Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) dgyuri0123 válasza #94529552 (#4848) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Jupici topikban kaptam javaslatot... este meglátjuk, mi sül ki belőle. Kösz az ötletet. :)

"csak a zene van"

(#4852) torma1981 válasza freemail.hu (#4849) üzenetére


torma1981
veterán

Megjött nekem is a telekomtol a B7.

(#4853) Nemir Ombe válasza dgyuri0123 (#4850) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

De legalább "letesztelted" a boltot, hogy esetleges garanciás gond esetén milyen a hozzáállásuk .... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#4854) #94529552 válasza dgyuri0123 (#4851) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szívesen. A Csatorna hangolás menüben van egy Jelteszt, ott az egyes frekvenciákra kattintva látszanak a rajta lévő csatornák. A Csat. kezelése menüben ha az opciót név szerintire állítjuk, akkor könnyen meg lehet keresni, ha hiányzik valami, főleg a műholdasnál segítség ez, ahol 7-800 csatorna is lehet. Vagy van még a Csatornalista mentése pendrive-ra[link], és PC-n meg lehet nézni, hogy mi van rajta, vagy akár szerkeszteni, elmenteni és visszatölteni.

(#4855) freemail.hu válasza torma1981 (#4852) üzenetére


freemail.hu
csendes tag

Na mondtam én :D Sokáig használd !

(#4856) dgyuri0123 válasza #94529552 (#4854) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Na ezt is megnézem este.. köszi. Ami érdekes, hogy talált 200 adót automata módban és csak pár adó nem lett meg. Na most manuális módban beírtam a 322000 khz-et (UPC lista szerint ott van), elindítottam a keresést, kiírta, hogy talált 9 adót. Na innen lehet, hogy elrontok valamit., mert jobbra fent kilépek a felugró ablakból, holott talán nem kellene. Rányomok a mentésre, vagy mi... és marad a 200 csatorna... :F Biztos én vagyok láma, de a Pana egyszerűbb volt... :B Még szórakozok vele kicsit.

"csak a zene van"

(#4857) Clever0 válasza dgyuri0123 (#4856) üzenetére


Clever0
senior tag

UPC kábelen minden QAM 256-al jön, kivéve a helyi tévét és a 346 MHz-es frekit, ami QAM 64-el kódolt. A freki kiosztás helyenként eltérő, itt tudod megnézni a település nevére kattintva: Mediacard frekvenciatáblázat

[ Szerkesztve ]

(#4858) daneel_hu válasza freemail.hu (#4849) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azt nem tudom.
Nálam csak egy Popcorn A-500 mediaplayer van rákötve és az UPC setupbox.
A Popin állítható a felbontás és a frekvencia - tehát ilyen esetben lehet tudni mi a helyzet.

Ennek ellenére semmiféle külső eszközzel (HDMI bemeneten) nem tudtam olyan HDR-színeket kicsiholni mint a tévé belső lejátszójával. Azzal tökéletes, a többivel sajnos nem az.
OK, az UPC-s szarság kiesik, de azért a Popcorn-tól elvárható lenne. :) - itt az 1.4-es HDMI a gyenge keresztmetszet.

(#4859) Nemir Ombe válasza daneel_hu (#4858) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A HDR-hez HDMI 2.0a/b kell minden eszközön .... meg egy normálisabb "high speed" kábel sem árt .... ;)

Hmm ....

