Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54401) Brave_86 válasza Brave_86 (#54284) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Ismét lejjebb kúsztak az árak
65CX - 598
[link]

(#54402) ztfolder válasza Jorgi Kormi (#54395) üzenetére


ztfolder
csendes tag

Köszönöm!

(#54403) pontyos


pontyos
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget! Megfontolok mindent itt leírt modellt! Igen 65coll kell és kizárólag mozizni. Sony-n nem gondolkodtam, de azt is megvizsgálom. :R

(#54404) Locutus


Locutus
veterán

2 gondom volt ugye az 55CX-szel, egyrészt szokol rádiós volt a beépített hangja, másrészt különböző jelhibák 4K/120Hz/10bit/Gsync esetén HDMI 2.1-en. Néha bekapcsoláskor nincs jel, vagy flickeres a kép. Igazából a második ügyben csak amolyan próba cseresznye volt, hogy a TV okozza e, gondoltam beirom a hibajegybe.
Nos, volt kint a szerelő.
Komplett alaplapot és jobb oldali hangszóró egységet cserélt. Azért azt, mert úgy tűnt, hogy a balanszot balra tolva javul a hang valamennyire.
Nos a tipp bejött. Akár a hangszóró, akár az alaplap okozta, most kristály tiszta a hangja. Nincs utózizegése, sercegése a beszédhangoknak, és a hangkép is kiegyensúlyozott lett.
Emellett hamár homár, legyen kövér, egyből PC mód, max beállítások. És megy. Nincs flicker, nincs jelveszteség egyelőre. Bár meg kell jegyezzem, hogy előtte sem minden nap fordult elő, szóval még akármi lehet. Ugyanazzal a Club3D CAC-1372 kábellel mint előtte.

Ami még tipp kiderült, illetve másoknak is hasznos lehet: Érdemes a gyorsindítás+ funkciót kikapcsolni az általános menüben. Ez ugyanis a youtubeon lévő tapasztalatok szerint is okozhat olyat, hogy a TV bekapcsoláskor nem talál rá a megfelelő jelre. Lehet nálam is (részben) ez okozott gondokat, most ki lett kapcsolva.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54405) Sugi2009 válasza Celtis (#54385) üzenetére


Sugi2009
tag

Hidd el h nekem bejön. A visszhangot pedig tudod állítani a menüben. Két csúszkál van erre de ha automatán végig futtatod h pásztázza körbe a lakást akkor jól be is állítja a Sourund hatást .

(#54406) xerobyte válasza Brave_86 (#54401) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Valóban, eddigi legolcsóbb a 65CX 598K-ért, én az Euronics-ot is bevállalnám.
A vásárlás ellen szól, hogy jövő héten CES, ilyenkor már érdemes lehet megvárni a híreket, lesz-e valami világmegváltás. (Valószínű nem, de nyilván valamit szénné fog promózni az LG marketinggépezete).
Mellette szól, hogy már itt az új garitörvény, tehát több gari lesz a TV-n, így szerintem a MediaMarkt biztosítása már nem annyira megérős.
Sőt, összességében is, akinek van lakásbiztosítása ott érdemes pluzsban a nagy értékű vagyontárgyait bebiztosítani (nagyobb biztosítók mind adnak ilyet, pl Gene***i. Olcsóbb, hatékonyabb és bejáratottabb (persze, ha nem így akarod 5 évente 'ingyen' ki biztosítási csalni az új modelled ;) ).

Egyébként az MM tipikusan leköveti az Euronics árakat 1-4 hét késéssel, szóval ha valaki mindenképp tőlük akar CX65-öt ennyiért, akkor -ha a készlet engedi- valószínűleg lesz majd ott is ennyiben.

Ha már készlet, a CX77 továbbra sem érkezett be, pedig az árazási trend szerint az most beesett volna 1 050 000 körülre az Euronicsnál 1 150 000-ről. Igencsak közeleg az igazság pillanata: azt jósoltam még az új modellek magyar nyitórai után, hogy készletkisöpréskor (2021 február-március várhatóan) a cx77 utolsó darabjai 999.999 HUF-ért fognak menni :))
Persze, ha na nincs belőle készlet, akkor nem mennek semmennyiért sehova.

