Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) esicyhun válasza alaves (#55197) üzenetére


esicyhun
tag

Az a furcsa, hogy bekapcsolás után a jobb oldalon van egy rakás, majd pár óra folyamatos használat után eltűnnek. Kikapcsolás után másnapra szintén újra ott vannak. A képernyő bal oldalán középen is van pár (lényegesen kevesebb, közvetlen a kép szélén), ezek állandóak.

(#55202) FollowTheORI válasza esicyhun (#55201) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Véletlen nem a pixel shift-et véled hibának? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55203) esicyhun válasza FollowTheORI (#55202) üzenetére


esicyhun
tag

Nem. :) Fekete pöttyökról van szó. Teljesen elszórtan, de ugyanott vannak, csak a jobb oldalt egy idő után eltűnnek (vagy 3-4 óra használat). Ha a képernyő méretaránynál a levágás nélküli módot kikapcsolnám, akkor szinte alig látszanának. És minden forrásnál ott vannak, youtube, netflix esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#55204) Avela40


Avela40
csendes tag

Sziasztok,

Egy LG OLED55BX3LB készüléken szeretném a TV csatornákat ABC sorrendbe tenni. Már egy jó ideje böngészem a lehetőségeket, de egyszerűen nem találom. Létezik hogy egy ilyen kategóriájú TV-be nem raknak bele egy ilyen alap funkciót? :Y

Köszönöm,

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#55205) ΞΔGLΞ válasza Müszi (#55193) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor FR, ha az sem oldja meg, szerviz.
Csak új alaplapot kapsz, amit nyilván előtted bontanak ki.

(#55206) Müszi válasza ΞΔGLΞ (#55205) üzenetére


Müszi
senior tag

Fr volt már mint ahogyan többször is egy csomó beállítgatást végigzongoráztam aminek bármi köze lehet a dologhoz. 3 különböző rack-el is próbáltam. Az egyikben HDD-t is cseréltem és formáztam is újra Win alatt és a TV-vel is. Semmi változás.
Csak az aktív LP és a távval való kikapcsolás hozza elő a jelenséget ami nálam sajnos 10 kikapcsból 9 szer megtörténik.
Remélem nem fajul odáig a dolog hogy alaplap csere kell. Még indig bízom benne, hogy valami csoda folytán megjavul vagy esetleg mégis a rack-ekkel van baja. :F

[ Szerkesztve ]

(#55207) ΞΔGLΞ válasza Müszi (#55206) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egy alaplap csere, 20 perc. Ugyanolyan lesz, mint gyárilag, és eleve a CX-ek, meg úgy az LG alaplapjai van a legtöbb gond, MM-ben az ismerős és a szervizes is mondta, hogy egy rakás alaplapot cserélnek.
Azt kell mondjam továbbra is, hogy LG-k nagy százalékban össze vannak tákolva.
Az enyém most tényleg frankó, de ettől függetlenül nem fogom isteníteni. De hacsak egy kis szarság előjön rajta, legyen az egy halvány vertical banding, vagy a jobb alsó sarokban egy ujjnyi tinting, rögtön leadom hibára! És az lesz az utolsó, hogy szervizelik...
A Reddit-en olvastam, hogy a frissítéstől tönkrement valakinek az alaplap!
Az már kimeríti a hozzá nem értés és röhej fogalmát.

---------

[ Szerkesztve ]

(#55208) alaves válasza esicyhun (#55203) üzenetére


alaves
addikt

Kézi pixelfrissítővel még próbálkozhatsz, ha nem használ, akkor az azt jelenti, hogy azok halódó alpixelek (később kapcsolnak be vagy alig működnek már).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55209) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziaaztok. A Ps5-n próbálom már a harmadik videó alapján beállítani a tévét. Ez egy Lg B9 és a baj nekem most ugyan az a gond mint anno pc-nél. Ha auto a black level akkor fakó kicsit a szín és fátyolos, ha magas akkor meg eléggé sötét az egész... Nem értem miért. DTM On mert minden más sötét, ps5 minden auto. A tévé jelenleg pc hdmi kimenetre van állítva mert mindenhol azt ajánlották. Mi lehet a legjobb beállítási lehetőség? :R

(#55210) alaves válasza FollowTheORI (#55200) üzenetére


alaves
addikt

Ezért írta már többször a fórumon, hogy a kézi pixelfrissítő futtatását (vagy hagyni, hogy tegye a dolgát 2000 üzemóránként) a használat mértékéhez kell igazítani. Szerintem a 2000 üzemóra a napi átlagos használathoz lett kialakítva. Ennél jelentősen több napi üzemóránál szerintem kevés lehet és már nem biztos, hogy el tudja végezni a kiegyenlítést, hiszen nem lehet tudni, hogy a pixelek hány %-os eltérését képes még kompenzálni. Azért látni 2018-as modelleket csúnyán beégni, akik sosem futtatták a kézi pixelfrissítőt.
De ezzel a véleményemmel majdnem egyedül vagyok itt a fórumon.
"Caputo: Ez aztán érti a dolgát Főnök!
Piedone: Caputo, tudod te hogy mi a dolga?
Caputo: Nem.
Piedone: Hát akkor?!
Caputo: Ki-ki a maga dolgát tudja."

