Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Jim74 válasza club1 (#7950) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mondjuk ha van egy útfelújítás, ami az offline letöltéskor még nem volt, akkor b*szh*tja az ember az offline térképet... :U

(#7952) Rickazoid válasza club1 (#7950) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem. Jelenleg csak a megtervezett útvonalat tárolja el offline, de hónapokon belül offline navigációvá alakul át. Ez nem spekuláció vagy álom, ez tény.

(#7951) Jim74: sokra mész az online navigációval is akkor. Szerinted amint elkezdik az útfelújítást, már frissítik is a térképet, hogy ott most épp egy útfelújítás van? Persze...

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7953) club1 válasza Jim74 (#7951) üzenetére


club1
veterán

Én nem írtam, hogy az online navigáció rossz, csak azt, hogy a Google-tól ne várjuk, hogy full offline navigációt fog kiadni a kezéből. A Google mindig is úgy adott valamit ingyen, ha közben tudott tőlünk információt/adatokat szerezni, amit aztán jó pénzért eladhatott...

(#7954) club1 válasza Rickazoid (#7952) üzenetére


club1
veterán

És a Labs-ról letölthető térképek azok miért is nem offline-ok?

(#7955) Rickazoid válasza club1 (#7954) üzenetére


Rickazoid
addikt

Megszűnik a Google Labs.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7956) club1 válasza Rickazoid (#7955) üzenetére


club1
veterán

Természetesen a Google Labs menüpont Androidra és Blackberry-re telepíthető Google Térképekben megmarad...

(#7957) Varszegig válasza jozsi252 (#7948) üzenetére


Varszegig
veterán

ja, csak épp bőven beleférne egy mobilkvartettbe, amit épp megszüntetett a köcsög telenor.

(#7958) Jim74 válasza Rickazoid (#7952) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem egy egynapos útfoltozásra gondoltam, hanem mondjuk egy hetekig/hónapokig tartó lezárásra.

(#7959) Rickazoid válasza Jim74 (#7958) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ebben az esetben mi akadályoz, hogy hazaérve WLAN-on ingyen frissítsd a térképeidet mondjuk naponta vagy hetente? Nem reagálnak úgysem azonnal ilyesmikre, már ha frissül annyi idő alatt, amennyi idő alatt befejeznek egy mondjuk fél éves útjavítást, illetve valószínűleg úgyis kidolgoznak majd valami értesítést is, ha frissítésen esnek keresztül a térképeik, bár szerintem felénk nem frissülgetnek fél évnél gyakrabban Budapesten, meg esetleg egy-két megyeszékhelyen kívül.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7960) allein


allein
addikt

Sziasztok.Telenornál kötöttem szerződést mobil internetre(Internet Flexi tarifacsomag,modem típusa:MF668A)Beszéltem már a szolgáltatóval a problémámmal kapcsolatosan.Következő a gondom:A helyiség ahol lakom szuterén(15-ik kerület,van 3G lefedettség).Van még egy előfizetésem a Telenortól,vásároltam az év elején egy Samsung Galaxy S I9000 típusú készüléket(tarifacsomaghoz jár mobil internet is)Youtube-ot veszem példának mert ezzel kísérleteztem,usb modemról kapcsolodni youtube-ra sikerül de akadozva megy a videó.Telót összekötöm a laptoppal megosztom az internetet,elindítom a youtube-ot és láss csodát még a 720p videó is megy.Valahogy nem értem a dolgot.Usb modemmel valami nincs rendben,ezt mondta egy műszakis ügyintéző a Telenornál aki kedves volt és visszahívott.Azt ajánlta,hogy cseréltessem ki a modemet.Problémám az,hogy Szombaton lesz az ötödik nap egyben az utolsó nap amikor vissza lehet mondani a szolgáltatást.Nagyon el vagyok keseredve :) Szeretném tudni,hogy kinek mi a véleménye.Köszönöm szépen.Sajnos nincs más lehetőségem Internethez.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#7961) tomp válasza allein (#7960) üzenetére


tomp
félisten

Modemmel lehet a gond. Nekem volt flexim igaz mobil online flexiként. Online rádió közben némán youtubeoztam. Illetve rádió közben google mapsot is használtam. Mindezt természetesen mobilt gépre kötve netet megosztva. Tökéletesen ment.