(#54407) Traugutt válasza kolosszus87 (#54390) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Nekem jobban tetszik az LG C8 képe, mint ismerősöm Sony A8H tévéjének képe.
De nyilván ez szubjektív.
Az androidtól is aggódtam, de nála hiba nélkül működik.

Panasonicon régebben nem volt HBO GO. Most van?

(#54408) Traugutt válasza pontyos (#54351) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Nálam egy 8-as sorozatú Samsungot váltott le a CX.
OK, mondjuk láttam már a különbséget, mert a másik szobában C8 van.
Soha többet nem vennék LCD háttérvilágítású tévét nagy méretben. Szerintem a filmek sötét jelenetei nézhetetlenek ezeken a tévéken. Lásd pl. Trónok harca 75%-a. Plusz az enyém annyira felhősödött, hogy azt hittem, mindjárt esni kezd.
Ha filmet akarsz nézni, akkor 55' felett csak oledet szabad venni. A többi pénzkidobás.

(#54409) Traugutt válasza xerobyte (#54406) üzenetére


Traugutt
csendes tag

CX77-et szerettem volna venni, de nem volt sehol kapható.
Vagy ha igen, 1.8M.
Az azért túlzás.

(#54410) Celtis válasza Traugutt (#54408) üzenetére


Celtis
veterán

Majd mindjárt kijavítanak és megtudod az igazságot :))

(#54411) lala666 válasza Celtis (#54410) üzenetére


lala666
senior tag

:C :R :DD

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#54412) Brave_86 válasza xerobyte (#54406) üzenetére


Brave_86
aktív tag

"Sőt, összességében is, akinek van lakásbiztosítása ott érdemes pluzsban a nagy értékű vagyontárgyait bebiztosítani (nagyobb biztosítók mind adnak ilyet, pl Gene***i. Olcsóbb, hatékonyabb és bejáratottabb (persze, ha nem így akarod 5 évente 'ingyen' ki biztosítási csalni az új modelled ;) )."

Ezt részleteznéd kicsit? (akár privátban, ha ide nem fér meg) Már meglévő biztosítás mellé lehet pluszban kötni? Nekem is oroszlános van- azon belül a Nívó csomag.
Én is hamarosan tervezek TV-t venni és +garancia is volt tervezve.

(#54413) Jorgi Kormi válasza Traugutt (#54407) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nincs HBO GO panán , de nem is hiányzik. Hd filmeket máshol is tudok nézni. ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#54414) wallace 234 válasza Traugutt (#54408) üzenetére


wallace 234
őstag

Ki lehet fogni, felhős borzalmas lcd tvket. Trónok harca sok tvnél, gondot okozott ha jól emlékszem, még az oled tvknél is! Ki mit fog ki. Nagy méretben is lehet jó tvt lcd ből is! De egy 77 collos oled biztos, hogy ütős lehet!

(#54415) krx21 válasza Tulku (#54389) üzenetére


krx21
nagyúr

Lehet itt róla van szó... ;) [link]

(#54416) xerobyte válasza Traugutt (#54409) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Nehogy bárki CX-et vegyen 1.8-ért :D
AZ MM-ben berendelik Neked 1 699 999 -ért, illetve itt van akkor már a GX 1.7-ért
https://euronics.hu/termekek/lg-oled77gx3la-4k-ultra-hd-oled-smart-tv/p/236370
Ha valaki eddig kihúzta, akkor most már várja meg, hogy 1.1M alatt legyen készleten, a többi dellát meg költse el egy normális hangrendszerre a szánalmas soundbarok helyett :)

[ Szerkesztve ]

