Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Kovi71TM válasza Kovi71TM (#6078) üzenetére


Kovi71TM
tag

Tisztelt Ügyfelünk!

Megtisztelő levelét köszönettel fogadtuk. Munkatársaink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot.

Addig is szíves figyelmébe ajánljuk honlapunkról elérhető gyakran feltett kérdéseket és a hozzá tartozó válaszokat: http://www.telenor.hu/aktualis-kerdesek/

Visszajelzésünkig kérjük megértő türelmét.

Köszönjük!

Telenor Internet Ügyfélszolgálat

http://www.telenor.hu

(#6102) Viper26 válasza Kovi71TM (#6078) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem ezt buktad. :(
Mikor én anno megrendeltem kaptam róla egy SMS-t, hogy aktív a mobil online L csomag.
Ha te nem kaptál ilyesmit, akkor majd arra hivatkoznak, hogy miért nem vártad meg. :U

iPhone 14 | FR955

(#6103) littlelion21


littlelion21
addikt

Van új lista, ugyanaz a szenny kínálat mint eddig... :U

(#6104) rudymester válasza csab2 (#6089) üzenetére


rudymester
senior tag

Ez vicces, met az elején tényleg jól mért. 1800 ft környékén befejeztem a beszélgetést és tényleg csak az alap havidíjat fizettem. Gondolom változtattak a metodikán.
Akkor most már tudom, hogy milyen módon figyeljek a költségeimre. Köszönöm a segítséget.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6105) fateless válasza Dadan01 (#6099) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg nem vagy olyan nyilvános helyen, ahol BT-on küldenek reklámot? Az jelenik meg hasonló formában. Plázákban, Tescoban szokott ilyen lenni...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6106) Karma válasza fateless (#6105) üzenetére


Karma
félisten

Ez nem bluetooth, hanem Cell Broadcast üzenet. Méghozzá ránézésre az "adókörzet-információ", más néven az 50-es hírüzenet téma.

“All nothings are not equal.”

(#6107) fateless válasza Karma (#6106) üzenetére


fateless
veterán

Igaz, ez lehet inkább.
Csak arra emlékszem ,hogy régen még BT-on keresztül küldtek ilyesmi üzenetet múzeumokban, de ha jó tudom, már ott is átváltottak erre - de nem esküszom meg rá.

De a Cell Broadcast -féle reklám jobban ráillik a leírásra...

MOD
Dadan01: milyen telefonod van? Ha Spica, akkor tuti adókörzet-infó, ha nem, meg egy helyi, arra a területre koncentrált marketing lehet

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6108) csab2 válasza Dadan01 (#6099) üzenetére


csab2
veterán

Kapcsold ki az uzenet beallitasokban a hiruzeneteket.
Nalam (Samsung Galaxy S): uzenetek - beallitasok - hiruzenetek aktivalasa. Itt ne legyen pipa.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6109) rudymester válasza Viper26 (#6102) üzenetére


rudymester
senior tag

Az a kemény, hogy 38 mega elég, hogy az ember elérje a plafont (50k számla). Igen drágán mérik a bájtokat a Telenornál. (13ft/10kb) Valószínű tényleg nem aktiválták a cuccot. :(

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6110) club1 válasza rudymester (#6109) üzenetére


club1
veterán

A start internet csomag árazása speciel a másik két szolgáltatónál is hasonló...

(#6111) rudymester válasza club1 (#6110) üzenetére


rudymester
senior tag

Ami egyenlő a legális rablás fogalmával. :((( Főleg úgy, hogy kiteszik valamelyik gyorsindító gombra a net elérést. Véletlen gombnyomás és már repülnek is a forintok a szolgáltató zsebébe.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6112) tomp válasza rudymester (#6111) üzenetére


tomp
félisten

Nem! Ha nincs neted akkor nem engedélyezted a böngészőben. SE telók esetében előbb megkérdi, hogy engedéjezem e az adatok küldését...stb anno sokszor nyomtam rá de mindig bejött. Azóta már netem is van és a w@p gyorsgomb is az opera mini-t indítja el.

(#6113) Dadan01 válasza csab2 (#6108) üzenetére


Dadan01
senior tag

Hi!

A megfejtésed tökétes, köszönöm. Amit nem értek, hogy hogyan s mikor, ki vagy mi aktiválta ezt, mert smsre a handcentsmst használom, ott meg nincs ilyen funkció, vagy csak nem találtam. Köszi mégegyszer.

