Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46101) daneel_hu válasza nagylaci6417 (#46099) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Hello c9 van elég sokat játszok rajta xboxon.HDR be játszok az alap beállitás ugye 100 oled fény,nekem az sok 40-50 körül van állitva .ez problémát jelent a panelnak?"

Ha van piros, sárga, zöld HUD akkor hosszútávon gond lesz.
De ez bármilyen beállításra igaz. Statikus elemek nem mehetnek órák hosszat.

(#46102) nagylaci6417 válasza daneel_hu (#46101) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Ok köszi .amin én játszok azon nincs semmilyen hud.

(#46103) krx21 válasza nagylaci6417 (#46099) üzenetére


krx21
nagyúr

Én is lejjebb veszem HDR-ben az OLEDfényt mint 100, mert nekem is túl világos...
Pont így tudod kímélni a panelt is... A dinamikus tónusáthelyezést javaslom a sötétebb jelenetek is láthatóbbak lesznek, így pláne nincs szükség maxon járatni az oledfényt...

(#46104) nagylaci6417 válasza krx21 (#46103) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Ok köszi.

(#46105) wallace 234 válasza ΞΔGLΞ (#46097) üzenetére


wallace 234
őstag

Nem skatulyázok be senkit, de miért hagyná magát, pont az lg aki ha tud segít, és attól hogy te nem küzdenél attól még más szembe szállhat, az igazáért, szerviz szakvéleményel. És ha esetleg nem sikerül, utána még eladhatja. Szálltam szembe lg töl nagyobb céggel szembe is ebbe az országba is lehet nyerni! Csak akarni kell! Majd eldönti neki melyik éri meg!

[ Szerkesztve ]

(#46106) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Valaki esetleg tud jó akciókat, kuponokat oled tvk-re Glamour napok alkalmából? :R

(#46107) Gtaati válasza Pro Koryak (#46098) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én is kb. ilyen árazással értek egyet. A 150k környéke egy hibátlan 55B7-t azért nagyon kevés, vagy éppen alkalmi vétel. Nekünk is ilyen van és szerintem a használati értéke ettől jóval több, vagyis én ennyiért biztos oda nem adnám, akkor megy egy másik szobába....

(#46108) FollowTheORI válasza ΞΔGLΞ (#46057) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha megnéztél volna jópár Vincent (HDTV test) összeszerelés videót, akkor tudnád hogy kell ezeket egyedül összerakni... :D

Mondjuk az a vicc én magamtól is úgy raktam össze az első oled tévém a csomagolása segítségével egyedül, amikor még nem néztem ezeket meg.

Ettől függetlenül persze 77 colhoz már valószínű nem árt a minimum 2 ember. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46109) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Sziasztok,

Kérdessel fordulnék hozzátok:

Sony KD-65AG8BAEP
vagy
Pana TX-65GZ950E
vagy
LG OLED65E9PLA
vagy
LG OLED65CX3LA (nem tudom a 800k érte sok/kevés, mikor áll be valamennyire lentebb az ár)
??

Infók:
- PS4 Pro játszani (PS5 előrendelve), film, netflix és társai, kis mezei TV adás a felhasználásom,
- Van 4k Apple TV és egy SONY UBP-X700 is a háznál. Illetve optikai kábelen hangeszköz,
- E9 100k-val több, ezt érdemes figyelembe venni.
+1 Samsung QE65Q85RATXXH-t sem vetettem még el teljesen, de az nem OLED ugye.

Köszi,
Peti

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#46110) FollowTheORI válasza #Morcosmedve (#46109) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én vennék egy CX-et és hello... :)

Szerintem az első komolyabb akciók ősz végén/télen várhatóak majd...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46111) ΞΔGLΞ válasza FollowTheORI (#46108) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan erről van szó, 77, nem 55 meg 65, mert ezektől már jóval nagyobb az ugrás méretben, súlyban, de ami a legnehezebb az a fogása. Pl a 82-es qled tv, egyedül raktam össze a párommal, mert meglehetett fogni.
Könnyen osztod a “josagot” egy gép mögül és mégis, hogy kellett volna összeszerelni, mert egy ekkora dög szerelése nincs fent sehol, csak a dobozban levő utasítás szerint lett csinálva minden.
A lényeg, hogy a helyére került sérülés nélkül.

