Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Hevesjeges


Hevesjeges
csendes tag

Mától én is oled tv tulajdonos vagyok.Sony AG9-t vettem 5 év garanciával.Ha tudtok írjatok véleményt az AG9-ről.

(#44602) torma1981 válasza Bubukain (#44599) üzenetére


torma1981
veterán

Ez nem lenéző. OLED fórumba vagyunk. 600k-s tv-vel minek akar az ember SD nézni? Nem érted a kérdést? Oda elég egy LCD is ami 120k. Szerintem ez a gond, hogy valaki tesz fel ilyen kérdéseket. SD alatt semmivel sem jobb az oled mint más olcsó lcd.

(#44603) Pelican válasza Hevesjeges (#44601) üzenetére


Pelican
őstag

Neked van, miért nem te írsz véleményt? :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#44604) Segal válasza dgyuri0123 (#44600) üzenetére


Segal
veterán

Persze. Szerintük nincs. Azért írtam utána a következő hsz-ben az okot is hogy sd-ben több film fér a pendrive-ra mert még letőlteni sem tudnak egy filmet a netről, hanem másoljak már fel 10-12 filmet egy 16 GB-os területre....
Erre írtam a youtube-os lehetőséget is. Sokan meg ott nézik a filmeket. Persze nem mi "kockák" de a nagyátlag az simán.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44605) daneel_hu válasza rothfb (#44596) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Nekem az SD-kel sincs semmi bajom. Egyértelműen kevés 2020-ban, az igaz, de nézhető. Persze amit lehet, minimum 720p-ben nézünk. Ott kezdődik. De az SD is nézhető Pana oleden. De ez is olyan, hogy kinek mi."

Egyértelmű.
Ha olyan az anyag ami csak SD-ben érhető el, akkor azt nézi az ember. :)
De azt sugallni, hogy egy 4K/HDR(!)-oled készüléknél az legyen már a választási szempont, hogy az egyik jobban skálázza az SD-t mint a másik, avagy a szarból is várat épít az szerintem nem teljesen szerencsés. :)

(#44606) daneel_hu válasza Hevesjeges (#44601) üzenetére


daneel_hu
addikt

Gratulálok a készülékhez!
Várjuk a tapasztalatokat. :)

(#44607) krx21 válasza Hevesjeges (#44601) üzenetére


krx21
nagyúr

Gratulálok, használd egészséggel. .. ;)

(#44608) dh66e válasza PlanetDada (#44578) üzenetére


dh66e
veterán

Hozzá kell szoknia az ember szemének,ennyi.
Az SD az pocsék az összesen gyártótól függetlenül.amiatt felesleges lenne váltanod.Vagy megszokod vagy nem nézed,de az tény ezek a tv-k nagyon nem erre a felbontásra készültek.

(#44609) KTTech válasza torma1981 (#44602) üzenetére


KTTech
veterán

Nekem ugyan plazma van, de elég sok SD anyag kerül rajta nézésre (a 4K-nak úgyse sok értelme van 65" alatt - legalábbis a felbontástöbblet nem fog látszódni -, ha több, mint 2m-ről nézi az ember, ennyi erővel az is felesleges lenne, bár 65"-on 2m-ről már a fHD is esetleges). Ettől függetlenül a 4K anyagoknak van előnye, de nem a felbontás első sorban, hanem a magasabb színmélység.

Szerintem igenis számít, milyen minőségű a felskálázó algoritmus. Pont ebben a leggyengébb az LG (mindig is az volt, nem csak az OLED-eknél). Egy jó vezérlést megcsinálni nem olcsó dolog.