(#6114) SLYM


SLYM
veterán

hali. hogy tudom megnézni, hogy miéyen kártyás csomagba vagyok és annak milyen díjai vannak? illetve, hogy tudom ezt megváltoztatni ha esetleg szükséges? köszi

(#6115) csab2 válasza Dadan01 (#6113) üzenetére


csab2
veterán

Igazán nincs mit, örülök ha segítettem.

SLYM:

Regisztrálj a számmal a Telenor Online-ra! Ott meg tudod nézni, hogy milyen tarifacsomagban vagy. A tarifacsomag-váltás menüpontban kiírja az aktuális tarifát. Ebben a menüpontban tudsz tarifát is váltani.
A különböző tarifák díjairól a telenor.hu-n találsz infót. Ha olyan csomagod van, amit már nem értékesít a Telenor, akkor a telenor.hu lap alján a Díjszabásban találod meg a tarifacsomag díjait.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6116) SLYM válasza csab2 (#6115) üzenetére


SLYM
veterán

köszi. ahogy látom pannon praktikum kártyás csomagom van, amiért 41 forintért beszélek/perc mindenhova. asszem. ez jónak számít? amiket ott alatta felajánlott pl ezt a djuice reload basic csomagot nem találtam meg, hogy mennyibe kerülne 1 perc. nekem melyik lenne jó szerinted? mennyit lehet ezzel spórolni, úgyértem mennyibe kerül most kb egy kártyás telón 1 perc?

(#6117) csab2 válasza SLYM (#6116) üzenetére


csab2
veterán

A djuice tarifakat a djuice.hu-n talalod meg. Djuice-ra akkor valthatsz ha 26 even aluli vagy.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6118) tomp válasza SLYM (#6116) üzenetére


tomp
félisten

Hát a praktikum eléggé drága. Az van nekem is. Akiket hívni szoktam ők telenorosok. Így praktikum hálónbelüli csomagom is van. Így most telenorost 20ft-ért hívok. Cserébe voda, t-mobil felé 52ft! Eddig 1x sem kellett hívnom. Akivel meg még 20-as percdíjjal is sokat dumálok, vele van "családi" csomagom. Kártyásoknak havidíjmentes.

(#6119) tomp


tomp
félisten

(#6120) Cyberpunk válasza rudymester (#6111) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja. Én múltkor mert épp szükségem volt a nettre generáltam 4MB adatforgalmat ami 6k-val megnyomta a mobilszámlámat. Beszélgetéssel együtt kijött 10k-s számla.
Ez tényleg nem más mint rablás.
Persze az óta már tudom van napi jegy is azzal olcsóbban megúsztam volna.
Most 20MB-os csomagom van mert 1 hónapig ingyenes, de ez semmire sem elég. Opera mini-vel a lehető legkisebb adatforgalmat generálva a PH oldal letöltése is 150KB körül van.

A 200MB-os csomagjuk az már elgondolkodtató persze az sem elég Youtube-ozni ;] Jó hogy nincs túlforgalmazási díj. Kérdés hogy mennyire lassítják be az embert ha meghaladta a 200MB-ot.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6121) g0dl válasza rudymester (#6111) üzenetére


g0dl
addikt

Hát igen a start valóban rablás. Én mikor okos telefont vettem, felhívtam, az 1220-at és kértem, hogy tiltsák le nálam ezt a "szolgáltatást". Azt mondta nem is volt aktiválva (mondjuk régebbi az előfizetésem, mint a mobil netes szolgáltatás).

(#6122) club1 válasza Cyberpunk (#6120) üzenetére


club1
veterán

Már egy páran itt megírták, hogy néhány 10 MB túlforgalmazás után a Pannon váltónap plusz egy-két napig úgy lelövi ezt a szolgáltatást, mint a taxiórát. Ebből a szempontból a másik két szolgáltató némileg korrektebb...

(#6123) Cyberpunk válasza club1 (#6122) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor felejtős. 3 hónap múlva úgy is lejár a hűség akkor szétnézek a T.-nél is :K
Nem ragaszkodom ehhez a szolgáltatóhoz :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6124) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, azt hiszem hwsw-n olvastam, hogy most telenor megszünteti a telefon mellé igényelhető 3 alap net csomagból (20mb,100mb,200mb) kettőt, és hogy elvileg novemberben jönnek majd az új, talán kedvezőbb csomagok.

