Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80148) ΞΔGLΞ válasza a.sebi (#80145) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt írtam erről, 2 napja beszéltem vele, azóta a srác beperelte őket.
[link]
Hozzáteszem, ez is csak Magyarországon lehetséges, mert Németországban (ahol laktam) és jelenleg Spanyolországban (ahol lakom, főleg itt) kb villás reggelivel rohannak ki a gyártók, illetve a szervizesek, hogy megoldják a problémát és azonnal. Már írtam, hogy jelenleg Magyarországon vagyok a sok rokon miatt és a december mindig ilyen, de kérdezem én, hogy mi a f...sz történik ebben az országban?

Itt nem látok egy boldog embert, kb azt látom, hogy mindenki annak örül, ha a másiknak szarabb. A múltkori benzin mizériával megmondtam a páromnak és a lányomnak, hogy elgondolkoztam rajta, hogy többet nem teszem ebbe az országnak nevezett izébe a lábamat.
Porszáraz volt már tartályom mire végre egy elcseszett kis faluban tudtam tankolni és az én autóm 20 liter eszik minimum. És nem azért, mert valami régi lerobbant gagyi lenne.
Egyszerűen itt én is depressziós leszek már a többi emberrel együtt. A nép meg eltűr mindent.
Ok mindegy is, mert ez már nem ide tartozik.
A samsung oled tévéje legutóbb egy akció keretében 999 euró volt az egyik műszaki üzletben.

De ott egy átlagfizetés 3000-4000 euró...(Martorell, ahol lakom)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.