Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) Prien válasza Davidoff91 (#7497) üzenetére


Prien
addikt

Drukkolok,hogy sikerüljön és kezedben tarthasd az SGS 2-t. :) Nem tudom,hogy a kedvezményeket össze lehet-e vonni, elképzelhető,hogy nem. De a bónusz az akkor is jár.

A kevés is több a semminél.

(#7502) csab2 válasza Davidoff91 (#7497) üzenetére


csab2
veterán

Én a helyedben felhívnám az ügyfélszolgálatot, és rákérdeznék, hogy mennyi bónuszod van. Ha azt a választ kapod, hogy 7500, akkor egyből rákérdeznék, hogy akkor ez miért nem látszik az Online-on, mert te úgy szeretnéd megrendelni az 5% miatt. Mondjuk már itt többen is, hogy az Online ilyen szempontból megbízhatatlan.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7503) csab2 válasza zoli62 (#7498) üzenetére


csab2
veterán

Naja, 1 év tarifamegtartással vettem. Augusztusban jár le. Erre az egyetlen értelmes tarifacsomagot amire váltani akartam (MobilKvartett), megszüntette a Telenor. :( Pech. Éppen most agyaltam, hogy mire válthatnék. Az okostarifák nem tetszenek, mert meg van különböztetve a hálón belüli/kívüli irány. Valszeg alaptarifa 3 lesz, mobil online 500-zal és sms 30-cal. Ez havonta összesen 6470 forint, ami röhej, mert a T-nél a MédiaMánia S csak 4990 forint és azért több percet lehet lebeszélni, több sms-t tartalmaz és a percdíjai is jobbak. Szívás!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7504) gabesz82


gabesz82
senior tag

sziasztok.találkozott-e már vki a következõvel? Telenor hálózat, engem addig nem tudnak hívni amíg aznap nem kezdeményezek hívást, amint megtörténik a kimenő hívás onnantól kezdve elérhető a telefon. A jelenség biztosan nem készülékhiba, ugyanezt produkálja az én Galaxy S-em, édesapám ZTE Blade-je és egy másik ismerős hagyományos szétnyitós Samsung telefonja is. mi lehet ez vajon?

PSN: Morfologus82

(#7505) Qru


Qru
MODERÁTOR

Tegnap gyanússá vált, hogy nem hív fel senki. Megnézem és nem voltam fent a hálózaton. Kijelentkeztem, majd vissza de továbbra is enm érhető el a hálózat szöveget dobta a gép.
Egy teljes restart kellett mire fel tudtam jelentkezni.
Ez mitől lehet? Telenor hibája vagy a készüléké?

#nincsbennetarcsi

(#7506) Davidoff91 válasza Prien (#7501) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Prien te gyári rommal használod az SGS2-t? Neked előjött a kijelzősárgulós hiba? Nem forrosódik fel nagyon használat közben a készülék?

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7507) kano válasza Qru (#7505) üzenetére


kano
nagyúr

Valószínűleg a Telenoré, nekem naponta több is van ilyen. De van amikor 2-3ig semmi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7508) Qru válasza kano (#7507) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, mert most jár le a gar a telóról de ha nem a teló hibája akkor feleslegesen nem szopt@tom magam a gariztatással. Thx.

#nincsbennetarcsi

(#7509) kano válasza Qru (#7508) üzenetére


kano
nagyúr

Mostanában nekem (és a kollégáim közül többeknek) nagyon sza* a Telenor hálója mind 3G mind 2G. Persze ettől még elképzelhető, h a telefonod rossz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7510) Prien válasza Davidoff91 (#7506) üzenetére


Prien
addikt

Vásárlás után még volt 72 órám tesztelni, mindenféle LCD tesztet és szürke képernyős tesztet megnéztem. A teló hibátlan, gyári rommal használom. Nagyobb igénybevételnél (pl. online netes játék) melegszik a kamera környékén, de ez szerintem természetes és nem igaz,hogy égeti az ember kezét. Sima netezéskor semmi. Most is erről nyomom. Nem mellesleg a HTC Sensation is melegszik a hardveres gomboknál és mögötte, a 2X topicban is előfordult, sőt, a SE Arc topicban egy esetben a műanyag ház elrepedt...Szóval aggodalomra nincs ok, eddig csak 3 millióan használunk ilyen telcsit,de bővül még ez...:D Na jó, nem kampányolok, csak eddigi legjobb telóm és öröm....de ki gondolta volna,hogy Samsungom lesz valaha...:D

Gabesz82: szerintem Telenor torony hiba lehet, jelentsd be a dolgot a 1220-on.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7511) Qru válasza kano (#7509) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ma még nem jött elő szerencsére. 2G-n nyomom, mert ha netezek akkor wifi-ről tolom.

