Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) krystman válasza Rickazoid (#7449) üzenetére


krystman
őstag

A családi csomagnak kell ugyan ahoz az ügyfélhez tartoznia. Meghívni még a szomszédodat is meg lehet, attól függetlenül, hogy nem a Te neveden van a kártya. Régen így volt.
De, Telenor Online-on ha van regid, ott tudsz küldeni egy meghívást a számra. Aztán meglátod hogy működike. De, jónak kell lennie.

(#7452) Xever válasza krystman (#7446) üzenetére


Xever
csendes tag

"De, véleményem szerintem értelmesebb egy normális sima Net csomagot választani és nincs ilyen herce hurca körülötte."

Véleményem szerint értelmesebb lenne épkézláb leírást adni a szolgáltatásról vagy legalábbis olyan embereket ültetni az asztla mögé aki tudja mit árul.
Azért választanám ezt, mert "korlátlan" netet ad 5K-ért és ezt a pénzt kb le is lehet beszélni. Ami azért nagyon nem mindegy. Elég rendszertelnül használnám a netet és nincs kedvem az 5k-s alaptarifán felül még 2,5K-t fizetni a netért ha éppen nem használom vagy 13 ft-ot adni 10kb-ért csak, hogy rugalmas legyen a számlázás.

Szóval senki sem használ itt ilyet?

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#7453) tomp


tomp
félisten

Másnál is megszakad a net? Egész nap, random módra szakad a kapcsolat. Vagy hirtelen szakad, vagy először lelassul és aztán. Először a SE programjára gyanakodtam. De simán windowsból való kapcsolódás is ugyan azt csinálja.

Lehet, hogy bekavar a régi/új hálózat elérhetősége? Van amikor ide-oda lépeget közötte, miközben a telefonhoz hozzá sem nyúlok. :)

(#7454) csab2 válasza Xever (#7440) üzenetére


csab2
veterán

Az Opera Mini nem támogatja a flasht.

Egyébként szerintem elég egyértelmű, hogy mely esetben ingyenes a net és mely esetben a multimédia keretből fogyasztasz.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7455) tomp


tomp
félisten

Megszűntek a szakadások. A régi 3G hálózattal van baj. ZTE alatt mint a bolond. :)
ping is 109-ről leesett 69-re. :C

(#7456) RexpecT


RexpecT
addikt

Adott egy Telenoros előfizu és készülék.Ha lejár a hűségidő átvinné az ismerős másik szolgáltatóhoz a számot, de gondolom ettől még kap másik simet az új szolgáltatótol, és egy új készülékre is szüksége lesz.Jól gondolom?

(#7457) Rickazoid válasza RexpecT (#7456) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igen, adnak egy új SIM-et és megmondják kb. mikorra lesz aktív. Ahhoz meg nyilván független vagy ottani telefon kell.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7458) Himym


Himym
senior tag

Megtaláltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#7459) tomp


tomp
félisten

Ma beszereztem egy galaxy minit. 0Ft okos 180-ban.

Gmaps teljesen ingyes. Mind1, hogy mivel használod. Email szintén. Nincs méret határ. Mármint én úgy tudom.

5Mbit/s lefele :)

(#7460) for3l válasza Rickazoid (#7449) üzenetére


for3l
senior tag

egy számlás előfizető megrendeli a szolgáltatást, majd hivhat be a csoportba kártyásokat, de másik számlás csak úgy csatlakozhat, ha az az előfizetés szintén annak a nevén van, aki megrendelte "alapból" a szolgáltatást. sajnos kicsit szivatás, igen, ez most nekem is bekavart egy kicsit.
de ezt kb úgy kell elképzelni (a telenor szemszögéből), hogy apukának van több számlás előfizetése, amiből mondjuk anyuka használ egyet, a gyerekek pedig kártyásként csatlakoznak a csoporthoz, vagy valami ilyesmi..

