Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) adaboros válasza ZP67 (#6798) üzenetére


adaboros
csendes tag

Kedves ZP!

Sajnos nem megoldható, mivel a mail szolgáltatás az telefonszámhoz van rendelve, és így az nem rakható át másikra.

üdv,
gumimano

(#6802) adaboros


adaboros
csendes tag

A dpi-re csak annyit mondanék hogy így is kedvező az előfizetés magában, nem egyenértékű pl egy 180 Perc-el...ezért a kategória különbség,

(#6803) ZP67 válasza adaboros (#6801) üzenetére


ZP67
tag

Köszi a választ Gumimanó és Club1!

Sejtettem, hogy valami ilyesmiről lehet szó...:-(

Mennyi idő után regisztrálható újra egy megszűnt email cím? (erre sem volt válasz, azt mondták próbálkozzak...)

Üdv,
ZP

(#6804) adaboros


adaboros
csendes tag

ZP!

Mint miden szolgáltatás, ez is "hivatalosan 72 órán belül" gyakorlatilag, ha kéred a meglévő email szolgáltatás törlését, akkor az azonnal törlődik, így megszűnik a szolgáltatásl, tehát utána tudsz regisztrálni vele újra a másik Telenor Online felületen. Persze ilyen módosításánál elképzelhető, hogy egy picit várni kell, de ezért van a 72 óra.

gumimano

(#6805) club1 válasza ZP67 (#6803) üzenetére


club1
veterán

Arra azért ügyelj, hogy egy-két régi Pannonos domainre már nem lehet regisztrálni (ilyen pl. a pannongsm.hu is). Azaz a törléssel ezeket a régi email címeket örökre elveszted.

(#6806) ZP67 válasza club1 (#6805) üzenetére


ZP67
tag

Na f@sza....

Most nézem, pannonmail.hu sem regisztrálható már.... :-(

Köszi a segítséget!

(#6807) flash-


flash-
veterán

sziasztok

telenornál vagyok előfizető(pannon team volt régen)
nincs külön megrendelve kedvezményes mobilinternet csomag.

De fel tudok menni netre
letöltöttem kb 50 megát (nem wifiről hanem mobilnettel)
ez kb mennyibe fog nekem kerülni?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6808) club1 válasza flash- (#6807) üzenetére


club1
veterán

1 MB 1300 Ft körül van. Ezt szorozd meg 50-el... :((
Egészen pontosan pedig:
Mobil Online Start (Forgalmi díjas GPRS alapú wap- és Internet- hozzáférési szolgáltatás)
A szolgáltatás használati díj megfizetésével vehető igénybe. A használati díj fizetése az
átvitt adatmennyiség függvényében alakul.
A szolgáltatás havidíjmentes.
Az adatforgalom számlázása megkezdett 10 kB-os egységenként történik.
Használati díj belföldi használat esetén, 10 KB-onként, minden időszakban:
Nettó ár Bruttó ár
0 - 49 985 Ft értékhatár
között (adott számlázási ciklusban)
10,4 Ft 13,00 Ft
49 985 Ft felett (adott számlázási ciklusban)
0,10 Ft 0,125 Ft

[ Szerkesztve ]

(#6809) flash- válasza club1 (#6808) üzenetére


flash-
veterán

köszi

hogy tudom lekérni az ehavi adatmennyiséget a telenortól?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6810) egykori válasza club1 (#6808) üzenetére


egykori
őstag

Szép kis tandíj.
A kollegám gyereke 180 ezret internetezett össze (egy másik szolgáltatónál), de megúszták a tizedével.