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55211) Ano válasza alaves (#55210) üzenetére


Ano
őstag

nekem egy C8asom van, de én még sose futtattam kézi pixel frissítést. Automatikus volt sok a majd 2 év alatt, de én nem látom hogy beégett volna a képe ...

Kellene aggódnom? :U :U

A 2000 üzemóra az pontosan mit takar? 2000 óra után meghalhatnak a kijelzők vagy mi?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#55212) esicyhun válasza alaves (#55208) üzenetére


esicyhun
tag

Nem szórakozok vele, még a végén egy ideig jó lesz, és majd bedöglik végérvényesen a gari lejárta után. Ha most meg kapok egy új panelt, akkor elvileg 2 évig "nyugodt" lehetek. Azt írták itt többen is, hogy az új panelre vállal az LG újabb 2 évet. Ennek lejártakor már majd 4 éves lesz a tévé, remélem akkor le tudom majd cserélni újabbra. Látva az idei modellt (CX) nem érzek semmi késztetést, mivel nekem a HDMI 2.1 nem számít, sosem lesz monitornak használva a tévé, a fényereje meg a C8-nak bőven jó, és még DTS-t is tud. A Truemotiont meg nem használom, rühellem, azon felőlem fejlesztgethetnek, hidegen hagy. :) Szóval, ha így kibírna 4 esetleg 5 évet, jó vételnek titulálom. :)

(#55213) krx21 válasza Ano (#55211) üzenetére


krx21
nagyúr

Gyárilag az van beütemezve, hogy 2000 óra után fusson le a "nagy" kompenzáció...
Ennyi.

(#55214) nosedive


nosedive
csendes tag

Sziasztok!

LG oled esetében a wifi / lan alacsony sávszélesség problémát mivel érdemes orvosolni?

4k HDR filmek NAS-ról való lejátszása közben a TV-re telepített plex igen gyakran pufferel, ha pedig eredeti nyelven nézném true hd hanggal, akkor konkréten csak állóképeket látok.
Ezeknél a videóknál a Plex jellemzően ~80 - 90 Mbps-sel küldené az adatot.

Külföldi fórumokon azt olvastam, hogy USB 3.0 - RJ45 átalakítóval megoldható a probléma, arra viszont nem találtam választ, hogy USB-s WiFI adapteres felállás működőképes-e, pl. egy ilyen?

Valaki próbálkozott hasonlóval?

(#55215) Bandee86


Bandee86
újonc

Sziasztok :) Mostmár kicsit több mint egy hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy 65 BX-nek. Még anno kérdeztem is tőletek, hogy 55 vagy 65 legyen, és abszolút nem bántuk meg a feleségemmel, hogy a nagyobbikat választottuk. Nagyon szeretjük, szuper minden, viszont lenne egy-két furcsaság:
1, Van ötletetek, hogy miért nem jelzi a tv , hogy van szoftverfrissítés? Jelenleg 03.21.10 van rajta, hiába nyomok rá a Frissítések keresésére nem talál újabbat, , viszont unokatesóm 55 bx-én már 03.21.36 van illetve ha LG honlapon nézem a szoftvertámogatást ott szintén ezt a verziót írja legutóbbinak. Feltehetném pendrive-ról, de nem értem, hogy miért nem jelzi neten keresztül. Arra gondoltam, hogy talán több hullámban jön ki a frissítés és amiatt.

2, Még az előző LG tv-nél volt ilyen jellegű hibám és egy hónap után jött elő itt is: egyszercsak random ledob a wifi és azt írja, hogy a csatlakozás ellenőrzése. Főleg youtube-nál. de netflix-nél iscsinálta már. Majd mintha mi se történt volna 1-2 perc után minden megy rendesen / vagy ilyenkor az is előfordul, hogy újra kell csatlakozzak jelszóval együtt. Előző tv-nél két megoldást javasoltak, az egyik a a Gyors indítás kikapcsolása és mellette smart share-be kellett belépni és ott a listen mode-ot (hallgatási mód) kellett kikapcsolni és ez végérvényesen meg is oldotta a hibát. Sajnos itt már nincs ilyen opció, úgyhogy ez már nem megfelelő módszer. Láttam, hogy néhányan szintén tapasztalták ezt a hibát itt korábban. A bosszantó az, hogy tényleg eddig tökéletesen működött, aztán most egy ideje elkezdte dobálni.

