Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5623) Madwe válasza dgyuri0123 (#5621) üzenetére


Madwe
nagyúr

A c6, e6nak jobb, az biztos :) Egyébként én pl forrásban a filmek 99% 4k már amit nézek, sorozatok fele kb (ami netflixes az 4k, ami nem az nem) s szerintem a jövőben több 4ks anyag fog megjelenni, mint 3ds ;]

A crt monitorokat azért kevertem ide, mert az, hogy egy tesztoldal egy tech termékre 10 pontot ad, az nem jelenti azt, h kész, innen nincs tovább, s ez techben mindig megállja majd a helyét. Ahogy én egyébként nem új tévékről, hanem új szabványról beszéltem, s ahoz új panelről. A 4k3d BIZTOSAN jobb lesz mind a FHD3d, ez kétségtelen. Ettől függetlenül igaz amit mondasz, miszerint frisebb, sőt akár drágább tech nem feltétlenül jobb, mint egy régebbi, de ezt sehol nem állítottam.

Viszont az új széria homogenitásban is jobb, mint az fhd modellek... meg úgy mindenben.

Kicsit úgy érzem mintha támadásnak vélnél mindent, ami a 4k, hdr meg ezek mellett érvel - senki nem szidta a 910et, egy tök jó tévé a maga kategóriájában, de azért nehogymár azt kezdjük el magyarázni, h jobb képe van, mint egy idei 4ks modellnek (ami ép, s nem kijelzőhibás :D).
Igen, 3dben milliószor jobb, hiszen az ideiekben nincs 3d, de ott van a tavalyi c6 meg e6 modell akkor pl. S talán majd lesz 2-3 év múlva megint 3ds 4ks oled hdmi 2.1el és 4k3dvel (ahonnan az egész beszélgetés kiindult, ugye :D)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.