Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) kano válasza manoarc (#7194) üzenetére


kano
nagyúr

Nem akarom mondani, hogy mit csinálhatnak, mert kitiltanának a fórumról. :DD
Lemondom és megyek a T-hez, nem töketlenkedem ezzel a szerencsétlen bandával.

Csak érdekelne, hogy mi lehet a baj. Kipróbáltam notebookkal, routerrel, Digi-s modemmel és egy 1752 Huawei-el, otthon és a melóhelyen is. Mindegyik esetben olyan 15-17kB a letöltésem HSPA hálón. Nem értem. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7202) club1 válasza kano (#7201) üzenetére


club1
veterán

Akkor tuti, hogy korlátozva vagy. Merthogy ez pont 128 kbps. Egyébként ha az mdma nevű alkalmazás kezeli valamelyik modemedet, akkor azzal használva a modemet meg tudod nézni, hogy milyen downlink-et kapsz felcsatlakozáskor. Ha 384 kbps-ost, akkor korlátozva vagy.

(#7203) kano válasza club1 (#7202) üzenetére


kano
nagyúr

De a Telenor 32/32-re korlátoz és nem 128-ra. :F
Az egyik alkalmazás a Mobile Partner (Huawei) a másik a Join Air (ZTE).
Honnan tudom leszedni ezt az alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7204) kano válasza kano (#7203) üzenetére


kano
nagyúr

A downlinkem 8MB-os. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7205) kano válasza kano (#7204) üzenetére


kano
nagyúr

Na megvettem a T-s mobilnetet. Ugyan azon a helyen, ugyan azzal az eszközökkel down: 5,5Mbps, Up: 0,97 Mbps. :C És ez este 19:30 körül azaz csúcsidőben. :C A Telenor meg szöszmötöljön el magában. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7206) jozsi252


jozsi252
veterán

Szerintetek van olyanra lehetőség telenornál hogy van még hűségem és úgy vegyek új előfizus telefont? pl befizetek x forintot vagy ilyesmire gondolok, de minden lehetőség érdekelne hogy mit lehetne tenni az ügy érdekébe, telenor oldalán nem nagyon találtam semmi ilyen infót, de hátha valaki tud valamit.

Ja és galaxy-s re van hűségem, és sgs 2-őt akarok venni? ígyse nagyon lenne rá lehetőség?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7207) csab2 válasza nggabi (#7187) üzenetére


csab2
veterán

Nem sietik el az biztos.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7208) csab2 válasza jozsi252 (#7206) üzenetére


csab2
veterán

A hűség lejárta előtt 2-3 hónappal szokták engedélyezni a telefonvásárlást. Mivel a Te esetedben feltehetőleg még több mint 1 év van hátra a hűségből... Szóval szerintem esélytelen, de hívd fel az ügyfélszolgálatot. Az a biztos.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7209) jozsi252 válasza csab2 (#7208) üzenetére


jozsi252
veterán

Énis úgygondolom sajnos hogy esélytelen, igen úgyszokott hogy 2 hónappal elötte lehet vásárolni, de ezt akkora hülyeségnek tartom, aki elköltené így a pénzüket náluk az nemtudja mert van ilyen hülye szabály...

iPhone 13 Pro Max

(#7210) jozsi252


jozsi252
veterán

Megkérdeztem, bónusz programban - 19 hónapnak kellett eltelnie, és nemtudnak adni semmilyen módot hogy vásárolhassak, nekem eltelt 10 hónap :(

iPhone 13 Pro Max

(#7211) Prien válasza jozsi252 (#7210) üzenetére


Prien
addikt

Ez egy ilyen játék, a fejlődés olyan mértékű, hogy a 2 év hűségidő alatt már cserélne az ember. Én 2009 Novemberében vettem egy SE C510-est 2 év hűséggel olyan 12 ezer körül,(akkor még elég jó tudásúnak számított), de rá egy évre már saját zsebből egy Motorola Defyt. :D Idén Novemberben lejár a 2 év, akkor meg lehet,hogy SGS II, vagy ki tudja, mi jön még addig. :)))

A kevés is több a semminél.

(#7212) jozsi252 válasza Prien (#7211) üzenetére


jozsi252
veterán

Énis sgs2-őt akarok

iPhone 13 Pro Max

(#7213) Retek-sys válasza O2 (#50) üzenetére


Retek-sys
csendes tag

Nenio.