-////-

Wallace:

Legyen úgy, de privátban leírhatnád mekkora cégeket, mi alapján, mi volt a kezedben és hogyan fingattál meg, tényleg kiváncsi vagyok.

(#46112) adamssss válasza #Morcosmedve (#46109) üzenetére


adamssss
veterán

Ha van jo aron meg E9 akkor mindenkepp azt vennem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#46113) FollowTheORI válasza ΞΔGLΞ (#46111) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A trükk méretfüggetlen, pont ezért írtam... nem kell kiszedni (vagy vissza kell rá tenni) a dobozból amíg nem rakod fel az állványt és dobozzal vastag és van fogás a felállításhoz+védve van a kiejlző is. :K

De igen a lényeg hogy megvan éz üzemel már. :D :K

És igen osztom az okosságot, mert nem mindenkinek van segítsége, jó tudni. :P
Ráadásul két embernél és ugyanúgy segít.

Van az: [link] (vagy hasonló, nem kell belekötni ebbe is, meg lehet oldani)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46114) ΞΔGLΞ válasza FollowTheORI (#46113) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Cx típusról van szó, ennek addig fel nem szereled a talpát, amíg nem emeled ki belőle, ráadásul az elején levő dísz takaró, ami van 1 méter hosszú, azt meg főleg nem rakod fel, míg a hungarocell féle tartóból is ki nem emeled a tevét. Csak a leírás szerint lehet a Cx-et osszeszerelni. Az pedig pontosan mutatja, hogy a tevét a pofájára kell dönteni. Nehéz súly talp fel...

Ahh nem is folytatom, felesleges mert nem úgy van, ahogy te elképzelted, mert akkor nem írtál volna ilyen sületlenséget. Lehet, hogy b9 c8 c9 etc.... meglehetett csinálni, de ennél addig nem szerelsz fel semmit, amig ki nem kapod a dobozabol.

Ilyen okosságot meg ne ossz a jövőben, mert csak félrevezetés lesz más számára belőle , mert ezek szerint csak képről láttál eddig ilyen típust.

[ Szerkesztve ]

(#46115) FollowTheORI válasza ΞΔGLΞ (#46114) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semmi félrevezetés nincs... ha te nem jöttél rá, hogy kell, az a te bajod. :) Tényleg ne folytassuk. Meg lehet oldani.

Képzeld a CX is hasonlóan van csomagolva, mint a többi... C9 meg C8 meg a C7 is... :)
Kivéve az új 48 colos , de azt Vincent is elrontotta, mert nem gondolt arra, hogy pl az alját is ki lehet vágni egy doboznak. :D

Az a lényeg megoldottátok... használd egészséggel. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46116) ΞΔGLΞ válasza FollowTheORI (#46115) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, hogy így meglehetett volna oldani, ebben igazad van, de ez dobozzal együtt legalább 60 kiló és ehhez akkor is kellettek volna erősebb emberek az eldöntéshez es a felállításához is, ha így lesz felszerelve. Szerintem is hülyeség, egy ekkora dög tévét úgy összerakni, ahogy az LG papírja mutatja.

koszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#46117) FollowTheORI válasza ΞΔGLΞ (#46116) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na ezzel egyetértek, az LG módszere tényleg nem a legjobb... akik már raktak pár ilyet össze azoknál látszik (youtube-on is), hogy a csomagolást használják. Sokkal biztonságosabb. :K

Főleg, ha csak az asszony van otthon, aztán vele is csak alig vagy előrébb, de emelni meg dönteni tud segíteni, ha elég vastag amit fogni kell. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46118) Jorgi Kormi válasza #Morcosmedve (#46109) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Vársz pár hónapot és olcsóbban tudod megvenni az LG cx-et ( játék miatt neked ez a tuti) , de ha Telekomos vagy ott a legolcsóbb most.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#46119) #Morcosmedve válasza FollowTheORI (#46110) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Köszönöm szépen! CX 740-760k közt van.

Akkor az lenne a kérdés, hogy:

E9 vs CX lényegi eltérések mik?

adamssss:
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#46120) FollowTheORI válasza #Morcosmedve (#46119) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

BFI meg ilyesmiben van a fő eltérés (mozgásban, egy két apró részletben jobb a CX), illetve a CX-ben nincs DTS már, meg a CX "csak" 40gbps HDMI 2.1 vs 48 a E/C9... de ha most kell tévé "azonnal" vedd azt amelyik olcsóbb. E9/C9 is ugyanolyan jó választás.