(#7461) Xever válasza tomp (#7459) üzenetére


Xever
csendes tag

Hálás köszönet :R

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#7462) tomp


tomp
félisten

hmm
Tegnap óta az én számításom szerint ellőttem kb 30megát a multimédiás keretből. Marketből való sok-sok alkalmazás telepítése, 2perc HQ youtube. A telenor szerint viszont csak 5,55MB-ot használtam el. :C :C

(#7463) Rickazoid válasza tomp (#7462) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én úgy vettem észre 24 óránként frissítik, valamikor hajnalban, adott nap már csak az előző estig felhasznált mennyiséget tudod megnézni. De javítson ki valaki, ha rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7464) tomp válasza Rickazoid (#7463) üzenetére


tomp
félisten

Na most hallgattam online rádiót. Csökkent is a keret. :)

(#7465) Landsmann


Landsmann
addikt

Érdekes módon nekem is és a havernak is roaming után az opwerátornév megint pannon lett a Telenor helyett. Ezúttal adatkommunikáció után sem váltott vissza. A két telefon nem azonos típusú. GSM és 3G hálón is pannon a név. :Y

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7466) tatra105


tatra105
csendes tag

ÜDV!

Nem tudjátok hogy a Telenornál lehet úgy új készüléket venni hogy nekem van egy 9. hónapos djuice-os előfizetésem ( 2 év hűséggel) ?
Természetesen az előfizetést nem szeretném felbontani!

(#7467) Prien válasza tatra105 (#7466) üzenetére


Prien
addikt

Kedvezményes, előfizus áron csak a 19. hónap letelte után engedi a rendszer. Mint nekem is.

A kevés is több a semminél.

(#7468) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek van egy Telenoros N8-a. Mivel neki nem tetszik a teló, ezért azt mondta, hogy odaadná nekem 50ért, úgy hogy a Telenorban kifüggetlenítik, és leszedik a Telenoros szoftvert. A telót havidíjasan vette asszem 10ért. Ez így megoldható? Nem lenne vele semmi baj? A szoftver ugyanúgy működne?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7469) tomp


tomp
félisten

Most lett aktív az új számhoz tartozó online felület. A szolgáltatások-ban szerepel egy olyan aktív valami is, hogy "Tarifahűség felmondási díja ". Mi a manó? :F

Illetve eddig nem 2Mbitre volt korlátozva az okostarifáknál a multimédiás keret? Most néztem, erre 1Mbit.

[ Szerkesztve ]

(#7470) Prien válasza Sztbeni (#7468) üzenetére


Prien
addikt

Bár ez nem az a topic, de N8 nekem ingyen se... :N A kifüggetlenítés olyan 8 ezer körül olvastam. :F Megérné neked?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7471) Sztbeni válasza Prien (#7470) üzenetére


Sztbeni
őstag

Úgy is megérné, de ő rendezné azokat. Inkább az érdekelne, hogy garancia, minden maradna, és valóban eltüntetnék a Telenoros szoftvert?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7472) Prien válasza Sztbeni (#7471) üzenetére


Prien
addikt

Ezt nem tudom, kérdezz rá az N8 topicjában.

A kevés is több a semminél.

(#7473) trohak


trohak
csendes tag

Sziasztok!!

Szükségem lenne egy részletes híváslistára a szolgáltatótól.
Ez mennyibe kerül, illetve mi kell hozzá? A bejövő hívásokat tényleg nem tartalmazza?
Előre is köszi!!

(#7474) zoli62


zoli62
addikt

Telenor online-ra regisztrálsz, és ott ingyen megnézhető. Minden általad kezdeményezett hívást tartalmaz, a híbott számmal, hívás idejével, időtartalmával, a netto percdíjakkal.