(#4860) daneel_hu válasza Nemir Ombe (#4859) üzenetére


daneel_hu
addikt

Igen... sajna erre a következtetésre jutottam én is.
Persze semmi baj, ha HDR-t kell lejátszani néhanapján akkor majd azt hálózatról megteszem.
Ennyi "kényelmetlenség" csak belefér. :)

(#4861) Madwe válasza daneel_hu (#4860) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem pont h kényelmesebb a tvn plexel lejátszani a hálózati filmeket, mint a popcornal volt - külön táv, szar ui, ami lassú is... Eleinte nem hittem, de az okostvnek igenis kiélvezem sok előnyét (youtube, plex, netflix, amazon stb) egyedül a ps meg a switch van ami külön vezérelendő, node azok alapból kontrolleresek :D

Illetve még a házimozi erősítő. az a baj, h a pst pl direktbe tvbe dugom, nem csak az input lag növekedés miatt, amit az avr okoz, hanem a hdr miatt is. Pedig tök jó lenne, ha hdmi arc-vel tudnám irányítani az erősítőt is, meg cec-el ki be kapcsolgatnám. Arra nem találtam módot, h teszem azt a hdmi1 bemeneten nézem a ps képét, s a hdmi2-n arcvel kiküldöm a hangját az erősítőre- vagy én bénázok valamit? így sajnos marad az optikai a kisebb sávszéllel s 2 távval...

[ Szerkesztve ]

(#4862) Nemir Ombe válasza Madwe (#4861) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Az ARC/CEC-nek működnie kell, ha mindkét eszköz tudja, az hogy egy másik hdmi-n bemenő hang kimegy e így, az passz , de a ki/be kapcsolást tudnia kellene (pl. érdemes venni normális hdmi kábelt is, ha nincs) .... az optikai meg tök ugyan azt tudja (sávszélben/minőségben) mint az ARC, emiatt ne bánkódj .... ;)

Hmm ....

(#4863) Madwe válasza Nemir Ombe (#4862) üzenetére


Madwe
nagyúr

HD ki se megy arc-on keresztül? meg pcm 5.1 se? csak bitstream mint optikain? mert ugye a sima hdmi sávszélje nagyobb az optikainál... no egye fene :D

A cec tudom h megy akkor is ha amugy üres bemenet, de valahogy nem sikerült megoldanom, h az arc menjen hdmi2n amikor hdmi1en kap jelet. Mondjuk ehez hozzátartozik h az arc amugy is vacakol ezzel a régi vacak erősítővel, de ha valaki megerősíti, h ez így elméletben mehetne, akkor +1 ok az általatok ajánlott denon avr mellé :)

[ Szerkesztve ]

(#4864) Nemir Ombe válasza Madwe (#4863) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Elméletben mehetne, ha tudja a TV is .... nézz utána .... ;)

Az ARC-on meg csak tömörített formátumok tudnak "visszamenni", nem ua. mint a "sima HDMI", hiába tartozik oda .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#4865) Madwe válasza Nemir Ombe (#4864) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván egy probléma mellékeseként írta le valaki első találatra, de ennyi nekem elég. Már csak otthoniakkal kéne vhogy lenyeletni, h most bizony itten új avr és aktív szub vétel lesz, bárki bármit is gondoljon erről :D
Najó, első körben adok a mostaninak is egy esélyt, hátha rendesen megy már vele az arc...
Kösz a segítséget!

(#4866) Nemir Ombe válasza Madwe (#4865) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Mond meg az "otthoniaknak", hogy elavult, nincs mit tenni, cserélni kell .... :D ;)

Hmm ....

(#4867) dgyuri0123 válasza Clever0 (#4857) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

120 MHz-nél meglett minden "lemaradt" csatorna... Kösz srácok. :R

Amúgy kezd qrva jó lenni a gépezet. Rtings segítségét is igénybe vettem (20 pontos fehéregyensúly) , de máshonnan is kaptam ajánlást "kalibrációra" (azt is köszönöm). Ahogy most áll a dolog, az nagyon tetszik. Most kezd leesni az állam tőle. Pl Alien Covenant jelenetei hátborzongatóan "sötétek" és mélyek. A színek eddig kissé harsányak voltak, de most attól is seggre ülök. Gyönyörű a bőrszín, igazi a fű-zöld, stb, stb. A képe nyugodt és szinte teljesen zajmentes. A tesztábrák elmaradnak, mert nem érdekel, hogy mik a hibái, ha mozi közben mit sem észlelek belőle. Szóval a plazmát szépen lepipálta, nálam legalább is.