Részletesebben itt: [link] ha bírod az angolt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46121) #Morcosmedve válasza FollowTheORI (#46120) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

65” C9-rol lecsusztam, kb nincs vagy kiallitott van. Az lett volna ar/ertek jobb.

E9-nel az a rossz erzesem kezd lenni, hogy egy evvel regebbi es “csak” 40k-val olcsobb...de ertem. Koszi!

Persze, birom, megnezem nem sokara!

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#46122) Pro Koryak válasza FollowTheORI (#46115) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azt megnézném a 77"-ost hogyan rakod fel az 50-60-70cm magas szekrényre egyedül, hogy ne fogdosd össze a panelt vagy ne hajtsd meg ívesre. :U

(#46123) chros válasza djnice (#46094) üzenetére


chros
őstag

Igy van, es az Oppo klon is jol muxik az LG-vel itt.

(#46124) FollowTheORI válasza Pro Koryak (#46122) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Összeszerelésről volt elsősorban szó... amirő te beszélsz az pl már erőnléti kérdés is.
Ha valaki elég erős és ügyes meg tudja azt is csinálni, mivel alul lent van középen a súlya ott kell megtartani (ahogy egy 55 colost is vagy 65 colost is), de ezért írtam ahhoz pl már tényleg jól jöhet két ember... de a kijelző védése arra is vonatkozik... attól még hogy emeled 50-60-70 centire vagy akáhova hucibálod érdemes rajta tartani a végső állapotig a védőket és akár a dobozt is (hogy ne hulljon szét a hungarocell), pont azért hogy ne hajtogasd és tapicskold össze. Alul meg tudod fogni a talpát vagy a vastagabb részét, felül meg hungarocell, vagy a doboza van, nem a penge vékony kijelző. Ennyi.
Attól még, hogy két ember van vagy több, ugyanúgy össze tudják tapicskolni meg hajlítni is ha bénák, nem jó helyen fogják, vagy nem jó helyre öszpontosítják a súlyt emeléskor/billentéskor és nincs rajta védelem.

Szerintem aki egyedül egy 65 colost fel tud tenni szekrényre vagy falra, az a 77-est is valszeg ugyanúgy. :D
Aki pl egyedül be tudja vinni a házba a dobozt, az talán alkalmas lehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46125) daneel_hu válasza #Morcosmedve (#46121) üzenetére


daneel_hu
addikt

Még egy szavazat az E9-re.
A gz950 is tavalyi paneles... csak a cx nem.
Ha nem számít a zsé, akkor E9.

(#46126) ΞΔGLΞ válasza FollowTheORI (#46124) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 65-ös még oké talán egyedül, de a 77-est egyedül nem rakod sehova, sőt hiába fogod meg a betonsúlyos talpánál, attól még a kijelző billeg rajta ide-oda, függetlenül a védőktől. Mondjuk ezt furcsálltam is. A talpnak csak annyi a szerepe, hogy ne engedje előrebukni. A 77-esnek egyszerűen kell több ember, hacsak nem két méteres karjaid/kezeid vannak és abból is 4 db. :)

Én 190 cm vagyok 35 éves sportmúlttal a hátam mögött a mai napig edzek még minden nap.
60db 50 kilós (Beremenden kapható így is) cementzsák ki-be pakolása se jelentett gondot az Expertbe néhány hete, mikor segítettem az öcsémnek betonozni, de ennek a kicseszett tévének nincs olyan fogása, főleg a papírvékony kijelzője miatt, hogy azt egyedül bárhova elrakd, felrakd, sőt közben meg is tartsd.

[ Szerkesztve ]

(#46127) daneel_hu válasza ΞΔGLΞ (#46126) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azért ugye nem kell sajnálni a 77 col miatt? :D

(#46128) Pro Koryak válasza FollowTheORI (#46124) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pláne, ha annyi helyed nincs, hogy forgasd a böszme 90"-os dobozt. :R

(#46129) mucsácsó


mucsácsó
tag

420k-ért E9 akkor jó deal lenne? :)
vagy 360k-ért B9 - de gondolom akkor megéri az E9 a felárát.. bár mondjuk a hangszóró nekem nem téma, de gyanítom azért bőven nem csak abban jobb.