3, Airplay: Telefonról ha videot játszok le, nézhetetlenül szaggatnak Először arra gondoltam, hogy azért , mert icloudban vannak, de nem sajnos nem attól függ. Utána néztem, töübben is panaszkodtak más modelleknél, és van akinek az segített, hogy 2.4 GHz-re ment 5Ghz helyett. Unokatesómnál 55 bx-en szintén ez volt, de egyszercsak megjavult neki. Bízom benne, hogy egy frissítés majd ezt is megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#55216) alaves válasza Ano (#55211) üzenetére


alaves
addikt

Nem kell aggódnod. Tömören: napi extrém használatnál javaslom sűrűbben futtatni a kézi pixelfrissítőt (gyárilag 2000 üzemóránként fut le).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55217) Menotti válasza nosedive (#55214) üzenetére


Menotti
aktív tag

Biztos,hogy az Lg a hunyó?Típus?(Nem mindegyiken van Usb 3.0)
Nekem pl. a C9 (usb 3.0 nincs) 220 Mbps-t tud (Fast.com) wifin.
(B.Gates után szabadon:Ennek bármire elégnek kell lennie:-))

(#55218) nosedive válasza Menotti (#55217) üzenetére


nosedive
csendes tag

B9SLA, ahogy látom valóban csak USB 2-es csatik vannak rajta..

Wifivel 2,4 Ghz-en 37 és 80 közötti értékeket mértem az imént, szintén a fast.com-on.

Bár a router - Redmi AX5 - tolja magából az 5 Ghz-es jelet is, azt valamiért nem látja a TV, pedig itt vannak egymástól kb. 4 méterre.

(#55219) Strezi válasza nosedive (#55214) üzenetére


Strezi
őstag

Plex nekem egy idő és frissítések után már nem bírta a tempót, mert csak (i7 SSDs nas). Váltottam Emby-re ami akkor és azóta is jobban megy (nekem). Le is tiltottam mindenféle frissítést benne.
Mindegyik tévé 100Mbps lanos, de a beépített WiFi, megfelelő AC 5GHz AP, router vagy hotspottal párosítva ennek többszörösét tudja, és már nem szűk keresztmetszet. Újabb sorozatokon már csak USB 2.0 van (9-től ?), bár még az is elég elméletben USB - LAN adapternek. Egy(pár) spec tipus van, ami megy.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#55220) wallace 234 válasza Ano (#55211) üzenetére


wallace 234
őstag

2000 óra után, futtatja le a nagyobb kompenzációs ciklust, amúgy meg minden 4. Óra után le futtatja a kisebbet. Kézi pixel frissítést akkor ajánlott, ha látsz valami elváltozást. Amúgy felesleges futtatni!

(#55221) Pelican válasza wallace 234 (#55220) üzenetére


Pelican
őstag

"amúgy meg minden 4. Óra után le futtatja a kisebbet"
Ez nem így van, ha pl. 12 órát van bekapcsolva a tévé, akkor nem lesz lefuttatva semmi, csak mikor kikapcsolod, tehát a példánál maradva két pixelfrissítés elmarad.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#55222) nosedive válasza Strezi (#55219) üzenetére


nosedive
csendes tag

Az a gond, hogy az 5Ghz-es jelet egyáltalán nem látja.
A router AX-es, WiFi6-os jószág.
Most kipróbáltam, hogy közvetlenül a TV mellé teszem, de továbbra is csak a 2,4 GHz-es hálózatot ismeri fel.

(#55223) ruzsass válasza nosedive (#55222) üzenetére


ruzsass
tag

Próbáld azt ki hogy az 5 GHz-es sávok közül az alsókat választod a routerben, nálam ez volt gond LG OLED és LCD-nél is a megoldás.

(#55224) wallace 234 válasza Pelican (#55221) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen de akkor 12 óra után megy le a frissítés! Úgy értettem, hogy 4. Óra után ha le kapcsolja frissítés lefut. Tehát ha napi 12 órát megy akkor 12 óra után frissít! Naponta egy frissítés fut le, szerintem bőven elég neki! Vagy van valami tudományos információ, hogy kárt okoz ha 12 óra után frissít? Szerintem akkor maradna ki a frissítés ha ki húzza!