[ Szerkesztve ]

(#7214) mycso válasza kano (#7204) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valószínűleg ez a hálózatfejlesztősdi kavart be nálad is. Az elmúlt hetekben nálam is voltak lassulások/problémák, de túlnyomó részt működik tökéletesen.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7215) joci761


joci761
tag

2001-óta vagyok Pannon-Telenor előfizető. Számlák mindig rendesen fizetve a 10 év alatt. Soha nem volt elmaradásom. Párom most sokat van külföldön. Mobilon tartottuk a kapcsolatot. Kaptam egy sms-t , hogy az ügyfélszintű forgalmam elérte a limitet. Ügyfélszolgálat közölte fizessek be 45 e ft-ot, különben egyoldalúsítják az előfizetéseimet, amit meg is tettek 48 ór elteltével. Szerintük ez így jogos. Semmilyen alternatívát nem ajánlottak fe, illetve annyit hogy nem 24 órán belül egyoldalúsítottak,mivel jól fizető ügyfél vagyok Az ÁSZF-re hivatkoztak, hogy a szolgáltató nagy roaming forgalom esetén kérhet előleget. Előleget? 45 e ft?????Ja 6 előfizu van a nevemen családi csomag opcióval. 10 év hűség ennyit számít nekik. Nekem is ennyit fog a ha letelik a hűség húzok....

Comodo forever

(#7216) club1 válasza joci761 (#7215) üzenetére


club1
veterán

Ez a másik kettőnél is így van.
Az, hogy ezt miért csinálják a szolgáltatók, egyszerű: Az ilyen elszállásokat követik leggyakrabban késedelmes vagy megtagadott számlabefizetések. Az ügyfelek részéről a leggyakoribb hivatkozási alap az szokott lenni, hogy ők honnan tudták volna, hogy már több 10e Ft-nál tartanak, otthon is ennyit szoktak beszélgetni és mindig 10e alatt volt a számla, meg mi az, hogy fogadott hívásért 110-55-... Ft-ot kell fizetni, stb...
Értem én hogy téged, mint régi előfizetőt sért ez az eljárás, de a te érdekedet is szolgálja valahol... Ezt mutatja az is, hogy nem tudtad a kért előleget időben kifizetni...

(#7217) zoli62


zoli62
addikt

Vett valaki ilyet a [link] a Telenortól? Részletfizetésre is lehet, dea honlapon a teéjes ár van feltüntetve. Aki esetleg vett, milyenek a tapasztalatai? Support, megbízhatóság, használhatóság, stabilitás, stb.?

(#7218) club1 válasza zoli62 (#7217) üzenetére


club1
veterán

Dell Inspiron N5010 Mars Black notebook - Intel Core i3-380M 2.53GHz, 4GB DDR3 1333MHz (2*2GB), 15.6" HD TrueLife (1366x768 fényes) WLED TFT + integrált 1.3Mp webkamera, 500GB 5400rpm SATA HDD, 64bit Windows 7 Home Premium HUN + Office Starter + Dell Stage + Skype, 1GB ATI Mobility Radeon HD 5650 grafikus vezérlő, 8x DVD+/-RW DL meghajtó, 6 cellás akkumulátor 48WHr, magyar billentyűzet + Numpad, Bluetooth 2.1, Intel Centrino Wireless-N 1000, HDMI kimenet, 7-1 kártyaolvasó, 4x USB2.0 (eSATA), 3 év szerviz garancia

A szervizszolgáltatást a HRP (Bp. XIII. és a C-SZERVIZ (Budaörs) látja el. Megbízhatóság: átlagostól kicsit jobb, használható és stabil (kivéve vírus vagy hardverhiba). Alsó-középkategóriás notebook, 3D-s játékok nagy része is játszható vele, internetes/irodai alkalmazások gondot nem jelentenek neki.
A fenti konfiguráció teljes ára 140.000 Ft + ÁFA-ról indul a piacon. Amivel spórolhat a Telenor: Gyengébb VGA kártyával rendeli a konfigurációt, ezzel mintegy 15-20 e Ft-al csökkenthető a teljes ár.

(#7219) zoli62 válasza club1 (#7218) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. az volt az érdekes, hogy Dell oldalán se volt részletes típusspecifikus leírás. A másik, az árképzés. T-Mobile inkább a Hp-t favorizálja, nekem is van egy. Telenorénál kisebb (árú) internet díjcsomaggal, és részletre (igaz duplanet kedvezménnyel) két év hűséggel is olcsóbb volt, mint a teljes áron. Itt meg úgy látom, hogy két év alatt majd dupla annyi az összköltség, mint amennyibe most kerül a laptop. Szóval itt is látszik, hogy milyen rossz a Telenor árképzése.