#nincsbennetarcsi

(#7512) kano válasza Qru (#7511) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor az szerintem háló lesz. Ma is volt rossz nálunk a 2G hálója a Telenornak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7513) tomp


tomp
félisten

Én azt hittem, hogy a családi csomag csak országon belül érvényes. Hát nem. Az egyik számlás kiutazott külföldre. Megrendeltük a családi csomag mellé a roaming hívót. Így a másik tag tovàbbra is ingyen hívja, a külföldön tartózkodó pedig csak az egyszeri kapcsolási díjat fizeti. Percdíj neki sem lesz. :-D

(#7514) Diamond500 válasza Landsmann (#7465) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem is Telenorról visszaállt H Pannon 3G-re az operátor felirat... Pannon föggő nokia e51-en :Y

(#7515) zoli62 válasza csab2 (#7503) üzenetére


zoli62
addikt

Hát az, sajnos. Én erre jobb megoldást találtam. Beszélgetsre már inkább 30-ast, vagy 70-est használok.

(#7516) MaciG


MaciG
addikt

Skacok, ez szerintetek mi?

2011.07.03.-án este 23:44-kor kaptam bnőmntől egy ilyen sms-t :"Tartsa meg ezt az üzenetet. Ettől: IMEI: (itt egy 15 jegyű számsor) "

Ő nem küldött ekkor semmit, mert együtt aludtunk és a kimenő üzenetei közt se volt ilyen. Telefonját nem lopták el, ott volt az asztalon. Mindketten előfizetésesek vagyunk egy úgynevezett "pedagógus csomagban"

BANZAII

(#7517) Landsmann válasza Diamond500 (#7514) üzenetére


Landsmann
addikt

A másik, itthoni telefonon maradt a Telenor HU. Az nem roamingolt.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7518) Qru válasza Landsmann (#7517) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Roming után nekem is Pannon-t ír ki és így is maradt, pedig már vagy 2 hete hogy itthon vok.

#nincsbennetarcsi

(#7519) Landsmann válasza Qru (#7518) üzenetére


Landsmann
addikt

Az az érdekes, hogy mikor Pannonról Telenorra váltott, azóta nagyon sokszor roamingoltam, maradt a Telenor. Most közel voltam a szlovák határhoz és átállt az egyik szolgáltatóra. Mikor visszaváltott, már Pannon lett megint. A román roamingolás után nem volt névcsere, pedig sokszor voltam kint. Utána voltam még Felvidéken, akkor másik szolgáltatóra állt a telefon, de a Pannon megmaradt, mint ahogy a haver telefonján is. Nem számít kikapcs/bekapcs, meg az adatkommunikáéció sem. Annak idején wapkapcsolat után állt át Telenorra.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7520) Qru válasza Landsmann (#7519) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Horvátoknál voltam. Mióta visszajöttem Pannont ír. Igaz adatforgalom nem volt hálónát nálam (only wifi). Pedig jó párszor volt azóta nálam is ki-be kapcs.

Lehet visszavette a céget a Telenortól a Pannon?! :DDD

#nincsbennetarcsi

(#7521) MaciG válasza Qru (#7518) üzenetére


MaciG
addikt

És még nekem is Pannont ír amióta telefonáltam külföldről. :)

BANZAII

(#7522) Gerisz válasza MaciG (#7516) üzenetére


Gerisz
addikt

Öcsém Samuja nekem is küldött kétszer 06.19-én, de ő cserélt akkor kártyát mindkétszer.

(#7523) Diamond500


Diamond500
senior tag

Nekem pár napja állt át, vihar volt és szerintem elment a Telenor térerő és átmászott Szlovák hálózatra.. azóta H Pannon 3G van.. Vajon egy SIM frissítéstől visszaállítódna?

