Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) Pelican válasza X2N (#45047) üzenetére


Pelican
őstag

Az a "csak" 40 még elég sokáig elég lesz mindenre. Nekem legalábbis biztosan nem hiányozna...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#45052) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

04.80.23 (ha jól emlékszem) Update van a C9-hez.
Érdemes feltenni?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45053) flake


flake
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre volna szükségem. A fórumban a keresővel nem találtam megoldást, bár ez lehet az én hibám. Röviden arról van szó, hogy Playstation 4-em nem küld jelet(?) a CX-re. Azt gondoltam HDMI chip hiba és mivel itt a The Last of Us 2 gyorsan szereztem ideiglenesen egy másikat, de ezzel is ugyanaz a hiba lép fel: No sign. Nem tudom korábban, miért nem próbáltam de most rákötöttem a korábbi Tvm-re (Samu KS7000) és hibátlanul működik a ps... Mi lehet a gond? Nagyon hálás volnék minden segítségért.

creating rivers in the desert

(#45054) janos666 válasza nordlead3 (#45049) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha mindegyiken kikapcsolsz minden képjavítót (zajszűrés, stb), és egyforma a kontrasztarány (OLED esetén ez mindig végtelen), illetve egyforma a színvisszaadás, akkor pont ugyan úgy fog kinézni a blokkos zajos szutyok is mindkettőn.
Így LG WOLED panelre szűkítve a dolgokat, a különbség abból adódik, hogy milyen pontosan követik a tone görbét a fekete közelében (milyen pontos gyárilag és/vagy milyen jól kalibrálható), aminek praktikusan része az is, hogy milyen precízen számol és milyen szépen ditherel a processzor.
De vedd figyelembe még azt is, hogy ilyen anyagoknál szubjektíven sokkal kellemesebb lehet a szemnek az, ha bebuktatod a sötétszürkéket a feketébe (teljesen, vagy legalább is perceptuálisan már effektíve egybefolyik). Ugyanakkor jobb minőségű tartalmaknál ez hátrány lesz, ha összehasonlítod őket.
Egyetlen kivétel volt: 2018-ban a "macro block noise" témakör
Szóval... ezzel szerintem így kár foglalkozni. Ami érdekes a gyenge minőségű anyagnál az inkább a felbontás újramintázása, de még az is szubjektív valamennyire (van, aki az élesebb, van aki a lágyabb eredményt kedveli, és ez is változhat tartalmanként).

(#45052) MaxxDamage - Csak ha érdekel a 8 csatornás LPCM passthrough eARC-on.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45055) PlanetDada


PlanetDada
csendes tag

LG C9 kalibrációhoz kérnék segítséget. Megvan 2-3 hete, kicsit közelebb is áll már ahhoz amilyen a régi Pana 55CX680-as természetes szinvilága volt, de még most is bendzsa. Kb 1 hete itt ezt senki nem hitte el nekem, mindenki azt irta hogy az én szememmel van a hiba mert hozzászoktam a rosszhoz. Erre most itt jönnek a kommentek hogy TV adásoknál igenis bendzsa a C9. Gyakorlatilag az amit én is látok a Panához képest. Nem szeretném lecserélni emiatt. Valóban ha rendes HD jel megy neki és kb be van állítva, tényleg szép a képe, de szeretném ha valaki ezt beállítaná műszerrel is. Mennyi lehet egy ilyen történet és tudtok-e valakit ajánlani?

(#45056) X2N válasza PlanetDada (#45055) üzenetére


X2N
senior tag

Ez engem is érdekelne.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#45057) adamssss válasza Northlorien (#45042) üzenetére


adamssss
veterán

Mindkettőben az a pizitívum, hogy amennyiben mégis kárt tenne a villámcsapás az elektronikai berendezásekben, biztosítva vagy egy elég nagy összegre

ezt Te irtad. En ezen nevettem, hogy te ezt komolyan is gondolod. A tobbi mar csak duma.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45058) adamssss válasza PlanetDada (#45055) üzenetére


adamssss
veterán

Hasznald szakerto modban sotet szobara.
egyebkent pedig ha zavar a kepe kalibraltasd be. Kb 15000-ert tudod megtenni sdr-re.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45059) nitro16 válasza PlanetDada (#45055) üzenetére


nitro16
senior tag

janos666 topikgazdánál érdeklődj! Ő szokott kalibrálni.