(#7475) Landsmann válasza trohak (#7473) üzenetére


Landsmann
addikt

A bejövő hívásokat nem tartalmazza, azt nem is fogja kiadni a szolgáltató, csak bírói végzésre. A hívott számok listáját meg akkor látod az Online-on, ha számlás előfizetésed van. Ha kártyás, akkor nem. Rendelhetsz neten megnézhetőt, vagy papíralapút. Mindkettő ingyenes, de csa az egyiket lehet válsztani. Tzudni kell, csak akkor ingyenes a papíralapú, ha állandóra van megrendelve. Visszamenőlegesen lekért, vagy újból lekért részletezés fizetős. Az Online-on 6 hónapra visszamenőleg lehet megtekinteni. Az is nagyon jó, hogy amég lezáratlan, kiszámlázatlan hívások is megtekinthetők. Ha jól tudom, ilyen nincs a másik két szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7476) zoli62 válasza Landsmann (#7475) üzenetére


zoli62
addikt

Jól tudod, ilyen nincs a másik kettőnél. Ez az egy, amiben talán előnyben vannak.

(#7477) tomp


tomp
félisten

Megszivattam saját magam. Felraktam az opera 6.1-et. Gondoltam mini mini. Hát nem. Tényleg csak 6.0-ig korlátlan az okostarifa. 6.1 alatt szépen csökkent a m.média keretem.

(#7478) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Sziasztok! Máskor én szoktam segíteni Telenoros ügyekben, de most én szorulok segítségre, remélem valaki tud majd válaszolni a gondomra. 2009. november 15-én vettünk egy telefont 2 év hűséggel 180 perc csomaghoz. Elviekben 19 hónap után vehetek másik telefont. Most június 15-én telt a 19 hónap. Hetekig semmit nem volt hajlandó csinálni a bónuszprogamos oldal, ezért megkérdeztem Telenor boltban, hogy akkor most mi van. Persze ott semmit nem tudtak segíteni, "rém meglepő módon"...Ha belépek az online felületre a bónuszprogramba, akkor látok egy sor dolgot amit ingyen igénybe vehetek, ergo a bónusz 7500 Ft tuti megvan. Két számomra érdekes lehetőség van benne: új előfizetés kötése bónuszprogramban, illetve a meguntad a régi mobilod cseréld újra. Ha utóbbit választom, a jelenlegi 180 perc csomagra akar újabb hűséget adni, és csupán az online 5% kedvezményt adja meg, bónuszt nem vonja le. Ha új előfizetést akarok, akkor kiválasztom, hogy magánszemély és számlás ajánlatok. Ott viszont nem tudok olyan csoportot választani amiben benne van a bónusz szó, mert azokra a kategóriákra azt írja, hogy nincs számomra megjelenítendő elem. Ha viszont megnézek pl egy lakossági tarifahűséges S tarifák kategóriát onnan meg tudnék vásárolni szintén csak 5% online kedvezménnyel...Prien fórumtárs most vásárolt telefont 19 hónap járt le neki is a hűségéből, és ő fel tudta használni a bónuszát...Szóval nem értem a dolgot. A segítséget előre is köszönöm!:R

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7479) tomp válasza Davidoff91 (#7478) üzenetére


tomp
félisten

Mi is 19hónaposan csináltunk +1előfizetést. Feltudtuk használni hozzá a bónuszt. Eleinte gondolkozott a rendszer 1-2percig, aztán áldását adta.
Ami érdekes volt, hogy kértek +1iratot. 2évvel ezelőtt nem kértek. :) Az előfizetés 6éves.

