Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) chros válasza salapp (#45500) üzenetére


chros
őstag

Teged akkor nem erint a chroma 4:4:4-es dolog :)
De a hdr10-es teged is erint Vincent szerint.

(#45502) salapp válasza chros (#45501) üzenetére


salapp
addikt

Engem sokkal jobban érdekel egy korrekt SDR kép, mint egy HDR. Nem az én drogom ez a HDR, na.
Nyilván majd az LG CX-et is szarozni fogja, aki annyira láma, hiszen "jáj-jáj, nincsen csak 40Mbit sávszél a HDMI 2.1-en" . Én azt is leszarom majd, csak az általános képminőség legyen jó, nem?
De amúgy az LG near black crush nem zavar jobban pl?

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45503) szmegma


szmegma
aktív tag

Mindenkinek koszom szepen a segitseget aki valaszolt! :R
Amugy £1770-ert talaltam es adnak +5 ev garit is.

TV: JZ1000

(#45504) salapp válasza szmegma (#45503) üzenetére


salapp
addikt

Hú, Népi Kínai... minden áldását a vételhez! Majd írj kis beszámolót, hogy tetszik, ha lesz időd!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45505) Clay válasza salapp (#45502) üzenetére


Clay
senior tag

Bocsi, tényleg nem kötekedésből, de ha téged nem érdekel se a 4k, se a HDR, akkor minek vettél ilyen tv-t? :F

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#45506) Archttila válasza chros (#45499) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Magyarán akkor Pana mellett (számomra) nincs értelme madVR-nek, hisz ezzel pont az egyik legfőbb erénye megy a dev/null-ba :) illetve max akkor lenne jó, ha egyáltalán nem zavarna a Judder filmnézés közben. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#45507) salapp válasza Clay (#45505) üzenetére


salapp
addikt

A plazma után a legjobb általános képminőségért. A 4K - adott esetben, ami ritka, mert szinte minden felkonvertált - érdekel (mikor írtam, hogy a 4K nem érdekel?), elsősorban természetfilmeknél, ha olyan a forrás, a HDR csak ritkán ad hozzá valóban, engem többször inkább zavar, művinek hat. De hát örvendezzünk, hogy sokan ezekért vettek oled tv-t. Ugye megbocsátod nekem, hogy élek, és én nem ezekért?

sati: Igen, aki gémer, illetve szereti a (gyakori :D ) megértő szervíz hozzáállást és panelcseréltetést, az bizony ne vegyen Panát, úgy tűnik, jó neki az LG. (Na, de ez szigorúan csak gonosz poén volt, én többet nem is mondok LG-ről semmit, csak a Panáról jót, ha kérdezik)

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45508) torma1981 válasza rothfb (#45474) üzenetére


torma1981
veterán

Szerviz miatt ne vegyél tv-t???? MIVAN??? OLED tudod ugye. Rengeteg hibával, beégéssel akár. A Pana nem cserél az LG röhögve. Mi ez ha nem a LEGFONTOSABB szempont? Mivel jobb a Pana? 1%? 2%? Látod szemmel? Akkor minek mondasz hülyeséget??

[ Szerkesztve ]

(#45509) daneel_hu válasza salapp (#45507) üzenetére


daneel_hu
addikt

"A plazma után a legjobb általános képminőségért. A 4K - adott esetben, ami ritka, mert szinte minden felkonvertált - érdekel (mikor írtam, hogy a 4K nem érdekel?), elsősorban természetfilmeknél, ha olyan a forrás, a HDR csak ritkán ad hozzá valóban, engem többször inkább zavar, művinek hat. "

Szerintem nagyon jó a HDR, de valóban filmfüggő.
Ahol nem húzzák fel a színeket direkt, ott nagyon zsír tud lenni.
Ez is egy eszköz a készítőknél, csak nem szabad túltolni.

(#45510) chros válasza Archttila (#45506) üzenetére


chros
őstag

Pontosan :) Ezert lett itt is LG. A gond az, hogy mar nincs 65C9 (Mo-n, ha jol tudom), es a CX meg draga nagyon, varnod kell meg jo-par honapot, hogy beessen az ara 600 korulire. Februar-Aprilis kornyeken a legolcsobb altalaban a kifuto modell.
Meg annyit, hogy vannak bajok LG-n is HDR10-el PC modban (posterization, banding sotet reszeknel), de en igy nezem chroma 4:4:4 miatt PC-rol.