(#45060) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok, egy gyors kérdés.
Ha a pc-t csak sima SDR módban használnám a lg b9-en attól nem kehet különösebb baja igaz? Csak mert HDR windowson nem a legjobb mint sokan tudják... Mert nekem még SDR-ben is szebb (bár sötétebb) mint a mosta “fullos” monutorom..

(#45061) MultiDoodad válasza MultiDoodad (#45060) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Ja és még ehhez kapcsolódóan, mekkora a maximum oled fény amivel használhatnám nyugodtan SDR-ben játékra a tévét? Ugyan így pc-n.

(#45062) nordlead3 válasza janos666 (#45054) üzenetére


nordlead3
kezdő

Csak a “feketéből kijövésre” reagálnék: na ezek már az igazi finomságok :D avatatlanabb szemnek mindig kellemesebb lehet a “black crush” vagy az arra hajazó feketével kifestés, néha talán még az avatottabnak is. De ha valaki megszokott egy jó near black megjelenítést, pokolian fogja zavarni. Ebbe a kérdéskörbe sorolható még a színátmenetek minél csíkmentesebb kirajzolása is, hogy ne képfeldolgozással kelljen azokat leradírozni.

Egy szónak is száz a vége: gyártónként eltérő tudomány és technika van sokmindenre, és ezek a látható képen tetten érhetők. És még nem beszélünk az eltérő bemenetekről, oprendszerekről..

(#45063) MaxxDamage válasza janos666 (#45054) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt nem használom ki. :)
Köszi!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45064) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Mintha valaki azt írta volna itt , hogy nincs pana 77"-es méretben , pedig itt van egy : [link]

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45065) daneel_hu válasza Jorgi Kormi (#45064) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez legalább 2 éves modell, és elvétve bukkan fel 1-1 példány.
Ha jól tudom 2017-es panel van benne.

Idei Pana nincs és tavalyi se.

(#45066) Jorgi Kormi válasza daneel_hu (#45065) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Az árán sajnos nem látszik , hogy 2017-es. ;]
Adnák inkább 1milláért , az reálisabb lenne. :D

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45067) torma1981 válasza Jorgi Kormi (#45066) üzenetére


torma1981
veterán

1 milla is sok egy 2017-es tv-ért. Hiába 77-es. Ennyiért nem éri meg.

(#45068) nordlead3 válasza PlanetDada (#45055) üzenetére


nordlead3
kezdő

A “TV adassal bendzsa” jelenseg a szinekre szerintem nem terjed ki, inkabb csak az elessegre, tomoritesi hibak javitasara, esetleg mozgas-megjelenitesre.

Ha a kepmodok valtogatasa nem hoz szamodra kedves eredmenyt, esetleg probalkozz a gamma allitgatasaval, magasabb ertekre.

Pontosabb gyari kepmodokhoz kepest - amit az iment javasoltak - a kalibralas nem fog “eg es fold” kulonbseget hozni, max ha kifogtal egy nagyon “out of spec” panelt, ami valahogy atcsuszott a minosegellenorzesen.

(#45069) krx21 válasza torma1981 (#45067) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért itt olyan sok dolog nem történt 2017 óta... ;)

(#45070) daneel_hu válasza Jorgi Kormi (#45066) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ennyiért kapsz 77 colos W9-est. És az szerintem sokkal jobb tévé.
Nem merek 77-es WX-et írni, lehet abból tényleg csak 65" a maximum, és a GX-ből csináltak idén csak 77 colost.
Bár a 77GX is jobb ennél a tévénél.