Lehet már ezekről tudni vmit?
Olcsóbbak lesznek vajon?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6125) club1 válasza Zirowe (#6124) üzenetére


club1
veterán

Ezek az információk elérhetőek pillanatnyilag a változásokkal kapcsolatban.
(1. és 19. pont)

[ Szerkesztve ]

(#6126) Viper26 válasza Cyberpunk (#6120) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem igazán lehet használni ha lassítva van... :U
Az meg hab a tortán, hogy 200MB-tól jó messze vagyok, már írtam is egy levelet evvel kapcsolatban, persze nem válaszolnak.. :(((

iPhone 14 | FR955

(#6127) tomp


tomp
félisten

2megával túlléptem a 200-as keretet. 45percre az előbb lekapcsolták a netet. Visszajött, de lassításnak semmi nyoma. :-D

(#6128) Zirowe válasza club1 (#6125) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6129) rudymester válasza tomp (#6112) üzenetére


rudymester
senior tag

A Samsung nem kérdez, MEGY :DDD . Megnyomom, 10 másodperc és már be is jött a Telenor oldala. Így a 100 megás csomag+Opera Mini kombó jó dolog. Egyszerű telóm van. azon nem lehet átállítani a böngészőt, de annyira nem is érdekel.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6130) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok! Szeretném megvárni, hogy a Telenornál vegyek iPhone 4-t, de megnéztem a tarifákat és őszintén szólva, nem tudom, hogy miért érné meg náluk maradni? Én is csak megszokásból vagyok náluk 10 éve.

[ Szerkesztve ]

(#6131) Loituma69


Loituma69
őstag

Hát igen készülék árak magasak, készülékek nagy része elavult! Ez van! Ami meg ok lenne az meg megfizethetlen!
Minimum 2.8 kijelző, wifi, minimum 5 megapixeles fényképező normális videofelvevő, jó hang 3 napig bírja az aksi! Ez lenne 20.000ft telefon akkor ok lenne de ilyen nincs és nem is lesz esetleg majd 2020 ban amikor már 3d megjelenítés lesz!

[ Szerkesztve ]

(#6132) fateless válasza copperhead (#6130) üzenetére


fateless
veterán

Hmm... Lássuk csak:

A MK150 vs Ikon 200 esetén Tmob jobb. Tmob nagyobb percmennyiség, nagyobb netmennyiség (667%), több sms - Tele olcsóbb túlforgalmazott sms, olcsóbb túlforgalmazott net, olcsóbb túlforgalmazott percdíj, van ingyen MMS

MK1000 vs Ikon 400 esetén kiegyenlített a két csomag. Tmob több net (100%), Tele olcsóbb túlforgalmazott sms, net, percdíj, van ingyen MMS, picit olcsóbb csomag

MK 3000 vs Ikon 600 esetén jobb a Tele. Tmob több net (33%), olcsóbb túlforgalmazott sms és percdíj, Tele jóval több percmennyiség, olcsóbb túlforgalmazott net, ingyen MMS, olcsóbb csomag

Nem tudom, mi alapján mondod, amit mondasz, hacsak nem konkrétan a kis csomag az, ami érdekel téged. De te általánosságban hasonlítottad egymáshoz a kettőt. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6133) copperhead válasza fateless (#6132) üzenetére


copperhead
aktív tag

A legkisebb csomagra gondoltam. Főleg az adatforgalmat keveslem.

(#6134) Kicilány


Kicilány
csendes tag

Sziasztok! valaki segithetne.... :-( el vagyok keseredve. ez a 3. este, hogy gyakorlatilag háromnegyed 9től kb 10 ig használhatatlan a net. leginkább az msn. Néhány weboldalt be tud tölteni, de az msn nem mukszik. Hihetetlen. Nem hinném,h azért van ez, mert már szinte mindennap estefelé lelassitják a forgalmamat, mert pár hónappal ezelött is volt ilyen eset, és akkor se csökkentették le, mégis eltünt a net...
Előre is köszi a segítséget!

