján írtam, amit írtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118127) ImpersonatoR

A legnagyobb PS előfizetésem van.
PC -re letöltöttem a streamelős alkalmazást de nem enged belépni "Magyarországon még nem elérhető"

PS5 ön viszont ugyanazzal a magyar accountal és előfizetéssel viszont elindult streamelve a HZD.

Nem igazán értem akkor PC -n mi a baj nem tudok állítani semmit rajta. Vagy ne keressem az összefüggést ?

(#118128) NyMRooD válasza sting2 (#118124) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem igazán értem a kirohanást, nem azt mondtam, hogy ne álmodoz egy Gamer fórumon, gamerként, egy jó game-ről hanem azt, hogy ennek a game-nek semmi köze nem lesz ahhoz, hogy az MS megvette az ABK-t.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#118129) RangerFox válasza .LnB (#118126) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Okés, én értem :R

(#118130) Kendek válasza ImpersonatoR (#118127) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PC-s streamelési lehetőség még nem érhető el itthon. [link]
Vagyis az van amit ki is írt nálad, hogy egyelőre még nem érhető el ez a funkció. Viszont majd egy későbbi frissítés után már menni fog... csak azt nem tudni, hogy ez mikor lesz.

<-ƘƘ->

(#118131) chris0000


chris0000
őstag

hi. most akkor mikorra várható az új LOU1? KV-nál is még mindig szállítás alatt... thx. üdv.

(#118132) erahurka válasza chris0000 (#118131) üzenetére


erahurka
félisten

Már megjelent. Ha nem jön a KV-s csomagod azzal a KV-t zaklasd szerintem.

(#118133) Zsinder válasza chris0000 (#118131) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ott van a termék adatlapján...

(#118134) chris0000 válasza erahurka (#118132) üzenetére


chris0000
őstag

azt vágom, csak akkor ennyire kevés jött, mindenhova? még nem tapasztaltam, h a megjelenés napján se lehetett kapni sehol egy játékot lemezesen... üdv.

[ Szerkesztve ]

(#118135) chris0000 válasza Zsinder (#118133) üzenetére


chris0000
őstag

igen így külön nem szoktam belenézni, de ott van látom. thx. üdv.

(#118136) #62435328 válasza chris0000 (#118134) üzenetére


#62435328
törölt tag

Elden Ring, Uncharted sem volt első nap szinte sehol.

(#118137) penge111


penge111
addikt

Pathfinder: Wrath of the Righteoust veszi valaki? Olvasatom szerint nagyon jó lett Pc-n. Sokan a Divinity Original Sin 2-vel emlegetik egy lapon.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#118138) Bad Pritt válasza penge111 (#118137) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Csak ha jó az irányítás. Solasta nem lett sajnos túl jó konzolon pl.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118139) Peace válasza penge111 (#118137) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon várom a kontroller támogatást PC-re!!!

(#118140) kzoli420


kzoli420
tag

Sziasztok,

Van arra valami mod, hogy a PS+ Extra kinalatat ujra zsanerekre bontva jelenitse meg? Kb 1 honapja atvaltott erre az omlesztett nezetre es nekem jobban tetszett az elozo, viszont az istenert nem talalom, hogy at lehet-e valahol allitani.

Azt tudom, hogy oldalt lehet rendezni oket stilus alapjan, de az kicsit mas, mint ami volt elotte, es egyaltalan nem egyertelmu nemelyik esetben, mi mert kerult oda ahova.

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#118141) sirarcheer válasza ImpersonatoR (#118127) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Esetleg Remote Play-t próbáld ki, ha a PC és PS5 is hálózati kábelen bekötve.
Igaz így a PS5-nek is mennie kell, de a TV-t addig lehet használni másra.

PSN: sirarcheer

(#118142) djbb534


djbb534
tag

Sziasztok! Most kaptam meg a gépem, és vagy en vagyok retardált vagy csak nekem egyszerűen akkor nem ez volt a gépről az elképzelésem… Sehogy de sehogy nem tudom elő varázsolni rajta a 120hz-et… Sem 1080p-ben sem 1440p-ben. Bárhogy állítom, bármilyen játékkal próbálom mindig 60hz marad. Eleve nem értem, hogy a kezdő képernyő miért nem 120hz megy :F A dobozban lévő kábelt használom! Légyszi segítsetek :O

the way it's meant to be played

(#118143) KaitouP válasza djbb534 (#118142) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ezt kapcsold be, játékokban meg a performance módot válaszd.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118144) tboy93 válasza djbb534 (#118142) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kompatibilis játékok:

Apex Legends , Borderlands 3 , Bright Memory: Infinite , Call of Duty: Black Ops Cold War , Call of Duty: Vanguard , Call of Duty: Warzone , Cyber Shadow , Destiny 2 , Devil May Cry 5: Special Edition , DIRT 5 , DOOM Eternal , F1 2021 , F1 22 , Fortnite , Ghostrunner , JUMANJI: The Video Game , Knockout City , Monster Boy and the Cursed Kingdom , OlliOlli World , Quake , Shinorubi , The Nioh Collection , The Touryst , Tom Clancy's Rainbow Six: Siege , Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 , Uncharted: Legacy of Thieves Collection , WRC 9

Plusz:

"In order to take advantage of 120fps games, you will need to ensure your TV supports 120Hz, which effectively means it can refresh 120 times every second.
Unfortunately, just having a television capable of 120Hz isn't the end of the issue, as you'll also need to ensure your display is compatible with HDMI 2.1 and can support a data bandwidth of 48Gbps. Not all panels do, but because 4K HDR at 120fps requires 48Gbps, it's the only way to truly experience 120fps gaming on PS5."

TV-n hdmi 2.1 van?

[ Szerkesztve ]

(#118145) djbb534 válasza tboy93 (#118144) üzenetére


djbb534
tag

Astros playroom sem jó pedig annak is tudni kellene. Monitorom van 1440p/144hz hdmi 2.0. Mennie kellene a 120hz-nek

the way it's meant to be played

(#118146) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tudom sokan várják, a The Witcher 3 újgenerációs változata is szóba kerül, amiről még májusban azt mondták, hogy 2022 utolsó negyedévében fog megérkezni. Mint most kiderült, ez a terv továbbra sem változott. A PC-re, Xbox Series X/S-re és PlayStation 5-re felszépített verziónak eredetileg tavaly kellett volna megjelennie, így aztán nem ártott megerősíteni, hogy nem késik tovább

cikk: [link]

(#118147) djbb534 válasza KaitouP (#118143) üzenetére


djbb534
tag

Így van, 60hz marad :/

the way it's meant to be played

(#118148) tboy93 válasza djbb534 (#118145) üzenetére


tboy93
nagyúr

De hdmi 2.0-val nem fog menni. Csak hdmi 2.1-el! Ezt kérdeztem fentebb hogy biztos 2.1-es :U

[ Szerkesztve ]

(#118149) gyuromoj válasza tboy93 (#118144) üzenetére


gyuromoj
veterán

Apex megkapta a 120hz támogatást?! :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118150) djbb534 válasza tboy93 (#118148) üzenetére


djbb534
tag

De mennie kell 1440p-ben 120hz-nek hdmi2.0val! 4k 120hz kell hdmi 2.1

the way it's meant to be played

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.