Ha váltanék (de amíg működik a jelenlegi nem fogok, mert nem jelent látványos minőségi ugrást az OLED az utolsó generációs felső kategóriás plazmához képest - tény, hogy nincs ditherzaj, ebben jobb, a nagyobb fényerőre nincs szükségem, filmeket elsötétített szobában nézek -, viszont van amiben gyengébb, mint pl. a mozgásmegjelenítés), akkor is néznék SD anyagot, a filmjeim többsége meg 720p, így ott is számít a felskálázó algoritmus, amiből én pl. megszoktam a jó minőségűt.
Az OLED meg SD anyaghoz is jobb, mint az LCD. Bár aki ezt nem látja, annak felesleges az OLED...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#44610) Hevesjeges válasza Pelican (#44603) üzenetére


Hevesjeges
csendes tag

Ma vettem,talpat szerelni,elvégezni a beállításokat,szóval még korai részemről véleményt írni.

(#44611) Hevesjeges válasza daneel_hu (#44606) üzenetére


Hevesjeges
csendes tag

Köszönöm!

(#44612) Hevesjeges válasza krx21 (#44607) üzenetére


Hevesjeges
csendes tag

Köszönöm!!

(#44613) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Esetleg nem tudja valaki aki sokat használja pc-vel az Oled tévéjét, hogy nem lehet valahogy automatikusra állítani az Rgb/yuv megjelenítést? Az a problémám, hogy az nvidia panelben mindig át kell állítanom yuv 4:2:2-re ha HDR-ben szeretnék játszani, vissza ha rgb-re ha csak SDR-ben szeretnék játszani... próbáltam automatikusra állítani de úgy nem működik szépen... elég bosszantó, hogy állandóan manuálisan kell állítgatni. Köszi előre is az infókat.

(#44614) C-ornelius


C-ornelius
friss újonc

Szevasztok, E9-est szereztem tegnap, minden össze lett tákolva, beállítva nagyjából az rtings szerint. Egy dolog nem megy, HGIG beállítást nem tudom kiválasztani. A dynamic tone mappingben csak ON és OFF van. HDR megy rendesen, Last of Usnál és a Horizonnál próbáltam, ezek biztosan tudják ezt a funkciót. Esetleg az lehet, hogy az alap PS4-en ez nem megy? Vincentes E9-es bemutató szerint a TV tudja.
Köszi a választ, ha valakinek ismerős a dolog...

(#44615) FollowTheORI válasza C-ornelius (#44614) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alap PS4-en nincs HDR, se UHD, nekem úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#44616) Nayrobi válasza FollowTheORI (#44615) üzenetére


Nayrobi
őstag

HDR van, UHD nincs.

(#44617) seralevente válasza lala666 (#44559) üzenetére


seralevente
újonc

Már nem tudom, mert több mappában vannak a filmek. Az a fura, hogy nem ír ki semmit...Nem azt kellene kiírja, hogy nem támogatott formátum? Üdv,

(#44618) lala666 válasza seralevente (#44617) üzenetére


lala666
senior tag

Én ha régebbi videókat nézek nem a tévé lejátszót használom. Avi divx,xvid már nemigen jó. Nem tudom mit ír ki, mert nem is próbálkozom már egy ideje ezekkel.
Hali! :)

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#44619) hunspikey válasza PlanetDada (#44429) üzenetére


hunspikey
őstag

Szerintem neked is az a bajod mint nekem volt amikor megjött a C9: a piros szín tengelye nagyon sárga felé hajlott illetve agyon volt szaturálva a zöld. Nálam az hozott megoldást, hogy a piros árnyalat csúszkát R9-be tettem, majd a zöldet -20-ra szaturáltam. Így jó a képe. Próbálkozni kell. A beépített demokat viszont ne nézd, az alpesi különösen agyon van tolva színnel, próbálkozni kell valósabb forrásokkal pl Our planet a netflixről.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#44620) chros válasza hunspikey (#44619) üzenetére


chros
őstag

Ha ekkora problema volt, arra csak egy magyarazat van: hibas a keszulek (alaplap cserelt, rossz kalibracios adat van benne, stb).

(#44621) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Tudom, hogy már korábban írtátok, de nem találom a keresővel... Az MKJ39170828 számú "szerviz" távon melyik gombot kell használni a szerviz menü előhívásához? Köszönöm!