(#6811) club1 válasza flash- (#6809) üzenetére


club1
veterán

Adatforgalmat nem tudom. De van:
Számlainformáció
A szolgáltatás segítségével az Előfizető tájékoztatást kaphat az adott számlázási ciklusban feldolgozott, kiszámlázatlan forgalmáról, a küldött SMS-ek számáról, valamint az EDSZ egyenlegéről.
A szolgáltatás a 172-es számlainformációs vonalon, a Szolgáltató Go mobilportálján, illetve Telenor Online-on/mydjuice-on keresztül érhető el.
A szolgáltatás elérése a 172-es számlainformációs vonalon keresztül
Az elérési szám felhívása után a központ SMS-ben küldi meg az információt. A 172-es számlainformációs vonal elérésére kizárólag belföldről, a Szolgáltató
hálózatából van lehetőség.
 AZ IGÉNYBEVÉTEL FELTÉTELE:
A szolgáltatás az elérési szám hívásával valamennyi Előfizető rendelkezésére áll.
 AZ IGÉNYBEVÉTEL KORLÁTAI:
Előfordulhat, hogy a mobiltelefon nem alkalmas SMS fogadására.
A szolgáltatás elérése a Szolgáltató Go mobilportálján keresztül
Minden wap-szolgáltatással rendelkező Előfizető számára elérhető. A szolgáltatás igénybevételekor a wap használati díja kerül számlázásra.
 AZ IGÉNYBEVÉTEL FELTÉTELE:
Azon Előfizetők vehetik igénybe a szolgáltatást, akik rendelkeznek wap-hozzáférési szolgáltatások valamelyikével, illetve megfizetik a használati díjat és/vagy havi előfizetési díjat (átalánydíj).
 AZ IGÉNYBEVÉTEL KORLÁTAI:
Előfordulhat, hogy a mobiltelefon nem alkalmas a wap-hozzáférési szolgáltatások valamelyikének igénybevételére.
A szolgáltatás elérése a Telenor Online-on/mydjuice-on keresztül
 AZ IGÉNYBEVÉTEL FELTÉTELE:
A szolgáltatást azon Előfizetők vehetik igénybe, akik megrendelik az Elektronikus
hívásrészletezés vagy az Elektronikus hívásrészletezés letöltése szolgáltatást. Az igénybevétel további feltétele, hogy az Előfizető az első belépéskor regisztrálja magát a Telenor Online/my djuice rendszerében, melynek során új Telenor Online/mydjuice -
jelszót ad meg, lehetővé téve ezáltal az adatokhoz történő további hozzáférést.104/168
 AZ IGÉNYBEVÉTEL KORLÁTAI:
A szolgáltatást kizárólag a Szolgáltató internetes oldalán keresztül lehet elérni.
 A SZOLGÁLTATÁS ESETI DÍJA:
A 172-es számlainformációs vonalon keresztül történő használat díja hívásonként, minden időszakban 69 Ft. A szolgáltatás ciklusonként többször is igénybe vehető.

(#6812) adaboros válasza flash- (#6807) üzenetére


adaboros
csendes tag

Flash!

Nem kaptál Magamsforgalomról smst? mert ekkora adatmennyiségnél, plussz ilyen kiugró forgalomnál szokott menni.

(#6813) flash- válasza adaboros (#6812) üzenetére


flash-
veterán

nem kaptam

méltányosságot mennyi eséllyel adna a szolgáltató az én esetemben?
új teloval akartam rámenni otthoni wifire ehelyett a telenor netre ment fel így okoztam egy kisebb összeget.....

van esély arra hogy elenged a telenor valamennyit méltányosságból?
vagy felejtsem el?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6814) Landsmann válasza flash- (#6813) üzenetére


Landsmann
addikt

Szerintem csak részletfizetési lehetőséget kapsz, ha kéred.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6815) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

van egy samsung galaxy spicám, és a sim kártyát néha bekapcsolás után nem ismeri fel, és akkor egészen addig azt hiszi, hogy nincs benne sim kártya, amíg ki nem veszem, és újra be nem rakom. persze amikor kiveszem, akkor szól a telefon, hogy sim kártya eltávolítva, újraindítás.
ez a készülék, vagy a kártya hibája lehet (googlen körbenéztem, és csak egy hasonló esetet találtam, ott az új sim volt a megoldás)? és ha beviszem a telenorhoz vagy a djuice-hoz, és elmondom nekik a problémám, akkor szó nélkül ingyen kicserélik a sim kártyát (nem tudom pontosan hány éves, de pannon gsm van körben sötétzöld háttér előtt a zöld és a piros téglalapban)
ja és ugye ha djuiceos vagyok, akkor mindegy, hogy telenor vagy djuice üzletbe megyek be?

(#6816) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi.
Nem működik a mobilparkolásom, mit tudok tenni? Telenor azt mondja h elvileg működik.
Én mondtam neki h MÚKODJ! de mégse teszi azt! :D

Köszi!

(#6817) nggabi válasza Cyberbeni (#6815) üzenetére


nggabi
nagyúr

lehet a teló is, de szerintem előbb a kártyát kéne kicserélni. mindegy melyik boltba viszed. nekem régen hasonló gondjaim voltak és ingyen kicserélték a zöld simet.

menet közben ne vedd ki a kártyát a spicából :D nem biztos, hogy jót tesz neki...

