Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz ImACeltic #106644 üzenetére

    A _más_ álláspont nem témaferdítés, csak nem értünk egyet. Te a játéktól vársz megoldást egy problémára, én nem. Okkal nem, és nem csak az egyiktől nem, ez téged nem érdekel, és ezzel nincs probléma, csak ne legyen már az, hogy az a téma, amit Te annak gondolsz :) A problémát én is látom, de egyiknek sem róttam fel, így ebben nem is tettem különbséget. Hozzáteszem, hogy olyan dologba kötöttél bele eredendően, amit én nem írtam le. Mert az kiindulái pontod az volt, hogy ha az HFW nem lesz nálam az év játéka, akkor az ER se legyen az, node én ilyet nem is írtam le, és nem is szívesen írnék le ilyet áprilisban :D Lesz még idén (ha lesz) még olyan cím, ami simán várományos erre. Korán van még ilyen kérdésekhez.
    Viszont az eredeti felütést most is tartom: egy playstation exkluzívtól ettől én többet várok. Minőségben, gameplayben, kidolgozásban, bármiben. Nem rossz játék a HFW, mert az nem ilyen, meg rossz játékot nem platinázok ki önsanyargatásra, de nem a HFW a legfényesebb érme a PS5 tárcájában. SZERINTEM (muszáj odaírni, mert ha nem írom oda, akkor majd más fogja :DDD)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés