Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) blakey válasza Haart (#54199) üzenetére


blakey
titán

Mivel az LD-ről írtam így arra mutattam egy példát. Nincs szándékomban egy videó alapján megitélni, hogy most pontosan melyik lenne a jó. De a végtelenségig, kockáról kockára tehetnék be képeket arról, hogy melyik hol és miben tér el, az sem biztos, hogy annál a jelenetnél ott hiba lenne OLED részről ahogy az sem, hogy a pohárnál meg az OLED a jó. Ezek reklámfilmek az adott márkához igazítva. Samsung demóval indul, jól látható, hogy melyik mi és hogyan látszódik vagy sem. A HDR meg kb. segogy nem jön át egy SDR YT videón.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54202) Haart válasza blakey (#54201) üzenetére


Haart
addikt

Hát igen ilyen képeken elég nehéz lesz bármit is látni :D
De persze ez nem ellenségeskedés akart lenni. ;)

(#54203) wallace 234 válasza Haart (#54199) üzenetére


wallace 234
őstag

Jobb oldali kép részletesebb, de persze ki tudja hogy vannak, be állítva ezek a tvk. De egy biztos, hogy a b9 eléggé mellék vágány lett! Sötét a részletek el vesztek, legjobb példa a Meg az ős cápa tengeti jelenet, B9 en mikor a tengeren voltak, olyan volt mintha el lett volna borulva az ég, Q80T n meg ragyogó napsütés látszanak a felhők, b9 nél szürke paca volt az ég.

(#54204) OPiiPO válasza wallace 234 (#54203) üzenetére


OPiiPO
addikt

Jól volt az a B9 beállítva :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#54205) wallace 234 válasza OPiiPO (#54204) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen jól! Nem az első oled tvm volt, ill néztem ajánlott be állításokat is! Szóval jó volt az be állítva. Nem egy tvt láttam. De amúgy mire gondolsz? Mi nem lehetett jól be állítva?

[ Szerkesztve ]

(#54206) Tulku válasza Ano (#54187) üzenetére


Tulku
veterán

Na köszönöm....pont egy-két hete produkálja...gondolom automatikusan frissített...
Nálad mi a legújabb fw száma, hadd ellenőrizzem le...
Kösz a választ...
LAN kábellel tökéletes...

(#54207) bobby45


bobby45
tag

Sziasztok ma lettem egy 65cx3 boldog tulajdonosa, viszont lenne pár kérdésem a beállításokkal kapcsolatban aki használ mellé ps5öt azt szépen megkérem írja meg privátban a számát felhívnám egy kis segítségért előre is köszönöm szépen :R :R

(#54208) Ano válasza Tulku (#54206) üzenetére


Ano
őstag

05.30.02 a verziója ...

Most beszéltem az LG ügyfélszolgálattal (szerintük még nem is létezik ilyen verzió hanem csak a 20-as :Y :Y :F ), de nem tudott segíteni az ürge és kérdezni se tudott másik kollégától, mivel nincs már bent senki sem, de annyit ajánlott még hogy csináljak egy gyári visszaállítást.

Most állíthatok be mindent újra :((( :((( :((( :W

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#54209) Traugutt válasza ΞΔGLΞ (#54200) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Tud valaki linkelni egy full beállítást CX-hez?
Vagy az Rthings féle OK?

(#54210) norbertoth válasza ΞΔGLΞ (#54177) üzenetére


norbertoth
senior tag

Végül elálltam, most ez tanulságos volt, 2-3 napon belül jön a CX, a BX pedig megy vissza. Csak a talp miatt sajnálom, de am frankó tv lenne HA..
Azt nem tudtam hogy hasonló mint a B9, bár nem is ismertem. :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54211) krx21 válasza wallace 234 (#54168) üzenetére


krx21
nagyúr

"a Samsung 55q80t. Hát az a tv brutális, a fényerő a kép mélysége, körbe ugorja a B9 em."
Ne haragudj, de elkezdtem aggódni, hogy a szemeddel lehet valami... Mert ez az állítás egyszerűen szakmaiatlan. Még akkor is, ha valaki szereti az iszonyatos fényerőt. Nem lehet, hogy Neked beállítási problémáid voltak?
Nézzük a számokat, Q80T:
Native Contrast 3042 : 1Contrast with local dimming 4225 : 1
Szerintem ez semmiképpen nem versenyképes egy oled-el, legfeljebb akkor ha kell a HDR Real Scene Peak Brightness 702 cd/m², ami 180 cd-vel több mint a B9.
Amúgy valószínű, hogy téged leginkább csak a fényerő kápráztat, az ami tetszik? Vagy tényleg nem tudom.. :F

[ Szerkesztve ]

(#54212) manoska válasza norbertoth (#54210) üzenetére


manoska
tag

:K :C

(#54213) bobby45


bobby45
tag

Sziasztok valaki játszik Lgcx3 oled tvn? A játék kepbeallitasaira lennék kíváncsi.. Muszáj game módban menni a tvnek? Most eredetin használom így tetszik a kép, semmi lassulást nem tapasztaltam.. :F

(#54214) Segal válasza bobby45 (#54213) üzenetére


Segal
veterán

semmit sem muszáj

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54215) Tomix24 válasza krx21 (#54211) üzenetére


Tomix24
addikt

Én egymás mellett láttam őket, A q80t sajnos meg sem közelítette a B9-et. Euronicsbe volt lehetőségem filmekkel tesztelni, két egyforma merevlemez tartalommal, egyidőben. Messze elkerülendő a Qled...

(#54216) drsanya válasza bobby45 (#54213) üzenetére


drsanya
aktív tag

Én pedig a Dolby Vision beállításra lennék kíváncsi hogy nálatok milyen.
Alapvetően én így használom a tv-t (55CX):
SDR: érintetlen Filmmaker, energiatakarékos ki, AI kép AI fény be.
HDR: ugyanez.
Dolby Vision: otthoni mozi nagyon világosnak tűnik, színház sötétnek tűnik. Otthoni mozi AI kép, AI fény be, Színháznál AI fény nem aktív. Ti hogyan állítottátok be a DV-t? Mi a jó kiindulási pont?

Nem válasznak indult, úgy maradt, bocsi.

[ Szerkesztve ]

I am iRacer

(#54217) wallace 234 válasza krx21 (#54211) üzenetére


wallace 234
őstag

Amerikai verziónak, valóban kisebb a kontraszt, mert rajta van az ultra betekintési bevonat. De az európai modelnél nincs. [link] Így a kontraszt jóval nagyobb 7000:1 local dimminggel 13000:1 ha kicsit szét nézel, európai teszten akkor láthatod a különbséget. Nincs baja a szememnek, nézhetjük a számokat, de tény az európai model kontrasztja nincs vissza fogva, különböző rétegek miatt. Szakmai szempontból meg kicsit nézz körül, melyik modellröl írsz! Ill azért bőven van különbség fényerőbe, de mint mondtam, lehet az én B9 em volt bengás. Többféle beállítást ki próbáltam,

[ Szerkesztve ]

(#54218) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg engedjük el wallace kollégát meg ezt a témát. Neki nem jött be az OLED, volt már másnak is ilyen. Bármilyen meglepő is, fogadjuk el és lépjünk tovább. :)
Felesleges tovább masszírozni a témát (főleg hogy már nála sincs a tévé, hogy esetleg meggyőzzük a csere "hülyeségén", visszacsinálni meg ugysem fogja már). :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54219) bobby45 válasza drsanya (#54216) üzenetére


bobby45
tag

Hát nem tudom pont most nézek egy netflix filmet, én a dv-t élénkre raktam, nekem úgy tetszik...

Abszolút nincs bent még tapasztalatom, azért kérdeztem pl a ps5 használatakor is át kell nevezni a címkét? Automatikusan ps5öt írt ki.

Game mód nekem sötét és fakó nagyon így eredetire raktam. Azért kérdeztem hogy így nagyon megnől a válaszidó vagy elhanyagolható?

Warzone-t próbáltam semmi lassulást nem tapasztaltam illetve cold war is megy a 120hz szépen...

(#54220) wallace 234 válasza FollowTheORI (#54218) üzenetére


wallace 234
őstag

Bármilyen meglepő, hát ez van. Le írtam az észre vételem az, hogy másnak nem tetszik és bele szól nem tehetek. Ill szerintem nem tabu az értelemes. Vita nem mondtam mindenki vegyen Qledet, itt látszik ha valakinek más a véleménye akkor jön a biztos rossz a szemed, vagy rosszul állítottad be a tvt. Biztos nem lehet, hogy az oleddel gondok vannak, hogy az utóbbi időben eléggé vissza vették a fényerőt! B7 ragyogott B9 hát nem. Ez van jobban örültem volna ha nem ez van.

[ Szerkesztve ]

(#54222) gulb válasza bobby45 (#54219) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem az Uj Xbox Series X et nem ismeri fel🤣🤔 brr de oszinten lesz..om. mukodik hdmi4 neven is es valtja game modra hdr azonnal..

(#54223) FollowTheORI válasza wallace 234 (#54221) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Általában amikor a többségi véleménnyel ellentétes vélemény születik, akkor mindig minden területen ez van. :)

Nincs a neten olyan objektív teszt ami bármikor is egy LCD tévét jobbnak mondana, mint egy OLED-et. Egy-két körülményt kivéve, pl a napplai világos használat, ahol bizonyos szempontból még akár egy "szörnyű" IPS LCD tévé is jobb lehet esetleg, mint egy OLED.

Ilyenkor az esetek döntő többségében az szokott kiderülni, hogy az adott user csinál valamit rosszul... hisz ezért tér el a tapasztalata a másik 90%-tól. Azért azt is megérheted, hogy ritka az ilyesmi, hogy tényleg az adott usernek van valójában igaza. :)
Hacsak nem valami ízlésbeli különbségről van szó, mert ugye ott meg értelmetlen a vita. :D

De ebből is látszik mennyire szubjektív dolgok számítanak jobban, mint az objektivitás a tévézés területén (is).
Én elhiszem Te jobbnak látod (mivel mi nem vagyunk ott nem tudjuk miért, illetve bebizonyítani sem tudjuk az ellenkezőjét sem). Objektíven hihetelen a dolog ezért ez a reakció.
Ezért is írtam, szerintem engedjük el a témát és legyen mindenki boldog. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54224) FollowTheORI válasza bobby45 (#54219) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elvileg nem ideális az input lag, ha nem Game mód van választva... de ha nem érzed hátrányát akkor le kell szarni. :)

Amúgymeg szerintem ez a túl sötét/túl világos téma pont orvosolhato normális beállításokkal a tévén és a konzolon is.
Pl a konzol HDR kalibrálással, HGIG móddal... játékon belül szintén szokott erre beállítás lenni, aztán lehet picit a tévét is masszírozni világosság fényesség, tone map, stb területen, ha mégsem jó.

Vagy csak be kell sötétíteni :D , mert ahhoz van minden kitalálva, főleg OLED esetén.

Egyébként a fullos ideális HDMI mód ugyis a "PC" cimkére állítás, tömindegy minek ismeri fel a tévé.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54225) krx21 válasza wallace 234 (#54221) üzenetére


krx21
nagyúr

Én meggyőzni max ezzel a képpel tudlak, amit a Te linkedből töltöttem le. ;) Ez a QLED kontraszt sötétben... :R

[ Szerkesztve ]

(#54226) wallace 234 válasza FollowTheORI (#54223) üzenetére


wallace 234
őstag

Azt írtam, hogy a b9 től ami nekem van, jobb. Ha más írná ezt lehet én is kételkednék, hiszen az oled kiváló feketével rendelkezik, betekintési szöge szintén. B7 után látható a vissza esés, és családon belül, b7 et váltot a b9 és az első reakció az volt, hát ez nem olyan mint a b7. Színek se olyanok de persze használják, én meg a Q80T. Igen eléggé szubjektív kinek mi a jó! De ha gyengébb lenne a Q80T a b9 töl, feltűnt volna. Igen nem vagytok itt, így tényleg nehéz bizonyítani. Egy biztos nem ezt vártam a b9 töl. De lehet, hogy a B9 sla gyengébb lehet a korábbi B9 töl már erre is gondoltam. Mert oled azért oled, jön egy Q80 amire azt mondom ez igen, azért ez mindent elmond. Felhasználó hiba? Hát ki próbáltam sok mindent, ajánlott be állításokat is! De egyszerűen erőtlen a B9! De mint írtam lehet, hogy az enyém ilyen! Míg másnak nincs ilyen jellegű probléma! Ízlés ha egy oled képe el ragadja az embert, nem akar mást én se akartam mást! De amikor ki ábránditó amit látsz, nem hiszem, hogy te vagy bárki más elgondolkodik, valami nem stimmel!

(#54227) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Hogyan érdemes beállítani a tv-t, hogy a fehér tényleg fehér legyen, és ne bézs színű, de alapvetően a színhűség minnél közelebb maradjon a valóságoshoz?
LG B9-ről van szó. :R

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#54228) wallace 234 válasza krx21 (#54225) üzenetére


wallace 234
őstag

Láttam ezt a képet én is! Nem tudom melyik teszt videó lehet, kíváncsi lennék az enyém mit mutat, de amiket néztem ill amiket, fel tettem ott a fekete az fekete! Vagy amit én csináltam az nem meg győző? De egy teszt képen lévő kép igen? Lehet abba olyan a panel, mint tudjuk Samsungnál eléggé hullámzó a panel ki mit fog ki! Ilyen lenne a tvm képe biztos nem kéne! Jah de amúgy oldalról készült, fotó és ebbe nincs az ultra betekintési bevonat! Ha már a tesztből idézel, akkor ezt is tedd hozzá! Q80T nem élvezi a Q90T-n található ultra-látószögű filmet. A kép szögből nézve egyértelműen elveszíti a kontrasztot, de a színvisszaadás nagyon jó marad. Feltűnő, hogy ebben az esetben is alig látja a szegmenshatárokat, ami ismét szemlélteti, hogy a Samsung ezt hogyan kezeli tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#54229) FollowTheORI válasza wallace 234 (#54226) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az hogy a B9 esetleg gyengébb bizonyos paraméterekben, mint a B7 nem meglepő... a 9-es széria óta (B9, BX eddig) sajnos valóban az LG elkezdte butítani ezt a belépő szintet. Jó kérdés, hogy ez valóban gyengébb panel, vagy csak mesterséges limitáció. Ezt elhiszem, mert ez objekítven is ki van mérve... pl a RTINGS teszteknél is. Míg a 7-8 szériában kvázi ugyanazt a fényerőt tudta a B és a C széria, a 9-10(X) széria óta valóban elvettek vagy 200 nit-et a maximum fényerőből.
Meg azt is el tudom képzelni, hogy az LG gyári kalibrációja sincs már ott a szeren ezen olcsóbb szériák esetén.
Valamivel csak el kell adni a drágább modelleket... eddig nem vették azokat, mert ugyanazt tudták, mint a legolcsóbb (képminőségben).

Ez sajnos valszeg spórolás miatt van, ha valamin meg lehet spórólni akárcsak 1 centet is, azt a legolcsóbb kategóriákban mindig meg fogják tenni, mert úgy egy rakás pénzt meg lehet spórolni/zsebre lehet tenni inkább. :) Ez van, ilyen világban élünk.

Ami inkább meglepőbb lehet, az hogy LCD-t vél valaki jobbnak. De ez igen, szubjektívitás miatt, meg esetleg használati körülmények miatt lehet.
[Objektív] alapon, nagyon kevés dolog van amiben az LCD jobb. Ezért meglepő is lesz mindigis, ha valaki máshogy "látja". :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54230) krx21 válasza wallace 234 (#54228) üzenetére


krx21
nagyúr

Fényképezni nagyon sokféleképpen lehet. Megfelelő záridő és vagy fényérzékenység esetén a sötét is fekete lehet. A fényképek ilyen jellegű összehasonlítása ezért nem célszerű. De ha azt mondom, hogy az ilyen jellegű bevilágítást egy gyakorlott szem még Média Markt-ban is látja...

(#54231) wallace 234 válasza krx21 (#54230) üzenetére


wallace 234
őstag

Olvasd már el mit írnak a kép alá! Ill be tettem, hogy lásd! Szóval ha én jó képet teszek, fel biztos trükközök.de ha egy cikkbe azt mutatják, hogy nincs az ultra betekintési bevonat, akkor oldalról milyen az már hihető! Érdekes meg közelítés részedről!

(#54232) wallace 234 válasza FollowTheORI (#54229) üzenetére


wallace 234
őstag

Így van! Jól írod, eléggé szét szedte az lg a minőséget! Ezt sajnos meg tapasztaltam! Szerintem egy tvn a lényeg hogy jók legyenek a színek! A fehér az fehér legyen, a piros az piros! Igen van az objektív dolog, de ha egyszer valami nem azt adja amit vár az ember, hiába mondják de hát az oled a király! Ha pl a fehér az nem fehér hanem inkább szürke, vagy más egyéb probléma! Lcdk közt is vannak igen jó példányok, láttam egy kettőt, és nem volt az nah igen a B9 em meg eszi őket! Egy a lényeg ha valaki mond valamit, és meg tudja cáfolni, ne azzal jöjjön, hogy fotón én trükközök, de a teszt fotó nah az hivatalos tuti! Mi közbe azt mutatja meg nincs bevonat és még így is jók a színek!

(#54237) tlala


tlala
addikt

Na, ez tisztességes - a B8-ra is megjött az Airplay-es fw frissítés.

(#54238) Strezi válasza tlala (#54237) üzenetére


Strezi
őstag

Még a 910-esre is jött vlami frissítés :Y de nem engedem fel :N

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#54239) Tulku válasza Ano (#54208) üzenetére


Tulku
veterán

Ez érdekes....nálam is ez van fent, pedig nincs engedélyezve az automatikus frissítések...
Na majd csak kiderül a turpisság, bár ma épp nem akadozott a HBO wifin sem, ha pedig akadozik, rádugom az ethernet kábelt...
Majd számolj be, mit változtatott a factory reset nálad...
A B7 mérései még rosszabbak, ott vezetékesen és wifin is 70 mbit=s körüli értéket mér a speedtest....azt vezetékkel használom, netflixre, hbo-ra elég az....

(#54240) krx21 válasza wallace 234 (#54231) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért fotózták oldalról, hogy látszódjanak a local dimming-g képességei... Az sajnos olyan... Néz majd rajta hasonló tartalmat sötét szobában. (Csillagok, tűzijáték...) Amúgy számos videó van a neten, ami ezeket mutatja... Részemről zártam... :R
(valamint ne legyen üldözési mániád, senki nem mondta, hogy direkt trükközöl... :N )

(#54241) wallace 234 válasza krx21 (#54240) üzenetére


wallace 234
őstag

Néztem tüzijátekot, és elég jól működik a diming, meglepően jól! De természetesen oled ebből a szempontból jobb ezt nem is vitatom! Akkor meg fogad el a képeket amit küldtem, hogy lcd hez képest elég jó a fekete! Szabad szemmel is pont ilyen a fekete! Egy biztos b9 em ne hozta amit vártam. Más b9 e ettől még lehet sokkal jobb is! :R :R

(#54242) alaves válasza wallace 234 (#54241) üzenetére


alaves
addikt

Javasoltam volna, hogy nézz meg alternatívaként egy OLED804-805-t (vagy egy Sony-t, Panasonic-ot), ne csak a Q80-at. A Philips pl. alig, illetve egyáltalán nem vágja a kontrasztot, valamint a gamma követés is más.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54243) wallace 234 válasza alaves (#54242) üzenetére


wallace 234
őstag

Köszi, olvastam a Philipseket sajnos azt nem tudtam megnézni, de írják egész jól müködnek. Egyenlőre marad a Q80 mert, hozza amit kell,(persze hihetetlenek tűnik de tényleg ki fogtam egy jó panelt). idén jön az lg nek a nagyobb fényerejü oled tv-i kíváncsi leszek azok mit tudnak majd.

(#54244) adm válasza VincentVG (#54149) üzenetére


adm
őstag

55cx 399e@mm
(980hz 399e@ed)

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#54245) Ano válasza Tulku (#54239) üzenetére


Ano
őstag

Megcsináltam a gyári visszaállítást.

Érdekesség, hogy jó volt egy darabig (még vezetéken), aztán mondom tesztelem WiFi-n is és az 5GHz-re sehogy se akart rácsatlakozni (mintha mindig elírnám a WiFi jelszót és eldobta), majd rácsatlakoztam 2,4 GHz-re ami egyből sikerült, de a sávszélesség ugye azon eléggé gyér, így az nem maradhatott.
utána sikerült az 5GHz-re is rácsatlakozni egyből és úgy tűnt jó is minden (speedtesten sose mértem még 190Mbit/s-t eddig), aztán megint elkezdte a hálózat eldobásokat és semmit nem volt hajlandó lejátszani vagy megtalálni (pl Youtube, illetve van egy NAS is amin DLNA szerver fut)

Szóval nem tudom mit lehet ezzel kezdeni, mert nem mindig csinálja a hibajelenséget egyből, de ha rákezd, akkor onnantól használhatatlan minden okosTV funkció rajta!

Majd még hívni fogom az ügyfélszolgálatot.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#54246) Tulku válasza Ano (#54245) üzenetére


Tulku
veterán

Nálam csak az HBO-nál csinálta, egyéb funkciók működtek....illetve 250 mbit/s-ot mértem, de az volt a furcsa, hogy igen lassan kúszott fel a speedtest mérője, nem úgy mint más készülékeknél (itt egy nyílegyenes vonal volt, míg pl a feltöltés egyből a 25 mbit-es értékre állt be).
Valami geb@sz biztos lehet ezzel az update-el az biztos, remélem javítják, mert eddig a C8 nálam atombiztosan tette a dolgát...

És úgy látom, hogy a factory reset sem segít rajta...

(#54247) DJosef


DJosef
őstag

LG OLEDESEK frissítés előtt nézzétek meg ezt!!!
[link]

Forget about it

(#54248) Ano válasza Tulku (#54246) üzenetére


Ano
őstag

Te melyik Speedtest alkalmazást használod a TV-n?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#54249) norbertoth


norbertoth
senior tag

Olvasom hogy van valami rossz frissítés CX-en, ne frissítsem majd inkább még most beüzemeléskor?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54250) dh66e válasza Vegha (#54196) üzenetére


dh66e
veterán

Szia!
Mindegy,nekem 4 féle is volt rajta.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.