Ami érdekes még (számomra) : a menü harsánysága engem baromira zavart, de mikor a jutubhoz belőttem a képet, az alapmenü is igazodott a beállításhoz és már nem veri ki a szememet. :) Nem beszélve arról, hogy csatornaszerkesztés után volt némi képvisszamaradás a 100%-ra tolt fényektől. Már nem lesz az sem. Ezt a beállítást eddig semmilyen tv-m nem tudta. Szóval kezdem nagyon megszeretni. :B
Remélem nem voltam OFF a "mesémmel".

"csak a zene van"

(#4868) Gaben360 válasza dgyuri0123 (#4867) üzenetére


Gaben360
senior tag

Sejtettem,hogy ez lesz a reakció,a tegnapi malőr után.
Én még most is néha seggreülök,pedig 3 hete megvan. :DDD
Grat,és használd egészséggel!!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#4869) Nemir Ombe válasza dgyuri0123 (#4867) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ezt másold be a "plazma topikba" is .... ha mered .... :D ;)

Hmm ....

(#4870) Gaben360 válasza Nemir Ombe (#4869) üzenetére


Gaben360
senior tag

Szegényt még keresztre is feszítenék,úgyhogy inkább ne. :DDD Megmondanák,hogy szar a szeme!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#4871) Madwe válasza dgyuri0123 (#4867) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért fehéregyensúlyt netről nézni. Azt szigorúan műszerrel kell kalibrálni, vagy sehogy szvsz, hiszen készülékenként tök más :D De ha neked bejött, akkor szerencséd van, egészségedre:)

(#4872) ottofon


ottofon
csendes tag

Egy 55B7V-t tettek ma fel a jogogásra 430-ért. 2 év bolti garanciával. Szeritetek valós hirdetés? Csak személyesen adja át.

[ Szerkesztve ]

"A szépség nem más, mint a belső jó tulajdonságok ígérete!"

(#4873) dgyuri0123 válasza Gaben360 (#4868) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszönöm, hosszú távra gondoltam... :)

(#4869) Nemir Ombe: Persze... majd szétszedetem magam. :N

(#4871) Madwe: Nem vitatom, de amit most látok, az nem rossz. Minden esetre jobb, mint a "gyári megoldás". Most még..

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#4874) Batyops válasza freemail.hu (#4839) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hat valtozas nincs amit lehetett megprobaltam nem keveset szarakodtam vele. Most jatekkonzolnak van felcimkezve a bemenet. Igy most jatek modba megy + ha hdr- es a jatek akkor hdr jatek mod igy belottem a szineket is es brutal jo + ilyenkor a szinskalat is tudod allitani meg a dinamikus kontrasztot is. Igazabol az input lag igy is jo szoval en igy hagyom nem probalgatom mar.

(#4875) Tibcsó válasza ottofon (#4872) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Szia, itt is hirdeti!

[oled]

(#4876) claire78 válasza Tibcsó (#4875) üzenetére


claire78
senior tag

Ha nem lenne a 910-em, én vinném. 🤔

(#4877) ottofon válasza claire78 (#4876) üzenetére


ottofon
csendes tag

Igen megtaláltam ott is. Kár hogy nem tud ez a tipus 3D-t mert az nekem fontos.
Lehet dobok neki ez üzit hátha tud E6V-t is. :)

"A szépség nem más, mint a belső jó tulajdonságok ígérete!"

