Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) tomp


tomp
félisten

Érdekesen néz most ki a keleti pu. környéke lefedettségben. Egy közeli állomáson már zte megy, de a téren lévőn még nem. A metró lejáró körül szinte már nincs 3g. Ha lemegyünk akkor dobja el a zte-t és vált vissza a helyire aminél visszajön a 3G ikon a H helyére. :-D
Érdekes mennyire erős.

(#7302) bandigno válasza Davidoff91 (#7297) üzenetére


bandigno
senior tag

hol olvastad, hogy vállalhatsz 2 év tarifahűséget is? am nekem sem engedi dpi-re a tarifahűséget a netshop, pedig az 10-15e kedvezmény lenne még! Vagy egy partner boltban mondták?

(amúgy az uccsó infó az, h ezek a "régi" tarifák 1 héten belül meg is szűnnek, lehet azért nem engedi a hűségvállalást)

[ Szerkesztve ]

(#7303) Davidoff91 válasza bandigno (#7302) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Kiválasztasz egy telefont, legyen a példa kedvéért Incredible S. Ha megnézed, van ott egy olyan gomb, hogy bónuszprogramban megújítom az előfizetést. Rányomsz, bejelentkezel, és elkezdődik a káosz szerű procedúra...Kiválasztod először is, hogy a bónuszpénzt új telefonra és csomagra akarod használni, aztán kiválasztod a listából hogy bónuszprogram lakossági előfizetések (nem pont így van megfogalmazva) akkor ott jönnek az ajánlatok, és ott lehet 180 perc csomagra 2 év tarifahűséget vállalni, és a telefonra kapott ár megegyezik az alaptarifa 5-ös árral. Szóval erre a megszűnő csomagra ott a rendszer kínál lehetőséget tarifahűségre is. Példánknál maradva, ha csak simán az Incredible S ártáblázatát nézem, ott nem lehet tarifahűséget vállalni a 180 perc csomagra. Szóval eszméletlen káosz a Telenor oldala. Meg az bónuszprogramos folyamat is....
Prien neked köszönöm a választ!:R

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7304) kano válasza Prien (#7298) üzenetére


kano
nagyúr

Defy az van, köszi. :DD SGS2 érdekelne jó árban. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7305) bandigno válasza Davidoff91 (#7303) üzenetére


bandigno
senior tag

ezt eddig is tudtam, DE a kérdés másik irányba szólt, mivel neki sem engedi, szóval valahol csak olvasta, hogy "jár" a tarifahűség! de thx!

amúgy ezt a káoszt majd 2 hónapja közlöm én is, főleg netshopban.....értékelhetetlen :S

[ Szerkesztve ]

(#7306) lorcsi


lorcsi
veterán

suzasztok !

jól nézem vagy nem hogy a c3 újkártyásan kerül 28-ba?

(#7307) club1 válasza lorcsi (#7306) üzenetére


club1
veterán

Nem értem a kérdésed, de a c3 Praktikummal annyiba kerül. Hogy aztán azzal a praktikumos kártyával mit csinálsz, az már a te dolgod...

(#7308) lorcsi válasza club1 (#7307) üzenetére


lorcsi
veterán

nem vagyok otthon a telenoros dolgokban és az a kérdésem, hogy kártyásan kerül e 28-ba ?
tehát mint a t-mobile kártyásan, csak ahhoz képest ez sokkal olcsóbb
vagy a telenornál ez a praktikum a számlás dolgot jelenti?

[ Szerkesztve ]

(#7309) club1 válasza lorcsi (#7308) üzenetére


club1
veterán

A Praktikum az kártya (prepaid). Tehát olyan, mint rózsaszínnél a Domino.

(#7310) lorcsi válasza club1 (#7309) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi !

(#7311) krystman


krystman
őstag

Akkor ez az új családi csomag mini úgy működik, hogy én mint kártyás 100p-et tudok hívni csoporton belül, viszont ha számlásról hívnak az bármennyi lehet? Amúgy nem bántam volna hogy ezt az ingyenes családi csomagot meghagyták volna akinek már meg van! Régen így voltak a dolgok. Amúgy én sehol nem olvastam idáig, hogy ez az ingyenes csomag meddig él.

