Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) Brave_86 válasza Wellin9 (#54450) üzenetére


Brave_86
aktív tag

2 napja volt téma.

[ Szerkesztve ]

(#54452) univerzita válasza Wellin9 (#54450) üzenetére


univerzita
addikt

Én úgy tudom hogy a 55"- ös méretnél keveseb,, hulladék " keletkezik mint a 48"- nál.( panelnél).

(#54453) Wellin9 válasza Brave_86 (#54451) üzenetére


Wellin9
tag

Köszi, akkor visszaolvasgatok.

(#54454) dani0113 válasza Fail3D! (#54419) üzenetére


dani0113
senior tag

Most akkor jól értem, hogy ha tudom hogy hibás a panelem és gariban cserélnék (2020.decemberi), de várok vele pl 2022ig akkor onnan indul megint 2év gari?? Bocsi ha hülyeség,de ez így elég szép lenne.

iPhone 13 Pro 128GB

(#54455) VincentVG


VincentVG
aktív tag

tudnatok ajanlani LG OLED CX (55 bar ez mind1) bevalt kep-setupot?
sotet szoba, mozi es gaming hasznalat. ( tudom szubjektiv, de szivesen kiprobalnam masnak mi valt be)

egyebkent sztem elkepesztoen tulbonyolitott, h a ( valaszthato) Picture Mode ok valtakoznak, HDR, YT vide, Netflixen belul folyamatosan vissza kell ellenoriznem h eppen hol all. ez nem tudom miert jo megoldas igy.
persze az is lehet h csak en benazok.

(#54456) Celtis válasza dani0113 (#54454) üzenetére


Celtis
veterán

Valószínűleg igen habár ez egyértelmű visszaélés a jótállással (v.ö: csalás). A jótállási feltételek értelmében meghibásodás esetén azonnal értesítened kell a szakszervizt.

(#54457) wallace 234 válasza dani0113 (#54454) üzenetére


wallace 234
őstag

Ha tudod, hogy hibás a panel akkor azt be kell jelenteni, nem életszerű, hogy vársz vele! Az meg az LG jó fejsége, hogy újra indítja a garanciát, mert a legtöbb gyártónál, pl Samsung csak az első évbe indítja újra a garanciát! 2. Évbe már csak annyival hosszabítja ameddig nem tudtad, rendeltetésszerűen használni!

(#54458) daneel_hu válasza dani0113 (#54454) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Most akkor jól értem, hogy ha tudom hogy hibás a panelem és gariban cserélnék (2020.decemberi), de várok vele pl 2022ig akkor onnan indul megint 2év gari?? Bocsi ha hülyeség,de ez így elég szép lenne."

A törvény szerint nem teheted meg, nyilván nehéz bebizonyítani azt teszel amit... de elvileg nem szabadna na. :)
Ha a szándék(od) a panelcsere vagy a javítás, akkor 1 hónapon belül be kell jelentened.

(#54459) icemad válasza daneel_hu (#54458) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg az sem mindegy, hogy milyen a hiba. Egy komolyabb hibát én tuti nem néznék napokig se, nemhogy évekig.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#54460) krx21 válasza Wellin9 (#54450) üzenetére


krx21
nagyúr

Mert egyelőre nem olcsóbb gyártani, sőt kevesebbet is gyártanak, valamint újdonság még...

(#54461) OPiiPO válasza krx21 (#54460) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezt is be kellene rakni az összefoglalóba, hetente jön fel hogy miért drágá a 48" OLED mint az 55"

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#54462) Rowen


Rowen
csendes tag

Sziasztok! Végre sikerült vennem egy LG Oled CX55-t, érdekelne hogy tudok rajta pendrive-on keresztül BR filmeket lejátszani? Sajnos a laptopom nem bírja, valakinek van tapasztalata vele? A tv - vel kapcsolatban bármilyen tippet elfogadok ha van ötlet pl képbeállítási módok stb. Üdv és köszönöm!

(#54463) Brave_86 válasza Rowen (#54462) üzenetére


Brave_86
aktív tag

(#54464) krx21 válasza Rowen (#54462) üzenetére


krx21
nagyúr

Sajnos a pendrive nem fogad blu-ray lemezeket... ;]
Inkább file formátumra kérdezz rá... Amúgy igen, elég sokmindent lejàtszik...

(#54465) ΞΔGLΞ válasza Celtis (#54456) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak szólók, hogy nekem maga az LG szervizes ügyintéző javasolta, ha annyira nem zavaró számomra a tt meg a vb, akkor minél később cseréltetem, onnan indul a garancia.
Néztem is hülyén telefonálás közben, de én azonnali cserét kértem, mert letojom, nekem tökéletes képe legyen a tévének.
Viszont, lehet, hogy megint kezd elbaszódni valami, mert tegnap este olyan volt, mintha láttam volna a VB-t többször is (szürkés, esti jeleneteteknél), aztán bealudtam, azóta nem volt időm megnézni, de ma este megnézem. De lehet, csak álmodtam...
Az k jó lesz, ha megint cseréltetni kell benne panelt, de az biztos, hogy az lesz az utolsó.

------------

Amúgy meg, nem tudom, hogy a múltkorinál írtam-e a panel árát, de átszámítva, kb majd 700 ezer volt az ára, plusz a munkadíj a 77-es kijelzőnek.

[ Szerkesztve ]

(#54466) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én azt vettem észre hogy a vertical banding mindig változik a TV-m élete során. Illetve függ attól is mennyit jár a tévé, most kapcsoltam e be, vagy már órák óta bemelegedett.

És az image retention is teljesen más az épp bekapcsolt tévén és mikor már órák óta bemelegedett.

Amikor még "hideg", sokkal erősebb az i.r. Pl Xbox élénkebb kockái szinte azonnal megmaradnak, aztán ahogy bemelegszik, később már nem.
V.b. is hidegen mintha sokkal durvább lenne.

LG B7V-ről van szó, de mivel a tech tök ugyanaz, szinte biztos vagyok benne hogy minden OLED hasonlóan viselkedik még most is, max picit más mértékben.
Illetve abban is biztos vagyok, hogy a 77 col minden hibát "felnagyít". Ez az egyre nagyobb mérettel jár sajnos. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54467) krx21 válasza FollowTheORI (#54466) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt én is tapasztaltam. A hőmérséklet sokmindent befolyásol... :K

(#54468) KTTech válasza FollowTheORI (#54466) üzenetére


KTTech
veterán

Ez már a plazma idején is így volt, és minden aktív pixeles technológiánál így is marad jó eséllyel...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#54469) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok
Beégéssel kapcsolatban lenne két kérdésem felétek. Interneten elég felemás a megítélése a dolognak, illetve természetesen az idei modellekről ( LG CX) még annyi információ sincs, mindent szeretek eredeti hanggal nézni, így álltalában felirattal nézem őket, Netflixen tudtommal lehet a felirat színén változtatni, de például játékokban én még nem találkoztam ezzel, mekkora veszélynek teszem/tehetem ki a készüléket, viszonylag változatosan nézem ezeket a tartalmakat, naponta felváltva max 3-4 óra/per nap, bár egy játék több hónapig is megy nálam, az nem tudom, hogy kimeríti-e a változatos nézés fogalmát, amennyiben hosszú ideig , de egymás utáni nap nem megy az a tartalom.
A másik kérdés az a beégés miatti garancia, foglalkoznak-e ezzel vagy sem, erről van-e itt valakinek tapasztalata, neten ugyan úgy kering ilyen hír meg olyan hír is?

(#54470) Farkassacred válasza FollowTheORI (#54466) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ezt a bandinget egyébként mennyire látni a mindennapokban, például film nézésnél vagy játéknál?

