Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) fateless válasza Davidoff91 (#6549) üzenetére


fateless
veterán

Ez esetben akkor vedd meg az előfizetést két év hűséggel azzal az előfizetéssel, amire váltani szeretnél - számomra eléggé kézenfekvő megoldásnak tűnik... :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6552) Davidoff91 válasza fateless (#6551) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

A helyzet ennél jóval árnyaltabb...Tömören leírom.:) Szóval én nem akarok új előfizetést a Telenornál, nekem csak telefon kell (Djuicenál van már Számlás 20 előfizum és a világért le nem mondanék róla). Szóval a dolog lényege az lett volna, hogy a Djuice-os listaárnál olcsóbban hozom el a telefont, de nem lesz új számom/új előfizetésem stb. Ezért gondoltam arra, hogy megveszem a Telenor boltban, vállalok 2 év hűséget, de azonnal tarifát váltok (valamilyen kamu kártyás, a sim kártya úgyis "kuka"), mert nem kell a 6000 meg 9000 Ft havidíjú előfizetés. Így kb érthető? (a Djuice boltban a srác mondta ezt nekem, úgyhogy a dolog valahogy kivitelezhető...:D) Plusz ugye a Telenornál mindig előbb-utóbb jön a 10 000Ft-os telefon beszámítás, ami Djuice-ra nem érvényes!

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6553) club1 válasza Davidoff91 (#6552) üzenetére


club1
veterán

Tarifát válthatsz a postpaid (utólag fizetett vagy számlás) díjcsomagok között. Azaz kártyára nem válthatsz át kötbér nélkül, mert az a postpaid előfizetői szerződésed felbontásával járna.

(#6554) dedike válasza Davidoff91 (#6552) üzenetére


dedike
addikt

Hát...ha neked megéri, ne halogasd a döntést! :N

(Mondjuk, amit én láttam az oldalukon, igazán jó áron csak "drága előfizetéssel", és "tarifa hűséges" módon vannak csak készülékek!)

Jó szerencsét!

(#6555) Davidoff91 válasza dedike (#6554) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Előző HSZ-em át akartam írni (csak már letelt az idő), mert menetközben megnéztem a Telenor oldalát. Valami derengett amúgy, hogy postpaidek között lehet csak "bűntetlenül" váltani, de akkor mostmár legalább tuti. Amúgy drágították a 2év hűség tarifahűség nélkül árakat. Tudom, hogy előbb körbe kell nézni aztán kérdezni, de a fene se gondolta, hogy mások olcsóbbá teszik a Telenor meg drágít újév alkalmából, na mindegy. Ennek fényében tényleg kár trükköznöm, és akkor már megveszem majd a Djuice boltban. Azért köszönöm a segítséget emberek!:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6556) doc


doc
nagyúr

tenyleg, arra nincs valami csomag, hogy minimalis beszelgetessel (mondjuk havi 1 perc, nem rohog! :DDD ennyit is csak akkor beszelek ha muszaj, skype-on 2 cent percenkent a vonalas hivas, meg a mobil sem olyan orult draga), havidij nelkul normalis aron mobilnetezhessek? nem kell nagy adatforgalom, csak neha-neha, de olyankor jo lenne ha nem lenne 1500 ft egy mega...

(#6557) dedike válasza doc (#6556) üzenetére


dedike
addikt

Ha átjössz a magenta topikba, ott elmondom... :D

Davidoff91:

Tehát akkor meggyőztünk... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6558) Davidoff91 válasza doc (#6556) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Oyan konstrukcióra gondolsz, mint ami ha jól tudom a T-nél van az iPad kapcsán?

dedike: höhö meggyőztetek, de ne szokj hozzá a győzelem izéhez!;]

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6559) doc válasza dedike (#6557) üzenetére


doc
nagyúr

kizart, magentas mobilnettel kezdtem, vonaton onnantol kezdve hogy kiment a vonat a Delibol meg csatlakozni sem tudott, ugyanez itthon is (videki falu, 80 cm-es kofalakkal)

az utana vett pannonos mobilnettel egesz vonatut alatt remekul netezek (leszamitva az utolso 20 percet a bakonyi dombok kozott), itthon is lassan, de stabilan mukodik

szoval kosz, de magenta kizart :)

Davidoff91: fogalmam sincs mi van T-nel, a fenti okokbol adodoan ez maximum mint viszonyitasi/hivatkozasi alap erdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#6560) dedike válasza doc (#6559) üzenetére


dedike
addikt

Értem. Te tudod... de a Telenornál nincs ilyen lehetőség, amivel csak netezni lehet? :U

Jó szerencsét!