(#7962) allein válasza tomp (#7961) üzenetére


allein
addikt

Köszi szépen.Mindenképpen visszaviszem holnap a modemet. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#7963) Zolesz007 válasza Rickazoid (#7959) üzenetére


Zolesz007
őstag

a mapsban van forgalom figyelès magyarorszagon sztem épitkezés miatti dugot is jelzi

Fold 5

(#7964) kano válasza Rickazoid (#7959) üzenetére


kano
nagyúr

Hol lehet ofline térképeket letölteni amelyiken a navigáció is működik? Nézegettem ezt a Labsot de nem leltem meg.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7965) tomp válasza kano (#7964) üzenetére


tomp
félisten

Labsban "Térképterület előre tárolása" engedélyezd. Ez utàn bökj a terkepre majd a buborékban a jobbra nyilra. A bejövő menüben a legalsó opcio a "Térkèp előre letárolása" Ha pesten mész rá, letölti egész budapestet. Nem foglal sokat pár tiz mega.

(#7966) lorcsi


lorcsi
veterán

van egy zte bladem 2.1es droiddal
állítólag elérhető fent a 2.2-es, de nem találom sehol
segítene valaki ?

(#7967) krystman


krystman
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy van nekem 2db kártya, ami most előfizetéses. Az egyiket öcsém használja, viszont az sima kártyás volt eredetileg. Az megengedett a Telenornál, hogy mind a kettő sim az én tulajdonom, az én nevemen van, és öcsém simán át tudja váltani a Telenor üzletben, az én jelenlétem, és bele egyezésem nélkül kártyásról számlásra? És az ő nevére megy a számla? Mert akkor ezek szerint, ha találok egy kártyát, azzal én bármit csinálhatok ilyen feltétel mellett? Engem ez meglepett, hogy simán át tudta váltani.

(#7968) fischi válasza lorcsi (#7966) üzenetére


fischi
tag

Pedig nincs annyira eldugva:)
http://www.telenor.hu/android/zte-blade-szoftverfrissites/

ill. olvasd el még ezt is mielőtt nekiesel:
http://zteportal.eu/hivatalos-2-2-es-frissites-a-telenornal/

(#7969) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok. Az Okostarifákban a Telenor Online felület mutatja a multimédia keretből felhasználható adatmennyiséget??? Előre is köszönöm.

(#7970) Prien


Prien
addikt

Nagy a csend a Hipernet körül. Pedig jócskán Augusztus van. :U

A kevés is több a semminél.

(#7971) tomp válasza Frenky25 (#7969) üzenetére


tomp
félisten

Nem. Gyári böngészőben nyitsd meg a http://go.telenor.hu/show/quota címet. Ajánlott elmenteni.

Prien:
"félfüllel" hallott információk szerint a hónapban elindul budapesten. Februárra pedig országos lesz. Illetve "odabent" már több napja folyik a hipernetes meeting.

(#7972) VD


VD
őstag

Egy láma kérdés:
Ha jól tudom djuice-os készülékek működnek Telenor kártyával is? (elvégre u.a. a cég)
Vagy ezt külön figyelik?
Csak mert ismerős Telenor-os, viszont a kiszemelt telefon a djuice kinálatában most elég olcsó. De csak a telefon miatt nem szivesen váltana tarifát.

[ Szerkesztve ]

(#7973) club1 válasza VD (#7972) üzenetére


club1
veterán

Egy a két brand hálózatkódja.

(#7974) axioma válasza krystman (#7967) üzenetére


axioma
veterán

En neten vettem ismeretlentol apunak sim-et (teloval), amit kesobb ugy raktunk be a flottaba, hogy irtunk ugyan egy (kamu) adasvetelit az online-on megtalalhato infokkal, de nem volt rajta szem.ig. szam, igy azt nem fogadtak el. Viszont alairattak vele, hogy buntetojogi felelosseg stb. nyilatkozza, hogy az tenyleg az ove jelenleg (tenyleges tulajdonosi nyilatkozat, vagy hogy hivtak). Szoval igen, siman at lehet iratni egy feltoltoset a nevere barkinek, csak ha kesobb az igazi tulaj keresi vagy reklamal, akkor lehetne belole "ugy".

(#7975) VD válasza club1 (#7973) üzenetére


VD
őstag

THX!

(#7976) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok! Tegnap váltottam Okostarifára, ma reggel neteztem a telóról Okostarifa 180 tarifacsomaggal, és levonták a 180 Mb multimédia keretből, mint egyéb forgalomtípust, miközben csak a Facebook, Gmail, Index oldalakat nyitottam meg, semmi Youtube..stb.