(#7480) Davidoff91 válasza tomp (#7479) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Ez a +1 előfizetés dolog, amit írtál, nem világos számomra.:D Ha jól értem akkor van egy előfizetés, legyen ez X, ennek a bónuszát használtad fel az új Y előfizetéshez, hogy olcsóbb legyen a telefon? Én úgy szerettem volna a dolgot, hogy online veszem meg a telefont, ahol megkapom az 5% online kedvezményt, és még a bónusz 7500 Ft is lejön az árból, és a jelenlegi előfizetést újítom meg. Ezt amit leírtam egyszerűen nem tudom megtenni. A Telenor boltban a nő nem tudott segíteni, hogy mi lehet a baj, viszont az megmondta, hogy elképzeléseim nyomán mennyibe kerülnének a telefonok...ezt mondjuk magamtól is ki tudtam számolni...:U A héten a dologgal mondjuk nem akarok még döntően foglalkozni, jövőhéten meg megyünk nyaralni, majd utána megoldom a helyzetet, akkor már úgyis 20 hónapnál fogunk tartani...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7481) tomp válasza Davidoff91 (#7480) üzenetére


tomp
félisten

Pontosan! :)
X bónuszát felhasználhattuk az Y (új) előfizetéshez.

(#7482) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Érdekes problémába botlottam, ha beszélgetés közben hívnak mások, akkor nem jelez nekem a telefon. Csak foglaltat jelez az illetőnek, de van olyan haver, aki elért beszélgetés közben. Ez mitől függ?

Én djuice-os vagyok (azaz telenoros), barátnőm (szintén) telenoros, Ő nem ér el, ha beszélgetek. nem jelzi, mikor (teszt jelleggel) a telenor ügyfélszolgálatot hívom és közbe csörgetném magam az övével, DE:
Haver T-Mobile-os, és közbe beszélgettem egy Vodafoneos cimbivel. Na azt meg jelezte, hogy a T-Mobile-os haver hívna... Nem értem...

Telefonon be van kapcsolva a hívásvárakoztatás a jelenség jó ideje fenn áll...

═════════════════════════════════════════

(#7483) csab2 válasza Davidoff91 (#7478) üzenetére


csab2
veterán

Meglátásom szerint - és a te példád is ezt támasztja alá - a Telenor Online nem pontosan mutatja, hogy mennyiért vehet az ember telefont a Bónusz program keretén belül. Megbízhatatlan. Ügyfélszolgálat megmondja.
Persze neked az lenne a célod gondolom, hogy a Bónusz kedvezményt is megkapd és az online vásárlás 5%-os kedvezményét is. Nem lennék meglepve, ha a kettőt nem lehetne egyszerre igénybe venni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7484) Davidoff91 válasza csab2 (#7483) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Köszönöm a véleményeket. Őszintén szólva nem tudom, hogy mi a probléma. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy még a rendszer nem bírja feldolgozni ezt a traumát, hogy meg akarom újítani az előfizetést, lásd június 15 után heteket vártam még arra, hogy egyáltalán megjelenjen ez az opció.Kicsit tényleg kezdek ebbe belefáradni, hogy a Telenoros dolgokban mindig zsákutcába futok (ilyen volt még a simply all csomag is). A szóban forgó 180 perc csomag egyébként anyukámé, nekem Számlás 20-am van, arra meg aztán tényleg olyan áron vehetnék csak telefont, hogy kártyafüggetlenül olcsóbbak a telefonok...A másik kérdés, amit szívesen feltennék a Telenornak, hogy miért nem képesek csökkenteni a telefonok árát?! A T-mobile majdnem minden héten árat csökkent, a Telenor ezzel szemben soha, csak nyomatja a parasztvakítást, hogy ez mag az 20 Ft, okostarifa 1000 csomagban...:W

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7485) csab2 válasza Davidoff91 (#7484) üzenetére


csab2
veterán

Sajnos ez van.
Én is mérges vagyok magamra, hogy tavaly augusztusban hagytam magam bepalizni és aláírtam újabb 2 év hűséget náluk, de hát a Galaxy S-t 17500-ért nem tudtam otthagyni. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7486) dedike válasza Davidoff91 (#7484) üzenetére


dedike
addikt

A T-mobile majdnem minden héten árat csökkent, a Telenor ezzel szemben soha, csak nyomatja a parasztvakítást, hogy ez mag az 20 Ft, okostarifa 1000 csomagban

Azért azt tedd hozzá, hogy igazából "olcsón" készüléket a T-nél is csak magas havidíjú csomagban tudsz vásárolni! ;)

Jó szerencsét!