@salapp: nem zavar a black crush, mert nalam nincs a 65B8-on (regi firmware-rel)! :D
Mas baj van, az zavar (lasd fentebb), de mint latszik, nincs tokeletes TV sajna. Ha lenne, azt vennem... :)

@daneel_hu: mar regebben irtam, en meg nem lattam olyan HDR anyagot, ami ne lett volna jobb, mint az SDR parja! Es lattam mar rengeteget!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#45511) daneel_hu válasza torma1981 (#45508) üzenetére


daneel_hu
addikt

Pana is cserél beégésre panelt, legalábbis nem olvastam az ellenkezőjéről.
Viszont komolyabban átvizsgálják a hibát.
De abban egyetértek, hogy számít a szerviz.

(#45512) Clay válasza daneel_hu (#45509) üzenetére


Clay
senior tag

Hát én megnéztem ezt az 1917-t, elég vegyesek az érzéseim. Tényleg gyönyörű, de időnként, főleg a házfalak, olyan műanyag hatásúak(mintha a leesett vakolatot, a kilátszó téglával, csak odatették volna), olyan hamisnak tűntek a díszletek. Amikor a farmon vannak, a belső felvétek jók, a külső helyszínek voltak problémásak általában. :B

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#45513) daneel_hu válasza Clay (#45512) üzenetére


daneel_hu
addikt

Na majd megnézem.
De azt azért kell tudnod, hogy egy ilyen nagyszabású mozi mint az 1917, az kőkeményen a rendező látásmódját tükrözi vissza. És az nem biztos, hogy NEKED tetszeni fog. :)

Épp ezért azt gondolom, hogy a HDR képességeit, lehetőségeit jobban visszaadja egy természetfilm, mivel ott sokkal fontosabb a színhűség mint egy nagy mozinál.
De ettől eltekintve még egy PE II-ben is színezgetnek dolgokat. (pl eget kékre ha épp kiégett a felvételnél :D ). De összességében egy PE II vagy SEVEN WORLD megmutatja a HDR-t, jobban mint egy szétcégéízett mozi.
De van olyan film, sorozat aminek még így is jól áll a dolog, vagy baromira el van találva minden szín, pl STAR TREK DISCOVERY. (sci-fiknek jól áll).

Vagy nézd meg pl A CÁPA 4k/HDR verzióját. Gyönyörűek a színek, nagyon szépen megcsinálták az UHD-verziót. De az nincs túltolva. :), pedig egy 1977-es film. (vagy régebbi)

(#45514) Archttila válasza chros (#45510) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mivel a Chroma 4:4:4-hez ragaszkodom, igy akkor felejtos a Pana. (pedig mar nagyon orultem):O

Egyebkent ezek azok az apro am (szamomra is) fontos reszletek, amiket nem feltetlen irnak oda a Media Markt-ba :D (persze nyilvan nem is lenne ertelme)

Koszi a szakmai segitseget!:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#45515) Clay válasza daneel_hu (#45513) üzenetére


Clay
senior tag

Igen, ezt természetesen tudom és el is fogadom. Furcsa látni, hogy 60fps nélkül is lehet műanyaghatást elérni.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#45516) torma1981 válasza daneel_hu (#45511) üzenetére


torma1981
veterán

De mivel jobban leellenőrzi, simán vissza dobhatja, hogy a te hibád. Miért vennék akkor ilyen gyártótól? Főleg, hogy semmivel sem jobb.

(#45517) salapp válasza torma1981 (#45516) üzenetére


salapp
addikt

Ha nem futnak le a megfelelő ciklusok, akkor - ne szépítsük - az a te (felhasználó) hibád, sorry. Szóval ez érvnek azért elég fura.
Ja, és még jobb is (bizonyos dolgokban), bizonyosakban meg rosszabb. Addig jó, amíg van több gyártó a piacon, lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45518) Clay válasza torma1981 (#45516) üzenetére


Clay
senior tag

Ajmár dehogynem 1-2% + faék menü :DDD

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#45519) daneel_hu válasza Clay (#45515) üzenetére


daneel_hu
addikt

REC 2020-ban könnyebb el****ni a dolgokat. :D

(#45520) daneel_hu válasza torma1981 (#45516) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem nem sok különbség van most oled-fronton, de ez nem is baj.
Veheti mindenki ami tetszik neki, feltéve ha van rá pénzmag. :)

De ami itt van az nulla konfrontáció.
Menj át a plazma-topikba és merd azt írni, hogy a dél-koreaiak szarják a spanyolviaszt jelenleg home entertainment megjelenítés fronton. :D (és nem a japcsik).
Majd meglátod mit kapsz. :D
"A Kúró üti az oledet stb stb..." :DD

(#45521) torma1981 válasza daneel_hu (#45520) üzenetére


torma1981
veterán

:D. Én csak azt mondom, hogy LG valóban rugalmas. Most cseréltek a B7V-be panelt. B8-as panelt tettek bele. Második panel cserém, de kit érdekel 2 év garancia újra indult rá. Ha megint gond van az már a 3-dik kérhetem a visszafizetést, utalványt stb. Akkor meg veszek egy vadi új aktuális típust. Ennyit megér nekem az az 1 nap amíg nincs tv-m.

