Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94372) bul07 válasza ArthurShelby (#94371) üzenetére


bul07
nagyúr

Én Berettyóújfalu-Püspökladány-Szolnok között mentem nagyon sokat annak idején(42-as majd 4-es), mikkor még nagy forgalom volt rajta, nem úgy mint mostanában

És azzal a 60lóerős kocsival nem volt egyszerű az élet tudni kellet pontosan hogy mit tud a kocsi
Na meg a előre látás
Nem erőből előzni hanem lendületből
Figyelni a forgalmat, szembe jövőket és mikkor látszódott hogy lesz egy előzési hely 10-20m lemaradni és még jött szembe az autó de erőteljesen gyorsításba kezdeni hogy legyen lendület majd átvágni a szembe sávba és gyerünk

Na aki nem jó sofőr és nem érzi a forgalmat az ilyet nem tudja megcsinálni egyszerűen nem tudja felmérni hogy mi fér bele

Nagyon sok példát tudnék hozni régről

Csak egy példa vezetés tudáshiányra(de ez még az előtt hogy egy két elkerülő megépült a négyesen)
Berettyóújfalu után a keleti híd előtt megelőzőt egy Mercedes, olyan 120-130-al eltávolodott tőlem
Én mentem a saját ritmusomba 100-110-nél nem menetem gyorsabban csak egy egy pillanatra
És 80Km később Szapárfalu előtt úgy előztem le egy kamionnal együtt hogy csak na
Egyszerűen hiába volt a segge alatta egy erős gyors kocsi nem volt meg a tudása hogy előzzön, nem tudta felmérni a közlekedést

Ezért is lehet sokszor látni hogy városi sofőrök mikkor kiérnek egy egyszer egysávos főútra megvannak halva és nem tudják felmérni hogy mi fér bele és mi nem, nincs gyakorlatuk benne

Autópályát is kell tanulni mert aki sose megy rajta az elsőre okozhat vészhelyzeteket

Szerk
Persze egy erősebb kocsival 100-130-150 lovassal könnyebb előzni egy természetes

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.