(#45071) daneel_hu válasza PlanetDada (#45055) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nekem 2 db Panasonic plazmám is volt, símán be lehetett állítani az LG-oledet hasonló színvilágra. Plazmánál is inkább a meleg tónusokat kedveltem.
Pedig nálunk is megy tévéadás rendesen, igaz nem szutyok UPC már. :R (hanem DIGI)

(#45072) daneel_hu válasza adamssss (#45029) üzenetére


daneel_hu
addikt

Három napig most LCD-t néztem a Balatonon. Most kapcsoltam be a 65E8-ast...
Lehet gyorsan meg lehet szokni a jót, de gyorsan el is lehet felejteni. :D

1%-os nüansznyi piszlicsáré beállításokon vitatkozik a topik, miközben izéééé... szóval az általános oled-minőség is odabasz. :DD
Mindeközben a plazma-topikban a "Kúró" még mindig üti az oledet b****z. :U

[ Szerkesztve ]

(#45073) OPiiPO válasza daneel_hu (#45072) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1 :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#45074) rothfb válasza daneel_hu (#45072) üzenetére


rothfb
veterán

"Kúró"?
Ez egy "ember" nickneve???:DDD

(#45075) krx21 válasza rothfb (#45074) üzenetére


krx21
nagyúr

Az egy Plazma Tv volt... [link]

(#45076) kecsawi válasza rothfb (#45074) üzenetére


kecsawi
senior tag

Pioneer Kuro TV :C

(#45077) adamssss válasza daneel_hu (#45072) üzenetére


adamssss
veterán

Jójó az a plazma apámnál még mindig megy a több mint 10 éves 50"-es első HD ready Pana és kutya baja. De azért nem egy OLED.

Mondjuk ha én lejutnék a Balatonra biztosan nem a tv-t nézném. Főleg nem LCD-t. ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45078) daneel_hu válasza adamssss (#45077) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nyilván nem azt néztük egész nap, de este bekapcsoltuk.

(#45079) DVlad válasza daneel_hu (#45072) üzenetére


DVlad
őstag

Nem csak ott, mindenhol. Az viszont nem mindegy, hogy melyik. b...z

(#45080) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Pana: gz950 , hz980, fz800 ezek között mi a rangsor , egy képzeletbeli dobogón ?

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45081) rothfb válasza Jorgi Kormi (#45080) üzenetére


rothfb
veterán

Ezt így nehéz megítélni, de az FZ800 a harmadik, mert abban még nincs DV. De az is egy nagyon jó tv, én már csak tudom, egyik oled FZ800.

(#45082) adamssss válasza Jorgi Kormi (#45080) üzenetére


adamssss
veterán

Valoszinuleg a gz es a hz kozott sok kulonbseg nem lesz de latatlanban a hz vezerles ugyileg jobbnak kell hogy legyen.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45083) salapp válasza Jorgi Kormi (#45080) üzenetére


salapp
addikt

Rothfb-től többek között tudjuk, hogy az FZ is kva jó, mi sokan mondjuk, hogy a GZ kva jó, viszont a HZ-ről még sem teszt, sem otthoni tapasztalat nincs. Várhatóan kva jó lesz.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45084) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Srácok, ez az nvidia shield, ennek nincs olyan, hogy valami miatt is megakad?
Youtube app, Bulgaria 8k, egyszerűen nem képes lefutni akadás mentesen.
Ha meg eközben nyomok egy menüt, kb világvége. Akadozik, sőt meg is áll a lejátszás.
Elméletileg a letöltés 5ghz-en 200m körül van, mégis azt látom, hogy a YT "csík" éppen előtte ba...kodik a valós kép megjelenítésekor, viszont 1440 felbontásra állítva, jóval előtte jár, ezért le is fut akadás mentesen.

Tehát nem tudom, hogy ez most Yt hiba, vagy a nette van valami gebasz.
A legtöbb HDR 4K anyag lefut simán, de Jakob és Katie [link] videói elég durván két vállra fektetik a sony-t.