(#7524) Qru válasza MaciG (#7521) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze nem mintha nem lenne mind1 mit ír ki... :D Csak fura sztem is.

#nincsbennetarcsi

(#7525) MaciG válasza Gerisz (#7522) üzenetére


MaciG
addikt

És akkor sikerült rájönnötök, hogy ez mit is jelent? :F

BANZAII

(#7526) Gerisz válasza MaciG (#7525) üzenetére


Gerisz
addikt

Akkor azt írtam volna, hogy tudom, de csak ennyi van, mondjuk tovább nem is foglalkoztatott.

(#7527) 1430 válasza MaciG (#7516) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem ezt azért kaptad, mert a barátnőd beletette a SIM kártyáját egy olyan telefonba, melyre beállított az "előző tulaj" egy olyan alkalmazást, ami idegen SIM behelyezésekor egy alternatív számra (a tiédre) SMS-t küld, így ha ellopják a telefont, tudni lehet, hogy kit kell keresni. Mivel a te számod lett beállítva alternatív számnak, vagy te, vagy egy általad ismert személy állíthatta be a funkciót. A telefon honnan van? Tiéd volt vagy egy rokoné/haveré?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#7528) kano válasza Qru (#7505) üzenetére


kano
nagyúr

Nagy valószínűséggel a Telenoré. Pár hsz-szel korábban volt ilyen gondja másnak is és nekem is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7529) Qru válasza kano (#7528) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, akkor megnyugodtam hogy nem az SGS-em kakk. Monndjuk szerencsére azóta nem fordult elő, csak akkor 1x.

#nincsbennetarcsi

(#7530) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Hamarosan kapható az Xperia Neo a Telenornál, már fel lehet iratkozni az értesítő e-mailre. Ami igazán meglepett, hogy olcsóbb lett az Optimus Black, Simply All csomagban 50 000 Ft, ilyen sem minden nap történik a Telenornál, hogy árat csökkentenek. Mellesleg, miért ilyen fontos számotokra, hogy mit ír ki a telefon? Nem mindegy, hogy Pannon vagy Telenor?:D Olvastam egy érdekes hírt, eléggé elképzelhető, hogy lesz 4. mobilszolgáltató. Ha ez megvalósul tuti megyek oda, az első előfizetőknek nagyon jó akciókat nyomnak majd ha életben akarnak maradni...:)

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7531) Landsmann válasza Davidoff91 (#7530) üzenetére


Landsmann
addikt

MIndegy mit ír ki, csak érdekes a váltás. Mindenképpen valahogy a roaminggal függ össze.
Nem hiszek a negsedik mobilszolgáltatóban. Legfeljebb valami virtuális szolgáltató lehet, mert aligha érné meg nekik kiiépíteni egy rteljes hálózatot egy ennyire lefedett piacon. Ha nem országos a lefedettségük, nem sokat ér. Az országoshoz meg hatalmas pénz kell, ami valószíűleg már sosem térülne meg. Lehet, majd csalogatják az lőfizetőket, aztán ők is ugyanannyiért adják a szolgáltatást mint a t9öbbi. Mert minek adni olcsóbban, hza drágán is el elhet adni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7532) Davidoff91 válasza Landsmann (#7531) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Tudomásom szerint anno a Vodafone is a pannon hálózatán kezdte. Tegyük fel, jön egy új szolgáltató, és használja a T-mobile vagy a Telenor hálózatát (a Vodáét ne használja mert az retek...:D). Ahhoz, hogy előfizetőket szerezzenek egy ilyen telített piacon, nagyon jó árakat kell nyújtani. Ha megkapom a nagyon jó áraimat kedvező készülékárakkal, akkor nagyon nem érdekel, hogy Telenor vagy T-mobile vagy akár Vodafone hálózatot használnak...Ha ez a dolog tényleg megvalósul ilyen feltételekkel, én szerintem nyitok az új felé...A Nokia hűségemet is hátrahagytam, a Telenor is kezdi eljátszani a hűségemet, kezd bennem kialakulni a mérhetetlen vállalkozó szellem.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7533) Rickazoid válasza Davidoff91 (#7532) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azért szerintem virtuális szolgáltatóként nem lehetne Magyarországon túl nagy sikere. Gondolj bele, hogy a szolgáltató, akinek a hálózatát használja, belemenne-e a dologba, ha a leendő virtuális szolgáltató jobb és kedvezőbb csomagokat ajánlana. Sok ügyfelet csábítana át, tehát vagy nem engedné meg egyik sem, vagy csak olyan feltételekkel, hogy a negyediknek ne érje meg virtuálisként a többiek árai alá menni. Mindenképp függetlenként érné csak meg erre a piacra belépni mert csak úgy tudna a többiek alá ígérni, de ahhoz kellene pár év.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7534) kano válasza Rickazoid (#7533) üzenetére