(#4878) Batyops válasza Batyops (#4874) üzenetére


Batyops
aktív tag

Meg kulfoldi forumokat is bujtam ez ugyben de nem igazan talatam semmit. Meg youtubon is neztem videokat igaz ott C7-es alitgatak hdr game modba ps4-hez de mindegyik videoban a bemenet nem pc-
re volt elnevezve ugyhogy ezzel sem jutottam sehova. Valszeg amugy ha pc- t kotnek ra nem lenne itt a szinekkel semmi gond valszeg a ps4 felol van valami gebasz. De hat az nem is pc :-). Mindenesetre azert kivancsi lennek ez mitol van.

(#4879) claire78 válasza ottofon (#4877) üzenetére


claire78
senior tag

Azt mondjuk én is sajnálnám. Akkor jobb is. 😜😁

(#4880) daneel_hu válasza Gaben360 (#4870) üzenetére


daneel_hu
addikt

Az biztos, hogy plazmánál nem kell - kb műsoronként - bemennem a TruMotion menübe állítgatni. :)
Ha valaki a mozgáskülönbséget nem látja a kettő között akkor tényleg szar a szeme.

(#4881) daneel_hu válasza ottofon (#4872) üzenetére


daneel_hu
addikt

Túl olcsó vétel zsírúj (bontatlan) masina esetén.
Rendes garival 600e alatt nem is nagyon van. Ha az áfát leveszed, még akkor is 471e-nél jársz.

Meg kell kérdezni melyik boltból van... :D

(#4882) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#4880) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Plazmánál is akadt gond rendesen. Némelyik tv adásnál nyomtam volna trumotionre, de inkább hagytam szaggatni.
Épp egy hangyafasznyival rosszabb az oled szerintem. 4 db pana plazmám volt korábban.

"csak a zene van"

(#4883) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#4882) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azokkal az adásokkal nem tudsz mit kezdeni, még a TruMotion-nel sem.
Ott 30-as amerikai a forrás, de az UPC(?) leadja neked 25 fps-el. :)

(#4884) Nemir Ombe válasza dgyuri0123 (#4882) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ahogy látom be sem kellet másolnod a korábbi hsz-edet a "plazma topikba" ahhoz "megtaláljanak" .... ;] :D

Hmm ....

(#4885) daneel_hu válasza Nemir Ombe (#4884) üzenetére


daneel_hu
addikt

Miért... "megtalálta" valaki?
De most frankón. :D

Szerintem az OLED mindenben sokkal jobb, de a mozgásmegjelenítése - csakúgy mint a többi LED-nek - erősen kompromisszumos 24p esetén.
Itt arról van szó, - valaki ügyesen leírta -, hogy ezt a "hibát" benyeli a sok-sok előny miatt.
Én is így gondolom, együtt lehet vele élni, mert amúgy meg mindenben jobb az OLED.

(#4886) Ijk válasza dgyuri0123 (#4867) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem Alien Covenantnál az ST50-en párszor látszódott a dither noise sötét jeleneteknél, sajnos ez a plazma egyik gyengesége. Persze én 1,5m-re ülök az 50"-tól, 2m-ről szemüveg nélkül már nem látnám, de az túl messze van.
Sajnos én nem tudom megszokni az OLED jelenlegi mozgásmegjelenítést, úgyhogy egyelőre várom a "tökéletes" OLED-et. Az EZ950 már talán jó lenne, értelmes áron meg 3D-vel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4887) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#4883) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Vagy nem... mert pl. a spektrum home az, ahol úgy szaggattak bizonyos műsorok, hogy semmit nem tudtam velük kezdeni. Nem is szaggatott, hanem szinte megállt a kép. Úgyhogy mondhatsz, amit akarsz, nekem semmi gondom az oled mozgásával, mert ezek a fos anyagok ezen sem rosszabbak, mint plazmánál voltak. :D

A trumotion már minimumon is kisimítja a mozgást és szerintem kicsit sem zavaró. De ez csak a privát véleményem.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#4888) Nemir Ombe válasza daneel_hu (#4885) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Egy normális külső lejátszóval (és jó beállításokkal) nem tudsz belekötni a mozgásba 24p esetén sem .... a TV adás(ok) meg ne legyenek viszonyítási alap(ok), mivel az egyik sz@rabb, mint a másik .... :D ;)

Hmm ....