Bocsi, megvan: az In Start?!

[ Szerkesztve ]

(#44622) csenzi2


csenzi2
tag

Panasonoc 65GZ950 kapcsolatban lenne kérdésem. Miért van az, hogy a Stby led mindig sárgán világít, nem vált át pirosra és 11W a készenléti fogyasztás!! Nem programoztam be időzített felvételt.
Más! Ha belenagyítok a TV adásba, akkor csak a függőleges tengely mentén lehet a nagyítást és a poziciót állítani! Szerintem ez így nem normális, torz lesz a kép, vagy csak én vagyok béna?

(#44623) janos666 válasza MultiDoodad (#44613) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem 'kell' váltogatni. Játszhatsz RGB 8bit-el is HDR-ben (illetve egyetlen játékot ismerek, ami ezt tiltja: Warframe), és hagyhatod mindig YCC 4:2:2 12bit-en (8bit SDR anyagokhoz is, és bárilhez). Ez a te választásod, de 4:2:2 fölé csak PC címkével van értelme menni, azzal viszont már a 8bit is sok, a 10 felesleges (pontatlanabb ilyenkor a TV). A különbség a gyakorlatban minimális, ha eltérsz az ideális formátumtól (nagyobb bajok vannak a hozzá kapcsolódó dolgokkal, mint pl. a PC mód).

(#44609) KTTech - Ha külső lejátszót használsz, azzal is nagyíthatsz (akár egy set-top-box is tudhat ilyet, még 4k-ra is, ha kezel 4k-t, pl. sat tunerről).
De LG-n is csak az ISF módok nagyítottak túl homályosan kb. 2017-ig, azóta átlagos. Az 1440p120 játék is élvezhető a C9-en.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#44624) rothfb válasza csenzi2 (#44622) üzenetére


rothfb
veterán

A sárga led azért világít folyamatosan, mert valamilyen hálózati funkció be van kapcsolva a menüben. Ilyenkor készenlétben is aktív és ezért fogyaszthat többet. De pl akkor is sárga, ha beprogramozod egy adás felvételére. Amíg el nem jön a felvétel időpontja és meg nem történik a felvétel, addig sárga. De valószínűbb, hogy valamit a menüben bekapcsoltál a hálózati lehetőségeknél. Egyéb eset már csak a 4 óránkénti pixelfrissítés (de az max 5 perces, aztán pirosra vált a led) és/vagy a nagy 1000 óránkénti 80 perces regeneráció.

A nagyításos kérdésedet nem értem. Én ugyan nem használom, de ha jól rémlik, akkor belenagyítasz, ilyenkor függőlegesen és vízszintesen is nagyít egyszerre. Illetve ilyenkor lehet függőlegesen mozgatni a képet, de az egész képet egyszerre és itt nem nyújtásról van szó. Magyarul a kép nem torzul. De majd otthon megnézem, most nem tudom meglesni.

(#44625) chros válasza Gtaati (#44621) üzenetére


chros
őstag

2 fele szerviz menu van:
- In-Start: itt latod a hasznalati ora szamot, stb, es itt lehet kikapcsolni az ASBL-t
- EZ-Adjust: itt pedig a White Balance-t beloni (pl. alaplap csere utan)

> (#44613) MultiDoodad: "nem lehet valahogy automatikusra állítani az Rgb/yuv megjelenítést?"

Command line util-okkal valszeg:
- Display Changer II : ez Win10 API-t hasznal (en ezt hasznalom 2 megjelenito menedzselesere, de nem valtok formatumot, csak refresh-rate-et)
- egy uj util : ezzel biztosan lehet, de csak 1 monitort tamogat

(#44626) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok!