(#7220) tomp


tomp
félisten

Megjött a válasz. Nem hittem volna, hogy vasárnap keresni fognak. 22-24-e között fog megjelenni a zte a 7.ker keleti környékén.
B-)
Azaz ha minden jól megy, júliusban már nem vodás netem lesz.

(#7221) jozsi252


jozsi252
veterán

Szerintetek ha meglesz az új hálózat, akkor azokhoz új árak lesznek? vagy minden ugyanígy marad csak a sebesség sokkal nagyobb lesz? bár ezt a lehetőséget kétlem.

iPhone 13 Pro Max

(#7222) club1 válasza jozsi252 (#7221) üzenetére


club1
veterán

Nagyon nagy valószínűséggel lesznek új csomagok. De ne gondoljatok arra, hogy a Telenor 2e Ft-ért fog 10GB-ot adni, ez majd csak akkor fog bekövetkezni, ha valamelyik versenytárs ezt meglépi és a Telenor rákényszerül a versenyre... Valószínűbb, hogy a nevetséges 32 kbps-os lassítás egy kicsit nőni fog (mondjuk a versenytársak szintjére /128 kbps-ra/), meg a 7 napra esetleg adnak majd a korlátlan neteseknek 1-2 GB-al többet mielőtt lassítják őket...

(#7223) joci761 válasza club1 (#7216) üzenetére


joci761
tag

Te biztos valamelyik szolgáltatónál dolgozol. Ja a számlát természetesen fizetem amint megjött. Soha nem volt elmaradsom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És tudom a roaming díjakat!!!!
Nem is fizettem volna előleget ha tudtam volna se. Elvtelen szemét húzás. De ne válaszolj mert látom előre mit írnál. Részemről topic zárva..... Ezek szerint ezt is csak Magyarországon teszik meg a szolgáltatók.Ja és nem sms-.t kllene küldeni mint valami robotnak, hanem felhívhatna az ügyfélszolgálat. Talán... Na mindegy . Szemét dolgok...

Comodo forever

(#7224) jozsi252 válasza club1 (#7222) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen ezt énis kétlem, de elvégre gyors nettel, gondolom nagyobb csomagok lesznek 20-30-50 gigások is akár, mert azért 10-15 megabittel összejön gyorsan 1 hónapba 10 giga, főleg aki pl hot spotként használja a telót, illet letöltés meg stb stb annak meg bőven meglesz a 30 giga is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7225) BITBOYS válasza club1 (#7222) üzenetére


BITBOYS
addikt

esetleg adnak majd a korlátlan neteseknek 1-2 GB-al többet mielőtt lassítják őket...
Bírom, mikor már a korlátlant is lehet valamelyest korlátozni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7226) Landsmann válasza tomp (#7220) üzenetére


Landsmann
addikt

Namost ezel az új hálózattal, ami nagyobb sebességre képes, az eddigi HSDPA-ra képes teefonok is gyorsabban kommunikáélnak, vagy csak azok, amik kifejezetten ZTE kompatibilisek?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7227) jozsi252 válasza Landsmann (#7226) üzenetére


jozsi252
veterán

Úgygondolom hogy egy kis fogalomzavar van, vagy én vagyok zavarban nemtudom de, szerintem a ZTE egy kínai vállalat akit a telenor bízott meg az LTE hálózat megépítésében magyarországon. De amúgy szerintem tökmindegy hogy milyen wifis telefonnal használod, a lényeg hogy olyan modem legyen a telóba ami bírja a 10+mbps sebességet.

Az már kérdés hogy a teljes LTE hálózat sebességét akkor fogjuk kihasználni ha már 4g-s telefonok lesznek mivel azoknak van lehetőség a HSDPA-nál nagyobb sebesség elérésére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#7228) tomp válasza Landsmann (#7226) üzenetére


tomp
félisten

ZTE kompatibilis teló nincs. Max LTE kompatibilis, de az most más.
Az új hálón gyorsabbak lesznek a telók, mivel jobban kilehet majd hajtani. Ugye hiába tud a teló 7,2mbitet, ha a régi háló csak 3,6-ra képes.
Illetve talán a hanghívás minősége lehet jobb. Mivel a jelenlegi umts hangátvitelről hspa hangátvitelre állnak át.