(#6561) doc válasza dedike (#6560) üzenetére


doc
nagyúr

de van, az van most a 3G modemben, de nekem olyan kell, amivel beszelni IS lehet (bar ha jol emlekszem, ehhez is lehet kerni a beszelgetes engedelyezeset)
a fo problema, hogy ez is tobbe-kevesbe havidijas (X osszegert Y adatforgalom 45 napig)
igy ha mondjuk hasznalni akarom egy hosszu utazas alatt, ami utan kulfoldre megyek, akkor csak azert kell kifizetnem mondjuk 2000HUF-t, hogy arra a rovid idore hasznalhassam, a tobbi meg karba veszik
a napidijas meg egyreszt szinten nem tul olcso egy napert, masreszt alig van benne adatforgalom

amugy megneztem a magentas iPad csomagokat, de azok is hasznalhatatlanok: vagy havidijas, vagy draga (napinet)

ugy nez ki, nem lesz mas megoldas mint a havidijas, havonta egy ezrest talan meger hogy barmikor hasznalhassam

(#6562) Davidoff91 válasza dedike (#6560) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

100%, hogy van, de nem találom a Pannon (utálom a Telenor nevet) oldalán (én kérek elnézést a saját bénaságom miatt:D). Ismerősömék amíg ki nem költöztek Angliába egy pendrive kinézetű modemet használtak otthon netezésre (ilyen van a Vodánál és a T-nél is ha jól tudom). És ők semmi másra, csak a netezésre (Skype és társai) használták azt a sim kártyát. Akkor tudtam meg, hogy az EDGE nem is lassú, Skype-olni simán jó.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6563) dedike válasza doc (#6561) üzenetére


dedike
addikt

Nálunk minden netcsomaggal lehet telefonálni... :K

Jó szerencsét!

(#6564) doc válasza Davidoff91 (#6562) üzenetére


doc
nagyúr

persze hogy van, ezt mondom en is (bar az enyem konkretan djuice-os, nem tudom letezik-e pannonos megfeleloje), csak havidijas

vagyis ket verzio van: vagy fizeted a havonta legalabb 1000 penzt hogy mindig legyen lehetoseged netezni, vagy elmebeteg osszegeket fizetsz ki minden bit utan...

dedike: itt is :P legalabbis az ugyintezo megkerdezte anno, hogy legyen-e rajta beszelgetes, mondtam hogy en a telefonban levovel sem beszelek soha, szoval tok folosleges :D gondolom utolag is lehet engedelyeztetni
viszont a szamomat nem akarom megvaltoztatni, ezt hasznalom mar 10+ eve

breeeking, beszaras :Y [link]

[ Szerkesztve ]

(#6565) Davidoff91 válasza doc (#6564) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

megtaláltam, majdnem kiverte a szemem!:DD
itt nézz körbe!

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6566) doc válasza Davidoff91 (#6565) üzenetére


doc
nagyúr

kosz, de ez havidijas, szoval nekem nem nyero
raadasul nem is kell ilyen orult adatmennyiseg, csak hogy a telefonnal elnetezgessek utazas kozben ha faradt vagyok olvasni/kodolni es meguntam a jatekokat, vagy mondjuk a traffipax-figyelo programot hasznalni :D

(#6567) dedike válasza doc (#6566) üzenetére


dedike
addikt

elnetezgessek utazas kozben +a traffipax-figyelo programot hasznalni

Együtt? :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6568) doc válasza dedike (#6567) üzenetére


doc
nagyúr

nana. tudod milyen unalmas az autopalya? :DDD

(meg mielott valaki nekem este: tessek erteni :P)

amugy nem is hulyeseg az otlet, TTS ugyis van az Androidban, a google szovegfelismeroje/keresoje marhajo, a kettot otvozve egesz jol el lehetne netezgetni anelkul hogy raneznek :) mondjuk mondanam neki hogy 'olvasd fel az itcafe.hu hireit', o meg csinalna :C

(#6569) dedike válasza doc (#6568) üzenetére


dedike
addikt

:C

(szerintem szabadalmaztasd... :D )

Jó szerencsét!

(#6570) Davidoff91 válasza doc (#6566) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Akkor nem értem mit szeretnél pontosan, de mostmár mindenképpen segítek megoldást találni!:D Egyik hozzászólásodban laptopról volt szó. Ha laptophoz kell net, akkor tudod azt csinálni, hogy szerzel egy pannonos modemet és hozzá kell egy sim kártya. Itt két járható út van vagy a pannontól választasz net csomagot, amit linkeltem (de ez nem jött be neked) vagy pedig Djuice-nál szerzel egy feltöltőkártyás simet és hozzá kérsz 100MB vagy 500MB adatforgalmat (és csak ezt kell fizetned, egyenlegfeltöltés nem kell). Ha telefonhoz kell, akkor meg Djuice-nál kérsz net szolgáltatást, és választasz forgalmi korlátot (mint az előző esetben). A kérdésem viszont az lenne, hogy ahhoz a sim kártyához kell a net, amin telefonálsz (gondolom ez van az Androidos telefonodban) vagy egy új sim kártya kell neked?