Beszereztem egy külső médiaboxot filmnézéshez, így pc-ről a C9-et kizárólag játékra fogom használni. Nvidia 2080S kártyám van. Mivel sima hdmi címkén használom, érdekelne, hagyjam-e 4:4:4 8bit-en az nvidia beállításokat, vagy térjek át 4:2:2 10/12 bitre állandó jelleggel? (madvr miatt voltam 4:4:4-en, úgy volt jó a beállítás) Tudom, már kivesézett téma, visszaolvasva van többféle vélemény, így inkább az érdekelne, ki hogyan használja ténylegesen. A pc címkét hanyagolnám, azt tudom, hogy nem működik jól, tehát maradna a hdmi címke.

:R :R :R

F1

(#44627) MultiDoodad válasza janos666 (#44623) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Köszönöm a segítséget, azért szerettem volna “állítgatni” mert például ps4 pro-n világosabb HDR-ben a kép mint pc-n, ha viszont 4:2:2-re állítottam ugyan olyan volt mint ps4-en, csak ezért gondoltam. Még egy kérdés, akkor ne pc módban használjam? Ha nem akkor melyikben érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#44628) csenzi2 válasza chros (#44625) üzenetére


csenzi2
tag

Köszönöm a segítséget, a network standby volt a ludas. A zoom-ot ha megnézed azt megköszönöm!

(#44629) Gtaati válasza chros (#44625) üzenetére


Gtaati
őstag

Köszönöm szépen a válaszodat! :R :R

(#44630) rothfb válasza csenzi2 (#44628) üzenetére


rothfb
veterán

Értem én, hogy Chros mindenkinek segít, nekem is segített már, de azért ez már tényleg túlzás. Én segítek és azt is neki köszönöd meg? :DDD :D :DD
Persze este megnézem a zoomot.

[ Szerkesztve ]

(#44631) myl válasza rothfb (#44552) üzenetére


myl
csendes tag

Köszi a választ! Nem voltam benne biztos (még most sem 100%-ig), hogy HDR esetén a ragyogó fehér felirat mennyire erőlteti a panelt, nem találtam rá hasonló írást itt a fórumban, csak arra, hogy kicsapja az ember szemét amivel még személy szerint együtt tudok élni. De az alapján amit írsz, illetve reménykedve abban, hogy a fehér a legkevésbé kényes a beégésre bekapcsolom majd HDR-ben is a feliratot ha szükségem lesz rá! :)

(#44632) rothfb válasza myl (#44631) üzenetére


rothfb
veterán

Ez a felirat dolog Netflixben van, vagy külső tartalom lejátszásnál?

Szerk.: Ja már látom, hogy játékokról volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#44633) hunspikey válasza chros (#44620) üzenetére


hunspikey
őstag

Azt nem tudom hogy cseréltek-e benne valamit is - mondjuk az gyanús hogy kotta gyári dobozban volt, full eredeti első és hátsó sérülésmentes fóliákkal - illetve öreg szotfverekkel, tehát nem hiszem hogy ment volna egy percet is. Egyszerűen szar a képe, illetve ez olyan dolog hogy kérdezz meg 20 embert hogy a kék és a zöld közötti átmenet most akkor ciánkék vagy ciánzöld és mikor van a váltás a kettő közt, de úgyan így kérdezz meg szintén ennyit arról hogy egy adott teli képernyős sárga zöldes vagy narancsos - garantálom hogy mindkét esetben pontosan 20 vélemény lesz. Én nekem ultra zöldes volt a sárga, utáltam. Be tudom én magamnak szépen állítani hál istennek :D

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#44634) daneel_hu válasza KTTech (#44609) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Ha váltanék (de amíg működik a jelenlegi nem fogok, mert nem jelent látványos minőségi ugrást az OLED az utolsó generációs felső kategóriás plazmához képest - tény, hogy nincs ditherzaj, ebben jobb, a nagyobb fényerőre nincs szükségem, filmeket elsötétített szobában nézek -, viszont van amiben gyengébb, mint pl. a mozgásmegjelenítés), akkor is..."

Pedig minőségi ugrás, még a mozgás anomáliák mellett is. (nekem is plazmáim voltak, nehéz megszokni a sample and hold kijelzőket a mozgásmegjelenítés végett, de meg lehet...)