(#7229) Prien


Prien
addikt

Nekem jelenleg is kiírja a modem a 7.2Mbps sebességet, de ez a valóságban nincs ennyi. Egyszer elvittem egy ismerőshöz és lőttünk egy speed tesztet egymás melletti gépekkel.
Kb. 1 Mbps kábeles net sebességét hozta a modemem. Ha a Hipernet beindul, lesz még hová fejlődni, pl. egy tényleges 7.2Mbps szuper lenne. Ennyit a telóm is tudna, nem kéne még 4G cuccokat venni, viszont jelentős lenne a gyorsulás. De ők 21Mbps-t ígérnek. :)

A kevés is több a semminél.

(#7230) Landsmann


Landsmann
addikt

Ahha. Szóval a lényeg az, hogy az új hálózaton a régi telefonok az elméleti maximumot is tudni fogják, nem csak labor körülmények között. Tehát a 7,2-re képes telefonok ha megszakadtak se tudtak annyival letölteni, csak mondjuk fele formán, vagy még lassabban. Így viszont már közelíthet az álomhatárhoz.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#7231) Davidoff91 válasza Landsmann (#7230) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nagyon keveritek a dolgokat. Az új ZTE bázisállomások azért jók, mert egyrészt kevesebb a fogyasztásuk (ez a Telenornak mindenképpen jó:D), másrészt növelni tudják az elméleti sávszélességet illetve egyszerűbb lesz majd az átállás LTE-re. Jelenleg a Telenor hálózat 1-2 megibetes tempót tud, ha augusztus táján bekapcsolják a 21megabitest nyílván akkor sem lesz ennyi a sávszélesség, de ha már összehoznak 8-10 megabitet már azért is kezet csókolok nekik. A valós sebesség amúgy múlik: a telefonba épített modemtől, adott helyen kiépített hálózat maximális elméleti sebességétől, a telefon és a bázisállomás távolságától, a bázisállomás és a telefon között lévő tereptárgyaktól, az esetéleges zavaró jelektől, a hálózat pillanatnyi leterheltségétől és az időjárástól.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7232) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!

Kissé kellemetlen számomra a kérdés amire választ szeretnék, de sajnos hülye voltam és idáig fajult a dolog, jobban nem mennék bele a részletekbe.
Nos, van e lehetőségem arra, hogy bármilyen módon korlátozzak egy a nevemen lévő számlás előfizetést(djuice) kimenőhívásra. A számlán van tartozás(jelenleg még éppen nincs tiltva szolgáltató által a híváskezdeményezés), azonban míg az nem kerül rendezésre nem szeretném, hogy tovább duzzadjon a számla összege.
Segítségeteket nagyon köszönöm.

Üdv.: Yahoo

(#7233) club1 válasza Yahoo (#7232) üzenetére


club1
veterán

Szerintem simán van rá lehetőséged akár telefonos ÜFSZ-on keresztül, de ha van az előfizetésen hűségszerződés, akkor meggondolandó. Utóbbi esetben a kártya letiltása, új kártya azonnali megigénylése lehet az eljárás (itt is vannak buktatók).

(#7234) Zolesz007 válasza Yahoo (#7232) üzenetére


Zolesz007
őstag

Szerintem van lehetőség csak a kimenőt is tiltani.
Vagy próbáld meg átiratni limit tarifacsomagra. Így marad a hűségidő, havi fix költség és kizárt a túlbeszélés(max ha utólag tölt rá kártyát saját pénzén a telefonáló ;) ).
Amúgy a gondolkodás nélkül telefonálgatóknak, ajánlom a kártyás csomagokat vagy a limit tarifákat. :)

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#7235) Yahoo válasza club1 (#7233) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Próbáltam őket, az volt az első, de szerintem vmi kezdő srácot fogtam ki, azt is fél órán át vártam. Annyit mondott remegő hanggal, h nem lehetséges, hát nem volt túl meggyőző...Hűség egyébként nincs rajta, hála a jó Istennek. Olvasgattam a neten, állítólag akkor van rá lehetőség, ha rendezve van a tartozás, bár nem értem miért, ez nem végleges megszüntetés. Amit csak így halkan merek mondani, ha elhagyottnak, ellopottnak van bejelentve a sim, akkor tiltják...állítólag megintcsak.