kano
nagyúr

Ez nem arról szól, hogy bele megy-e, hanem arról, hogy a hatóságok kötelezik a szolgáltatókat, hogy tegyék elérhetővé a hálózatukat annak aki a piacra lép.
Még a max. kérhető árat is megszabják a hálózatért.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7535) bob011 válasza Killer man (#7391) üzenetére


bob011
tag

"központi javítást követő forgalmi díj terhelés"

Nekem azt mondta az üsz, hogy a tarifacsomagom megemelt díja miatt van ami
az előző havi számlából maradt mivel akkor hiba miatt még a régi díjon számlázott nem a megemelten. Egyébként meg erről tájékoztathattak volna, de nem tudtak, csak oda tették mint plusz tételt. :W

(#7536) Rickazoid válasza kano (#7534) üzenetére


Rickazoid
addikt

A hatóságoknak meg a kormány mondja meg, hogy mit és hogyan, a kormánynak meg nem érdeke az árverseny kialakítása egy olyan piacon, ahol árverseny nélkül is mindenki fogyasztó. Az EU meg ebbe nem tud beleszólni kellő mértékben. Virtuális szolgáltató tehát valószínűleg nem fog tudni valós versenyt kialakítani. Amúgy a frekvenciaszabályozási rendelet szerint egy negyedik, a többiektől független szolgáltató licitálhat a szabad frekvenciák egy részére, a többit felosztják. De azt, hogy a licitálók közül ki felel meg, a kormány dönti majd el. Tehát még mindig nem tudni semmi biztosat, akár mindenkit kizárhatnak, erre is meghagyták a lehetőséget.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7537) sifarr válasza Landsmann (#7531) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem hiszek a negsedik mobilszolgáltatóban.
A végeredmény tekintetében (nem lenne 4. szolgáltató) akár igazad is lehet. De szerintem nem azért, amit indoklásul írsz.
... mert aligha érné meg nekik kiiépíteni egy rteljes hálózatot egy ennyire lefedett piacon.
A vezetékes telekommunikációban a technológia konverziója a komplex szolgáltatás felé (egy spagócán mindent: TV, internet, vezetékes telefon) tolta el a kínálati piacot. A fogyasztónak is jó, mert így olcsóbb.
A komplex csomaghoz viszont hozzátartozik a mobil is. Egyáltalán nem véletlen, hogy az egyetlen szolgáltató, amely mindent tud egyben kínálni, az már a lakossági piacon is megjelent ilyen csomaggal (Paletta, részben a FUN).
Amikor a mobil is átvált IP alapra, akkor a technológiai konverzió még jobban a komplex szolgáltatás felé hat.
Nem véletlen, hogy a Digi már legutóbb is szeretett volna frekit nyerni. Internet,TV, telefon már van neki ...
A nagyobb vezetékes szolgáltatóknak előbb-utóbb kínálniuk kell mobil szolgáltatást is. Viszonteladóként? Kooperációban? Nem az igazi. Ha most van pénzük, akkor érdemes indulniuk a 900-as frekiért. A hálózat kiépítése még mindig olcsóbb, mint felvásárolni mondjuk a Telenor-t. :)
Új szereplőben viszont én sem hiszek. Legfeljebb, ha strómanról van szó.
Persze egy 4. megjelenése a piacon a jelenlegi háromnak nem érdeke. Másért a T-nek és másért a Vodának, Telenornak.