"szenyor dzsíííí"

(#6818) adaboros válasza Cyberbeni (#6815) üzenetére


adaboros
csendes tag

Szia!

Esély mindenre van, próbáld meg, egy próbá mindig megér, a www.telenor.hu - van egy online ügyfélszolgálat, ott tudsz írni nekik,

üdv,
gumimano

(#6819) adaboros válasza Cyberbeni (#6815) üzenetére


adaboros
csendes tag

Cyberbeni!

2 évente díjmentes a SIM csere, mert elhasználódik, plussz ja rövidebb idő alatt meghibásodik (nem tudsz pl smst küldeni, és a kártya miatt), akkor is ingyen cserélik.

üdv,
gumimano

(#6820) manoarc válasza adaboros (#6819) üzenetére


manoarc
senior tag

Papíron 2 évente, a gyakorlatban akár minden nap bemehetsz egy újért ;)

{。^◕‿◕^。}

(#6821) szabz


szabz
tag

üdv mindenkinek starapabíró telot nézek lehetőleg telenornál mivel előfizető vagyok....

vki vmit tud ajánlani konkrétan?

okos telo kellene mindenképp

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#6822) student


student
őstag

a 100mbájtos csomagot ha megrendelem sms-ben hány hónapra szóló?
illetve hogyan tudom lemondani?
és miért nincsenek ezek kiirva a honlapra :U

(#6823) Tejföl


Tejföl
tag

Hello!
Megrendeltem a Telenortól a 100mb-s internetet telóra.Érdekelne hoyg valaki tett e már ugyanígy?és az érdekelne hogy egy normál oldal tegyük fel index.hu körülbelül hány kb lehet? mert 100mb nem sok és nem tudom mennyi férhet bele, túllépni nem nagyon akarom.

(#6824) rudymester válasza Tejföl (#6823) üzenetére


rudymester
senior tag

Az alap index.hu normál böngészőből számítógépről akár 3 mega is lehet a reklámok miatt. A mobilos verzió ennek töredéke, de pl nekem az Opera Minivel max 20kbyte kis képekkel. Ha telefonról használod és nem zavar az Opera Mini sebessége, akkor el lehet vele lenni 1 hónapig.

student
A lemondásig folyamatos az előfizetése, bármikor lemondhatod az üzletekben, vagy az online felületen lekpacsolhatod. Ha előfizetéses kártya mellett van, akkor a számlázás a kikapcsolással megszűnik.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6825) armira


armira
csendes tag

Nagyra értékelném ha valaki segítene nekem a Bónusz Programmal kapcsolatban.

A helyzet a következő: meglévő előfizetésemhez szeretnék új készüléket vásárolni.

A kérdésem, hogy mi a különbség a képen látható 62.690 Ft és a 23.740 Ft között?

A telenorral felvettem a kapcsolatot, amikor említettem h mindez a bónusz programmal kapcsolatban van, azóta nem képesek válaszra se méltatni.

[ Szerkesztve ]

(#6826) rudymester válasza armira (#6825) üzenetére


rudymester
senior tag

Sajnos a képet nem látom a melóhelyemről, de az egész online felület egy vicc. Sajnos be kell menni egy Telenor üzletbe és ott adnak normális tájékoztatást.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6827) Tejföl


Tejföl
tag

Hali. Köszi a választ az előzőre. Még azt kérdezném hogy miután megjtt az sms hogy használhatom a szolgáltatást akor ez automatikusan felülírta az előfizetéshez tartozó netet ugye? mert az ugyebár piszok drága volt a 13ft/10kb-vel

(#6828) rudymester válasza Tejföl (#6827) üzenetére


rudymester
senior tag

Természetesen az kiváltja, egyszerre csak egy mobilnet csomag lehet aktív (az én logikám szerint).

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6829) Bdanyy


Bdanyy
addikt

1220-on hogy tudok ügyfélszolgálatoshoz jutni? Angolt kirakják a kezdéshez de az csak 6. van pedig inkább lerendezném már úgyis.

Szerk: Végre megvan csak néha úgy kimarad a vétel hogy nem hallatszik a szám meg mi tartozik hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#6830) zoli62 válasza Tejföl (#6823) üzenetére


zoli62
addikt

Én 1 MB-al szoktam számolni egy index.hu esetén.