(#46130) Gtaati válasza mucsácsó (#46129) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Megkérdezhetem hol árulják 420-ért az 55E9-t, mert nekem egy 65E9-re fája fogam :) Köszi!

(#46131) #Morcosmedve válasza Gtaati (#46130) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nettóban szerintem.

Saját fájdalmamra:
Köszi mindenkinek! :R

© asszongya'hogy

(#46132) Gtaati válasza #Morcosmedve (#46131) üzenetére


Gtaati
őstag

Erre nem gondoltam, de valóban könnyen lehet, hogy úgy van, csak én nem tudok nettóban vásárolni... :(

(#46133) mucsácsó


mucsácsó
tag

Nem nettó, bruttó - Mediamarkt :) de nem online, csak üzletben, 55"-osról van szó - nem tudom, hogy outlet modell-e, és hogy 65"-ös van-e és az mennyiért van - csak láttam ma :)

[ Szerkesztve ]

(#46134) Citroware válasza mucsácsó (#46133) üzenetére


Citroware
addikt

A múltkor láttam ott iszonyat jó áron valamelyik TV-t, szintúgy a honlapon nem is volt fent csak az üzletben, már majdnem megvettem és akkor mondták, hogy csak ez a kiállítási darab kerül ennyibe, 3 hónapja szünet nélkül megy. Nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#46135) mucsácsó válasza Citroware (#46134) üzenetére


mucsácsó
tag

Igen, esélyes, hogy itt is erről van szó egyébként most :\
online egyáltalán nem látom náluk a kínálatban..

úgy én se vállalnám be, hiába lehet állítólag instant panelcserét is valahogy kibulizni.. :)

(#46136) Final12


Final12
csendes újonc

Sziasztok! Egy újabb 48 oled tv a láthatáron az LG után,SONY KD-48AG!

(#46137) so_ha válasza Gtaati (#46130) üzenetére


so_ha
senior tag

LG55E9PLA: 420.749Ft (online rendelhető, nem outlet)

(#46138) Gtaati válasza so_ha (#46137) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Köszi de 65"-os lenne a cél :)

(#46139) so_ha válasza Gtaati (#46138) üzenetére


so_ha
senior tag

... illetve azt is kérdezted, hogy az 55"-ost hol árulják ennyiért ... mucsácsó fórumtárs véleményével ellentétben, nem csak üzletben, hanem online is rendelhető. Sok sikert kívánok hozzá, hogy találj 65"-ban, engem már ez az E55"-os akció is meglepett, mert olyan ritkán elérhető modell volt korábban is. :)

(#46140) mucsácsó válasza so_ha (#46139) üzenetére


mucsácsó
tag

yepp, én voltam a béna, de valahogy nem dobta ki az MM keresője se, se árukeresőn sincs fent - de köszi a korrekciót, valóban online is van, Glamour napos akció - gondolom limitált számban van, és gyors el fog menni, mint ahogy a C9 is elkopott :)

én még alszom rá egyet, mert még mindig bennem a kétely és a félsz a beégés / pár év utáni halványulás miatt, mert azért nem 1-2 évre vennék most TV-t... viszont ugyanakkor meg egyszer élünk :P :D

(#46141) Jorgi Kormi válasza mucsácsó (#46140) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Ha nem sürgős én várnék egy félévet , januártól 3 év lesz a kötelező szavatosság ilyen értékű tévékre , ez jól jöhet beégés esetén , arról nem is beszélve , hogy a tévék árai is lejjebb mennek .( Lásd : lgc9 árgrafikon)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#46142) so_ha válasza mucsácsó (#46140) üzenetére


so_ha
senior tag

Ha ez a méret, és típus volt az elképzelésed, akkor ne gondolkodj rajta, ez egy nagyon jó ár! Ettől még lehet szempont amit Jorgi Kormi is írt, de mindig lesz valami más, ami miatt esetleg érdemes halasztani a vásárlást. Ha az ár is meghatározó szempont, akkor az idei modellek csak év végén, illetve jövő év elején lesznek jóárasítva, de "E" széria már nem lesz, mert kifutó modell, az utódja a "GX" modell.

(#46143) kets520


kets520
tag

Sziasztok
Úgy néz ki új készülék vásárlás lesz sajnos komolyabbat nem tudok
ezek közt mi a különbség?