(#7312) krystman


krystman
őstag

Akit esetleg érdekel, 1hónapig havidíj mentes a Családi Csomag mini. www.telenor.hu/mini/

(#7313) Prien válasza krystman (#7312) üzenetére


Prien
addikt

Csak utána vigyázni kell, mert automatikusan lecsípik a 390 ft-ot az egyenlegből. De hát mindegy is, én lemondom az egész családit. Meg a hozzám tartozó 3 kártyás családtag is.
Eddig bezsebelhettek 4 emberenként 930 Ft-ot, ezután meg ... Jó üzletet csinált a Telenor. ;]

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7314) Davidoff91 válasza Prien (#7313) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Egyébként régen is fizetős volt a családi csomag, kezdetben olyan 600 forint körül volt asszem, utána emeltek rajta, majd ezután jött az ingyenes időszak, ami sajnos eddig tartott. Nem is értem miért panaszkodtok, a Telenor hálózatot fejleszt, azt pedig valakinek ki kell fizetnie...;]:C

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7315) #35104512 válasza Davidoff91 (#7314) üzenetére


#35104512
törölt tag

Én 1 éve vettem 4db előfizetéses sim -et telenor -nál, kértem ezt a családi csomagot, és kártyánként 990Ft -ba kerül azóta is minden hónapban. Át lettem ezzel verve, vagy, hogy volt ez az ingyenes dolog?

(#7316) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Érdeklődnék van-e valakinek ilyen csomagja és vagy tud-e infót róla. klikk

Olvasgatva a leírást azt írják nincs hűségnyilatkozat a csomag esetén. Ez tényleg így van? Számomra elég hihetetlenül hangzik. Keresgettem apró betűs részt erre vagy bármire vonatkozóan, de nem találtam.

- http://pazsitz.hu -

(#7317) club1 válasza PazsitZ (#7316) üzenetére


club1
veterán

Nincs rá hűség. 3 hónapig ingyenes, ha a harmadik hónap vége előtt mondod le, akkor egy filléredbe nem kerül. Az új (ZTE) hálózat tesztelése, a hálózathasználati szokások felmérése végett találta ki ezt a promóciós csomagot a szolgáltató. Eredetileg május végéig lehetett rá előfizetni. Ezek szerint még most is lehet...
Céges/flottás és néhány, az adott oldalon szereplő díjcsomag előfizetője nem aktiválhatja ezt a promóciós csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#7318) tomp


tomp
félisten

Nagyon úgy néz ki, hogy meggyőzött az új ZTE hálózat. A téren lévő állomáson még a régi rendszer megy, de a környéken lévőn már zte. Az meg szépen lefedi a fél teret is. Így jelenleg 2fajta hálózat is elérhető. Ha a régin vagyok és bejövök a lakásba, a teló átlép zte-re. Ha kilépek, marad azon is. Amig teljesen el nem megy a jel, nem lép vissza a régire.
Hívások nem akadoznak még 1-es térerőn sem! Sebességnél meg szerintem még mindig 3,6-os. Szerintem majd csak később kapcsolnak feljebb.
lásd: hipernet sem azonnal van a zte hálón.

(#7319) krystman válasza Prien (#7313) üzenetére


krystman
őstag

Szerintem felesleges lemondani! Az 390ft a mai világban szinte semmi sem. Ha az előfizetéses hívja a kártyásat, akkor továbbra is korlátlanul lehet telefonálni. Így meg a kártyás hívhat 41ft-ért téged. 10perc többe kerül mint ez a Mini csomag.

(#7320) krystman válasza #35104512 (#7315) üzenetére


krystman
őstag

Nem lettél átverve! Mindig is 990ft volt, én kezdetektől fogva használom, és akkor még kártyásra nem lehetett kérni ezt az opciót, csak is előfizetésre. Utánna lett később 1évre rá kártyásra is. Az ingyenes opció az valamikor Március környékén volt, ha jól emlékszem. Talán még 1-2hete elő lehetett fizetni rá. Amúgy én egyáltalán nem panaszkodok még a 990ft-os áré sem, mert rengeteget spórolok vele! Régen alig beszéltem, és egy hónapban simán elment egy 3600as kártya. Meg figyelhettem, hogy mikor van csúcsidőn kívül mert úgy olcsóbb. Így meg van, hogy egy hónapban összejön 3-4óra beszélgetés is apródonként, bele sem mernék gondolni, hogy ez mennyi lenne, ha ki kellene fizetni ezzel a 41ft-os percdíjjal. Szóval szerintem megéri. Főleg annak aki napi szinten beszél a családtagokkal. Persze ez az én véleményem.