(#54417) xerobyte válasza Brave_86 (#54412) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Persze.
Szóval oroszlánosnál az van (ügyintéző tájékoztatása alapján), hogy a meglévő biztosítást nyugodtan ki lehet egészíteni. Olyanok mint a bank, vagy mint a netszolgáltatók: többet bármikor fizethetsz, felfelé bármikor válthatsz. A lakásbiztosítás MELLÉ ugye valamilyen értékben az ingóságaidat is biztosítod, de ezen felül van lehetőséged "Nagy értékű ingóságok" bebiztosítására is, pl. "a 250.000 Ft értéket meghaladó híradástechnikai, szórakoztató elektronikai, optikai készülékeket, pl. televízió, kamera, hifi, számítógép konfiguráció, stb." tartoznak ide.
A Nívóban nincs benne a "Garancia plusz" nevű szolgáltatás, ami még hasznos, viszont csak a TOP-ban található meg, de ez nem is baj, mert azt válogatsz össze amit akarsz, nem vagy az előre definiált szolgáltatásszintekhez kötve.
Nekem is alapom van még jelenleg, de a 77-es oled mellé nem MM garikiterjesztést szándékozom venni, hanem ezt, előtte aminek még érdemes utánajárni:
- avultatás
- nem működésképtelen meghibásodás kezelése (pl.: a TV közepén lesz egy halott sor pixel, de a TV amúgy jól működik)
- baleset: véletlen eszköz törésre ki lehet-e terjeszteni (tehát amikor te verted le a falról, úgy, hogy nincs 12 év alatti gyereked)

Friss cikk a témában kiszámoló Miklóstól.

(#54418) lapoe


lapoe
csendes tag

Sziasztok!
Számomra óriási (nyilván anyagi) lépés előtt állok/hezitálok kb. hónapok óta.. Samsung UE55NU7442 tv-t (amivel egyébként nagyon meg vagyok elégedve, szerintem egy tök jó budget tv PS4 Pro-ra, 2 éve vettem 2k-ért.. a mai napig lehasalok, hogy milyen képe van egy jó PS4 játékon -pl. Ghost of Tsushima-) készülök lecserélni LG 65CX-re.. nyilván össze sem lehet hasonlítani a két készüléket, ezzel tisztában vagyok. Amire én használnám: PS4 Pro (később PS5), YT videók és BR filmek.. TV-t nem nézek évek óta, háttérzajnak soha nem megy a TV nálam.
Kérlek Benneteket erősítsetek meg vagy cáfoljatok meg az alábbi kérdésekben:
- kb. 3-4 óra összefüggő konzol játék alatt be tud égni a panel ha olyan játékkal játszok amiben van fix, jellemzően fehér/világos jelzés.. mert sajnos elég sok ilyen game van.. Nem vagyok gamer, nem játszok napi 10-12 órát ugyanazzal a játékkal, de izzadó homlokkal sem szeretném eltölteni azt a heti néhány órát ami idő alatt erre használom a tv-t, hogy beég-e a kijelző vagy sem.
- Egész sok egyéb problémát olvastam a CX-el kapcsolatban, nem érzékeli a netet, hangszóró probléma stb.. Problémás típus vagy csak sikerült a ritka eseteket egymás után
elolvasnom? :D Garancia kb. minden másra van a képernyő beégésén kívül?
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#54419) Fail3D! válasza lapoe (#54418) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ha be is égne idén már 3 év garancia lesz rá szóval max kicserélteted. Illetve csere után újra indul a garancia idő a panelra.

(#54420) lapoe válasza Fail3D! (#54419) üzenetére


lapoe
csendes tag

Az a baj, hogy tudomásom szerint a beégésre nem érvényes a gari.. Rosszul tudom?

(#54421) wallace 234 válasza lapoe (#54420) üzenetére


wallace 234
őstag

LG cseréli garancia alatt a panelt ha netán beégne! De a mostani panelok jobban bírják!

[ Szerkesztve ]

(#54422) lapoe válasza wallace 234 (#54421) üzenetére


lapoe
csendes tag

Értem, köszönöm! Nyilván a csökkentett fényerő miatt tudják már ezt.. ;]
(sötétebb szobában használnám, így ez különösképpen nem zavar)

(#54423) wallace 234 válasza lapoe (#54422) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen az miatt is! Meg kicsit más lett a panel 2018 után. Ha jól emlékszem akkor a vörös sub pixelek nagyobbak lettek. Sötét szobába jó lesz.