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6571) dedike válasza Davidoff91 (#6570) üzenetére


dedike
addikt

Azt szeretné, hogy amikor nincs otthon, vagy utazik, vagy ilyesmi, akkor is tudjon a telefonjáról netezni. Mindezt úgy, hogy ne legyen túl drága (nem kell nagy adatmennyiség sem), s lehessen hívásokat is indítani, ha szükséges. ;)

Jó szerencsét!

(#6572) doc válasza Davidoff91 (#6570) üzenetére


doc
nagyúr

koszi a kitartast :D

modem+sim van, de azzal pont az a gond, hogy elore meg kell vennem a 'csomagot', akkor is ha csak utkozben akarok nehany forumra ranezni pl, raadasul ha otthon nem rendelem meg, akkor utkozben mar cseszhetem... ha meg csak alkalmankent kell, akkor nagy luxus egy 1000 ft-os netcsomagot megrendelni par mega forgalomert, viszont enelkul meg embertelen draga a netezes, sima forgalomalapon :(

de mivel ez van, es neha jol is jon, a telefonban levo SIM-re kene
egyelore a 1000HUF/100MB csomag nez ki a nyeronek, az eleg kell hogy legyen, de az is havi 1000HUF, es ha nem hasznalom (most januarban pl alig leszek Magyarorszagon) akkor felesleges penzkidobas :(

dedike remekul osszefoglalta :D

[ Szerkesztve ]

(#6573) fateless válasza doc (#6572) üzenetére


fateless
veterán

Mi van a Voda instant netjével? 50 MB ingyenes, ha azt átléped, akkor 250 megáig 1000Ft. feltöltőkártyás, olcsó, jó. Persze ezt nem lehet a telefonálásra használt SIM-hez igényelni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6574) dedike válasza fateless (#6573) üzenetére


dedike
addikt

Ugyanaz, mint a Domino web és a Domino web Quick esetében. Nem lehet fogadni/indítani hívásokat.... :(

Jó szerencsét!

(#6575) Davidoff91 válasza doc (#6572) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Okés mostmár világos.:D Csak néhány korábbi mondatoddal elvittél a málnásba.:P Én szeptemberben váltottam Számlás 20 előfizetéses csomagra (előtte Pannon majd Djuice kártyás voltam). Ha itt megnézed, akkor egy 500Ft-os szolgáltatás (nekem ez a 100MB forgalmikorlátos mobilnet) ingyen jár a Számlás 20 és Hálón belül 9 csomagokhoz.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6576) fateless válasza dedike (#6574) üzenetére


fateless
veterán

Tudom, írtam is, hogy nem lehet vele telefonálni, de azért a T-s lehetőségnél messze jobb a V

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6577) doc válasza fateless (#6573) üzenetére


doc
nagyúr

ez nekem abszolut tokeletes lenne, ha:

1) Pannonnal lenne
2) a meglevo SIM-hez lehetne kerni pluszban

persze ez eselytelen, nyilvan nem ongyilkolja meg a szolgaltato magat azzal, hogy csak ugy ad 50MB netet ingyen minden mobilosnak :)

igazabol az lenne a jo megoldas, ha viszonylag korrekt aron, elofizetes nelkul lehetne forgalmi alapon netezni, esetleg valami olcso 'hetijegyet' venni

pl. 10HUF/MB, vagy mondjuk 250FT/het korlatlanul (pl. 25MB-ig rendesen, afolott lassitva, de pluszkoltseg nelkul)

de a legtutibb megoldas az lenne, ha pl a GPRS vagy neadjisten EDGE ingyenes lenne. a GPRS meg egesz realis is, az olyan baromi lassu hogy effektiv, elvezheto netezesre ugyis keves, de neha-neha megnezni par levelet/forumot boven jo lenne

na, almodozas vege :DD

(#6578) Davidoff91 válasza doc (#6577) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Olvasd el a 6575-ös számó hozzászólásom.:D Djuice-os ami neked kell és a számlás 20-hoz és hálón belül 9-hez ingyen jár 100MB forgalmikorlátnyi internet. Ez miért nem jó? Nekem is magasak az elvárásaim, és nekem ez jó volt.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6579) doc válasza Davidoff91 (#6575) üzenetére


doc
nagyúr

a 2500 havidijbol en kb. 25-ot beszelnek le egy honapban :D, irtam hogy szinte teljesen 0 amit beszelek, kb. havi 1 perc :DDD
kozben megtalaltam a 'majdnem' tokeletes megoldast: [link]
csak gondolom nem lehet meglevo szamhoz pluszban kerni :(