(#45522) rothfb válasza torma1981 (#45508) üzenetére


rothfb
veterán

Ne kezdjük újra a szervizes baromságot. Szerencsére itt egy "átlagos" szervizháttérel bíró Panát is simán választanak. Én nagy ívben szartam le, hogy milyen a szervizháttér és köszi, mindkét tv működik. Tökéletesek. Egyikről olvastam, hogy állandó panelcsere (plusz nekem is kellett szívnom LG szerviz miatt egy 2 hetes tv-nél), a másikról meg, hogy működik. Néhány eset a 2017-es verzióknál, de én 2018-asokat vettem.

[ Szerkesztve ]

(#45523) rothfb válasza Clay (#45512) üzenetére


rothfb
veterán

HDR10+-al nézd...:D

(#45524) salapp válasza daneel_hu (#45520) üzenetére


salapp
addikt

Az nagyon durva duma, Kuro talán tizenpár éve készült utoljára. Eleve a felbontásbeli különbség, a - hűha - HDR-képesség és megannyi más dolog, amiben egy mai oled kb. űrtechnológia egy régi Pio plazmához képest. Nem kéne hasonlítgatni. Egy utolsó VT60-ast is legfeljebb mozgásmegjelenítésben lehet hasonlítani. De pl. a plazmánál ott a vibrálás, vagy a ditherzaj, ezeket sokan eleve nem bírják, ja, meg az 50Hz-es anyagok általában recegős megjelenítése. Az szerintem nagyobb gond, mint egy szerintetek fontos chroma-issue.
Bizonyos plazma szériák bandingesek voltak és talán a Kuro-kra volt jellemző, hogy bepirosodott a kép, és mókolni kellett a szervíz menüben, hogy normalizálják valahogy.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45525) rothfb válasza torma1981 (#45516) üzenetére


rothfb
veterán

Ne is vegyél, majd mások... :D

(#45526) torma1981 válasza rothfb (#45525) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor te Pana én LG. Legalább nem vesszük meg egymás elől a tv-t. :D

Azért mert te szívtál a szervizel az nem azt jelenti, hogy mindenki szív. Arra nem gondoltál, hogy a helyi szerviz a szar nem az LG a hibás? Nálam érdekes 3 nap és kész. És nem is helyben csinálták, mint t9bb helyen. Akkor 40 perc.

[ Szerkesztve ]

(#45527) salapp válasza torma1981 (#45526) üzenetére


salapp
addikt

Ez a helyes hozzáállás. Mindenki vegye, ami tetszik (nyilván sokan a false marketing miatt veszik ezt vagy azt, pláne KÚÚÚLED-et. Vagy mert egyesek annyiszor leírják, hogy a Pana szarul szervizel, mások meg, hogy nem is kell szervizelni. Nehéz ügy, ahogy Marty is mondja). És akkor lassan jönnek a Hisense Toshiba oledek is, meg gondolom, TCL és egyéb kínai gyártók is bepróbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45528) chros válasza Archttila (#45514) üzenetére


chros
őstag

Lassan kihalo faj vagyunk, de nem vagy egyedul ezzel :)
Nem csak "MM"-ben nincs leirva, de sehol sincs! A felhasznalok 99.99%-anak fogalma sincs ezekrol a hianyossagokrol. Vincent az egyik, aki megemlit ilyeneket, de o sem tud mintent, es eltart neki egy darabig, mire felvallalja :)

(#45529) rothfb válasza torma1981 (#45526) üzenetére


rothfb
veterán

Te csakis szerviz alapján vettél tv-t, én meg nem. Én soha semmit nem vettem csak szerviz alapján. Sőt huszadrangú volt ez mindig számomra. Egyszer szívtam meg, az is a LG szerviz miatt...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#45530) torma1981 válasza rothfb (#45529) üzenetére


torma1981
veterán

Hát pedig a mai világban elég rossz gondolkodás. Ami tönkre megy az fog is. Már a legfontosabb lett a garancia. Tele lehet pénzel, ha csak úgy leszarod a garanciát.