(#54424) Fail3D! válasza lapoe (#54420) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nekem C8 bá ma cserélték ki emiatt és újra indult a gari.

(#54425) torma1981 válasza Fail3D! (#54424) üzenetére


torma1981
veterán

És most mennyi garancia indult újra? 2 vagy 3 év? Ha mostantól cserélnek panelt akkor a 3 éves garancia érvényes? Vagy a régi 2 év? Mivel a panel a tv-ben több mint 250k az tuti.

(#54426) wallace 234 válasza torma1981 (#54425) üzenetére


wallace 234
őstag

Ha 2021 előtti a garancia akkor az akkori érvényes 2 éves garancia indul újra! Korábbi szerződés az érvényes!

(#54427) Brave_86 válasza xerobyte (#54417) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Én még nem vágom ezt.
Beléptem az online felületre, szerződést nem tudok módosítani/ bővíteni.(Nagy értékű ingóságok opcióval)
Kipróbáltam, hogy kalkulálok egy újat, de akkora éves díj jött ki, hogy a jelenleginek több mint a duplája. :F
*A cikket olvastam tegnap. Ezért is keltette fel az érdeklődésem.

(#54428) Strezi


Strezi
őstag

Jön az új Sony széria, lesz 83" is :D

Sony BRAVIA XR MASTER Series A90J OLED 4K HDR TV - YouTube

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#54429) Haart válasza Strezi (#54428) üzenetére


Haart
addikt

Igen és az óriási ujdonság a kognitiv hülyeség processzor :D
A többi gyártó minileddel/mikroleddel operál már, itt meg sem lett említve. És ha valóban nem lesz a sonynak ilyen TV-je sztem csunyán alul fog maradni a versengésben.
Ők csak a hiperszuper processzorukat éltetik, ami nem oldja meg a bevilágitás stb proglémákat LCD esetén. ;)
Úgyhogy a jelenlegi gyártók között az övék a leg kevesebb innováció díja, jelenleg. :K

[ Szerkesztve ]

(#54430) gulupeti válasza Traugutt (#54408) üzenetére


gulupeti
senior tag

Én azért be mertem vállalni egy 65 colos Hisense Qledet... Nagyon nem érzem kidobott pénznek. Szépek a színek, van fekete, rendes fekete, 1000 nit fényerő, de egyes tesztekben 1300-1400 nitet is mértek, felhősödésnek, bevilágításnak nyoma sincs és jóval olcsóbb, mint egy OLED, ja és árában jóval nagyobb is, valamint gond nélkül megnézem rajta a sötét jeleneteket is, fintorgás nélkül.
Kicsit túl már ez egész dolog misztifikálva véleményem szerint. Az utóbbi napokban végigkövettem, hogy mi zajlik itt az oled fórumon, leginkább azt látom, hogy egyes emberek szerint ha egy megjelenítő nem oled, akkor már teljesen alkalmatlan akármilyen tartalom elfogyasztására... :) Nyilván nem egy oled fórumon kell bebizonyítani, hogy egy másik megjelenítő jobb vagy közel olyan jó, de amilyen elvakultság itt egyes emberek részéről van, az számomra elképesztő.

[ Szerkesztve ]

(#54431) Calogero válasza torma1981 (#54425) üzenetére


Calogero
addikt

A vásárlási időpontjában érvényes garancia indul újra, 2 év.
Hiába 250 000 fölötti a panel értéke, de az csak egy alkatrész, nem önálló fogyasztási cikk
[link]

(#54432) Strezi válasza Haart (#54429) üzenetére


Strezi
őstag

:F Te itt miről beszélsz :F OLED, növelt hűtéssel és színvisszadásért felelős RGB pixelekkel (gamut).