Zolesz007: Egészen biztos nem szaladok bele többé ebbe hibába, elég tanulópénz volt nekem. Se kártyás se semmilyen formában... :(

[ Szerkesztve ]

(#7236) Zolesz007 válasza Yahoo (#7235) üzenetére


Zolesz007
őstag

Értem, azthittem gyerek/asszony/szerető volt a dologban :DDD

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#7237) Yahoo válasza Zolesz007 (#7236) üzenetére


Yahoo
aktív tag

:DD Neeem, kissé komplikáltabb a dolog...Az emberem a számláit rendezni nem tudja, nincs pénze, stb stb. Szval szívás a köbön.

[ Szerkesztve ]

(#7238) tomp válasza Davidoff91 (#7231) üzenetére


tomp
félisten

...harmadrészt sokkal nagyobb a zte állomás lefedettségi területe. Azaz kevesebb állomás is elég.

(#7239) Davidoff91 válasza tomp (#7238) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Ahogy mondod, ezt ki is felejtettem, köszi.;)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7240) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Adott egy Pannonos (ez még nem Telenor) feltöltőkártyás előfizetés. A kártya 3000 forinttal van feltöltve, viszont nem használom, mert van egy T-s kártyám is.
Kérdésem a következő: le tudnám menteni valahogy a 3000-et a kártyáról? Vásárlás, pénz továbbküldése, minden (értelmes) megoldás érdekel. Nem akarom, hogy a kártya lejárta után elvesszen az összeg.

Köszi előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#7241) csab2 válasza csabyka666 (#7240) üzenetére


csab2
veterán

Nagyon egyszerű: telefonáld le!
Tudtommal nincs mód átvinni az egyenleget másik számra. Más szolgáltatónál lévő számra meg 1000000 %, hogy nem lehet.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7242) Qru válasza csabyka666 (#7240) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mobil parkolás, vagy egyszerűen levásárolod. Itt a lista.

#nincsbennetarcsi

(#7243) csabyka666


csabyka666
addikt

@ csab2: Pont ez a lényeg, hogy lebeszélni nem szeretném, mert ott a T-s, ami sokkal olcsóbb nekem. Csak azért nem fogok beszélni, hogy lefogyjon a pénz. Akkor már inkább valami értelmes dologra költöm, például sörre...

@ Qru: Ne csináld, ilyen van?? :Y Hát, jól le vagyok maradva. Akkor már meg is van a helye.
Köszönöm a segítséget! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#7244) csab2 válasza csabyka666 (#7243) üzenetére


csab2
veterán

Értem a problémádat. Arra próbáltam rámutatni, hogy nincs mód a pénzt másik számra átvinni. Ergo nincs más lehetőséged, mint lebeszéled/lesmsezed. Vagy elbuktad a 3000 forintot.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7245) csab2 válasza Qru (#7242) üzenetére


csab2
veterán

A mobilvásárlás nem olyan egyszerű: új SIM kell hozzá, plusz külön bankszámla, stb.
Bővebb infó itt található.

Vagyis adott szituációban ez nem jöhet szóba szvsz.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7246) kano válasza joci761 (#7223) üzenetére


kano
nagyúr

Nem értem, hogy miért írtál ide? Mi volt vele a célod? Mint leírta a fórumtárs mindenhol így működik a szolgáltatóknál Magyarországon. Egyértelmű, hogy ekkora összeget nem mindenki tud kifizetni egyszerre, így valamilyen biztosítékot kérni fognak. Nem értem, hogy mi ezzel a baj? Ha be tudod fizetni akkor nem mindegy, hogy most fizeted be vagy majd 2 hét múlva? Komolyan nem értelek. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7247) zoli62


zoli62
addikt

Volt valamilyen létszámleépítés a telefonos ügyfélszolgálaton? Ugyanis most már egy ideje feltűnt, hogy megnőtt a várakozási idő.

(#7248) csab2 válasza nggabi (#7187) üzenetére


csab2
veterán

Mit ne mondjak, jó sokáig tart a rendszerfrissítés!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7249) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Megérkezett az SGS2 és a HTC Wildfire S, akit érdekelnek az árak, linkelem, csekkolja a Telenor oldalát!

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7250) csabyka666 válasza csab2 (#7244) üzenetére


csabyka666
addikt

Értem. Akkor az marad, hogy bemegyek a Telenorhoz, és megkértem, hogy mennyibe kerülne nekem mindez (mármint a SIM csere). A problémát nehezíti, hogy kéz alól vettem a kártyát, szóval nem is az én nevemen van.

Na, majd kiderül, mi lesz.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.