(#54471) 3L1T3 válasza Wellin9 (#54469) üzenetére


3L1T3
addikt

Nyugi csak vedd meg és használd.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#54472) wallace 234 válasza Wellin9 (#54469) üzenetére


wallace 234
őstag

Ha kicsit vissza olvasol, nemrég volt szó erről, hogy beégés miatt cseréli a panelt az LG! Ha változatosan használod nem lesz gond! Ha jól tudom a fehér felirat nem okoz gondot!

(#54473) FollowTheORI válasza Farkassacred (#54470) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semennyire általában.
Nagyon nagyon ritkán, ha épp olyan árnyalat van nagyobb felületen.
Xboxnál látni néha, mert ott gyakori a szürke árnyalatok használata a menüben. Főleg induláskor, mint írtam.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54474) Attila.1976


Attila.1976
újonc

Sziasztok!

A mai napon sikerült belépnem az OLED tv-t használók közé egy Lg 55oledcx3la készülékkel.
A tv jelenleg 25 re állított fényerő mellett bejáratáson van, a téma-összefoglalóban olvasottak szerint.
Boldogságom egyenlőre még nem teljes,mert piros tesztkép megjelenítésekor mindjárt észrevettem 1 teljes halott pixelt,és 3 piros subpixel hibát.Bízom benne,hogy a képernyő regeneráló lefutása után ezek eltűnnek.
Ha esetleg nem tűnik el,akkor mi a teendő???
Még azt szeretném megkérdezni,hogy állítólag ha nem nyúlok a távirányítóhoz,akkor a készülék 4 óra múlva automatikusan kikapcsol? Ezt a 4 óra időtartamot lehet valahol megváltoztatni??Ha igen,akkor hol találom a menüben.
Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#54475) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok! Lehet le kell váltanom egy Panasonic 50GT60 plazmatévét. Sorsa a javíthatóságtól függ, mert pár napja, ha sokáig megy a tévé, akkor újraindul.

MI lehet a normális alternatívája? Gondlom, csak OLED, azért kérdezem itt. Szempontok:

1. Nagyobb méret nem kell, kisebb ne legyen.
2. Képminőség azért maradjon.
3. Hangminőség is maradjon. Nyilván itt nem beszélhetünk minőségről, de az 50GT60 hangja relative jó volt a szuper laposokhoz viszonyítva, mert volt benne egy plusz mélyhangszóró is. Ha esetleg nincs, akkor esetleg külön mélyhangszóró, vagy valami kis egyszerű 2.1-es hangrendszer is kellene hozzá.
4. Tudjon felvenni és a felvételt tudja médiaszerverként megosztani (DLNA és/vagy SMB szerver). Ezt a GT60 tudja (igaz csak DLNA-ként), ezt elsősorban a nejem szereti használni.

Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik hasonlóról már váltottak, vagy van tapasztalatuk Panasonic plazma és OLED tévék terén. Itt pl. KTTech fórumtársra gondolok :). Elsőre Panasonic HZ 980/1000/1500/2000 tévéket néztem. A 2000 árban már sok, bár ha megéri a felárat, akkor belevágnék (pl. annak idején GT60 és VT60 közötti kétszeres árat nem vállaltam be, mert inkább lebeszéltek, mint rá).

Köszi: sinick

[ Szerkesztve ]

(#54476) Farkassacred válasza FollowTheORI (#54473) üzenetére


Farkassacred
őstag

Értem. Nekem is olyan kis hibám van jelenleg, ami csak a szürke jelenteknél jön elő, de az is annyira jelentéktelen hogy értelmetlen lenne vele foglalkoznom. Élvezem a gyönyörű képet, ez az egy számít. Az előző ips kijelzőmtől ég és föld ez a mostani oled. :R
Az Microsoft meg megléphetné már végre, hogy teljesen sötét sötét menüre vált az oledesek végett. Szívtelenek. ;]

Attila.1976: Szia Hol vásároltad a készüléket? Teljesen új állapotú volt?
Egyébként van rá esély, hogy eltűnhetnek teljesen a pixel hibák, de garanciát nem tudok rá adni. Érdemes a tesztet lefuttatni, adni neki pár napot, aztán ha van esély rá max megy vissza.