(#6831) szente


szente
addikt

hali

a t-mobilehoz képest mennyivel rosszabb a 3g-s lefedettség?vissza olvastam kicsit,és láttam,hogy néha szakad a beszélgetés.de városban lakáson kívül és belül mennyire erős a jel?
köszi!

(#6832) club1 válasza szente (#6831) üzenetére


club1
veterán

A Pannonnak eléggé pontszerű a 3G szolgáltatása, ahol van ilyen hálózata ott jellemzően jó a térerő, a celláktól 0,5-1 km-re pedig hirtelen meghal. A megszakadások (3G-n) teljes térerő mellett is előfordulnak jellemzően olyan helyeken, ahol a telefon több 3G cellát is lát egyszerre (tehát főleg nagy városokban). Ha sokat telefonálsz, akkor a 3G-t célszerű kikapcsolni (de majd úgyis rájössz).

(#6833) the hive


the hive
csendes tag

sziasztok!

van egy olyan problémám,hogy vettem egy galaxy 3as telefont a telenornál ebben az új generációs limit csomagban.meg is érkezett a kütyü,aksi,sim be,majd egy órányi állítgatás,stb után jött a para:nem tudtam hívni senkit,sem pedig smst küldeni.a készülék annyit írt ki,hogy nincs regisztrálva a hálózaton.ha pedig más akart hívni engem,akkor előfizető nincs ezen a számon.

szerintetek csak azért van így,mert még az első havidíjat nem fizettem be(mivel 2 napja írtam alá a papírokat,és még nem küldtek semmilyen számlát,a vásárláskor pedig csak a készüléket kellett kifizetni)?

próbáltam rádugni laptopra is,hátha vmi frissítés kell neki,de az xp sp3 nem szerette az androidot.

(#6834) egykori válasza the hive (#6833) üzenetére


egykori
őstag

Szerintem, egy másik telefonról hívd fel a 1220-at, és valószínű tudnak gyorsan segíteni.
Nemrégen nálunk is volt hasonló eset. Elküldtek bizonyos hálózati beállításokat a telefonra, és 10 perc múlva teljesen rendbejött a készülék.

(#6835) tomp


tomp
félisten

Internet egy kattintással

f*book.com:
"Szeretnénk Nektek bemutatni egy új
szolgáltatást, amelynek célja, hogy még több
ember érhesse el az internetet. Úgy
gondoljuk, hogy hosszú távon ezzel mi is
hozzájárulhatunk a digitális írástudatlanság
felszámolásához.
Ha kíváncsiak vagytok új szolgáltatásunkra és
arra, hogyan lehet a hagyományos
telefonokat okosabbá tenni, szeretettel
várunk Benneteket a Telenor Házban
kedden délelőtt.
Az eseményen vendégünk lesz Andreas
Thome, az Opera kereskedelmi
vezérigazgató-helyettese is.
Részvételi szándékotokat hétfő délig
jelezzétek a socialmedia@telenor.hu címen.
Ha a Telenor-busszal szeretnétek jönni,
írjátok meg azt is!
A Telenor Házba külön busszal juthattok el.
Indulás: Budapestről 10:15-kor a Déli
Pályaudvartól, a patika elől.
Várunk Benneteket!"
2011. április 5. 11:00 -12:30

[ Szerkesztve ]

(#6836) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!

A napokban lett Telenor-os mobil netem és egy Huawei B970b-s WiFi router-t kértem hozzá. A leírás szerint tudok rajta nézni SMS-eket, és a nem Telenor brand-elt firmware-ekben látok is egy SMS menüpontot. Gyakorlatilag nálam nem jelenik meg semmi ilyen opció.

Találkozott már valaki ilyesmivel? Egyelőre nem tudom a mobilszámát a SIM-nek, mivel nem saját magam igényeltem, így még csak SMS-t sem tudok rá küldeni kipróbálni hogy mi történik.

(#6837) club1 válasza DarkByte (#6836) üzenetére


club1
veterán

A routereken nem igazán szokott sms forgalom zajlani, gondolom a Pannon ezért hagyta ki a saját firmware-ből az sms támogatást. Routeren keresztül amúgy is kényelmetlen az sms küldés (az én 3 éves routeremen biztosan, mivel be kell jelentkezzek a router felületére, és onnan tudok sms-t küldeni, ill. fogadni, és semmi visszajelzést nem kapok sms érkezéséről, arról csak a menübe lépve értesülök), ráadásul a mobilnetes sms-ek nem is túl olcsóak.