MSI Vr630x-042hu

(#6135) csab2 válasza fateless (#6132) üzenetére


csab2
veterán

Annyit tennék csak hozzá, hogy az ikon csomagok nagy negatívuma, hogy a bennefoglalt sms-ek csak hálón belül értendők.
Nekem ezért sokkal jobban tetszenek a MobilMánia csomagok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6136) tomp


tomp
félisten

Olyan létezik, hogy elfelejtették lassítani a netemet? Már kb 10megával mentem túl a 200-on, de még mindig mbitekkel megyek.

(#6137) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Helló

Valaki megtudná adni a Djuice/Pannon MMS beállításait? Mivel alapból a Nokia N900 nemtud MMS-t ezért pannonos infó/beállítós SMS-s nem segít :S

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#6138) club1 válasza tomp (#6136) üzenetére


club1
veterán

Persze előfordul. Majd egyszer csak lelövik, azt hónap végéig csak nézheted a szolgáltatást...

(#6139) Viper26 válasza tomp (#6136) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam egyből olyan szépen lelőtték, hogy "öröm" volt nézni.
Amúgy Mobil Online L-re is igaz, hogy KB alapú a forgalom mérése, igaz?

iPhone 14 | FR955

(#6140) tomp válasza Viper26 (#6139) üzenetére


tomp
félisten

Amikor túlmentem a 200-on azonnal lekapcsoltak 45percre.
Igen KB-os.

(#6141) copperhead válasza csab2 (#6135) üzenetére


copperhead
aktív tag

Nekem igazából a mobilinternet lenne a fontos, gondoltam, külön előfizetek rá, de csak 200MB-t kapok 1990 Ft-ért. A reklámszöveget inkább nem is idézem. :)) Nem tudom, hogy a Telenornál, hogy gondolják, de szerintem, ha az ügyfelek utánaszámolnának nem sokan maradnának náluk.

[ Szerkesztve ]

(#6142) tomp


tomp
félisten

Nyugi, pár nap és 500MB lesz. :-)

(#6143) copperhead válasza tomp (#6142) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Igazán kijöhetnének már valami versenyképes ajánlattal.

(#6144) tomp válasza copperhead (#6143) üzenetére


tomp
félisten

November 7-én lesz a frissítés. Eltörlik az összes mobiltelefonos csomagot és csak 1 lesz. 500MB 1990Ft-ért. Meg ugye a napijegy.
A már korábban előfizetett csomagokat használhatja tovább az ember.
Természetesen a 200megás csomag fog emelkedni azaz 7-én hozzá dobnak +300-at.

(#6145) Landsmann válasza tomp (#6144) üzenetére


Landsmann
addikt

Éppen azt a horror árú Napijegyet kellett volna már régen eltökinteni. Semmire sem jó. Megnéz az ember egy oldalt és egyből 600 Ft. Ez más a pofátlan rablás kategóriáját feszegeti. A nagy csomagok árát hiába emelgetik, pontosabban ugyanannyiért többet adnak, nem jó, mert 200 megáért 2000 Ft eddig is sokl volt. 500 megáért is sok ha az ember úgysem használná el. Valahol 500 Ft körül tartom reálisnak a 100-200 megát. Ennél többet nem áldozok rá.- Még jó, hogy van egy djuice-os kártyám és azon 490 Ft a 100 mega.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6146) Loituma69


Loituma69
őstag

Valaki tud valamit lesz e Nokia X3-02 telo a telenornál? 53000ft függetlenül, 30.000ft adnék érte telenoros számlás 1 év húségre! :D

(#6147) djbahool


djbahool
senior tag

Sziaszok!

Regisztráltam kártyás előfizetésem a pannon online oldalán.
Hol tudom megnézni az egyenlegem (sehol nem talátam)?

(#6148) Landsmann válasza Landsmann (#6145) üzenetére


Landsmann
addikt

Napijegy helyett a Startort akartam írni, de a Napijegy is lehet drága mulatság, ha véletlenül megnyomódik a wap gomb.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#6149) tomp válasza djbahool (#6147) üzenetére


tomp
félisten

Felül vannak fülek. Beállítások, Telenor Online, NetShop...stb
Menj a telenor online fülre, majd bal oldalt Egyenleginformáció és feltöltés.
Ha nincs ilyen akkor nem vagy rá jogosult. Pl djuice-os vagy

(#6150) copperhead válasza tomp (#6144) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! iPhone lesz novemberben? Gondolom nem fognak kimaradni a sorból.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.