[ Szerkesztve ]

(#54477) KTTech válasza sinick (#54475) üzenetére


KTTech
veterán

Az első 3 kitételnek biztosan megfelel az 55HZ1500, illetve ha a hangból engedsz, akkor az 55HZ1000. A kettő közt a fő különbség a hangzásban van, az 1500-as kapott egy Technics hangrendszert. A 980-as nem ajánlott, az sajnos nem sikerült túl jól (sem hangban, sem képminőségben). Persze a plazma mozgásmegjelenítését nem tudják tökéletesen, de nem rosszak már, a dinamikatartomány természetesen jóval nagyobb, mint a plazmánál volt (még SDR-ben is). HDR-ben pedig elég széles a támogatott formátumok listája.

A HZ2000 a csúcs, minden tekintetben, főleg az egyedi panel miatt. Ez elsősorban a kisebb IR hajlamban és a jóval megengedőbb ABL-ben nyilvánul meg. Ha van rá keret, megéri a felárat, de nem fogsz csalódni egy HZ1000/1500-ban sem.

Másik márkából az LG 55CX és a Sony A9G-t érdemes megnézni.

A 4. kérdést nem próbáltam, bár a Panasonicok ezen a téren valószínű ugyanazt nyújtják, mint a GT60. A többi gyártóban ezt nem tudom, bár a dupla tuner pl. elég ritka.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#54478) Farkassacred válasza KTTech (#54477) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az a HZ2000 nem semmi készülék lehet, jó páran írtatok már róla itt. Persze húzós az ára rendesen, de persze valamit valamiért.. :B Jó kis cég ez a Pana a mai napig.

(#54479) sinick válasza KTTech (#54477) üzenetére


sinick
senior tag

Köszi a választ!

A tévékből mi a preferlát sorrend? (Én maradnék a Panasonicnál)

4. kérdéshez: Egy tuner van, azaz azt tudja felvenni, amit éppen nézel és felvétel alatt csatornazárban van a tévé, azaz nem tudsz csatornát váltani. A tévét közben ki is kapcsolhatod. Visszakapcsoláskor a felvétel alatt álló csatorna jön vissza. A tévé médiaeszközként látható a hálózaton és a felvett tartalom illetve éppen nézett csatorna elérhető (pl. egy mezei VLC Media Playerrel lehet klasszul capture-ölni is).

(#54480) Peet 80 válasza sinick (#54475) üzenetére


Peet 80
csendes tag

Szia! Én Panasonic 55VT60-ról váltottam 65HZ2000-re most decemberben. A csúcsplazmához szokott szememnek nem is volt már alternatíva, mert ebben maximalista vagyok. Csak jókat tudok róla mondani! Sokkal részletesebb és árnyaltabb minden jelenet a filmekben a plazmához képest. Ez attól is függ, hogy milyen minőségben (min. Full HD) és milyen ezközről küldöd rá a jelet. Én egy UB9000-es lejátszóval etetem, a kép és a hang is hibátlan minden tekintetben. A hangja pedig No1! A VT60 is jól szólt, de ez valami brutális amit ki tud engedni magából! Ráadásul a fejhallgató bemenetébe csatlakoztathatsz egy különálló sub-ot is, amivel további mélyhangokkal tudod megáldani a szomszédokat. A HZ1500-as is jó tv, viszont ott már nem a Technics hangolta a rendszert (nem is jelzik sehol a nevet, a HZ2000-en rá van írva) valamint nem kapta meg a Master HDR Oled panelt. Maximálisan meg vagyok elégedve a HZ2000 teljesítményével!