[ Szerkesztve ]

(#7538) Cloud_s válasza gabesz82 (#7504) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Én már találkozam vele. Ide is beírtam:

[link]

Telenor ügyfélszolgálatot is hívtam, ők készülékhibát mondtak, de így, hogy már többünknek van ugyanaz a hiba, valószínűleg a Telenor a ludas, csak megpróbálták elkenni. :)

Pedig legalább annyit jó lenne tudni, hogy mikor szűnik meg...

(#7539) krystman válasza Cloud_s (#7538) üzenetére


krystman
őstag

Én is észrevettem ezt a hibajelenséget! Nekem egy előfizetéses számom csinálja ezt, ebbe a hónapban kb. vagy 8-10x biztos előfordult. És csak akkor jó, ha arról indítok hívást. És természetesen ahogy írtad is, oplogó, térerő fullon van, és annak ellenére is elérhetetlen. Hát ez nagyon kellemetlen, mert ha épp olyan hívna, nem érhet el. Max ilyenkor annyit szoktam tenni, hogy ha otthon vannak, akkor a vezetékest megcsörgetem, és szólok, hogy kapcsolják ki-be, mert elérhetetlenek.:) Én is amúgy a telefonra gondoltam, hogy talán az a rossz, de ezek szerint nem az.

(#7540) krystman


krystman
őstag

A 4dik szolgáltatóhoz meg annyit szerintem, ha lenne is ilyen, teljesen felesleges. Ettől, hogy 3 szolgáltató van, ettől is azt várták, hogy majd lemennek az árak. Részben igaz is. De, ha megfigyeli mindenki ezt a három szolgáltatót, szinte mind ugyan azokkal az árakkal dolgoznak, a kártyás csomagjaik, mind a háromnak pocsék, ugyan azokat a tarifákat találja meg az ember, nagyon kicsit megkancsarítva a percdíjakat. Számlásnál is szinte mind a 3szolgálatónál ugyan azok a percdíjak vannak egy olcsó tarifánál, a T köztudott a hálózaton belüli beszélgetést díjazza az olcsóbb percdíjakkal, de a kívülre irányuló hívások megegyezik a kettő szolgáltató hasonló perdíjával. Szóval nem igazán értem, hogy mitől várnak valamit, hogy olcsóbb lenne a beszélgetés a 4dik szolgáltatótól ha lenne is, hisz mondhatni egymás közt megállapodtak, hogy mindannyian kb. ugyan azokkal az árakkal dolgozunk, és így nem kell semmiféle (harc) egymásközt.

(#7541) kano válasza Cloud_s (#7538) üzenetére


kano
nagyúr

Állítsátok a hálózat típusát 3G/GSM-re és így talán jó lesz.
Nem minden eset jelent hálózat hibát, lehet, hogy valakinek tényleg a telója távozott
az örök térerőkbe. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7542) Cloud_s válasza kano (#7541) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Már próbáltam, nem segített...
Túl sokan jelezték ugyanazt a problémát ahhoz, hogy véletlen legyen.
Szerintem egyre inkább úgy tűnik, hogy a szolgáltató a ludas a dologban, de persze jó lenne tudni, hogy mi is történik ilyenkor pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#7543) tomp


tomp
félisten

A galaxy minivel sokkal jobb a térerő. A régi SE teló már rég eldobja magát, a mini még vígan megy. :) :))