Másrészt, ha az (PCs Nidia DLSS nocsak szintén) AI alapú képjavítást szerinted csak porhintés, akkor nem a tévé a hülye, hanem .... :C

Úgy bírom mikor veér péter egy pilanat alatt megtalálja egy jövőbeli termék lényegét :U

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#54433) Jorgi Kormi válasza Strezi (#54428) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Tudtam , hogy várni kellett volna még és gyűjteni a zsét erre tevére , elkapkodtam a dolgot. Most már mindegy.( Jöhet a szeppuku)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#54434) Haart válasza Strezi (#54432) üzenetére


Haart
addikt

Én nem az Oledről beszéltem hanem a szériáról mint olyan köztük a LED-ekről. Az oledektől most tekints el és nézd meg a LED oldalt. Oled eddig is jó volt, azon már nagyon elrontani nem hiszem hogy tudnának. Ezzel szemben a LED oldalon semmi újitás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#54435) Landon


Landon
őstag

Van bárki aki LG OLED X szériás TV-vel rendelkezik és esetleg meg van neki a The Last of Us 2 PS4-re es hajlandó lenne 5 percet rám szánni egy gyors és egyszerű teszt erejéig? :) Esetleg ha akad ilyen kolléga és dobna nekem egy PM-et azért nagyon hálás lennék! :R

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#54436) xerobyte válasza Jorgi Kormi (#54433) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Mindig van valami a sarkon, ami fényesebb...élvezd amid van, úgyis lecseréled pár év múlva, ha ez a hobbid.

Brave_86: én nem online próbálnám ezeket intézni, a netes kalkulált árak nekem is többszöröse a mostaninak. Sokszor egyszerűbb és olcsóbb alkuszt keresni egyébként, ha kell újrakötik stb.

(#54437) Celtis válasza Strezi (#54432) üzenetére


Celtis
veterán

Tegnap megnéztem a csodálatos Sony online bemutatót. Illetve csak próbáltam, mert a közepére bullshit túladagolástól kiütést kaptam. Az XR processzor kitalálja, hogy mit nézel a képen és azt a részét javítja. :F
Hát a fene tudja, nekem ezzel nem fognak TV-t eladni. Szerintem egy jó TV jelenítse meg hibátlanul a bejövő tartalmat. Az ilyen-olyan "képjavító" funkciókat amúgy is kikapcsolom.

(#54438) GalaHU válasza Locutus (#54404) üzenetére


GalaHU
őstag

Nagyon köszönöm a tippet, ez a gyorsindítás-kikapcsolás életmentő volt! Már hullott a hajam az idegtől, hogy szó szerint csak minden második indításnál talált bemeneti jelet a C9-em PC-ről!
Örök hála! :R

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#54439) Jorgi Kormi válasza xerobyte (#54436) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Egy kis irónia volt részemről , a cserélgetés nem az én hobbim .( Több mint 20 éve vagyok nős , pedig a sarkon mindig szembe jön egy fiatalabb ," fényesebb" ;] :D)

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#54440) krx21 válasza gulupeti (#54430) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért zavar olyan ember véleménye, akinek volt, vagy akár van mindkét technológia...
Gondolom Neked még nem volt otthon Oled--ed.
Így elgondolkodtató, hogy kinek a véleménye mérvadó.
Persze akinek ez a fontos: "de egyes tesztekben 1300-1400 nitet is mértek," :D az vegyen QLED-et. :R

(#54441) goldb válasza krx21 (#54440) üzenetére


goldb
tag

Bátyám is ilyen TV-t vett (ugye nekem 75Q9FN volt a jelenlegi LG65C9-et megelőzően), és meglepően jó képe van. Ha valakinek nincs lehetősége kiadni 600-at egy oledre, akkor kevesebb, mint a feléért bőven jó alternatíva, főleg, ha az adott család szokása, hogy soha nem néz teljes sötétségben TV-t. Bocsánat a mellékszálért, a magam részéről viszont többet nem vennék már lcd-t. :R

[ Szerkesztve ]

(#54442) boxman válasza Calogero (#54431) üzenetére


boxman
újonc

Elvakultságomban kijelentem ,hogy nem lehet vita tárgya oled vagy qled , nekem van mind a 2.A qled is nagyon jó,de azért az oled jelenleg "visz mindent".Ebbe bele kell pihenni...