(#7321) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Sziasztok!

Red Bull Mobile Simply All tarifacsomagom van, ami havi 4990 Ft lenne, ahogy azt a szerződésben is aláírtam 2 évre, 1 év tarifamegtartással.
Ennek ellenére megjött az e havi számla, amiben 5490 Ft van, illetve lefelezték a mobilnet mennyiséget is 500MB-ról 250MB-ra.
Ügyfélszolgálat azt mondta, hogy az infláció miatt történt ez az emelés és ez teljesen természetes és ez még így is egy nagyon kedvező díjcsomag. Ez nem egyoldalú egy kicsit? Én vállaljak hűséget 2 évig, ne váltogassak alacsonyabb havidíjú csomagra, de ők bármikor emelhetnek mindenféle tájékoztatás nélkül? Ja, igen! Kérdeztem, hogy erről hol tájékoztattak, merthogy akkor sem mondták, amikor megkötöttem és levelet, mailt sem küldtek. Erre a válasz az volt, hogy az újságban. Hát, most buktak 2db 1X éves előfizetést.

Másnak is van ilyen tarifacsomagja?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7322) zoli62 válasza Mulderpapa (#7321) üzenetére


zoli62
addikt

Természtesen egyoldalú módosítás,de nem fogják elismerni. Lemondtad?

(#7323) Davidoff91 válasza Mulderpapa (#7321) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Csökkentették a bennefoglalt adatforgalmat is? Ebben 100%-ig biztos vagy? Ezt csak azért kérdezem, mert én is simply all-t akartam, de így tuti nem kötök...Előre is köszi a válaszod!:R Más: T-mobil megint árat csökkentett, Telenor erre miért nem képes? DHD 35 000 Ft-tal ocsóbb hasonló árú előfizetéssel a T-mobilnál!!!

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7324) zoli62 válasza Davidoff91 (#7323) üzenetére


zoli62
addikt

Mennyi a DHD listaára (Dominos) T-Mobile-nál? Azt érdemes a Telenoréhoz hasonlítani. Látom nem gyenge 30000 Ft különbség van.

(#7325) Davidoff91 válasza zoli62 (#7324) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

T-mobilenál Dominóban 105 000 Ft a listaár, Telenornál Praktikum csomagban 140 000 Ft. Más: Telenornál miért nem lehet SGS2-t online venni? Sokat számít az az 5000 Ft minusz, na.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7326) zoli62 válasza Davidoff91 (#7325) üzenetére


zoli62
addikt

Most próbálom őket telefonon elérni, 9 perces az előre bejelentett várakozási idő. :) Más: nem tudja valaki brnnfentes, hogy év eleje óta milyen méretű leépítés volt az ügyfélszolgálaton, aminek többek között ez is köszönhető?

(#7327) Mulderpapa válasza zoli62 (#7322) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Lemondani sajnos nem tudom, mert ugye 2 év hűségnyilatkozatot kellett aláírni.
Tévedtem. 200MB adatforgalom van a Red Bull tartalmak böngészésén felül. Legalábbis ezt mondja a gép, ha felhívod a 1220-at, illetve az ügyfélszolgálatos is ezt mondta.

Ennek ellenére vidáman hirdetik 500 MB! adatforgalommal, 4990 Ft-ért az oldalukon!!!

Lemondani nem lehet, de ezek után a számlát nem fogom befizetni. Vagy mondjam nekik azt, hogy az infláció miatt csak 4000 Ft-ot tudok fizetni?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7328) Mulderpapa válasza Mulderpapa (#7327) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Ééés megvan az apróbetűs rész.

"A tarifacsomagok jelenlegi kedvezményei 2011. augusztus 1-ig megkötött új előfizetői szerződés esetén, 2011. augusztus 31-ig vehetők igénybe. 2011. augusztus 31-et követően a tarifacsomagra a mindenkor hatályos ÁSZF havidíjra és adatmennyiségre vonatkozó rendelkezései alkalmazandók."