(#6838) DarkByte válasza club1 (#6837) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem is küldeni szeretnék, hanem csak a státusz SMS-eket szeretném időnként ellenőrizni. T-nél kaptam infókat SMS-ben ha túlléptem a keretet és miután feloldották a lassítást. Ehhez nekem abszolút megfelelne az Admin felület. Na meg simán megoldhatják hogy pl. a Power LED villogásával jelzi hogy van nem fogadott üzenet vagy hívás (főleg hogy erre a router-re még vonalas telefont is rá lehet kötni szóval lehet a nem fogadott hívásokat is jelzi valahogyan, de mivel nincs hangszolgáltatás a kártyán, nem kísérleteztem eddig vele).

[ Szerkesztve ]

(#6839) club1 válasza DarkByte (#6838) üzenetére


club1
veterán

Én amikor Pannonos voltam, egy db sms-t sem kaptam tőlük ha lassítottak, vagy visszatettek normál sávszélre (a Flexi elődjére fizettem elő). Azóta változott valami?

(#6840) DarkByte válasza club1 (#6839) üzenetére


DarkByte
addikt

Eddig csak a hangelőfizetésemen volt net csomag (100MB), ott jön az SMS ha a havi keretet elhasználtam és elkezdtek lassítani. Ebből gondolom hogy a kimondottan mobil netes kártyára is jön majd.

(#6841) akyyy


akyyy
senior tag

Szeretnék áttérni a jelenlegi praktikum csomagról Praktikum hálózaton belüli csomaggalra

de telenor onlineon nem tudok csomagot váltani, és nem tudom mit kéne felhivni. valaki tudna segiteni? jobban szeretném, ha telenorost olcsobban tudnék hivni, és mást drággábban, mint mindenkit ugyanannyiért :S

(#6842) tomp válasza akyyy (#6841) üzenetére


tomp
félisten

Online-ban a szolgáltatások menüpont alatt nem megy? Mivel ez nem t.csomag, hanem csak egy extra csomag. Burkoltan ugyan úgy praktikumod lesz, csak nem úgy fogsz fizetni.

(#6843) Najz


Najz
tag

Sziasztok!
Lehet nem itt van a helye a kérdésemnek de lenne egy olyan kérdésem hogy telenornál van valami kedvezmény több év hűség után? ugy értem hogy kb már 5-6éve vagy mégtöbb ideje telenoros vagyok de semmi kedvezményre nem volt még idáig lehetöségem?
ÉS: gondolok arra hogy nevezzük T betüs szolgáltatonak ott évek után van telefonvásárlási kedvezmény stb

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#6844) egykori válasza Najz (#6843) üzenetére


egykori
őstag

Szia!
Ajánlom figyelmedbe ezt a linket: Bónusz program.
A cég bemutatótermeiben vagy az Online ügyfélszolgálaton lehet érdeklődni. Bár ez utóbbi lehetőségre néhányan panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

(#6845) akyyy válasza tomp (#6842) üzenetére


akyyy
senior tag

nem látom a szolgálttások között:S

(#6846) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

fél órája nem megy nálam a mobilnet djuicezzal a telenoron. másnál is van gond?

(#6847) tomp


tomp
félisten

Klikk! 1750-re klikk szócska és megy a 3hónapos ingyen net. Keret 100MB

(#6848) tomp


tomp
félisten

A mai eseményen mutatták be a Klikk szolgáltatást. A Telenor az Operával karöltve szeretné, hogy minél több emberhezhez eljusson a mobilinternet. A Klikk 3hónapig 0Ft-ért ad 100MB-ot. Azon felül ugyan úgy lassítanak. 1mondatban megemlítették, hogy 100%-os szélessávú lefedettséget szeretnének elérni. Az opera mini is módosult a telenorosoknak. Automatikusan megkapta a telenoros frissítést.

(#6849) student válasza tomp (#6847) üzenetére


student
őstag

(#6850) nyunyu válasza akyyy (#6841) üzenetére


nyunyu
félisten

Szeretnék áttérni a jelenlegi praktikum csomagról Praktikum hálózaton belüli csomaggalra

1741:
-4 Koltsegcsokkento szolgaltatasok
--6 Praktikum halozaton belul/csucsidon kivul
---1 Informacio
---2 Halozaton belul megrendeles
---3 Csucsidon kivul megrendeles

(ket szolgaltatas vagylagos, vagyis egyik megrendelese automatikusan lemondja a masikat.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.