(#55225) alaves válasza Pelican (#55221) üzenetére


alaves
addikt

Erről van szó, hogy elmarad. Nálam 4955 üzemóra / 542 aut.friss = 9,14
Ezért futtatom a kézit, hogy pótolja az elmaradást, nehogy a túl nagy eltérést már ne tudja helyreállítani.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55226) alaves válasza wallace 234 (#55224) üzenetére


alaves
addikt

Pontosan így égett be a B7-em, ahogy írod, hogy többször volt olyan, hogy csak 12-16 óra után tudott kompenzálni, meg volt az eredménye.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55227) wallace 234 válasza alaves (#55226) üzenetére


wallace 234
őstag

Azok ezek szerint, ha túl sokat megy nem tudja kompenzálni? Így beég? Bár szerintem az oled fény se mindegy, hogy milyen magasan van. Nálad mennyin volt?

(#55228) nosedive válasza ruzsass (#55223) üzenetére


nosedive
csendes tag

Pacek, köszi, a sávszél probléma megoldva, 200-220 Mbits-et mértem :R

4k HDR működik is rendesen, TrueHD hanggal viszont továbbra is képregény.

(#55229) blakey válasza nosedive (#55222) üzenetére


blakey
titán

8Azért nem látja az 5GHz-et, mert olyan csatornán van amit nem kezel, tedd 36-48 közé és látni fogja.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55230) blakey válasza nosedive (#55228) üzenetére


blakey
titán

Gondolom megy a transzkódolás ezerrel és az megterhelő a szerver számára.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#55231) Ano válasza krx21 (#55213) üzenetére


Ano
őstag

Értem, köszi.

2 éves lesz hamarosan a C8, de mivel 1 hete cseréltek alaplapot benne így az időzítő nullázódott, azaz ha jól értem érdemes nekem most kézzel indítani egy nagy pixelfrissítést, ugye?

Ha nagy átlagban napi 2-3 órát ment ~2 évig a TV akkor már közelítek a 2000 órához, de lehet hogy már túl is léptük ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#55232) Ano válasza nosedive (#55222) üzenetére


Ano
őstag

az 5GHz-es WiFi csatornáját állítsad auto-ról lehetőleg a 36-os csatornára vagy a lehető legkisebbre!

Habár látom, hogy a kolléga már írta :) (#55223 ruzsass)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#55233) nosedive válasza Ano (#55232) üzenetére


nosedive
csendes tag

Igen, megoldódott, köszönöm mindenkinek!

@Strezi:
Most próbáltam, az Emby valóban szépen lejátsza a TrueHD hangsávval is

(#55234) Strezi válasza nosedive (#55233) üzenetére


Strezi
őstag

Akkor csak összehoztuk ;) Azt hiszem Plexnek az is gondja lehet, hogy esetenként transzkódol amikor nem is kellene. Volt régen hozzá egy XPlay nevű app (tévére), amivel jól ment és a felülete is frankó volt.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#55235) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

Üdv, pénteken vásároltam a Euronics-ban egy 55CX OLED TV-t. Már rögtön a szürke setup screen-en láttam, hogy kicsit maszatos a kép, reméltem hogy máshol nem fog kijönni. Sajnos viszont sötét jeleneteknél kissé zavaró a probléma, itt egy kép róla:

Élőben nem ennyire szörnyű, viszont ami észrevehető filmeknél az a felső rész világossága, illetve ugyanez a jobb-bal oldalon (kicsit fakóbb azokon a részeken a kép), és néha a felső világosabb csík is. Szerintetek ezt kicserélné nekem az LG? Más színnél teljesen jó, viszont ha van már benne szürke akkor előjön a hiba, 5% gray-nél pedig mint a képen... 2x futtattam Pixelfrissítőt, de semmi se változott.

[ Szerkesztve ]

(#55236) Jorgi Kormi válasza patrikcoc (#55235) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Valami jobb fotót ha lehetne. Pl.: ezzel a videóval[link]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#55237) wallace 234 válasza patrikcoc (#55235) üzenetére


wallace 234
őstag

Ha film nézés közbe is zavaró akkor jelentsd be. Vagy járasd pár napot, vegyes tartalommal. De szerintem sokat nem fog javulni. Amúgy az lg rugalmas, ha gondod van simán cserélnek, panelt.