(#54481) norbertoth


norbertoth
senior tag

Van arról valahol adat, hogy a gyári TruMotion opciók (természetes, sima stb) milyen értékeken futnak?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54482) tutitibi válasza Farkassacred (#54478) üzenetére


tutitibi
senior tag

Nekem GZ-m van, az sem rossz ám.

(#54483) tutitibi válasza Peet 80 (#54480) üzenetére


tutitibi
senior tag

A tervek szerint a Panasonic valamikor tavasz végén küldi csatába új csúcsmodelljét a JZ2000 típusjelzésű OLED televíziót, amely 55, 65 és 77 hüvelykes változatokban lesz elérhető. A vállalat továbbra sem gondolkodik 8K felbontásban, mert állításuk szerint még mindig nincs elég tartalom, szóval ez is egy 4K-s készülék.

(#54484) Peet 80 válasza tutitibi (#54483) üzenetére


Peet 80
csendes tag

Olvastam az idei JZ2000 csúcsmodellről, annyi kiegészítést fűznék hozzá, hogy csak 55 és 65 hüvelykes méretben lesznek elérhetőek. Biztosan bitang jó gépek lesznek ezek is.
Mivel én egyáltalán nem játszok, így szinte semmi hiányérzetem nem lesz a tavalyi HZ2000-rel. A plusz két oldalsó hangszóró, a VRR támogatás és az AI processzor hiányával talán együtt tudok élni még egy pár évig. :) Amúgy is azt mondják, hogy az AI processzorokkal vigyázni kell, mert általa "megleshetnek" az otthonodban illetéktelen személyek. :N

(#54485) Attila.1976 válasza Farkassacred (#54476) üzenetére


Attila.1976
újonc

A készüléket teljesen új állapotban az euronicsnál vásároltuk.
Kicsomagolásnál direkt figyeltem,hogy nem e egy visszavitt darab.
Megvolt az első automata kompenzációja 5 óra után,egyenlőre a helyzet változatlan a pixel hibák megvannak.

(#54486) Sugi2009


Sugi2009
tag

Szép reggelt!
Azt kérdezném hozzáértőktöl h melyik a jobb hang ki menet egy Soundbarhoz. HDMI vagy Optika.

(#54487) univerzita válasza Sugi2009 (#54486) üzenetére


univerzita
addikt

A HDMI támogat HD hangokat( Pl,DTS- MA,ATMOS,) Optika pedig DD,DTS.

(#54488) Celtis válasza Sugi2009 (#54486) üzenetére


Celtis
veterán

A soundbar vezérelhetősége miatt is a HDMI.

(#54489) Sugi2009 válasza Celtis (#54488) üzenetére


Sugi2009
tag

Válaszokat Köszönöm🙏🏻🙏🏻 . Másik kérdésem örök harcom a tv gyártókkal és szolgáltatókkal. Adott egy beltéri egység (THome) és egy egyszerű kívánságom lenne a tv gyártók felé. Szóval a Tv érzékelje már a bejövő csatornát(jelet)és akkor lehessen választani. Tehát a csatorna menüpontot és minden ezzel járó cullangot el tudjam tüntetni a menüben.
A rakuten,netflix gomb is???? Törölve van a tvrol de amikor megnyomodik ezek gombok azonnal tölti le :W

(#54490) Pro Koryak válasza sinick (#54475) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szerintem a HZ1000 itthon nem kapható ill. hivatalosan nem ide szánt modell.
Csak a mall + alza forgalmazza, nem magyar boltok!
A HZ980-at meg felejtsd el, tavalyi nagyon alap Pana oled, egy GZ950-el jobban járnál.

#54474 Attila.1976
Ha minden színnél rossz a pixel = halott, az már nem fog javulni. Sőt, lehet a subpixel hiba is végleg megadja magát idővel.