Jaa a másik, hogy rengetegen játszanak pl az OLED-en. Az összes Pana közelében sincs az LG-nek ezen a téren (is). Pedig, ha jönnek az konzolok fel fog vele futni a tv eladás is.

[ Szerkesztve ]

(#45531) salapp válasza rothfb (#45529) üzenetére


salapp
addikt

És te is szenvedsz PC-ről a 4:4:4 miatt? :)) Látod, minek vettél Panát?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45532) chros válasza rothfb (#45523) üzenetére


chros
őstag

Milyen HDR10+-al?! DV-vel! :D

(#45533) daneel_hu válasza salapp (#45524) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem tudom mi az a chroma issue, bár a black crush-ról sem tudom mi az, valószínűleg nem veszem észre, vagy nincs is az E8-ason. Nem tudom. :)
Plazma-mozgás még mindig jobb mint egy sample and hold megjelenítőé... ezt azért kár lenne elvitatni.

Egy jó BFI kéne még oledre. :)

(#45534) Clay válasza rothfb (#45523) üzenetére


Clay
senior tag

Annyira azért nem jó, hogy mégegyszer megnézzem :DDD Meg szerintem ezen a hatáson csak az segítene, ha 480p-ben nézném...

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#45535) daneel_hu válasza torma1981 (#45521) üzenetére


daneel_hu
addikt

":D. Én csak azt mondom, hogy LG valóban rugalmas. Most cseréltek a B7V-be panelt. B8-as panelt tettek bele. Második panel cserém, de kit érdekel 2 év garancia újra indult rá."

OK, de ha logikusan belegondolsz ennek gazdasági okai vannak, ez a pénzről szól.
Tegyük fel 100 000 Ft egy 65 colos 2018/19-es oled-panel előállítási költsége (mindent beleszámolva).

Egyéb gyártók megveszik ezt mondjuk 200 000-ért / db. Egyértelmű, hogy fájóbb a panelcsere ott, még akkor is ha gariztatják az LG-felé. Mindenképpen van valamiféle anyagi vonzata, és több mint az LG-nél.

(#45536) chros válasza daneel_hu (#45467) üzenetére


chros
őstag

Igy van, nezzetek meg az "uj" Mr Smith Goes to Washington-t 1939-bol HDR-ben! :D Eddig meg nem lattam, de lekotott az elejetol a vegeig, ami ritka a mai filmeknel :)

(#45537) KTTech válasza daneel_hu (#45533) üzenetére


KTTech
veterán

Nincs elvi akadálya, hogy FFD meghajtást használjanak OLED-nél (persze ez csak a Panasonicra igaz, az ő fejlesztésük). A panel bírná a 3000Hz-es frissítést, sőt még többet is, és még a ditherrel sem lenne gondja. Igaz, vibrálás fellépne, de az a BFI-nél is van.

A black crush-t igen egyszerű tesztelni: küldj rá egy olyan képet, ahol szürkeskálában 0-17-ig vannak a sávok (a 254 lépcsőből). Amennyiben látod mind a 17 lépcsőt külön, akkor nyert ügyed van. Ha az aljából bármennyi hiányzik... akkor bizony képtelen rendesen megjeleníteni a sötét árnyalatokat.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#45538) adamssss válasza so_ha (#45422) üzenetére


adamssss
veterán

A QLED miatt kivanom. Gerinctelen huzas volt. A vasarlok felrevezetese. Persze ha ennyi birka ember van akkor vegul is megertem a samut.
szamomra a samu az a ceg ami mindent izombol megold. Lelektelen es zero innovacio.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45539) pityu350


pityu350
friss újonc

Sziasztok! Valaki tudja mi ez? Lg55c9
Előre is köszönöm!

(#45540) Borisz76 válasza pityu350 (#45539) üzenetére


Borisz76
veterán

:Y sírjak vagy :DDD nevessek a kérdéseden.....amit egy OLED televíziókkal foglalkozó fórumban tettél fel....

Amúgy LG 55C9

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45541) rothfb válasza chros (#45532) üzenetére


rothfb
veterán

Csak vicc volt. Mert LG-k nem tudják...:D
Egyébként érdekes lenne elmeditálni azon, hogy vajon melyik a jobb hdr technológia. A DV vagy a HDR10+. Laikusként azt gondolom, hogy az alapjuk és működési elvük ugyanaz lehet. Tehát sok különbség nem lehet. Mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#45542) rothfb válasza salapp (#45531) üzenetére


rothfb
veterán

Nem játszom tv-n. Arra van monitorom. Az arra való.