Sötét szobában nézed a plazmát... akkor pont nem kell X(legyen nagy!) fényerő mert a 0-ás fekete (és a hasonló mélységű színek mellett) sokkal durvábbat üt egy oled sötétben mint bármilyen plazma. Az oled sötét tartományokban olyat mutat amit semmilyen plazma nem tud hozni.
A filmek jelentős többsége pedig sötét...

(#44635) rothfb válasza csenzi2 (#44628) üzenetére


rothfb
veterán

Na a zoom úgy működik, hogy az oldalra mutató nyilakkal kilehet húzni függőlegesen a képet. Ettől torzul a látható kép. A fel-le nyilakkal pedig a komplett kép pozícióját lehet fel le mozgatni, függetlenül a kép alakjától. Én automatikuson használom és használtam mindig.

(#44636) krx21 válasza rothfb (#44635) üzenetére


krx21
nagyúr

Torzulás nélkül nem is tudsz nagyítani?

(#44637) rothfb válasza krx21 (#44636) üzenetére


rothfb
veterán

Nem. Ha azt akarom, hogy pl a logók kikerüljenek a képből, teljesen fel kell vinnem a képet és még ki is kell húznom függőlegesen. Eközben vízszíntesen nem változik a képméret. Érdekes, de ez ilyen. Igazából engem a képarányos zoom sem segítene ki, ugyanis akkor alul-felül és a két oldalon is rengeteg képterület veszne el. A képhiányra meg én nagyjából allergiás vagyok. Szóval én amúgy sem használom. 16:9 automatikuson van túlpásztázással. A túlpásztázást azért kapcsoltam be, mert van néhány csatorna, amiknek a szélén látszik némi képzaj. Nagyon picit kinagyítja a képet a túlpásztázás, pont annyira, hogy a kép széli képzajok megszűnnek. Másfél éve így használjuk a tv-ket.

[ Szerkesztve ]

(#44638) csenzi2 válasza rothfb (#44635) üzenetére


csenzi2
tag

Köszi duplán is!!!! :R Elnéztem a sort!!
Sajnos így a zoom nem sokat ér! :W

(#44639) BusinessGuy válasza janos666 (#44623) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Sajnos van 1-1 játék ami pc-n ritka szarul kezeli a hdr kérdést és váltogatni kell, sőt van aminél win alatt is be kell lőni a hdr-t különben a játék nem látja, ilyen a rdr2 is.

Persze van ellenpélda is, doom eternalnál például semmit nem kell állítani, játékban Hdr on és kapod kiváló minőségben.

(#44640) janos666 válasza BusinessGuy (#44639) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom, hogy sok a nyavalya, de általában (<90%) semmi köze ahhoz, hogy mire állítod a HDMI kimeneti formátumot az NVCP-ben. Azt a GPU az után csinálja, hogy kész van az RGB kép. Onnan vagy 1:1 megy ki, vagy konvertálja valamibe (akár más bitmélységű RGB-be), de utóbbit alapvetően nem is látja a játék, hogy ott mi történik, hacsak direkt le nem kérdezi valami API-n át (pl. NVAPI, de már a Win10 is lekérdezi ezeket, így az is továbbadhatja, de az csak informatív jellegű, csak a programozók hülyesége, ha szarakodnak miatta, mint pl. a Warframe esetén --- de mikor azt néztem, még az is BETA funkció volt ott, később talán kiveszik ezt).

Az NVCP beállítást úgy is elképzelheted, mint ha egy extra processzort kötnél a PC és TV közé, ami konvertál a formátumok közt. Alapvetően semmi játéknak semmi köze hozzá (de ha a dobozt bekötöd USB-vel a PC-re, akkor lekérdezhető lehet, hogy mit csinál, de ennyi).