LG OLED55B9PLA
LG OLED55B9SLA

(#46144) blakey válasza mucsácsó (#46140) üzenetére


blakey
titán

Rendeld meg és vedd át az Árkádban, ott most még van. Ne gondolkodj túl sokat és ne félj a beégéstől. Sokkal zavaróbb egy-egy jókora felhősödés amit a legtöbb LCD-n láthatsz. Normális OLED-fény mellett csökkenthető a beégés esélye.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46145) mucsácsó válasza Jorgi Kormi (#46141) üzenetére


mucsácsó
tag

jaja, köszi a tippet, ezért is vacillálok, hogy mi legyen :)

bár ebből kifolyólag majd az is lehet, hogy jövő évtől majd mégkeményebben ráfekszenek arra, hogy a beégéses hiba nem tartozik a garanciába hivatalosan... mert amennyire én tudom, ez csak az LG korrektsége, hogy ők általában zokszó nélkül kijönnek panelt cserélni - de ahogy olvasgattam, ez külföldön nagyon nem ennyire triviális és rugalmas :\

LG C9-et szerettem volna, dehát az már sehol nincsen, úgyhogy ez majdnem ugyanaz az árkategória (kb +20k..), úgyhogy lehet lépnem kéne :) igen, köszi so_ha az infókat, még CX érdekelne esetleg, de szerintem az jövő tavaszig nem nagyon fog 400k környékére menni

[ Szerkesztve ]

(#46146) daneel_hu válasza mucsácsó (#46140) üzenetére


daneel_hu
addikt

"én még alszom rá egyet, mert még mindig bennem a kétely és a félsz a beégés / pár év utáni halványulás miatt, mert azért nem 1-2 évre vennék most TV-t... viszont ugyanakkor meg egyszer élünk :P :D"

RTINGS-en volt teszt, 8000 üzemóránál még semmi halványulás.
Nálam 65E8PLA van, 5000 óra van a masinában, elmondhatom, hogy semmiféle degradáció vagy halványulás nincs. Nyílván a halványulást ne vedd készpénznek, ezt csak kalibrációval lehetne igazolni.

8000 óra az valakinél 5-6 év használat.

(#46147) blakey válasza mucsácsó (#46145) üzenetére


blakey
titán

E9 nem lesz és ezáltal DTS támogatás sem. Mindig lesz valami ami az új ajánlatban vagy az új megjelenésben jobban tetszik, vagy most ugye a 3 év, de akkor ilyen hozzáállással soha nem kéne venni semmit, mert a következő mindig jobban tetszik. :) Vedd meg, vegyél hozzá +3 év biztosítást és kész, megoldva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#46148) daneel_hu válasza mucsácsó (#46145) üzenetére


daneel_hu
addikt

"...mert amennyire én tudom, ez csak az LG korrektsége, hogy ők általában zokszó nélkül kijönnek panelt cserélni - de ahogy olvasgattam, ez külföldön nagyon nem ennyire triviális és rugalmas"

De.

(#46149) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Beszéltem az előbb a lányommal, kb 4-5 órára ki volt kapcsolva a tévé míg nem voltak otthon, bekapcsoláskor olyat csinált a tv, hogy lefutott 0-100-ra a upc (voda) mediacard, mint amikor átrakod másik tévébe, de már ezt sem értjük, hogy miért, majd amikor lett kép, hang nem volt, de elkapcsolva a netflix-re viszont semmi gond nem volt, majd vissza tévé adásra, továbbra sincs hang egyik adón sem.
Kétszer kapcsolták ki-be, mire lett a tv adások alatt hang.

Ez a mediacard egyébként is tetű lassú, de van valakinek ötlete, hogy itt mi történhetett?
Miért érzékelte azt a kártya, hogy újból kell le kell futnia és utána vajon miért nem volt hang?

[ Szerkesztve ]

(#46150) Jorgi Kormi válasza mucsácsó (#46145) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

De ha 2019-es oledet akarsz , azt most kell megvenni mert , már csak elvétve van . Én is még , ha belefutok egy jó árú 65gz-be( ebből még van egy pár origi darab) lehet hogy megveszem .( 65c9 màr csak outlet helyeken van 1 év garival , az nem nyerő)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.