Valakivel történt már ilyen???
Előre is köszönöm.
Természetesen Opera Mini 4.3.0 verzióval.:)

[ Szerkesztve ]

(#7977) sssz


sssz
őstag

tudna nekem segíteni valaki abban, hogy mégis hol és hogyan kellene igényelnem az elektronikus számlát a telenor online ügyfélszolgálatán belül?
Tudom hogy a számla és befizetéseknél kellene lennie valaminek, de én ott a számláimon és egy online befizetési lehetőségen (ami szerintem nem egyenlő az elektronikus számlával) nem látok semmi ilyesmit.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#7978) club1 válasza Frenky25 (#7976) üzenetére


club1
veterán

"A tarifacsomagban foglalt adatforgalom kizárólag online APN-en keresztül vehető igénybe."

(#7979) Frenky25 válasza club1 (#7978) üzenetére


Frenky25
tag

Elküldöm a beállításokat.
Telenor WAP
Hozzáférésnév: online

Ezek után végképp nemtudom hogy Opera Miniben hogy vonhatta le:(((

(#7980) club1 válasza Frenky25 (#7979) üzenetére


club1
veterán

WAP hozzáférési ponttal internetezel? Izgalmas...

(#7981) jozsi252 válasza tomp (#7971) üzenetére


jozsi252
veterán

THX a címet, énis megakartam mindig nézni hogy mégis hogy állok a multimédiás kerettel. beírtam a telefonszámom, nekem okostarifa 180 van tehát 180 megbyte-ot tudok felhasználni egyéb keretre lassítás nélkül

Na szóval lekértem hogy eddig mennyit használtam fel, erre jött sms hogy felhasználható 195,25 MB, 180MB ból hogy tudok még felhasználni 195,25 öt? :U :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7982) Frenky25 válasza jozsi252 (#7981) üzenetére


Frenky25
tag

Hát én újra lekértem a készülék beállításokat, és a gyári böngészővel megnéztem a Facebookot, és egyből 200kb levitt a multimédia keretből. :(

(#7983) sssz válasza Frenky25 (#7982) üzenetére


sssz
őstag

biztos vagy benne, hogy már az új csomagod aktív? nálam úgy volt hogy hiába akartam váltani rögtön, csak a fordulónapomtól lett aktív az új csomag.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#7984) tomp válasza jozsi252 (#7981) üzenetére


tomp
félisten

Na igen. A 180-as csomagnàl 199MB-ról indul a keret! :-)

(#7985) Frenky25


Frenky25
tag

Inkább ne váltottam volna tarifát, ahogy böngészek, vagy levonja, vagy korlátlan a sima böngészés, pedig semmi youtube, nem Androidos telóm van, így a háttérforgalomra se tudom fogni, a beállítások is jók, semmi Indavideo stb. nem is kezel Flasht a telóm. Már beszéltem az Üf. de ott is ugyanezt mondták el mint ami a weboldalon levan írva.
:( Voltmár valakinek hasonló problémája.???

[ Szerkesztve ]

(#7986) tomp válasza Frenky25 (#7985) üzenetére


tomp
félisten

Lehet hűlyeséget írok de: lehetsèges, hogy csak android és windows phone támogatott.

(#7987) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

én djuice-nál vagyok, de azért írok ide, mert a másik topic nem pörög. (meg egyébként is "egykutya".)

viccesek... 11-én reggel megrendeltem a 100megás csomagot, 1 hónapra. meg is jött az sms, le is vonták az 500ft-ot, nem volt semmi gond. majd 14-én reggel kapok egy sms-t, hogy a szogáltatását meghosszabítottuk. először azt hittem, hogy csak vmi hiba miatt jött az üzi, de nézem, hogy levontak megint 500-at. felhívtam a telenor ügyfélszolgálatot, megkérdeztem, hogy wtf, és szépen el lett magyarázva (amit sehol sem találtam leírva), hogy mivel az én számlázási (? kártyás vagyok..) ciklusom 14-étől lép érvénybe mindig, ezért tökmindegy mikor rendelek meg valamit, 14-én nullázódik, és onnantól számolják az 1 hónapot. nem a szolgáltatás megrendelésekor.

találkozott valaki más is ezzel a ritka idióta dologgal?

(#7988) club1 válasza r3dsnake (#7987) üzenetére


club1
veterán

Persze, a Pannonnak idióta a számlázási rendszere. Nagyon régóta így van, de most már legalább tudod mi az a fordulónap (és mikor van).

(#7989) club1 válasza Frenky25 (#7985) üzenetére


club1
veterán

Nem tudom miért nem írod meg, de ha symbian-os telefonod van, akkor ellenőrizd légyszi a hálózatcélok között az internetes hozzáférési pontjaid. Ezek prioritási sorban vannak, a Telenor Online (apn=online) hozzáférési pontnak meg kell előznie a Telenor Internet (apn=net) hozzáférési pontot. Amíg ez nem így van, addig az Opera a net apn-t fogja használni.