[ Szerkesztve ]

(#55238) patrikcoc válasza Jorgi Kormi (#55236) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Csináltam pár képet ezzel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#55239) Jorgi Kormi válasza patrikcoc (#55238) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Hát ez első ránézésre lehet , hogy csere lesz .
Na de azért várd meg , hogy a "guruk" mit szólnak hozzá itt a topicban. ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#55240) wallace 234 válasza patrikcoc (#55238) üzenetére


wallace 234
őstag

Szerintem így a képek alapján, ne várj jelentsd be hibára! De persze várj a "gurukra" :R :R

[ Szerkesztve ]

(#55241) P4ND4


P4ND4
csendes tag

Nos nagyon köszönöm a tanácsaitokat.
Az előző hozzászólásom idején vagyis tegnap este más árak voltak a MMban, mint éjfél után. Ez okozhatott egy csavart már a kérdésemben is.
Például az lg gx55re rádobtak 150et, igaz árváltozás elötti szinten esett rá a választásom.
A MMban nem voltak érdekeltek, hogy tegnapi áron adják az árút, így visszakértem a levásárolandó összeget - kevés szájhuzgálás után, de csak érezték hogy itt nincs mit tenni, visszaadták a pénzt, ezért még a pultjuknál álva megrendeltem az emagról 185ezerrel olcsobban. Áhh nem is értem a kereskedelmet. :))
Szóval hálás köszönetem a tisztelt, segítőkész társaságnak, hogy könyítettek a döntésemen. Mondhatnám hogy írok beszámolót, de nincs ezen semmi látnivaló :D

(#55242) ΞΔGLΞ válasza patrikcoc (#55235) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csere, de ennek a töredékéért is már cserélni illik a tulajnak. Ez kegyetlen sz@r!
Bocs, hogy belelátszik a háttérben a lámpa, de így is látható, hogy mi a különbség 5%-on, de 1 %-on is ilyen...Sőt ez pár hónapja készült, azóta még ennyi sem látszik.

(#55243) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Nekem jelenleg az a Black level a probléma. Ps5-n auton van az rgb és ha a tévén autora rakom a black levelt, akkor a fekete nem fekete, ellenben ha low-ra rakom akkor már a fekete az teljesen fekete de így a sótétebb részeknél elvesznek a részletek. :F Elvileg az hogy a ps5 "csak" 32 gbps-t hdmi kábelen keresztül az nem lehet opcionális probléma. Cseréljem ki a gyári hdmi kábelt?

(#55244) junior19 válasza MultiDoodad (#55243) üzenetére


junior19
senior tag

Ha teljesen biztos vagy benne, hogy rgb (teljes) jelet ad ki a PS5, s az automata opció nem működik jól, akkor a magas opciót válaszd, az a megfelelő rgb esetén. Az alacsony a (korlátozott)rgb vagy YCbCr jel esetén használandó, ezért zárja be feketét, így elvesznek részletek.
De ennek a beállítására vannak megfelelő videóanyagok, ne műsorok alapján állítgasd. A megfelelő anyag megmutatja mivel van gond az adott beállítások mellett.

codec project

(#55245) Pro Koryak válasza patrikcoc (#55235) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ezt mivel csináltad, hőkamerával?
Ennyire rossz nem lehet ill. így nem látszódhat.
Csinálj valami normális fényképet.

(#55246) kevesbence válasza demeterf2 (#55037) üzenetére


kevesbence
csendes tag

Szia, nekem is ez volt a problemam. En 4 hetig vartam vele, majd egy uj keszuleket kaptam.

(#55247) kapasz válasza P4ND4 (#55241) üzenetére


kapasz
tag

Korábban mindig ki volt írva, hogy árgaranciát vállalnak, azaz ha máshol olcsóbban látod, akkor odaadják annyiért. Mondjuk csak a tényleges üzlethelyiséggel rendelkező konkurenciát fogadták el.

(#55248) anrab


anrab
addikt

[link]
Ezeken már Android tv 10 megy.

(#55249) alaves válasza wallace 234 (#55227) üzenetére


alaves
addikt

Pontosan. Véleményem szerint extrém terhelésnél (napi 12+ üzemóra) nagyobb eltérés keletkezhet a pixelek között, amelyet nem biztos hogy tud kompenzálni a pixelfrissítő 2000 üzemóránként. Ha nem így lenne, nem lenne beégés.
De ez csak az én véleményem, Jánossal és sokakkal ellentétben.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#55250) alaves válasza anrab (#55248) üzenetére


alaves
addikt

Ezen túlmenően: Philips OLED806 és társai: BFI (Fast Motion Clarity: with 4 settings available; Off, Low, High or AI), HDMI 2.1 support with 4K120, VRR (40-120Hz), eARC, and ALLM.

Tehát, most már elveszett minden LG előny.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.