(#4889) daneel_hu válasza Ijk (#4886) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azt a filmet VHS-en, alámondásos verzióban is nézheted, de akár plazmán, OLED-en is.
Élvezeti értéke kb egyenrangú lesz. :D

(#4890) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#4887) üzenetére


daneel_hu
addikt

"A trumotion már minimumon is kisimítja a mozgást és szerintem kicsit sem zavaró. De ez csak a privát véleményem."

Magyarán szappanozik.
Mozifilm esetében ez igen frankó. :S

(#4891) dgyuri0123 válasza Ijk (#4886) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nekem plazmán be volt kapcsolva a 24p real cinema mód, de akkor is röcögött a kép svenkelésnél. Olednél is röcög, de nem jobban... vagy csak én nem látom rosszabbnak. A trumotion plazmánál is be volt kapcsolva minimumon, meg az oleden is be van kapcsolva minimumon. Ezért nekem lényegében mindegy ilyen szempontból, hogy elvileg melyik a jobb. :)

Viszont a szín kezelése, a kép "mélysége", nyugodtsága, stb stb messze jobb a plazmáénál. Pont Alien Covenantnál látszik a legjobban. Rengeteg a sötét jelenet és a kitartott (lassú), szinte állóképek közben olyan mértékben nyugodt és zajmentes, hogy 2.5m-ről is gyönyörű a látvány. Közelebbről meg kánaán...
A csúcsfények (szemből bevillanó lámpa, torkolattűz, robbanások stb.) még 17-es led fény mellett is hasítanak. Olyan erős a kontraszt, hogy ámulok. Végig is néztem a filmet, mert eredetileg csak teszteltem volna, de annyira beszippantott, hogy nem tudtam abbahagyni. és...a mozgás sem zavart, mármint, nem emlékszem rá, hogy lett volna valami bosszantó hiba filmnézés közben, pedig finnyás vagyok a magam módján. :K

Szóval lehetnek hibák, de engem nagyon meggyőzött az oled. Ha őszinte szeretnék lenni, nem cserélném el semmilyen plazmára ezek után. Még ZT-re sem. :R

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#4892) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#4891) üzenetére


daneel_hu
addikt

Félre ne értsetek: az OLED messze jobb mint a plazma, de sajnos nem mindenben.
Nekem mindkettő van, tudom miről beszélek. A plazmát is megtartottam, a gyerekszobában dekkol. (azt is be szoktuk kapcsolni)

A más kérdés, hogy a kis rohadékok a mesét is az OLED-en akarják nézni. :D

(#4893) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#4892) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az a bajod, hogy mindkettőt látod egyszerre akár. Így hamarabb észreveszed az eltéréseket. Én 3 nap alatt annyira hozzászoktam az oledhez, hogy semmi nem zavar. :)

De a szappanozást nem értem, mert nem szappanozik az, csak szépen mozog. Semmi szükségem a moziban is tapasztalható apró szaggatásokra. Ez nem kívánt mellékhatás, nem a rendező akarta, hogy így legyen...szerintem. :D

"csak a zene van"

(#4894) Nemir Ombe válasza dgyuri0123 (#4893) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nem érted .... a "moziélményhez" nem tartozik hozzá a "folyamatos" mozgás .... mer' nem az a "valóság" (ill. a megszokott).... ezért minden más sz@r (kivéve a plazmát).... ;] :D

(szerencsétlen Hobbyt-ot is hányan szidták a 48fps miatt, hogy milyen sz@r volt a kép , hogy nem "röcögött" .... az emberek többségének nem a "jobb" kell, hanem a "megszokott" .... ;) )