(#7487) bandigno válasza RootRulez (#7482) üzenetére


bandigno
senior tag

amíg kicsöng, nincs várakoztatás, azalatt foglaltat fog jelezni, és ugyanez van, ha automatával "tárgyalsz"! próbáld meg úgy, ha már aktív kapcsolat jött létre valakivel! menni fog! ;)

(#7488) bandigno válasza Davidoff91 (#7484) üzenetére


bandigno
senior tag

nem tudom milyen partnernél voltál bent érdeklődeni, de nekem 1 perc alatt elmondtak mindent pl az arénában, bónuszkedvezménytől kezdve mindent! amúgy írtam már neked, h inkább ne higgy a netshopnak, mert fura számokat dobál ki! le van írva am h csak a megrendelést követően fogja jelezni a bónuszkedvezményedet ill h fel akarod e használni!

más: netshop szerint lenne vagy 18e a galaxy mini, de amikor hívtak a telenortól h tuti ajánlatuk van számomre, akkor ők már csak 2400 forintot mondtak! érdekes :) meg az is, h utána kérdeztem a bónuszkedvezményemnek és miután belenéztek a rendszerbe, kb 10 perc múlva a marketinggépezet be is indult és hívtak h vegyek már telót :D

(#7489) csab2 válasza dedike (#7486) üzenetére


csab2
veterán

Az igaz, de ha megnézed, nagyon gyakran (szinte mindig) hasonló havidíjú előfizetéssel a T olcsóbban adja ugyanazt a telefont.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7490) Davidoff91 válasza dedike (#7486) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Tisztelt Dedike!:D

Ez kimaradt a kiborulásomból, de természetesen úgy szoktam vizsgálni a kérdést, hogy:
veszek egy "X" telefont, és megnézem, hogy hasonló kaliberű előfizetéssel, megegyező kondíciókkal, melyik szolgáltatónál olcsóbb a telefon, illetve hasonló árú előfizetések közül melyikkel járok jobban/kapok többet a különböző szolgáltatóknál. Ebből megállapítható, hogy a Telenor most nincs élen az árazásban/szolgáltatásokban. Természetesen elképzelhető, hogy bizonyos esetekben a Telenor kínál kedvezőbb feltételeket, de ezek az esetek annyira nem számottevőek, hogy fel sem tűnnek...Másik: Nem az a lényeg, hogy minden körülmények között 10 000Ft legyen a telefon, tisztában vagyok vele, hogy a havidíjon múlik az ár, de: NONSZENSZ, hogy egyes telefonok 5000+ Ft-os havidíjjal 2 év hűséggel drágábbak a Telenornál, mint kártyafüggetlenül, hivatalos garanciával vagy pedig a 2 ár majdnem megegyezik.

bandigno: Tegnap kipróbáltam direkt egy amolyan próbavásárlást a bónusz programban. Eljutottam egészen odáig, hogy fizetési és szállítási módot választottam és már csak a megrendelés gombra kellett volna rányomni, hogy végleges legyen a rendelésem. Még ekkor is a sima listaárat írta ki (5% online kezdvezményt mondjuk levonta, a 7500 Ft bónuszt nem).