MOD: "A djuice reload net tarifacsomag hanghívásra nem, de SMS küldésre használható." :(

[ Szerkesztve ]

(#6580) Davidoff91 válasza doc (#6579) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

"A djuice reload net tarifacsomag hanghívásra nem, de SMS küldésre használható. Az SMS küldés díja bármely belföldi hálózatba 25 Ft/db, bármely külföldi hálózatba: 62 Ft/db."
Ezt az apróbetűs részben találtam a lap alján.:S Hát sajnos akkor nem tudok segíteni...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6581) doc válasza Davidoff91 (#6580) üzenetére


doc
nagyúr

azert koszonom :) arra mindenkepp jo volt ez a kis korbenezes, hogy feltunt pl. a djuice es a telenor mobilnet csomagok kulonbozosege

de a 'netezzmobilon100mb' pl. kimondottan szimpatikus, lehet hogy ez lesz a nyero :)

(#6582) doc


doc
nagyúr

masnak sem megy az online.telenor.hu? ket browserbol sem megy

(#6583) Vangelis válasza doc (#6582) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem működik!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6584) for3l válasza doc (#6582) üzenetére


for3l
senior tag

nálam működik frankón, bár nem valami gyors - sose volt - de megy.

és lenne is egy kérdésem rögtön:

elkezdtem nézegetni ezt a bónusz programot, és ugye rögtön felajánlja, hogy "cserélje le készülékét blabla..", na erre rá is klikkeltem. ekkor be jön ugye egy csomó telefon, ami engem érdekelhet az mondjuk a htc desire -> klikk.
akkor ott van, hogy:
- ajánlat - jelenlegi tarifával
- ajánlat - középkategóriás tarifával
- ajánlat - felsőkat. tarifával

de érdekes, hogy (pl.: középkat-nál) 12hó készülék- és 12hó tarifahűség: 76k; aztán 24hó készülék- és 12hó tarifahűség: 66,5k; majd van még egy ilyen: 24hó készülék- és 12hó tarifahűség: 28,5k. (ebben a kategóriában van ugye pl. a 120perc csomag, ami még nem is lenne olyan vészes, lévén én nem beszélek olyan sokat)

elmentem ezzel a 28,5k-val odáig, hogy rendelhettem volna a készüléket, most akkor hogy van ez? :F

(#6585) for3l válasza for3l (#6584) üzenetére


for3l
senior tag

oké, közben rájöttem :B

12hó/12hó 76k-ért valamint a 24hó/12hó 66,5k-ért a 40hívás és a 120perc csomagokra vonatkozik. a 24hó/12hó 28,5k-ért pedig a mobilkvartett 1000 csomagra. :) (ez a három csomag van sorolva a középkategóriába)

így már mindjárt más, csak ez nincs konkrétan feltüntetve, de összehasonlitgattam az árakat az oldalon lévőkkel és nekem ez tűnik reálisnak.

különben nem értem, miért nem csinál a telenor is perc+net csomagokat (az sms még oké, de az mms-t hova erőltetik ennyire...)

[ Szerkesztve ]

(#6586) Davidoff91 válasza for3l (#6585) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én alapvetően egy dolgot nem értek. Nekem nem kell új előfizetés, csak egy telefon a meglévő Számlás 20 (Djuice) előfizetésem mellé. Ezt hogyan lehet kivitelezni? Mert eddig feltöltőkártyás voltam, és úgy csináltuk, hogy vettünk egy telefont és az új sim kártya meg ment valakihez a családban, csak közben telítődött a család.:D Meg ugye most előfizetéses vagyok már, szóval más a helyzet némileg. Előre is köszönöm a segítséget!:R

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6587) fateless válasza Davidoff91 (#6586) üzenetére


fateless
veterán

4 módot tudok elképzelni:
- használt telefon vétele
- független telefon vásárlása
- megvárni a hűségidő lejártát, majd szerződéshosszabbítással telefonvásárlás
- feltöltőkártyás telefon vásárlása, majd a feltöltőkártyás SIM eladása, vagy leforgalmazás után fiók/kuka mélyére helyezése