De hogy mi van utána, azt már nem írják sehol. És persze az üzletekben sem említik.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7329) zoli62 válasza Mulderpapa (#7328) üzenetére


zoli62
addikt

Akkor ezt a kedvezményt előre adták több hónapig, le is írták előre, sok mindent nem lehet tenni.

(#7330) Mulderpapa válasza zoli62 (#7329) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Igen, besz*ptam. Meg velem együtt még sok más ember is.
Az üzletben, amikor megkötöd, akkor azt nem mondják, hogy csak pár hónapig élnek ezek a feltételek és utána emelnek, meg leveszik a netet. Olvassam el a 10 oldal ASZF-et, meg szerződést mielőtt aláírom? Szerintem meglincselne a többi vásárló. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7331) Prien válasza zoli62 (#7326) üzenetére


Prien
addikt

Ne is mondd, ma 3x próbáltam elérni az ügyfélszolgálatot. Először délután 5 körül, ekkor 4 percet kellett volna várni, majd este 8 körül már 9 percet, most 10 után pedig 10 percet. :Y
Tehát minél később éjszaka próbálsz ügyet intézni, annál többen lennének előtted? :D
Vagy létszám csökkentés volt? Mert ilyet még nem tapasztaltam, igaz, nem is vagyok egy notórius ügyfélszolgálat-hívogató.
Akár még vicces is lehetne.
Legalább egy visszahívás-kérő szolgáltatás vagy valami...

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7332) zoli62 válasza Prien (#7331) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos ez azért van, mert öt után csökkentett létszámmal üzemel.

(#7333) zoli62 válasza Mulderpapa (#7330) üzenetére


zoli62
addikt

Írhatsz kérelmet, hogy erre való hivatkozással, méltányosságból engedjenek díkmentesen más díjcsomagba váltani.

(#7334) csab2


csab2
veterán

A Telenor Online-on még mindig elérhetetlen a forgalmi adatok lekérdezése. Már hetek óta. Most valamin vagy nagyon dolgoznak és jelentős változások lesznek, vagy csak bénák.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7335) Davidoff91 válasza csab2 (#7334) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Telenoros ismerőssel nemrég beszéltem, azt mondja mostanában nem lesznek eget rengető változások (ez a következő max 1 hónapot jelenti, a legbelsőbb infókat sajnos ő se tudja), megszűnnek előfizetések (180 perc és társai), és fizetős lesz a családi csomag, én ezeket már legalább 1 hónapja tudom...:D. A bónusz program az meg borzalmas...Kedves gesztus, hogy online vásárláskor jár kedvezmény, de képtelenség online vásárolni, mert haználhatatlan szegény oldal. Hát amit a fórumtárs írt a Simply All-ról, az egyenesen gusztusatalan. Egyrészt, mert ezt szó nélkül megteszik, másrészt mert én voltam Telenor boltban és megkérdeztem, hogy ugye 2 évig ez az ár marad és ezek a szolgáltatások lesznek benne? És simán a pofámba hazudták, hogy igen....Még jó, hogy én nem váltottam Simply All-ra...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7336) nggabi válasza csab2 (#7334) üzenetére


nggabi
nagyúr

"Tájékoztatjuk, hogy a még magasabb színvonalú ügyfélkiszolgálás érdekében rendszerfrissítést végzünk, emiatt a forgalmi adatok és kedvezmények oldal átmenetileg nem elérhető. Megértésüket köszönjük."

épp ezt akartam én is kérdezni :) de akkor sajna tárgytalan :W

am sztem bénák...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7337) Peso válasza nggabi (#7336) üzenetére


Peso
csendes tag

Vagy arra kiváncsiak mennyire szaladunk el a számlával ha nem tudjuk ellenőrizni a hivásokat és az adatforgalmat !?

(#7338) JEEMBO válasza nggabi (#7336) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Ma DU. már müködött. Thor segedelmével, ámen... Vagy valami ilyesmi.:)

"Jó pap is holtig butul"

(#7339) Retek-sys


Retek-sys
csendes tag

Nem szeretném dícsérni, sőt támogatni se' ezt a szolgáltatót, mert amit 1996 óta velem elkövettek, mint havidíjas ügyféllel, azért napalmot érdemelnének, de:
- ma lent voltam a lakóhelyünk (megyeszékhely) melletti völgyben, ahol egy tó is található, ún. kiemelt pihenőövezet az egész. Nyolc éve, amikor utoljára jártam ott telefonnal, 0-0,01 Vodafone "térerő", és tűrhető Pannon volt a tóparton. Ma, 8 év után a helyzet: 0-0,01 Vodafone "térerő", és fullos Pannon, ahogy elhagyjuk a települést.