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7491) dedike válasza Davidoff91 (#7490) üzenetére


dedike
addikt

na igen, természetesen vannak néha "jóárasított" készülékek. Ilyen volt az SGS tavaly a Telenornál, vagy pedig éppen most a Nexus S a T-nél... :)

csab2:

Ez meg üzletpolitika kérdése, de az utóbbi időben a T sem ad olyan kellemes kedvezményeket, mint régebben (4-5 éve)... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7492) Prien válasza Davidoff91 (#7478) üzenetére


Prien
addikt

Hahó!
Most olvasom a kálváriádat, csak azt tudom tanácsolni, próbáld meg több Telenor üzletben is ugyanezt a dolgot, mert nem mindegy,hogy egy plázacica ül ott, akit csak értékesíteni tettek oda vagy esetleg egy tényleg szakmabeli munkatárs, aki a rendszerben is eligazodik...
Simán mennie kell 19 hónap után hűséghosszabbításnak, új készülékkel és bónusz felhasználással. Én vagyok az élő példa és az imádott SGS2-esem. :D Ezt tartsd szem előtt. :)

Ja és mindenképp személyes ügyintézést javaslok, online ezt elég macerás elintézni, szvsz.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7493) bandigno válasza Davidoff91 (#7490) üzenetére


bandigno
senior tag

legutóbbi megrendelésemnél nekem sem jelent meg a kedvezmény, csak az 5%, de lássatok csodát, a számla végösszege 7.5e-el rövidebb volt! nem a gép fog számlázni, hanem aki a megrendeléseket intézi és ő ott látja a kedvezményt! Amúgy meg rendeld meg a cuccot, számold ki h mennyibe fog kerülni összesen, mikor meg hozza a futár és jó árat mond, kifizeted, ha meg nem, akkor nem :D

(#7494) tomp


tomp
félisten

Nem semmi. Levitték az okostarifák multimédiás keret sebességét 2-ről 1mbitre.

Pénteken írtuk alá a papírokat az okosra. Tegnapig a m.média ment 4-5mbittel. Tegnap óta viszont kemény 1,00mbit.

(#7495) Prien válasza tomp (#7494) üzenetére


Prien
addikt

De vajon miért? :( Mikor jövő hónaptól itt a Hipernet...

A kevés is több a semminél.

(#7496) Rickazoid válasza Prien (#7495) üzenetére


Rickazoid
addikt

Gondolom pont amiatt. Más és drágább díjcsomagok lesznek vele, egyelőre gondolom telefonokra nem is lesz elérhető, plusz a sok felhasználót érintő sebességkorlátozás az adóvevők kisebb kihasználását jelenti. Spórolnak.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7497) Davidoff91 válasza bandigno (#7493) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Tudom, hogy nevetségesen hat a hisztim, elnézést kérek érte, de azért jó lenne tető alá hozni az 5% + 7500 Ft kedvezmény dolgot. Ha most veszem pl az SGS2-t aminél az 5% 5000 Ft kedvezményt jelent számomra + 7500 Ft bónusz, máris 12 500 Ft-tal kevesebbet kell kicsengetnem. Azért nem mindegy, hogy 100 000 Ft vagy 87 500 Ft (diák vagyok még, azért melóztam hónapokig, hogy egy jó felsőategóriás telefont vehessek, meg abból az 5000 Ft-ból mondjuk tudnék tokot és fóliát venni). Lehet, hogy a héten utánanézek még a dolognak, aztán jövőhéten megyünk úgyis nyaralni, majd nyaralás után akarok csak úgyis telefont venni, csak addigis jó lenne tudni mennyi az annyi. Optimus 3D mikor várható a Telenornál? Az 100%, hogy forgalmazzák majd, egy Telenoros sajtótájékoztatón volt szó ezekről, MA is leközölte a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7498) zoli62 válasza csab2 (#7485) üzenetére


zoli62
addikt

Te még örülhetsz is, hogy kicsit több, mint fele annyiért vetted, mint én, gondolom ráadásul tarifamegtartással. :) Én az utóbbi terhát szerencsére már leráztam magamról. :)

(#7499) zoli62 válasza tomp (#7494) üzenetére


zoli62
addikt

Ez hol van leírva? Mert ha így van, ez egy újabb csúnya húzás a Telenor részéről.

(#7500) tomp válasza zoli62 (#7499) üzenetére


tomp
félisten

Pár hete még 2mbit volt. Most meg màr csak 1mbit.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.