Az csak a játék készítőinek a hibája, hogy ha a Win10 kapcsolót akarják használni (nem a régebbi megoldásokat, ami még Win7-en elérhetőek), akkor nem automatizálják. Nem is a Win10 hibája (az engedi pöckölni a játéknak, ha az akarná), és nem is a GPU driver-eké.

(#44626) szabeska - Én a C9-et YCC 4:2:2 12bit-el használom, nem ér már annyit ALLM óta, hogy kézzel piszkálgassam és PC címkével is játszogassak (a C8-on még csináltam, általában PC módban játszottam még HDR10-ben is, mert játékban nem jöttek annyira elő a PC mód gyengéi, mint pl. filmeknél).
De amúgy akit zavar, irreleváns kérdéssé teheti ősztől (ha minden jól megy és tudunk kártyát cserélni HDMI 2.1-esre).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#44641) krx21 válasza rothfb (#44637) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért ez szomorú... :N
LG-nél ez alap...

(#44642) rothfb válasza krx21 (#44641) üzenetére


rothfb
veterán

Nem számít. Nekem legalábbis. Együtt lehet élni ezzel a válságos funkciónélküliséggel. :K

(#44643) salapp válasza rothfb (#44642) üzenetére


salapp
addikt

De mégis mondd, ó, mégis, hogyan tudsz enélkül élni? Ne küldjek mégis fénypostával ciánkapszulát?
Még szerencse, hogy azt, aki nem buzgerálni akarja a tévéjét álló nap, csak rohadt jó képet akar filmekhez, sorozatokhoz, annak, pú:rnép egyszeri fijjának a Pana is megteszi, má'n az ól végibe'.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44644) szabeska válasza janos666 (#44640) üzenetére


szabeska
addikt

:R A 2.1 milyen elonyokkel fog jarni? Attol meg nem fogja a tv jobban kezelni a 4:4:4-et :F 2080S-em van, talan cserelnem majd, ha "megeri".

[ Szerkesztve ]

F1

(#44645) Strezi válasza janos666 (#44640) üzenetére


Strezi
őstag

Túl leegyszerűsítve gondolod a bitmélység kezelését PC-n. Amit leírtál, az csak konzolon létezik, spec hardverrel.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#44646) Pelican válasza salapp (#44643) üzenetére


Pelican
őstag

Egy függőleges széthúzott (torz) tévéadás az minden csak nem rohadt jó... :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#44647) Pro Koryak válasza rothfb (#44637) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szerintem lehet oldalra is állítani a méretet, nálam az összes SD adó Zoomolva van és nem torz a kép, csak nagyobb.

(#44648) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Számomra hihetetlen néha mennyit kell “bajlódni” az Oledek állítgatásával, ne használd max fényerőn, vigyáz a statikus elemekre, a felirat így a felirat úgy, nekem valamiért és már láttam 1-2 embernek furán kezeli a színeket.... Esküszöm ha olyan jó válaszidővel rendelkezne a Qled mint az oled, hanyat homlok szaladnék át oda... (De mivel csak játszom és imádom a hatalmas képernyőt, még mindig az Oled a nyerő) Bocsánat, csak az elmúlt egy hónapban annyit kellet állítgatni, hogy az már vicc, ellenben öcsémnek lent a samsung tévével semmit sem kell tökölni, jó elismerem rosszabb a képminőség, de reggeltől estik megy és semmit nem kell vele csesződni és mindezek mellet nem kell aggódni bármilyen statikus elem miatt.

(#44649) dgyuri0123 válasza Pro Koryak (#44647) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ez pontosan így van. Én (is) 3 éve így használom... Leesik némi képtartalom, de tv adásnál nem mindegy.. ? Mondjuk én HD adókat is ugyanígy nagyítom...azokért sem nagy kár... :)

"csak a zene van"

(#44650) salapp válasza Pelican (#44646) üzenetére


salapp
addikt

Én nem értem ezt a görcsölést, de mindegy. Igaz, tévézni nem ezen szoktunk (ilyen foschtalicska dolgokat oled-en nézni elég ... dolog), szóval nekünk mindegy is.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.