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#4895) Ijk válasza dgyuri0123 (#4893) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, a rendező a 24p limitjével dolgozik, de a 24 képkocka az 24 és nem 60 vagy 120. Főleg nem úgy hogy valami elektronika kiszámolja a képtartalmad több mint 50%-kát.
A filmnek nem az a lényege hogy a valóságot adja vissza. Sokan ezért nem szeretik a HFR-t, ill 60p-t, meg az interpolációt.
Én mindig teljesen kikapcsolt mozgásjavítást használtam, a legkisebb szintet sem szeretem, egyszerűen elrontja a moziélményt. De nincs ezzel gond, mindenkinek más a preferenciája, nekem például a nagyon mély fekete nem kritérium.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4896) daneel_hu válasza Nemir Ombe (#4894) üzenetére


daneel_hu
addikt

A moziélménynek köze nincs a valósághoz, nem is akarja, hogy köze legyen.

De egyszerűbb példával élve: ha lemegyek fotózni akkor sem azt akarom látni a képen ami a "valóság". Hanem azt amit szeretnék rajta látni. Látom már más is megírta... :D

Bekapcsolt TruMotionnal (interpoláció) az a baj, hogy kiszámolt, fel nem vett képkockákat illeszt bele a mozgóképfolyamba, ezáltal lesz számodra "röccenésmentesebb" a video. De mivel ezeket a képkockákat a valóságban nem vették fel (nem filmezték / renderelték le), sajnos a végeredményt is el lehet képzelni.

(#4897) daneel_hu válasza dgyuri0123 (#4893) üzenetére


daneel_hu
addikt

Alapvetően nem izgat a dolog.
Talán annyira igen, hogy OLED-en kikapcsolom a TruMotiont a francba 24p esetén.

(#4898) Nemir Ombe válasza daneel_hu (#4896) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Értem én amit írsz .... csak szerintem te nem érted .... :D .... amit a rendező akart (képi világ, színek, beállítások, kameramozgások, stb), az ott van a filmen, a "röcögést" (ahogy előttem is írták) nem a rendező "rendezi" bele, hanem az elmúlt 100 év technikai "megszokásai" .... azt pedig szerintem senki nem fogja komolyan venni, hogy egy film "képi világa" (a tartalmat/sztorit most hagyjuk) a "röcögésektől" lesz jó (és a rendező elképzelései szerinti) és nem a fent felsoroltakból.... persze ezeket az "elvakult mozi- és plazmafanok soha nem fogják elismerni és jön a "rossz a szemed" válasz .... :D ;)

Mellesleg: szerencsétlen interpoláció nem "random" képeket illeszt be, hanem a meglévőkből (előtte-utána következőből) számol köztes képeket, ami egy szintig teljesen elfogadható és nem zavaró, de magas(abbra) állított érték (vagy egyébb bekapcsolt képjavítókkal együtt használva + vagy "gagyi" algoritmus esetén, mert a gyártó(k) az olcsóbb készülékekbe olyat tesz(nek)) esetén más hibák jelentkezhetnek emiatt, ami meg máshogy lehet zavaró .... nem kell mindig csak "végletekben" gondolkozni .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#4899) Ijk válasza Nemir Ombe (#4898) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már rég tudnának akár 120fps-es mozifilmeket is készíteni, de még a 48p is elbukott. Nem is nagyon akar senki újra próbálkozni vele.
Volt itt sokféle "forradalom", de jelenleg úgy fest hogy 50 év múlva is 24p-s SDR filmeket fogunk nézni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4900) daneel_hu válasza Nemir Ombe (#4898) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem a rendező/producer semmi esetre sem gondol arra, hogy majd OLED-en vagy LED-en elektronika által "renderelt" köztes kockákat fog a tévé a mozgóképbe belepakolni.

Pont leszarják.
Megcsinálják a filmet a mozi számára.
A többségnek halvány lila gőze nincs arról, hogy a filmje hogyan fog kinézni OLED-en. (szerintem)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.