De azért:
- mind a kettőt úgy próbáltam, hogy felhívtam az ügyfélszolgálatot. A 1270-et hetvenesről hamar letettem, mert félpercenként egy hangot lehetett hallani. A 1220 az ment, mint a csík, de - jellemzően - ezt se tudják rendesen megcsinálni, mint sok-sok mást sem. Géphang a menüben: üdvözöljük a Telenor telefonos ügyfélszolgálatán. Utána rögtön: a Családi csomag szolgáltatásunkról részletesen a 2.3.2. menüpontban stb. tájékozódhatsz.
Kiválasztom a megfelelő menüpontot, ahol a Családi csomagról szóló információk lennének, ott ezt hallom:
Extra 100 MB 1-es gomb, Extra 500 MB 2-es gomb.
Ez után jól el is mondják, hogy mi az ábra a Családi csomaggal. Biztosan mindenki tudja, hogy mi az Extra 100/500 MB, és köti is izomból a Családi csomaghoz. Kedves Pannon, vagy Telenor, vagy inkább Masters Of The IVR, ez felüdítette a napomat! :C

Az online rendszerükből linkelt sok-sok 404-es oldalt majd egy másik alkalommal...

(#7340) mate317


mate317
tag

Ma 30-as és vezetékes számról nem lehetett engem hívni, természetesen telenoros vagyok. Más is tapasztalta, hogy nem elérhető?

(#7341) club1 válasza mate317 (#7340) üzenetére


club1
veterán

Az új cellák üzembe helyezésekor sajnos az általad leírt jelenség előfordul. Csak telefon újraindítás vagy másik cella felé elmozdulás oldja meg a problémát. A Telenornál (és a másiknál is) ezzel jár a fejlesztés...

(#7342) Lupi1989 válasza csab2 (#7334) üzenetére


Lupi1989
csendes tag

Készül az LTE hálózat....;)

A2618-->3210-->3310-->3410-->3510i-->OT311-->x600-->c390-->3650-->ME75-->C65-->6101-->s700-->N70-->6288-->Samsung F480 -->Nokia 5800 --> Nokia N97 mini --> T-Mobile Pulse --> Nokia E72 --> Samsung Galaxy S --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy Ace + Iphone 4S :)

(#7343) club1 válasza Lupi1989 (#7342) üzenetére


club1
veterán

Az még egyelőre felejtős, több okból is...

(#7344) tomp


tomp
félisten

Milyen poén amikor 10mp alatt 8x váltok a régi és az új hálózat között. Szegény telefon nem bírja már követni. :-D

(#7345) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Hi!

A djuice számlás 20 csomaghoz ingyen kapott "Netezz mobilon 100MB" opcióm aktuális adatforgalmát honnan tudhatom meg? Tudom, hogy 50% vagy 80%, illetve 100% elérésekor jön sms, de az online felületen miért azt látom, hogy "Nincs megjeleníthető adat"? Emellett valamilyen sms-es lekérdezés egyébként létezik?

Köszi!

(#7346) toldy


toldy
őstag

Üdv, valaki felhomályosítana hogy a telenoros samsung készülékekre hány év jótállás van? ( egy 2010-es s5230 miatt kérdem). köszi

Az élet nem habostorta.

(#7347) Prien válasza toldy (#7346) üzenetére


Prien
addikt

Én úgy tudom, 12 hónap teljes körű és +12 hónap a szoftveres hibákra.

A kevés is több a semminél.

(#7348) Rigiboy


Rigiboy
tag

Hali!
a DPI-s csomag most melyik csoportba tartozik még mindig XS?:S

(#7349) zoli62 válasza lezerpiramis (#7345) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos semmi, mert képtelenek rá.

(#7350) bandigno válasza Rigiboy (#7348) üzenetére


bandigno
senior tag

sajnos még igen, de holnaptól új akció meg változások, hátha... :S

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.