[ Szerkesztve ]

(#54491) rothfb válasza Strezi (#54448) üzenetére


rothfb
veterán

Ideje volt egy ilyen tv. Már csak egy dolog hiányzik. A nagyobb méret. Ha jól értelmezem, megint 65 col lesz a legnagyobb.
Meg nem ártana az árra is figyelni, hogy ne szálljon el nagyon. Plusz kíváncsi leszek az oprendszerre, mert bár stabil és nekem nem hiányzik a csillivilli kinézet, de egy kicsit modernizálni kellene.

(#54492) krx21 válasza Attila.1976 (#54474) üzenetére


krx21
nagyúr

Annyit azért érdemes tudni, hogy nagyon sok panelen van subpixel hiba.
Csak az átlag user nem veszi észre...
Javaslom, ha idegesít, panel csere, az újat pedig ne nézd nagyítóval... ;)

(#54493) Celtis válasza Sugi2009 (#54489) üzenetére


Celtis
veterán

Nem teljesen értem. A beltéri egy külső egység. A TV nemigen tudja, hogy az mi, illetve mi az a jel amit a küld.
Ha van rá lehetőség, akkor a szolgáltatónál CI kártyát kell kérni a beltéri egység helyett és akkor a TV kezeli a csatornákat.

[ Szerkesztve ]

(#54494) Peet 80 válasza rothfb (#54491) üzenetére


Peet 80
csendes tag

A 65HZ2000 1.250.000Ft-on nyitott. Tuti, hogy a 65JZ2000 is minimum 1.200.000Ft-ért lesz kapható az elején. Igen, egy 77 colos JZ2000 atombombaként robbanna a házimozi rajongók körében. Mondjuk a kb. 2 milliós, vagy a feletti árat sokan már túlzónak éreznék, köztük én is.

(#54495) Calogero válasza rothfb (#54491) üzenetére


Calogero
addikt

55" és 65" méretben lesz elérhető csak sajnos.
[link] , [link]

Nem értem, hogy a Panasonic miért hanyagolja a 77" méretet.

(#54496) KTTech válasza Calogero (#54495) üzenetére


KTTech
veterán

Mert túl problémás, alacsony a kihozatala (drága, főleg ha egyedit csinálna belőle), és azokkal is sok gond van amik elsőre átmennek az LGD minőségellenőrzésén + nagyon marginális réteg tudná megfizetni a felárát.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#54497) Impulsivex


Impulsivex
tag

Sziasztok!
Azt olvastam hogy a CX képét 100 nittel visszavették egy szoftverfrissitesben és hogy most kb azonos szinten van a BX fényerejével. Ez mennyire igaz?
BX már nem ajánlott TV a topicban ? 30k csak a különbség , de 400 körül már ez is azért valmelyest számíthat :D

(#54498) pontyos


pontyos
senior tag

Hello, Megnéztem a múltkori ajánlásokat, és közben találtam egy ilyet [link]
LG OLED65GX3LA
lehet jobb alternatíva csak mozira mint a CX ? Úgy tűnik elég kevés helyen kapni

(#54499) daneel_hu válasza pontyos (#54498) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ha van a GX-re zseton akkor inkább a GX.
Viszont szerintem a GX a falon szép. Nézz utána ennek... Van hozzá talp de nem olyan mint a CX-hez.

Ha felrakod a falra, akkor egyértelműen GX.

(#54500) Sugi2009 válasza Celtis (#54493) üzenetére


Sugi2009
tag

Iptv, beltéri box HDMIvel csatlakozik. nem cserélném le mert megállítható,tekerhető,felvehető ...nekem az is elég ha a csatorna menüt el tudnàm tüntetni. Nem beszélve arról h a távirányítón van bőven ehez tartozó gomb és ha megnyomódik akkor egyből számomra érdektelen menüben találom magam. Pedig az első induláskor megkérdezi h mivel használom a Tv-t. Kiválasztom h beltéri ,kivalasztom a szolgáltatót. Gondoltam akkor már a csatorna hulyeseggel már nem bibelődik h nem az van választva. DE NEM. Ott van :W

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.