(#7544) csab2 válasza krystman (#7540) üzenetére


csab2
veterán

A Voda megjelenése azért jelentős árversenyt/áresést generált emlékeim szerint.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7545) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Sziasztok!
Pár kérdést szeretnék feltenni, mivel pár oldalt itt visszaolvasva úgy tűnik, h avatottabbak vagytok mint a telenor ügyfélszolgálata:
1. Van egy 2 éves hűségnyilatkozatom 1 év tarifahűséggel. Egy év után RedBull és Djuice tarifákra is lehet váltani, vagy csak a Telenor kínálatában szereplőkre (a honlapon ebbe tartozik a RedBull is)?
2. Az említett előfizetéshez van egy 500 MB-os net csomagom. Székesfehérvár szélén (belterület) az itteni fel- és letöltési sebességet produkálja: http://speedtest.net/result/1315883029.png Holott a honlapjukon Székesfehérvárt szélessávval lefedettnek hirdetik. A sebesség még a minimális értékek felett mozog, bár ez szerintem gáz egy nagyvárosban. Normális ez az érték szerintetek?
3. Vettem egy Samsung Tab-ot, amibe egy Djuice 29-es kártyát raktam. Rendeltem rá egy 100 MB-os net díjcsomagot. Kértem rá vagy három beállító SMS-t, az utolsót már a tel. ügyfélszolgálat küldte. Elfelejtették mondani, h Androidon ez nem működik, így nekiálltam netről levadászni a beállításokat, mivel valami online APN-t emlegettek. Újból telefonáltam az ügyfélszolgálatra, tájékoztattak, h a telenor.hu/android oldalon találom a beállításokat, mire mondtam nekik, hogy a net APN vszínüleg nem lesz jó. Így most az APN: online. Az a gyanúm, hogy így is csipegeti az egyenleget netezéskor, ill. pontosan még nem tudtam követni, mivel a Telenor Online-on nem percrekészek az adatok. Jó ez a beállítás (APN: online), vagy valamit át kell még állítanom DJuice-nál?
4. A meglévő havidíjas előfizetésemhez tegnap vettem még egyet hűségre (Tabhoz, Alap1). Az onlájn rendszerbe belépve láttam az új hívószámot is a legördülő listában, majd eltűnt. Csak napok kérdése és aktiválódik, vagy hívjam ezeket az értelmeseket?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#7546) csab2 válasza alba-regia (#7545) üzenetére


csab2
veterán

1. Redbullra nem válthatsz, mert RB tarifacsomagot csak telefonnal együtt lehet venni. Djuice-ra meg csak akkor, ha nem vagy még 26 éves.
2. Személyes tapasztalatom az a 3G-ről, hogy... Szóval nem jó. Szegeden belvároshoz közel épületen belül még a sima 3G is elmegy, nem hogy a HSDPA. Szóval szerintem ez sajnos természetes. :(
3. Passz. Nekem net az APN és tökéletesen megy vele a net. (Omnia7, de így volt SGS-en is.)
4. Passz. Szerintem telefonáljs az ügyifogyinak.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7547) tome.jr


tome.jr
addikt

Sziasztok!

Nem olvastam eddig a topikot ezért bocs ha kitárgyalt témába kérdezek, de előfordult már valakinél, hogy hívták vagy sms-t küldtek neki és nem jelezte ki a telefon? Ha igen akkor milyen telefonnal?

(#7548) Prien válasza tome.jr (#7547) üzenetére


Prien
addikt

Nekem volt már ilyen valamikor nagyon régen, asszem SE K550i telóval. Cseréltettem kártyát és már azon a telón is lehetett szoftvert frissíteni, utána megoldódott. De jól emlékszem rá,hogy a vezetékesről csörgettem magam, ott volt a mobil a kezemben, full térerővel, bekapcsolva, az automata pedig mondta,hogy a:hívott szám jelenleg nem elérhető...

A kevés is több a semminél.

(#7549) Tejföl válasza tome.jr (#7547) üzenetére


Tejföl
tag

Ezt a kérdét inkább az optimus 2x topikjába dobd fel. De ez köztudott róla hogy sokaknál pl töltés közben nem jelzett hívást a teló. ez is valami hasonló lesz :)

(#7550) Landsmann válasza tome.jr (#7547) üzenetére


Landsmann
addikt

SE K750i-vel néhányszor tapasztaltam. DE hívni sem tudtam róla. Ha felhívtam, csak trallalázott, mint mikor nemlétező számot hívunk. Kikapcs, bekapcs és már jó is. Talán 3-szor fordult elő, egymáshoz viszonylag közeli időpontban. Nem biztos, hogy a telefon a ludas. Mert ugye az vagy fent van a hálózaton, vagy nem. ha igen, d emondjuk nem csörög, a hívó akkor is köcsöngést hallana. Ha meg nincs a hálón, akko hangposta, vagy bemondás, hogy jelenleg nem elérhető. De ez a trallalázás kicsit mellbevágott először. Nem volt számlatartozásom, nem is figyelmeztettek, hogy valami lenne, hát mondom csak úgy mégsem kapcsolhatnak le. Hát nem is. Más volt a gond. Sosem jöttem rá mi volt az, de szerintem inkább a rendszerben volt valami gabesz.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.