Mint írtam, elég magas beosztásban lévő rokonon jóvoltából az erounics-ból sikerült elhozni egy c9-cet is 3 napig próbálni. Amiből csak kiállított darabok léteznek már.
Sony ag8 és a c9, hiába ugyanaz a panel, egyszerűen ennyi nap sem volt elég, hogy hasonló szintre hozzuk, lehet balfékek voltunk hozzá, de nem sikerült. Kb ugyanaz volt a helyzet, mint amiről írtam, hogy az MM-ban a 65CX3LA mellett egyszerűen szebb volt mindig a sony képe és a hülyegyerek nem is próbálta meg legalább hasonló szintre belőni, inkább terelt...Pedig nem ma kezdtem én sem oled tévékkel és beállításokat frankón belőni, de egyszerűen nem sikerült, ez a sony a dobozból kivéve, egyszerűen k jó már eleve.
Nyilván, ha nincs mellette a sony, akkor ezt nem látni.
Viszont baromi idegesítő rajta ez az android fos, nem mindig, de amikor megakad, akkor nem ezt várná el az ember egy 700-900 ezer közti árban lévő tévétől.
Mint írtam, nekem 77-es ag9 van, nem emlékszem rá, hogy ott voltak ilyenek, de nem játszottam ilyen yt tartalmakat sem.
Megnézni nem tudom, mert én külföldön lakom és jelenleg "itthon" vagyok a lányomnál, akinek a szülinapjára vettem ezt a tévét.
Ilyenek miatt elgondolkoztunk, hogy visszavisszük, viszont a brutális képminősége miatt szóba jött, hogy az nvidia shield legyen rákötve, feltéve, ha annak tényleg nem gond semmi.

Előre is köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#45085) lala666 válasza ΞΔGLΞ (#45084) üzenetére


lala666
senior tag

Nálam nincs semmi probléma ,megnéztem őket.
Shielden nem Wi-Fi t használok mondjuk.
Megy rendesen a yt.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#45086) lala666 válasza ΞΔGLΞ (#45084) üzenetére


lala666
senior tag

Viszont a shield yt appja nem játsza uhd ben rendesen. Nem vált át a tévén, saját tv appnál igen. Nem értek ehhez annyira.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#45087) daneel_hu válasza ΞΔGLΞ (#45084) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szia, bár a videót ismertem korábbról, megnéztem mégegyszer, de sima LG-s YT-appal.
65E8, nem akad semennyire, közben még a menüben is lapozgathatok, vagy bármit csinálhatok, nincs akadás.

Ha viszont a sima böngészőjéből indítom a YT-ot, akkor is működik, de akkor láthatóan nem HDR-ben jeleníti meg. :) De akadni nem akad...

(#45088) ΞΔGLΞ válasza lala666 (#45085) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az egyik legnagyobb probléma, hogy kábelesen még mindig a 100M a max, amit beraknak a tévékbe. Itt upc (vodafone) 512-es net van, pc-én hozza is kábelen. Tévén ez max 80-85, 5ghz meg, mint írtam 200 körül van, de az 5ghz a mai napig nem stabil. Ott elég egy "fuvallat", hogy bekavarjon.

Viszont a shield yt appja nem játsza uhd ben rendesen.

Mi az, hogy nem játssza le rendesen?
Megy rendesen a yt.
A YT is fut minden frankó, de a HDR 4K tartalmakkal van a gond.
És ezeket nagyon sokat bámulják a lányomék.

A tévéd ezt a bulgaria 8k-t, vagy másnak 4k hdr-ben akadás nélkül végig viszi?
Csak már azt szeretném tudni, hogy nem-e a yt a ludas ezeknél a videóknál...

(#45089) ΞΔGLΞ válasza daneel_hu (#45087) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na erre voltam kíváncsi, köszi.
És a letöltéscsík mennyivel előtte jár nálad közben?

[ Szerkesztve ]

(#45090) daneel_hu válasza ΞΔGLΞ (#45089) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azonnal elindul a videó... de ahogy saccolom nagyjából 15-20 másodperccel előtte megy a csík. (ennél a 8K-s cuccnál)

(#45091) Pelican válasza ΞΔGLΞ (#45089) üzenetére


Pelican
őstag

Semmi értelme a tévé lejátszási képességét wifin tesztelni, a kábel 100 Mbps-e sokkal jobb általában, mint egy 150-300 Mbps wifi.
A C9-cel kábelről nem akad ez a videó (sem), az előtöltés csíkja pár centivel jár a lejátszás előtt és közben lehet bármit csinálni a menüben.
És gondolom tudod, hogy nem 8k videót nézel...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#45092) ayden válasza ΞΔGLΞ (#45084) üzenetére


ayden
tag

Hangzásban mennyire veszel észre különbséget filmezés közben a sony és az lg között?
Sony 55AG8-at volt alkalmam próbálni az meglepően jó volt.

Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

(#45093) ΞΔGLΞ válasza Pelican (#45091) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az utolsó mondat miért kellett, mint valami hülyének?
Mert erről a videóról van/volt szó függetlenül, hogy 8k-ban is nézhető arra alkalmas tévén, és ez kábelen is akad, de most direkt lefényképeztem, hogy ezeknél mennyivel kisebb a letöltési csík...
Az első FHD töltési csík látható.
A második már 4k HDR szintén semmi gond.
Viszont a harmadiknál már vannak meg meg akadások, a töltési csík éppen előtte jár...

[ Szerkesztve ]

(#45094) ΞΔGLΞ válasza ayden (#45092) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az ott nem kérdés, hogy a Sony-é sokkal jobb, nem csak kicsivel, de egyébként nem használják, minőségi erősítőre és hangfalakra van kötve.

(#45095) daneel_hu válasza Pelican (#45091) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez biztos?
Mert nálunk wifin tudom csak lejátszani a 4K/HDR-tartalmakat, amennyiben a belső lejátszóval operálok és filmről beszélünk.
Nyilván ha netről játszik valaki hasonló tartalmat akkor már - lehet - a helyzet.

De mindkettő ugyanazon a routeren keresztül megy át, így nálunk a wifi stabilabb az adatok szempontjából mint a 100-as LAN. :)
Asus rt-ac88u a router, amennyiben érdekel valakit.

(#45096) Pelican válasza ΞΔGLΞ (#45093) üzenetére


Pelican
őstag

Félreértesz, semmi rossz szándék nem volt az utolsó mondatban...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#45097) Pelican válasza daneel_hu (#45095) üzenetére


Pelican
őstag

A wifivel semmi sem biztos :), ezer dolog befolyásolhatja, ezért írtam, hogy tesztelésre nem ajánlott. Az azért furcsa, ha egy YT videó nem fér be a 100-as LANba...

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#45098) ayden válasza ΞΔGLΞ (#45094) üzenetére


ayden
tag

Köszi. Ettől féltem, akkor szemezek tovább a sonyval. Mivel plusz erősítő nem lenne ezért szempont a beépített minősége. Még ha az andoid elég nyögvenyelős is rajta.

Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

(#45099) ΞΔGLΞ válasza ayden (#45098) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én ezért kérdeztem az nvida shield-et, hogy annál mi a helyzet, mert a képminőség miatt nem vinnénk vissza. Lehet még venni C9-cet 700 körül, kb ugyanennyit kapnánk vissza a sony-ért is, de elég is volt az LG-ből a 3 nap alatt, persze ezzel nem azt mondom, hogy azokkal valami gáz volt, de egyszerűen jobb a sony képminősége. Az biztos, hogy távirányítás és os-ben szétalázza az android-ot az LG, de elsősorban nem amiatt veszünk tévét, hanem a látvány miatt és én nem tudom, hogy a sony meg pana mi a francot csinál ezekkel a panelekkel, de lehetne venni róluk példát.
Részemről ennyi, mivel senki nem tud erre magyarázatot adni, ezért a puding próbája az evés alapon ma rendelek egy N Shield-et, aztán majd kiderül, ha nem válik be, vissza lesz küldve. A tv is vasárnap lett véve, tehát van még bőven időnk...

[ Szerkesztve ]

(#45100) ΞΔGLΞ válasza Pelican (#45096) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát ööö pedig nekem úgy jött le, hogy ugye tudod. Már miért ne tudnám.
Mindegy, felejtsük el, félreértettük egymást. :)

Csak egyszerűen nem értem, hogy a sony-nak mi a franc gondja van ezekkel a jacob és katie 8k HDR videókkal, nekem mégis úgy tűnik, hogy nem jön le időben az anyag és ezért van akadás, sőt néha meg is áll a kép pár másodpercre. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.