(#7990) Varszegig válasza r3dsnake (#7987) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, ez ilyen. Én ma voltam lemondani a 12 éves előfizum, számhordozással megyek a t-hez. Erre közölték, hogy most nem tudják a papírokat odaadni (se tartozásom, se hűségem), 4 nap múlva küldik. Majd kiderült, ha kicsúszok a számlafordulóból, akkor a megkezdett hónapot kiszámlázzák. Mondom, ugye időarányosan? Nem, nem, teljes hónapot. Aha. Na most azt hiszem írok a hírkölési felügyeletnek, hátha segít rendbeszedni a számlázó programjukat.

(#7991) Prien válasza Varszegig (#7990) üzenetére


Prien
addikt

Bnőmnek meg ma jött sms a vodától, hogy számlája 17726 ft lesz. Teljesen kiakadt, érthető módon. Surf100 csomagban, alig volt hívása,stb, teloja Samsung S5230,tehát nem is lehet net. Csak azért írtam le,hogy attól,hogy más topicba nem olvasni, sajnos egykutya az összes szolgáltató.

A kevés is több a semminél.

(#7992) csab2 válasza jozsi252 (#7981) üzenetére


csab2
veterán

:D:D:D

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7993) Frenky25


Frenky25
tag

Szia! Bocsi h nem írtam meg, Samsung S5350 Shark telóm van.

[ Szerkesztve ]

(#7994) axioma válasza Varszegig (#7990) üzenetére


axioma
veterán

Kiszamlazzak, majd lezaraskor visszautaljak. Ilyen lehet. Olyan nem, hogy nem idoaranyos dijat kernek...

[ Szerkesztve ]

(#7995) Varszegig válasza axioma (#7994) üzenetére


Varszegig
veterán

2x rákérdeztem, határozottan állították, hogy ki kell fizetnem a teljes hónapot, ha 1 nappal is belecsúszok. Ha így lesz, nagyon nagy geci leszek :(
Mellesleg, ha a djuice-osoknál lehet 1 napért teljes havit kérni, akkor bármit lehet... (Feleségem djuice-os, én is ismerem az ottani mókát.)

[ Szerkesztve ]

(#7996) darvinya válasza Frenky25 (#7993) üzenetére


darvinya
titán

Egy beállítás lemaradt.
Az Opera miniben két fő beállítást kell tudni
haladóban
http:// ami mindig a APN net, online nem fix IP
socket amivel lehet ingyenes a böngészés mert ez a fix IP serverük

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7997) axioma válasza Varszegig (#7995) üzenetére


axioma
veterán

Hat, azert a ketto kulonbozik. Az egyikben ugy szol a szerzodes, hogy x ft amiert kapsz y MB-ot a kovetkezo honap vegeig, azaz amiert fizetsz az a MB, es nem az ido, csak a MB-ok gyakorlatilag elevulnek. A hangszolgaltatas szerzodese viszont havidij alapu, ott az alap szolgaltatas maga a rendelkezesre allas, meg ha perceket is csomagoltak bele.
Ha meg csak a mobilnet szolgaltatasra mondtak, az lehet, de az egyszeru, fel kell mondani a fordulonappal a netre a szerzodeset, es akkor nem terhelik arra az 1 napra.

(#7998) Varszegig válasza axioma (#7997) üzenetére


Varszegig
veterán

mobilkvartettem van, arra mondták. majd meglátjuk, lehet nem lógok bele, de a 4 nap időhúzás is nevetséges. (Az volt az indok rá, hogy a "háttércsoport" ellenőrzi, hordozható-e a számom. Amit ott azonnal meg is tudott mondani a srác a gépből, hogy igen, hiszen évek óta nincs hűségem, és nincs tartozásom se. Azaz erre a bonyolult feladatra van egy csoport, amire lehetne egy 10 soros program.) Álmomban nem hittem volna, hogy ha 12 nappal a havi zárás előtt nekiindulok a számhordozásnak, az kevés lesz.:W

[ Szerkesztve ]

(#7999) bandigno válasza darvinya (#7996) üzenetére


bandigno
senior tag

szifon 4ben vagy az egyiket vagy a másikat lehet beállítani! socket v http kell h legyen kipipálva? + van még egy olyan h auto! :)
THX

(#8000) Varszegig válasza bandigno (#7999) üzenetére


Varszegig
veterán

szifon 4 és okostarifa együtt? Ez elég keményen hangzik. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.