(#54443) krx21 válasza goldb (#54441) üzenetére


krx21
nagyúr

Egyetértek... Nagymamámnak én se vennék Oled-et.. :DDD . Családi szokásoknak megfelelve, pláne világosba.
Viszont ahol a képminőség a prioritás, mozira, ott nem egy liga a kettő, de ezt Te is tudod...

[ Szerkesztve ]

(#54444) wallace 234 válasza boxman (#54442) üzenetére


wallace 234
őstag

Azért tedd hozzá egy jó oled :R :R Mert ha valaki netán, bele fut egybe ami nem visz mindent, az lehet nem így vélekedik! Sajnos azért az se hibátlan! Bárcsak az lenne! Technológiára értem! De talán idén fordulat jöhet, jönnek talán az új módosított panelok!

[ Szerkesztve ]

(#54445) Pro Koryak válasza wallace 234 (#54444) üzenetére


Pro Koryak
addikt

De, visz mindent jelenleg képminőségben.
Tegnap éjjel tévéadás Sicario 2: a kezdő ejtőernyős képsorok = majdnem tök sötét jelenet, felkapcsolt villanynál. Húbazz nem látok belőle szinte semmit, villany leó, húbazz de durva... :U

(#54446) wallace 234 válasza Pro Koryak (#54445) üzenetére


wallace 234
őstag

Ezt írtam pontosan /bele fut egybe ami nem visz mindent, az lehet nem így vélekedik!/ Ha jó egy oled akkor valóban nincs párja akkor így fogalmazok! B7 nél meg is volt a hűha! Tudom miről beszélsz, elképesztő volt! De nem szeretnék, bele menni, mert sok értelme nincs! Egy biztos oled a jövő! De ahhoz le kell küzdenie pár dolgot! Ha ez sikerül, onnantól kezdve jöhet, bármilyen mini ledes tv!

(#54447) Norbi8 válasza Ano (#54260) üzenetére


Norbi8
csendes tag

Megoldódott a problémátok ?

Nálam is ugyanez a hiba van, firmware frissítés óta, eldob a wifi, DE csak a youtube-nál !

- HBO GO működik
- Netflix 4K Dolby filmekkel is akadás nélkül megy

- Youtube viszont firmware frissítés óta bármilyen tartalommal (SD, HD, 4K) kb 5 perc után ledob úgy, hogy a tévé azt mutatja, hogy a Wifi hálózat ellenőrzés alatt, de nem tud újracsatlakozni, a tévé újraindítása után se, csak ha újra beütöm a wifi jelszót. Ezt kb 2x-el eljátsza, utána már a wifi simán megy. Routert is újraindítottam, de nem segített. Lehet ez applikációs probléma ? Azt nem tudom, ezek frissülnek - e automatikusan, vagy firmware hiba lehet-e.
TV : BX Firmware : 03.21.10

[ Szerkesztve ]

PSN: Norbi819

(#54448) Strezi


Strezi
őstag

... és megjött a Panasonics JZ2000-is!

[link]Vincent videója

Csak a lelkes olvasók kedvéért annak is egyik fő újitása az AI alapú képjavítás :))
HDMI 2.1, AALM VRR stb.
"Komoly" Atmos hang
stb...

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#54449) Jorgi Kormi válasza Strezi (#54448) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

De nem lesz belőle "XXL"-es méret , csak 55-65-ös [ /OFF] ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#54450) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok, igazából csak kíváncsiság hozott ide, természetesen, mint mindenkinek engem is vonz a gondolat, egy jó kis Oledhez, legjobb ár/értékű LG CXoleddel barátkozok, mondjuk az 55"-os ára, elég rendesen a kívánt ár plafonom felett helyezkedik el, elméletben a 48"-os ára lehetett volna ott, aminél elgondolkoznék. Van annak bármi háttere ,hogy a 48"-os változat, hogy lehet konstantan drágább, mint az 55"-ös ? Valami félresikerült annál, nem veszik az emberek vagy csak szimplán igény nincs rá?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.