(#45543) rothfb válasza Clay (#45534) üzenetére


rothfb
veterán

Mostanában nem tudnak egy normális filmet csinálni. A látvány egy dolog. De erről már volt szó mostanában.

(#45544) Borisz76 válasza rothfb (#45542) üzenetére


Borisz76
veterán

Pedig 55"-s képernyőn más az élmény mint 19" - 24" körül....
Rengeteget toltam a World Of Warship-et.
Na meg kormánnyal a Project Cars-t :K

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45545) rothfb válasza Borisz76 (#45544) üzenetére


rothfb
veterán

Biztosan epilepszia rohamot kapnék... :DDD

(#45546) daneel_hu válasza rothfb (#45543) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Mostanában nem tudnak egy normális filmet csinálni. A látvány egy dolog. De erről már volt szó mostanában."

Sci-fi fronton azért van pár jó az utóbbi 10-15 évben, nem is kevés.
A kreatív energiák viszont áttevődtek a sorozatokra. Ott nagyon jók is kijöttek az elmúlt időszakban, de nyilván ez azért van mert a stream-szolgáltatók egyre nagyobb teret nyernek a mozikkal szemben.
És animációs egészestések között is vanak szuperjók.

Filmeknél hiányzik az igazi vígjáték és az igazi akció. Na ez már tényleg nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#45547) adamssss válasza rothfb (#45543) üzenetére


adamssss
veterán

Azert ez valljuk be eleg meredek kijelentes es gondolom Te sem gondoltad komolyan. Pontosabban remelem...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#45548) ΞΔGLΞ válasza renziNNN (#45497) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi neked is.
Számomra, kész röhej már az egész, komolyan, aki "megoldja", küldöm a láda sört.
Speedtest 50m, minden más 200-300 között.

[ Szerkesztve ]

(#45549) gago1975 válasza ΞΔGLΞ (#45548) üzenetére


gago1975
őstag

Szia. :R
WiFi mizéria ügyben szeretném megkérdezni, hogy ugye adott 1 voda illetve 1tenda router.
Melyik most amin a tv és melyik amin minden más müködik?
A voda/upc router bridge üzemmodként müködik? Mert a digi gigabites előfizetésnél ha gigabites netet szeretnél, lan on keresztül madzaggal megy az 1000-es net de Wi-Fi n csak 10/100, csak ha egy második router közbeiktatsz lehet 1000 net, de akkor amit a digi ad routert az ki kell iktattatni, be kell szólni, hogy állítsák át bridge üzemmódba és akkor az csak mint egy "összekötő híd" müködik.

Más, miújság a 921- gx arc összekötésel?
Sikerült megoldani a problémát ahogy telefonon beszéltük?

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#45550) daneel_hu válasza gago1975 (#45549) üzenetére


daneel_hu
addikt

"WiFi mizéria ügyben szeretném megkérdezni, hogy ugye adott 1 voda illetve 1tenda router.
Melyik most amin a tv és melyik amin minden más müködik?
A voda/upc router bridge üzemmodként müködik? Mert a digi gigabites előfizetésnél ha gigabites netet szeretnél, lan on keresztül madzaggal megy az 1000-es net de Wi-Fi n csak 10/100, csak ha egy második router közbeiktatsz lehet 1000 net, de akkor amit a digi ad routert az ki kell iktattatni, be kell szólni, hogy állítsák át bridge üzemmódba és akkor az csak mint egy "összekötő híd" müködik."

Ez valóban így van.
Nekem is azt mondta a DIGI-s tag, hogy amennyiben jót akarok akkor saját routert szerzek be az 1000-es net mellé.
Viszont EAGLE-nek nem DIGI van, hanem 500-as UPC. Persze ez most mellékes. :)

Nekem valami olyasmi rémlik Strezi írásai alapján még anno, hogy ehhez a mutatványhoz dupla csatornás 5 gigás WiFi kell, és ezt ugye nem minden router tudja. Fogalmam sincs miért van ez amúgy, mivel a többi eszköze símán megy 200 / 200 felett. (gondolom)

Az biztos, hogy a történetben valamelyik router lesz a ludas, nem a tévé.
Egyébként a fehér UPC-s router elvileg 5 gigás WiFi-s cucc.

EAGLE, lehet valami konkrét UPC-s topikban többet tudnának segíteni, ez most nem hinném, hogy tévéspecifikus gond lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.