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6588) Davidoff91 válasza fateless (#6587) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Szerintem nekem nincs hűségidőm a Számlás 20 előfizetéshez, de megnézem a szerződést, mert nem akarok hülyeségeket beszélni. (Egyébként én 2004 eleje óta Pannonos vagyok, ugyanaz a számom meg minden immár 7 éve, és tarifacsomagot szoktam csak cserélgetni, előfizetéses is úgy lettem, hogy a kártyás csomagot átcseréltem, nem pedig új számot/kártyát vettem).

szerk: Hát a papírjaimból ez nem fog kiderülni, mert tény és való, hogy mikor előfizetést köt az ember(kártyás/számlás mindegy), akkor a papír tetején nagy számokkal ott van a telefonszám, és alatti az adatok, valamint a hűségidős rovat, de a Djuiceos papíron csak annyi van, hogy adataim, meg mikortól érvényes az előfizetés és slussz.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6589) fateless válasza Davidoff91 (#6588) üzenetére


fateless
veterán

Ez esetben két év szerződéshosszabbítással kaphatsz egy telefont...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6590) Landsmann válasza Davidoff91 (#6588) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha készüléket nem vettél számlásra váltáskor, akkor nincs rabság.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6591) Máté94


Máté94
addikt

Kezdek aggódni, hogy mégsem lesz ZTE a Telenornál...

(#6592) Davidoff91 válasza Máté94 (#6591) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

fateless, Landsmann: Köszönöm a segítséget!:R

Máté94: Jön az, ne aggódj!:) Egyszerre kerül be a kínálatba a fehér iPhone 4-el!;]

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6593) Máté94 válasza Davidoff91 (#6592) üzenetére


Máté94
addikt

Nem lehetne az iróniát lehagyni a végéről? :DDD

(#6594) doc


doc
nagyúr

valaki meg tudna mondani a djuice internetbeallitasokat?
a telenoros honlap alapjan megcsinaltam, de nem mukodik :(
SMS-ben meg nem tudom lekerni a beallitasokat, a BEA szot elkuldve SMS-ben semmi nem jon, a telenor online-on meg 'disabled' a link (magaban a HTML forrasban)

most ez van beallitva aktivnak:

Name: Telenor Net (bar gondolom ez mindegy)
APN: net
authentication type: PAP or CHAP
APN type: internet

(#6595) Davidoff91 válasza doc (#6594) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

A telefonod nem tudja magától összevarázsolni az összes szolgáltatói beállítást? Nekem 5800-án van egy varázsló, és az sms/mms/mobilnet mindent magától megcsinál. De megnézhetem, hogy nekem mik a beállítások.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6596) doc válasza Davidoff91 (#6595) üzenetére


doc
nagyúr

a telefon tudja, viszont a pannontol valamiert nem jon meg a beallitasokat tartalmazo SMS
es ahogy irtam, meg a webes feluletrol sem tudom elkuldetni, lehet hogy a telefon tipusa (X8) nem tetszik a pannonnak? :S igaz hogy kulfoldon vettem, de azert nem kene szivatni :D

(#6597) Davidoff91 válasza doc (#6596) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jó ügyes voltam!:D Kitöröltem valami buta ötlettől vezérelve a konfigurációs beállításokat a másik telefonom, a Djuice ugyan egyből elküldi sms-ben a helyes beállításokat, de nem tudok netezni, egyszóval ügyi voltam.:D (szerk: a gyári böngészővel működik a net opera minivel pedig nem)

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6598) doc válasza Davidoff91 (#6597) üzenetére


doc
nagyúr

a gyarival megy, opera minivel meg nem? :S
megnezned hogy milyen beallitasokat kaptal?

(#6599) Davidoff91 válasza doc (#6598) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nem kavarlak össze úgyhogy leírom mit műveltem.:D Szóval alapvetően 5800-át használok, azon van az a profi varázsló amit írtam. Mikor az 5800 szervízben van (ez már eddig jó sokszor előfordult) akkor egy 3110 Classic használok helyette. Na és most azt történt, hogy a 3110-est kezdtem el bűvölni, és azon rontottam el a dolgot, pedig beállítottam, hogy a telefonon lévő programokra is legyenek érvényesek a konfigurációs beállítások (a beállításokat meg a Djuice küldte automatikusan sms-ben). Na mindegy.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6600) Davidoff91 válasza doc (#6594) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Na az 5800-áról levadásztam...
Kapcsolat neve: Pannon Internet
Adatátvitel módja: csomagkapcsolt
Hozzáférési pont neve: net
Felhasználónév/Jelszó: nincs
Hitelesítés: normál
Hálózattípus: IPv4
Telefon IP-címe/DNS-címek: automatikus
Proxy: nincs

Remélem ez segít bármit is.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.